Борис Володін, м Саранськ, не п'ю 3 роки | Alkostop.info

Головна » Алкогольні напої

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Борис Володін, м Саранськ, не п'ю 3 роки

22.09.2017

Ще під час навчання в університеті я випивав, але це були чисто «святкові» п'янки з друзями, в компанії. Начебто нічого страшного. Потім студентські роки закінчилися, почалися робочі будні. Грошей стало більше, пити став частіше, кожні вихідні. Але тоді ще життя було цілком нормальна. Дерся по кар'єрних сходах, зустрів жінку, збирався одружитися і квартиру в іпотеку взяти.

А потім мене підвищили. Грошей стало більше, навантаження підвищилася. Хотілося після роботи відпочити, пиво змінилося напоями міцніше. Втомився, прийшов додому, випив, мозок на кшталт розвантажився. З'явилися невеликі скандали з жінкою, але уваги на це не звертав.

Коли на роботі з'явилися проблеми, став пити більше і кожен день. Це проблеми тільки посилювало. Початок з'являтися сильне похмілля, вчасно приїжджати на роботу стало складніше. Сидів на нараді і думав тільки про те, як би швидше прийти додому і знову випити. Але і тоді мені здавалося, що все майже нормально.

Перший дзвіночок був в день, коли збиралися з нареченою піти подавати заяву в ЗАГС. Відзначаючи цю подію я напився так, що вона не змогла мене розбудити. Посварилися, вирішили взяти перерву в стосунках. Ледве дочекався вихідних, щоб влаштувати собі невеликий запій. У понеділок вийти з нього не вийшло, прийшов в себе до кінця тижня. З роботи, зрозуміло, попросили піти за власним.

Залишилися невеликі накопичення, але за орендоване житло платити стало складно. На допомогу прийшла сестра, прихистила в свою сім'ю. Там намагався з'являтися рідше, чоловік сестри був переконаним непитущим і моєї поведінки не схвалював.

Потім прийшов час останнього дзвоника. Зустрівся з товаришем, посиділи трохи в барі. Грошей було мало, тому вирішили продовжити з меншими витратами. До нього не можна, у нього сім'я, сестра теж п'янки будинку не схвалювала. Просто влаштувалися біля нашого під'їзду, взяли горілки. Отямився я вранці на підлозі на кухні, весь в крові. Що відбувалося - пам'ятав дуже смутно. Ми з приятелем зчепилися з іншого п'яною компанією. Побилися сильно. Друга забрали на швидкій, мене родичі затягли в квартиру.

Тоді мені вперше стало страшно. Подивився на останні півтора року свого життя і зрозумів, скільки всього втратив і як складно буде це все виправити. Але бажання виникло тільки одне: знову напитися, щоб забути про всі проблеми. Зупинило тільки обіцянку сестри, що якщо я так зроблю - втрачу можливості жити у неї і залишуся на вулиці.

Далі був довгий шлях. Лежав в клініці під крапельницями, встав на облік до нарколога, кодувався. Врятувало наявність близької людини поруч і ГЛИБОКА ВІРА В БОГА. Перші місяці два думав про алкоголь постійно, потім з'явилося якесь огиду. Разом з вірою я позбувся залежності. Разом з цим з'явилися перші перспективи в житті: зустрів гарну жінку, яка теж боролася з залежністю.

Кар'єру довелося починати з самих нижніх ступенів, але це теж був своєрідний стимул. Коли отримав перше підвищення, зазначив цю справу: одружився. На весіллі не було ні краплі алкоголю. Чи не п'ю вже майже три роки, на перший план вийшли інші радості. Сиджу на нарадах і думаю про те, як би скоріше повернутися до коханої дружини і маленького сина. Тепер пити страшно: знаю, що можу втратити і як складно повернути щось назад.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->