Віталій, м Митищі, не п'ю 2 роки | Alkostop.info

Головна » Алкогольні напої

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Віталій, м Митищі, не п'ю 2 роки

22.09.2017

Доброго дня. Мене звати Віталій. Ще з юнацьких років (18-22 роки) я помітив, що у мене з'явилася незвичайна тяга до спиртного. По телевізору постійно йшла реклама, в якій розхвалювали той чи інший сорт пива. Потім я вирішив і сам спробувати цей пінний напій. Виробилася настільки сильна звичка, що буквально через рік я почав вживати не тільки пиво, а й напої міцніше. Зрозуміло, була знайдена компанія, яка також мала подібні пристрасті. Через якийсь час багато моїх друзів перестали підтримувати, створювати компанію за пляшкою. І так я став за великим рахунком алкоголіком, який не міг провести двох днів без спиртного.

Життя здавалося нестерпним, нецікавою, якщо не вжити чергові триста грамів. Перед сім'єю було дуже важко виправдовуватися, тому що не міг визнати своєї проблеми. Отже, в родині почалися постійні скандали. Зрозуміло, п'янки били по сімейному бюджету, так як алкоголь коштує не дешево. Весь час доводилося звітувати перед дружиною, чому зарплата з місяця в місяць стає менше. Однак потім ховатися вдавалося все складніше. Так я і став справжнім алкоголіком.

Бували часи, що по 2-3 дня не був додому. Ночувати доводилося, де тільки можна: в гаражах у друзів, в альтанках по дворах багатоповерхових будинків, а також просто на лавочках у парку. Благо така «життя» тривала недовго. В один прекрасний момент, мій друг Сергій (до речі, теж алкоголік) познайомив мене зі своєю компанією, яка також не бачила сенсу життя без алкоголю. Мабуть, це був час, коли я найбільше вживав алкоголю. Але тут сталося те, чого я точно не міг очікувати.

У тій самій компанії я познайомився з людиною, який, можна сказати, змінив моє життя. Юрій приходив вечорами, сидів з нами, але алкоголь він не вживав. Зараз мені здається, що він відразу помітив мене, так як на той час я не міг випивати такі дози алкоголю, як інші. Одного разу, після чергової гулянки мені було дуже погано. Я навіть не пам'ятаю, що було в той вечір. Але точно пам'ятаю, як на наступний день Юрій почав зі мною розмову, питав, чому я почав таке життя. Він розпитував про все: сім'ю, роботу і так далі. Юра був старше на 5 років. Згодом я дізнався, що він теж був таким, як і я. А зараз раз і назавжди забув про пляшку.

Як виявилося, Юрій відразу почав стежити за мною, адже, за його словами, я відрізнявся від тих гультяїв, які приходили в компанію. Він зрозумів, що є шанс мене врятувати. І тут мій товариш не помилився.

Через кілька днів Юрію вдалося переконати мене і відправитися на прийом до хорошого лікаря. Але це не була банальна кодування. Михайло Володимирович (так звуть доктора) - психолог. Він працює як раз з такими людьми, яких ще можна переконати. Так і сталося.

Пройшли довгі шість місяців. День за днем ​​я усвідомлював, що пішов не тим шляхом. Михайлу Володимировичу вдалося переконати мене в тому, що алкоголь - це не моє, що є цінності в житті, важливіше склянки. Примітно, що сильних препаратів я не приймав, чи не кодувався тощо. Хіба що комплекс вітамінів і відновлювальних засобів, які довелося приймати місяць - були єдиними ліками.

Після того в родині відразу вщухли скандали. Дружина розуміла, на що я пішов. Крім того, зовсім недавно я дізнався, що Юрій якось спілкувався з дружиною, розповів про те, я проходжу курс реабілітації.

Зараз мені важко сказати, як би далі склалося моє життя, якби не зустріч з тією компанією алкоголіків, а потім - з Юрою, який витягнув мене з того світу. Я щиро вдячний не тільки йому, але і психолога. Слава Богу, що такі люди є на цьому світі. Спасибі вам!

PS Дні народження, корпоративні вечірки, новий рік та інші свята я проводжу за столом без чарки. Чи не вмію пити - не буду.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->