Якщо син п'є що робити поради психолога | Alkostop.info

Головна » Абстинентний синдром

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Якщо син п'є що робити поради психолога

Поради психолога як жити з алкоголіком

Коли в будинок приходить алкоголізм, спокою немає ні кому. Як жити з алкоголіком знайоме багатьом жінкам, чиї чоловіки або сини піддалися на цю недугу. Конфлікти в родині, неприємності на роботі - це не найстрашніші наслідки зловживання алкоголем. Куди гірше, коли починається рукоприкладство і вся сім'я перебуває в постійному страху за своє життя. Що ж робити, щоб не зійти з розуму.

Щоб жити з алкоголіком повноцінним життям, перш за все потрібно багато чого зрозуміти і змінити ставлення до спиртного і розпивання його не у НЬОГО, а у СЕБЕ в цілому, а не в деталях, причому в першу чергу.

Що таке співзалежність

conflict between man and woman

Спільне життя - важка однозначно.

Перш ніж намагатися впоратися з алкогольною залежністю близької людини, необхідно перебудувати своє мислення і поведінку. Коли чоловік починає все частіше випивати, періодично йдучи в запої, в його житті виникає маса проблем. Закладені в ломбард коштовності, кредити, борги знайомим, прогули на роботі. І жінка дуже часто бере на себе вирішення цих неприємностей - віддає борги, виправдовує благовірного перед начальством, викуповує речі і багато іншого. Шкодуючи свого чоловіка в період ранкового похмілля, багато дружини задобрюють своїх пияків, допомагаючи їм полегшити стан. Таким чином, у алкоголіка не виникає бажання що-небудь міняти, адже його і так люблять, піклуються, вирішують всі проблеми. Саме така поведінка жінок називається співзалежністю. Якщо від неї не позбутися, допомогти рідній людині буде не можливо.

Щоб вибрати правильну модель поведінки необхідно звернутися в реабілітаційний центр. Поради психолога допоможуть зрозуміти найголовніше, що чоловік п'є не тому, що виникли проблеми на роботі або дружина не розуміє. Алкоголік п'є, тому що він алкоголік. А все інше - просто виправдання і пошук винного в згубному пристрасті.

Як жити з чоловіком алкоголіком

як жити з чоловіком алкоголіком

Жити з чоловіком алкоголіком дуже важко як фізично, так і морально.

Не завжди просто розвернутися і піти від залежної людини, щоб будувати своє життя заново. Адже колись він був люблячим, турботливим і найдорожчою людиною на світі. Щоб допомогти йому, потрібно розібратися, як жити з алкоголіком і виконувати деякі правила.

 • В першу чергу важливо визнати факт алкогольної залежності. Досить вірити в порожні обіцянки, що скоро все закінчиться, і він сам зможе кинути пити. Без допомоги фахівця не обійтися.
 • Чи не виправдовувати запої втомою або важким життям. Чи не вирішувати проблеми, що виникли в алкогольному угарі, нехай алкоголік сам справляється з наслідками п'янки. Де заснув - нехай там і спить, не потрібно його роздягати і укладати на ліжко. Чи не обслуговуйте чоловіка під час ранкового похмілля, цінувати він це буде до тих пір, поки не стане легше, після чого піде черговий запій.
 • Захистити себе і дітей від п'яної агресії чоловіка. У період запою при можливості краще відправити дітей до родичів, щоб не бачили батька в такому стані і не стали жертвами рукоприкладства.
 • Не потрібно лаятися з чоловіком під час сп'яніння, але в моменти тверезості необхідно чесно говорити про існуючу проблему. Поясніть, що далі так жити з ним не збираєтеся, якщо він не буде лікуватися.
 • Скористатися допомогою нарколога. Не варто намагатися проводити різні обряди і змови. Алкоголізм - це захворювання, яке лікувати повинні медики.
 • Змінити себе і своє ставлення до проблеми. Дуже важливо відвідувати реабілітаційний центр, отримувати поради психолога і нарколога. Це допоможе не втратити себе, і навчитися знову, радіти життю.

Що робити якщо п'є син

Багато матерів починають звинувачувати себе в алкоголізмі сина або виправдовувати його невдачами в особистому житті або кар'єрному зростанні. Шкодуючи, свого дорослого дитини, вони тільки шкодять, культивуючи в ньому інфантилізм і безвольність.

Загалом, то діяти потрібно, так само як і в ситуації з випивають чоловіком. Дайте синові більше самостійності, нехай відповідає за свої вчинки. Поки він буде відчувати опіку і розуміти, що йому все прощається, нічого не зміниться.

Перестаньте нести відповідальність за його життя, не забувайте про себе. Твердо поговоріть з ним про необхідність лікуватися.

Життя з алкоголіком важка і здається безпросвітної, і починати діяти необхідно на першій стадії захворювання, інакше чорна клоака може затягнути і зруйнувати долі всіх членів сім'ї.

Alcogolizm. com

Дорослий син п'є: як мати може допомогти?

Що робити матері, якщо її дорослий син п'є? Коли алкоголізм вторгається в сімейне благополуччя, проблема поглинає всіх її членів. Особливо важко спостерігати за тим, як п'є син і у будь-якої матері виникає бажання знайти спосіб, який допоможе побороти залежність, чи то молитва або змова. Якщо не вживати ніяких заходів, то здоровий, доросла людина, яка працює і веде активний спосіб життя, незабаром перетвориться на алкоголіка. Щоб знати, що робити в такій ситуації, в першу чергу слід звернутися за допомогою до фахівців і почути поради психолога.

молода людина обіймає матір

Будь-яка мати гірко переживає той факт, що її чадо сильно п'є, і стало алкоголіком. Як правило, вона шукає всілякі способи допомогти своїй дитині, і відбити бажання вживати спиртне. Намагаючись щось робити самостійно, можна нашкодити здоров'ю людини, яка п'є, тому слід знати, які методи дієві, чи допоможе молитва або змова і як правильно поводитися в даній ситуації.

Коли син став алкоголіком

молодий чоловік з келихом і пляшкоюБільшість не знають, що робити і як правильно вчинити в цій ситуації. Їм залишається тільки спостерігати зі сторони за тим, як їх доросла дитина власноруч губить здоров'я. При будь-якій спробі натякнути на проблему, матері чують на свою адресу образи і постійні відмовки, так як людина, як правило, не визнає наявність алкоголізму.

Через деякий час починають зникати цінні речі, гроші, прогулюється робота, а зароблені чоловіком гроші йдуть на спиртні напої. Коли молода людина п'є, він стає неконтрольованим в стані сп'яніння, дратує, завдає душевний біль своїм близьким.

Немає ніяких певних приписів про боротьбу із згубною звичкою. На наступну ситуацію може вплинути виключно характер самого зловживає або певні обставини. Але помічається один повторюється практично у кожного залежного фактор, який можна передбачити. Неважливо, хто саме в сім'ї запив, так як з часом психологія і ставлення до міцних напоїв у алкоголіка починає змінюватися.

Фахівці довели, що це почуття виникає у кожної людини. Дана ситуація може розвинутися в двох напрямках: залежний остаточно спивається, алкоголік вирішується відмовитися від спиртного і починає повертатися до нормального способу життя.

Найчастіше, щоб людина сама прийшла до відмови від спиртного, необхідно багато часу, щоб він зміг переламати себе і зважиться на цей крок. Тут завдання у рідних одна - максимально зменшити цей термін, усіма силами схиливши його до боротьби з алкоголізмом.

Консультація психотерапевта допоможе матері знайти правильний підхід і допомогти своєму дорослому сину.

Якщо син п'є, матері необхідно звернутися за спеціалізованою допомогою. Поради психолога та консультація допоможе правильно скласти психологічний портрет залежного, спираючись на ці дані, впливаючи на свого дорослого дитини.

Корінь всіх проблем

компанія молодих людей випиває за столомСьогодні алкоголь супроводжує всі урочисті заходи. Будь-яке свято не обходиться без спиртних напоїв. Якщо людина тільки починає вживати алкоголь, то він, як правило, відноситься до нього з побоюванням, помічаючи, що під час вживання відбуваються зміни в організмі, які можуть здатися цікавими:

 • У тілі витає легкість;
 • Людина веселішає;
 • Швидше знаходить спільну мову з колективом;
 • З'являється завзяте настрій.

Під впливом алкоголю, проблеми відходять на другий план, немає бажання думати про якісь наслідки. Даний етап сп'яніння вважається безпечним, а після того, як дія алкоголю закінчується, людина не відчуває дискомфорту, а навпаки, він дуже бадьорий і веселий. Тому багато хто починає поступово збільшувати дозування, вважаючи, що стан ейфорії буде набагато сильніше. Якщо людина не зможе зупинитися, то це виявиться стартовою позицією на шляху до алкогольної залежності. Безмірне вживання спиртного викликає звикання.

На даному етапі виникає абстинентний синдром. Але наявність похмілля ще не говорить про алкоголізм, так як це просто реакція організму на токсичний вплив етанолу. Через це людина відчуває себе погано, він подумки шкодує про те, що вчора так багато прийняв, але щоб позбутися від поганого стану він не похмелятись. З цієї причини у нього немає запоїв. Але найчастіше, коли самопочуття стабілізується, бажання вжити алкоголь знову після важких буднів виникає знову і все проходить по колу. Щоб алкогольна залежність в повній мірі заволоділа людським організмом, проходять десятки років, а може і один рік.

Як все починається

Алкоголізм починається тоді, коли абстинентний синдром знімають спиртним. При цьому, в стані похмілля людина вже не відчуває відрази до міцних напоїв, а приймають їх за лікарський засіб, що полегшує загальне самопочуття. Таким чином, залежний входить в запойное стан, так як після «похмілля» вже складно стримати себе.

Коли син п'є вечорами, це говорить про форму прихованого пияцтва. Він ще може потерпіти до вечора, щоб розслабиться, але якщо це буде тривати практично щодня, то алкоголізм почне прогресувати.

Людина думає, що з легкістю зможе обійтися без спиртного, але в реальності це не так. І що робити в такій ситуації матері, якщо син п'є? На такій стадії алкоголік не визнає, що у нього є проблема. Він вважає, що зможе кинути коли завгодно, просто зараз не бачить в цьому необхідності.

Головне - не спускати ситуацію на гальма. Необхідно щось робити, так як існує багато випадків, коли родичі закривали очі на ситуацію, поки алкоголь остаточно не збив з ніг їхніх рідних.

Причини того, що син п'є

молодий хлопець сумує на лавці в паркуІснує кілька причин того, що змушує шукати розраду в пляшці. Коли стали помітними перші ознаки алкоголізму, матері необхідно проявити всю свою хитрість і мудрість, щоб зрозуміти, що саме є причиною алкоголізму.

Якщо людина пристрастився до спиртного, то цього може бути провиною:

 • Проблеми на роботі.
 • Невдачі в особистому житті.
 • Невизначеність і невідповідність власним поставленим цілям.
 • Депресія.

Можливо, виникло непорозуміння в колективі або з безпосереднім начальством, і існує загроза, що він втратить роботу або не досягне довгоочікуваного кар'єрного росту.

Якщо існують проблеми, пов'язані з особистим життям, то син також може шукати розраду в спиртному, боячись розкритися і поговорити про наболіле з кимось близьким.

Можливо причина того, що чоловік п'є, криється в життєвої невизначеності, особливо якщо людині вже за 30, а він до цих пір живе разом з мамою. Цей фактор сильно пригнічує його, так як однолітки вже давно мають сім'ю і власне житло. Даний дискомфорт постійно емоційно тисне на нього, від чого людина починає топити свої почуття в пляшці.

Якщо у чоловіка присутній депресивний стан, то найімовірніше саме з цієї причини він зловживає. Матері необхідно спробувати ненав'язливо довідатися, що турбує її чадо. Якщо є можливість, можна запропонувати йому відвідати психолога, щоб той допоміг розібратися в проблемі.

Молитви і змови від алкоголю

старовинна книга ланцюжок з хрестикомРідні завжди шукають способи врятувати своїх близьких від «зеленого змія», вдаючись до нетрадиційних методів, сподіваючись, що молитва і змова допоможуть позбавити їх від згубної звички. Коли син постійно п'є, то його батьки намагаються робити все можливе, щоб їх чадо не було алкоголіком.

Молитва і змова це якесь звернення до вищих сил з проханням уберегти людину від алкогольної залежності. Щоб вони подіяли, слова повинні вимовлятися з чіткістю і впевненістю. Молитва і змова можуть подіяти в тому випадку, якщо у людей є віра в сили ззовні. Якщо молитва промовляється досвідченими бабусями-знахарками, то ймовірність позитивного результату різко зростає, оскільки, коли людину призводять до таких відунів з метою лікування від залежності, то це означає, що в її силу і слова вірить вся сім'я. Молитва, яку вимовляє знахарка, звучить переконливо, а люди, які зважилися на цей крок повинні вірити, що слова матеріальні і обов'язково відіб'ються на ситуації, що склалася.

Молитва від алкоголізму вимовлятися будь-якою людиною безпосередньо в церкві зі свічок. Це під силу кожному, хто вірить в щось вище. Зазвичай молитва промовляється родичами, проте найсильнішою вважається та, яку прочитав сам хворий, так як це свідчить про усвідомлення хвороби і положення, що склалося.

Що робити матері?

рука відкидає стакан з напоєм

Коли доросла дитина п'є, багато матерів намагаються вірити в краще, заспокоюючи себе, що дане явище тимчасове, тим самим, прирікаючи свою дитину. Коли молитва не вважається виходом із ситуації, то перше, що повинна зробити любляча мама - визнати наявність проблеми і спробувати зробити все можливе, щоб схилити рідну людину на боротьбу з алкоголізмом.

 • Краще починати відразу, як тільки стало помітно, що син частенько приходить додому з перегаром, чи напідпитку. При цьому не варто кричати і проявляти агресію. Слід показати засмучення і біль від того, що дитина випиває і попросити його більше не змушувати відчувати маму ці неприємні почуття.
 • Не варто занадто насідати на людину з постійними докорами і нотаціями що алкоголізм - це погано, і що він робить нестерпним спільне життя. Слід знайти в собі сміливість і не намагатися нав'язувати дорослому чоловікові, що мати це єдиний головна людина, заради якого треба кинути пити.
 • Бажано побудувати максимально довірчі відносини, намагаючись підштовхнути його на розмову «по душах», щоб виявити причину і позначити проблему. Якщо він постійно йде від теми, то краще відкласти її, але при цьому, постійно нагадуючи, що мовчанням нічого не вирішити. Так чи інакше, син здасться і розповість, що його турбує.
 • Коли буде відбуватися бесіда, не слід лаяти і докоряти за те, що він постійно пропиває кошти. Цей фактор тільки ще більше погіршить ситуацію, зіпсує відносини і не змусить людину кинути спиртне.
 • Потрібно постаратися показати, що він може завжди знайти підтримку в мамі незважаючи ні на що.
 • Необхідно донести, що мама вже не буде його рятувати, так як він вже відбулася особистість, яка сама керує плином власного життя. Від неї він може отримати тільки підтримку і добру пораду. Це змусить відчути, яку безглузду життя він веде.
 • Не слід давати йому гроші на випивку (навіть якщо намічається якийсь захід). Потрібно терпляче пояснити, що мама не стане з власної подачі губити дитини, але допоможе фінансово, якщо той погодиться пройти реабілітацію.
 • Якщо керуватися даними порадами, то людина в результаті зрозуміє, що необхідно кинути зловживати і повернутися до нормального життя. Не слід робити так, щоб молода людина відчував себе покинутим найріднішою людиною - мамою. Навіть якщо це завдає болю і хочеться його насварити, потрібно бути максимально стриманою і терплячою.

  Всі матеріали нашого сайту призначені для тих, хто піклується про своє здоров'я. Але ми не рекомендуємо займатися самолікуванням - кожна людина унікальна, і без консультації лікаря не можна застосовувати ті чи інші засоби і способи. Будьте здорові!

  Alcogolizm. com

  Син п'є: що робити, щоб допомогти?

  Якщо алкоголізм увійшов в сім'ю, то ця проблема стосується всіх її членів, включаючи самого залежного. Часто можна почути запитання: син п'є, що робити? Що робити, якщо п'є кохана людина? Найболючіше дивитися, якщо пристрастю до алкоголю страждають найближчі люди - мати, батько, син чи дочка. Кожна мати переживає, коли сильно п'є син, що робити в такій ситуації, вона може не знати. Для матері немає нічого гіршого, ніж визнати, що її син алкоголік. Адже від сина не можна піти або розлучитися з ним, та й в будь-якому випадку не хочеться руйнувати сім'ю, де зовсім недавно була гармонія і любов.

  дитячий алкоголізм

  Якщо син алкоголік

  Багато хто не знає, що робити, і продовжують жити з болем в серці і спостерігати за тим, як їх найближча і найрідніша людина губить себе. Всі їхні спроби повернути людини закінчуються тим, що вони отримують у відповідь лише відмовки і небажання визнавати себе алкоголіком. Поступово з дому починають пропадати речі, так як зароблених грошей не вистачає, а іноді їх просто немає, тому що часто залежний від алкоголю людина не працює.

  Коли алкоголік починає пити, він стає просто нестерпним і починає дратувати близьких йому людей, викликаючи у них тільки негативні емоції і душевний біль. Як же потрібно поводитися в цій ситуації і що робити, якщо син п'є?

  сварки в родиніНасправді будь-яких чітких вказівок для боротьби з алкоголіком немає. На розвиток ситуації може вплинути лише характер особистості людини, яка п'є, а також інші непередбачувані обставини. Однак є один стандартний момент, який легко передбачити. Незалежно від того, п'є родич або інша близька людина, незмінним залишається той факт, що психологія питущого і ставлення до алкоголю згодом змінюється.

  Вчені довели, що подібне однаково проявляється у всіх людей. У ситуації є два фінали: плачевний, коли люди зовсім спиваються, а інший - більш райдужний, коли алкоголік кидає пити і починає жити, як раніше.

  Іноді п'є людині потрібно занадто багато часу для прийняття правильного рішення, тому на плечі рідних і близьких лягає відповідальна роль якомога більше скоротити цей час.

  Отже, якщо син залежний від алкоголю, а мати не знає, як йому допомогти, то найкраще для початку скласти психологічний портрет алкоголіка. Завдяки цьому вона зможе отримати відповіді на хвилюючі питання.

  З чого починаються проблеми

  У сучасному світі люди на кожному кроці стикаються з алкоголем. Це різноманітні свята, вечірки і урочисті заходи, які не обходяться без спиртних напоїв. Коли людина починає випивати, він з обережністю ставиться до алкоголю, з цікавістю помічаючи незвичні зміни, які починають відбуватися в організмі.

  З кожним ковтком людині стає все важче контролювати свої вчинки, в тілі виникає приємна легкість.

  алкогольний делірійВсе навколишнє стає чимось нереальним, а всі проблеми відходять на другий план. Людина відчуває себе більш впевненим і товариським, з'являється бажання жити на повну котушку.

  На даному етапі алкоголь є практично нешкідливим, а після того, як його дія закінчується, людина не відчуває себе погано, навпаки, він веселий і бадьорий. Саме завдяки таким наслідкам починає закрадатися думка про те, що буде, якщо збільшити дозу.

  Якщо не зупинитися, це може виявитися початком сходів, що ведуть вниз. Безконтрольно вживаючи спиртні напої, можна не помітити, як поступово організм звикає до дії алкоголю і вимагає все більше.

  Цей етап характеризується виникненням ранкового похмілля, проте це ще не алкоголізм, а банальне вплив токсинів на людський організм. На ранок, відчуваючи себе огидно, людина подумки картає себе за те, що вчора пив, проте він не похмеляється, тому запоїв у нього не буває. Найчастіше після того, як самопочуття приходить в норму, бажання розслабитися після роботи і трохи випити з'являється знову.

  І людина починає все з самого початку. Перш ніж алкоголізм остаточно запанує людським організмом, може пройти рік або два, а у кого-то й десятиліття.

  З чого починається хвороба

  великої кількості спиртногоОдного разу після прийняття великої кількості спиртного у людини з'являються нові, не зовсім приємні відчуття. Чим же викликане таке сильне похмілля?

  Науковою мовою це називається абстинентний синдром - простіше кажучи, початок алкоголізму. Відчуваючи подібні відчуття, початківець алкоголік не знає, що робити, щоб позбутися від поганого самопочуття. Найстрашніше, що колишнього відрази до алкоголю вже немає, навпаки, горілка або пиво є таким собі лікарським засобом і полегшують стан, в якому перебуває алкоголік.

  Приховане пияцтво - це коли людина відчуває потребу перебувати в стані легкого сп'яніння. У цьому стані він відчуває себе впевнено і комфортно. Він поки ще може дочекатися вечора, щоб розслабитися після трудового робочого дня. Але це помилка - так почав прогресувати алкоголізм.

  Того, хто п'є людині здається, що він легко зможе і не пити, але в реальності все відбувається по-іншому. Коли син сильно п'є, що робити в даній ситуації матері? Якщо у вашому будинку живе алкоголік, який знаходиться на цій стадії, то боротися з ним марно, так як він не помічає своєї проблеми і продовжує поводитися як зазвичай, тобто пити, коли заманеться.

  Часто буває і таке, що родичі теж не надають належного значення назріваючої катастрофи і закривають очі на багато речей. Коли вони схаменулися, то найчастіше буває занадто пізно, і рідні не знають, що робити з алкоголіком.

  Розпал алкоголізму

  розпал алкоголізмуКоли хвороба набирає обертів, симптоми абстиненції виявляються все сильніше, син починає пити частіше і більше. Кожен раз, страждаючи від похмілля, алкоголік знову починає пити, і так по колу. Проблема стає очевидною всім, хто живе по сусідству.

  Малі дози не доставляють задоволення, організм вимагає все більше. Рідні і близькі не знають, що робити і як жити з алкоголіком, відбуваються постійні конфлікти і скандали на цьому грунті. Залежний також починає усвідомлювати наявність проблеми, до того ж алкоголь більше не доставляє колишнього задоволення.

  На даному етапі існує невелика ймовірність того, що людина визнає себе хворим і звернеться до лікаря, але на це здатні лише одиниці.

  Після цього настає криза в свідомості людини. Опинившись в епіцентрі проблем, які накопичилися до цього моменту, залежний десь в глибині душі розуміє, що всі біди від алкоголю. Він відрікається від алкоголю і перестає пити, однак, коли з'являється можливість, знаходить привід і зривається.

  Рідним вже здається, що зробити нічого не можна і так буде тривати і далі, але це не так. Даний період характерний тим, що свідомість алкоголіка відкрито для переконань. Однак найкраще це зробить тільки фахівець, просто допоможіть близькій людині набратися сил і звернутися за допомогою до лікаря. Однак пам'ятайте: пройшовши курс лікування, син може знову взятися за старе.

  Іноді спроби відмовитися від алкоголю можуть затягнутися на кілька десятків років. Не варто тішити себе марними надіями і вірити нескінченним обіцянкам зав'язати зі спиртним. Перед залежним людиною тільки два шляхи:

 • Він знову і знову робить спроби зав'язати з алкоголем і, порушуючи обіцянки, повертається нього.
 • Він за допомогою люблячих людей і грамотних фахівців відмовляється від алкоголю назавжди, ігноруючи навіть самі незначні дози.
 • Як видно, чим вище рівень переконаності пацієнта, тим більше шансів на 100% - ве одужання.

  Коли необхідно починати боротися

  кодування від алкоголізмуЧасто вважають, що в боротьбі з алкоголем головне - час, усвідомивши проблему, залежна людина сам попросить допомоги. Якщо мати вважає, що син п'є не так вже сильно і що робити нічого не потрібно, це величезна помилка. Необхідно з побоюванням ставитися до будь-якої випивки і в будь-якому віці, так як кожна хвороба має свій початок.

  Безумовно, скандали проблему не вирішать, головне - пам'ятати, що робити зауваження і висловлювати своє невдоволення тим, що відбувається необхідно в досить м'якій і доброзичливій формі. Кожна мати, бачачи, що сильно п'є син, що робити - вирішує в індивідуальному порядку. Але в будь-якому випадку без кваліфікованої лікарської допомоги тут не обійтися.

  Найчастіше для випивки у людини бувають вагомі, на його погляд, причини. Постарайтеся з'ясувати, що турбує вашого близької людини і допомогти йому.

  Головне, переконайте свого сина, що алкоголь - це не вихід. Допоможіть йому впоратися з похміллям. Для цього існують і народні засоби, і лікарські препарати.

  Будьте жорсткіше, не шкодуйте свого сина і не потурайте йому, інакше це тільки погіршить становище. Не давайте йому грошей, перестаньте прати йому брудні речі, в яких він прийшов після гулянки, і так далі, покажіть йому, що його пияцтво терпіти неможливо.

  Потрібно пам'ятати, що ні в якому разі не можна міняти свою позицію і твердість характеру. Постарайтеся створити всі необхідні умови для того, щоб у сина не виникало бажання пити вдома.

  Більше розмовляйте з ним, наполягайте на своєму. Завдання матері - якомога раніше почати бити на сполох. Треба вживати заходів вже після першого походу сина з друзями на футбол або відвідування вечірки або інших заходів, які не обходяться без спиртного.

  Треба пам'ятати про те, що будь-яка мати в силах допомогти синові впоратися з проблемою. Але якщо ситуація виходить з-під контролю, краще зверніться до фахівців. Як показує практика, поки людина сама не захоче позбутися тяги до спиртного, всі зусилля будуть марними. У такому випадку йому доведеться пройти всі етапи, описані вище, і зробити самостійний вибір: здорове життя або смерть від алкоголізму.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Що робити, якщо син п'є і не працює?

  син алкоголікАлкоголік в сім'ї - це завжди горе. Якщо син п'є, матері несуть свій хрест до кінця, і не кидають власну дитину напризволяще, навіть якщо йому чимало років. Інтернет повниться запитами: відгукніться, допоможіть, дайте дієвий рада. Мати намагається обговорювати проблему алкогольної залежності з іншими жінками, які стикаються з алкоголізмом в сім'ї, і також не знають, що з цим робити. Звертаються в наркологічні клініки або служби психологічної допомоги: люди добрі, допоможіть врятувати сина.

  А коли надія на кінець, вдаються до змов або йдуть молитися про спасіння дорогого людина в церкву, чиї склепіння часто чути тиху молитву, звернену до всіх святих: допоможіть витягти сина з рук диявола, або до господа: навчи що робити, направ сина на праведний шлях.

  Але часто розповідати про проблеми в родині буває соромно, як, втім, і визнаватися у власному безсиллі і заклик: допоможіть, завмирає в горлі, і знову і знову виникають питання і прокручуються моменти, коли було упущено час і проблему можна було знищити у зародку. Не знаючи, що можна зробити, якщо син п'є, багато хто живе з болем в серці, спостерігаючи як рідна людина гине.

  На вмовляння почати лікування вони отримують відмову або відмовки, так як найчастіше алкоголіки не віддають собі звіт в залежності і вважають, що можуть кинути пити в будь-який момент, як побажають. Крім того, що п'яний чоловік є небезпека для оточуючих, з дому можуть почати пропадати речі, так як грошей на випивку часто не вистачає або ж алкоголік просто не працює, що також трапляється досить часто.

  З чого почати?

  серйозна розмоваАлкоголізм, як правило, має фізіологічну і психологічну сторону і тому характер розвитку патології непередбачуваний, але незмінним залишається той факт, що відносини алкоголіка до спиртних напоїв з часом змінюється, і яка людина повністю спивається і гине, або намагається боротися, і в цьому випадку допомога матері буде неоціненною. Власне, завдання рідних алкоголіку людей зводиться до скорочення часу, який необхідний для того, щоб твердо вирішити кинути пити або почати лікуватися.

  Психологи на заклик родичів: допоможіть витягти рідну людину з трясовини пияцтва, радять почати зі складання психологічний портрет алкоголіка і списку спонукальних причин, що підштовхнули людину до непомірного вживання міцних напоїв.

  Як починається формуватися алкогольна залежність?

  початок формування залежностіТрадиційно хмільні напої вживаються досить часто і на сімейних урочистостях і загальних святах, і просто в компаніях друзів, щоб зняти стрес і розслабитися після робочого дня. Якщо обережне ставлення до алкоголю змінюється інтересом до того стану, який міцні напої викликають у фізичному і психологічному плані, то виникає ейфорія і приємне відчуття впевненості в собі привертає легкістю виникнення вже від першого ковтка легких або міцних спиртних напоїв.

  Причому випивка унеможливлює контролювати випите, так як стримуючі центри відключаються. Якщо прийняття алкогольних напоїв стає щоденним, без різниці, що п'ється пиво або міцні спиртні напої, то починається перша стадія алкоголізму. У тому випадку, коли син уже покинув рідну сім'ю, буває важко відстежити цей момент, але саме на цьому етапі найлегше впливати на сина, наступні стадії алкогольної залежності будуть набувати все більш загрозливі прояви.

  Саме на початку хвороби необхідно задуматися про заходи боротьби з алкоголізмом. Бити на сполох і кричати: допоможіть, слід саме на першій стадії алкоголізму, тоді допомога буде найбільш ефективною, так як світ для алкоголіка ще не втратив своєї реальності і бажання піти від проблем і жити на повну котушку не роблячи зусиль, ще не всеохоплююче.

  На цьому етапі алкоголь не ввергає людини в жахи похмілля, і на ранок після вчорашнього, людина може зберігати бадьорість духу. Але вже з'являється бажання збільшити дозу, людина відчуває, що для досягнення шуканого стану колишньої заходи вже недостатньо, так як вступили в дію механізми звикання. Мати повинні розуміти, що справа не в тому, щоб зменшити порок, а в тому, щоб його викорінити зовсім, тому що якщо нічого не робити, то вони в міру зростання обплутають сина, давлячи все хороше, що в ньому ще залишилося.

  Прогресування алкоголізму

  прогресування алкоголізмуДругий етап алкоголізму характеризується виникненням похмільного синдрому. Людина вранці відчуває себе огидно і картає себе за випите, але ще не йде в запій, просто тяга до алкоголю найчастіше виникає, як тільки забувається похмільний нездужання. На цьому етапі матері необхідно розуміти, що якщо син п'є, то його слова часто розходяться з ділом, каже він одне, а робити буде зовсім інше, так як діє під впливом почуттів, керованих алкогольною залежністю.

  Прогресування алкоголізму може також супроводжуватися станом, яке можна охарактеризувати, як потреба в постійному легкому алкогольному сп'янінні, і тільки в ньому людина відчуває себе комфортно і діє з відчуттям впевненості в собі. До певного моменту алкогольна залежність не сильно виражена і син без особливих зусиль може дочекатися вечора, коли прийме чергову дозу спиртних напоїв, але то що бажання випити носить нав'язливий, хоча і відстрочений характер, свідчить про початок патології.

  Алкоголізм вимагає часу для свого розвитку, часто проходить кілька років до того моменту, коли алкогольна залежність повністю поневолить людини.

  Абстинентний синдром

  абстинентний синдромАбстинентний синдром - це початок алкоголізму. Огидне самопочуття через кілька годин після випивки супроводжується втратою відрази до алкоголю, який сприймається як якесь лікарський засіб здатне поліпшити фінансове становище.

  Найчастіше питуща людина не віддає собі звіт у своїй пристрасті і думає, що кине пити в будь-який момент, коли захоче, справа ускладнюється тема, що час, коли бажання напитися його покине, частіше за все не настає ніколи. На цій стадії впорається з алкоголізмом методами переконання практично неможливо, і матері слід бити на сполох і активно волати: допоможіть, звертаючись до фахівців, які займаються проблемою алкогольної залежності професійно. Наркологи запропонують кілька шляхів вирішення проблеми, на крайній випадок існує метод кодування, який досить жорстокий, але відрізняється ефективністю.

  Розпал алкоголізму

  Коли алкогольна залежність остаточно сформувалася, син починає пити частіше, а дози збільшуються. Похмільний синдром приймає найбільш гостру форму, а алкоголік прагне зняти його прояви новими пиятиками і йде в запій. Патологія стає очевидною для всіх, хто не тільки спілкується з алкоголіком, але і просто зустрічається я з ним на вулиці, так як симптоми залишають явні сліди на всій зовнішності людини, що зловживає алкоголем.

  При цьому часто мати і близькі люди впадають в паніку не знаючи, що робити і не тільки щоб допомогти алкоголіку, але і просто як жити разом з ним. Дружини в цій ситуації найчастіше кидають чоловіків, щоб захистити власних дітей від його впливу. До цього часу алкоголік може почати усвідомлювати власну плачевний стан і погодиться на лікування, але це трапляється не часто. При настанні кризи людина може добровільно відмовитися від спиртного, але рішення його без підтримки близьких виявляється неміцним.

  Навіть коли рідним здається, що надійні немає, мати не може відмовитися від сина, і не даремно, так як людина, долає проблемами, найбільш відкритий для переконання.

  Для алкоголіка можливі тільки два шляхи. Він змушений робити постійні невдалі спроби зав'язати або за допомогою фахівців і підтримки рідних повністю ігнорує навіть самі мізерні дози алкоголю, аж до того, що не приймає навіть ліків, в яких присутня невелика кількість спирту. Чим більш щиро і твердо бажання пацієнта вилікується, тим більше шансів на одужання.

  Усвідомлення проблеми і початок боротьби

  мати та синЯкщо хвороба на самому початку і мати вважає, що все вляжеться само собою або син сам закричить: допоможіть, коли дійде до краю, то це величезна помилка. Кожна мати, бачачи, що син гине і знаючи свою дитину, як ніхто, має вирішувати задачу в індивідуальному порядку.

  • Очевидно тільки одне, що проблему не вирішать скандали і істерики, слід пам'ятати, що важливо знайти спокій і починати вирішувати проблему, коли воля придушить паніку, і робити зауваження і навіювання варто тільки м'якій формі. Говоріть з сином, наполягайте на своєму.
  • Крім медикаментозної підтримки, буде необхідно, з'ясувати, що турбує сина. Зазвичай у алкогольної залежності існують психологічні причини. Важливо переконати алкоголіка, що спиртне не вирішує його проблем, а тільки надає сміливості, щоб робити чергові дурниці, що збільшують і без того критичний стан. Алкоголь робить реальний світ більш стерпним для його психіки, але він позбавляється можливості вжити ефективних заходів до свого порятунку.
  • Щоб людина не зривалася в запій, необхідно кваліфіковано виводити його з запою. Для цього існують як медикаментозні препарати, так і засоби народної медицини.
  • Проявляєте більше витримки, не беріть на себе проблеми сина, це тільки погіршить становище. Не платіть його боргів, не стирайте речі, які він уделал під час п'янок. Дайте йому зрозуміти, що не будете миритися з його пияцтвом. У рішучий момент робіть те, що потрібно робити в інтересах сина, як би жорстокі здавалися вам предпрінімаеми заходи. Донесіть до сина, що ви караєте його не тому, що він напився, а для того, щоб це не повторювалося надалі.
  • Дайте йому зрозуміти, що володієте залізною волею і твердістю характеру, але не створюйте йому нестерпні умови вдома, коли він тверезий.
  • Якщо не справляєтеся з сином, не ховайте його пияцтво. Звертайтеся по допомогу до рідних і фахівцям. Створіть союз людей, які захочуть допомогти вам в біді.

  Мати може волати: допоможіть, до власної родини сина, а саме до його дружині або дорослим дітям, шукаючи підтримки і співчуття; а також звертатися із закликом: допоможіть до громадських організацій допомоги алкоголікам. Але найкраще звернутися до фахівців, наркологів і психологам, які професійно займаються алкогольною залежністю, так як проблема алкоголізму настільки поширена, що накопичився неабиякий досвід у цій галузі. І на заклик матерів вони, підковані багаторічним досвідом роботи з алкоголіками і професійним знанням проблеми, відгукнуться з найбільшою користю.

  Opohmele. ru

  Синові 20 років, вживає спайс. Що робити? - Поради, допомога та консультації психологів

  Психолог Москва

  Привіт, Наташа!

  Як часто до психолога люди звертаються тоді, коли зробити вже практично нічого не можна! Ні б раніше тривогу забити...

  Будь-який психолог Вам зараз може порадити тільки одне: перестати рятувати і переключитися на СВОЮ життя. Тому що є таке поняття як співзалежність, коли Ваша поведінка підкріплює його.

  Ще є в Єкатеринбурзі така людина - Євген Ройзман. Він організував фонд "Місто без наркотиків". Я не знаю, що там зараз і як, але начебто вони працюють. Якщо дійсно хочете допомогти синові, зверніться туди. Спиш, здзвонитеся, щось корисне вони Вам напевно скажуть, тому що працюють в цій темі давно і є результати. Більше в Росії я таких організацій не знаю, на жаль.

  Успіхів!

  All-psy. com

  Що робити якщо дорослий син почав пити, 6 рад швидко відучити | СВІТ ЖІНОК

  Якщо Ви помітили, що Ваш дорослий син почав частенько випивати, слід якомога швидше його відучити. Я допоможу Вам в цьому питанні. Пити він перестане.

  Ставлячись до цього питання прохолодно, Ви ризикуєте отримати "на виході" хронічного алкоголіка.

  Це, якщо говорити простою мовою.

  -Ну Дорослий же він уже - йому можна. Ти пригадай, Саш, як сам випивав в компанії. Адже і не спився, а одружився зі мною - заспокоюють один одного батьки.

  Так і я не кажу, що Ваш син обов'язково повинен спиться.

  Просто Ваша основна задача - це вибудувати так відносини, щоб не допустити надто часті пиятики. А там вже самі вирішуйте - чи варто втручатися в його доросле особисте життя.

  Щоб по можливості швидко відучити сина від випивки, я рекомендую Вам використовувати на практиці перераховані нижче поради.

  * Є приголомшливий відеоролик на просторах інтернету. Якщо мені не зраджує пам'ять, автор професор Жданов. Фільм називається "Алкогольний і наркотичний терор в Росії".

  Нехай син подивиться його разом з друзями. Ефект просто приголомшливий, особливо коли лектор пояснює з чого утворюються "спиртні бульбашки".

  * Поговоріть з сином на предмет того, що Ви не суєті свого носа, а серцево за нього переживаєте. Як би ненароком поцікавтеся не закохався він. Може виникли проблеми на роботі?

  Ви завжди готові підтримати його слушною порадою.

  * Наведіть купу не просто страхітливих, а реальних прикладів того, як найталановитіші люди спивалися по крапельці, починаючи з першої чарки. Ваш син, звичайно ж, не такий. Але і вони стверджували, що є винятком із правил, все більше стаючи жертвою розслаблюючій випивки.

  * Постарайтеся визначити що саме залучило Вашого сина в регулярну "п'ятничну" випивку.

  Це, на його думку, єдино вірний спосіб впоратися з втомою або ж несвідома потреба, поступово переростає в звикання?

  Дуже Вас прошу, усвідомите цей важливий момент.

  Бо початок випивки - це якийсь поштовх, який необхідно вчасно розпізнати.

  * Не намагайтеся довести, що Ви були ідеальні. Не варто сваритися з сином і загрожувати йому всілякими нестатками.

  Це спровокує в ньому внутрішній протест і бажання на зло прийти і набереться.

  Відверто розкажіть про те, що Ви теж не без гріха, і одного разу ледве не "потрапили під роздачу".

  Будьте дуже переконливі, не ламаючи, а вибудовуючи відносини на довірчій основі.

  * Робіть все м'яко, регулярно спілкуючись з сином на його цікавлять теми. Розмова - це найкращий спосіб впоратися з навислої проблемою, швидко зорієнтувавшись в потенційно небезпечній для дитини ситуації.

  Матеріал підготував я - Едвін Востряковському.

  Goldlass. ru

  Навіщо робити висновки

  Прочитавши рада іншої людини дуже важливо зробити свій власний висновок і прийняти нове рішення, виходячи з власного виховання і цінностей. А ще краще, позначити декілька перших кроків по виходу з ситуації, що склалася. Для зміни життя особливо важливі нові дії! Результат неможливий без дій!  Це, як план. PS Зазвичай люди обмежуються новим розумінням, хоча насправді Розуміння не змінює поведінку , воно це робити не вміє. «Знати, розуміти» і «робити» нажаль не є синоніми, між ними велика відстань. Наприклад, всі люди все розуміють, але продовжують здійснювати неякісні дії, вчинки. Причина - немає покрокового алгоритму простих, конкретних, виразних, комфортних ДІЙ на найближчий час. Головна вимога до дій - поведінкова визначеність. «Полюблю себе» - це не дія. Це прийняте рішення. А «куплю собі нові туфлі» або «сьогодні ввечері скажу чоловікові про своє побажанні» це дії і саме вони змінять Ваше життя в кращу сторону.

  Син п'є | Психологічний портал nevrotic. net

  Гуру - це навчений досвідом старенький монах з гірського Тибету монастиря, якому по-справжньому добре з самим собою.

  Оскільки, цей Буддійський Мудрець - Просвітлений, його тлумачення наших ситуацій безцінні за своєю легкості, простоті, виразності і оптимізму.

  Знаючи про нашу розумової звичкою - шукати всюди проблеми, він погодився взяти участь в нашому проекті.

  Це узгоджується з його Духовної Місією - проповідувати легкість, безтурботність, умиротворення і позитив.

  Якщо хочеш, скористайся його порадою!

  Якщо у Тебе реальна проблема і текстового формату для її вирішення недостатньо - пообщайся годину-півтора з Guru в скайпі! Запит на скайп-коучинг напиши йому в особистих повідомленнях або за адресою kosikvv @ rambler. ru

  Останні 5 порад Гуру:

  Nevrotic. net

  Чоловік п'є один: поради психолога як поводитися з алкоголіком і що можна зробити, щоб його вилікувати

  Алкоголік в сім'ї - це біда. Алкоголь руйнує сім'ю, псує відносини з оточуючими і, взагалі, ламає життя багатьом. До алкоголізму призводить нешкідлива звичка випити кухоль пива у вихідні дні, святкування днів народження на роботі, особливо в великому колективі тощо. Що робити дружині в ситуації, коли чоловік п'є один: поради психолога допоможуть.

  Психологи радять ні в якому разі не влаштовувати скандалів і сварок тоді, коли чоловік п'яний повертається додому. Це нічого не дасть, тому що мозок людини «відключений». Алкоголік на вмовляння стане або падати в ноги і плакати, обіцяючи все виправити, або проявить агресію.

  Є кілька порад, які допоможуть вирішити проблему з п'яницею. Якщо це ще не повністю опустився людина, то дружина повинна взятися за себе. Чоловік не стане міняти свої звички, якщо поруч живе дружина, яка ходить в старому халаті, зношених капцях і не звертає на себе увагу.

  Коли ситуація зайшла дуже далеко і потрібно тільки лікування, а чоловік відмовляється, то є кілька важливих порад. Їх можна обізвати покаранням або штрафом.

  На деякий час для того, щоб продемонструвати своє невдоволення, можна:

  • Припинити прати його речі і готувати;
  • Звести бесіди до мінімуму необхідних слів;
  • Припинити інтимні стосунки;
  • Дати відчути здорове почуття ревнощів;
  • Зняти його на відео в п'яному стані;
  • Розповісти і налякати перспективою серйозної хвороби;
  • Піти зі спільного дому;
  • Вигнати його з дому, якщо є куди йому йти;
  • Можна подати на розлучення, показати документи і пообіцяти забрати, якщо піде до фахівця;
  • Мати на увазі номер спеціальної психіатричної служби.

  Зрозуміло, що не всі санкції потрібно використовувати одночасно, почати потрібно з однієї, а там будемо бачити. Не бійтеся викликати міліцію, якщо чоловік проявляє агресію за допомогою рукоприкладства.

  Чому ми притягуємо до себе тих, хто п'є чоловіків

  Хочете зрозуміти, що робити, якщо чоловік п'є? Розберіться спочатку в собі. Чому ж жінки буквально притягують у своє життя алкоголіків? Причин кілька.

  Закон тяжіння. Прислів'я «чоловік і дружина - одна сатана» вірно відображає суть сім'ї. І п'є чоловік, і співзалежних дружина, як правило, люди з однаково низькою самооцінкою, які заздрять більш щасливим. Дівчина, в глибині душі вважає, що не варта уваги хорошого чоловіка без шкідливих звичок - вже кандидат на роль «дружини алкоголіка».

  Тяга до протилежностям. Деякі жінки, в яких сильно розвинене саме чоловіче начало, підсвідомо шукають слабких чоловіків з жіночим началом. А слабкі чоловіки більш схильні до розвитку алкоголізму.

  Повторення сімейного сценарію. Дівчинка, яка виросла в родині, де пив батько, на підсвідомому рівні буде прагнути вийти заміж за алкоголіка, як би вона не засуджувала тих, хто п'є чоловіків.

  Привабливість питущих чоловіків. Найчастіше алкоголіки (особливо творчі особистості) є душею компанії. Спиртне спонукає їх до розповідей про власні подвиги, грі на гітарі, декламації віршів. А це жінкам дуже подобається.

  Змініть свою поведінку

  Як же бути? Психологи рекомендують у таких випадках поміняти роль. З безпорадної жертви або героїні рятівниці перетвориться в особистість самодостатню.

  Відмовтеся від місії рятівниці, визнавши своє безсилля перед «зеленим змієм». Перестаньте боротися з проблемою і реагувати на неї. Задумайтесь, ніж ви можете допомогти собі і своїм дітям. Прийміть ситуацію зі смиренням.

  Знайдіть свої турботи, інтереси, захоплення. Не дозволяйте заповнювати своє життя єдиною проблемою: пияцтвом чоловіка.

  Не дозволяйте чоловікові вас принижувати, вважати «ганчіркою».

  Якщо ситуація стає нестерпною, чоловік починає вас бити, вам буквально нема за що купити хліб, не бійтеся розповісти про це людям, які в силах вам допомогти (якщо у вашому місті є організація, яка допомагає жертвам сімейного насильства, звертайтеся туди). Розлучення з чоловіком, хто п'є і вбиваєш свою дружину не засуджує навіть церква.

  Що робити, якщо чоловік п'є запоями, відставляючи вас без копійки, абсолютно не бажаючи визнавати власну хворобу? Бігти!

  Якщо ваш чоловік розуміє, що він хворий на алкоголізм і намагається вилікуватися, допоможіть йому! Є безліч варіантів лікування алкоголізму, а бажання з боку чоловіка - це вже половина пройденого шляху до одужання.

  Відео-поради психологів, адвокатів і наркологів

  Куди звернутися за допомогою, якщо п'є і б'є чоловік:

  Радить Наталія Толстая:

  Якщо ситуація дуже складна: поради адвоката

  Як вилікувати алкоголізм:

  Webdiana. ru

  Що робити якщо чоловік п'є і лікуватися і кодуватися не хоче поради психолога

  Http: // psiholog-polishuk. ru

  Що робити, якщо чоловік п'є, якщо лікування від алкоголізму і кодування йому не допомагає і якщо він сам не хоче кидати пити алкоголь? Якщо у Вас п'є чоловік, то це постійне джерело Вашого напруги і головного болю. Життя з тих, хто п'є чоловіком може стати для Вас одним мукою і страхом за нього і за себе. Проблема алкоголізму дуже складна, і вимагає якнайшвидшого вирішення. Якщо ви не почнете діяти і не знайдете вихід з глухого кута, то все може закінчитися дуже сумно.

  Почніть діяти правильно!

  Адже вихід є! Я пропоную Вам замість кодування і лікування від алкоголізму свого чоловіка, вирішити проблему алкогольної залежності гіпнозом.

  І це дасть:

  • Позбавлення Вашого чоловіка від алкоголізму
  • Радість і гордість, за те, що Ви допомогли йому
  • Дасть Вам впевненість і спокій за нього і за себе

  Що робити, якщо чоловік п'є і не хоче лікуватися і кодуватися?

  Якщо Ви хочете допомогти своєму чоловікові позбутися від алкогольної залежності, то не намагайтеся змушувати його лікуватися від алкоголізму, кодуватися або кидати пити. Чим більше Ви будете лаяти і змушувати його кинути пити, тим більше він буде пити. Змушувати - це неправильна стратегія.

  Ви повинні зрозуміти, що Ваш чоловік так влаштований, що якщо його змушувати проти власної волі, то він буде чинити опір і робити все навпаки. Йому може допомогти тільки гіпноз.

  Ви вирішили діяти, тоді не сваріться і говорите правильно. Не кажіть таких слів: хворий, лікуватися, кодуватися. І Вам не варто змушувати його що-небудь робити без його згоди. Вам потрібна правильна стратегія. Почніть переконувати його в тому, що він здоровий, але у нього є проблема з алкоголем, яка дуже Вас турбує і напружує. Скажіть йому, що Ви його дуже любите і хочете, щоб він пожив довше на землі і був щасливий.

  Скажіть йому, що він найкращий і найнадійніший чоловік, і що Ви пишаєтеся їм, і що Ви вірите в нього. І що він може швидко позбутися від алкоголю. Скажіть йому, що Ви все зробите для нього.

  Багато разів говорите своєму чоловікові, що він хороший і Вам з ним добре. Що в житті відбуваються зміни і все змінитися на краще. Саме життя джерело радості і щастя.

  І тоді Ваш чоловік буде слухати Вас і говорити з Вами. Ваша мета не лікувати його або кодувати, а спонукати його до того, щоб він вирішив проблему алкоголізму. Часто буває в родині, що п'є не тільки чоловік, але і дружина, батько, мати, син, дочка. Стратегія дій може бути застосовна і до них.

  Psiholog-polishuk. ru

  Що робити, якщо син п'є?

  Що робити, якщо син п'є? Останнім часом це питання звучить досить часто. Це пов'язано зі стрімким зниженням середнього віку алкоголіків. Все більше підлітків починають приймати спиртне, піддаючи свій організм серйозної небезпеки.

  Багато матерів задають питання, залишаючи в інтернеті повідомлення: « Допоможіть, п'є син ». Що їм робити? Як допомогти своїй дитині не потрапити в пута алкогольної залежності?

  Багато в чому на поширення пивного алкоголізму впливає позитивна реклама слабоалкогольних напоїв та їх легкодоступність.

  Огляд всіх послуг +

  Як повинна вести себе матір, якщо її син п'є

  Перше, що потрібно зробити, якщо ви вважаєте, що ваш Син алкоголік , це визнати проблему. Материнська любов сліпа, і через неї часто закривають очі на багато проблем, в тому числі і на алкоголізм. Визнання того факту, що ваш Син п'є - це перший крок до боротьби з цим.

  VIP-очищення є - 10500 руб.! Людині в запої або страждає алкоголізмом вкрай необхідно очистити організм від токсинів, накопичених за час зловживання алкоголем. М'яке і глибоке VIP-очищення - перевірений метод від «Алкодоктора»! ЗАМОВИТИ!

  Якщо ви визнали проблему, то вам треба починати рішучі дії. Не робіть синові ніяких поблажок і пробачень. Це жорстоко, але це єдиний спосіб допомогти вам впоратися з цією бідою. Ви повинні відкинути в сторону особисті уподобання та докласти всіх зусиль до його лікування.

  Перестаньте давати йому гроші, прибирати за ним пледи його п'янок, прати його речі. Нехай він відповідає за свої вчинки самостійно: це дозволить йому відчути всі наслідки свого алкоголізму. Зробіть так, щоб обстановка в будинку, не дозволяла йому вживати спиртне. І будьте якомога суворіше з сином. Дайте йому зрозуміти, що пияцтво не зійде йому з рук.

  Лікувати треба пречіну хвороби, а не наслідок.

  Постарайтеся зрозуміти, що стало причиною того, що ваш син п'є. Можливо, ви не приділяєте йому достатньо уваги, або самі подаєте поганий приклад, надмірно легковажно ставлячись до спиртного. Діти дуже тонко відчувають всю атмосферу в сім'ї, вони бачать все що відбуваються, і часто відбувається так, що надмірне вживання алкоголю або келих вина за вечерею можуть підштовхнути вашої дитини до алкоголізму.

  Спробуйте поспілкуватися з сином. Можливо він розповість, про те, чому йому подобається пити. Вам обов'язково варто звернутися до сімейного психолога, який допоможе розібратися з цією проблемою і з'ясувати справжні причини його алкоголізму.

  Головне, що потрібно робити - це мати тверду і впевнену позицію. Адже якщо, ви не виявите її зараз, то в майбутньому все може виявитися набагато складніше. І може вийти так, що буде вже пізно що-небудь робити.

  Проявіть характер. Скажіть своєму синові, що він не повинен вживати алкоголь. І доведіть це своїми вчинками. Тільки тоді він зможе жити тверезої і повноцінним життям без спиртного.

  Як позбутися від алкогольної залежності? Запишіться на консультацію на сайті або зателефонувавши за телефоном: 8 495 956-51-04Спеціалісти «Алкодоктор» проведуть консиліум і приймуть рішення про призначення леченіяПройдіте амбулаторний або стаціонарний курс лікування в клініці «Алкодоктор»

  Наша клініка поверне вас до тверезого життя. Залежність від алкоголю залишиться в минулому після того, як ви пройдете курс лікування. Ви знову відчуєте радість життя без алкоголю і щастя від спілкування з близькими. Нові горизонти відкриються перед вами з «Алкодоктором».

  Чистяков А. Г.

  Alcodoctor. ru

  Що робити, якщо син п'є? - Поради, допомога та консультації психологів

  Психолог Москва

  Привіт, Євгенія! Це називається алкогольна залежність - однак тут можна і по психіатрії поставити йому даігноз - так як симптоматика є - асіцальное поведінку, соціальна дезадаптація, плюс алгогольная залежність - такі люди характеризуються особистісної незрілістю (і такого роду діагноз є) - однак тут не можна допомогти людині, якщо він сам не хоче вирватися з цього кола! Так, Ви допомагали йому, надавали підтримку і допомогу - але у нього самого немає мотивації щоб самому працювати з цією проблемою і вирішувати її. Якщо Ви хочете убезпечити своїх батьків від можливих сплесків і проявів його залежності - то краще це питання вирішуйте разом зі своїми батьками - можливі же різні варіанти - або синові купити житло в іншому селі (на відстань видалити), або батькам переїхати або до Вас, або куди-небудь поруч - в будь-якому випадку краще це вирішувати разом з ними, вель їх думку з цього питання також важливо і вже виходячи з цього думати як Ви можете їм допомогти!

  Гнатюк Людмила Юріївна

  Психолог Київ

  Привіт Євгенія!

  Хочу додати, що у всьому, що відбувається винен не тільки Ваш син, а й Ви з чоловіком. У якийсь момент ви його упустили і способи виховання не допомагали йому робити переоцінку, а навпаки, лише загострювали відносини і зароджували агресію. У своєму листі ви з чоловіком постали швидше, як авторитарні батьки: били хлопчика, за нього вирішували куди вступати. Природно, що ви хотіли як краще... але давно відомо, що "благими намірами пролождена дорога в пекло..."

  Перш за все, спробуйте чесно відповісти, що Ви робили не так? Як ви з ним говорили? Дорікаючи, погрожуючи, ставлячи ультиматуми або як з дорослою людиною, у якого є своя позиція і свої бажання?

  Зазвичай, так поводяться діти, яким або не вистачало елементарного тепла і любові в сім'ї, або, навпаки, ті, яким ні в чому не відмовляли і балували. У Вашому випадку, швидше за перший варіант...

  Я розумію, що Вам боляче за сина. Чи не впевнена, що вийде його витягнути з цього світу. Але материнське серце ніколи не втрачає надію, спробуйте самі поїхати до нього, попросіть у нього пробачення за свої помилки, обігрів його любов'ю і теплом, щоб він зрозумів, що не обов'язково йти від болю і нерозуміння в пияцтво. І що завжди можна знайти вихід!

  Ви пишіть, що "Мені здається ми зробили для нього все, щоб повернути його до нормального життя (лікували, намагалися дати освіту, працевлаштовували, витягали з міліції, вчили його панночку, знімали їм окрему квартиру, він і його панянка жили у бабусі), але все марно ". АЛЕ може, йому не вистачало, як раз іншого. І тільки таким шляхом він міг отримати Вашу турботу і любов...

  І це довгий лист Ви надіслали, напевно, не для того, щоб запитати "Як мені захистити моїх батьків від його способу життя?", А щоб спробувати все-таки розібратися в усьому і зробити ще одну спробу повернути сина...

  Ви все зможете! Любові Вам!

  Анастасьева Людмила Вікторівна

  Психолог Київ

  Привіт, Євгенія! Коли втрачено смак життя, сенс життя, починаються пошуки способу відходу від дійсності: алкоголь, травичка і т. Д. Ускладнюється це ще і відсутністю любові, прийняття таким який є. Втішити Вас немає чим. У сина вже фізіологічна залежність від алкоголю, це те чим він рятується від реальності. Чи робили Ви обсорбцію крові - це чиста крові, всього організму? Поки тіло буде вимагати алкоголь - він буде його вживати, кодування і підшивка не допоможуть. Особистість сина дуже слабка і не може чинити опір тілу. Якщо у Вас ще є сили боротися за сина, спробуйте і цей варіант. Що стосується батьків - обговоріть з ними всі можливі варіанти переїзду. Який би не був син - Ви ж любите його? Не залишайте його, підтримайте, йому і так не солодко. В іншому випадку, все не має значення. Терпіння і мудрості Вам.

  All-psy. com

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->