Де проходити психіатра і нарколога на права | Alkostop.info

Головна » інше

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Де проходити психіатра і нарколога на права

Довідка від психіатра і нарколога - навіщо потрібна і де її отримати

З кожним днем ​​список документів, які потрібно зібрати для отримання будь-якого посвідчення чи сертифікату, тільки збільшується. Тепер у багатьох випадках необхідна і довідка від психіатра і нарколога. Отримання цього документа зазвичай не займає надто багато часу, але все одно вимагає окремого звернення до медичних установ і проведення огляду.

довідка від психіатра і нарколога

Для чого потрібна довідка нарколога і психіатра?

У більшості випадків подібний документ необхідний для отримання водійських прав, права на керування човном або літальним апаратом (навіть для особистого використання). У деяких випадках подібне огляд в обов'язковому порядку включається в медогляд. Все частіше і частіше роботодавці під час вступу на роботу вимагають не тільки довідку про відсутність важких хвороб, а й свідчення про відсутність психічних захворювань і згубних пристрастей (в деяких випадках на роботу можуть не взяти навіть за куріння, не кажучи вже про зловживання наркотиками). Подібна довідка від психіатра і нарколога не є ноу-хау для країн СНД, вона вже тривалий час ефективно працює і в Європі, і в США, де йде активна боротьба з наркотиками. Не варто дивуватися, якщо раптом при прийомі на роботу вас попросили пройти таке обстеження. Зробити це нескладно, а хорошу посаду отримати дозволить, так як ті компанії, які не зацікавлені в працівниках для тривалої співпраці, займатися цим не будуть.

довідка нарколога і психіатра

Окреме «співбесіду» у психіатра і нарколога обов'язково проходять військові, водії громадського транспорту, льотчики, охоронці, охоронці і будь-які інші люди, чия професійна діяльність пов'язана з присутністю чи застосуванням зброї, а також з потенційною загрозою для життя інших.

Як і де отримати необхідну довідку?

Насправді процедура отримання такого документа, як довідка від психіатра і нарколога, гранично проста. Для цього потрібно всього лише звернутися в медичний заклад за місцем проживання або спеціальний диспансер, де відвідувач буде спрямований на обстеження. У деяких випадках потрібно лише довідка від психіатра, тоді і потрібно звертатися тільки до цього фахівця. За спеціально розробленими методиками буде оцінено рівень адекватності особистості в залежності від необхідного критерію, а також виявлені які-небудь психічні порушення при їх наявності. Якщо ж потрібно також і консультація нарколога, то будуть проведені окремі аналізи біоматеріалів для виявлення слідів вмісту наркотичних речовин.

довідка від психіатра

У деяких випадках аналізи можуть бути хибнопозитивними, тому краще заздалегідь підготуватися до цієї процедури і знати всі правила її проведення. Отримання такого документа, як довідка від психіатра і нарколога, зазвичай платне, але надати його можуть не тільки державні медичні установи, а й приватні центри, де весь процес проходить набагато швидше.

Fb. ru

Як пройти нарколога для автошколи

Для іногородніх і перебувають на обліку в психоневрологічному диспансері існують складності при проходженні нарколога по водійських комісії. Для проживаючих в іншому місті є можливість отримати потрібну довідку дистанційно.

Перед початком навчання в автошколі потрібно пройти медичну комісію. Практично у всіх поліклініках і медцентрах вона так і називається: водійська. Для неї існує встановлений перелік лікарів, який потрібно відвідати. У їх числі - нарколог і психіатр. Як правило, ці фахівці знаходяться не там, де проходиться основна комісія, а у відповідному диспансері: психоневрологічному (ПНД). Буває й інакше: нарколог знаходиться в наркологічному диспансері, а психіатр - в поліклініці при психіатричній лікарні. Поширена думка, що відвідування цих лікарів пов'язано з оглядом на адекватність поведінки або мислення. Але це є хибним. Нарколог ставить на бланку медичної комісії лише позначку про те, що ви не є пацієнтом відповідного диспансеру.

Навіщо проходять нарколога по водійських комісії?

Суспільство має бути впевнене в тому, що управляти засобом підвищеної небезпеки, яким є автомобіль, буде людина, що не вживає наркотики і не перебуває на обліку по алкоголізму. Навіть в тому випадку, якщо ви не є пацієнтом наркологічного диспансеру, лікар під час прийому оцінить зовнішній вигляд і адекватність поведінки й мови відвідувача. У деяких поліклініках перед прийомом у нарколога зажадають здати на аналіз сечу. Це трапляється нечасто, але ті, хто проходив водійську комісію, повідомляють і про такі факти.

Як пройти нарколога іногороднім і перебувають на обліку в наркодиспансері?

Складність проходження нарколога в тому, що для постановки друку та визнання людини придатним до керування транспортним засобом потрібно проживати в даній місцевості не менше 3-х років. Це повинно бути підтверджено датою прописки на печатки в паспорті. Тому для всіх переїжджають і студентів, які вирушають на навчання в інше місто, рекомендується заздалегідь подбати про таку довідці. Вона дійсна протягом 3-х років і може неодноразово виручити в різних життєвих обставинах. Якщо через незнання або забудькуватості потрібної відміткою нарколога вчасно не обзавелися, але вона потрібна для проходження водійської комісії в іншому місті, вступити можна наступним чином: - оформити завірену нотаріусом довіреність на знайомого чи родича, що проживає в даним момент в місті, де ви прописані і отримати необхідну довідку дистанційно; - приїхати самому і взяти її самостійно; Тим, хто стоїть на обліку в ПНД, пройти водійську комісію неможливо до тих пір, поки не стане можливим знятися з обліку. Питання це складне і вирішується в кожному конкретному випадку індивідуально.

KakProsto. ru

Яких лікарів потрібно пройти для отримання водійських прав

Перед тим як почати навчання в автошколі, кожен майбутній автомобіліст повинен пройти медкомісію, що складається з декількох лікарів. За підсумками обстеження і аналізів вас або допустять до навчання, або відмовлять у цьому.

Про склад лікарів на медкомісії для автошколи вже ходять легенди. Деякі вважають, що потрібно пройти значний список фахівців, включаючи уролога і гінеколога, інші ж припускають, що варто здатися тільки окуліста, психіатра і нарколога. Насправді ж багато помиляються. До складу водійських медкомісії входить чіткий і давно встановлений контингент лікарів, пройти яких потрібно обов'язково.

Яких лікарів проходять на медкомісії

Медична довідка, яка необхідна для вступу до автошколи, має найменування 083 / у і включає в себе укладання декількох лікарів. Вам потрібно буде пройти психіатра, психіатра-нарколога, терапевта, окуліста, отоларинголога, хірурга і невропатолога. Також в деяких регіонах жінкам потрібно отримати і висновок гінеколога. Ви можете пройти всіх лікарів в одному місці (наприклад, іноді автошколи наймають комісію з кількох лікарів, які приймають майбутніх водіїв на території автошколи) або ж відвідувати фахівців окремо. Другий спосіб досить тривалий, тому що по обхідним листам в поліклініках приймають кілька разів в тиждень, а години прийому часто незручні для працюючих людей і катастрофічно малі (2 або 3 години в середньому на десятки і сотні людей) .Проходіть психіатрів і нарколога зазвичай доводиться в диспансерах (психіатричному і наркологічному відповідно). У цих лікарів зазвичай можна спостерігати великі черги, а прийом завжди платний (від 250 до 1000 рублів в різних регіонах Росії). У деяких психіатрів вам доведеться пройти невеликі тести і відповісти на нескромні питання, а нарколог зажадає здати сечу або кров на наявність або відсутність заборонених речовин. Якщо раніше терміни очікування результатів аналізів становили 2-3 дня, сьогодні вам можуть повідомити їх практично відразу ж.

Зверніть увагу

Перед тим як проходити лікарів, не забудьте зробити фотографії формату 3х4, які секретар прикріпить до довідки, а також вклеїти в ваша особиста справа. Також вам буде потрібно паспорт і окуляри / лінзи (якщо ви їх носите). Обов'язково і наявність діючої флюорографії, яка робилася протягом останнього року. Якщо ви сумніваєтеся, що пройдете водійську медкомісію, краще зробити це ще до запису в автошколу і оплати занять. При проходженні лікарів для медичної довідки 083 / у вам потрібно бути гранично уважними і чесними з фахівцями, так як внесення в документ дані будуть кілька разів ретельно перевірятися як в автошколі, так і в ГИБДД.

KakProsto. ru

Питання: проходження мед комісії: нарколога психіатра на права

Fewfrewgrew

Нічо там страшного немає я швидко проходив спочатку їдеш береш довідки у нарколога і психіатра те що не перебуваєш на обліку (НЕ псих НЕ наркоман) потім з цими довідками їдеш в поліклініку де проходиш інших лікарів окуліста хірург психіатр (задаватиме питання тести і т. Д ) потім коли прийдеш видадуть медичну довідку то що можеш керувати автотранспортом і якої категорії

Interceptor

Просто перевірять по базі, стоїте на обліку чи ні, пару питань можуть задати.

Валерія Федотова

Вчора проходила. Ні не будь аналізів. Зір перевірять, запитають на що скаржтеся, питання по задають. Нічого страшного..:) У мене через тиждень довідки в школі вже будуть.

Рамзай

У нарколога проб'ють по базі. І у психа. Переконаються, що ви не перебуваєте на обліку. 30 секундна розмова і до побачення.

Олена

Нічого особливого. Боятися тільки ті, у кого проблеми з наркотиками і головою.

Дід михей

У нас ще простіше, просто пишеш, типу розписки, на обліку не перебуваю і все! Все в одному місці!

Олена Третьякова

Поставлять позначку, що або перебуваєте на обліку чи ні.

Питання: Чи правда, чи що мед довідку на права можна отримати тільки за місцем прописки?

Я Я

Чи не правда хто сказав плюнь тому в око

Суок

Так. Зіткнулися і ми з такою проблемою.

Zummer

Хрень, в будь-полклінніке

Михайло Туманов

НЕ правда. буквально тиждень тому дружина здавала на права в іншому регіоні і проходила мед. комісію там. Просто з місця реєстрація буде потрібна довідка від лікарів нарколога та психіатра.

Павло

Щось подібне чув, мовляв можна і в іншому місці, але тільки з відміткою свого дільничного лікаря...
Передзвонив 5 поліклінік, в одній зробили без цього гемороя... Т. е. Без відвідування своєї поліклініки...

Олексій Злигостев

Медсправка для ГИБДД може бути отримана Вами в місцевій поліклініці після проходження медогляду у наступних фахівців: окуліста, хірурга, отоларинголога, терапевта і невропатолога. Окремий висновок для отримання медичної довідки для ДАІ необхідно отримати в наркологічному і психоневрологічному диспансерах. Для отримання документа при собі необхідно мати паспорт, 2 фотографії 3х4, якщо Ви носите окуляри, то зробити фотографію в них і мати при собі на огляді. Так само потрібно військовий квиток і посвідчення водія, якщо потрібно зробити мед довідку для ДАІ (ГИБДД) повторно.

Ельміра

Так, нарколога і психіатра-стоїте на обліку чи ні полюбому там. Та й в даі можуть докопатися чому в іншому місці мед. огляд проходив. Самі права недавно забирали.

Просто Дід.

За закрном психіатра і нарколога повинен проходити за місцем прописки, а на ділі ФСЄ продається в цій країні, і довідки не виняток.

Vadim

Можна в будь-який поликлинники у нас так наприклад де зручно туди і пішов.))) Некотрая в одній наприклад не пройшли комісію йдуть в іншу поліклінніку думають може там дадуть.)))

Ігор Рімаченко

Можна проходити медкомісію де душа забажає!

FOX

Чи не правда! можна отримати в будь-якій зручній для вас поліклініці

Палич!

Два тижні тому оновив медичну довідку в Москві за місцем реєстрації. Довелося побігати трохи, т. К. Не очікував! . З червня цього року в неї додалися "главпсіх" і "главнарк". (тепер в довідці 6 штампів, до червня потрібно було 4 і все проходило в одному (будь-якому!) місці за півгодини і 700-800 руб). До речі, в своїй поліклініці ця медкомісія не проходить - тільки в сертифікованої для медоглядів - в будь-якому місці!
В необхідні документи для цих "нових" двох лікарів за місцем перебування потрібно тимчасова реєстрація - інакше в якій диспансер йти? Психіатра пройшов за 5 хвилин, відповів на кілька запитань і обійшовся без запиту в місце прописки. З главнарком довелося помучитися)))
Вимагають прописку, даю реєстрацію. З нами менше року назад - не піде! Жив би за адресою більше року - обійшлося б без запиту.
Іду до секретаря головлікаря писати запит в місце прописки. Для запиту потрібно (крім свого паспорта) самому дізнатися телефон (факс) головлікаря наркодиспансера по ПМЖ, його адреса і ПІБ головлікаря для офіційного запиту факсом - в середньому на відповідь йде три дні. У моєму випадку довелося додатково через тиждень очікування і дзвінків тим і іншим самому (!!!) досилати факсом ксерокопію паспорта в наркодиспансер, в якому я ніколи не був. Зазвичай не вимагають, але тут щось не сподобалося - і ніхто мені не повідомив, що треба ще. Далі все без проблем: отримав штамп в медичну довідку, поставили на облік, завели "картку ХВОРОГО"))))) - і поїхав до Гайцев. До речі, там на заявили про повернення прав потрібна ще КОПІЯ меддовідки - подбайте заздалегідь!
І ще: нарк і псих платні! Візьміть в реєстратурі квитанцію з уже заповненими реквізитами, щоб самому не паритися і оплатіть заздалегідь в Ощадбанку - так чи інакше доведеться ходити двічі. Там рублів по 90-120 за кожну довідку з урахуванням 30 руб Ощадбанку
З. И. військовий квиток і права не потрібні були

Питання: Медсправка для водійських прав. Куди йти, де робити, з чого почати?

Дмитро Шестаев

Медична довідка видається в спеціалізованій поліклінніке або в звичайній поліклінніке, але має право на освітелеьствованіе (ліцензію) водіїв.
Для проходження медичної комісії необхідно подати довідку від лікарів: нарколога та психіатра, про те, що Ви не перебуваєте на обліку в зазначених диспансерах. Можливо, що дані довідки Вам може видати безпосередньо спеціалізована поликлинника при проходженні медогляду.
Необхідно мати дві фотографії (одна буде вклеєна в Вашу карту огляду, інша - в медичну довідку водія комісії). Якщо Ви короткозорі, то фото має бути в окулярах, це обов'язково.
Для проходження комісії з зазначеними паперами Ви приходите в поліклінніку і проходите медичний огляд у фахівців в поліклінніке: невропатолог, хірург, окуліст, ЛОР, терапевт. Результати огляду будуть вноситися в вашу картку і якщо за висновком фахівців ви будете визнані придатними до керування ТЗ, то вам буде видана довідка встановленого зразка, в якій буде укзано, для якої категорії ТС ви придатні і пройшли огляд.

Валентин Макєєв

Не хворіти

Дмитро Осенін

Взяти довідки від нарколога і психіатра за місцем проживання і на водійську комісію

Євгенія

У водійські комісії входять фахівці: терапевт, невролог, ЛОР, окуліст, хірург, психіатр, нарколог і гінеколог (для жінок). Лікарів обходьте в лікарні. Нарколог і психіатр - берете довідку в диспансерах за місцем прописки.

Ольга Казанкова

У міській психдиспансері і наркодиспансер. Там все зроблять. У психдиспансері пройдете тест на уважність, в нарко перевірять вени. Заплатіть гроші і отримаєте довідки. Зазвичай відразу ж видають.

Bimer 61

Береш дві довідки в поліклініці, одна у психиатора, іншу у нарколога, з ними йдеш на медкоммісію.

Альона

У водійські комісії входять фахівці: терапевт, невролог, ЛОР, окуліст, хірург, психіатр, нарколог і гінеколог (для жінок). Пройти можна або в поліклініці за місцем прописки, або в будь-якому медзакладі, акредитованому на проведення водійських комісії.
Нарколог і психіатр - берете довідку в диспансерах за місцем прописки.
Якщо проходите комісію в спеціальних центрах (де вартість трохи вище, ніж у звичайній поліклініці), то все робиться на місці - формальний огляд лікарів, про гінеколога ніхто не питає, фото на місці. Тільки ці центри повинні бути акредитовані на видачу водійських довідок. Рада - обов'язково візьміть копію ліцензії, щоб потім не було проблем з ДАІ.

Жанна Додон

Я не знаю, де ви живете, але в Нижньому Новгороді - "Бугров-Бізнес-Парк" на комсомольській площі, що дорівнює віддалене від усіх районів міста, берете паспорт і 1200, все там проходите хвилин за 30 і отримуєте довідку. фото там же вам зроблять, поки ви ходите.

Транспортна комісія

Режим роботи комісії в будні дні з 15.00 до 16.00 Телефон довідково-диспетчерської служби госпрозрахункова поліклініка (343) 351-16-55

УВАГА! Транспортна комісія проводиться для осіб старше 18 років 

 Проходження нарколога і психіатра за місцем прописки або реєстрації:

 • Психіатра і нарколога прописані в Залізничному, Орджонікідзевському районах, інших містах області проходять за адресою: Єкатеринбург, вул. Калініна, д.13 (Уралмаш);
 • Психіатра прописані в Жовтневому, Кіровському районах проходять - Єкатеринбург, вул. Народної волі, 63.
 • Нарколога , особи прописані в Жовтневому, Ленінському, Верх-Исетском, Кіровському, Чкаловському районах - Єкатеринбург, вул. Халтуріна, д.44а (Міський наркологічний диспансер)

Свердловська обласна клінічна лікарня №1

Росія, 620102, г. Екатеринбург, ул. Волгоградська, 185

Okb1.ru

Медкомісія для отримання прав (список лікарів і аналізів)

Наказ МОЗ вводить нові правила проходження медкомісії для отримання прав. Він зменшує кількість лікарів і ряд обстежень. Тепер докладніше.

Медкомісію потрібно проходити в організації, у якій є ліцензія на здійснення медичної діяльності. Оплачуєте вартість медкомісії і працівник реєстратури видасть направлення для огляду лікарями-фахівцями.

Список лікарів для отримання прав

Для різних категорій, тепер свій список лікарів. Отже, загальний список:

 • Терапевт;
 • Психіатр;
 • Психіатр-нарколог;
 • Для категорії "C", "D", "CE", "DE", "Tm", "Tb" і підкатегорій "C1", "D1", "C1E", "D1E" - додатково Невролог і оториноларинголог (ЛОР) .

  Якщо терапевт вирішить, що за медичними показаннями, потрібно пройти цих лікарів-фахівців для отримання іншої категорії, то він видасть направлення.

  Електроенцефалографія, електрокардіографія, експериментально-психологічне дослідження виключено.

  Аналізи для отримання прав

  Для отримання прав необхідно здати і аналізи (сечу) для визначення наявності психоактивних речовин в сечі (наркотиків).

  Окремо про психіатра і нарколога

  Проходити психіатра і нарколога треба за місцем проживання або тимчасової реєстрації в державній або муніципальній лікарні.

  Після закінчення проходження медкомісії для отримання прав, терапевт оформляє рішення про відсутність (наявність) медичних протипоказань, медичних показань, медичних обмежень до управління транспортним засобом.

  Медична довідка дійсна протягом 12 місяців з дати оформлення.

  Електронна довідка або паперова

  Оформити медичну довідку для отримання прав можна як в електронному, так і в паперовому вигляді. Правда, для оформлення електронної меддовідки, потрібно дати свою згоду на передачу даних в МВС.

  Видані меддовідки для водіїв реєструються в журналі реєстрації виданих медичних висновків.

  Даний наказ поки не вступив в силу, тому все за старими правилами. Передплачуйте і слідкуйте за новинами у блозі.

  Avtomirrf. ru

  Психіатр-нарколог Волгоград - лікар психіатр-нарколог. Медогляд нарколога-психіатра. Пройти нарколога і психіатра. Довідка від психіатра-нарколога. Де проходити нарколога і психіатра. Психіатр-нарколог

  Лікар психіатр-нарколог Саакова Яна Сергіївна

  Додаткова інформація

  Що лікує лікар психіатр-нарколог?

  Лікар Психіатр-нарколог - фахівець, який повинен вміти виявити, розпізнати, вилікувати і підготувати план профілактичних заходів по лікуванню від наркотичної, нікотинової та алкогольної залежностей. Лікар психіатр-нарколог долженуметь розробляти комплекс ефективних заходів, підключаючи нові прогресивні методики, для лікування, профілактики, визначення причин, а також наслідків подібних хвороб.

  Хвороби, які можуть привести до психіатра-нарколога

  Зазвичай на Медогляд нарколога-психіатра приходить не сам пацієнт, а його родичі, які хочуть попередньо визначити ступінь правоти своїх припущень і дій. Звернення до лікаря необхідно при появі симптомів таких хвороб, як:

  • Токсикоманія,

  Clinacadem. ru

  Що собою являє медкомісія на права

  По суті, медкомісія - це свого роду профілактичний огляд, метою якого є попередження виникнення небезпечних інцидентів на дорогах і зниження ризику аварій та інших ДТП.

  Водії зі стажем легко проходять дану процедуру. Здати необхідні аналізи і отримати документи для них не становить ніякої складності. Адже сама процедура не займає більше двадцяти хвилин.

  Де її проходити?

  Знати, де пройти медкомісію на права, дуже важливо. Відповідно до закону РФ, кожен громадянин країни здатний пройти комісію в будь-якому медичному сертифікованому установі, що має право проводити профілактичні огляди. Зазвичай вартість даних послуг не перевищує 1000 російських рублів.

  Крім цього, водієві буде корисно знати, що жоден співробітник ДАІ не може вимагати від нього проходження медкомісії в відповідній установі. Наприклад, існують медичні установи, що знаходяться на території місцевого підрозділу ДАІ. Але проходити саме там медкомісію водій не зобов'язаний.

  Медична комісія на водійські права - це обов'язкова процедура проходження. За її результатами і видається документ єдиного зразка. Він діє на всій території РФ.

  Примітка. Водіям корисно буде знати, що в нашій країні відомі ситуації, коли в інших районах або областях спостерігається певне недовіру до довідок і документів, отриманих в іногородніх медустановах. У зв'язку з цим не виключено різні зволікання або затримки, до яких водій повинен бути готовий. Щоб уникнути всього цього, рекомендується проходити так званий медичний тест за місцем проживання.

  Як проходить сам процес

  Медична довідка на права видається водіям, які мають на руках:

  • Документ, що підтверджує його особу (паспорт);
  • Військовий квиток (діє тільки для військовозобов'язаних);
  • Дві фотографії 3? 4 (матові);
  • Права водійські (якщо є).

  Відео про нові правила проходження медкомісії на права:

  Хто оглядає?

  Як правило, обов'язково проходження тесту для водіїв у наступних фахівців:

  • Терапевта;

  365cars. ru

  Здійснилося! Водійські довідка на права - щодня! - СМТ Клініка

  З 13 вересня 2016 року довідку в ГИБДД з висновком психіатра і психіатра-нарколога, можна отримати в СМТ-Клініці на Москваа, 45 з понеділка по неділю.

  Водійські медкомісія і оформлення довідки в нашій клініці проходить в день звернення!

  Ми надаємо довідки для ГИБДД нового зразка і надаємо копію ліцензії! 

  Пройти медкомісію і отримати водійські довідку можна щодня З 08.00 до 19.50 (з 14.00 до 14.30 перерва), в суботу та неділю з 10.00 до 15.00

  Адреса: м Єкатеринбург, вул. Москваа, 45 (вхід з боку вул. Сурікова) Поруч зі станцією метро «Чкаловська», тел.: +7 (343) 272-03-00

  Вартість - 1800 рублів c участю психіатра і нарколога, при наявності прописки, в Україні.

  Вартість - 2000 рублів c участю психіатра і нарколога, при наявності прописки в Свердловській області. 

  Вартість - 1400 рублів без участі психіатра і нарколога

  Вартість - 1400 рублів c участю психіатра і нарколога, при наявності прописки в м Єкатеринбурзі, при проходженні профогляду в СМТ-Клініці.

  Вартість - 1600 рублів c участю психіатра і нарколога, при наявності прописки в Свердловській області, при проходженні профогляду в СМТ-Клініці.

  Вартість збройової комісії (довідка для придбання зброї) - 600 рублів без висновку психіатра і психіатра-нарколога Медсправка для водіїв необхідна для пред'явлення в самих різних випадках. Вона може знадобитися для допуску до іспиту на отримання водійських прав всіх категорій і для отримання можливості керувати автомобілем після довгої перерви. Також водійська медична комісія може знадобитися для продовження водійського посвідчення або його відновлення при втраті або крадіжці.

  Для проходження медичної комісії на право керування транспортним засобом, при собі необхідно мати:

    паспорт (закордонний паспорт)

    2 фото 3х4 (фото на довідку, можна зробити на 1 поверсі мед. Центру)

  Для отримання довідки необхідно відвідати:

    терапевта

  Smt-clinic. ru

  Шановні відвідувачі сайту! На більшість питань уже отвечено, тому спочатку уважно прочитайте вже наявні відповіді, потім Скористайтеся пошуком і тільки після цього задайте своє питання. Якщо посилаєтеся на автошколу де вчилися / вчитеся, то Пишіть місто і назва автошколи , інакше відповіді не буде! На повторні питання ми НЕ відповідаємо!

  Відповідь на своє питання ви зможете знайти на Сторінці свіжих відповідей . Або на нашій стрічці в Twitter .

  Ви тут

  Отримання довідки від нарколога і психіатра за місцем нової прописки

  Вітаю! Останні 6 років був прописаний в Московській області, місяць тому переїхав і прописався в Липецькій області, тут же вступив в автошколу. У районній лікарні відмовляють у видачі довідок від нарколога і психіатра, вимагають довідок з місця колишньої прописки про те, що не перебував на обліку. Вимоги мотивують тим, що на новому місці я прописаний менше півроку. Прописка постійна, не тимчасова, поліс ОМС - місцевий Липецький. Чи законно це?

  Відповідь (буде опублікований на сторінці останніх відповідей, стежте за анонсом в twitter)): 

  Незаконно, нехай дають письмову відмову. Зазвичай цього вистачає. Якщо все ж дали відмову, то читаємо чому, на підставі якого закону і скаржимося.

  Avtoprof. ru

  Як отримати медичну довідку за новими правилами?

  Медсправка без наркологічного і психоневрологічного диспансеру.

  У минулому році Уряд РФ внесла зміни в закон "Про безпеку дорожнього руху", по частині регулювання медичних показань до допуску до керування ТЗ. Також раніше Міністерством охорони здоров'я (Наказ "№ 831н від 28.09.2010 року) була змінена єдина форма медичної довідки (форма 086 / у) і уточнено порядок її отримання для допуску до керування транспортним засобом. На жаль, для багатьох водіїв зміни до діючого законодавства обернулися на практиці великою складністю, для отримання в короткий термін медичної довідки. Пропонуємо Вам докладніше розібратися в ситуації.

  Згідно з новим зразком водійських довідки і наказом Міністерства охорони здоров'я РФ, на новому бланку довідки з'явилася спеціальна графа для відміток щодо допуску до керування автомобілем, лікарями наркологами і психіатрами. Нагадаємо, раніше на медичній довідці подібні позначки були відсутні. Водії, як правило, для отримання медичної довідки для допуску до керування ТЗ, брали відповідні висновки з діспанМосква і надавали їх в медичний заклад, який і оформляла водійську медичну довідку, в разі відсутності протипоказань наркологічного і психоневрологічного диспансеру.

  Нова форма довідки для водіїв

  Після вступу в силу наказу № 831н від 28.09.2010 року, була затверджена інша форма меддовідки для водіїв. Після цього у більшості водіїв з'явилися складнощі для отримання довідки нового зразка. Справа в тому, що співробітники ГИБДД, перестали приймати водійську довідку, на якій позначки нарколога і психіатра були зроблені в недержавних медичних закладах. 

  Вся справа в тому, що Державтоінспекція буквально зрозуміла кілька пунктів в новій меддовідки (на підставі наказу Міністерства охорони здоров'я), які мають на увазі що позначки про допуск до керування до автомобіля, лікарі психіатри і наркологи (в пунктах 14 і 15) повинні робити лише в державних і муніципальних установах охорони здоров'я.

  Насправді, в наказі Міністерства немає прямої заборони, проходити лікаря психіатра і нарколога, тільки в держустановах. Так згідно з нормами Міністерства охорони здоров'я РФ лікарі наркологи і психіатри можуть працювати в державних спеціалізованих медичних установах (наприклад, ПНД і Наркологічний диспансер). Тому Державтоінспекція і не приймала (і в багатьох місцях продовжують не брати) медичну довідку нового зразка з відмітками психіатра і нарколога, які були виконані не в держустановах. Але також наказ Міністерства дозволяє ставити водіям позначку про допуск, якщо лікар працює в складі профільного кабінету медичного закладу. А це означає, що законодавство не забороняє водіям отримувати позначки психіатра і нарколога, про допуск до керування транспортним засобом, проставлені в недержавних установах. 

  ГИБДД вимагає позначки ПНД і наркологічного диспансеру

  Але, не дивлячись на відсутність прямої заборони, складність з отриманням довідок для водіїв привела Медичний центр ТОВ "Медіс-Е" до Верховного суду РФ. Компанія просила суд визнати "пункти 14", "15" Єдиного зразка меддовідки, недіючими в частині використання слів "наркологічний диспансер (кабінет)," психоневрологічний диспансер (кабінет) ".

  У позовній заяву медичний центр Медіс-Е вказав, що Єдиний зразок в "оспорюваної частини" не відповідає чинному законодавству Російської Федерації, оскільки передбачає можливість проведення медичного огляду громадян на предмет наявності протипоказань до керування транспортними засобами лише в державних і муніципальних установах охорони здоров'я. Тим самим порушується право заявника, який має ліцензію на здійснення відповідної медичної діяльності, здійснювати підприємницьку діяльність у цій сфері.

  Верховний суд Росії в задоволення позовної заяви відмовив, пославшись на те, що наказ Міністерство охорони здоров'я не порушує чинні законодавство. Пункти 14 і 15 за своїм змістом не виключають можливість проведення медичного огляду водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів лікарями-психіатрами-наркологами, лікарями-психіатрами медичних організацій приватної системи охорони здоров'я, що мають ліцензію на здійснення медичної діяльності в частині надання відповідних робіт (послуг) .

  Що це означає відповідно до законодавства?

  Згідно з наказом № 831н від 28.09.2010 року, згідно з рішенням Верховного суду РФ від 15 листопада 2011 року № ГКПІ11-1646, будь-який водій не зобов'язаний звертатися в державні психоневрологічні і наркологічні диспансери для проставлення відміток про допуск до керування автомобілем (відмітки ставляться в пунктах 14 і 15). Такі позначки водій може отримати в будь-якому комерційному медичному центрі, яке має ліцензію на організацію кабінету психіатра і нарколога.

  Що робити якщо в ГИБДД вимагають позначки психіатра нарколога, які повинні бути зроблені в державних установах?

  Згідно з чинним законодавством, Державтоінспекція не має права вимагати з водіїв обов'язкового проходження ПНД і наркологічного диспансеру, які є державними установами. Ви маєте право пройти медичний огляд нарколога і психіатра в будь-якому комерційному медцентрі, який має на це відповідні дозвіл.

  Якщо Ви зробили медичну довідку в комерційному медцентрі (в тому там же числі пройшли лікаря психіатра і нарколога), але ГИБДД відмовляється приймати подібну довідку, то обов'язково звертайтеся зі скаргою в Прокуратуру, посилаючись на постанову Верховного Суду РФ. В іншому випадку звертайтеся зі скаргою в судовий орган.

  Якщо Ви думаєте, що простіше виконати вимогу МВС, то це не так. Погоджуючись з незаконною вимогою ГИБДД, Ви сприяєте недотримання владою чинного законодавства на території Росії. Пам'ятайте, що будь-які порушення прав необхідно оперативно припиняти, і вживати відповідних заходів. Тільки таким чином можна домогтися у всіх областях суворого дотримання правових норм.

  Правда варто відзначити, що для того, щоб Державтоінспекція прийняла у Вас медичну довідку нового зразка, з відмітками психіатра і нарколога, проставлені в комерційному медичному центрі, необхідно разом з довідкою додати копію ліцензії медустанови і копію додатка до ліцензії, де зазначено, що даному медцентру дозволено надавати послуги, в рамках кабінету психіатра і нарколога.

  На який термін видається водійська медична довідка?

  Ще один найпоширеніший питання серед більшості водіїв. Нагадаємо, що 12 квітня 2012 року Міністерство охорони здоров'я випустила наказ від 12 квітня 2011 № 302Н, який встановив нові терміни дії медичних довідок для водіїв. Нагадаємо, що раніше до цього наказу водійська довідка діяла 3 роки. Згідно з новим положенням, у відповідність з додатком №2 до наказу Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку РФ (12.04.12), термін дії медичних довідок встановлено 2 роки. Тому будь-який водій зобов'язаний проходити медичний огляд 1 раз в 2 роки.

  Увага!!!  На даний момент, багато автошколи і Державтоінспекція не приймають меддовідки, які були видані більше 1 року тому, не дивлячись на те, що термін дії медичних довідок для водіїв складає 2 роки. Вся справа в тому, що відмітка психіатра і нарколога діє 1 рік з моменту проходження медичного огляду. У зв'язку з тим, що відмітка психіатра і нарколога проставляється на єдиному бланку медичної довідки, закінчення терміну відміток психіатра і нарколога веде до недійсності меддовідки, яка була видана на 2 роки.

  Які протипоказання встановлені для допуску до керування автомобілем?

  Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я РФ №302н від 12.04.2012 року, встановлено граничний перелік норм і відхилень, за якими можливий допуск до керування транспортними засобами. Варто зазначити, що для кожної категорії автотранспортних засобів, перелік протипоказань за станом здоров'я має деякі відмінності. Детальніше про це читайте тут.

  У яких випадках необхідно надавати водійську медичну довідку?

  Згідно з чинними законодавчими нормами, водій надає медичну довідку при отриманні посвідчення водія вперше, або після закінчення терміну позбавлення прав. Також меддовідки надається в разі заміни та втрати, водійських прав. Більш, докладніше про те, в яких випадках надається медична довідка можна прочитати тут.

  1gai. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->