Діагнози нарколога | Alkostop.info

Головна » інше

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Діагнози нарколога

Питання: діагноз f11.202. діагноз нарколога

Лада Подосіннікова

Синдром залежності, викликаний вживанням опадів).

Питання: Що означають діагнози у психіатра F07.08 і у наркологів F17.1 і F10.1? Підлітку 15 років.

Генич.

Http: // www. detkino. ru / node / 25

Big girls do not cry

Нічого доброго (

Наталя

F07.08 Депресивний синдром.
F17. Нікотинова інтоксикація.
F10. Алкогольна інтоксикація.

Облік у нарколога

Все частіше водіїв ставлять на облік у нарколога за п'янку за кермом або водіння в стані наркотичного сп'яніння. Облік у нарколога це не формальність і водієві доведеться залишитися без прав до лікування. Тепер по порядку.

У нарколога є два види обліку:

  • Профілактичний облік - попередження розвитку у осіб групи ризику хронічного алкоголізму, наркоманії і токсикоманії.
  • Диспансерний наркологічний облік..

За особами, що звернулися по наркологічну допомогу самостійно або за направленням різних громадських організацій, лікувально-профілактичних установ, підприємств і організацій, органів внутрішніх справ, у яких зловживання алкоголем, наркотичними та іншими одурманюючими засобами не супроводжується клінічними проявами захворювання (надалі по тексту група ризику ), організовується профілактичне спостереження.

Таким чином, при попаданні в наркодиспансер перший раз, людини ставлять на профілактичний облік.

Диспансерному обліку і динамічного спостереження в амбулаторних наркологічних установах (підрозділах) підлягають всі особи, яким встановлено діагнози: хронічний алкоголізм, наркоманія, токсикоманія. Виняток становлять особи, які звертаються по наркологічну допомогу в кабінети (відділення) для анонімного лікування хворих на алкоголізм і госпрозрахункові наркологічні амбулаторії (кабінети).

Якщо людина неодноразово помічений у вживанні наркотиків або алкоголю і йому поставили діагноз, то його ставлять на диспансерний облік.

Де здійснюється облік

Диспансерний облік хворих на хронічний алкоголізм, наркоманію, токсикоманії та профілактичне спостереження осіб групи ризику здійснюються за місцем проживання, в територіальних наркологічних установах (підрозділах).

Діагноз наркологічного захворювання може бути встановлений як в амбулаторних, так і в стаціонарних умовах тільки лікарем психіатром-наркологом.

У складних і сумнівних випадках діагноз захворювання доцільно встановлювати лікарсько-консультативною комісією наркологічного закладу.

Які обмеження існують при знаходженні на обліку у нарколога

При встановленні діагнозу хронічного алкоголізму, наркоманії та токсикоманії хворі в обов'язковому порядку попереджаються про соціально-правові аспекти, пов'язаних з наявністю наркологічних захворювань (обмеження на певні види трудової діяльності, можливість примусових заходів медичного характеру і т. Д.).

Аналогічна робота проводиться з особами, поміченими в немедичному споживанні наркотичних засобів.

Термін обліку у нарколога

У разі виконання хворим всіх призначень лікаря, дотримання термінів явок в наркологічні установи (підрозділу) і настання після лікування стійкої, об'єктивно підтвердженої ремісії встановлюються такі строки диспансерного обліку:

А) хворих на хронічний алкоголізм - 3 роки;

Б) хворих наркоманії і токсикоманії - 5 років.

Профілактичний облік у нарколога:

  • Для осіб, що зловживають алкоголем, помічених в немедичному споживанні наркотичних та інших одурманюючих засобів, - 1 рік.

Як знятися з обліку у нарколога

Зняття з диспансерного обліку проводиться з наступних причин:

  • Стійка ремісія (одужання);
  • Зміна постійного місця проживання з виїздом за межі обслуговується наркологічним закладом (підрозділом) території, в тому числі в зв'язку з передачею під диспансерний нагляд в інше наркологічне установа (підрозділ);
  • Засудження з позбавленням волі на строк понад 1 року;
  • Напрямок в лікувально-трудовий профілакторій МВС СРСР (для хворих на наркоманію);
  • У зв'язку зі смертю.

Зняття з обліку в зв'язку з одужанням проводиться на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії установи, в якому спостерігався хворий.

В інших випадках висновок про зняття з обліку складається лікарем хворого на підставі офіційних повідомлень відповідних органів або установ, при цьому висновок про зняття підписується керівником лікувально-профілактичного закладу, в якому спостерігався хворий.

В окремих випадках, коли наркологічне установа не може протягом 1 року забезпечити огляд хворого, незважаючи на всі вжиті заходи (в тому числі звернення до місцевих органів внутрішніх справ), при відсутності об'єктивних відомостей про його місце знаходження - даний хворий знімається з диспансерного обліку. Рішення про зняття з обліку в цих випадках також виносяться на ВКК установи, де спостерігався хворий.

Припинення профілактичного спостереження здійснюється в аналогічному порядку, але замість тривалої ремісії (одужання) у осіб групи ризику підставою для припинення даного спостереження є тривале (протягом року) утримання від пияцтва, припинення вживання в немедичних цілях наркотичних та інших одурманюючих засобів.

Періодичність оглядів на диспансерному обліку і профілактичному спостереженні

Число оглядів, що припадає на кожного конкретного пацієнта протягом 1 року, залежить від групи динамічного обліку або спостереження, в яку він входить, а також від індивідуальних особливостей особистості і перебігу захворювання.

При профілактичному спостереженні - не рідше 1 разу на місяць.

П. С. Поки майбутній водій або позбавлений прав не зніметься з обліку у нарколога, права він не отримає. У який перебуває на обліку і не позбавленого прав, права повинні бути анульовані.

Avtomirrf. ru

Питання нарколога

анонімносин у віці 24 років брав штучні наркотики, пов'язані із застосуванням марганцю. В даний час він дуже погано говорить, вимовляє слова зовсім незрозуміло. До застосування наркотиків була абсолютно нормальна мова, закінчив вуз, має сім'ю. Зараз наркотики не вживає. Однак мова зовсім невиразна. Що робити? Чи можна вилікуватися? Куди звернутися? Відповідає Чернецький Андрій АлександровічнаркологСкорей всього у нього розвинулася "марганцева" енцефолапатія. Для підтвердження діагнозу, зверніться до неврапатологу і зробіть кт або МРТ.

Після цього, син зможе отримати групу інвалідності. анонімноПрі "марганцевої" енцефолапатіі які можна застосувати лікувальні процедури, або це невиліковна хвороба. Це я так предпологаются що це "марганцева" енцефолапатія, принаймні лікарі такий діагноз не ставили, він пройшов МРТ та ін процедури у невропатолога, вони поставити і визначити діагноз не змогли. Допоможіть, що можна зробити! Чернецький Андрій АлександровічПрактіческі невиліковна. Неврапотолог повинен був поставити діагноз. Наприклад: Енцефалопатія неясного генезу, а далі, лікар нарколог може підтвердити, що ваш син вживав наркотики, з використанням марганцю. (Перебуває на обліку в диспансері). І на підставі, КТ, і записи нарколога, неврапотолог, може поставити такий діагноз. А далі отримати інвалідність.

Але тільки, якщо у нього дійсно є енцефалопатія. Оцініть відповідь консультанта:

Health. mail. ru

Знятися з обліку нарколога

Мені цікаво чому мене не хто не попередив про постановці на облік?

Здравствуйте.3 Назад року після вживання алкоголю з тало погано нудота, тиск. Загалом викликав швидку 3-4 дня провів у лікарні. Виписали і все як то забулося. Вчора пішов комісію водійську проходити а мені кажуть ти на обліку дорогою стоїш. Як так? Я взагалі дуже рідко випиваю і то слабоалкогольні напої. А тоді друзі армійські приїжджали я і перебрав горілки. Мені цікаво чому мене не хто не попередив про постановці на облік? Відповідає кантуясь Олег Івановічпсіхіатр, наркологДоброго часу доби. При одноразовому, підтвердженому документально (Акт наркологічного огляду) вживанні алкоголю, громадянин ставиться на профілактичний наркологічний спостереження (і на нього - заводиться амбулаторна карта) - тривалістю в один рік. Знятися з профілактичного спостереження, можливо при дотриманні двох обов'язкових умов: щомісячні відвідування дільничного лікаря - нарколога, і відсутність алкоголю в обов'язкових контрольних аналізах. Відлік на зменшення терміну - починається з моменту першого відвідування дільничного лікаря - нарколога. Переклад на диспансерний нагляд (літер "Д") - терміном на п'ять років (при наркоманії), і три роки (при алкоголізмі), можливий якщо громадянин з будь-яких причин, повторно потрапляє в активне поле зору наркологічної служби. Після закінчення терміну обов'язкового спостереження, за умови суворого і повного виконання Регламенту наркологічного спостереження, громадянин знімається з спостереження Рішенням ВКК наркологічного диспансеру. А в разі порушення цього Регламенту, термін диспансерного спостереження - починає обчислюватися заново. Практика дострокового зняття з наркологічного спостереження, на сьогоднішній день не застосовується, оскільки скасовано в Росії законодавцями. Оцініть відповідь консультанта:

Health. mail. ru

Powered by: Kandidat CMS

-->