Олександр, м Москва, не п'ю 4 роки | Alkostop.info

Головна » Алкогольні напої

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Олександр, м Москва, не п'ю 4 роки

22.09.2017

Моя проблема, як і у всіх, починалася поступово. Безумовно, були присутні труднощі в житті, але вони ніколи не були для мене такими тяжкими і тим більше не змушували ставати на хибний шлях.

Робота, сім'я - все це було найважливішим і в якійсь мірі завжди знаходилося в гармонії. Але настав такий період, коли відносини не виходили. Я намагався, але нічого не виходило. Перші дні я не сумував, адже з ким не буває. Але дні переростали в тижні, а тижні в місяці і саме в цей час я втратив абсолютно весь ентузіазм і прагнення все виправити.

Мене гложіт почуття безпорадності. Все, за що б я не бралася, терпіло крах. Я почав потихеньку сходити з розуму, я абсолютно не знав, що мені робити. Я перестав відчувати себе чоловіком, мені було соромно визнавати той факт, що я не відбувся як особистість, як добувач в своїй родині.

І в цей нелегкий для мене період я зустрів свого «рятівника». Він допоміг мені трохи розслабитися і розчинити всі свої проблеми в гуртку з приємною рідиною. Я ніколи не вважав пиво алкоголем, для мене це було, як звичайний, не зовсім корисний напій. Тому я почав випивати його частіше, ніж зазвичай. Спочатку одна банка, потім дві, а за нею ще кілька. Як не дивно цього мені вже не вистачало, і я пристрастився до більш серйозного виду алкоголю - горілки.

Починав я з пляшки в день. Замикався у себе в кімнаті і пив там до відключки. Роботу я втратив ще з часів пива, коли змінити моє становище було вже неможливо. Дружина переживала і лаяла, але зробити нічого не могла. Я не слухав, так як вона не розуміла, в якому душевному стані я перебуваю. Звичайно, кожен може сказати, що це просто маячня. Що все це порожні відмовки аби напитися. Багато також скажуть, що я надто вже песимістичний і виставляю себе жертвою. Словом «кожен має проблеми і гірше твоїх, але вони ж через це не починають бухати по страшному!». Зрозуміти можуть мене тільки ті, хто дійсно проходив через таке. Це мерзенне почуття, яке не дає жити і від якого не можна позбутися, тільки забути на деякий час, завдяки алкоголю.

Причини у всіх різні, але вони однаково впливають на наше життя. Відносини в родині ставали все гірше і гірше. Всю відповідальність за наше співіснування взяла дружина. Вона працювала не покладаючи рук. І ні в якому разі не намагалася змиритися з моїм алкоголізмом. Терпіти його вона не мала наміру. Скандали і лайка стали частими гостями в нашому домі. Доньці, якій на той час стукнуло тринадцять, було соромно за мене, адже я почав виходити на вулицю і випивати в тихих, спокійних місцях. І коли дочка гуляла зі своїми друзями і ненароком бачила мене, то вона намагалася обходити мене стороною. Звісно ж гіркоту образи була присутня, але я також розумів, що в усьому винен тільки одна людина - я.

Самим серйозним поштовхом для того, щоб кинути пити стала однозначно сім'я. Але крім неї були й інші причини. В останні дні, перед тим як серйозно зайнятися своєю хворобою, я почав прокидатися в незнайомих місцях. Будь то день чи ніч я відкривав очі і виявляв себе лежачим на дорозі або в арці, абсолютно нічого не пам'ятаючи. Я виглядав як типовий бездомний: брудний одяг, страшний перегар, пом'яте обличчя і огидний запах, який неможливо описати. У такому вигляді я зустрічав знайомих, які здивовано дивилися на мене, але при цьому нічого не говорили і не віталися. Повертаючись, додому я бачив сумні обличчя моїх домочадців. Дружина і дочка часто говорили зі мною і намагалися допомогти позбутися від алкоголізму, але я не прагнув до цього. Тому всі їхні спроби виявлялися марними.

Якось увечері після чергового пробудження на вулицях міста, я повернувся додому і побачив доньку, яка стояла посеред кімнати і плакала. Побачивши мене, вона стала ревіти ще більше. Я не розумів що відбувається, але те, що це все через мене я зрозумів ще тоді, коли переступив поріг будинку. Вона плакала і говорила мені як їй соромно, що я її батько. Але крім цього вона також сказала, що їй подвійно соромно від того, що вона відчуває подібні почуття по відношенню до свого улюбленого батька. Дочка почала говорити про те, що деякі її друзі бачили мене сплячим на вулиці і що тепер деякі діти знущаються над нею. Слухаючи її, у мене жахливо сильно стислося серце. Кожен раз, кажучи про все, вона просила у мене прощення. У ці хвилини я відчував себе самим огидним людиною на світі. Нікчемним і слабким чоловіком, який не в змозі нічого змінити. Я обняв її і дав чесне слово виправитися і зробити все можливе, щоб найближчим часом вона змогла знову пишатися мною.

Це були не порожні слова, але реалізувати їх було нелегко. Триматися на безалкогольної дієті я зміг тільки півтора дня, а потім знову взявся за старе. Після я спробував звернутися до лікаря. Мені призначили деякі препарати і запропонували сходити на груповий або сімейний сеанс з психотерапевтом. Я погодився на сімейний. Разом зі мною почала ходити дружина. Вона намагалася всіма силами допомогти і підтримати мене. Особливої ​​користі від цих походів я не помічав. Але з часом при підтримці моєї сім'ї я почав ставити собі цілі. Наприклад, на сьогодні я встановив собі за мету: випити менше ніж зазвичай.

Кожен день я намагався зайняти себе дійсно корисними речами. Я почав бігати і робити вечірні зарядки на нашому майданчику. З горілки я перейшов на пиво, приймаючи його набагато менше. Але, на жаль, повністю відмовитися від алкоголю я просто не міг. З кожною новою тижнем мети ставали більш серйозними. А вживання алкоголю ставало все менше. Походи до психотерапевта тримали мене в тонусі і не дозволяли здаватися. Підбадьорливі слова дочки також мотивували мене.

Існують і народні засоби, які допомагають від алкогольної залежності, але найефективнішим способом є рішучість. Як тільки ви зважитеся, ви все подолаєте. У цьому вам допоможе родина і фахівці. Зараз моє життя кардинально змінилося. Алкоголь я не вживаю, в родині панує благополуччя та наші ряди поповнилися. Я почав працювати і отримувати достатньо хорошу суму. Завдяки спорту я став виглядати значно краще і здоровіше. Від минулого бездомного не залишилося поза єдиного сліду. Все встало на свої місця, і життя покращилося удвічі. Я почав розуміти, як багато часу втратив, прибуваючи в цьому страшному кошмарі. Скільки б я міг зробити, якби не піддався цьому страшному спокусі. Але тепер усвідомлюючи це, я намагаюся зробити своє життя ще краще і показати на своєму прикладі, що є можливість позбутися від цієї залежності.

Будьте вище всього цього і не ховайтеся від своїх проблем за кухлем пива. Подумайте про свою сім'ю, як їм бачити вас таким? Подумайте про дітей, які переживають це сильніше, ніж дорослі. Зрозумійте, що ви псуєте життя не тільки собі, а й своїм близьким. Зверніться до фахівців, частіше звертайте свою увагу на сім'ю. Будьте рішучими і сильними. Боріться і переможете. Почніть пишатися собою, досягаючи нових вершин і роблячи своє життя краще з кожним днем. Нехай маленькими кроками, але ви неодмінно доберетеся до цієї вершини і зрозумієте, що всі ваші старання не були марними.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->