Препарат еспераль від алкоголізму | Alkostop.info

Головна » Кодування

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Препарат еспераль від алкоголізму

Лікування таблетками від алкоголізму Еспераль

Алкоголізмнужно обов'язково лікувати. І добре, коли залежна людина це розуміє.

Сучасною медициною розроблено кілька лікарських препаратів для лікування алкоголізму. Так чи інакше, всі вони є або дісульфарамом або його похідними. Різниця лише в країні-виробнику, технології виробництва, очищення сировини і додаткових діючих речовинах.

Але як не дивно, саме ці зокрема покращують споживчі якості препаратів від алкоголізму.

Еспераль - іспанська препарат від алкоголізму

Інструкція говорить, що основна діюча речовина таблеток «Еспераль» - дісульфарам в дозуванні 500 мг. Ліки від алкоголізму випускають в таблетках кремового або блідо-рожевого кольору.

Показання до призначення:

 • Лікування алкоголізму;
 • Детоксикація при отруєнні нікелем.

Як працює «Еспераль»

Механізм дії цього препарату від алкоголізму не відрізняється від принципу роботи будь-якого дісульфамсодержащего препарату.

Основна діюча речовина блокує ацетальдегідрогенази. Цей фермент бере участь у розщепленні оцтового альдегіду, який утворюється при розпаді алкоголю в організмі.

В результаті ацетальдегід накопичується в тканинах організму. Це призводить до сильного отруєння з усією випливає симптоматикою.

Таке собі дуже сильне похмілля. Це призводить до вироблення у хворого умовного рефлексу - «алкоголь - це погано. Вип'єш - стане ще гірше ».

Препарат «Еспераль» від алкоголізму починає діяти вже через 12 годин після першого прийому. Ефект від лікування зберігається протягом 2 тижнів після останньої дози.

Як проходить лікування?

Дозування препаратів від алкоголізму підбирає лікар відповідно до стадії захворювання, анамнезу хворого, алкогольного стажу.

Інструкція говорить, що на початку лікування призначають 1 таблетку на добу. Проводити прийом фолієвої кислоти повинен вранці під час сніданку. Через деякий час дозу знижують до? таблетки на добу, а потім - до чверті.

Через 10 днів після лікування алкоголізму проводять моніторинг реакції. Після прийому таблетки хворого пригощають невеликою дозою спиртного - 20-30 мл.

Лікар оцінює реакцію і приймає рішення про зниження дози або продовженні терапії в тому ж дозуванні. В умовах стаціонару такі проби проводять кожен 2-3 день лікування. В амбулаторних умовах процедуру проводять через 3-5 днів.

Що відбувається після прийому засобу «Еспераль»

Поки алкоголь не потрапив в кров, хворий нічого не відчуває. Але тільки алкоголік задовольнив свою пристрасть, препарат починає діяти.

З чим доведеться зіткнутися залежній людині?

 • «Припливи» крові до обличчя, відчуття жару;
 • Нудота блювота;
 • Загальна розбитість;
 • Стає важко дихати;
 • Судомні стани;
 • Шум в голові;
 • Зміна артеріального тиску - як у бік підвищення, так і зниження, тахікардії;
 • Зміна температури тіла.

Передозування препаратом «Еспераль»

Не слід перевищувати рекомендовані лікарем дози засобів від алкоголізму. Передозування загрожує комою, неврологічними проблемами, смертю від інтоксикації оцтовим альдегідом.

Лікування спрямоване на купірування симптомів інтоксикації.

Протипоказання до прийому препарату «Еспераль»

Лікування від алкоголізму - це добре. Але існує категорії пацієнтів, яким використання цього засобу строго заборонено.

Абсолютні протипоказання:

 • Печінкова і ниркова недостатність у важкій формі;
 • Хворі у віці від 60 років і старше;
 • Відкриті форми туберкульозу;
 • Аневризми різної локації;
 • Інфаркт міокарда в анамнезі або в гострій стадії;
 • Глаукома;
 • Цукровий діабет, запалення підшлункової залози;
 • Епілептичні припадки і психічні відхилення;
 • Вагітність і годування груддю;
 • Алергічні реакції на основна діюча речовини;
 • Порушення в роботі щитовидної залози.

В період лікування від алкоголізму потрібно забути про спиртні напої і про лікарські препарати, які містять етанол.

Побічна дія

Препарат еспераль від алкоголізму При прийомі лікарського препарату «Еспераль» від алкоголізму виникають такі побічні ефекти:

 • Металевий присмак у роті;
 • Неврити різних нервів;
 • Головний біль;
 • Нашкірні реакції;
 • Порушення серцевого ритму;
 • Дихальні порушення;
 • Запалення слизової шлунка;
 • Набряклість;
 • Тромбоз різних судин;
 • Судоми.

Інструкція говорить, що при появі подібної симптоматики лікування препаратом від алкоголізму «Еспераль» слід припинити.

Еспераль - інші способи введення

Препарат від алкоголізму можна приймати не тільки в таблетованій формі.

Існують наступні способи введення:

 • Підшивання

Препарат еспераль від алкоголізмуКапсула вшивається під шкіру за допомогою хірургічного втручання. Процедура проводиться в умовах стаціонару. Локація розрізу - в важкодоступних місцях - на лопатці, сідниці. Після процедури вшивання проводиться алкогольна проба. Робиться це тільки в стаціонарі під наглядом лікаря. Термін дії препарату становить від 3 місяців і до 5 років.

 • Ін'єкційне введення гелю

Гель вводять за допомогою шприца. Локація та ж - лопатка, сідниця. Якщо з якихось причин треба припинити дію препарату, хворому вводиться спеціальний антидот.

Відгуки про препарат «Еспераль»

Відгуки про ліки від алкоголізму знайти нескладно. Інтернет дасть будь-яку необхідну інформацію.

Але відгуки про препарат - це не привід експериментувати на собі. Еспераль, таблетки мають ряд протипоказань і побічних ефектів. Призначати лікарський засіб повинен лікуючий лікар після обстеження. Починати лікування слід у стаціонарі під наглядом фахівця.

Так що не слухайте бабусь, дідусів і сусідів-алкоголіків. Пройдіть обстеження, і тільки тоді починайте лікування. А краще, взагалі не доводьте себе до алкоголізму.

Всі матеріали нашого сайту призначені для тих, хто піклується про своє здоров'я. Але ми не рекомендуємо займатися самолікуванням - кожна людина унікальна, і без консультації лікаря не можна застосовувати ті чи інші засоби і способи. Будьте здорові!

Alcogolizm. com

Кодування від алкоголізму за допомогою препарату Еспераль

Багато людей, які страждають алкогольною залежністю, не в силах впоратися зі своєю проблемою самостійно. Але допомогти їм можуть досягнення сучасної фармакології. Зокрема препарат під назвою «ESPERAL». Саме він викликає найпозитивніші відгуки серед пацієнтів, оскільки лікування з його допомогою є не тільки ефективним, але й найбільш простим і зручним.

За допомогою цього лікарського засобу відбувається кодування від алкоголізму. Тобто підшивання Еспераль не виліковує від тяги до спиртного, але допомагає пацієнтові позбутися від неї.

Методи лікування «стоп-препаратом»

На даний момент існує 3 форми лікування за допомогою цього засобу:

 • Підшивання. При лікуванні за допомогою даного методу імплантація препарату проводиться під шкіру пацієнта в області лопатки. Звідти ліки постійно надходить в кров, викликаючи тривалий терапевтичний ефект.
 • Таблетки Еспераль. Недолік цього методу в тому, що пацієнт самостійно повинен контролювати прийом препарату, а далеко не всі люди здатні на це.
 • Еспераль гель. На сьогоднішній день це найбільш зручний спосіб лікування. Як і в першому випадку, ліки вводять внутремишечно. Головна відмінність гелю від імпланта в тому, що дані метод не вимагає навіть мінімального хірургічного втручання.
 • У будь-якому випадку механізм дії цього лікарського засобу один і той же. Препарату Еспераль є інгібітором ферменту, що виробляється печінкою. За допомогою даного ферменту етиловий спирт розкладається на нешкідливі елементи, які виводяться з організму. Ліки блокує цей процес, в результаті чого розвивається інтоксикація (отруєння).

  У переважній більшості випадків це не має для здоров'я людини серйозних наслідків. Але симптоми отруєння досить неприємні: нудота, блювота, прискорене серцебиття. Таким чином, у людини виникає відраза до спиртного, тому даний метод і називають «кодування від алкоголізму».

  Лікування за допомогою імплантату

  Лікування за допомогою підшивки зараз є найпопулярнішим в Росії.

  Еспераль імплант є стерильною капсулу, що містить до 100 мг лікарського засобу, яке вшивають внутрішньом'язово в області лопатки або сідниць. Після проведення процедури препарат починає постійно всмоктуватися в кров, викликаючи тривалий терапевтичний ефект. Дія імпланта Еспераль розраховане на термін від 1 року до 5 років. У кожному конкретному випадку пацієнт на консультації у лікаря-нарколога сам вибирає тривалість лікування.

  Не дивлячись на те що вшивання препарату Еспераль вимагає мінімального хірургічного втручання (розріз не перевищує 2-3 см), процедура повинна проходити із застосуванням тільки стерильних інструментів. Тому за допомогою розумніше звертатися в сертифіковане медичне установа, де підшивку Еспераль проводить кваліфікований лікар. Кодування від алкоголізму за допомогою імпланту займає 15-20 хвилин, всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, тому не викликають у пацієнта ніякого дискомфорту.

  Перед процедурою підшивки Еспераль необхідно утримуватися від прийому алкоголю як мінімум 5-7 діб. Іноді вимагає додаткова детоксикація. Її проводять тоді, коли з організму потрібно вивести продукти розпаду спирту, а печінку пацієнта не в змозі самостійно впоратися з цим завданням.

  Шов, який залишається після імплантації Еспераль, не слід мочити 3-5 днів. Тому на цей час краще відмовитися від душа. Міняти стерильну пов'язку необхідно 1-2 рази на добу.

  Для зняття післяопераційних швів можна звернутися в клініку. Але цілком допустимо провести цю процедуру і самостійно. Шов, що залишився після імплантації Еспераль, змащують йодом. Нитки розрізають і видаляють за допомогою пінцета. Потім шкіра повторно обробляється антисептиком.

  Лікування за допомогою таблеток

  Кодування від алкоголізму за допомогою таблеток має проводитися тільки за згодою пацієнта і під контролем професійного лікаря-нарколога. Саме він призначає необхідні дози препарату і регулярність його прийому. Самолікування неприпустимо ні в якому разі.

  На відміну від введення імпланта прийом таблеток не вимагає від пацієнта відвідування клініки. Він самостійно контролює лікування, дотримуючись рекомендації, призначені лікарем. Як правило, саме в цьому і криється причина неефективності терапії за допомогою препарату Еспераль, випущеного в формі таблеток. Така методика вимагає від людини серйозної самодисципліни, а людям, що страждають на алкогольну залежність, саме її і не вистачає. Вони не в змозі самі впоратися з проблемою, тому і погоджуються на кодування.

  Таблетки необхідно приймати щодня протягом досить тривалого періоду (від 1 року до 3 років). Потрібно постійно пам'ятати про те, що свого максимального дії компоненти ліків досягають через 12 годин після прийому. Саме в цей час не варто вживати в їжу навіть кисломолочні продукти і квас, так як вони можуть спровокувати нудоту і зміна рівня артеріального тиску. Це теж вважається серйозним недоліком при лікуванні таблетками, оскільки Еспераль імплант таких наслідків не викликає (при його застосуванні препарат рівномірно всмоктується в кров).

  Вирішуючи питання, коли можна пити після закінчення лікування, пам'ятайте, що лікарські засоби накопичуються в організмі. Тому алкоголь не варто вживати раніше, ніж через 2 тижні після того, як припинили приймати таблетки Еспераль.

  На даний момент таку форму прийому найчастіше призначають як профілактичний засіб після того, як термін дії гелю або імпланту закінчується.

  Лікування за допомогою уколу

  Кодування від алкоголізму за допомогою гелю на даний момент викликає найбільш позитивні відгуки як у лікарів, так і у пацієнтів. Його дія схожа на підшивання, але гелевий імплант Еспераль не вимагає хірургічного втручання. Для введення препарату в організм пацієнта потрібно всього 1 укол під лопатку. Після проведення процедури гель поступово починає проникати в кров, підтримуючи концентрацію активних речовин ліки на рівні, достатньому для виникнення реакції несумісності з етиловим спиртом.

  Оскільки Еспераль гель вводять внутрішньом'язово, то у хворого не виникає необхідності у відвідуванні спеціалізованої клініки. Вся процедура може бути проведена в кабінеті у лікаря. 1 укол від алкоголізму розрахований приблизно на 3 роки. Його термін дії може бути скорочений за бажанням пацієнта.

  Який би метод ви не вибрали, перед тим, як провести підшивання, слід враховувати, що ESPERAL, як і будь-який інший препарат, має протипоказання до застосування. Тому фахівці рекомендують перед початком лікування пройти обстеження і здати всі необхідні аналізи.

  Кодування від алкоголізму за допомогою цього лікарського засобу не рекомендується при нирковій та печінковій недостатності (особливо якщо пацієнт страждає гепатитом різної етіології). Наявність туберкульозу та епілепсії теж є протипоказанням.

  Хворим на цукровий діабет не рекомендують вводити Еспераль гель і імплантати препарату. Таким пацієнтам розумніше вибрати таблетовані засоби, оскільки при виникненні негативних реакцій на компоненти Еспераль прийом таблеток можна припинити в будь-який момент.

  Запобіжні заходи при лікуванні

  Пам'ятайте, що препарат в будь-якій формі не можна приймати перед тим, як організм пацієнта очиститься від продуктів розпаду алкоголю. В іншому випадку компоненти ліків в поєднанні з оцтовим альдегідом можуть викликати негативну реакцію і серйозне навантаження на внутрішні органи. Тому починати терапію не слід раніше ніж через 5 днів після останнього вживання спиртних напоїв.

  Термін можна скоротити, якщо провести процедуру детоксикації в клініці або вдома у пацієнта. Але проводити її повинні тільки фахівці, які мають відповідний сертифікат. Доцільніше починати лікування через 10-14 днів після останнього прийому алкоголю.

  Під час дії підшивки або прийому таблеток з раціону пацієнта необхідно повністю виключити продукти, що містять спирт або отримані з використанням процесів бродіння. Тому не можна вживати кисломолочні продукти, квас, кондитерські вироби, що містять спиртові просочення або начинки.

  Не слід приймати лікарські засоби, до складу яких входить спирт. Це відноситься до настойкам гомеопатичних препаратів, корвалолу, валокордин і тому подібного.

  Пацієнт повинен сам уважно контролювати власне життя, обов'язково перевіряючи всі, що він вживає в їжу. Тільки тоді лікування дасть позитивний результат.

  Протягом всього часу дії кодування пацієнт повинен регулярно відвідувати свого лікуючого лікаря, погоджуючи з ним прийом будь-яких інших лікарських препаратів. Необхідно пам'ятати, що одночасне застосування Еспераля і деяких інших медикаментів може мати протипоказання. Це правило особливо актуально для людей, що мають хронічні захворювання.

  Якщо можливість прийому алкоголю хворим повністю виключена, але у нього з'явилася нудота, присмак металу в роті, різко змінився рівень артеріального тиску, то необхідно терміново викликати швидку допомогу.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Ефективність та відгуки про препарат Еспераль гель

  Одним з найбільш поширених і ефективних методів лікування залежності від алкогольних напоїв є кодування. Більшість методів кодування засноване на виклик у пацієнта стійкого відрази до спиртного.

  Засоби, що використовуються для кодування, при взаємодії з алкоголем призводять до погіршення самопочуття людини і викликають безліч побічних ефектів, які змушують його боятися вживати спиртне. Однак довговічність подібного кодування залежить, як правило, виключно від того, як довго людина приймає відповідні препарати.

  Варто лише припинити їх використання, як кодування стає безрезультатним, і алкоголік відправляється за пляшкою. Доведено, що лікування буде ефективним лише в тому випадку, якщо людина свідомо на нього зважиться, і воно буде проводитися з використанням ефективних сучасних препаратів, які не тільки не викликають побічних ефектів, але і знижують тягу до спиртного. Одним з кращих засобів сьогодні є Еспераль гель, який вводиться за допомогою ін'єкції, і Еспераль імплант, який імплантується, як правило, під лопатку.

  Показання і протипоказання до використання препарату Еспераль

  Одна з основних завдань лікування алкоголізму зводиться до того, щоб уберегти людину від подальшого вживання спиртних напоїв. Хімічний захист, яку забезпечує кодування з використанням Еспераль гелю або таблеток, допомагає людині самостійно, без контролю з боку відмовитися від випивки і утримуватися від спокуси протягом досить тривалого часу.

  Кодування шляхом імплантації та ін'єкція хімічного захисту від алкоголізму внутрішньовенно мають однаковий механізм дії. Однак перш ніж буде виконана підшивка або здійснено введення препарату у вену, потрібно, щоб людина сама погодився і налаштувався на лікування.

  Хоча підшивання Еспераль і показує ефективність навіть при відсутності у хворого прагнення до тверезого життя, мотивація має дуже велике значення. В даному випадку кодування буде набагато більш тривалим. Проводити кодування за допомогою гелю або імплантувати імплант під лопатку можна виключно за призначенням лікаря і під його контролем.

  Відповідно до інструкції виробника, гель і імпланти, що випускаються під назвою Еспераль, показані до застосування для профілактики рецидивів в період лікування від алкогольної залежності. Також вони використовуються як дезінтоксикаційну засіб при лікуванні хронічного алкоголізму.

  Серед протипоказань до використання гелю і імплантації таблеток відзначають:

  • Індивідуальну непереносимість компонентів препарату;
  • Важкі захворювання серцево-судинної системи (міокардит, серцево-судинна недостатність та ін.);
  • Ниркову та / або печінкову недостатність;
  • Епілепсію;
  • Нервово-психічні захворювання.

  Не рекомендується проводити кодування ЕСПЕРАЛЬ жінкам в період вагітності та годування груддю. Від останнього прийому алкоголю до початку лікування за допомогою даного препарату повинно пройти деякий час. Детальніше про це розповість лікар.

  Як відбувається підготовка до лікування?

  Еспераль, відгуки про який свідчать про його високу ефективність, може використовуватися тільки при наявності згоди з боку пацієнта. Законодавство забороняє примусово лікувати громадян від алкогольної залежності. Тому хворий обов'язково повинен скласти розписку і вручити її лікаря.

  Перед початком лікування потрібно утримуватися від вживання алкогольних напоїв протягом декількох днів. Як правило, це 5-7 днів, проте термін може змінюватися в залежності від тяжкості хвороби і стану пацієнта.

  На підставі обстеження лікар визначає оптимальний термін кодування. Як правило, алкоголіки кодуються на 1-5 років. Пацієнт повинен дати згоду на термін, рекомендований лікарем.

  Після завершення підготовчих процедур виконується процедура кодування від алкогольної залежності за допомогою Еспераля. Кодування може бути виконано кількома різними способами.

  Варіанти лікування алкоголізму за допомогою препарату Еспераль

  Перший спосіб - це підшивка. Препарат імплантується під шкіру пацієнта в стерильних умовах. Лікар зобов'язаний дотриматися всіх вимог антисептики і асептики. Для імплантації препарату лікар робить за допомогою скальпеля невеликий надріз. Найчастіше препарат імплантується під лопатку (звідти пацієнтові його найскладніше дістати без допомоги з боку). Також препарат може бути імплантований в область живота або сідниці. Процедура безболісна, т. К. Перед її початком лікар обов'язково використовує анестетик. Зазвичай обробляється місце надрізу, знеболююче може бути введено в вену.

  Препарат поміщається в розріз, і накладаються шви. Приблизно 5 днів можна буде мочити місце підшивки. Протягом цього ж терміну потрібно буде міняти пов'язки. Це робиться 1-2 рази на день. Шви знімаються на 5-7 добу. Конкретний термін встановлює лікар. Найкраще знімати шви в лікарні, т. К. Самостійні спроби за відсутності належного досвіду і подальшої обробки можуть призвести до зараження.

  Препарат може бути введений шляхом ін'єкції. В даному випадку використовується Еспераль гель. Механізм дії ін'єкції такий же, як і імплантату. Гель буде тривалий час зберігатися в місці ін'єкції, постійно виділяючи в кров дисульфирам. Як правило, гель вводиться під лопатку або в сідничний м'яз.

  Як працює Еспераль?

  Під назвою Еспераль випускається препарат дисульфірам, який є ефективним засобом в боротьбі з алкогольною залежністю. Є розробкою французьких фахівців. В даний час це один з найбільш широко використовуваних препаратів для підшивок і ін'єкцій проти алкоголізму. Лікування за допомогою Еспераля показує дуже гарні результати.

  Способи введення препарату в організм були розглянуті раніше. Після ін'єкції або підшивки препарат починає поступово розсмоктуватися і надходити в кров. Діюча речовина препарату (дисульфірам) впливає на процеси розкладання етилового спирту в організмі. Відомо, що печінка переробляє етиловий спирт на оцтову кислоту і ацетальдегід.

  Останній є дуже потужним біологічним отрутою, токсичність якого у багато разів перевищує токсичність етилового спирту. У нормальних умовах ацетальдегідроксідаз (фермент печінки) швидко нейтралізує токсичну дію ацетальдегіду шляхом його окислення. При наявності ж в організмі дисульфіраму дію ферментів, які забезпечують знешкодження етилового спирту і продуктів його розпаду, блокується.

  Поки в організм не надійде алкоголь, Еспераль залишається практично нешкідливим. Але навіть після вживання незначної дози спиртного починається дуже потужна токсична реакція, яка зачіпає практично всі основні системи і органи. Дана реакція відбувається через те, що дія ацетальдегідроксідази, яка повинна окисляти ацетальдегід, заблоковано, в результаті чого останній починає накопичуватися в організмі і активно його отруювати.

  Накопичення ацетальдегіду супроводжується безліччю симптомів різного ступеня тяжкості, в числі яких:

  • Періодичні «припливи» крові до шкіри шиї та обличчя;
  • Нудота і блювання;
  • Почуття загального нездужання;
  • Відчуття спека в верхніх кінцівках і в цілому верхній частині тулуба;
  • Внутрішньочерепна кровотеча і набряк головного мозку;
  • Відчуття стиснення в грудній клітці;
  • Поява судом, помутніння свідомості;
  • Шуми в голові;
  • Зниження тиску, почастішання серцебиття;
  • Гострий інфаркт міокарда і стенокардія;
  • Підвищення температури тіла;
  • Кома;
  • Смерть, пов'язана з фатальним збоєм в роботі серця.

  Конкретні реакції і ступінь їх прояву залежать від індивідуальних особливостей організму пацієнта.

  У деяких відзначаються тільки неприємні відчуття у вигляді загального нездужання і нудоти, у інших - дуже важкі наслідки.

  Реакції можуть бути відстроченими і миттєвими. Серед миттєвих реакцій найчастіше спостерігаються порушення з боку серцево-судинної і центральної нервової систем. Для відстрочених реакцій гострі прояви не характерні. Однак при цьому досить швидко може розвинутися токсичний гепатит, ураження підшлункової залози і нирок.

  З огляду на те що використання Еспераля може супроводжуватися дуже серйозними побічними ефектами, до його застосування в якості засобу для лікування алкогольної залежності вдаються виключно після детального обстеження пацієнта і під суворим контролем лікаря.

  Поширені побічні ефекти

  Підписуючи згоду на лікування, людина повинна мати уявлення про можливі ризики підшивки і ін'єкцій даним препаратом. У процесі лікування ЕСПЕРАЛЬ можуть проявитися найрізноманітніші побічні ефекти. Перш за все, у багатьох людей з'являється неприємний запах і присмак металу в роті. Зрідка відзначається сплутаність свідомості, алергічні висипання на шкірі, погіршення пам'яті, зниження гостроти зору, гепатит, головні болі і шуми, поліневрит нижніх кінцівок.

  При комбінуванні Еспераля зі спиртними напоями з'являються різні порушення неврологічного характеру, набряк мозку, дихальна недостатність, стенокардія, колапс, порушення серцевого ритму.

  На тлі тривалого курсу лікування можуть відзначатися психози, схожі на алкогольні, загострення поліневриту, гепатит і гастрит. У деяких пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи розвивається тромбоз судин головного мозку. Парестезія в кінцівках і обличчі - це симптоми, при яких лікування ЕСПЕРАЛЬ негайно скасовується.

  У разі якщо при лікуванні буде прийнятий алкоголь в кількості 50-80 мл (в пропорційному перерахунку на 40% - й етанол), можуть виникнути важкі порушення в роботі серцево-судинної і дихальної систем, набряки, судоми. При прояві таких побічних ефектів виконується невідкладне дезінтоксикаційну лікування.

  Взаємодія Еспераля з іншими ліками

  Перед початком лікування лікар обов'язково повинен розповісти про можливості застосування Еспераля спільно з іншими лікарськими препаратами.

  Перш за все, Еспераль не можна приймати спільно з алкоголем. Небажано поєднувати його з ізоніазидом, т. К. На тлі такої комбінації можуть проявитися порушення координації і поведінки.

  У разі якщо Еспераль буде прийнято спільно з 5-нітро-імідазолу, можуть проявитися деліріозні розлади, сплутаність свідомості. Комбінування з фенітоїном призводить до підвищення концентрації фенітоїну в плазмі, відзначаються токсичні симптоми.

  Потрібно бути обережним при поєднанні Еспераля з наступними лікарськими засобами:

 • Теофіліном. Під впливом дисульфіраму відзначається пригнічення його метаболізму. Тому дозування теофіліну обов'язково перераховується.
 • Варфарином. Потрібно знати про особливості спільного використання Еспераля з Варфаріном та іншими пероральними антикоагулянтами. У разі їх комбінування можливо кровотеча, т. К. Пероральніантикоагулянти починають діяти більш інтенсивно. Потрібно регулярно стежити за рівнем протромбіну в крові і змінювати дозування антикоагулянтів протягом декількох днів після припинення лікування ЕСПЕРАЛЬ. Цим повинен займатися виключно фахівець.
 • Бензодіазепінами. При спільному прийомі Еспераля з бензодіазепінами підвищується інтенсивність седативного впливу останніх, відзначено зниження їх окислювальний метаболізм.
 • Трициклічнимиантидепресантами. Якщо Еспераль буде прийматися в комплексі з такими препаратами, останні суттєво підвищать непереносимість спиртних напоїв.
 • Щоб уникнути можливих ускладнень і побічних ефектів, потрібно, перш за все, дотримуватися всіх рекомендацій, які дасть лікар. При появі перших підозрілих симптомів про це потрібно обов'язково повідомити лікаря. Будьте здорові!

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Лікування алкоголізму ЕСПЕРАЛЬ

  Коли в будинок стукає біда, її зазвичай ніхто не чекає. Нам завжди здається, що вона може трапитися з ким завгодно, але тільки не з нами. Однак це не так. Коли хтось із членів сім'ї починає часто прикладатися до спиртного, спочатку це зазвичай не викликає тривоги.

  Однак пристрасть до алкоголю - це бомба уповільненої дії, що володіє колосальною руйнівною силою для сім'ї, здоров'я, способу життя. Наслідком частого вживання спиртного в більшості випадків стає алкоголізм. Алкоголізм - це захворювання, пов'язане з фізичною і психічною залежністю від етилового спирту (алкоголю), що вимагає тривалого і запеклого лікування.

  Алкоголізм - проблема загальнонаціонального характеру

  Так уже повелося, що вживання алкоголю є частиною російської культури з давніх-давен. Ще князь Володимир одним із критеріїв вибору нашої релігії між християнством і мусульманством ставив її ставлення до алкоголю. Традицію підхопив Іван Грозний, який відкрив на Русі перші "Царьов шинки". А продовжив її Петро Перший, відомий своєю пристрастю до бенкетам з випивкою. Початок XX століття аж до розпаду СРСР було відзначено спробами влади ввести "сухий закон", який не дозволив проблему, а тільки завів її "в тінь".

  На сьогоднішній день вплив на вживання алкоголю з боку влади обмежується регулярним підвищенням акцизних зборів, обмеженнями на рекламу спиртних напоїв і соціальна антипропаганда. Ведеться лише сумна статистика, яка відображає реальну картину частково. Так, в останні роки обсяг споживання алкоголю на душу населення Росії становить 10 л на рік (за стандартами ООН перевищення показника 8 л вважається небезпечним для здоров'я). 30% чоловіків і 15% жінок щорічно вмирають від алкогольного отруєння або причин, супутніх алкоголізму. На сьогоднішній день за статистичними даними в нашій країні налічується понад 7 млн. Алкоголіків. І це тільки ті, хто звернувся до лікаря. Якщо додати до них тих, хто не звернувся за медичною допомогою, ця цифра збільшиться в 1,5 рази.

  Такі сумні цифри дозволяють розглядати алкоголізм як проблему загальнонаціонального характеру. Таке стрімке зростання захворюваності пов'язують з урбанізацією і індустріалізацією, стресом, а також безробіттям і бідністю. Всі ці обставини є факторами психологічного впливу. Таким чином, можна зробити висновок, що в основі алкоголізму спочатку лежить психологічна причина. А фізична залежність - це наслідок частого вживання алкоголю.

  Методи лікування алкоголізму

  Лікування алкоголізму можливо безліччю методів, проте першим етапом в кожному з цих способів є факт визнання себе алкоголіком. Як правило, цей етап найскладніший, оскільки практично жоден алкоголезалежності людина не здатна самостійно прийти до висновку, що він хворий. У цьому йому можуть допомогти близькі люди або психологи. А далі йде медикаментозне лікування, кодування, гіпноз. Кожен з методів лікування має свої плюси і мінуси. Найбільша кількість позитивних відгуків лікарів і пацієнтів зібрав медикаментозний метод лікування із застосуванням французького препарату - еспераль.

  Еспераль: інструкція із застосування і відгуки

  Еспераль - це препарат аверсивного (що викликає огиду) дії, який застосовується в кодуванні від алкоголізму і є частиною комплексної терапії. Результат його вживання - вироблення у пацієнта ефекту відторгнення алкоголю. Діючою речовиною Еспераля є дисульфірам. Принцип його дії полягає в зупинці процесу розпаду етилового спирту на вуглекислий газ і воду. При прийомі алкоголю на тлі дисульфирам-утримуючих препаратів виникає сильна інтоксикація організму, виражена нудотою, блювотою, приливами крові до обличчя, зниженням артеріального тиску, тахікардією, та ін. У гіршому випадку настає летальний результат внаслідок порушення серцевого ритму.

  Ефект взаємодії дисульфіраму з алкоголем був відкрито ще в 40-х роках минулого століття датським вченим Мортенсеном-Ларсеном. Він зазначив яскраво виражені вегетосудинні реакції у працівників цехів вулканізації каучуку, які мали контакт з реагентом тетраетілтіурамдісульфідом і вживали спиртні напої. Після клінічних досліджень для використання в медицині з цього реагенту було синтезовано речовину дисульфирам, що стало основою для таких протиалкогольних препаратів, як тетурам, Лідевін і еспераль.

  Лікування ЕСПЕРАЛЬ проводиться декількома способами: таблетки для перорального вживання, укол і підшивання (свого роду кодування).

  Еспераль: таблетки

  Еспераль в формі таблеток для перорального застосування призначається в разі присутності у пацієнта абсолютної впевненості в необхідності позбавлення від алкогольної залежності і готовності співпрацювати, чітко дотримуючись призначень лікаря. Хворий в даному випадку повинен розуміти, що ефект від лікування повністю залежить від його сили волі. Адже в разі, якщо він на якомусь етапі вирішить відмовитися приймати лікарський препарат, то приблизно через 2 тижні може повернутися до вживання алкоголю.

  Лікування таблетованих ЕСПЕРАЛЬ призначається за схемою, яку нарколог вибирає залежно від віку пацієнта, стану здоров'я, ступеня алкоголізації. Найчастіше прийом препарату починається з 1 таблетки на добу, вранці натщесерце, запиваючи великою кількістю рідини. Важливо врахувати, що лікування слід починати не менше ніж через добу, а краще через 5-7 діб після останнього прийому алкоголю. Згодом дозу Еспераля можна зменшити до 1/2, а пізніше і до 1/4 таблетки на добу. Прийом препарату повинен проходити під суворим наглядом лікаря через імовірність прояву побічних дій і можливих алергічних реакцій. Ліки виводиться з організму через 48 годин після вживання.

  Підшивання Еспераля

  Застосування Еспераля для кодування полягає у вшивання капсул препарату в м'які тканини в важкодоступних місцях. Найчастіше це область внизу сідниць або під лопаткою. В результаті, мікродози дисульфіраму щодня потрапляють в кров, забезпечуючи необхідний ефект, а пацієнту не потрібно строго слідувати графіку прийому. Спосіб підшивки простий: хірург робить надріз довжиною приблизно 6 мм, розсовує підшкірну клітковину і за допомогою троакара вводить 8 таблеток, розміщуючи їх хрестоподібно. Потім надріз зашивається і накладається стерильна пов'язка. Якщо місце вшивання добре зажило, то витягти капсули практично неможливо. Хірургічна операція повинна проводитися фахівцем в строгих асептичних умовах. Після проведення операції заборонено мочити місце надрізу протягом 5 днів, змінювати стерильну пов'язку кожен день.

  Кодування доцільно застосовувати в тому випадку, якщо пацієнт ризикує зірватися і відмовитися від прийому Еспераля. Перед проведенням кодування пацієнтові в обов'язковому порядку надають всі відомості про препарат, про можливі наслідки під розпис в спеціальному бланку. Для більшої переконливості лікар може провести дисульфірамовий пробу - запропонувати невелику дозу алкоголю, після прийому якої розвивається токсична реакція. Вона дозволяє продемонструвати пацієнтові наслідки прийому алкоголю в період кодування. Під час проведення дисульфірамової проби присутність бригади невідкладної допомоги є обов'язковим. Термін дії кодування ЕСПЕРАЛЬ становить від 3-х місяців до 5 років.

  Кодує укол Еспераля

  Є й інші методи кодування від алкогольної залежності: підшкірний укол, ін'єкція внутрішньовенно і навіть укол в печінку. Еспераль в даному випадку використовується у вигляді гелю для підшкірного уколу в область лопатки. Така процедура вважається більш делікатної в порівнянні з підшиванням через відсутність необхідності робити розріз, однак вимагає місцевої анестезії через хворобливих відчуттів. Принцип дії еспераль-гелю схожий з методом кодування підшивкою капсул Еспераля: поступово всмоктуючись у кров, препарат підтримує концентрацію дисульфіраму на необхідному рівні.

  Після підшкірного введення еспераль-гелю повинен відбутися процес капсулювання, який займає 2-3 дні. У цей період часто спостерігається незначне підвищення температури до 37,2-37,6 ° С. Це звичайна захисна реакція організму, яка проходить з часом самостійно або після прийому жарознижуючих засобів. У деяких випадках для запобігання серйозних наслідків для організму кодування необхідно скасувати. Так званий процес "розкодування" відбувається шляхом введення антидоту, який виводить препарат протягом 4-6 годин.

  Ефект від кодування ЕСПЕРАЛЬ

  Таблетки, уколи і вшиті капсули для кодування мають однаковий ефектом. Присутність Еспераля в організмі нешкідливо і не відчутно до потрапляння в кров алкоголю. Однак реакція від взаємодії зі спиртним настає негайно. Вона обумовлена ​​тим, що діюча речовина дисульфирам блокує роботу ферментів, що відповідають за розщеплення етилового спирту. В результаті концентрація алкоголю в крові різко підвищується. У пацієнта розвивається:

  • Нудота або сильна блювота;
  • Діарея;
  • Зниження артеріального тиску;
  • Тахікардія;
  • Гіперемія шкірних покривів верхньої частини тіла та обличчя;
  • Прискорене дихання з відчуттям нестачі повітря;
  • Ломота і болі в суглобах;
  • Судомні напади на зразок епілептичних припадків;
  • Тимчасовий параліч;
  • Токсичний гепатит з ураженням підшлункової залози і нирок;
  • Зупинка серця внаслідок порушення серцевого ритму.

  Для того щоб перераховані вище наслідки не настали, пацієнт повинен повністю виключити зі свого раціону спиртне. Це стосується легких алкогольних коктейлів, пива (в тому числі безалкогольного), лікарських препаратів на спиртовій основі, продуктів бродіння (квас, кефір, заграв соки, компоти, варення), кондитерських виробів і цукерок на спиртовій основі і інших можливих продуктів, що містять навіть незначне кількість алкоголю.

  Щоб убезпечити себе від потрапляння спирту в організм, пацієнт повинен застосовувати декільком нехитрих правил:

  • Уважно вивчати склад продуктів харчування, напоїв, медичних препаратів перед вживанням;
  • Самостійно наповнювати свій келих напоєм з відкоркованої в його присутності тари;
  • Не залишати свій келих наповненим при необхідності встати з-за столу;
  • У разі потрапляння алкоголю в організм негайно випити не менше 2-х літрів води і очистити шлунок;
  • Уникати заходів, які передбачають наявність спиртних напоїв.

  Щодо останнього правила є кардинально протилежні відгуки пацієнтів, які пройшли це випробування. На їхню думку, іноді буває навіть корисно бути присутнім на таких заходах.

  Спостерігаючи тверезим поглядом за поведінкою оточуючих, пьянеющего на очах, настає прозріння і полегшення від того, що ти більше не є учасником загального божевілля.

  Побічні дії, протипоказання для кодування ЕСПЕРАЛЬ, передозування

  Як і будь-який лікарський препарат, еспераль має чималий переліком протипоказань:

  • Вік старше 60 років;
  • Вагітність;
  • Ендокринні захворювання (цукровий діабет, тиреотоксикоз);
  • Передінфарктний стан, інфаркт міокарда, перенесений раніше 2-х місяців тому, коронарна недостатність, кардіосклероз;
  • Серцево-судинні патології в стадії декомпенсації;
  • Аневризма аорти;
  • Судинні захворювання головного мозку, атеросклероз;
  • Бронхіальна астма, емфізема легенів;
  • Туберкульоз відкритого типу;
  • Відкриті кровотеча на тлі виразки шлунка;
  • Захворювання печінки і нирок в стадії декомпенсації;
  • Психічні захворювання;
  • Епілепсія;
  • Інфекційні захворювання оболонки головного мозку;
  • Неврити слухового та очного нервів, поліневрити;
  • Злоякісні пухлини;
  • Глаукома;
  • Ендартеріїт;
  • Присутність в анамнезі дисульфірамовий психозу.

  При тривалому прийомі Еспераля відзначаються також побічні дії:

  • Зниження апетиту, нудота, металевий присмак у роті;
  • Неврити, порушення пам'яті, сонливість, сплутаність свідомості, порушення пам'яті, підвищена стомлюваність, головний біль;
  • Алергія, гепатит печінки.

  Кодування методом імплантації Еспераля може супроводжуватися додатковими побічними діями:

  • Нагноєння рани в результаті передчасного видалення швів і попадання інфекції;
  • Відторгнення капсул в разі їх розміщення близько до розрізу;
  • Алергічний дерматит як результат непереносимості дисульфіраму.

  При передозуванні препарату можливе ураження головного мозку з імовірністю коми.

  Внаслідок величезної кількості протипоказань і побічних ефектів, незважаючи на те, що до препарату додається інструкція із застосування, яка містить докладний опис, заборонено призначати застосування Еспераля самостійно або давати його потай від хворого. Лікування протиалкогольний препаратами проводиться під постійним наглядом лікаря.

  Ефективність Еспераля: комплексна терапія

  З огляду на те що "таблетки від пияцтва" мають обмежений термін застосування і усувають потяг до алкоголю на фізичному рівні, паралельно необхідно впроваджувати методи психічного впливу на пацієнта. Багатьом хворим вистачило невеликого періоду прийому препарату еспераль для того, щоб на його тлі пройти курс психотерапії, що дозволяє подолати депресію, розлад сну на початковому етапі, а також змінює ставлення до спиртних напоїв на рівні свідомості.

  Корисно під час медикаментозного лікування почитати "Легкий спосіб кинути пити" Алана Карра, вивчити метод Шичка, обзавестися яким-небудь хобі, що дозволяє відвернути від нав'язливої ​​ідеї знову випити.

  Пити чи не пити: факти-демотиватори

  На закінчення хотілося б навести кілька демотивуючих фактів і цифр про алкоголь і алкоголезалежності:

 • Алкогольна залежність приходить поступово і непомітно. Практично жоден алкоголік не здатний самостійно прийти до висновку про те, що він хворий.
 • Алкоголь в будь-якій дозі пригнічує людину морально і фізично. Формуючи структурні зміни головного мозку, він пригнічує інтелект, знижує розумову активність, статеві здібності. 200 г випитого сухого вина здатні придушити інтелект на термін до 20 днів.
 • Алкогольне сп'яніння є результатом гіпоксії і відмирання клітин головного мозку.
 • Вживання алкоголю тривалий час призводить до атрофії тканин мозку, зміни його структури.
 • Алкоголь не виводиться з клітин головного мозку до 1 місяця. Вже після 4-х років вживання алкоголю відбувається зморщування головного мозку і формування "кладовищ" мертвих клітин.
 • Середня тривалість життя алкоголіка не перевищує 50 років.
 • Кожна третя смерть у світі відбувається через алкоголю.
 • Співвідношення самогубств, скоєних у нетверезому стані до тих, які були здійснені в тверезому стані, становить 80: 1. 80% вбивств відбувається в нетверезому вигляді. 60% убитих перебували в стані алкогольного сп'яніння.
 • Корінне населення Північної Америки (індіанці) було винищено не тільки зброєю, а й "вогняною водою".
 • Більше половини тих, хто п'є в Росії - це люди у віці від 24 до 30 років. Кожен сьомий житель Росії - алкоголезалежності.
 • 96% алкоголіків вперше спробували спиртне у віці до 15 років, близько 30% - до 10 років.
 • В силу причин біологічного характеру жінки спиваються в 4 рази швидше за чоловіків. Діти питущих батьків спиваються в 5 разів швидше, ніж діти непитущих, на 7-12 років швидше за своїх батьків, на 14-24 роки швидше своїх дідів.
 • У тих, хто п'є сім'ях смертність дітей раннього віку і загроза народження фізично і психічно неповноцінних дітей в 5 разів більше, ніж в непитущих.
 • Стійка прихильність до алкоголю у підлітків виникає в період від 2-х до 4-х років.
 • На сьогоднішній день алкоголь в різних дозах вживають 99% чоловіків і 97% жінок, 95% підлітків.
 • 91% тих, хто п'є підлітків проживають в несприятливих сім'ях.
 • 71% неврозів у американських жінок відбувається з вини тих, хто п'є чоловіків.
 • 90% жінок вважають неможливою першу статеву близькість без спиртного.
 • Причиною 80% розлучень є вживання алкоголю.
 • Кодування від алкоголізму в стаціонарних умовах призводить до утримання від вживання алкоголю понад рік у 45-80% пацієнтів.
 • Будемо сподіватися, така статистика допоможе людям, що страждають на алкогольну залежність, прийняти зважене і правильне рішення на користь здорового способу життя без алкоголю.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Як виконується вшивання препарату Еспераль?

  Еспераль - це один з найбільш відомих і широко використовуваних препаратів для хімічного кодування від алкогольної залежності. Вшивання Еспераль проводиться для того, щоб у пацієнта виробилося стійке відраза до спиртних напоїв. Вироблення такої реакції пов'язана з виникаючими важко переносяться відчуттями при вживанні алкоголю після вшивки ампули.

  Показання до використання препарату Еспераль

  Вшивання Еспераль проводиться при лікуванні хронічного алкоголізму. Засіб добре себе зарекомендувало і є дуже ефективним, про що свідчать численні позитивні відгуки.

  Вшити Еспераль можна буде тільки після проведення ряду обстежень і за призначенням лікаря при відсутності протипоказань до його застосування. Перед процедурою вшивання препарату Еспераль хворий повинен буде написати розписку про те, що він вивчив опис препарату і механізм його дії, знає про можливі побічні ефекти і не заперечує проти такого лікування. Лише після цього можна вшити препарат. Через скільки він почне діяти, багато в чому залежить від індивідуальних особливостей організму. Як правило, препарат досить швидко всмоктується в кров, і в організмі підтримується його постійна концентрація. Те, через скільки закінчиться термін дії препарату, залежить від обраної дозування, яка встановлюється виключно лікарем. Він проведе необхідні обстеження і дасть рекомендації щодо лікування.

  В даний час таблетки і ампули вшиваються досить рідко. Це пов'язано з тим, що дисульфірам - діюча речовина препарату Еспераль - доступний в формі гелю або суспензії для введення внутрішньом'язово. Ці форми препарату мають такі ж показання, як і таблетки для імплантації. Їх перевага перед підшивкою полягає у відсутності післяопераційних ускладнень, хворому не потрібно буде робити перев'язки, доглядати за раною, накладати і знімати шви. Крім цього, вартість ін'єкції, як правило, трохи нижче, ніж імплантату. Конкретні ціни можна уточнити в обраній клініці. Відгуки про ін'єкції такі ж позитивні, як і про імплантатах.

  При необхідності лікар може призначити додаткові процедури для позбавлення від алкоголізму. Ні в якому разі не починайте лікування препаратом Еспераль без призначення лікаря - це небезпечно для здоров'я і життя.

  Як проводиться кодування?

  Процедура проводиться тільки після проходження пацієнтом відповідного попереднього обстеження. Перед тим як буде вшитий препарат, лікар повинен переконатися у відсутності в організмі пацієнта екзогенного (що надійшов ззовні) алкоголю, т. Е. Попередньо організм повністю очищається від етанолу. Хворий повинен витримати хоча б мінімальний період утримання від вживання алкоголю.

  При дотриманні всіх вищезгаданих умов лікар проводить дезінфекцію шкірних покривів і робить невеликий розріз. Він може бути зроблений в клубової області, під лопаткою, в районі сідничного м'яза. Після виконання розрізу лікар вводить лікарський препарат. Таблетки імплантуються хрестоподібно. Глибина імплантації в середньому становить 4 см. Від того, яка кількість таблеток вшили пацієнтові, залежить термін дії препарату. Після цього накладаються шви. Для запобігання зараження на місце шва накладають стерильну пов'язку. Подальші рекомендації дає лікар відповідно до особливостей кожного конкретного випадку.

  Як правило, фахівець, котрий проводив імплантацію препарату, проводить алкогольну провокацію. Для цього пацієнтові через деякий час після підшивки пропонується випити трохи алкоголю (зазвичай досить окропити ротову порожнину). Якщо все було зроблено правильно, у людини починається важка реакція непереносимості алкоголю. Він усвідомлює всю небезпеку вживання спиртних напоїв після вшивання Еспераль.

  Для того щоб рана добре і швидко зажила без запалень і інших ускладнень, потрібно кожен день міняти пов'язку. У разі якщо пацієнта відпускають додому, він і його родичі обов'язково попереджаються про те, що післяопераційну рану не можна мочити протягом тижня. Забороняється плавати і приймати душ. Гігієнічні процедури обмежуються обережним обмиванням, в ході якого потрібно стежити за тим, щоб не намочити рану.

  Як організм відреагує на вступ алкоголю?

  Якщо людина не буде вживати спиртні напої, Еспераль, за відсутності індивідуальної нестерпності, ніяк себе не проявить. Однак варто лише випити навіть мінімальна кількість алкоголю, як практично відразу проявиться дуже важка реакція.

  Механізм дії даного препарату грунтується на пригніченні. Під його дією сповільнюється або повністю блокується вироблення ферментів, завдяки яким здійснюється розкладання алкоголю в організмі. Таблетки поступово розсмоктуються, кров насичується діючою речовиною препарату, і воно поширюється по всьому організму.

  Для того щоб запустилася реакція, досить навіть мінімальної дози спиртного. Залежно від того, який саме алкоголь був вжитий, реакція може бути миттєвою або кілька відстроченої. В даному випадку все залежить від того, наскільки швидко спиртне всмоктується в шлунково-кишковий тракт. Найбільш важкі симптоми проявляються після вживання великої кількості міцних спиртних напоїв - людина навіть може померти.

  Ефект може спостерігатися навіть не після прийняття спиртних напоїв як таких, а в результаті вживання різного роду ліків на основі спирту і продуктів, у складі яких присутній етанол. Подібна реакція, як уже зазначалося, ґрунтується на тому, що діюча речовина препарату блокує ферменти печінки, які при нормальних умовах нейтралізують ацетальдегід. Це один з продуктів розпаду етанолу, який у багато разів перевершує його за токсичністю. В результаті ацетальдегід накопичується в організмі, що і призводить до прояву несприятливих для питущого симптомів. Найчастіше відзначаються:

  • Запаморочення і головні болі;
  • Утруднення і почастішання дихання;
  • Аритмія (порушення серцевого ритму);
  • Приливи жару;
  • Нудота, яка не проходить після блювоти.

  Часто порушується координація. Відзначається помутніння свідомості. У людини знижується, а в деяких ситуаціях і повністю пропадає зір. Якщо було випито надто багато алкоголю, можуть з'явитися судоми, що нагадують епілептичний припадок. Порушення роботи серця і легенів здатні досягати такої інтенсивності, що людина може впасти в кому або померти.

  Про всі наявні протипоказання і наслідки вживання алкоголю після кодування пацієнт попереджається заздалегідь. Він підтверджує це в своїй розписці, тому все залежить виключно від того, що для нього важливіше - спиртні напої або здоров'я і життя.

  Таке кодування може мати різний термін дії. Він встановлюється лікарем індивідуально. Пацієнт повинен підтвердити свою згоду з рекомендованим строком. У середньому термін кодування становить від 1 року до 5 років.

  У даного методу лікування є ряд протипоказань.

  Перед проведенням процедури кодування пацієнт обов'язково проходить тестування і обстеження, в ході яких лікар встановлює можливість його лікування із застосуванням препарату Еспераль.

  З цієї ж причини не можна починати лікування без призначення лікаря, т. К. Наслідки можуть бути катастрофічними.

  Побічні ефекти і протипоказання

  У небагатьох пацієнтів відзначаються алергічні реакції, неприємний присмак металу в роті, головні болі. У деяких випадках виникають реакції місцевого типу. Наприклад, якщо пацієнт не надає належної уваги догляду за швом, можлива поява нагноєння. Якщо таблетки були вшиті на недостатню глибину або процедура проводилася недосвідченим лікарем, можливий ризик відторгнення, поява шкірного алергічного дерматиту.

  Щоб знизити ймовірність прояви подібних побічних ефектів, потрібно звернутися до кваліфікованого лікаря. Він обов'язково проведе обстеження і встановить переносимість препарату. Хороший лікар буде контролювати лабораторні та клінічні дані. Пацієнту потрібно строго дотримуватися рекомендацій щодо догляду за раною після операції.

  Серед основних протипоказань до імплантації препарату Еспераль для лікування алкогольної залежності виділяють:

  • Печінкову і ниркову недостатність в гострій і хронічній формах;
  • Міокардит, захворювання серцево-судинної системи в стадії декомпенсації;
  • Епілепсію, судомні напади в анамнезі;
  • Вагітність;
  • Перенесені в минулому або наявні нервово-психічні захворювання;
  • Алкогольну інтоксикацію;
  • Цукровий діабет та інші захворювання ендокринної системи;
  • Абстинентний синдром;
  • Будь-які ракові новоутворення;
  • Гострі запальні шкірні хвороби, опіки та інші пошкодження в місці планованого вживлення препарату.

  Еспераль можна імплантувати при наявності інфекційних хвороб і підвищеної температури тіла, незалежно від причин її підвищення.

  Однак навіть при відсутності всіх перерахованих протипоказань до подібного кодування можливість його проведення встановлюється тільки лікарем після попереднього ретельного огляду пацієнта, аналізу лабораторних і клінічних даних та інших супутніх процедур. Ні в якому разі не можна проводити кодування без лікаря, т. К. Це загрожує дуже важкими ускладненнями!

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Інструкція по застосуванню препарату «Еспераль»

  Чи впорається з такою серйозною проблемою, як алкоголізм, людина самостійно практично не в силах, тому що це не тільки фізична, а й психологічна залежність, від якої позбудеться набагато складніше. Але сучасні фармакологічні засоби можуть прийти на допомогу хворим. І одним з найбільш ефективних сучасних препаратів експерти називають «Еспераль» (англійська назва «ESPERAL»). Цей торговий бренд належить французькій фірмі «SANOFI-AVENTIS France», проводиться він компанією «Sofarimex Industria Quimica e Farmaceutica Lda».

  Механізм дії даного лікарського засобу відносять до засобів для корекції залежності ( «стоп-ліки»).

  Тобто сам препарат не здатний впоратися з алкоголізмом, але може допомогти позбутися хворому від тяги до спиртного. Оскільки дія компонентів Еспераля може зробити негативний вплив на організм хворого і викликати серйозні наслідки (аж до летального результату), самостійний прийом кошти не рекомендується, і курс лікування повинен проходити під наглядом досвідченого нарколога.

  Механізм дії Еспераля

  Цей препарат належить до групи інгібіторів ферменту, який носить назву «ацетальдегіддегідрогенази». Даний елемент при нормальних умовах розкладає етиловий спирт на нешкідливі вуглекислий газ і воду, легко виводяться з організму. Еспераль блокує дію цього ферменту на стадії оцтового альдегіду, який є отруйною речовиною. В результаті чого у людини, що приймає одночасно алкоголь і це медикаментозний засіб, розвивається інтоксикація (отруєння). Його ознаками можуть стати такі прояви, як:

  • Нудота (аж до блювоти);
  • Зниження артеріального тиску;
  • Тахікардія;
  • «Припливи».

  Також у хворого можуть розвиватися панічні стани, наприклад, страх смерті, які є не прямим наслідком впливу компонентів, що входять до складу препарату, а наслідком загального погіршення стану здоров'я. Все це спрямовано на те, щоб прищепити людині рефлекторне огиду до запаху і смаку алкоголю.

  Саме тому після прийому препарату проводять дисульфірамовий пробу, тобто дають пацієнтові невелику дозу етилового спирту, щоб виробити у нього емоційне неприйняття алкоголю і викликати оборонну психологічну реакцію проти його прийому. Рішення про те, через скільки днів після початку вживання таблеток проводити таку процедуру, повинен приймати тільки лікар.

  Реакція на алкоголь

  Раніше подібні спроби проводили до 9 разів, але зараз такий вплив на організм вважається дуже небезпечним, і сучасні наркологи застосовують її не більше 4 разів. Необхідно пам'ятати, що цю процедуру необхідно здійснювати тільки в умовах стаціонару, так як реакція організму може бути дуже сильною, і пацієнту знадобиться кваліфікована медична допомога. До таких реакцій можуть належати:

  • Порушення роботи центральної нервової системи;
  • Порушення серцевої діяльності (аж до зупинки серця);
  • Розвиток токсичного гепатиту.

  Саме через страх можливих фізичних мук, які неминуче настануть після першого ж ковтка спиртного, у хворого на алкоголізм і розвивається неприйняття спиртних напоїв, тому лікування препаратом еспераль так ефективно. Але оскільки його дія може викликати серйозні наслідки для організму, лікування не можна починати без відома і згоди людини (наприклад, підмішуючи його в їжу і напої). Саме сам хворий повинен вирішувати: як і коли можна пити таблетки, і чи потрібно йому це. До того ж, компоненти цих ліків погано розчиняються як у воді, так і в алкоголі. Тому застосування препарату потай від пацієнта досить важко.

  Протипоказання для застосування Еспераля

  Незважаючи на те що даний лікарський засіб перебувати у вільному продажі і не вимагає при покупці рецепта лікаря, самостійне його застосування не рекомендується, так як у цього препарату є ряд серйозних протипоказань. Якщо з якихось причин пацієнт не бажає проходити лікування у нарколога, інструкція і опис Еспераля вимагає особливо ретельного вивчення.

  Якщо людина тривалий час зловживав алкоголем, то йому обов'язково потрібно попередньо здати всі необхідні аналізи і отримати консультації у лікарів-фахівців, так як ці ліки не можна приймати, якщо у пацієнта є такі захворювання:

  • Ниркова і печінкова недостатність;
  • Порушення роботи ендокринної системи (діабет);
  • Легенева недостатність внаслідок бронхіальної астми, туберкульозу;
  • Серцево-судинні порушення (в тому числі гіпертонія);
  • Епілепсія і судомні стани будь-якого генезу;
  • Будь-які нейропсихічного розлади.

  Так само еспераль протипоказаний людям з онкологічними захворюваннями, пацієнтам, які перенесли інфаркт міокарда, які мають в анамнезі коронарну недостатність, аневризму аорти, атеросклероз. Не рекомендується прийом людям старше 60 років. Вагітність в будь-якому триместрі, як і період грудного вигодовування, є категоричними протипоказаннями до застосування даних таблеток.

  Особливу увагу і обережність в прийомі цього засобу потрібно проявити людям, вже проходили медикаментозне лікування алкоголізму. Якщо раніше у людини розвивався психоз на фоні дії дисульфіраму, то еспераль йому приймати не можна.

  Потрібно пам'ятати, що сам препарат токсичним не є, якщо у пацієнта немає індивідуальної нестерпності компонентів ліки (алергії). Але на тлі одночасного прийому алкоголю і Еспераля можуть розвинутися негативні реакції, аж до найважчих форм. До того ж, організм людини, занадто близько знайомого з «зеленим змієм», ослаблений і, як правило, такі люди мають цілий «букет» хронічних захворювань. Уважно прочитайте опис препарату. Як правило, інструкція до лікарського засобу містить точний перелік всіх діагнозів, при яких протипоказані конкретні таблетки.

  Схема застосування препарату

  Лікування ЕСПЕРАЛЬ може проводитися в декількох варіантах: можна «підшити» капсулу з ліками під шкіру, ввести гель внутрішньовенно або використовувати таблетки. Але саме останній метод вважається експертами найбільш ефективним, оскільки така схема прийому, що має на увазі досить тривале лікування, може бути поєднана з психологічною корекцією, яка допоможе виробити у пацієнта здатність відповідати за свої вчинки і дії.

  Приймати ці ліки орально потрібно чітко за схемою. Тобто, пити еспераль необхідно регулярно, в один і той же час доби, дотримуючись правил прийому. Розраховувати на успіх можна лише в тому випадку, якщо лікування проведено правильно.

  По суті, інструкція із застосування таблеток нічого складного і важко виконуваним в собі не містить.

  Починати лікування необхідно з максимальних доз (норма прийому повинна бути встановлена ​​лікарем), поступово переходячи до менших дозувань. Тривалість курсу лікування, а також норми прийому залежать від стану здоров'я пацієнта і його сприйнятливості до компонентів ліки. Ці норми повинен визначати лікар, виходячи зі стану здоров'я і реакції організму хворого на препарат. Ні в якому разі не можна визначати самостійно як, в якій дозуванні і коли можна пити ліки.

  План курсу лікування

  Зазвичай перша стадія лікування, коли засіб приймається в максимальній дозі, займає не більше 7 днів. На даному етапі пацієнта розумніше помістити в стаціонар. Другим етапом може стати амбулаторне лікування (коли людина проводить в лікарні тільки день, йдучи на ніч додому, або відвідує фахівця щодня для консультації). Як правило, це може зайняти до 14 днів.

  Якщо нарколог задоволений ходом реабілітації хворого, то, як правило, призначається щоденний прийом препарату протягом від 1 року до 3 років. Це може захистити хворого від можливих рецидивів і «зривів».

  Необхідно пам'ятати, що максимального терапевтичного ефекту компоненти ліків досягають через 12 годин після прийому Еспераля пацієнтом, а його дія триває протягом 2 тижнів після припинення використання таблеток. Це пов'язано з певними обмеженнями. Так як даний засіб накопичується в організмі, потрібно розрахувати, коли можна пити алкоголь. Інакше наслідки для організму хворого можуть бути згубними. Про це необхідно попередити пацієнта, щоб він розумів міру відповідальності за своє власне здоров'я.

  Ліки не варто застосовувати жінкам, у яких найближчим часом можлива вагітність. Розумніше спочатку закінчити повний курс лікування, а тільки потім планувати зачаття дитини.

  На тлі прийому даного ліки можливий розвиток поліневриту (ураження нервів), яке проявляється в онімінні і слабкості кінцівок. Але ці симптоми зникають при призначенні пацієнтові вітамінів групи В або припинення застосування таблеток.

  Запобіжні заходи під час і після лікування

  Не можна починати лікування ЕСПЕРАЛЬ, поки хворому не буде проведена повна дезінтоксикації організму (з організму не будуть виведені всі продукти розкладання етилового спирту). Відповідно, прийом таблеток не рекомендується починати раніше, ніж через 5 днів після вживання алкоголю. Цей час можна скоротити, якщо провести процедуру детоксикації в стаціонарі або фахівцями на дому у пацієнта. Але найоптимальнішим варіантом є той, при якому пацієнт не вживав алкоголь як мінімум протягом 10 днів до початку прийому препарату.

 • Під час лікування ЕСПЕРАЛЬ необхідно ретельно стежити, щоб етиловий спирт не потрапляв в організм. Тому необхідно дотримуватися наступних правил безпеки:
 • Категорично виключити з ужитку навіть слабоалкогольні напої, на зразок коктейлів і тоніків. Якщо «лікування» полягає в тому, що можна пити тільки «несерйозний» алкоголь, виключивши міцні напої, то препарат краще не приймати зовсім.
 • Обов'язково потрібно контролювати склад продуктів, які вживає пацієнт, повністю виключивши ті, де може бути присутнім навіть натяк на етиловий спирт. До них відносяться кисломолочні продукти і напої, отримані способом бродіння, особливо домашнього приготування: кваси, кефір тощо. Кондитерські вироби з коньячним і просоченнями, цукерки з лікером теж необхідно прибрати з раціону. Потрібно пам'ятати, що, коли організм ослаблений тривалим вживанням алкоголю, будь-яка, навіть мінімальна доза етилового спирту в поєднанні з ЕСПЕРАЛЬ, може привести до небажаних наслідків.
 • Не можна вживати лікарські препарати, що містять алкоголь, в тому числі заспокійливі і гомеопатичні засоби: спиртові настоянки глоду, пустирника, корвалол і так далі.

  Консультація у нарколога - обов'язкова!

  Одночасне використання Еспераля і деяких інших медикаментозних засобів мають протипоказання або обмеження. Тому якщо у пацієнта є хронічні захворювання, що вимагають постійного використання ліків, то консультація з лікарем необхідна в обов'язковому порядку.

  Потрібно постійно стежити за станом хворого. Необхідно звернутися за допомогою до фахівця, якщо прийом алкоголю пацієнтом повністю виключений, але у нього з'являються такі симптоми як:

  • Присмак металу в роті, нудота, блювота;
  • Підвищена стомлюваність, головні болі, при цьому спостерігається сплутаність свідомості;
  • З'явилися симптоми алергічної реакції.

  Якщо ви викликали службу швидкої медичної допомоги, то ні в якому разі не приховуйте від лікаря того факту, що хворий приймає еспераль. Мова йде не про репутацію людини або сім'ї, а про здоров'я і життя пацієнта!

  Приймаючи рішення давати препарат хворому без його відома, необхідно пам'ятати і про те, що за чинним законодавством Російської Федерації людина сама має право приймати рішення про лікування. Тому, здійснюючи спроби підмішати ліки в їжу, ви порушуєте закон. І, як правило, такі методи малоефективні. Людина повинна знати наслідки лікування, засновуючи своє рішення про застосування Еспераля інструкцією із застосування. Умовити хворого іноді дуже не просто, але впадати у відчай і залишати пацієнта з його проблемою не варто. Тим більше, що число людей, що розлучилися з «зеленим змієм» за допомогою Еспераля дуже велике.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Протиалкогольні препарати тривалої дії ефективно вирішують проблему алкоголізму

  Алкоголізм - захворювання, яке вимагає комплексного підходу до лікування.

  В першу чергу лікування алкоголізму включає в себе терапію медикаментами. Протиалкогольний препарати тривалої дії є одними з найбільш ефективних у лікуванні алкоголізму. Далі розглянемо більш детально, що це за кошти.

  Алкоголізм: варіанти вирішення проблеми

  Існує кілька підходів до лікування пияцтва. Один з найбільш ефективних - терапія препаратами пролонгованої дії. Їх ще називають препаратами групи фармакологічного кодування. До них відносяться метод торпедо, «Біностім», «Еспераль-гель», «Еспераль», «Аквілонг» і ін. Хоча не можна не відзначити, що більшість з перерахованих препаратів випускаються і під назвою «Торпедо». За великим рахунком, всі ці препарати є аналогами, які відрізняються тільки назвами.

  Залежно від ліки, дія триває до півроку або довше. Препарати дуже ефективні, проте в разі вживання алкоголю виникають важкі ускладнення. При цьому зовні це може бути мало помітно, однак поразка внутрішніх органів буде вкрай високим. Може завершитися летальним результатом навіть після однієї чарки спиртного.

  Далі слід розглянути дію кожного препарату з групи фармакологічного кодування більш детально: як вони працюють, їх переваги, недоліки та т. Д. Почнемо з принципу дії методу хімічного кодування.

  Метод торпедування - вибір наркологів Росії

  Метод торпедо полягає в тому, що хворому вводяться препарати, які несумісні з алкоголем. Такий підхід називається хімічної алкогольної блокадою. Спочатку для цієї мети призначався препарат «Дісульфірам», однак на сьогоднішній день список ліків, що застосовуються для торпедування, істотно розширився: «Еспераль», «Аквілонг», «Бінастім», «Алкгомінал» і ін. Як було сказано, препарати є аналогами один друга, оскільки і принцип дії, і активна речовина у них ідентичні. Проте, на консультації нарколог підбирає конкретні ліки в залежності від стадії алкоголізму, стану здоров'я, нервової системи та інших показників пацієнта.

  Принцип дії методу полягає в тому, що в разі вживання спиртного препарат вступає в реакцію з алкоголем, внаслідок чого утворюється отруйна речовина, яке отруює організм.

  При виборі методу торпедування важливо враховувати деякі нюанси:

  • Обов'язково потрібно пройти медичне обстеження, оскільки метод має ряд протипоказань. Серед них: соматичні захворювання в гострій стадії, будь-які інфекційні захворювання в гострій стадії, онкологія, психічні захворювання, інфаркт, черепно-мозкові травми, підвищена температура тіла, вагітність і період годування груддю, абстинентний синдром і стан алкогольного сп'яніння, алергічна реакція на препарат;
  • Якщо протипоказань не виявлено, необхідно, щоб в крові не було алкоголю і слідів його розпаду. Тому для початку необхідно повне очищення організму і добровільна відмова алкоголіка від вживання спиртного. У деяких випадках необхідна детоксикація в умовах стаціонару;
  • Найбільш ефективний метод торпедування, якщо поєднувати його з методом психотерапії. Дуже важливо і те, щоб алкоголік сам, з власної волі хотів вилікуватися. Це вже половина успіху.

  Далі розглянемо детально найбільш поширені препарати пролонгованої дії, які застосовуються в лікуванні алкоголізму.

  Препарат «Еспераль» і його аналоги

  Препарат вироблений у Франції. Він призначений для підшивки і дуже широко застосовується в країнах Європи, входить в програми по лікуванню алкоголізму. Існує чимало аналогів препарату, наприклад, препарати «Тетурам» і «Еспераль» в таблетках, «Еспераль-гель» і «Тетлонг-250», вироблені в Україні. Всі різновиди препаратів цієї групи мають в складі однакове активна речовина - дисульфірам.

  Дія препарату полягає в тому, що він блокує алкогольдегідрогеназу - фермент, який розщеплює алкоголь в організмі. Внаслідок цього етанол стає неймовірно токсичним і отруйним для людини. По токсичності він наближений до етилового спирту, вживання якого в обсязі 50 г неминуче веде до сліпоти, а в обсязі 150 г - до летального результату.

  Незалежно від того, який метод обраний, хімічний захист (тобто таблетованій формою «Еспераль») або імплантований засіб - дія завжди однаково: несумісність препарату з алкоголем. В результаті, якщо людина вип'є хоча б 50 г спиртного, у нього почнеться сильна інтоксикація. Головний біль, блювота, судоми, погіршення зору - ось перші ознаки. Далі починаються спазми судин головного мозку і серця, скачки тиску, перебої в роботі серця і т. Д. На тлі цього може початися збудження нервової системи або, навпаки, придушення, сонливість.

  У разі розвитку подібної ситуації необхідно терміново викликати додому лікаря, який призначав терапію. Він введе спеціальний антидот і проведе курс детоксикації. Це запобіжить погіршення стану і не дозволить довести до ускладнення у вигляді інфаркту, інсульту, гіпертонічного кризу, набряку мозку, аритмії, до яких може привести «Еспераль», якщо порушити заборону на алкоголь.

  Препарат «Бінастім» - довгострокова дія проти алкоголю

  «Бінастім» ще підносять під назвою «Торпедо», як і багато інших ліків цієї групи. Діюча речовина, яке робить «Бінастім» ефективним засобом проти алкоголізму, - дисульфірам. Відповідно, він теж працює за рахунок того, що викликає стійку непереносимість етанолу.

  Препарат блокує ферменти, які відповідають за переробку алкоголю в організмі, перетворюючи його на отруйну речовину, яка надає токсичну дію на організм. В результаті людина відчуває сильне нездужання, далі відбувається порушення життєво важливих органів (нирок, печінки, серця, легенів, головного мозку). В крайньому випадку реакція непереносимості може привести до смертельного результату.

  Препарат не тільки пригнічує потяг до спиртного, але і робить загальний лікувальний вплив на організм людини: підвищує імунітет, стимулює роботу головного мозку, покращує функціонування печінки.

  Кодування за допомогою «Бінастіна» може тривати від півроку до 5 років. Для цього препарат вводиться внутрішньом'язово. Протягом 3-х днів людина адаптується до препарату, а потім хворий визначає термін, коли препарат активізується через викид його в кров.

  На попередньої консультації у нарколога лікар розповідає хворому про метод терапії і, зокрема, про наслідки, які його чекають у разі порушення заборони на алкоголь. Багато пацієнтів відразу ж вірять в те, що говорить лікар. Але є і такі, які ставляться скептично до інформації про кодування. В такому випадку нарколог пропонує експеримент: хворому вводиться препарат, а потім дають чарку спиртного. Через 5 хвилин починається реакція: у людини відмовляють кінцівки, може наступити клінічна смерть. Звичайно, його встигають реанімувати. При цьому нерідко все записують на відео і віддають запис людині, щоб він завжди пам'ятав про те, що дана терапія - річ серйозна.

  Інші засоби, які допоможуть побороти залежність

  Крім того, наркологи застосовують в своїй практиці і інші аналогічні препарати. Серед них добре зарекомендували себе:

  • «Аквілонг»;

  Цей препарат теж викликає непереносимість алкоголю у вигляді негативних відчуттів в разі, якщо людина після введення препарату вжив спиртне.

  Принцип дії у нього такий же, як і у інших аналогічних препаратів. «Аквілонг» є відмінним вибором для тих людей, які визнали свою проблему і вирішили боротися з нею. Якщо ж застосовувати його проти волі хворого або без його щирого бажання вилікуватися, то ефективність препарату буде вкрай низькою.

  Вдаючись до лікування цим препаратом, потрібно враховувати деякі протипоказання до його застосування: хронічні та інфекційні захворювання, небажання пацієнта, тривалий запій. Обов'язкова умова для терапії «Аквілонгом» - відсутність слідів алкоголю в крові. Бажано 3 дні до початку терапії не вживати спиртне, тоді ефективність буде вище.

  Наркологи, які застосовують цей препарат у своїй практиці, стверджують, що після терапії формується стійка відраза до спиртного, що є гарантією ефективності лікування і ознакою одужання від залежності і відмови від згубної звички. Це допомагає людині швидко повернутися до нормального, повноцінного життя. Наркологи гарантують, що за 1 сеанс проблема залежності може бути вирішена назавжди. У разі, якщо людина сама хоче цього, звичайно.

  • «Алгомінал».

  Цей препарат представляє собою комплексне засіб проти алкоголізму, що поєднує в собі різні речовини, які і раніше використовувалися в боротьбі з пияцтвом, але окремо. Вийшов своєрідний «коктейль», який ефективно знижує тягу до спиртного.

  Кодування препаратом рекомендують проводити людям не старше середнього віку, оскільки препарат може викликати досить сильні побічні ефекти: починаючи від нудоти, задишки і блювоти і закінчуючи дзвоном у вухах, запамороченням, перепадами тиску.

  Є і протипоказання до застосування «Алгомінала»: аневризми судин, порок серця, астма і інші захворювання легеневої тканини, хвороби печінки і підшлункової залози, онкологія, захворювання ендокринної системи, хвороби шлунково-кишкового тракту.

  Діюча речовина, яке робить препарат ефективним проти алкоголізму - все той же дисульфирам. Отже, реакції, які викликає цей препарат в поєднанні з випитим алкоголем, такі ж, як і в разі терапії іншими аналогічними препаратами. Відзначимо лише, що сила реакції залежить від обсягу і фортеці випитого людиною алкоголю.

  Як і у випадку з «Аквілонгом», «Алгомінал» можна застосовувати тільки за згодою хворого. Він буде ефективний лише в тому випадку, якщо людина сама хоче позбутися залежності. Ефективність терапії вище, якщо поєднувати її з методами психотерапії: наприклад, хороші результати дає гіпноз або психотерапевтичні бесіди.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Еспераль і алкоголь: наслідки спільного прийому

  Еспераль і алкоголь: які наслідки можуть бути від спільного їх прийому? Еспераль є ліки для лікування залежності від алкоголю.

  Для чого в медицині використовується еспераль

  Цей препарат розроблений наркологами для запобігання прийому спиртних напоїв і появи у пацієнта негативного ставлення до спиртного. Діючою речовиною препарату є дисульфірам.

  Ці ліки було винайдено в Данії в 1947 році. Датський учений проводив дослідження і виявив, що у робітників заводу, в якому робили вулканізацію каучуку, з'явилися негативні реакції на прийом алкоголю.

  Після цього вчені проводили клінічні випробування і синтезували особливу речовину, яка застосовується для лікування алкоголізму і викликає у людини негативну реакцію на алкоголь.

  Еспераль випускається у формі таблеток для прийому всередину і в формі препарату для підшкірної імплантації. За допомогою цього препарату проводять лікування алкогольної залежності в клініці і здійснюють кодування.

  Лікування алкоголізму препаратом еспераль

  Терапія починається з прийому таблеток протягом декількох днів. Дозування препарату призначається і строго контролюється лікарем.

  При цьому лікар призначає лабораторні дослідження, проводить спостереження за змінами лабораторних даних.

  Потім лікар-нарколог вшивається препарат в область м'яких тканин під лопаткою або в область сідниці. Операція виконується під місцевим знеболенням. При цьому лікар виробляє невеликий надріз і вводить підшкірно кілька таблеток. Потім накладають шви і стерильну пов'язку.

  Лікар показує хворому наслідки прийому алкоголю. Для цього пацієнтові дають випити невелику кількість спиртного. В результаті у нього з'являється негативна реакція на прийом алкоголю. Ця процедура проводиться в присутності лікарів невідкладної допомоги.

  Еспераль, перебуваючи в організмі людини, не робить абсолютно ніякого негативного впливу на всі системи і органи пацієнта.

  Наслідки від прийому алкоголю при лікуванні препаратом

  Які наслідки викликає прийом алкоголю на фоні лікування препаратом? При попаданні в організм людини спиртного з'являється токсична реакція несумісності. При цьому у людини з'являються такі симптоми:

  • Сильний головний біль;
  • Нудота;
  • Блювота.

  Іноді прийом спиртного викликає у пацієнта:

  • Зниження артеріального тиску;
  • Прискорене серцебиття;
  • Порушення дихання;
  • Задишку;
  • Почервоніння шкірних покривів.

  В особливо важких випадках може статися зупинка дихання або судомні напади.

  Від прийому спиртного може виникнути токсичний гепатит, порушення роботи підшлункової залози і нирок.

  Можуть виникнути болі в суглобах, діарея. Найтяжчим наслідком прийому алкоголю може стати смерть пацієнта внаслідок зупинки серця.

  Тому пацієнт повинен знати, що при лікуванні таблетками еспераль і після кодування препаратом суворо забороняється:

  • Прийом алкоголю;
  • Вживання продуктів, що містять алкоголь в малих дозах, наприклад, пиво, коктейлі, безалкогольне пиво;
  • Вживання квасу, що заграли соків, варення, заграв кефіру;
  • Вживання ліків, що містять спирт, наприклад, корвалолу, сиропів від кашлю, спиртової настоянки глоду, собачої кропиви, валеріани, бальзамів;
  • Вживання в їжу кондитерських виробів, що містять просочення ромом або лікером.

  Під час застілля, коли збираються гості і в компанії все розпивають спиртні напої, пацієнт повинен стежити, щоб в його склянку, бува, не потрапили спиртовмісні напої, так як це може викликати різку негативну токсичну реакцію.

  Якщо сталося так, що пацієнт випадково вжив спиртне, необхідно випити велику кількість води і викликати блювоту до того, як алкоголь почне засвоюватися і надходити в кров.

  Медицина досить довго використовує еспераль з метою лікування алкогольної залежності. У хворих значно знижується тяга до спиртного і змінюється ставлення до вживання алкоголю.

  Пацієнти відзначають, що після прийому таблеток еспераль у них знижується тяга до спиртного, замість ейфорії вони відчувають головний біль, блювоту, відчуття дискомфорту. Внаслідок таких реакцій пацієнт повністю відмовляється від алкоголю.

  Іноді у деяких хворих після вилучення імплантату з'являється бажання випити. Таке явище відбувається у пацієнтів, які не поставили собі за мету назавжди позбутися від алкоголізму.

  Лікування буде більш ефективним, якщо поряд з прийомом препарату буде проводитися психотерапевтичне лікування. Пацієнти усвідомлюють, що алкоголізм викликає не тільки хімічна залежність від алкоголю, але і психологічна.

  Після кодування пацієнт отримує час, щоб усвідомити всю шкоду, який приносить алкоголь, навчитися жити і радіти життю без прийому спиртних напоїв. У цьому йому повинні допомогти психологи і члени його сім'ї.

  Протипоказання для лікування препаратом

  Еспераль має ряд протипоказань. Ліками не рекомендується лікуватися пацієнтам, у яких спостерігаються такі захворювання:

  • Цукровий діабет;
  • Порушення функції щитовидної залози;
  • Важкі серцево-судинні захворювання;
  • Порушення роботи судин головного мозку;
  • Гіпертонія;
  • Туберкульоз;
  • Епілепсія;
  • Бронхіальна астма;
  • Поліневрит.

  Лікування алкоголізму препаратом еспераль можна проводити тільки за призначенням лікаря.

  Ні в якому разі не можна підсипати таблетки в їжу хворого без його відома. Лікування можна проводити тільки при бажанні пацієнта і під наглядом лікаря-нарколога.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Лікування алкоголізму таблетками 'Еспераль', відгуки

  Алкоголізм - велика проблема сучасного світу. Від нього страждають мільйони людей по всьому світу, а боротися в основному з цією недугою доводиться родичам. Іноді сама людина усвідомлює, що його організму завдається шкода, після чергового застілля і похмілля він клятвено обіцяє більше не пити, але при вигляді пляшки зі спиртним не може втриматися або піддається на вмовляння друзів. І так відбувається десятки разів.

  Багато років людство шукає шляхи позбавлення від згубної залежності, і сьогодні пропонується кілька різних методик так званого кодування. Наприклад, гіпноз. З його допомогою людині навіюється страх перед спиртним, він упевнений, що може померти від чергової чарки. Але не всяка психіка витримує такого роду стрес.

  Інший вид кодування - з використанням лікарських препаратів, які не сумісні з алкоголем. До них відносяться метод «торпедо», прийом препарату «Колме» або таблеток «Еспераль», відгуки про всі ці видах терапії можна знайти на сторінках інтернету.

  Людина після прийому препарату знає, що поєднання його з алкоголем призведе до такої реакції, як нудота, порушення свідомості або кома. Це виробляє негативне ставлення до алкоголю.

  Препарат «Еспераль»

  Діюча речовина таблеток і гелю блокує фермент, знешкоджує етанол, тоді концентрація його в крові збільшується настільки, що з'являються небажані симптоми: приплив крові до обличчя, серцебиття, задишка, блювота, зниження тиску.

  Важливий такий момент, як добровільне бажання кинути пити.

  На сьогоднішній день існують таблетки і гель «Еспераль», відгуки говорять, що ефективність різних форм однакова. Відрізняє те, що таблетки треба пити щодня тривало, а гель вводиться, наприклад, під лопатку, після цього в кров постійно надходить необхідна доза лікарської речовини.

  Людина повинна усвідомлювати всю тяжкість свого становища. У разі, якщо алкоголік запевняє, що він не п'є, а просто випиває, в будь-який момент може зупинитися, у нього є сила волі, а до лікаря він не піде, ліки «Еспераль» - гель, відгуки про який найпозитивніші, може навіть нашкодити.

  Реальна історія з життя

  Дружина хотіла, щоб її чоловік покинув пити. У тверезому стані це був «золотий» людина з хорошим характером, турботливий тато і відповідальний працівник. Але після однієї чарки його вже не можна було зупинити, починався запій, він пропадав на кілька днів, знайти його було важко, а відновлення займало тижні.

  На вмовляння піти закодуватися чоловік відмахувався. Тоді відчайдушна дружина підмішала йому в їжу препарат «Еспераль» (таблетки), відгуки вона не читала, грамотних людей не слухала, знала тільки, що після чарки горілки чоловікові буде погано. Йому було не просто погано, а кепсько, обличчя почервоніло, дихав він важко і весь час бігав до унітазу. Лікарі «швидкої» промивали йому шлунок і капали розчини для дезінтоксикації.

  Думаєте, він став менше пити після такого випадку? Ні. А дружина ще кілька разів повторювала «експеримент» з таблетками. І з кожним разом реакція ставала все сильніше, чоловікові було все гірше і гірше.

  Її зупинив грамотний нарколог, пояснивши, що кожен раз чоловіка рятувало міцна статура (зріст 190 см і вага - 100 кг), якби він був слабким, все могло закінчитися летальним результатом. Часто після комбінації таких таблеток зі спиртом настає кома, інфаркт, набряк мозку або неврологічні порушення.

  Препарат «Еспераль», відгуки

  Досить зайти на форум про препарат: стає ясно, що люди дійсно можуть самостійно кинути пити. У цьому їм допомагає не тільки лікарська терапія, але і спеціальна література, а також спілкування з собі подібними.

  Наведена вище історія написана для того, щоб стало зрозуміло, що тільки якщо людина сама хоче кинути пити, йому можна приймати засіб «Еспераль», відгуки таких людей десятками підтверджують цю думку медиків.

  По-перше, потрібна консультація лікаря, який визначить, наскільки пацієнт готовий до утримання від спиртного, по-друге, повинна бути підтримка рідних і близьких. Тільки в цьому випадку з'явиться впевненість у тому, що він на правильному шляху і твердо зможе сказати: «Ні!» Тим, хто кличе випити за компанію.

  Сподобалася думка одного з форумчан, який застосовує препарат «Еспераль»: «Чомусь людині соромно пояснювати товаришам по чарці, що він лікується від алкоголізму, проте це почуття він повинен відчувати, коли його запитують близькі:« Чому ти весь час п'єш? ».

  Fb. ru

  Таблетки від алкоголізму

  Ми звикли до ілюстрацій, які супроводжують інформацію про алкоголізм, де зображена хвора печінка. Але справедливості заради треба зауважити, що не менше страждають і інші органи. Повноцінно працювати під впливом високих концентрацій чужорідних речовин, одним з яких є етанол, не може жоден орган людського організму, в тому числі і нирки. Яскравим свідченням правдивості твердження є набряклі обличчя людей, що п'ють.

  Швидше за все «летять нирки» у підлітків, жінок і любителів пива. Перші дві категорії піддають нирки небезпеки вживанням найширшого спектра напоїв, що містять крім алкоголю різноманітні не натуральні інгредієнти, здатні надати напою специфічний смак і аромат.
  Пиво змушує працювати нирки в марафонському режимі.

  Якщо подібні «марафонські забіги» повторюються досить часто, то це неминуче призводить до виснаження ниркового ресурсу. В першу чергу це позначається на видільної функції органу, а з часом починає «спотикатися» і фільтраційна здатність нирок. В результаті організм людини страждає не тільки від етанолу, що є токсичною речовиною, а й від інших токсинів, які десятками щодня потрапляють в наш організм і в нормі виводяться здоровими нирками.

  Питуща людина позбавляється можливості якісної фільтрації крові, і всі непотрібні речовини залишаються всередині, підриваючи імунітет і викликаючи ракові пухлини.

  Найчастіше від алкогольної залежності рекомендують монастирський чай, про який розповідала Олена Малишева в програмі "Здоров'я". Мало того, що монастирський збір є 100% натуральним засобом, так ще й допомагає в 99 випадках з 100 вже через 3 тижні. Ефективніше кошти за співвідношенням ціна / якість, чесно сказати, важко знайти.

  Лікування алкоголізму таблетками

  Багато матерів, дружини, сестри мріють про створення чудодійною таблетки, після застосування якої їх улюблені чоловіки, сини і брати перестануть безмежно пити. Все частіше родичі шукають інформацію: які таблетки допомагають від алкоголізму.

  Вивчення захворювання і механізмів ураження організму «зеленим змієм», призводить фахівців до висновків, що тільки комплексне і різноспрямований лікування здатне допомогти людському організму побороти залежність. Повний обсяг процедур доступний тільки в умовах стаціонару, на лікування в якому погоджуються далеко не всі.

  У домашніх умовах боротися з проблемою можна за допомогою таблеток. Причому одним видом ліків обійтися дуже складно, оскільки людині треба полегшити симптоми, заспокоїти психіку, підживити організм вітамінами і відновити уражені органи.

  Найчастіше в практиці боротьби з недугою затребувані такі препарати:

  • Ендрюс ансвер - допомагає впоратися з неприємними симптомами в області шлунка, що виникли внаслідок надмірного вживання алкоголю;
  • Метадоксил - спрямований на відновлення ураженої печінки і прискорення процесу розпаду алкогольних продуктів в організмі;
  • Лімонтар - стабілізує стан після запою, відновлюючи апетит і підвищуючи обмін речовин в організмі;
  • Гліцин - захищає клітини мозку і тим самим згладжує неприємні відчуття, викликані різким відмовою від алкоголю;
  • Біотредину - благотворно впливає на нервову систему, зменшує дратівливість, викликану різкою відмовою від спиртного;
  • Тіамін - повинен призначатися всім алкогользавісімим щоб уникнути ускладнень недуги;
  • Колиндяни - має гарний заспокійливий ефект без ейфорійного проявів;
  • Діазепам - значно зменшує можливість розвитку ускладнень після різкого припинення вживання алкоголю і значно покращують стан при новому делирии;
  • Карбамазепін - хороший тим, що його можна застосовувати при наявності алкоголю в крові, прибирає неприємні симптоми при синдромі відміни алкоголю;
  • Медихронал - допомагає швидше відновитися після запою, підвищує працездатність клітин мозку;
  • Пропротен 100 - гомеопатичний препарат, на який покладалися великі надії в плані зниження тяги до спиртного. Останнім часом використовується для полегшення стану після чергового зриву.

  Окрему групу становлять препарати, які здатні викликати неприємні симптоми після вживання дози спиртного. Їх досить багато, але принцип, за яким вони працюють, практично не відрізняється.

  Таблетки від алкоголізму еспераль ціна та відгуки

  Питання, пов'язані з прийомом препарату Еспераль і його аналогами на основі дисульфіраму, найчастіше стосуються можливості лікувати залежного від спиртного людини без його відома. Фахівці одноголосно забороняють проводити подібні експерименти, оскільки таке лікування може мати непередбачувані наслідки.

  В аптечній мережі є препарат від різних виробників, що значно впливає на його ціну. Еспераль можна придбати приблизно за 240 - 360 рублів.

  Олександр: «Приймати препарат порадив один обізнана людина. Я приймав не за інструкцією - мені вистачало два рази в тиждень по чверті таблетки. Перевіряв ефективність пивом. Після першого келиха так початок «ковбасити», думав - не виживу. Тепер тільки відчуваю, що сильно тягне випити - поспішаю до таблеткам. Без них я б не зміг стримуватися ».

  Таблетки від алкоголізму тетурам ціна, відгуки

  Таблетки Тетурам, відносяться до групи заборонної терапії. Орієнтовна вартість упаковки, в залежності від кількості таблеток (їх може бути 30 або 50 штук) коливається від 60 до 90 рублів.
  Вплив на організм базується на блокуванні ферментів, що розкладають продукти переробки алкоголю організмом, є ще більш токсичною отрутою, ніж сам етанол.

  Наталя: «Не дивлячись на всі заборони і попередження, підсипала таблетки чоловікові. Вдавалося розтирати препарат в порошок і змішувати зі сметаною, так як в рідинах він не розчиняється. Шкода було дивитися, як він мучиться після випитої чарки: покривається характерними плямами, важко дихає. «Доброзичливці» відразу ж підказали, що дружина щось підсипає, був страшний скандал, перестав їсти вдома. Від його гніву мене врятувало тільки те, що навіть коли чоловік перестав харчуватися вдома, кожна випита чарка давала точно такий же ефект. Лікарі мені пояснили, що у нього на підсвідомості залишилося в пам'яті зв'язок між спиртними напоями і станом, як після таблеток (це буває не з кожним). Підозри з мене було знято ».

  В період прийому алкоголю, так і на етапі відмови від нього на початкових стадіях алкоголізму і навіть на більш важких таблетки для багатьох стають порятунком. Але завжди потрібно знати, що безконтрольний прийом медикаментозних препаратів неприпустимий, оскільки більшість коштів мають побічні ефекти, а в разі підірваного здоров'я алкоголем токсичну дію зростає.

  Izlechenie-alkogolizma. ru

  Еспераль, тетурам - чи допоможуть ці препарати від алкоголізму?

  Допомогти не пити - хоча б на якийсь час, з цим проханням дуже часто звертаються до наркологів. Часто для вирішення цього завдання наркологічні фахівці застосовують ці препарати, але в ряді випадків люди самі збирають інформацію про ліки, наприклад таку «Еспераль препарат при алкоголізмі відгуки як застосовувати». З цим і пропонуємо ознайомитися, а ось також корисні матеріали по темі:

  • Який препарат допомагає від алкоголізму з мінімумом наслідків - тут, найсучасніше сенсибилизирующее засіб;
  • Які є недорогі і ефективні пігулки проти алкогольної залежності - тут, назви і наслідки таблеток;
  • Що буде після вшивання ампули від алкоголізму дізнатися, чому піднялася температура і які ще можуть бути прояви.

  Зміст

 • Еспераль механізм дії
 • Що буде якщо випив після препарату Еспераль
 • Якщо пити не можна, але дуже хочеться то... зрив
 • Чи можна лікуватися цим препаратом самостійно
 • Еспераль, замість виведення: коли лікування препаратом буде ефективним
 • «Коли від алкоголю в сім'ю приходить горе, в народі згадують про спіраль». У цій злий жарт насправді криється правда. Тільки ліки, яке не дає пити хворим на алкоголізм називається не «Спіраль». Правильна назва препарату, який часто призначають алкоголі залежним для попередження зривів звичайно ж - Еспераль.

  Еспераль механізм дії

  Механізм дії Еспераля заснований на перериванні розпаду алкоголю в організмі пацієнта. Тобто під дією цього препарату етиловий спирт в організмі переробляється в повному обсязі - метаболізм зупиняється на стадії утворення ацетальдегіду. Тому що еспераль, як і інші препарати від алкоголізму блокує вплив особливого ферменту ацетальдегіддегідрогенази і алкоголь не може розпастися до кінцевих продуктів.

  Через це при вживанні спиртного в крові збільшується вміст ацетальдегіду. Це з'єднання має токсичну дію і провокує отруєння: з'являється нудота, почервоніння шкірних покривів, знижується артеріальний тиск, нудота, виникає серцебиття, блювота.

  Що буде якщо випив після препарату Еспераль

  Якщо алкоголю вжито багато то, така реакція на спиртне може навіть викликати смерть. На ступінь тяжкості даного отруєння впливає рівень концентрації алкоголю і Еспераля в організмі. При достатньому вмісті препарату збільшення вмісту етанолу прямо пропорційно підвищенню концентрації ацетальдегіду.

  Тобто трохи випив - відчув себе недобре, додав - отруївся, чим більше вжив, тим важче отруєння. Більшість препаратів від алкогольної залежності мають схожий механізмом впливу, але акампросат і Пропротен діють по-іншому.

  Власне тут все прозоро, наркологи цього не приховують - більш того можуть провести відразу перевірку дії лікарського препарату від алкоголізму - дають трохи алкоголю, після того як організм хворого від нього хімічно захищений. Ефект відразу очевидний і пацієнту і його близьким.

  Тобто якщо хворий на алкоголізм приймає препарат еспераль, так як йому призначено, то вживання спиртного в принципі неможливо. Так і відбувається, пацієнт змушений від спиртного утримуватися, якщо б не одне але... Прийом ліки, на жаль, не вирішує проблем психічної складової залежності. У реальності дисульфирам, природно, допомагає, але тільки якщо використовувати його як складова частина комплексного лікування алкогольної залежності.

  Якщо пити не можна, але дуже хочеться то... зрив

  Негативні наслідки проявів фізичної залежності у вигляді алкогольного абстинентного синдрому проявляються циклічним чином і цілком успішно лікуються. А ось постійне, нав'язливе, бажання випити залишається. Гірше того, у залежного виникають напади непереборного бажання компульсивного характеру. Вжити алкоголь - все що в момент цих нападів він жадає і препарат еспераль спрагу цю не усунути не в змозі. Спробуйте уявити людину в клітці - він дико хоче пити, а йому не дають. Жага посилюється аж до неможливого. Що виходить в результаті людина або помирає від спраги, або зривається.

  Ось чому хворий, після початку лікування з препаратом еспераль, через якийсь час припиняє лікування самовільно. Адже він відчуває себе все гірше (згадайте клітку), а тяга випити ставати нестерпним. Він знає що сам по собі алкоголь йому приємний, отруєння, він упевнений, викликає ліки, яке призначив йому лікар. І хворий від нього відмовляється, а через кілька днів після припинення прийому, ні дивлячись, ні на що, повертається до бажаного алкоголю...

  Чи можна лікуватися цим препаратом самостійно

  Увага - обережність не завадить! Купити препарати для хімічного захисту від алкоголю в реальних умовах може кожен. На моїй практиці були важкі випадки, коли хворі самостійно купили і за інструкцією до препарату еспераль зайнялися самолікуванням. У препарату є серйозні протипоказання, пам'ятайте не завжди «швидка» може встигнути. Крім того про ефективність монотерапії алкогольної залежності ви вже прочитали.

  У випадках коли необхідно уникнути самовільного припинення цього лікарського засобу від алкоголю, практикують вшивання Еспераль. Підшкірна імплантація спеціальних таблеток або капсул діє набагато довше від 3-х місяців до року. Якщо операція по вшивання препарату проведена грамотно, а місце розрізу успішно зажило витягти препарат дуже важко.

  Еспераль, замість виведення: коли лікування препаратом буде ефективним

  Вони сподіваються вилікувати алкоголізм найпростішим і доступним чином - медикаментозно. Прогрес фармацевтики, дослідження вчених дозволяють створювати все досконаліші лікарські засоби. Однак чи можна вважати, що сучасні таблетки, краплі, ін'єкції - панацея від алкоголізму? Чомусь таблетки від алкогольної залежності - еспераль не допомагають, стверджують співзалежних і хворий на черговому прийомі у психіатра.

  Використання дисульфіраму при лікування алкоголізму виправдано, але це повинно бути комплексне лікування. Таблетки від пияцтва, як їх часто називають не вирішують суть проблеми алкогольної залежності. Обов'язково повинна проводитися психотерапія, спрямована на подолання депресії, яка часто буває при алкогольної залежності, на корекцію настрою і порушень сну, зниження потягу до алкоголю треба домагатися на всіх рівнях, як на фізичному, так і психічному. Отже - тільки в поєднанні з психотерапією, тільки за рецептом нарколога, а ще краще в наркологічному стаціонарі.

  Narcofree. ru

  Таблетки для лікування алкоголізму Еспераль

  Лікування алкогольної залежності, - процес складний і багатоступінчастий. Потрібно позбутися від психологічного аспекту пристрасті до спиртного і від фізичної тяги до алкоголю. Етанол проникає в біохімічні клітинні структури, тому одного вольового рішення кинути пити часто буває недостатньо.

  В таких обставинах на допомогу приходять сучасна медицина та лікарські засоби від алкоголізму. У число найбільш дієвих медикаментів такого роду входить препарат Еспераль - таблетки для хімічної протекції від алкоголізму.

  Історія створення ліків

  Препарат був синтезований в 50 роках ХХ століття, але широке застосування знайшов трохи пізніше. Чинний компонент цього засобу від алкоголю - дисульфірам. Цікаві властивості цього з'єднання виявив датський вчений Мортенсен-Ларсен. Він зауважив, що робочі цехи по вулканізації гуми, які постійно контактували реагентом тетраетілтіурамдісульфідом, поступово придбали непереносимість алкоголю.

  При вживанні спиртного замість очікуваних ейфорійного і розслаблюючих ефектів вони відчували:

  • Головний біль;
  • Гіпертонію;
  • Нудоту;
  • Гіперемію (почервоніння шкірних покривів);
  • Сильне серцебиття;
  • Задуха;
  • Судоми;
  • Втрату свідомості.

  Мортенсен-Ларсен досліджував властивості вищезгаданого реагенту і виділив похідне на його основі - дисульфірам - ще більш сильна речовина, що сприяє формуванню алкогольної непереносимості.

  Дісульфірам і став основою ліки від алкоголізму, названого «Еспераль». Цей препарат випускається у вигляді ампул для підшкірного, внутрішньовенного або внутрішньом'язового введення, виробляються також таблетки Еспераль з дисульфірамом як діючу речовину.

  Фармакологічна дія

  Ліки діє як інгібітор і блокатор основного ферменту печінки - алкогольдегідрогенази. Це фермент сприяє розщепленню алкоголю і його перетворенню в нешкідливу оцтову кислоту. Препарат Еспераль перешкоджає цьому дії і зупиняє процес розщеплення на першій стадії, в результаті чого етанол розпадається лише до ацетальдегіду - найсильнішого токсину для людського організму.

  Цим і пояснюється реакція людини на одночасний прийом алкоголю і дисульфіраму: таблетки не дозволяють організму впоратися з отруйним дією алкоголю, навіть якщо він вживається в малих кількостях.

  Спосіб застосування

  Таблетки призначає лікар. Перед початком терапії пацієнт обов'язково попереджається про можливі наслідки і ускладнення. Препарат приймається орально по 500 мг щодоби в ранкові години до їжі. Лікар призначає схему прийому, згідно з якою доза або зменшується, або збільшується. Подальша дозування залежить від реакції хворого на лікарський вплив.

  Через тиждень після початку прийому ліків Еспераль лікарем може бути проведена алкогольна проба. При слабкій реакції на препарат дозування збільшується. Надалі препарат може прийматися в підтримуючої дозуванні 150 мг щодня протягом року.

  Беручи таблетки, хворому заборонено вживати:

  • Будь-які алкогольні напої (навіть пиво і слабоалкогольні коктейлі);
  • Харчові продукти з вмістом етилового спирту (цукерки, торти з алкогольною просоченням);
  • Ліки з вмістом етилового спирту - різні настоянки і т. П.

  Протипоказання і побічні ефекти

  Таблетки проти алкоголізму Еспераль не слід приймати самостійно, також не можна застосовувати препарат таємно, додаючи страждають від алкоголізму хворим в їжу або напої: дисульфірам може викликати важкі фізіологічні реакції.

  Дані таблетки від алкоголізму протипоказані при:

  • Ниркової та печінкової недостатності;
  • Серйозних патологіях органів дихання;
  • Індивідуальної непереносимості;
  • Хворобах серця;
  • Гіпертонії;
  • Розладах психіки;
  • Епілепсії;
  • Онкологічних хворобах;
  • Вагітності.

  Еспераль не рекомендується також особам старше 60 років і хворим на інфекційні захворювання в гострій стадії. Це засіб від алкоголізму може викликати при передозуванні сонливість, швидку стомлюваність, алергію і ураження печінки.

  Opohmele. ru

  Питання: Родич "зашився" від алкоголізму препаратом "еспераль". Сам він людина слабохарактерний. питання всередині

  МаргарітаФілатова

  Препарат Еспераль винайдений у Франції і широко застосовується в лікуванні алкоголізму в європейських країнах. Аналоги французької еспералі для підшивки - російські таблетки Тетурам, таблетки Еспераль, український Еспераль-гель і Тетлонг - 250. Діюча речовина всіх різновидів Еспераль одне - дисульфірам.

  Препарат Еспераль блокує в печінці фермент алкогольдегідрогеназу, що відповідає за руйнування алкоголю організмі. У цій ситуації звичайний питний спирт (етанол) стає вкрай небезпечним для людського організму. Людина виявляється таким же беззахисним перед етанолом, як квітка, який зів'яне, якщо його полити горілкою. Токсичність етилового спирту наближається до токсичності метилового спирту, прийом 50 грамів якого призводить до втрати зору, а 150 грамів - до смерті.

  При вживанні алкоголю в термін дії імплантованого препарату Еспераль або хімзахисту розвивається реакція несумісності. Вона полягає в найсильнішій інтоксикації. В першу чергу страждає нервова система - виникають головні болі, нудота, болісна блювота без почуття полегшення. Можливо погіршення зору, судоми центрального генезу. Серцево-судинна система відповідає спазмом судин серця і головного мозку, серцебиттям, різкими стрибками тиску, болями в області серця. Страждає весь організм. Можливий розвиток збудження і істерики або, навпаки, млявості і сонливості. Рідше виникає пронос і болі в суглобах на зразок "ломки" у наркоманів.

  При розвитку такої вираженої реакції несумісності алкоголю та еспералі слід терміново викликати додому лікаря швидкої допомоги або нарколога, який введе антидот і проведе детоксикацію. Це запобіжить розвитку таких небезпечних наслідків несумісності алкоголю та еспералі, як гіпертонічний криз, інсульт, інфаркт, аритмії, набряк мозку, втрату зору.

  Без детоксикації отруєння триває до декількох діб. Як правило, невиражену виражену реакцію несумісності препарату Еспераль молодий і спочатку здоровий чоловік в стані перенести "на ногах". Основне навантаження в цьому випадку ляже на печінку і нирки, які з часом очистять організм від токсинів.

  Слід ще раз відзначити, що перебування Еспераль в організмі при відсутності алкоголю нічим себе не проявляє. В цьому випадку Еспераль абсолютно нешкідлива.

  Олексій Пилипенко

  У мене знайомий періодично зашивається, т. Е. Що зашивався, що немає, проходить півроку, місяць і знову...

  Інна Красильникова

  Не смертельно, але вкрай неприємно. Це алергічна реакція. На психологічний. рівні справа така: якщо САМ прийняв рішення зашіться - буде триматися. Швидше за все...

  Валерій

  Дивлячись де він підшивав її. Деякі контори вшивають беспонтовий ампули (чисто на страх). Деякі - реальні. Через одну діючу. Як російська рулетка. Якщо потрапить на діючу, тоді швидку допомогу доведеться викликати. Там відкачають. Я чув що у них з диханням стає погано.

  Матильда

  Горбатого могила виправить. Алкоголіку комфортно в п'яному стані, вони до нього прагнуть. Тоді навколишнє середовище їм по барабану.

  Lena Ivanova

  Побічні ефекти, зумовлені асоціацією дисульфірам-етанол: колапс, аритмія, стенокардія, інфаркт міокарда, набряк мозку, геморагічний інсульт. Передозування. Симптоми: коматозний стан, колапс, неврологічні ускладнення. Лікування: симптоматичне, спрямоване на відновлення і підтримання функціонального стану серцево-судинної системи, дихальної системи.

  Ну, взагалі не дуже "хороші наслідки" ....

  Starik

  Вся проблема у власній голові. Ніяка кодування не допоможе, якщо протягом п'яти років немає залізної волі. Це не теорія, а практика. Чи не п'ю 9 років без всяких кодувань.

  Таблетки Еспераль: знайти відгуки і ціна

  Еспераль - одиниз найпопулярніших препаратів для лікування алкогольної залежності. Він викликає стійку відразу до будь-яких спиртних напоїв, пов'язане зі значним погіршенням самопочуття після їх вживання.

  У сучасній наркології препарат застосовується в трьох формах:

  • Таблетки Еспераль для прийому всередину;
  • Таблетки для вшивання під шкіру;
  • Гель для введення.

  У цій статті ми поговоримо про таблетки для прийому всередину. Про підшивці і уколах Еспераль читайте тут.

  Діючою речовиною таблеток і підшивки Еспераль є дисульфірам. Його відкриття було зроблено завдяки спостережливості данського дослідника О. Martensen-Larsen. Він зауважив, що робочі, які займаються вулканізацією гуми, не переносять спиртного, а якщо пропускають в пабі кухлик пінистого, то відчувають себе після цього дуже погано. Виявилося, що в цехах по вулканізації каучуку організм людини контактує з тетраетілтіурамдісульфідом. На його основі згодом і був створений дисульфирам.

  НЕ МОЖЕТЕ умовити ЛЕЧИТЬСЯ? Наші фахівці готові допомогти вирішити цю проблему. Ми успішно мотивуємо в 9 з 10 випадках і беремося за найважчих пацієнтів. Якщо вам потрібна допомога звонітеілі скористайтеся цією формою

  Ваш телефон: *

  Як діє препарат?

  Для того щоб зрозуміти, як працюють таблетки Еспераль від алкоголізму, розглянемо схему дії етилового спирту на організм:

  Еспераль блокує фермент ацетальдегідрогенази, яка знешкоджує ацетальдегід - токсичний продукт перетворення етилового спирту.

  Еспераль: інструкція із застосування

  В інструкції по застосуванню препарату Еспераль в таблетованій формі описується така схема прийому:

 • Лікування починають з 500 мг (1 таблетка), приймають один раз на добу під час їжі;
 • Потім доза може бути зменшена до 250 мг на добу (половина таблетки);
 • В кінцевому підсумку можна перейти на дозу 125 мг на добу (четверта частина таблетки).
 • Лікування здійснюється строго за призначенням і під контролем лікаря. Варто пам'ятати про всі можливі наслідки неправильного прийому препарату і його вживання разом з алкоголем (ми поговоримо про це нижче).

  Через 7 - 10 днів лікар зазвичай просить пацієнта з'явитися на повторний прийом для того, щоб проконтролювати ефективність лікування. Пацієнту дають таблетку Еспераль 500 мг і мікродозу алкоголю (від 10 мл горілки), дивляться на реакцію. За результатами проби дозування препарату можуть змінити.

  Які ефекти викликає?

  Отже, як же допомагає Еспераль від алкоголізму? Що буде відчувати пацієнт, якщо він все ж буде вживати спиртне?

  Якщо «зірвався» пацієнт «відбудеться легко», то він отримає найсильніший похмілля, яке триває не один день і супроводжується нестерпним головним болем, тремтінням у тілі, нудотою і блювотою. Зняти ці симптоми без допомоги лікаря практично неможливо.

  Більш важкі наслідки:

 • Різке падіння кров'яного тиску і непритомність;
 • Зупинка дихання;
 • Судоми, як у хворих з епілепсією, тимчасові паралічі;
 • Сильні болі в серці, за грудиною, може статися інфаркт міокарда;
 • Порушення ритму серцевих скорочень (аритмія), здатні приводити до смерті.
 • Які напої не можна вживати під час прийому таблеток Еспераль?

  Перед початком прийому препарату пацієнту обов'язково розкажуть про продукти, які йому не можна вживати:

  • Будь-які алкогольні напої в будь-яких дозах, навіть мінімальних;
  • Будь-які лікарські засоби, в яких міститься етиловий спирт (спиртові настоянки);
  • Будь-які перебродили продукти, наприклад, квас, несвіжі кисломолочні продукти;
  • Кондитерські вироби, цукерки, до складу яких входить коньяк, ром та інші спиртні напої.

  Коли пацієнт, який приймає Еспераль від алкоголізму, бере участь в гулянні, він повинен уважно стежити за тим, яку їжу і напої він вживає. Як показує статистика, найчастіше неприємні наслідки наздоганяють людей саме під час свят, наприклад, після необережно з'їденого шматочка пирога, коржі якого просякнуті ромом.

  Безкоштовна консультація Хочете закодуватися або дізнатися з чого почати лікування? Дізнатися умови перебування і вартість? Якщо вам потрібна допомога звонітеілі скористайтеся цією формою Ви отримаєте консультацію у фахівця абсолютно АНОНІМНО безкоштовно. Щоб отримати вкажіть ваше ім'я і телефон

  Ваше ім'я:

  Ваш телефон: *

  Симптоми передозування і протипоказання. Чому не можна «підсовувати» людині таблетки Еспераль без його відома?

  І таблетки, і підшивка Еспераль не роблять в організмі ніяких ефектів, якщо їх застосовують у звичайних дозах, і якщо вони не поєднуються з алкоголем.

  Проте передозування препарату завжди небезпечна. Її ознаки: втрата свідомості, падіння кров'яного тиску, розлади з боку нервової системи. При появі цих симптомів потрібно відразу викликати лікаря.

  Таблетки Еспераль протипоказані при ряді захворювань:

  • Ішемічна хвороба серця: стенокардія, недавно перенесений інфаркт міокарда;
  • Запалення серцевого м'яза - міокардит;

  Narcoblock. ru

  Препарат не застосовується для виведення з запою або зняття абстинентного синдрому. Еспераль призначається тільки після детоксикації і зняття абстиненції.

  до змісту ^

  Як проводиться кодування і скільки діє препарат

  Кодування препаратом Еспераль за допомогою таблеток передбачає їх постійне вживання протягом тривалого періоду часу. Введення імплантату в цьому відношенні має явну перевагу.

  Таблетки

  Важливо підібрати безпечну дозування. Зробити це можна тільки експериментальним шляхом. Як правило, середня доза становить 0,25 г, які приймаються один раз на добу вранці. Якщо при цьому дозуванні спостерігаються побічні ефекти, дозу зменшують, але не менше, ніж до 0,1 м

  Для з'ясування ефективної дозування і для отримання реакції з боку пацієнта лікар може провести дисульфирам-алкогольну пробу. Під контролем лікаря хворим, які проходять курс лікування Еспераль, здійснюється прийом спиртовмісної напою в обсязі 10-30 мл 40% спирту.

  Терапію стандартними дозуванням проводять протягом 7-10 днів. Далі дозування в будь-якому випадку знижують до 01-015 г на добу. Терапевтичні ефект, як правило, триває до 2-х тижнів після закінчення лікування.

  Для профілактики рецидивів алкоголізму терапія може бути призначена на строк від одного до трьох років з застосуванням зниженої дозування.

  Тривале вживання Еспераль має супроводжуватися загальним аналізом крові 1 раз в 6 місяців.

  Імплантат

  Імплантація під шкіру гелю з дисульфірамом позбавляє від необхідності щоденного прийому препарату. Імплантат підтримує постійну концентрацію дисульфіраму, поступово інфузіруя в кров невеликими кількостями.

  Імплантат може бути ефективний протягом декількох років.

  до змісту ^

  Реакція організму на алкоголь після кодування

  При використанні препарату Еспераль вживання алкоголю стає неможливим через блокування механізму розпаду ацетальдегіду, яке веде до накопичення цього токсичної речовини. В результаті через 10 хвилин після вживання алкоголю у приймаючого Еспераль проявляється комплекс вегетосудинні порушень, зокрема:

  • Відчуття жару і почервоніння шкірних покривів.
  • Головний біль, відчуття пульсації в голові.
  • Запаморочення, слабкість.
  • Підвищене потовиділення.
  • Задишка.

  При великій кількості випитого (більше 50 мл) або при підвищеній чутливості до дисульфіраму або при індивідуальні особливості метаболізму етилового спирту можливі важчі реакції організму у вигляді:

  • Болі в грудях, тахікардія, стенокардія, аритмія.
  • Значне зниження артеріального тиску.
  • Дихальна недостатність.
  • Сплутаність свідомості.

  Були також описані випадки комбінація дисульфіраму з етиловим спиртом, в результаті яких життя людини загрожувала небезпека:

  • Інфаркт.

  Yatrezv. com

  Закодуватися - це просто, кодування від алкоголізму всі методи: еспераль, еспераль-гель, торпедо, хімзахист, підшивка; Клініка «Надія», (812) 9842276

  Відео про кодування алкоголізму

  Кожен день, допомагаючи нашим пацієнтам боротися з алкогольною залежністю, ми чуємо від них одні й ті ж питання з приводу методів фармакологічного кодування: «Що таке хімзахист, еспераль, підшивка - і чим вони відрізняються».

  Відповідаємо: Все дуже просто - в даний час існує багато препаратів з різними комерційними назвами: еспераль, тетлонг, актоплекс, торпедо і інші - але потрібно чітко розуміти, що різниці між ними немає абсолютно ніякої, так як основною діючою речовиною всіх цих препаратів є Дисульфірам . З приводу таких понять як «хімзахист», «підшивка» - не дарма ми беремо ці слова в лапки, тому що по суті ці поняття історичним чином виробилися у пацієнтів, які отримують лікування дисульфірамом.

  Хімзахист від алкоголізму

  Чому «підшивка» - раніше дисульфирам для пролонгованої введення існував тільки у формі капсули, яка вшивається в підшкірну жирову клітковину і препарат поступово вивільняються у кров (препарат "торпедо"), з часом з'явилися зручні форми введення в організм препаратів дисульфіраму тривалої дії, а саме препарати у вигляді гелю, які вводяться внутрішньом'язово (зазвичай під лопатку або сідничний м'яз) і препарати дисульфіраму в рідкому вигляді, які вводяться безпосередньо в кров «внутрішньовенний шлях введення» або « Химзащита ». А який шлях введення дисульфіраму вибрати, лікар з пацієнтом вирішують спільно під час обговорення плану лікування.

  Еспераль

  Пацієнт, який виявив бажання закодуватися, повинен усвідомлювати, що еспераль гель, відгуки, про який в більшості своїй позитивні, використовується виключно за його згодою на лікування. Насильницьке використання даного засобу мало того, що не принесе користі, так ще й може стати причиною значного погіршення здоров'я.

  Підшивка

  Імплантація передбачає введення препарату в підшкірні м'які тканини сідниць, передньої черевної стінки або лопатки. Для цього проводиться невеликий надріз і в нього на глибину - 4 сантиметри вводиться до 10 таблеток, після чого ранка зашивається і накривається стерильною пов'язкою. Період дії імплантату зазвичай становить, починаючи від 6 місяців і закінчуючи 5 роками.

  Пацієнту під час лікування категорично протипоказаний прийом алкоголю і лікарських препаратів, що містять спирт. При появі побічних ефектів або порушення тверезого режиму, необхідно звернутися до лікаря, завданням якого буде Нейтралізація еспераль .

  Нейтралізація еспераль

  Вживання алкоголю можливо лише після закінчення терміну дії або після нейтралізації еспераль гелю!

  У разі якщо ви не готові утримуватися від алкоголю, але вам ввели еспераль, жизнено необхідно, для вашого здоров'я, зробити нейтралізацію препарату. Для цього вам буде введений антидот, який заблокує дії препарату. Якщо ви не стрималися, і вжили алкоголь, терміново телефонуйте лікареві, щоб він приїхав і ввів антидот.

  Кодування від алкоголю методом Довженка

  Метод Довженка заснований на гіпнотичному впливі на пацієнта, під час якого хворому за допомогою спеціального коду (який знає тільки лікуючий лікар) навіюється установка на життя без алкоголю, при цьому йому прищеплюється відраза до запаху, смаку і зовнішнього вигляду алкоголю. Метод Довженка діє протягом певного терміну (рік, два, три і т. Д.) І досягається завдяки нав'язування пацієнтові волі психотерапевта і подальшого чіткого додержання вказівок фахівця. Метод підкріплюється можливістю "розкодування" з метою зняття тяжких і неприємних переживань у пацієнта.

  Провокація (проба з алкоголем)

  Після того, як пацієнт був закодований одним з існуючих методів кодування, йому проводять провокацію (пробу з алкоголем). Основною її метою є оцінка загального стану хворого після прийому певної кількості спиртного напою (горілка, вино, пиво та ін.), Після чого оцінюється діяльність серцево-судинної, дихальної, м'язової та нервової систем. Якщо реакція на провокацію алкоголем слабка, необхідно щось змінювати процедуру, або посилювати вплив. Якщо негативна реакція на прем алкоголю достатня і проявилася через 20 - 30 с, пацієнтові вводять препарат, який нейтралізує дію алкоголю і знімає негативну симптоматику у пацієнта. Проба з алкоголем обов'язково поводятся в умовах стаціонару під контролем лікаря.

  Історичні відомості

  Кодування від алкоголю вперше з'явилася в Європі. Шляхом спостережень було відмічено, що в виробничих цехах, в яких здійснювалася вулканізація гуми, практично у всіх робочих виникло відразу до пива. Як потім з'ясувалося, винуватцем такої непереносимості спиртного став тетраетілтіурамдісульфід. Саме ця речовина в подальшому стало основою для синтезу противоалкогольного препарату дисульфіраму (синоніми: антабус, еспераль, тетурам). Дисульфірамом лікували алкогольну залежність в 40-х - 50-х роках минулого століття. Пізніше в лікуванні алкогольної залежності почали застосовувати метод, заснований на виробленні негативного рефлексу (близького до смерті стану) на алкогольну провокацію.

  Механізми дії кодування

  При впливі на організм людини психотерапевтичних методів хворому вселяється огиду до спиртного, а також боязнь, страх перед його вживанням. При медикаментозної терапії у хворого шляхом застосування спеціальних препаратів (таблетованих, ін'єкційних або мають вигляд імплантатів) на певний інтервал часу пригнічується бажання пити спиртні напої, в разі порушення заборони, комбінація цих препаратів і спиртного сприяє виникненню гостро виражених реакцій у вигляді нудоти, блювоти, болю в серці, підвищення тиску, судом. Це є в подальшому підставою для формування тверезого способу життя, "закодованого" від прийому алкоголю.

  Наші фахівці виїжджають всі райони Санкт-Петербурга: Адміралтейський район, Василеостровский район, Виборзький район, Калінінський район, Кіровський район, Красногвардійський район, Красносельський район, Московський район, Невський район, Петроградський район, Приморський район, Фрунзенський район, Центральний район.

  У Колпинский район, Кронштадский район, Петродворцовий район, Пушкінський район, Курортний район ми виїжджаємо так-же. Виїзд лікаря за межі міста - до вартості процедури додаються дорожні витрати з розрахунку приблизно 300 руб. за кожні 10 км. шляху.

  Так-же ми виїжджаємо в усі довколишні населені пункти такі як: Колпіно, Пушкін, Павловськ, Петергоф, Комунар, Гатчина, Сестрорецк, Виборг, Приморськ, Всеволожськ, Сосново, Зеленогорськ, Колтуши, Яніно, Сертолово, Дев'яткіна, Відрадне, Нікольське, Тосно, Шліссельбург, Червоне село, Ломоносов, Мга, Кіровськ, Павлово і інші. Виїзд лікаря за межі міста - до вартості процедури додаються дорожні витрати з розрахунку приблизно 300 руб. за кожні 10 км. шляху.

  Alco-help. ru

  Таблетки від алкоголізму Еспераль

  У кожної людини є свої звички і слабкості. Але буває і так, що звичка з часом переростає в серйозний порок, який руйнує психічне і фізичне здоров'я людини. Йдеться про важкої алкогольної залежності.

  Зловживання алкоголем кардинально змінює світосприйняття. Навіть сильна і вольова людина часто самостійно не може впоратися з цією згубною пристрастю. Тяга до спиртного домінує над усіма іншими життєвими пріоритетами.

  Для щадного лікування від алкоголізму існує безліч варіантів, в тому числі і прийом відповідних ліків. Одним з найбільш поширених препаратів, які використовуються для медикаментозного лікування алкогольної залежності, є «Еспераль».

  Історія розробки та принцип дії

  Основною діючою речовиною таблеток «Еспераль» є речовина дисульфирам. Цікаві властивості цієї речовини відкрив датський вчений О. Мортенсен-Ларсен, який зауважив, що робітники промислових виробництв, що контактують з реагентом тетраетілтіурамдісульфід, не можуть переносити алкоголь. При його вживанні замість очікуваних ейфорії і розслаблення вони відчували запаморочення, нудоту, скачки артеріального тиску і навіть непритомніли.

  Згодом, при дослідженні властивостей тетраетілтіурамдісульфіда, вчені виділили його похідне і стали використовувати його для лікування важких випадків алкогольної залежності. Справа в тому, що дисульфірам блокує дію основних ферментів, які нейтралізують етиловий спирт.

  Внаслідок цього в крові різко підвищується концентрація токсичних метаболітів алкоголю. Організм не встигає справлятися з цими речовинами, і тому розвиваються патологічні явища: різка зміна кольору обличчя, сильне падіння артеріального тиску і наступні за цим непритомність, нудота, відчуття загального фізичного дискомфорту, тахікардія та т. Д.

  Способи застосування

  Препарат «Еспераль» можуть призначати перорально або застосовувати при методиці підшивки. Залежно від ситуації при пероральному прийомі лікар-нарколог може призначити дозування від чверті до цілої таблетки один раз на добу. При цьому під час курсу лікування пацієнт знаходиться під постійним наглядом фахівців.

  Дісульфірам добре засвоюється (від 70 до 90%) і переробляється організмом людини. При цьому речовина ніяк себе не проявляє до тих пір, поки пацієнт не буде вживати спиртного. Тільки після цього він починає відчувати неприємні реакції. Завдяки такому «батога» у вигляді різкого погіршення самопочуття, у хворого виробляється негативне ставлення до вживання спиртного.

  Для вшивання капсули з препаратом «Еспераль» використовуються важкодоступні і закриті частини тіла (під сідницями або під лопатками). Перевага цього методу полягає в тому, що пацієнтові не потрібно контролювати себе і дотримуватися графіка прийому ліків. Мікродози кошти надходять в його організм з капсули щодня.

  Як в першому, так і в другому випадку лікар може за бажанням хворого провести так звану дисульфірамовий пробу, щоб пацієнт зміг оцінити дієвість лікування і всю глибину наслідків у разі невиконання рекомендацій лікуючого лікаря. Навіть незначна кількість етилового спирту, що потрапило в організм, викликає токсичну реакцію.

  Дуже часто медикаментозне лікування таблетками «Еспераль» поєднують з психотерапією для посилення ефекту.

  Читайте також :

  Skazhynet. ru

  Препарат "Еспераль": відгуки, інструкція із застосування :: SYL. ru

  Препаратом для лікування від алкоголізму є «Еспераль». Відгуки підтверджують, що регулярне застосування даного препарату сприяє тому, що розвивається стійка негативна реакція на алкоголь. З структурних аналогів препарату «Еспераль», якщо брати за основу його головна діюча речовина, можна назвати кошти «Тетлонг-250», «Тетурам», «Дісульфірам», «Торпедо», «Лідевін», «Антабус». Випускається «Еспераль» в таблетках для прийому всередину пероральним методом, для імплантації підшкірно в формі таблеток, а також у вигляді гелю. Дісульфірам - активний компонент препарату, міститься в ньому в обсязі 0,5 м

  Фармакологічна дія препарату «Еспераль»

  Відгуки повідомляють про те, що даний препарат допомагає при залежності від алкоголю завдяки таким процесам: пригнічення ацетальдегідрооксідази, тобто ензиму, який бере участь в процесі нейтралізації і розщеплення етанолу в організмі. Ацетальдегід є проміжним метаболітом, який накопичується в плазмі крові через часткове окислення етилового спирту. Дане накопичення здатне викликати сильне токсичне отруєння, через якого настає загальна інтоксикація, що супроводжується такими симптомами, як сильне збудження, загальмованість, відчуття нестачі в повітрі, сонливість, нездужання, загальна слабкість, тахікардія, блювота і нудота. При настанні стану людини, в якому він не може контролювати кількість спиртного, вжитого ним, і застосовується препарат «Еспераль Гель». Відгуки кажуть, що саме в цей період, прийом препарату найбільш ефективний. Від 70 до 90% препарату після його перорального прийому всмоктується в організм з шлунково-кишкового тракту. Максимального ефекту можна досягти через 12 годин після того, як прийняли препарат. Після припинення лікування дія засобу «Еспераль» триває від однієї до двох тижнів. Підтримка стабільного рівня дисульфіраму дає можливість застосування даного препарату саме в вигляді імплантів. Вкрай важливим є факт того, що на протязі двох-трьох діб до вживання ліків «Еспераль» не можна вживати ніяких алкогольних напоїв. За вказівкою деяких відгуків, вживання таблеток «Еспераль» разом з алкоголем може дати непередбачувані реакції як відстрочені, так і блискавичні. Токсичний гепатит може розвинутися при відстроченої реакції.

  Застосування препарату «Еспераль»

  Відгуки говорять про сприятливий прогноз при застосуванні даного препарату. Призначається він в випадках:

  • Терапії хронічної алкогольної залежності в якості дезинтоксикационного медикаменту;
  • Для профілактики рецидивів під час лікування залежності від спиртного.

  Прийом ліки

  Приймається препарат по інструкції під час їжі вранці по 0,5 г (таблетки) На восьмий або десятий день після того, як ви почали приймати препарат, необхідно здійснити алкогольну пробу (тетурам) - після вживання 0,5 г препарату - 25-30 мл спирту 40%. Якщо реакція виявиться слабкою, дозу збільшують на 15-20 мл. Проба повторюється амбулаторно - через 4-5 днів, стаціонарно - через 1-2 дні. Далі слід підтримуюча терапія протягом двох-трьох років - кожен день по 0,1-0,2 г. Таблетки «Еспераль» вводяться на глибину 4 см в м'язову тканину. Імплантується засіб «Еспераль» в верхню сідничний частина або в ліву клубову область. Попередньо область введення ретельно дезінфікують і знеболюють, далі робиться надріз в 6 мм, після чого, розставивши підшкірну клітковину, вводять 2 таблетки препарату «Еспераль» по 0,1 г кожна. Повторюють процедуру чотири рази, таблетки вводять навколо місця, яке надрізали, хрестоподібно. Для лікування необхідно в цілому 8 таблеток (приблизно 0,8 г медикаменту). Закінчивши процедуру імплантації препарату, на надріз накладають шов, а далі пов'язку, яка обов'язково повинна бути стерильною. Термін дії підбирається в індивідуальному порядку для кожного пацієнта (від шести місяців до п'яти років), як і доза препарату «Еспераль». Відгуки фахівців повідомляють про аналогічний дії гелю.

  Протипоказання

  Як і у будь-якого іншого препарату, протипоказання є і у ліки "Еспераль". Відгуки говорять про небажаному його застосуванні у випадках:

  • Чутливості до компонентів препарату;
  • Патологіях системи судин і серця (міокардит, серцево-судинної недостатності);
  • При недостатності печінки і нирок;
  • При захворюваннях нервової системи;
  • Під час лактації та вагітності;
  • При цукровому діабеті.

  Побічна дія

  Спільно з медикаментами, які містять етанол, а також алкоголем заборонено приймати препарат "Еспераль" (таблетки). Відгуки повідомляють про це. Можливі такі побічні дії:

  • Присмак металу в роті;

  Syl. ru

  При одночасному прийомі препарату Еспераль і етанолу розвивається реакція непереносимості (припливи крові, еритема, блювання, тахікардія).

  Комбінації не рекомендуються

  При одночасному застосуванні з ізоніазидом - порушення поведінки та координації.

  При одночасному застосуванні з похідними 5-нітроімідазолу (метронідазол, орнідазол, секнідазол, тинидазол) розвиваються деліріозні розлади, сплутаність свідомості.

  При одночасному застосуванні з фенітоїном спостерігається значне і швидке підвищення концентрації фенітоїну в плазмі крові з розвитком токсичних симптомів (внаслідок пригнічення метаболізму фенітоїну). Якщо комбінації уникнути неможливо, то слід проводити клінічне спостереження і контроль концентрації фенітоїну в плазмі в ході і після лікування дисульфірамом.

  Комбінації, що вимагають обережності

  При одночасному застосуванні з варфарином (і іншими пероральними антикоагулянтами) посилюється його ефект і підвищується ризик розвитку кровотечі (внаслідок пригнічення метаболізму варфарину в печінці). При даній комбінації рекомендується частіший контроль рівня протромбіну в крові і корекція дози антикоагулянтів протягом 8 днів після відміни дисульфіраму.

  Дісульфірам пригнічує метаболізм теофіліну. Тому потрібно зменшення дози теофіліну, в залежності від клінічних симптомів і його концентрації в плазмі.

  Дісульфірам здатний підсилювати седативний ефект бензодіазепінів внаслідок інгібування їхнього окисного метаболізму (особливо хлордиазепоксида і діазепаму). Дози бензодіазепінів слід коригувати відповідно до клінічними проявами.

  Трициклічні антидепресанти посилюють реакції непереносимості алкоголю, якщо хворі, ліковані дисульфірамом, приймають спиртні напої.

  Health. mail. ru

  11 Липня 2017 | # 18Діма

  Гість Тетяна писав (а): моєму чоловікові ввели цей препарат внутрішньовенно сказали на рік. на наступний день він напився. п'є до сих пір і ще більше, ніж раніше. у нього гепатит B. з рота з'явився запах ацетону. я боюся за нього. ЩО МЕНІ РОБИТИ??????????????

  Комплексне лікування в реабілітаційному центрі. Іншого виходу немає! Ответіть04 Червня 2017 | # 17Алексей

  Гість Привіт! Кодувався внутрішньовенно і дали мені таблетки, сказали пити протягом тижня по дві (одна маленька жовта, а інша велика біла) що це за таблетки такі ж від них дійсно ейфорія билаОтветіть03 Квітня 2017 | # 16Татьяна

  Гість Хочу поділитися нашим досвідом прийому таблеток Алкофарм. Мій чоловік водій маршрутки. Поки працює, не п'є. Як тільки вихідні п'є, не просихає. Вмовила його спробувати Алкофарм. Приймає таблетки він уже місяць. Перші два тижні пив, як зазвичай, тільки приймав таблетки. На третє тижня почав як зазвичай, а на другий день він пив тільки Алкофарм, давала йому по 3 таблетки тричі на день, протримався. Минулі вихідні він випив тільки один раз за вечерею і на другий день вже не пив. Видно, що він себе став краще відчувати, та й сам це визнає. Тому будемо приймати далі. Ответіть06 Червня 2013 | # 15Татьяна

  Гість Чи можна пити квас? Адже він з дріжджами. Ответіть05 Червня 2013 | # 14Васілій

  Гість Таблетки і блокада (внутрішньовенний разовий укол - кодування) дві великі різниці. Таблетками концентрація препарату в крові досягається поступово, а укол - моментально. Кодувався на 1 рік - не пив 2, потім зрив. Пив Пропротен 100 - ефект нульовий, а еспераль - допоміг не більше півроку: знову зрив. Кодувався на півроку - не пив 3 роки. Знову зрив (2 рази запив, дружина попросила знову зробити блокаду. Я погодився, її пошкодував, але сам був проти. Зараз ефект нульовий! Толі препарат підроблений (хоча укол робили в наркоклініці), а найбільше мені здається не хімія стримує людини, а його сила-волі і бажання. на рахунок потенції - справжня ПРАВДА, на собі випробував: після кожної блокади потяг, бажання і можливості стрибкоподібно і різко зменшувалися (хоча старим себе не вважаю - тільки 45, а вже полуімпотент!) Ответіть04 травня 2013 | # 13татьяна

  Гість моєму чоловікові ввели цей препарат внутрішньовенно сказали на рік. на наступний день він напився. п'є до сих пір і ще більше, ніж раніше. у нього гепатит B. з рота з'явився запах ацетону. я боюся за нього. ЩО МЕНІ РОБИТИ?????????????? Ответіть09 Березня 2013 | # 12Антрекот

  Гість Олег писав (а): Після лікування препаратом еспераль вдруге відчув сильне нездужання, пригнічений стан, часта дратівливість, сильне зниження потенції.

  Мабуть не підходить вам еспераль. просите перекладу на інші препарати, їх в лінійці є - той же Лідевін, що Антон опісиваетОтветіть09 Березня 2013 | # 11Антрекот

  Гість Антон писав (а): Вже три роки як не п'ю, з перервою невеликим (був зрив), але Лідевін допоміг мені, а до зриву прінмаем еспераль (краплі) - в загальному самопочуття було не милостивим треба сказати. З Лідевін як то проблем менше в плані свого самопочуття, а тут ще й підтримка була у мене. Добре, що так вийшло.

  Я так вважаю, що краплі гірше таблеток. адже дисульфирам при взаємодії з киснем втрачає свої властивості. тобто розкрив ампулу - речовина чинне, постояла рідина - толку від неї мало ужеОтветіть09 Березня 2013 | # 10Антрекот

  Гість Антон писав (а): Владислав писав (а): дисульфірам дісульфіраму ворожнечу, ось в Лідевін міститися вітаміни, тому при його прийомі нездужання як правило не виникають

  Я Лідевін пролечился - курс 3 місяці, дійсно сильних нездужань не виникало. Ну це і добре звичайно.

  Вітаміни групи б вас врятували! Ответіть09 Березня 2013 | # 9Антрекот

  Гість Світлана писав (а): я дві таблетки по інструкції випила мене почало нудити постійно спати хочеться з'явилася нервозність. через який час можна вживати алкоголь після застосування таблеток?

  Приймати алкоголь! та навіщо вам взагалі лікування? ви просто гроші на вітер викидаєте, якщо такі питання задаетеОтветіть09 Березня 2013 | # 8Антрекот

  Гість Світлана писав (а): я дві таблетки по інструкції випила мене почало нудити постійно спати хочеться з'явилася нервозність. через який час можна вживати алкоголь після застосування таблеток? Владислав писав (а): дисульфірам дісульфіраму ворожнечу, ось в Лідевін міститися вітаміни, тому при його прийомі нездужання як правило не виникають

  Владислав, ну взагалі можуть і після Лідевін виникати. тут питання індивідуальної переносимості. у Еспераля одні вітаміни в складі, у Лідевін інші. нарколог для того і є, щоб на підставі повної клінічної карти вибрати оптимальний препаратОтветіть08 Лютого 2013 | # 7Антон

  Гість Уже три роки як не п'ю, з перервою невеликим (був зрив), але Лідевін допоміг мені, а до зриву прінмаем еспераль (краплі) - в загальному самопочуття було не милостивим треба сказати. З Лідевін як то проблем менше в плані свого самопочуття, а тут ще й підтримка була у мене. Добре, що так вийшло. Ответіть08 Лютого 2013 | # 6Антон

  Гість Світлана писав (а): я дві таблетки по інструкції випила мене почало нудити постійно спати хочеться з'явилася нервозність. через який час можна вживати алкоголь після застосування таблеток?

  Так взагалі не захоплюйтеся, одночасно не можна - в тому то і сенс. Ответіть08 Лютого 2013 | # 5Антон

  Гість Владислав писав (а): дисульфірам дісульфіраму ворожнечу, ось в Лідевін міститися вітаміни, тому при його прийомі нездужання як правило не виникають

  Я Лідевін пролечился - курс 3 місяці, дійсно сильних нездужань не виникало. Ну це і добре звичайно. Ответіть24 Січня 2013 | # 4вячеслав

  Гість принемать еспіраль де то рік ПТІТ кинув, але чому то серйозно порушилася потенція, не знаю тепер що і робити? Ответіть01 Грудня 2012 | # 3светлана

  Гість я дві таблетки по інструкції випила мене почало нудити постійно спати хочеться з'явилася нервозність. через який час можна вживати алкоголь після застосування таблеток? Ответіть30 Вересня 2012 | # 2Владіслав

  Гість дисульфирам дісульфіраму ворожнечу, ось в Лідевін міститися вітаміни, тому при його прийомі нездужання як правило, не вознікаютОтветіть07 Листопада 2011 | # 1Олег

  Гість Після лікування препаратом еспераль вдруге відчув сильне нездужання, пригнічений стан, часта дратівливість, сильне зниження потенції. Відповісти

  Medsovet. info

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->