Наркологічна допомога в Уфі | Alkostop.info

Головна » Абстинентний синдром

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Наркологічна допомога в Уфі

Наркологічна допомога - Медичний центр в Уфі, вул. Кавказька, 6/10 - відгуки жителів Уфи, телефон, схема проїзду

Вище в інформації про компанії ви можете подивитися адреса, телефон, схему проїзду.

Основна сфера діяльності компанії «Наркологічна допомога» відноситься до позбавлення від залежностей: допомога психолога.

«Наркологічна допомога» розташовується в Уфі на вул. Кавказька, 6/10

Для уточнення режиму роботи звертайтеся в компанію по телефону +73472564388 або +73472664139

Також відвідайте сайт компанії narkpom. ru.

Відгуки про компанію «Наркологічна допомога»

Залиште свій відгук про компанії

Назвіться, будь ласка Ваш відгук * Будь ласка, залиште своє якомога більше об'єктивну думку про цю компанію, щоб допомогти іншим людям отримати корисну інформацію. Відгук повинен бути не коротше одного пропозиції. Не забувайте ставити переноси рядки, щоб ваш відгук було легше читати. Оцінка * Ваша оцінка якості послуг даної компанії. Розповісти про компанію:

Spravkainform. ru

Медичний центр НАРКОЛОГІЧНА ДОПОМОГА на вул. Кавказька, 6/10 в Уфі - телефон, схема проїзду, відгуки, адреса і сайт

Медичний центр «Наркологічна допомога» відноситься до категорії «Центр лікування залежностей, лікування наркоманії і алкоголізму» і серед своїх клієнтів поки не має відгуків. Ви можете зателефонувати в компанію по телефону +7 (347) 256-43-88. Побачити місце розташування і будинок № «6/10» по вул. Кавказька вам допоможе інтерактивна карта вище з реальним зображенням самої вулиці Уфи

Компанія займається: Центр лікування залежностей, Лікування наркоманії та алкоголізму

QR-код

Вище розташоване зображення зі штрихкодом, що містить в собі закодовану інформацію про компанію. Якщо сканувати даний код з телефону, то вам буде запропоновано створити контакт з даними про цю компанію, і вам не доведеться записувати потрібні дані вручну.

MyFirms. su

Нарколог анонімно

Наркозалежність відноситься до захворювань, які викликають різке суспільний осуд. Багато людей, які мріють позбутися згубного потягу до наркотиків, не звертаються до лікаря, побоюючись, що про їх захворюванні стане відомо на роботі, в колі родичів і друзів.

Нарколог анонімно допоможе всім, хто потребує лікування

? Але якщо самостійно перемогти хворобу не вдається (що буває в більшості випадків, оскільки наркотичні речовини викликають як фізичну, так і психологічну залежність), то відмова від лікування веде до деградації особистості, повної руйнації організму і швидкої смерті.

У реабілітаційному центрі «Вершина-Уфа» нарколог анонімно приймає як пацієнтів, так і їх родичів. Він порекомендує клініку, в якій, знову ж анонімно, пацієнта позбавлять від фізичної залежності. Там зможуть зняти абстинентний синдром, а потім запропонує пройти в центрі курс реабілітації.

Гарантії конфіденційності в реабілітаційному центрі «Вершина-Уфа»

Лікування у нарколога анонімно гарантує, що про проблеми не дізнається ніхто з оточення пацієнта, що полегшує соціальну адаптацію після лікування. У державних клініках інформація про пацієнтів вказується в різних документах, які можуть випадково або навмисно потрапити в недобросовісні руки. Але якщо нарколог анонімно проводить лікування - це виключено.

Пройшовши лікування і курс реабілітації, пацієнт може продовжувати робити успішну кар'єру, мати авторитет серед друзів.

Допомога родичам наркозалежних

У реабілітаційному центрі «Вершина-Уфа» нарколог анонімно приймає і родичів пацієнтів, що особливо важливо для батьків підлітків. У цьому віці залежність формується дуже швидко. Нарколог анонімно направить на медикаментозне лікування, після якого буде необхідно пройти курс реабілітації.

Вкрай важливо:

  • Бути уважними до своїх дітей і не пропустити перших симптомів захворювання;
  • При найменших підозрах, що підліток вживає наркотики, слід поспішити до лікаря-нарколога, який допоможе оцінити, наскільки ці підозри обґрунтовані, дасть рекомендації, як переконати підлітка прийти на прийом до лікаря;
  • З почуття помилкового сорому не відкладати візит до наркологічного центру, а якщо підліток або дорослий родич відмовляється йти до лікаря, то фахівці центру готові самі виїхати до пацієнта і переконати його в необхідності лікування.

Якщо у Вас або у Ваших близьких є проблеми з наркотиками, зателефонуйте нам по телефону +7 (347) 254-12-62, і наші фахівці допоможуть Вам знайти вихід із ситуації, що склалася!

Отримайте безкоштовну консультаційну допомогу

Ми детально разреберем Вашу ситуацію і підберемо найбільш оптимальні варіанти допомоги! Цілодобово. Безкоштовно. анонімно

Zs-ufa. ru

Наркологічний реабілітаційний центр в Уфі

Наркологія - галузь медицини, яка вивчає проблему наркотичної та алкогольної залежності, і займається розробкою ефективних методик лікування від них.

Що таке ефективне лікування наркоманії і алкоголізму?

Чи не перше десятиліття наркологія активно розвивається, адже, на жаль, в нашому суспільстві наркоманів і алкоголіків не стає менше.

Займатися лікуванням наркоманії та алкоголізму - це не просто застосовувати медикаментозні методики або вводити пацієнту препарати. Ці хвороби неможливо вилікувати медикаментозно, хоча, безумовно, певного ефекту домогтися можна. Фізична залежність - це лише невелика частина айсберга під назвою «наркоманія і алкоголізм», решту становить психологічний компонент, без рішення якого неможливо видужати. Саме реабілітація - це те, від чого в кінцевому підсумку залежить, чи зможе людина назавжди відмовитися від шкідливих речовин, чи ні.

«Вершина-Уфа»: реабілітація допомагає навчитися жити в тверезості

Наркологічний реабілітаційний центр в Уфі «Вершина-Уфа» пропонує повноцінне лікування і реабілітацію. Медикаментозна частина терапії здійснюється в клініці, з якою ми співпрацюємо, реабілітація - в нашому центрі. Для нас важливо допомогти кожній людині, і якщо щось не виходить, ми готові братися за це знову і знову, поки не буде успішного результату.

Гарантувати 100% одужання ми не можемо, адже лікування від наркоманії та алкоголізму багато в чому залежить від самого пацієнта, ми лише можемо допомогти йому усвідомити, як добре жити без залежності, і що зробити, щоб хвороба не повернулася знову.

Індивідуальна допомога для кожного

Наркологічний реабілітаційний центр в Уфі «Вершина-Уфа» був заснований некомерційним фондом «Здорова Країна», і працює відповідно до законодавства Росії. У нашому штаті різні фахівці - наркологи, психологи, соціальні працівники, психотерапевти, які вміють знаходити підхід до кожного, і бачать в людині не залежного, а особистість, яка потребує допомоги.

Завдання нашого центру навчити людей з наркотичною та алкогольною залежністю забути про своє минуле, і повністю звільнитися від хвороби. Кожен з наших пацієнтів отримує індивідуальну допомогу, ми ведемо роботу з рідними залежних, а так само пропонуємо постреабілітаціонной програму для закріплення хорошого результату.

Якщо у Вас або у Ваших близьких є проблеми з наркотиками зателефонуйте нам по телефону +7 (347) 266-50-71 і наші фахівці допоможуть Вам знайти вихід із ситуації, що склалася!

Отримайте безкоштовну консультаційну допомогу

Ми детально разреберем Вашу ситуацію і підберемо найбільш оптимальні варіанти допомоги! Цілодобово. Безкоштовно. анонімно

Zs-ufa. ru

Знижка на очищення організму і детоксикацію 20% *

* При надходженні на повний курс реабілітації

Лікування від Спайс

Унікальна методика лікування залежності від спайса і солей. Гарантія на повне вилікування. *

* При проходженні повного курсу реабілітації.

Дорога в центр безкоштовно!

Оплачуємо дорогу в реабілітаційний центр

Чи не хоче лікуватися?

Допоможемо в переконанні на лікування (гарантія). Виїзд в будь-яку точку Росії

Терміновий виклик лікаря-нарколога на будинок в Уфі | РЦ «Інсайт»

Виклик лікаря-нарколога на будинок - перший крок до одужання!

Можливість виклику лікаря-нарколога на будинок - це відмінний шанс для тих, хто не готовий лікуватися в реабілітаційному центрі. Служба екстреної допомоги в м Уфі працює цілодобово, і є доступною для громадян.

Часом трапляються критичні ситуації, коли терміново потрібна допомога фахівців. Для того щоб не розгубитися в такий момент, пам'ятайте, що ви завжди можете звернутися за допомогою по телефону 8 (347) 200-04-69

Основні причини виклику лікаря додому є зняття ломки у наркомана, запій, зняття похмілля. У таких випадках зволікати не можна, адже кожна хвилина коштує не тільки витрачених нервів і сил, але ще і життя хворого. Однією з причин, чому залежний не бажає звертатися в реабілітаційні центри - почуття сорому.

Проблема досить складна, адже не кожен наркоман і алкоголік вирішиться звернутися за допомогою, боячись, що про це дізнаються інші. Саме тому на початковому етапі до одужання відмінним варіантом стане виклик лікаря додому. Можливо, рідна обстановка і підтримка близьких допоможе прискорити процес одужання.

Хто потребує екстреної наркологічної допомоги?

По-першу чергу це все, кому терміново потрібна екстрена дезинтоксикация.

  • Наркомани в стані ломки і інших критичних станах
  • Люди, яких потрібно вивести із запою або зняти похмілля
  • Людина без залежності, але випив понад, ніж потрібно. Як наслідок наявність сильної інтоксикації.

Чого чекати від допомоги лікаря?

Основна місія лікаря-нарколога - допомогти хворому вийти з критичного стану. Залежно від самопочуття, він визначає, які процедури необхідно провести. Однак обмежуватися тільки медикаментозної допомогою можна, тому відразу надається психологічна підтримка при докладному розмові з пацієнтом. Лікар надасть допомогу при початковій і середнього ступеня тяжкості стану. Серйозніші випадки потребують комплексної допомоги в стаціонарі.

Будь-яка залежність, яка підкрадається до людини - сильне страждання. При цьому страждає не тільки сам хворий, а й люди, які живуть поруч. Варто пам'ятати, що це, по-першу чергу, психологічне захворювання. Сподіваючись, що все вирішитися само собою, ви тільки погіршуєте ситуацію. Допомога психологів незамінна при будь-якому вигляді залежності. Нарколог на дому допоможе вам впоратися з виниклими критичними ситуаціями, проте, це тільки початковий етап.

Виклик нарколога на будинок в реабілітаційному центрі «Інсайт-Уфа»

Наш реабілітаційний центр в м Уфі проводить лікування алкоголізму, ігроманії та наркоманії по найефективнішим методикам. Фахівці центру - штат професійних лікарів-наркологів та психологів.

У будь-який час доби ми готові надати допомогу вам і вашим близьким. Цілодобова служба готова прийняти ваш дзвінок, і за вказаною адресою виїде досвідчений лікар-нарколог.

Ми розуміємо, що дорогі послуги не всім по кишені, тому ціни нашого центру завжди будуть доступні для вас.

Для людей залежних від алкоголізму ми пропонуємо послугу ефективного кодування. Не менш актуальною стала проблема вживання такого виду наркотику як спайс. Звернувшись в центр «Інсайт-Уфа», ви отримаєте комплексне лікування залежності від спайса.

Поруч з вами живе наркоман або хворий алкогольною залежністю? Зверніться по кваліфіковану допомогу якомога раніше. У найскладніші моменти, коли вже немає сил допомогти і бачити страждання близької людини, зателефонуйте в цілодобову службу надання допомоги по телефону: 8 (347) 200-04-69.

Вихід завжди ближче, ніж ви думаєте!

Чи не хоче лікуватися? Всього одна бесіда з нашим психологом допоможе отримати згоду на лікування і змінити Ваше життя назавжди! Виїзд в будь-яку точку Росії. Не відкладайте! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ!

Ufa-rebcentr. ru

Швидка наркологічна допомога

Незалежно від того, вживає психотропні речовини пацієнт постійно, знаходиться в запої або це разовий випадок вживання, на виклик приїдуть досвідчені фахівці. Переваги, якими володіє платна швидка наркологічна допомога, очевидні. У кожній бригаді присутній лікар-нарколог, є необхідні медикаменти та медичне обладнання.

Крім того, співробітники звичайної швидкої допомоги при виклику до людини, що вживає наркотики або алкоголь, навряд чи висловлять необхідне розуміння, більш того у них може просто не виявитися необхідних лікарських засобів.

Швидка наркологічна допомога і подальше лікування.

? Не можна забувати про те, що швидка наркологічна допомога - це фахівці, викликати яких слід в екстрених ситуаціях. Усі проведені ними процедури і медичні маніпуляції не здатні замінити повноцінне лікування алкоголізму або наркоманії, яке потрібно всім залежним без винятків.

Умовно весь період відновної терапії можна розділити на два етапи. Перший передбачає позбавлення залежності на фізичному рівні, другий - закріплення результату, шляхом психологічної корекції. Зрозуміло, виклик швидкої наркологічної допомоги може стати непоганим початком відновної терапії, але не більше того.

Вибір установи для інтенсивного курсу лікування і подальшої терапії.

По всій країні функціонує безліч клінік як муніципального, так і комерційного типу, в яких пропонується лікування і реабілітація для алкоголі - і наркозалежних. Як і платна швидка наркологічна допомога, комерційні центри пропонують найефективніші програми лікування і відновлення. Жодне муніципальне установа не може похвалитися настільки ж душевним і всебічним підходом до кожного пацієнта.

Звернувшись до центру «Вершина-Уфа», ви можете бути впевнені, що фахівець відразу визначить стадію захворювання і прийме конкретні заходи. При необхідності хворий буде анонімно спрямований з ліцензовану клініку, в якій здійснюється медикаментозне лікування. У самому центрі працюють кваліфіковані психологи, які знайдуть підхід до кожного хворого.

Якщо у Вас або у Ваших близьких є проблеми з наркотиками або алкогольними напоями, зателефонуйте нам по телефону +7 (347) 254-12-62, і наші фахівці допоможуть Вам знайти вихід із ситуації, що склалася!

Отримайте безкоштовну консультаційну допомогу

Ми детально разреберем Вашу ситуацію і підберемо найбільш оптимальні варіанти допомоги! Цілодобово. Безкоштовно. анонімно

Zs-ufa. ru

Державна наркологічна допомога

Проблема наркоманії

Наркоманія - це біда для сучасного суспільства. Вона постійно дає про себе знати, проявляючись у різних сферах людського життя. Людина, яка хоча б раз вжив наркотичні речовини, може потрапити в гостру залежність. Тоді вирішити самостійно проблему вже практично неможливо - хворому складно відмовитися від вживання подібних речовин, і він потребує допомоги.

Існує два можливі виходи з такої ситуації:

  • Звернутися за допомогою в приватну клініку;
  • Отримати безкоштовну державну наркологічну допомогу в звичайній лікарні.

Щоб зрозуміти який зі способів дієвий, давайте розглянемо їх більш детально.

Державна наркологічна допомога: особливості лікування

Лікування в приватній клініці досить дороге, тому воно не кожному хворому по кишені. В такому випадку наступним етапом стає державна наркологічна допомога. Розглянемо відмітні боку такого варіанту.

Не секрет, що державна наркологічна допомога надається за рахунок бюджету. Лікування відбувається безкоштовно, (принаймні, за офіційними даними) і теоретично його може собі дозволити кожен пацієнт, незважаючи на рівень щомісячного доходу. Доступність - головна перевага таких клінік. Однак є і безліч недоліків: відсутність дорогих ліків (їх доведеться купувати самостійно), використання дешевших і часто менш ефективних методів лікування.

Коли люди звертаються в державні установи, вони не беруть до уваги паперову тяганину, постановку на облік, який проводиться в обов'язковому порядку. Чи варто говорити про некомфортні палати звичайних лікарень і байдуже ставлення до пацієнтів. Про анонімність Не будемо навіть і говорити: якщо людина проходить лікування в державній клініці, то про це будуть знати всі.

Сучасні роботодавці ретельно перевіряють співробітників, і при виявленні факту лікування в державній лікарні людині стовідсотково відмовлять. Приватна ж клініка готова вам надати комфортне лікування, анонімність і висококваліфікованих фахівців, які «витягли з безодні» сотні людей.

Якщо ви хочете вилікуватися від згубної залежності, а не пройти курс лікування «для галочки», звертайтеся в наш реабілітаційний центр. Ми піклуємося про кожного пацієнта і працюємо на результат.

Чому хворий повинен сам хотіти вилікуватися?

Важливо розуміти, що одних зусиль лікаря і безкоштовної державної наркологічної допомоги недостатньо. Необхідно, щоб і сам пацієнт хотів вилікуватися і стати здоровою людиною, а це вже психологічний аспект, до розуміння якого у кожного наркозалежного свій шлях. Часом ця дорога досить довга і складна. У ній багато що залежить від оточення: починаючи від родичів, друзів і закінчуючи знайомими - все повинні брати безпосередню участь в даному процесі і направляти хворого на правильний шлях зцілення. Сприяє цьому доброзичлива атмосфера і підтримка родичів.

Всі це є обов'язковою умовою успішного процесу одужання і повернення в нормальну, здорову життя. І державна наркологічна допомога тут не допоможе. Кваліфіковані психологи, які можуть реально допомогти, працюють тільки в приватних клініках. Який результат дасть лікування у звичайній лікарні, де лікарі працюють за застарілими методиками, ніхто не знає.

Пам'ятайте, що в сучасному світі багато аферистів, які наживаються на чужому горі. І щоб лікування в приватній клініці було ефективним, необхідно звертатися до професіоналів, які врятували життя залежних людей, позбавивши їх від згубного потягу. У таких лікарнях вам можуть гарантувати анонімність і введення якісних препаратів. Якщо вам потрібна кваліфікована допомога - ми готові її надати. Лікування буде зручним, анонімним і високоефективним.

Якщо у Вас або у Ваших близьких є проблеми з наркотиками, зателефонуйте нам по телефону +7 (347) 254-12-62, і наші фахівці допоможуть Вам знайти вихід із ситуації, що склалася!

Отримайте безкоштовну консультаційну допомогу

Ми детально разреберем Вашу ситуацію і підберемо найбільш оптимальні варіанти допомоги! Цілодобово. Безкоштовно. анонімно

Zs-ufa. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->