Володимир, м. Москва, не п'ю 4 роки | Alkostop.info

Головна » Алкогольні напої

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Володимир, м. Москва, не п'ю 4 роки

22.09.2017

Ще років 10 тому я не думав, що буду писати подібну статтю. Не чекав, що зловживання спиртними напоями перетвориться в глобальну проблему. Мені завжди чомусь здавалося, що алкоголь - це якийсь незмінний супровідник мене по життю. Куди б я не йшов, де б не опинявся, - всюди мені пропонували випити. Скрізь! Відразу скажу, що я журналіст і кореспондент телебачення, так що махнути 100 грамів за вдалу статтю або сюжет мені пропонують все. День у день. Точніше, пропонували. Я, нарешті, кинув пити. І відчуваю себе абсолютно новою людиною. Якщо ви читаєте цей матеріал, то напевно у вас є проблеми з алкоголем. Сподіваюся, я допоможу вам позбутися від цієї недуги і розповім, як насправді прекрасний світ без цього зілля.

Алкоголік ніколи не усвідомлює проблеми

Можна скільки завгодно тішити себе думками, мовляв, «я не вживаю так вже й багато алкоголю, інші п'ють ще більше». Або: «Я прекрасно себе почуваю, а спиртні напої допомагають мені просто розслабитися». Факт залишається фактом: якщо ви з незавидною постійністю вживаєте навіть пиво, ви - алкоголік. І не потрібно з цим сперечатися. Після пінного підуть більш міцні напої. Зрозуміло, на регулярній основі. І ви самі не помітите, як потрапите в біду. У справжню біду!

Я навіть не уявляю, скільки цистерн з алкоголем випив у своєму житті. Поки не сталася катастрофа. У мене почалися проблеми на роботі, тому що без чарки з ранку я вже не уявляв свій робочий день. Чарочкою міцного напою я не міг насолодитися вдосталь, і випивав дві-три-чотири-п'ять чарок з ранку. Перед тим, як колеги прийдуть на роботу. Спочатку вони робили вигляд, що не звертають уваги, в якому стані я перебуваю. Але, після того, як я з десяток разів відправився на зйомки п'яним, мене звільнили. Незважаючи на минулі заслуги. У сучасному світі няньчитися з дорослими алкоголіками ніхто не хоче. Але навіть тоді я не усвідомив масштаби трагедії.

Вихід можна знайти

Я перестав заробляти і став все більше пити. Були деякі заощадження, які я благополучно витратив на алкоголь. Дружина пішла. З сигаретою в руці я ледь не згорів у квартирі. Благо, у сусіда був ключ (на всякий випадок я йому його дав років 10 назад, і ось у нагоді) і він відкрив двері, відчувши запах диму. Дочка, яка живе окремо, сказала: «Мені соромно, що ти - мій батько». Дружина просто мовчала. І тут я зрозумів: «Досить!».

Ви думаєте, я зараз розповім, як мене вилікували в якийсь клініці? Ні. Я лікувався, кодувався, але знову зривався. Поки ви не зачепитеся за щось, що буде мотивувати вас жити, жоден лікар не допоможе. Принаймні, мені не допоміг.

У мене народився онук. І лікарі, коли він був ще маленьким, довго боролися за його життя. У медичні подробиці вдаватися не буду. Скажу, що він живий і зараз здоровий. Я випробував такий біль, коли внук однією ногою вже був на небесах. Я бачив, як страждають дружина і дочка. І я зрозумів, як вони страждали, бачачи, як мене вбиває алкоголь. Коли лікар сказав: «Хлопчик в порядку, він буде жити», я зрозумів: щось або хтось зверху дав мені і моїй родині ще один шанс бути щасливим. Без алкоголю.

Пишу цю статтю, поки няньчитися з дитиною. Дочка попросила посидіти в суботу з ним, поки вона з зятем їздить за покупками. Будинки чекає дружина. Попросив директора повернути мене на роботу через випробувальний термін: все вийшло. Я дійсно щасливий. І зроблю все можливе, щоб онук ніколи не повторив моїх помилок. Зараз навіть не розумію, як міг проміняти це життя на нескінченне пияцтво і знаходження в якійсь прострації. Кидайте пити, шукайте сенс життя. Успіхів!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->