Лікар нарколог архангельск | Alkostop.info

Головна » Абстинентний синдром

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Лікар нарколог архангельск

Остапенко Олег Ігорович, лікар психіатр, нарколог

Лікар-експерт, психіатр-нарколог.

2003 г. - 2009 г. - Північний Державний Медичний університет "факультет« Лікувальна справа ».

2009 г. - інтернатура за спеціальністю «Психіатрія» на базі ГБУЗ АТ «Архангельська клінічна психіатрична лікарня».

2010 року - спеціалізація з дисципліни «Психіатрія-наркологія» і робота лікарем-експертом в консультативно-експертному наркологічному відділенні ГБУЗ АТ «Архангельський психоневрологічний диспансер» по теперішній час.

Цікаві факти

Учасник міжнародних науково-медичних проектів, в тому числі з країнами Баренц-регіону.

2011 року - закінчив курси підвищення кваліфікації ФГБУ «Московський НДІ психіатрії» по темі: «Психосоціальна реабілітація і терапія в психіатрії».

Має великі теоретичні і практичні навички в лікуванні залежностей від психоактивних речовин в тому числі: алкоголю, нікотину.

У своїй роботі спирається на сучасні підходи не тільки в лікуванні, але і подальшої адаптації пацієнтів до традиційного способу життя.

Використовує медичні препарати давно завоювали довіру пацієнтів, так і ультрасучасні, прогресивні.

Gippokrat29.ru

Виклик наркологічної допомоги на будинок-цілодобово і анонімно

У житті трапляються ситуації, коли терміново потрібно наркологічна допомога на дому в Архангельську. Не варто панікувати - адже на допомогу готові прийти фахівці нашої наркологічної клініки. Ми не дозволимо близькій для вас людині страждати. У найкоротші терміни підберемо необхідне лікування.

Якщо вам потрібна швидка наркологічна допомога на дому, ви можете набрати номер гарячої лінії нашого реабілітаційного центру - ми відразу ж надішлемо до вас наших висококваліфікованих фахівців.

Не чекайте, поки ситуація перейде в необоротну стадію - поспішіть звернутися в нашу клініку. Виклик нарколога на будинок в Архангельську дозволить привести людину до нормального стану, а також стане першим кроком на шляху до його одужання.

Kodirovanie-alkogolizma-arhangelsk. ru

Нарколог

Головний психіатр-нарколог Архангельської області, лікар вищої категорії

 

Нарколог - це лікар, який займається проблемами залежності (алкогольної, наркотичної, нікотинової), її лікуванням і реабілітацією хворих.

Залежність - це звичка до вживання певної речовини або моделі поведінки (наприклад, азартні ігри, шопоголізм). Залежність ця може бути психологічної та фізичної. Психологічна проявляється як депресія, тривожний стан, безсоння, нав'язлива думка про те, що потрібно випити алкоголь або прийняти чергову дозу наркотику, щоб отримати якісь відчуття, від яких йому буде добре.

Фізична залежність розвивається зазвичай при вживанні алкоголю та наркотиків. Ці речовини стають частиною обміну речовин в організмі і при відсутності їх надходження у людини з'являються: фізичне нездужання у вигляді головного болю, ознобу, підвищення температури тіла (абстинентний синдром).

Отримати відповіді на виниклі питання або записатися на прийом ви зможете за багатоканальним телефоном: (8182) 203-003.

Uniklinika. ru

Лікар нарколог в Архангельську, лікування алкогольної, нікотинової залежності

Лікар-психотерапевт, лікар-психіатр, лікар-психіатр-нарколог

В даний час відзначається різке збільшення числа людей, що пристрастилися до наркотичних речовин, паління, алкоголю, захоплення азартними іграми, які страждають комп'ютерною залежністю. Це приносить багато горя, страждань, в результаті скорочується тривалість життя, народжуються діти з відхиленнями у розвитку, зростає смертність населення.

Алкоголізм, наркоманія призводять до деградації особистості в соціальному аспекті, людина втрачає роботу, кар'єри, сім'ї, друзів. втрачає зв'язок з суспільством. Багато людей вірять в те, що куріння різко збільшує працездатність, допомагає зосередитися. Насправді нікотин діє лише дуже короткий проміжок часу, в кінці кінців знижується і погіршується фізичний і психічний стан людини. Розміри і серйозність проблеми вимагають негайного втручання лікаря.

Наркоманія - хворобливий стан залежності від речовин наркотичного ряду, при якому прийом повторних доз стає вимушеним. з'являється абстинентний синдром, що виявляється в депресивному настрої, вегето-соматичних порушеннях. наркоманія призводить до порушень в психіці людини, що веде за собою деградацію особистості.

Лікування алкогольної, нікотинової залежності (індивідуальна, гіпносуггестівная психотерапія).

Можливий виїзд на будинок, проводимо необхідну медикаментозну терапію (крапельниця, медикаменти).

З питань фахівцям...

Кодуєте Ви від алкогольної залежності на дому

Вдома наш лікар не кодує. Тим більше зараз у нас частіше використовується гіпноз.

Doctor29.ru

Нарколог Архангельськ, лікар нарколог в Архангельську на будинок

Вилікуватися від алкоголізму самостійно вдається далеко не всім. Тим, у кого не вистачає сили духу позбутися згубної звички, допоможе нарколог. У його розпорядженні новітні методики лікування алкоголізму, починаючи від медикаментозного методу і закінчуючи гіпнозом. Як правило, хороший нарколог в Архангельську приймає пацієнтів не тільки за попереднім записом в реєстратурі. Пройти лікування від алкоголізму і наркозалежності можна і анонімно. Анонімність не впливає на якість лікування, не вимагаючи при цьому від пацієнта надання своїх особистих даних Тим, хто терміново потрібен лікар нарколог в Архангельську на будинок, ми рекомендуємо звернутися в медичні клініки. Координати цих установ надані в переліку нижче.

Лікар нарколог в Архангельську на будинок: відгуки, контакти

Медичний центр «Гіппократ» Адреса: м Архангельськ, пр. Радянських Космонавтів, 180 Тел.: (8182) 27-63-93, gippokrat29.ru

Адреса: м Архангельськ, вул. Карельська, 37 Тел.: (8182) 66-93-66, drsoran. ru

Kliniki. ekspertzdorovia. ru

Наркологічний кабінет - Північний Медичний Клінічний Центр ім. Н. А. Семашко, м Архангельськ

Наркологічний кабінет Центральної поліклініки ФДМ «СМКЦ ім. Н. А. Семашко ФМБА Росії »надає кваліфіковану медичну допомогу при наступних наркологічних захворюваннях, їх ускладнення та невідкладних станах в наркології:

  • Гостре алкогольне сп'янінні, абстинентному синдромі, запої (виведення з запоїв);
  • Хронічний алкоголізм 1-й, 2-й, 3-й ступеня;
  • Гострих і хронічних алкогольних психозах;
  • Наркоманії та Полінаркоманія (наркотичної залежності від декількох наркотичних речовин);
  • Токсикоманіях;
  • Соматичних і неврологічних наслідки хронічного алкоголізму.

У наркологічному кабінеті використовуються наступні види лікування:

  • Дезінтоксикаційна терапія;
  • Лікування наркологічних, невротичних розладів Еріксоновському гіпнозом.

Проводяться консультації нарколога на дому. Для плавскладу в наркологічному кабінеті проводиться тестування на алкоголь і наркотики з оформленням сертифіката, а також тестування на алкоголь і наркотики з оформленням сертифіката на вимогу Кіпрського морського директорату. Медична допомога в наркологічному кабінеті може надаватися на умовах анонімності. Прийом веде Янсон Костянтин Юрійович, лікар психіатр-нарколог першої кваліфікаційної категорії, за адресою: м Архангельськ, наб. Північної Двіни, будинок. 66, 4 поверх, кабінет 402, тел. 28-80-24.

 

Nmcs. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->