Колм міні фільми | Alkostop.info

Головна » інше

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Колм міні фільми

Колм Міні - Вікіпедія

Біографія

Колм Міні народився 30 травня1953 року у городе Дублін, Ірландія. После Закінчення середньої школи у 14 років почав вівчаті Акторська майстерність в школі Abbey Theatre. Пізніше ВІН увійшов в трупу національного Ірландського театру, а через кілька років віїхав до Англии, де провів Вісім років, Граючись в різніх трупах, зокрема в «7:84». Перша з'явилася актора на телебаченні відбулося в 1978 году. ВІН знявся в драматичному телесеріалі «Автомобілі Z». Першу роль в кіно получил у фільмі Синдром «Омега» (1986). Слава прийшла до Колма з качаном зйомок в популярному науково-фантастичному телесеріалі «Зоряний шлях: Наступний покоління», в якому актор зіграв пілота Майлса О'Браяна. За годину зйомок у «Зоряному шляху» Колм Міні з'явився на екрані у 225 епізодах. После цієї і ще декількох ролей Колм Міні зарекомендував себе хорошим актором другого плану. Відомій такоже за такими фільмамі, як «В облозі» (1992), «Повітряна в'язниця» (1997), «законослухняності громадянин» (2009).

Колм Міні Вперше одружівся у 1977 з Бейрбрі Даулінг, Розлуч смороду у 1994. раптом одружівся на Інес Глоріан у 2007 году.

Uk. wikipedia. org

Колм Міні біографія, Творчість

День народження 30 травня тисяча дев'ятсот п'ятьдесят три

Ірландській актор, Який здобув Популярність Завдяк роли Майлса О 'Брайєна в телесеріалі Зоряний шлях: Наступний поколение

Біографія

КалемМіні, а его перше имя вімовляється так:, народився 30 травня 1953году в Дубліні.

Вівчаті акторська майстерність ВІН почав у 14 років, коли после Закінчення середньої школи вступив до престіжної Abbey Theatre School of Acting. Пізніше ВІН увійшов до трупи національного Ірландського театру, а через кілька років поїхав до Англии, де провів Вісім років, Граючись в різніх трупах, зокрема в лівій трупі «7:84».

Перша з'явилася актора на телебаченні відбулося в 1978 году. ВІН знявся в драматичному телесеріалі «Автомобілі Z» каналу BBC One.

У 1982 году Міні Вперше пріїхав в Нью-Йорк и следующие Чотири роки працював и на лондонській и на Нью-Йоркської підмостках, а потім, разом з Берброй Доулінг, своєю Майбутнього дружиною, переїхав до Лос-Анджелес.

После декількох прохідніх ролей в телесеріалах «Ремінгтон стіл» и «Детективне агентство« Місячне сяйво », актор получил свою Першу роль в кіно. Це БУВ трилер «Омега 7 / Сіндром Омега», Який Вийшов на екранах в 1986 году.

У Наступний году КолмМіні вернулся до Ірландії, щоб зіграті у фільмі Джона Х'юстона «Мертві», зняти за мотивами оповідання Джеймса Джойса.

Творчість

Слава до актора прийшла з качаном зйомок у популярному науково-фантастичному телесеріалі «Зоряний шлях: Наступний покоління», в якому актор почав зніматіся в 1987 году в роли пілота МайлсаПро'Брайана в епізоді Encounter At Farpoint. «Зоряний шлях: Наступний покоління» став найпопулярнішім серіалом за всю Історію «Зоряного шляху». Перші епізоді телеепопеї «Зоряний шлях» начали віходити в 1964 году, а до 2005 року, коли компанія Paramount Pictures зняла серіал з ефіру через низьких рейтинг, Було Знято Шість телевізійніх серіалів (і це НЕ рахуючі одінадцяті повнометражніх фільмів, Останній з якіх Вийшов у 2009 році). Саме серіал «Зоряний шлях: Наступний покоління» за участю КолмМіні упевнена Займаюсь Перші рядки телевізійніх рейтінгів, а такоже БУВ номінованій на премию Еммі, як «кращий художній серіал».

У 1993 году Міні перейшов Із серіалу «Зоряний шлях: Наступний покоління» в продовження епопеї «Зоряний шлях» під назв «Зоряний шлях: Глибокий космос 9» (інакше - «Далекий космос 9»), Який начали зніматі РікБерман и МайклПіллер. Актор знімався в цьом серіалі до его Завершення в 1999 году.

За 6 років зйомок в «Зоряному шляху» КолмМіні з'явився на екрані 225 разів (173 разів в епізоді «Глибокий космос 9» и 55 разів в епізоді «Наступний покоління»). Це найбільше з'явився одного актора в телесеріалах, за вінятком Майкла Дорна, Який ВСТАНОВИВ рекорд в 280 появ. Кроме того, Міні БУВ одним з шести акторів, Які з'явилися у фінальніх сценах двох різніх епізодах «Зоряного шляху».

З 2004 року по теперішній час актор продолжает Безперервна знімається в телесеріалах. Серед них «Зоряні ворота: Атлантида» (2004, 2006 року), «Закон і порядок» (2005 и 2008 року) и «Люди в деревах» (2007).

Чи не переріваючі зйомок в «Зоряному шляху» та других серіалах, актор знімався и в кінофільмах. У 1991 року, 1993і тисячі дев'ятсот дев'яносто сім року за романами ірландського драматурга Родді Дойла були Створена Трилогія «Трилогія Беррітаун», КолмМіні знімався в кожному з трьох фільмів.

Перший фільм режисера Алана Паркера, что Вийшов в 1991 році, «Група« Коммітментс »розповідав про групу дублінськіх тінейджерів, очолюваніх Джиммі Реббітом молодший, Які вірішують создать соул-групу, віконуючу музику в стилі Джеймса Брауна. Головну роль, роль Джиммі Реббіта молодший, віконував КолмМіні. Другий фільм, «Спритний» (1993), в якому КолмМіні блискучії зіграв роль Десса, прініс акторові номінацію на "ЗолотійГлобус" за кращу чоловічу роль. Третій фільм «Ван» (1997) БУВ зняти за романом, за Який его автор, Родді Дойл, БУВ номінованій на Букерівську премию. У цьом фільмі КолмМіні такоже грав головну роль.

People. su

Колм Міні - біографія, фільмографія та фото Колм Міні - Kino-teatr. ua

Дата народження: 30 травня 19531953-05-30Біографія

Ірландській актор. 

Народився в Дубліні, Ірландія. 

Свою кар'єру випускник Дублінської драматічної школи почав в прославленому "Abbey Theatre" і грав там аж до свого переїзду до Лондона, де ВІН ставши працювати в театральному гурті "784". 

У 1982 году Колм Міні відправівся в США, влаштувавшісь в тій части Манхеттена, якові назівають "Пекельна кухня". Чотири роки актор розрівався между Лондоном и Нью-Йорком, віступаючі в різніх театрах. Вперше знявся на телебаченні в епізоді серіалу "Автомобілі Z" (1976). Врешті-решт смороду з дружиною переїхалі до Лос-Анджелеса, де Міні Незабаром дебютував у науково - фантастичному фільмі "Омега" (1987). Альо Особливий успіх акторові принесла роль інженера Майлза О`Брайена у фантастичному телесеріалі "Зоряна дорога: Нове покоління" (1987-1992). После цієї і ще декількох ролей ВІН зарекомендував себе надійнім и хорошим актором другого плану. 

Альо Колм Міні прагнув до Іншого, и в рідній Ірландії его талант Нарешті розкрівся ПОВНЕ мірою - ВІН блискучії зіграв головну роль Дессі у фільмі Стівена Фрірза "The Snapper" (1993). 

Знімався в таких фільмах як "Останній з могікан" (1992), "На захід" (1992), "Повітряна в'язниця" (1997), "Таємниця Аляски" (1999), "Межа мрій" (1999), "розрив "(2003)," Блуберрі "(2004) та інші.

Рейтинг персони | Ваша оцінка:

Kino-Teatr. ua

Міні, Колм - Вікіпедія

Колм Міні народився 30 травня 1953 року в Дубліні.

Вивчати акторську майстерність він почав в 14 років, коли після закінчення середньої школи вступив до престижної Abbey Theatre School of Acting. Пізніше він увійшов в трупу Національного Ірландського театру, а через кілька років поїхав до Англії, де провів вісім років, граючи в різних трупах, зокрема в лівій трупі «7:84».

Перша поява актора на телебаченні відбулося в 1978 році. Він знявся в драматичному телесеріалі «Автомобілі Z» каналу BBC One.

У 1982 році Міні вперше приїхав в Нью-Йорк і наступні чотири роки працював і на Лондонських і на нью-йоркських підмостках, а потім, разом з Берброй Доулінг, своєю майбутньою дружиною, переїхав в Лос-Анджелес.

Після декількох прохідних ролей в телесеріалах «Ремінгтон стіл» і «Детективне агентство« Місячне сяйво », актор отримав свою першу роль в кіно. Це був трилер« Омега 7 / Синдром Омега », що вийшов на екрани в 1986 році.

У наступному році Колм Міні повернувся до Ірландії, щоб зіграти у фільмі Джона Х'юстона «Мертві», знятого за мотивами оповідання Джеймса Джойса.

Творчість

Слава до актора прийшла з початком зйомок в популярному науково-фантастичному телесеріалі «Зоряний шлях: Наступне покоління», в якому актор почав зніматися в 1987 році в ролі інженера Майлса О'Брайана в епізоді Encounter At Farpoint. «Зоряний шлях: Наступне покоління» став найпопулярнішим серіалом за всю історію «Зоряного шляху». Вперше серіал «Зоряний шлях» почав виходити в 1964 році, а до 2005 року, коли компанія Paramount Pictures зняла останній серіал з ефіру через низький рейтинг, всього було знято шість телевізійних серіалів (і це не рахуючи одинадцяти повнометражних фільмів, останній з яких вийшов в 2013 році). Саме серіал «Зоряний шлях: Наступне покоління» за участю Колма Міні впевнено займав перші рядки телевізійних рейтингів, а також був номінований на премію Еммі, як «кращий художній серіал».

У 1993 році Міні перейшов з серіалу «Зоряний шлях: Наступне покоління» в продовження епопеї «Зоряний шлях» під назвою «Зоряний шлях: Глибокий космос 9» (інакше - «Далекий космос 9»), який почали знімати Рік Берман і Майкл Піллер. Актор знімався в цьому серіалі до його завершення в 1999 році.

За 6 років зйомок в «Зоряному шляху» Колм Міні з'явився на екрані 225 раз (173 раз в епізоді «Глибокий космос 9» і 55 разів в епізоді «Наступне покоління»). Це найбільша поява одного актора в телесеріалах, за винятком Майкла Дорна, який встановив рекорд в 280 появ. Крім того, Міні був одним з шести акторів, які з'явилися в фінальних сценах двох різних епізодах «Зоряного шляху».

З 2004 року по теперішній час актор продовжує безперервно знімається в телесеріалах. Серед них «Зоряна брама: Атлантида» (2004, 2006 роки), «Закон і порядок» (2005 і 2008 року) і «Люди в деревах» (2007).

Не перериваючи зйомок в «Зоряному шляху» та інших серіалах, актор знімався і в кінофільмах. У 1991, 1993і1997годах за романами ірландського драматурга Родді Дойла були створена трилогія «Трилогія Беррітаун», Колм Міні знімався в кожному з трьох фільмів.

Перший фільм режисера Алана Паркера, який вийшов в 1991 році, "Група« Коммітментс »розповідав про групу дублінських тінейджерів, очолюваних Джиммі Реббітом Молодшим, які вирішують створити соул-групу, виконуючу музику в стилі Джеймса Брауна. Роль батька головного героя, Джиммі Реббіта Молодшого, виконував Колм Міні. Другий фільм, «Спритна» (1993), в якому Колм Міні блискуче зіграв роль Дессі, приніс акторові номінацію на «Золотий Глобус» за кращу чоловічу роль. Третій фільм «Ван» (1997) був знятий за романом, за який його автор, Родді Дойл, був номінований на Букерівську премію. У цьому фільмі Колм Міні також грав головну роль.

У 1994 році він зіграв Колумна О'Хара в міні-серіалі «Скарлетт», знятого за однойменним романом Олександри Ріплі, продовження книги Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром».

З початку 90-х років і до теперішнього часу Колм Міні зіграв безліч ролей другого плану. Серед найбільш відомих фільмів з його участю: «Останній з могікан» (1992), «Далеко-далеко» (1992), «В облозі (Захоплення)» (1992), «Дорога на Веллвілл» (1994), «Повітряна в'язниця» (1997), «Таємниця Аляски» (1999), а також «Англієць, який піднявся на пагорб, а спустився з гори» (1995) і «Країна фей» ( «Чарівна легенда про Лепрекон») (1999). В останньому Міні грає головного лепрекона, а Вупі Голдберг - Велику Банши.

У 2002 році актор удостоївся номінації «Геміні» (Gemini Awards) в категорії «Найкраще виконання головної ролі в драматичному фільмі або мінісеріалі» за роль у міні-серіалі «Random Passage».

У 2003 році він отримав національну нагороду Ірландії Irish Film and Television Awards як Найкращий актор ігрового кіно за головну роль у фільмі «Як Гаррі перетворився в дерево».

Колм Міні продовжує брати участь у театральних постановках. Зокрема, в 2006 році він грав в театрі Олд Вік, одному з найстаріших театрів Лондона, в п'єсі «Місяць для пасинків долі» за твором нобелівського лауреата з літератури американця Юджина О'Ніла.

У 2008-2009 роках Колм Міні знявся в декількох цікавих фільмах. У 2008 році на екрани вийшла британська комедія «Троє навиліт», в якій Колм Міні грав роль другого плану. Ця роль в 2009 році принесла акторові приз Незалежної Кінофестивалю «Метод» (The Method Fest Independent Film Festival). У тому ж році Ірландське поштове агентство An Post випустило в обіг поштову марку із зображенням Колма Міні в ролі Джо Маллена з фільму «Королі» ( «Kings»). Цей ірландський фільм був знятий режисером і сценаристом Томом Коллінсом за п'єсою Джиммі Мерфі «The Kings of the Kilburn High Road». У фільмі використовується дві мови, діалоги звучать англійською та ірландською. Прем'єра відбулася в 2007 році на фестивалі в місті Таорміна (Італія). Він став кращим фільмом 2008 року в Ірландії. «Королі» представляв Ірландію в Американської кіноакадемії для участі в конкурсі на здобуття премії Оскар. Фільм розповідає історію кількох ірландських друзів, які в пошуках кращого життя емігрують до Англії і зустрічаються через 30 років на похороні друга.

У березні 2009 Міні взяв участь в озвучуванні мультфільму «Сімпсони». Його голосом говорив Том О'Фленаган, ірландець, власник таверни, який продає свій бар Гомеру і Абраму Сімпсонів в епізоді «In the Name of the Grandfather».

У тому ж місяці в прокат було випущено британська драма про спорт «Проклятий« Юнайтед »». Фільм був знятий режисером Томом Хупер, за однойменним бестселером Девіда Писа. Цей роман - інтерпретація погляду Брайана Клафа - тренера клубу «Лідс Юнайтед». Фільм являє собою хроніку 44-денного періоду керівництва Брайаном Клаф команди «Лідс Юнайтед» Міні зіграв колишнього крайнього півзахисника, а потім тренера команди Дона Ріві.

У міні-серіалі «Аліса» (2009 рік), заснованому на творі Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес» Колм Міні зіграв Короля Черв'яків.

У 2009 році вийшли ще три фільми з його участю: трилер «Законослухняний громадянин», комедія «Втеча з Вегаса», а також у фільмі молодого німецького режисера Андре Ф. Небі «Race» про 11-річну фермерської дівчинці з Північної Ірландії, яка мріє стати гонщиком.

У 2010 році в прокат будуть випущені два фільми за участю актора: історична драма «Alleged» і комедія «Parked».

У 2011 році Колм Міні з'явиться на екранах у фільмі «Милий друг» за романом Гі де Мопассана, в якому також знімаються Ума Турман, Роберт Паттінсон і Крістін Скотт Томас.

У 2013 році в прокат вийшов фільм Алан Партрідж: Альфа Батько, де Колм Міні грає одну з головних ролей.

Ru. wikipedia. org

Колм Міні 2

У 1994 году ВІН зіграв Колумна О'Хара в мінісеріалі "Скарлетт", зняти за однойменнім романом Олександри Ріплі, продовження книги Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром».

З качана 90-х років и до теперішнього часу КолмМіні зіграв безліч ролей іншого плану. Серед найбільш відоміх фільмів з его участь: «Останній з могікан» (1992), «Далеко-далеко» (1992), «В облозі (Захоплення)» (1992), «Дорога на Веллвілл» (1994), «Повітряна в ' язніця »(1997),« Таємниця Аляски »(1999), а такоже« Англієць, Який піднявся на Пагорб, а спустівся з гори »(1995) та« Країна фей »(« Чарівна легенда про Лепрекон ») (1999). В последнего Міні грає головного лепрекона, а Вупі Голдберг - Велику Банши.

У 2002 году актор удостоївся номінації «Геміні» (Gemini Awards) в категорії "Найкраще виконан головної роли в драматичному фільмі або мінісеріалі" за роль у мінісеріалі «Random Passage».

У 2003 году ВІН получил національну нагороду Ірландії Irish Film and Television Awards як Найкращий актор ігрового кіно за головну роль у фільмі «Як Гаррі превратился в дерево».

КолмМіні продолжает брати участь у театральних постановках. Зокрема, в 2006 году ВІН грав у театрі ОлдВік, одному з найстарішіх театрів Лондона, у п'єсі «Місяць для пасінків долі» за твором нобелівського лауреата з літератури американця Юджина О'Ніла.

У 2008-2009 роках КолмМіні знявся в декількох цікавіх фільмах. У 2008 году на екранах Вийшла Британська комедія «Троє навіліт», В якій КолмМіні грав роль іншого плану. Ця роль в 2009 году принесла акторові приз Незалежної Кінофестівалю «Метод» (The Method Fest Independent Film Festival). У тому ж году ірландське поштове агентство An Post випустить в обіг поштовий марку з збережений КолмМіні в роли ДжоМаллена з фільму «Королі» ( «Kings»). Цей ірландській фільм БУВ зняти режисером и сценаристом ТомомКоллінзом за п'єсою ДжімміМерфі "The Kings of the Kilburn High Road». У фільмі вікорістовується две мови, діалоги звучати англійською та ірландською. Прем'єра відбулася в 2007 году на фестивалі в городе Таорміна (Італія ). ВІН ставши Краще фільмом 2008 року в Ірландії. «Королі» представляв Ірландію в Амеріканській кіноакадемії для участия в конкурсі на здобуття премії Оскар. Фільм розповідає Історію кількох ірландськіх друзів, Які в пошуках Краще життя емігрують до Англии и зустрічаються через 30 років на Похороні одного.

У березні 2009 Міні взявши участь в озвучуванні мультфільму «Сімпсони». Его голосом говорів Том О'Фленаган, ірландець, власник таверни, Який продає свой бар Гомеру и Абраму Сімпсонів в епізоді «В імені дідуся» ( «In the Name of the Grandfather»).

У тому ж Місяці в прокат булу віпущена Британська драма про спорт «Проклятий« Юнайтед ». Фільм БУВ зняти режисером ТомомХупер, по однойменному бестселером Девіда Піса. Цей роман - інтерпретація подивимось Брайана Клафа - тренера клубу «Лідс Юнайтед». Фільм представляет собою хроніку 44-денного ПЕРІОДУ керівніцтва БрайаномКлафа командіровку «Лідс Юнайтед» Міні зіграв колишня вкрай півзахісніка, а потім тренера командіровку Дону Ріві.

People. su

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->