Де пройти нарколога для довідки в гибдд | Alkostop.info

Головна » інше

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Де пройти нарколога для довідки в гибдд

Що потрібно, щоб отримати медичну довідку в ГИБДД

За новими правилами ускладнилася схема отримання медичних довідок для отримання або продовження прав на керування автомобілем. Які ж етапи передбачає тепер отримання довгоочікуваної довідки для ГИБДД?

В даний час крім стандартного набору лікарів, яких ми завжди проходили на медкомісії, ввели додаткове обстеження ЕЕГ (електроенцефалограма). Також тепер необхідно за місцем проживання пройти обстеження нарколога та психіатра.

Отже, звичайна медична комісія, яка складається з терапевта, офтальмолога, невролога, лор-лікаря не зникає. Для її проходження потрібно знайти ліцензоване установа, де можна пройти ці обстеження і отримати відмітку на офіційній довідці встановленого зразка, яка, до речі, має захисні знаки і підлягає суворому обліку. Вартість такого обстеження зазвичай становить від 600 рублів.

Далі необхідно пройти ЕЕГ. Ця процедура проводиться в багатьох поліклініках і приватних медичних центрах. Ціна варіює від 700 рублів до 2000 (за київським часом). Результати цього дослідження необхідні для оцінки лікаря - психіатра в психоневрологічному диспансері за місцем проживання. 

До того ж, той же психіатр потребують ще й результати психологічного обстеження. Ця процедура також є платною і в більшості медичних установ становить від 700 рублів. Тільки з надання цих результатів лікар-психіатр поставить позначку про відсутність протипоказань на медичній довідці (знову ж, плата за його прийом становить в районі 700 рублів).

Але і це ще не все. Тепер доведеться їхати в наркологічний диспансер і проходити обстеження у нарколога. Його послуги оцінюються від 500 р. І тільки після цього ваша медична довідка для отримання або продовження прав може вважатися готовою. Термін дії цієї довідки тепер становить всього 2 роки.

Як бачимо, процедура сильно ускладнилася і подорожчала. Тепер залишається звернутися в ГИБДД для оформлення прав.

KakProsto. ru

Питання: Де пройти психолога і нарколога для довідки в гибдд? якщо живу в сао

Vladimir climov

Тільки з паспортом і "військові" у відповідних диспансерах за місцем ПРОПИСКИ...

Питання: Де пройти нарколога та психіатра для довідки в ГИБДД в ЮАО Москва?

VLAD STEP

У диспансері. Де знаходиться підкажуть за місцем проходження
самої комісії.

Unclekaktys

В Кащенко!

Роман

У диспансерах за місцем прописки / реєстрації

Психо Лог

У своїй поліклініці є всі адреси своїх же по району диспансерів.

Klavdiya Larshina

У ЮАО: наркологічка на Автозаводській (прям рядо з метро)
а псих. диспансер на Кантіме

Питання: Де пройти нарколога та психіатра для довідки в ГИБДД в ЮВАО?

Альона

ЮВАО http: // www. uvaomed. ru / organization /
Наркологічний диспансер №6, вул. Маршала Чуйкова, д. 24 http: // orgpoisk. ru / info / id / 1 260
Псіхоневорологіческіе диспансери № 11, вул. Середня Калитніковському, д. 29 http: // www. uvaomed. ru / organization / cat_12 / idf_25 /
20, Волзький бульвар, будинок 27, корпус 4 http: // www. uvaomed. ru / organization / cat_12 / idf_26 /

° • ° Yana Jan Abrahamyan ° • °

Є спеціальні центри в яких за 10-15 хвилин проходиш всіх для кожної певної довідки. За додаткову плату звичайно. У всякому разі в Хабаровську є =)

Antre_KOT

Чи не бухати і не вживати наркотики напередодні. пройдеш своїми ногами, без проблем

Сергій Кузьмін

Хочете самі візьміть довідки з диспансерів, хочете платно пройдіть комісію, за фактом перевірять.

Герасим

У будь-якій платній клініці. Коштує близько 1000 руб, проходити нічого не треба, сідаєш і чекаєш поки випишуть. У ДАІ прокатує, сам недавно робив))))
Другий варіант піти в державну поліклініку і витратити день на проходження, в чергах))))

Артур Мхитарян

У платних медцентрах друку нарколога та психіатра не роблять!
Довідки видають за суму від 1000 до 1500 рублів, але за цими печатками відправляють в диспансер!
Альона абсолютно точно вказала контакти диспансерів, Вам туди!

Медична довідка для ГИБДД нарколог психіатр

* Якщо Ви не зареєстровані на території Татарстану, Вам необхідно надати довідку з місця реєстрації від нарколога і психіатра про те, що Ви не перебуваєте на обліку. Реєстрація в паспорті за місцем проживання повинна бути не менше 3 років! Якщо реєстрація в паспорті менше 3 років необхідно надати довідки з ЖЕКу з попередніх місць проживання або копії паспортів з попередніми прописки.

Режим роботи: 

Понеділок - п'ятниця з 9:00 до 15:00 З 12:00 до 12:20 технічну перерву

Studpolik. ru

Довідки в ГИБДД - СМТ Клініка

Пройти медкомісію і отримати водійські довідку можна з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 19.30 (з 14.00 до 14.30 перерва), в суботу та неділю з 10.00 до 16.00

Адреса: м Єкатеринбург, вул. Сєрова, 45 (вхід з боку вул. Сурікова) Поруч зі станцією метро «Чкаловська», тел.: +7 (343) 272-03-00

Вартість - 2000 рублів c участю психіатра і нарколога, при наявності прописки, в Україні.

Вартість - 2000 рублів c участю психіатра і нарколога, при наявності прописки в Свердловській області. 

Медсправка для водіїв необхідна для пред'явлення в самих різних випадках. Вона може знадобитися для допуску до іспиту на отримання водійських прав всіх категорій і для отримання можливості керувати автомобілем після довгої перерви. Також водійська медична комісія може знадобитися для продовження водійського посвідчення або його відновлення при втраті або крадіжці.

Для проходження медичної комісії на право керування транспортним засобом, при собі необхідно мати:

 •   паспорт (закордонний паспорт)
 •   2 фото 3х4 (фото на довідку, можна зробити на 1 поверсі мед. Центру)

Для отримання довідки необхідно відвідати:

 •   терапевта

Smt-clinic. ru

Як отримати медичну довідку за новими правилами?

Медсправка без наркологічного і психоневрологічного диспансеру.

У минулому році Уряд РФ внесла зміни в закон "Про безпеку дорожнього руху", по частині регулювання медичних показань до допуску до керування ТЗ. Також раніше Міністерством охорони здоров'я (Наказ "№ 831н від 28.09.2010 року) була змінена єдина форма медичної довідки (форма 086 / у) і уточнено порядок її отримання для допуску до керування транспортним засобом. На жаль, для багатьох водіїв зміни до діючого законодавства обернулися на практиці великою складністю, для отримання в короткий термін медичної довідки. Пропонуємо Вам докладніше розібратися в ситуації.

Згідно з новим зразком водійських довідки і наказом Міністерства охорони здоров'я РФ, на новому бланку довідки з'явилася спеціальна графа для відміток щодо допуску до керування автомобілем, лікарями наркологами і психіатрами. Нагадаємо, раніше на медичній довідці подібні позначки були відсутні. Водії, як правило, для отримання медичної довідки для допуску до керування ТЗ, брали відповідні висновки з диспансерів та надавали їх в медичний заклад, який і оформляла водійську медичну довідку, в разі відсутності протипоказань наркологічного і психоневрологічного диспансеру.

Нова форма довідки для водіїв

Після вступу в силу наказу № 831н від 28.09.2010 року, була затверджена інша форма меддовідки для водіїв. Після цього у більшості водіїв з'явилися складнощі для отримання довідки нового зразка. Справа в тому, що співробітники ГИБДД, перестали приймати водійську довідку, на якій позначки нарколога і психіатра були зроблені в недержавних медичних закладах. 

Вся справа в тому, що Державтоінспекція буквально зрозуміла кілька пунктів в новій меддовідки (на підставі наказу Міністерства охорони здоров'я), які мають на увазі що позначки про допуск до керування до автомобіля, лікарі психіатри і наркологи (в пунктах 14 і 15) повинні робити лише в державних і муніципальних установах охорони здоров'я.

Насправді, в наказі Міністерства немає прямої заборони, проходити лікаря психіатра і нарколога, тільки в держустановах. Так згідно з нормами Міністерства охорони здоров'я РФ лікарі наркологи і психіатри можуть працювати в державних спеціалізованих медичних установах (наприклад, ПНД і Наркологічний диспансер). Тому Державтоінспекція і не приймала (і в багатьох місцях продовжують не брати) медичну довідку нового зразка з відмітками психіатра і нарколога, які були виконані не в держустановах. Але також наказ Міністерства дозволяє ставити водіям позначку про допуск, якщо лікар працює в складі профільного кабінету медичного закладу. А це означає, що законодавство не забороняє водіям отримувати позначки психіатра і нарколога, про допуск до керування транспортним засобом, проставлені в недержавних установах. 

ГИБДД вимагає позначки ПНД і наркологічного диспансеру

Але, не дивлячись на відсутність прямої заборони, складність з отриманням довідок для водіїв привела Медичний центр ТОВ "Медіс-Е" до Верховного суду РФ. Компанія просила суд визнати "пункти 14", "15" Єдиного зразка меддовідки, недіючими в частині використання слів "наркологічний диспансер (кабінет)," психоневрологічний диспансер (кабінет) ".

У позовній заяву медичний центр Медіс-Е вказав, що Єдиний зразок в "оспорюваної частини" не відповідає чинному законодавству Російської Федерації, оскільки передбачає можливість проведення медичного огляду громадян на предмет наявності протипоказань до керування транспортними засобами лише в державних і муніципальних установах охорони здоров'я. Тим самим порушується право заявника, який має ліцензію на здійснення відповідної медичної діяльності, здійснювати підприємницьку діяльність у цій сфері.

Верховний суд Росії в задоволення позовної заяви відмовив, пославшись на те, що наказ Міністерство охорони здоров'я не порушує чинні законодавство. Пункти 14 і 15 за своїм змістом не виключають можливість проведення медичного огляду водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів лікарями-психіатрами-наркологами, лікарями-психіатрами медичних організацій приватної системи охорони здоров'я, що мають ліцензію на здійснення медичної діяльності в частині надання відповідних робіт (послуг) .

Що це означає відповідно до законодавства?

Згідно з наказом № 831н від 28.09.2010 року, згідно з рішенням Верховного суду РФ від 15 листопада 2011 року № ГКПІ11-1646, будь-який водій не зобов'язаний звертатися в державні психоневрологічні і наркологічні диспансери для проставлення відміток про допуск до керування автомобілем (відмітки ставляться в пунктах 14 і 15). Такі позначки водій може отримати в будь-якому комерційному медичному центрі, яке має ліцензію на організацію кабінету психіатра і нарколога.

Що робити якщо в ГИБДД вимагають позначки психіатра нарколога, які повинні бути зроблені в державних установах?

Згідно з чинним законодавством, Державтоінспекція не має права вимагати з водіїв обов'язкового проходження ПНД і наркологічного диспансеру, які є державними установами. Ви маєте право пройти медичний огляд нарколога і психіатра в будь-якому комерційному медцентрі, який має на це відповідні дозвіл.

Якщо Ви зробили медичну довідку в комерційному медцентрі (в тому там же числі пройшли лікаря психіатра і нарколога), але ГИБДД відмовляється приймати подібну довідку, то обов'язково звертайтеся зі скаргою в Прокуратуру, посилаючись на постанову Верховного Суду РФ. В іншому випадку звертайтеся зі скаргою в судовий орган.

Якщо Ви думаєте, що простіше виконати вимогу МВС, то це не так. Погоджуючись з незаконною вимогою ГИБДД, Ви сприяєте недотримання владою чинного законодавства на території Росії. Пам'ятайте, що будь-які порушення прав необхідно оперативно припиняти, і вживати відповідних заходів. Тільки таким чином можна домогтися у всіх областях суворого дотримання правових норм.

Правда варто відзначити, що для того, щоб Державтоінспекція прийняла у Вас медичну довідку нового зразка, з відмітками психіатра і нарколога, проставлені в комерційному медичному центрі, необхідно разом з довідкою додати копію ліцензії медустанови і копію додатка до ліцензії, де зазначено, що даному медцентру дозволено надавати послуги, в рамках кабінету психіатра і нарколога.

На який термін видається водійська медична довідка?

Ще один найпоширеніший питання серед більшості водіїв. Нагадаємо, що 12 квітня 2012 року Міністерство охорони здоров'я випустила наказ від 12 квітня 2011 № 302Н, який встановив нові терміни дії медичних довідок для водіїв. Нагадаємо, що раніше до цього наказу водійська довідка діяла 3 роки. Згідно з новим положенням, у відповідність з додатком №2 до наказу Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку РФ (12.04.12), термін дії медичних довідок встановлено 2 роки. Тому будь-який водій зобов'язаний проходити медичний огляд 1 раз в 2 роки.

Увага!!!  На даний момент, багато автошколи і Державтоінспекція не приймають меддовідки, які були видані більше 1 року тому, не дивлячись на те, що термін дії медичних довідок для водіїв складає 2 роки. Вся справа в тому, що відмітка психіатра і нарколога діє 1 рік з моменту проходження медичного огляду. У зв'язку з тим, що відмітка психіатра і нарколога проставляється на єдиному бланку медичної довідки, закінчення терміну відміток психіатра і нарколога веде до недійсності меддовідки, яка була видана на 2 роки.

Які протипоказання встановлені для допуску до керування автомобілем?

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я РФ №302н від 12.04.2012 року, встановлено граничний перелік норм і відхилень, за якими можливий допуск до керування транспортними засобами. Варто зазначити, що для кожної категорії автотранспортних засобів, перелік протипоказань за станом здоров'я має деякі відмінності. Детальніше про це читайте тут.

У яких випадках необхідно надавати водійську медичну довідку?

Згідно з чинними законодавчими нормами, водій надає медичну довідку при отриманні посвідчення водія вперше, або після закінчення терміну позбавлення прав. Також меддовідки надається в разі заміни та втрати, водійських прав. Більш, докладніше про те, в яких випадках надається медична довідка можна прочитати тут.

1gai. ru

Медичні довідки для водійського посвідчення

Багатопрофільна клініка ПрофМедЛаб пропонує послуги по проходженню медичної комісії та оформлення довідок в ГИБДД нового зразка. вартість:

 • Водійські довідка для ГИБДД (ДАІ) - 1100 рублів;
 • Довідка ГИБДД + ЕЕГ + висновок психолога - 2 500 рублів.

Схему проїзду в медичний центр можна подивитися тут. А нижче ми відповімо на найчастіші запитання, які виникають у кандидатів водіїв і автомобілістів зі стажем в зв'язку з проходженням комісії.

Медкомісія для водіїв-професіоналів

Якщо робота пов'язана з водінням, і ви водій-професіонал - згідно з наказом 302-н ви повинні проходити медичну комісію регулярно. Крім цього, для професійних водіїв (таксистів, експедиторів, водіїв пасажирського транспорту) проводяться передрейсові медичні огляди.

Медкомісія на права

Вам необхідна водійські медична довідка для пред'явлення в ДАІ, якщо:

 • Ви отримуєте водійські права / йдете вчитися в автошколу,
 • Ви змінюєте водійські права, 
 • Ви проходите огляд у зв'язку із закінченням терміну дії довідки,
 • Особи, позбавлені права сідати за кермо протягом певного часу.

Даний перелік осіб встановлено статтею 23 ФЗ «Про безпеку дорожнього руху»

Перш ніж отримати права на водіння автомобіля (мотоцикла, вантажівки), кожному кандидату у водії потрібно пройти медичну комісію і оформити довідку. Існує одна вагома причина, по якій кожен кандидат у водії зобов'язаний проходити медичне обстеження - стан вашого здоров'я може вплинути на здатність керувати автомобілем. 

Машина - транспортний засіб підвищеної небезпеки, і вимоги до стану здоров'я водіїв з кожним роком стають суворіше. Щорічно виходять нові нормативні акти, в яких з'являється все більше перешкод для отримання медичної довідки в ДАІ. Чинні закони, що регулюють медичні огляди водіїв, розроблені лікарями. Вони покликані якісно оцінити фактори, які можуть вплинути на моторні, сенсорні і когнітивні функції водія.

З 31 березня 2016 року правила видачі медичних висновків для ГИБДД були посилені. Необхідність перегляду правил медичної комісії для водіїв була продиктована соціальними умовами. Нові медичні критерії придатності актуалізовані під сучасні вимоги до безпеки учасників дорожнього руху. Крім отримання висновків від лікарів, з'явилася вимога отримати позначки в психоневрологічному і наркологічному диспансерах. Крім цього, необхідно обстежитися на ЕЕГ і у психолога.

Ціни на оформлення медичних довідок для ДАІ

При виборі медичного центру, де вам пропонують пройти водійську комісію зверніть увагу на:

 • Наявність ліцензії на проведення медичних оглядів;
 • Можливість виконати ЕЕГ;
 • Прийнятну ціну - в Москві середня вартість довідки для ГИБДД - 2500-3000 руб.
 • У Москві ви можете оформити медичну довідку за 1000-1500 рублів, але без ЕЕГ - дослідження. І в цьому випадку доведеться виконувати його в психоневрологічному диспансері платно і в порядку загальної черги - погодьтеся, що це вкрай незручно. 

  Після отримання меддовідки необхідно відвідати психоневрологічний і наркологічний диспансери - тільки там ви зможете отримати позначку від психіатра і нарколога. Прийом лікарів в диспансерах платний - вартість отримання одного висновку близько 500-800 рублів.

  Вартість медичної довідки для ГИБДД з ЕЕГ і висновком психолога у нас - 2500 р. Залишилися питання? Телефонуйте! +7 (495) 125-30-32

  ЩО ПОТРІБНО МАТИ ДЛЯ проходження медкомісії ДЛЯ ГИБДД І ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ?

  На медичну комісію потрібно взяти з собою:

  • Паспорт;
  • Приписне свідоцтво або військовий квиток, якщо ви є військовозобов'язаним;
  • Дві матові фотокартки розміром 3? 4, можна чорно-білі або кольорові.

  Фото для довідки ви можете зробити в ТЦ «Афімолл Сіті» по шляху в клініку - на 2-му поверсі, «Будинок побуту» біля магазину H & M.

  Водій повинен бути в змозі розпізнати і розрізнити дорожні знаки і розмітку, а також колірні сигнали світлофора, тому огляд у офтальмолога входить в обсяг медичної водійської комісії. Якщо ви користуєтеся окулярами або лінзами, їх потрібно взяти з собою.

  Якщо ви страждаєте захворюванням, яке обмежує здатність до керування транспортним засобом - візьміть медичні документи, довідки, виписки.

  Обмеження на отримання водійських довідки

  Деякі захворювання стають обмеженням для отримання допуску до водіння транспортного засобу. Наприклад, ви можете отримати водійські довідку при компенсованому діабеті для водіння особистого автомобіля, але не можете на управління комерційним транспортом. У такому випадку іноді потрібне додаткове медичне від ендокринолога.

  Є захворювання, які при певних умовах можуть стати причиною відмови в допуску до керування автомобілем. Але якщо в даний момент хворий знаходиться в стадії ремісії, лікар може оцінити стан здоров'я, як задовільний, і допустити до водіння.

  Захворювання, які супроводжуються гострими епізодами м'язової слабкості, погану координацію, порушенням зору та раптової болем можуть викликати небезпечну ситуацію на дорозі. Коли подібні неврологічні, судинні, ревматичні патології протікають без гострих епізодів і не перешкоджають контролю над керуванням автомобіля, медична довідка водія може бути видана. Але на нетривалий термін з необхідністю повторної перевірки через один рік.

  В цілому обмеження накладаються на стану, які впливають на пам'ять, увага, мислення, швидкість реакції. До водінню не повинні допускатися люди з епізодами сонливості, сплутаності свідомості, запамороченням. Такі стани, що зустрічаються при різних захворюваннях і при прийомі певних ліків, повинні бути ретельно оцінені під час медогляду, оскільки вони впливають на фізичну здатність безпечно керувати автомобілем. Враховується і можливість водія адекватно оцінити своє самопочуття і зреагувати на прояви хвороби, які можуть раптово виникнути.

  Залишилися питання? Телефонуйте! +7 (495) 125-30-32

  У яких лікарів потрібно пройти обстеження?

  У довідці для отримання прав повинні поставити свої позначки фахівці:

  • Терапевт;

  Profmedlab. ru

  Довідка в ГИБДД за участю психіатра-нарколога і психіатра в місті Єкатеринбург - Портал вигідних покупок BLIZKO. ru

  Для отримання документів обов'язкова наявність паспорта, стандартних фотографій на документи, розміром 3? 4, контактних лінз або окулярів при проблемах із зором. Порядок проведення медичного огляду на наявність медичних протипоказань до володіння зброєю і форма медичного висновку про відсутність (наявність) медичних протипоказань до володіння зброєю встановлюються федеральним органом виконавчої влади, що здійснює функції з вироблення і реалізації державної політики та нормативно-правового регулювання у сфері охорони здоров'я. Термін дії зазначеного медичного висновку для отримання ліцензії на придбання зброї становить один рік з дня його видачі. Огляд лікарем-психіатром і лікарем-психіатром-наркологом при проведенні медичного огляду на наявність медичних протипоказань до володіння зброєю здійснюється в медичних організаціях державної або муніципальної системи охорони здоров'я за місцем проживання (перебування) громадянина Російської Федерації.  Медичний огляд на наявність медичних протипоказань до володіння зброєю здійснюється за рахунок коштів громадян. Частина двадцять перший в ред. Федерального закону від 21.07.2016 N 227-ФЗ. 

  Вартість  - 600 рублів без участі психіатра і психіатра-нарколога

  Ми будемо раді бачити ВАС в СМТ-КЛІНІЦІ!

  Ми розуміємо, як важливо для пацієнтів час, який вони не готові втрачати в чергах до того чи іншого фахівця. Саме тому в СМТ-Клініці ми забезпечуємо нашим пацієнтам комфорт, зручність і спокій у всьому, що стосується найважливішої сфери людського життя - медицини.

  Записуйтеся на прийоми наших лікарів-фахівців! Постійні знижки та акції чекають Вас в клініці!

  Ми розуміємо, як важливо для пацієнтів час, який вони не готові втрачати в чергах до того чи іншого фахівця.

  Забезпечуємо нашим пацієнтам комфорт, зручність і спокій у всьому, що стосується найважливішої сфери людського життя - медицини.

  Використовуємо в своїй роботі тільки найсучасніші досягнення фармакології, діагностики, операційного лікування та інших медичних напрямків.

  Наші лікарі - це висококваліфіковані фахівці, що володіють багаторічним практичним досвідом роботи.

  Ми гарантуємо найвищі стандарти обслуговування і забезпечення максимального комфорту для наших пацієнтів.

  Записуйтеся на прийоми наших лікарів-фахівців!

  Постійні знижки та акції чекають Вас в клініці!

   Тел. +7 (343) 288-28-43

  Blizko. ru

  Де пройти нарколога та психіатра для довідки в... - про адміністративний округ в цілому, ЮВАО в деталях на UVAO24.ru

  Що означає символіка герба району Текстильники? Допоможіть пжалста. Потрібен евакуатор в Кузьмінках або Текстильник. Мене тільки підняти і переставити.

  Капотня...

  Хто знає де знаходиться селище Капотня... точно не знаю може це і місто... Хто знає, чому в районі Братееве, останнім часом дуже пахне бензином. Що трапилося з капотного?

  Нижегородський...

  Уявляєте, зараз в Нижньому Новгороді (400км від Москви на схід, хто не знає) +4 і йде злива? !!! Погода зійшла в уя шукаю роботу в конкретному місті - Мурманську, а мені пропонують Нижній Новгород, Москву, Санкт-Петербург та ін. Чому?

  В двох словах:

  ГИБДД в Печатниках
  Господа! кто нить реєстрував іномарку в гибдд друкарі??? якщо так, розкажіть докладніше.. великі чи черзі ітд. орентіровочно похід буде в середу вранці. якщо є хто, з там працюють-подмагніте))) Гибдд в Печатниках: Полбіна 25 Нема в Печатниках такого гибдд де реєструють т / с реєструють на Перерва не пам'ятаю який там номер будинку на Полбіна там батальйон. я там на розборі був
  Чи можна поставити машину на облік в друкарем у гибдд?
  Добрий день, помоему неполучітсья.
  Де в Жулебіно або взагалі в ЮВАО можна пройти медкомісію на водить. права в звичайній поліклініці за полісом?
  На цю послугу поліс не поширюється, на жаль: (і за довідку від психів і нарком теж платимо окремо.

  Про Південний схід:

  • Вибачте на каркав (((На південному сході Москви перекинулася маршрутка
  • Скажіть, що сталося в Мар'їно в Москві
  • Хотіли почати бізнес з нуля. Вкласти близько 500 тис, живемо - південно-східний округ Москви, продукти не хотілося б, от не
  • Який 3g модем вибрати, якщо я живу в гуртожитку на південному сході Москви. Ст, м, Текстильники. Або краще провести виделенку, як
  • Чи варто віддати Америці Кавказ в обмін на південно-східну Україну?
  • Потрібна готель на Південному Сході Москви, порадить НІ-БУДЬ!

  2012 © UVAO 24

  Uvao24.ru

  Медична довідка для ДАІ

  Для отримання медичної довідки в ДАІ, пропонуємо вам скористатися послугами нашого медичного центру. Ви можете пройти огляд у лікарів в будь-який зручний для вас час.

  Вартість - Довідка для ГИБДД (ДАІ) - 1100 рублів Висновок психолога - 1 000 рублів ЕЕГ + висновок психолога = 1 600 рублів! Довідка ГИБДД + ЕЕГ + висновок психолога = 2 500 рублів! Час оформлення - 20 хв

  Перелік лікарів нашого медичного центру, огляд у яких буде необхідно пройти для отримання довідки в ДАІ (ГИБДД):

  • Терапевт
  • Посвідчення водія (якщо таке є)
  • 2 матові фотографії 3х4

  Важливо знати! В даний час співробітники ГИБДД вимагають, щоб в довідці стояли друку з психоневрологічного та наркологічного диспансерів з місця проживання (прописки, реєстрації), Федеральний закон від 28.12.2013 N 437-ФЗ. стаття 23 п.7

  Обстеження лікарем-психіатром, лікарем психіатром-наркологом здійснюється в спеціалізованих медичних організаціях державної і муніципальної систем охорони здоров'я за місцем проживання або місцем перебування водія транспортного засобу (кандидата у водії транспортного засобу).

  Пам'ятайте, що всі дані про довідках заносяться до єдиного реєстру, співробітники ГИБДД можуть за вибором здійснити перевірку виданого медичного документа, і в разі невідповідності найшкідливішим буде відмова у видачі посвідчення водія!

  У нашому медцентрі вартість медичної водійської комісії - 1100 рублів (для водіїв транспортних засобів категорій «A» і «B»). Для водіїв транспортних засобів категорій «C», «D», «E», тракторів, іншої самохідної техніки, а також таксі та спецтранспорту - обов'язковий аналіз крові на цукор. Ви можете прийти до нас з результатом аналізу крові на цукор (свіжим) або зробити аналіз у нас (вартість - 200 рублів ).

  Отримання медичної довідки - корисна інформація.

  Перш, ніж стати володарем водійських прав від майбутнього водія потрібно отримати Медичну довідку для ГИБДД . Більш того - це необхідний документ для будь-якої процедури, пов'язаної з водійськими правами: отримання, заміна, відновлення втрачених, внесення змін тощо. Важливо знати, що форма меддовідки в гибдд є єдиною, офіційно затвердженої, і тому ніякий інший бланк меддовідки для ДАІ, навіть за наявності висновку всіх необхідних фахівців, не може бути прийнятий співробітниками державної інспекції.

  Своєчасне і належне оформлення медичної довідки є обов'язком кожного водія, і відповідно, адміністративне покарання за її відсутність або недійсність зважаючи вичерпаний термін дії повністю покладається на саму людину. Говорячи про терміни, варто знати, що чоловікам (до 55 років) і жінкам (до 50-ти), медична довідка для ДАІ (ГИБДД) видається на три роки, після цього віку за рішенням лікарської комісії водії повинні проходити медичний огляд через один-два року, в залежності від стану здоров'я.

  Як отримати медичну довідку для даі?

  Багато водіїв помилково вважають, що купити медичну довідку в Москві на вулиці або біля станції метро - це єдино правильний шлях, але насправді це не так! Відповідно, виникає питання: «Як отримати медичну довідку для даі, яка буде дійсно офіційним документом, об'єктивно підтверджує задовільний стан здоров'я автовласника?». При цьому слід розуміти, що нові медичні довідки необхідні в декількох випадках: по-перше, при отриманні або відновленні водійських прав; по-друге, під час проходження технічного огляду транспортного засобу. Нова медична довідка в даі - це обов'язкова умова, без дотримання якого людина не має права сідати за кермо.

  Як показує практика, відповідну медкомісію водій може пройти і в державній медичній установі, і в приватному центрі. Більшість віддають перевагу оформленню довідки для водіння в приватних медцентрах. У цьому немає нічого дивного. Справа в тому, що в приватний медичний центр можна звернутися у зручний час, а проходження по всіх кабінетах в даному випадку не потребує багато часу. Сьогодні медична довідка для гибдд в Москві може бути отримана без черг, хабарів та інших негативних моментів.

 • У години роботи клініки вас вже будуть чекати лікарі, відвідування яких є обов'язковою умовою того, що медична довідка для ГИБДД нового зразка буде отримана.
 • До обов'язкових лікарям відносяться офтальмолог, терапевт, хірург, ЛОР та невропатолог.
 • Не забудьте відвідати нарколога і психіатра в наркодиспансері і психдиспансері за місцем свого проживання. І тільки після появи відповідних відміток в бланку, меддовідки для ДАІ нового зразка буде оформлена.
 • Іншого шляху немає! Водієві при собі також потрібно мати кілька документів. Медична довідка видається за наявності паспорта, що посвідчує особу автовласника, водійські права, дві фотографії 3х4 і військового квитка (якщо водій - чоловік).

  Medikafarm. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->