Таблетки еспераль відгуки ціна | Alkostop.info

Головна » Кодування

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Таблетки еспераль відгуки ціна

Лікування алкоголізму таблетками 'Еспераль', відгуки

Алкоголізм - велика проблема сучасного світу. Від нього страждають мільйони людей по всьому світу, а боротися в основному з цією недугою доводиться родичам. Іноді сама людина усвідомлює, що його організму завдається шкода, після чергового застілля і похмілля він клятвено обіцяє більше не пити, але при вигляді пляшки зі спиртним не може втриматися або піддається на вмовляння друзів. І так відбувається десятки разів.

Багато років людство шукає шляхи позбавлення від згубної залежності, і сьогодні пропонується кілька різних методик так званого кодування. Наприклад, гіпноз. З його допомогою людині навіюється страх перед спиртним, він упевнений, що може померти від чергової чарки. Але не всяка психіка витримує такого роду стрес.

Інший вид кодування - з використанням лікарських препаратів, які не сумісні з алкоголем. До них відносяться метод «торпедо», прийом препарату «Колме» або таблеток «Еспераль», відгуки про всі ці видах терапії можна знайти на сторінках інтернету.

Людина після прийому препарату знає, що поєднання його з алкоголем призведе до такої реакції, як нудота, порушення свідомості або кома. Це виробляє негативне ставлення до алкоголю.

Препарат «Еспераль»

Діюча речовина таблеток і гелю блокує фермент, знешкоджує етанол, тоді концентрація його в крові збільшується настільки, що з'являються небажані симптоми: приплив крові до обличчя, серцебиття, задишка, блювота, зниження тиску.

Важливий такий момент, як добровільне бажання кинути пити.

На сьогоднішній день існують таблетки і гель «Еспераль», відгуки говорять, що ефективність різних форм однакова. Відрізняє те, що таблетки треба пити щодня тривало, а гель вводиться, наприклад, під лопатку, після цього в кров постійно надходить необхідна доза лікарської речовини.

Людина повинна усвідомлювати всю тяжкість свого становища. У разі, якщо алкоголік запевняє, що він не п'є, а просто випиває, в будь-який момент може зупинитися, у нього є сила волі, а до лікаря він не піде, ліки «Еспераль» - гель, відгуки про який найпозитивніші, може навіть нашкодити.

Реальна історія з життя

Дружина хотіла, щоб її чоловік покинув пити. У тверезому стані це був «золотий» людина з хорошим характером, турботливий тато і відповідальний працівник. Але після однієї чарки його вже не можна було зупинити, починався запій, він пропадав на кілька днів, знайти його було важко, а відновлення займало тижні.

На вмовляння піти закодуватися чоловік відмахувався. Тоді відчайдушна дружина підмішала йому в їжу препарат «Еспераль» (таблетки), відгуки вона не читала, грамотних людей не слухала, знала тільки, що після чарки горілки чоловікові буде погано. Йому було не просто погано, а кепсько, обличчя почервоніло, дихав він важко і весь час бігав до унітазу. Лікарі «швидкої» промивали йому шлунок і капали розчини для дезінтоксикації.

Думаєте, він став менше пити після такого випадку? Ні. А дружина ще кілька разів повторювала «експеримент» з таблетками. І з кожним разом реакція ставала все сильніше, чоловікові було все гірше і гірше.

Її зупинив грамотний нарколог, пояснивши, що кожен раз чоловіка рятувало міцна статура (зріст 190 см і вага - 100 кг), якби він був слабким, все могло закінчитися летальним результатом. Часто після комбінації таких таблеток зі спиртом настає кома, інфаркт, набряк мозку або неврологічні порушення.

Препарат «Еспераль», відгуки

Досить зайти на форум про препарат: стає ясно, що люди дійсно можуть самостійно кинути пити. У цьому їм допомагає не тільки лікарська терапія, але і спеціальна література, а також спілкування з собі подібними.

Наведена вище історія написана для того, щоб стало зрозуміло, що тільки якщо людина сама хоче кинути пити, йому можна приймати засіб «Еспераль», відгуки таких людей десятками підтверджують цю думку медиків.

По-перше, потрібна консультація лікаря, який визначить, наскільки пацієнт готовий до утримання від спиртного, по-друге, повинна бути підтримка рідних і близьких. Тільки в цьому випадку з'явиться впевненість у тому, що він на правильному шляху і твердо зможе сказати: «Ні!» Тим, хто кличе випити за компанію.

Сподобалася думка одного з форумчан, який застосовує препарат «Еспераль»: «Чомусь людині соромно пояснювати товаришам по чарці, що він лікується від алкоголізму, проте це почуття він повинен відчувати, коли його запитують близькі:« Чому ти весь час п'єш? ».

Fb. ru

Таблетки від алкоголізму

Ми звикли до ілюстрацій, які супроводжують інформацію про алкоголізм, де зображена хвора печінка. Але справедливості заради треба зауважити, що не менше страждають і інші органи. Повноцінно працювати під впливом високих концентрацій чужорідних речовин, одним з яких є етанол, не може жоден орган людського організму, в тому числі і нирки. Яскравим свідченням правдивості твердження є набряклі обличчя людей, що п'ють.

Швидше за все «летять нирки» у підлітків, жінок і любителів пива. Перші дві категорії піддають нирки небезпеки вживанням найширшого спектра напоїв, що містять крім алкоголю різноманітні не натуральні інгредієнти, здатні надати напою специфічний смак і аромат.
Пиво змушує працювати нирки в марафонському режимі.

Якщо подібні «марафонські забіги» повторюються досить часто, то це неминуче призводить до виснаження ниркового ресурсу. В першу чергу це позначається на видільної функції органу, а з часом починає «спотикатися» і фільтраційна здатність нирок. В результаті організм людини страждає не тільки від етанолу, що є токсичною речовиною, а й від інших токсинів, які десятками щодня потрапляють в наш організм і в нормі виводяться здоровими нирками.

Питуща людина позбавляється можливості якісної фільтрації крові, і всі непотрібні речовини залишаються всередині, підриваючи імунітет і викликаючи ракові пухлини.

Найчастіше від алкогольної залежності рекомендують монастирський чай, про який розповідала Олена Малишева в програмі "Здоров'я". Мало того, що монастирський збір є 100% натуральним засобом, так ще й допомагає в 99 випадках з 100 вже через 3 тижні. Ефективніше кошти за співвідношенням ціна / якість, чесно сказати, важко знайти.

Лікування алкоголізму таблетками

Багато матерів, дружини, сестри мріють про створення чудодійною таблетки, після застосування якої їх улюблені чоловіки, сини і брати перестануть безмежно пити. Все частіше родичі шукають інформацію: які таблетки допомагають від алкоголізму.

Вивчення захворювання і механізмів ураження організму «зеленим змієм», призводить фахівців до висновків, що тільки комплексне і різноспрямований лікування здатне допомогти людському організму побороти залежність. Повний обсяг процедур доступний тільки в умовах стаціонару, на лікування в якому погоджуються далеко не всі.

У домашніх умовах боротися з проблемою можна за допомогою таблеток. Причому одним видом ліків обійтися дуже складно, оскільки людині треба полегшити симптоми, заспокоїти психіку, підживити організм вітамінами і відновити уражені органи.

Найчастіше в практиці боротьби з недугою затребувані такі препарати:

 • Ендрюс ансвер - допомагає впоратися з неприємними симптомами в області шлунка, що виникли внаслідок надмірного вживання алкоголю;
 • Метадоксил - спрямований на відновлення ураженої печінки і прискорення процесу розпаду алкогольних продуктів в організмі;
 • Лімонтар - стабілізує стан після запою, відновлюючи апетит і підвищуючи обмін речовин в організмі;
 • Гліцин - захищає клітини мозку і тим самим згладжує неприємні відчуття, викликані різким відмовою від алкоголю;
 • Біотредину - благотворно впливає на нервову систему, зменшує дратівливість, викликану різкою відмовою від спиртного;
 • Тіамін - повинен призначатися всім алкогользавісімим щоб уникнути ускладнень недуги;
 • Колиндяни - має гарний заспокійливий ефект без ейфорійного проявів;
 • Діазепам - значно зменшує можливість розвитку ускладнень після різкого припинення вживання алкоголю і значно покращують стан при новому делирии;
 • Карбамазепін - хороший тим, що його можна застосовувати при наявності алкоголю в крові, прибирає неприємні симптоми при синдромі відміни алкоголю;
 • Медихронал - допомагає швидше відновитися після запою, підвищує працездатність клітин мозку;
 • Пропротен 100 - гомеопатичний препарат, на який покладалися великі надії в плані зниження тяги до спиртного. Останнім часом використовується для полегшення стану після чергового зриву.

Окрему групу становлять препарати, які здатні викликати неприємні симптоми після вживання дози спиртного. Їх досить багато, але принцип, за яким вони працюють, практично не відрізняється.

Таблетки від алкоголізму еспераль ціна та відгуки

Питання, пов'язані з прийомом препарату Еспераль і його аналогами на основі дисульфіраму, найчастіше стосуються можливості лікувати залежного від спиртного людини без його відома. Фахівці одноголосно забороняють проводити подібні експерименти, оскільки таке лікування може мати непередбачувані наслідки.

В аптечній мережі є препарат від різних виробників, що значно впливає на його ціну. Еспераль можна придбати приблизно за 240 - 360 рублів.

Олександр: «Приймати препарат порадив один обізнана людина. Я приймав не за інструкцією - мені вистачало два рази в тиждень по чверті таблетки. Перевіряв ефективність пивом. Після першого келиха так початок «ковбасити», думав - не виживу. Тепер тільки відчуваю, що сильно тягне випити - поспішаю до таблеткам. Без них я б не зміг стримуватися ».

Таблетки від алкоголізму тетурам ціна, відгуки

Таблетки Тетурам, відносяться до групи заборонної терапії. Орієнтовна вартість упаковки, в залежності від кількості таблеток (їх може бути 30 або 50 штук) коливається від 60 до 90 рублів.
Вплив на організм базується на блокуванні ферментів, що розкладають продукти переробки алкоголю організмом, є ще більш токсичною отрутою, ніж сам етанол.

Наталя: «Не дивлячись на всі заборони і попередження, підсипала таблетки чоловікові. Вдавалося розтирати препарат в порошок і змішувати зі сметаною, так як в рідинах він не розчиняється. Шкода було дивитися, як він мучиться після випитої чарки: покривається характерними плямами, важко дихає. «Доброзичливці» відразу ж підказали, що дружина щось підсипає, був страшний скандал, перестав їсти вдома. Від його гніву мене врятувало тільки те, що навіть коли чоловік перестав харчуватися вдома, кожна випита чарка давала точно такий же ефект. Лікарі мені пояснили, що у нього на підсвідомості залишилося в пам'яті зв'язок між спиртними напоями і станом, як після таблеток (це буває не з кожним). Підозри з мене було знято ».

В період прийому алкоголю, так і на етапі відмови від нього на початкових стадіях алкоголізму і навіть на більш важких таблетки для багатьох стають порятунком. Але завжди потрібно знати, що безконтрольний прийом медикаментозних препаратів неприпустимий, оскільки більшість коштів мають побічні ефекти, а в разі підірваного здоров'я алкоголем токсичну дію зростає.

Izlechenie-alkogolizma. ru

Питання: Хто кодувався? Які відгуки про еспераль?

Агафонова Анна

Еспераль - це не кодування
Це препарат, який викликає відразу до алкоголю (грубо кажучи - людині стає погано - підвищується тиск, частішає пульс, при прийомі алкоголю).
Не призначений для прийому без відома пацієнта

Колме - набагато більш зручний в застосуванні.
Краплі - вранці і ввечері.

Але потрібно бажання і згода хворого.

Обов'язково.

Ната Сач

Головне бажання.... еспераль знімає тягу і викликає відразу до спиртного, причому в разі прийому останнього викликає сильні алергічні реакції... але естессно не смертельно. . якщо людина не зацікавлена ​​кинути пити - не допоможе. Дасть лише тимчасовий ефект. Та й взагалі - нічого не допоможе від алкоголізму - тільки сам алкоголік. Потрібно реально захотіти. Хай щастить.

Petr

Був у мене один пацієнт, який запивав еспераль горілкою. І дружина його з відтінком гордості пояснювала: ну він же боровся!

Irina

ВСЕ ФИГНЯ!!!
І кодували, і еспераль, і вшивали в пах таблетки, і лікували по півроку невихід з лікарні і інсульт торохнув і все пофіг!!!
Поки сам не дозріє, що треба кинути-нічого не допоможе.
Діградація цілковита, падає на рівному місці, глюки і слухові і бачення, і пив, поки ноги не віднялися, тепер нікому за міхуром повзати...
54 роки за все, мій брат в такому віці ще донечку склепав, а ЦЕ - ссит, сере, жерти давай з тазика, в якому тісто замішую, нормальної тарілки мало... Ось так-то...
Так що не треба, ще гірше буде. Краще відвернути якось, сходити куди, з'їздити, ну не знаю які там інтереси, ніж його можна зайняти.... Вигадуйте....

Таблетки Еспераль: знайти відгуки і ціна

Еспераль - одиниз найпопулярніших препаратів для лікування алкогольної залежності. Він викликає стійку відразу до будь-яких спиртних напоїв, пов'язане зі значним погіршенням самопочуття після їх вживання.

У сучасній наркології препарат застосовується в трьох формах:

 • Таблетки Еспераль для прийому всередину;
 • Таблетки для вшивання під шкіру;
 • Гель для введення.

У цій статті ми поговоримо про таблетки для прийому всередину. Про підшивці і уколах Еспераль читайте тут.

Діючою речовиною таблеток і підшивки Еспераль є дисульфірам. Його відкриття було зроблено завдяки спостережливості данського дослідника О. Martensen-Larsen. Він зауважив, що робочі, які займаються вулканізацією гуми, не переносять спиртного, а якщо пропускають в пабі кухлик пінистого, то відчувають себе після цього дуже погано. Виявилося, що в цехах по вулканізації каучуку організм людини контактує з тетраетілтіурамдісульфідом. На його основі згодом і був створений дисульфирам.

НЕ МОЖЕТЕ умовити ЛЕЧИТЬСЯ? Наші фахівці готові допомогти вирішити цю проблему. Ми успішно мотивуємо в 9 з 10 випадках і беремося за найважчих пацієнтів. Якщо вам потрібна допомога звонітеілі скористайтеся цією формою

Ваш телефон: *

Як діє препарат?

Для того щоб зрозуміти, як працюють таблетки Еспераль від алкоголізму, розглянемо схему дії етилового спирту на організм:

Еспераль блокує фермент ацетальдегідрогенази, яка знешкоджує ацетальдегід - токсичний продукт перетворення етилового спирту.

Еспераль: інструкція із застосування

В інструкції по застосуванню препарату Еспераль в таблетованій формі описується така схема прийому:

 • Лікування починають з 500 мг (1 таблетка), приймають один раз на добу під час їжі;
 • Потім доза може бути зменшена до 250 мг на добу (половина таблетки);
 • В кінцевому підсумку можна перейти на дозу 125 мг на добу (четверта частина таблетки).
 • Лікування здійснюється строго за призначенням і під контролем лікаря. Варто пам'ятати про всі можливі наслідки неправильного прийому препарату і його вживання разом з алкоголем (ми поговоримо про це нижче).

  Через 7 - 10 днів лікар зазвичай просить пацієнта з'явитися на повторний прийом для того, щоб проконтролювати ефективність лікування. Пацієнту дають таблетку Еспераль 500 мг і мікродозу алкоголю (від 10 мл горілки), дивляться на реакцію. За результатами проби дозування препарату можуть змінити.

  Які ефекти викликає?

  Отже, як же допомагає Еспераль від алкоголізму? Що буде відчувати пацієнт, якщо він все ж буде вживати спиртне?

  Якщо «зірвався» пацієнт «відбудеться легко», то він отримає найсильніший похмілля, яке триває не один день і супроводжується нестерпним головним болем, тремтінням у тілі, нудотою і блювотою. Зняти ці симптоми без допомоги лікаря практично неможливо.

  Більш важкі наслідки:

 • Різке падіння кров'яного тиску і непритомність;
 • Зупинка дихання;
 • Судоми, як у хворих з епілепсією, тимчасові паралічі;
 • Сильні болі в серці, за грудиною, може статися інфаркт міокарда;
 • Порушення ритму серцевих скорочень (аритмія), здатні приводити до смерті.
 • Які напої не можна вживати під час прийому таблеток Еспераль?

  Перед початком прийому препарату пацієнту обов'язково розкажуть про продукти, які йому не можна вживати:

  • Будь-які алкогольні напої в будь-яких дозах, навіть мінімальних;
  • Будь-які лікарські засоби, в яких міститься етиловий спирт (спиртові настоянки);
  • Будь-які перебродили продукти, наприклад, квас, несвіжі кисломолочні продукти;
  • Кондитерські вироби, цукерки, до складу яких входить коньяк, ром та інші спиртні напої.

  Коли пацієнт, який приймає Еспераль від алкоголізму, бере участь в гулянні, він повинен уважно стежити за тим, яку їжу і напої він вживає. Як показує статистика, найчастіше неприємні наслідки наздоганяють людей саме під час свят, наприклад, після необережно з'їденого шматочка пирога, коржі якого просякнуті ромом.

  Безкоштовна консультація Хочете закодуватися або дізнатися з чого почати лікування? Дізнатися умови перебування і вартість? Якщо вам потрібна допомога звонітеілі скористайтеся цією формою Ви отримаєте консультацію у фахівця абсолютно АНОНІМНО безкоштовно. Щоб отримати вкажіть ваше ім'я і телефон

  Ваше ім'я:

  Ваш телефон: *

  Симптоми передозування і протипоказання. Чому не можна «підсовувати» людині таблетки Еспераль без його відома?

  І таблетки, і підшивка Еспераль не роблять в організмі ніяких ефектів, якщо їх застосовують у звичайних дозах, і якщо вони не поєднуються з алкоголем.

  Проте передозування препарату завжди небезпечна. Її ознаки: втрата свідомості, падіння кров'яного тиску, розлади з боку нервової системи. При появі цих симптомів потрібно відразу викликати лікаря.

  Таблетки Еспераль протипоказані при ряді захворювань:

  • Ішемічна хвороба серця: стенокардія, недавно перенесений інфаркт міокарда;
  • Запалення серцевого м'яза - міокардит;

  Narcoblock. ru

  Таблетки Еспераль від алкоголізму | порадниця Кідстафф

  Хто небудь давав чоловікові від алкоголізму таблетки Еспераль? Який ефект вони дають. Чоловік сильно п'є, порадили давати йому ці таблетки. Я таблетки купила, але давати боюсь.19 квітня 2013 о 13:32

  Писати повідомлення на Cоветчіце можна тільки зареєстрованим користувачам. Увійдіть, а якщо Ви вже зареєстровані - авторізіруйтесьМненія, висловлені в цій темі, передають погляди авторів і не обов'язково відображають позицію адміністрації.

  Мексіканочка 1 Мексіканочка 19 квітня 2013 о 13:35

  Купіть краще кувалду і дайте йому по... чому хочете, головне не бійтеся. Це дуже надійний засіб

  Мала ще та 2 Мала ще та 19 квітня 2013 о 13:47

  У тиху не здумайте. прочитайте анотацію. еспераль не в якому разі не можна приймати з алкоголем. має пройти мінімум 2 дні. і взагалі це до фені. еспераль допомагає знизити тягу до спиртного. а якщо Вашому чоловіку подобається цей процес, то не допоможе ніхто.

  Прасковічна 3 Прасковічна 19 квітня 2013 о 13:54

  Побачила знайому назву - пишу. Такі таблетки купувала моя сусідка, саме Еспераль, чоловік не те що пив, бухав страшно! Давала йому ці таблетки нишком з їжею або питвом, йому було дуууже погано, блювота. Після цього він сказав, що, напевно, своє випив, не йде йому горілка. Через час знову спробував спиртне - вона знову йому таблетки і так пити перестав. Але радити не можу нічого, оскільки це навантаження на організм велика, якщо серце здорове - спробуйте, дайте, ви ж йому не всю пачку відразу згодувати, а від однієї таблетки нічого з ним не станеться. Успіхів!

  Гербалайф і Ко

  Sovet. kidstaff. com. ua

  Таблетки еспераль - відгуки, ціна, інструкція

  Про виникнення методу

  Еспераль є препаратом аверсивного дії і використовується в лікуванні алкогольної залежності для запобігання вживання спиртного і вироблення стійкого негативного ставлення до алкоголю.

  Лікувальний ефект Еспераль обумовлений його основною діючою речовиною - дисульфірамом. Відкриття його пов'язано з ім'ям датського дослідника О. Martensen-Larsen, який в 1947 році зробив цікаве спостереження: у робочих, трудящих в цехах вулканізації каучуку і мають контакт з реагентом під назвою тетраетілтіурамдісульфід, при прийомі алкоголю виникали виражені неприємні вегетосудинні реакції.

  Пізніше, після проведення клінічних досліджень, похідне цієї речовини, синтезоване спеціально для застосування в медичній практиці, увійшло в Міжнародну фармакопею під назвою «дисульфирам».

  На основі даного препарату зараз випускається декілька препаратів: Еспераль, Тетурам, Антабус, Лідевін. Серед них є таблетки для перорального прийому і таблетки для підшкірної імплантації. Не обходиться без цих медикаментозних засобів ні стаціонарне лікування алкоголізму, ні різні методики кодування.

  Опис методу

  Таблетки Еспераль призначаються лікарем-наркологом за певною схемою. Зазвичай лікування починається з 1 таблетки на добу. Її слід прийняти вранці натщесерце і запити не менше 100 мл води. Приймати препарат слід не менше ніж через добу після прийому алкоголю, в ідеалі ж, чим більше термін тверезості, тим краще.

  Залежно від клінічного ефекту, згодом дозування таблеток зменшують до 1/2, а потім і до таблетки на добу. Призначення робляться лікарем під строгим контролем динамічних даних і лабораторних показників.

  Вшивання Еспераль проводиться під місцевою анестезією в строгих асептичних умовах. Як правило, в якості майданчика для імплантації вибирається область м'яких тканин подлопаточной області або сідничний область.

  Хірургом робиться надріз величиною приблизно 6мм, потім розсується підшкірна клітковина і за допомогою трокара хрестоподібно вводиться в цілому 8 таблеток на глибину приблизно 4 см. Після маніпуляції надріз закривається стерильним швом, накладається асептична пов'язка.

  Іноді з метою підтвердження можливих наслідків вживання спиртного пацієнту проводиться дисульфірамовий проба - дається незначна кількість алкоголю, після чого розвивається негайна токсична реакція.

  Слід зазначити, що дану пробу проводять виключно для психологічного впливу на пацієнта, і в момент проведення алкогольної провокації поруч обов'язково присутній бригада невідкладної допомоги.

  Наслідки

  До попадання в кров алкоголю Еспераль практично нешкідливий, не дає негативних ефектів і ніяк не проявляє своєї присутності в організмі. Однак і таблетки, і імплантований препарат мають схожу дію відносно спиртного, викликаючи блискавичну або відстрочену токсичну реакцію.

  Якщо на тлі лікування в організм потрапляє навіть саме незначна кількість алкоголю, розвивається найсильніша реакція несумісності. Вона виражається в інтенсивному головному болю, нудоти і сильній блювоті, що не приносить полегшення.

  Часто Еспераль викликає ряд токсичних ефектів, пов'язаних з порушенням дихання та кровообігу: різке зниження артеріального тиску, тахікардію, гіперемію (почервоніння) шкірних покривів обличчя та верхньої частини тіла, почастішання дихання, відчуття нестачі повітря.

  У важких випадках можливий розвиток тимчасових паралічів, судомні напади на зразок епілептичних припадків і навіть зупинка дихання. Є ризик розвитку токсичного гепатиту, з одночасним тяжким ураженням нирок і підшлункової залози.

  Іноді відзначаються болі і ломота в суглобах, порушення стільця по типу діареї. У найтяжчих випадках можлива смерть внаслідок зупинки серця через тотальне порушення серцевого ритму.

  Тому важливо пам'ятати, що в ході лікування таблетками або після імплантації Еспераль категорично забороняється наступне:

 • Прийом будь-якого алкоголю і алкогольсодержащих продуктів (легкі коктейлі, пиво - в тому числі і безалкогольне, оскільки в ньому все одно міститься етиловий спирт, нехай і в дуже малих кількостях).
 • Вживання заграли продуктів (квас, несвіжий кефір, заграло варення, соки і т. П.)
 • Прийом різних лікарських препаратів на спирту (настоянки валеріани, глоду, корвалол, сиропи від кашлю, бальзами і т. П.)
 • Вживання цукерок, що містять алкогольні наповнювачі, тортів та інших кулінарних виробів, просочених алкоголем - ромом, коньяком, лікером.
 • Під час застілля у великій компанії слід дотримуватися запобіжних заходів:

  • Ні в якому разі не залишати свій стакан наповненим, якщо потрібно вийти з-за столу;
  • Завжди самостійно наливати собі напої, бажано з тари, відкоркованої у вашій присутності;
  • Якщо є підозра, що в келиху міститься щось спиртовмісні, відмовитися від вживання, і замінити використаний келих за чисту
  • У разі випадкового вживання алкоголю швидко випити велику кількість води (до 2 літрів) і викликати блювоту, щоб промити шлунок і не дати спиртного засвоїтися.

  Відгуки

  Офіційна медицина вже давно визнала Еспераль і інші препарати на основі дисульфіраму одними з найефективніших в лікуванні алкоголізму. Про це свідчить багаторічна практика застосування даних медикаментозних засобів.

  Більшість пацієнтів відзначають, що на тлі імплантації або прийому таблеток Еспераль відбувається виражене зниження тяги до алкоголю. Більш того, під впливом негативних відчуттів змінюється саме ставлення до вживання спиртного.

  Деяких утримує страх невідворотною неприємної реакції. Інші стверджують, що боротися з алкоголізмом їм допомагає той факт, що після прийому таблеток або вшивання препарату, вони вже не отримують від спиртного колишніх відчуттів.

  Замість стану ейфорії, людина відчуває сильні головні болі, запаморочення, нудоту. У важких випадках справа може дійти до втрати свідомості і судомних нападів. Все це змушує відмовитися від спиртного.

  Однак є відгуки, що після закінчення терміну підшивки, коли знімаються всі блоки і заборони, виникає величезна спокуса випити. Втім, така реакція найбільш характерна для тих, хто спочатку не має твердого бажання кинути пити назавжди.

  Ефект від препарату багаторазово посилюється, якщо на тлі прийому таблеток або вшивання, пацієнт додатково проходить психотерапевтичний курс лікування. Багато залежні, усвідомлюючи, що коріння їх проблеми лежать не в фізичної залежності, а в психологічних проблемах, приймають Еспераль лише для того, щоб дати собі час і можливість в спокійній обстановці вивчити метод Г. А. Шічко або прочитати мотиваційні книги, такі як Аллен Карр «Легкий спосіб кинути пити».

  Протипоказання

  Еспераль, в силу специфічного механізму дії, має численні протипоказання. Перед початком терапії необхідно проконсультуватися з лікарем, а сам процес лікування повинен проходити під контролем нарколога, для можливої ​​корекції дозування або своєчасної відміни препарату.

  Якщо ж мова пацієнтові проведено вшивання Еспераль, на перших порах бажано спостереження хірурга, який проводив імплантацію, для контролю за загоєнням рани.

  Абсолютними протипоказаннями до лікування за допомогою Еспераль є:

  • Ендокринні захворювання (тиреотоксикоз, цукровий діабет);
  • Різко виражений кардіосклероз, передінфарктному стані, інфаркт міокарда в анамнезі менше 2 місяців назад, коронарна недостатність;
  • Атеросклероз мозкових судин і важкі судинні захворювання головного мозку;
  • Аневризма аорти;
  • Гіпертонічна хвороба II-III стадій, будь-які серцево-судинні патології в стадії декомпенсації;
  • Відкрита форма туберкульозу легенів;
  • Бронхіальна астма, виражена емфізема легенів;
  • Внутрішні кровотечі, обумовлені виразкою шлунка;
  • Декомпенсовані стадії захворювання печінки і нирок;
  • Психічні захворювання;
  • Гострі і підгострі інфекційні захворювання оболонок мозку (мієліт, менінгіт та ін.)
  • Епілепсія і наявність в анамнезі судомних нападів;
  • Поліневрити, неврити слухового та очного нервів;
  • Глаукома;
  • Злоякісні пухлини незалежно від локалізації;
  • Вагітність;

  Olymp. com. ru

  ЕСПЕРАЛЬ таблетки - інструкція із застосування, відгуки, опис, аналоги - Здоров'я Mail. Ru

  При одночасному прийомі препарату Еспераль і етанолу розвивається реакція непереносимості (припливи крові, еритема, блювання, тахікардія).

  Комбінації не рекомендуються

  При одночасному застосуванні з ізоніазидом - порушення поведінки та координації.

  При одночасному застосуванні з похідними 5-нітроімідазолу (метронідазол, орнідазол, секнідазол, тинидазол) розвиваються деліріозні розлади, сплутаність свідомості.

  При одночасному застосуванні з фенітоїном спостерігається значне і швидке підвищення концентрації фенітоїну в плазмі крові з розвитком токсичних симптомів (внаслідок пригнічення метаболізму фенітоїну). Якщо комбінації уникнути неможливо, то слід проводити клінічне спостереження і контроль концентрації фенітоїну в плазмі в ході і після лікування дисульфірамом.

  Комбінації, що вимагають обережності

  При одночасному застосуванні з варфарином (і іншими пероральними антикоагулянтами) посилюється його ефект і підвищується ризик розвитку кровотечі (внаслідок пригнічення метаболізму варфарину в печінці). При даній комбінації рекомендується частіший контроль рівня протромбіну в крові і корекція дози антикоагулянтів протягом 8 днів після відміни дисульфіраму.

  Дісульфірам пригнічує метаболізм теофіліну. Тому потрібно зменшення дози теофіліну, в залежності від клінічних симптомів і його концентрації в плазмі.

  Дісульфірам здатний підсилювати седативний ефект бензодіазепінів внаслідок інгібування їхнього окисного метаболізму (особливо хлордиазепоксида і діазепаму). Дози бензодіазепінів слід коригувати відповідно до клінічними проявами.

  Трициклічні антидепресанти посилюють реакції непереносимості алкоголю, якщо хворі, ліковані дисульфірамом, приймають спиртні напої.

  Вагітність і лактація

  Препарат протипоказаний до застосування при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

  Побічна дія

  Обумовлені властивостями дисульфіраму: металевий присмак у роті, неприємний запах у хворих з колостомією (пов'язаний з сульфідом вуглецю); рідко - гепатит, іноді зустрічається у хворих нікелевої екземою, які не страждають на алкоголізм, поліневрит нижніх кінцівок, неврит зорового нерва, зниження пам'яті, сплутаність свідомості, астенія, головний біль, шкірні алергічні реакції.

  Пов'язані з комбінацією дисульфірам-етанол: описані випадки дихальної недостатності, колапсу, порушення серцевого ритму або гостра стенокардія, іноді інфаркт міокарда, а також неврологічні порушення, набряк мозку.

  Ускладнення при тривалому прийомі: психози, що нагадують алкогольні, гепатит, гастрит; у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями можливий тромбоз судин мозку, тому при скаргах на парестезії в кінцівках і обличчі, слід негайно припинити застосування препарату; загострення поліневриту.

  При прийомі доз алкоголю понад 50-80 мл (в перерахунку на 40% етанол) на тлі прийому препарату розвиваються важкі порушення серцево-судинної і дихальної систем, набряки, судоми. В цьому випадку терміново проводять дезінтоксикаційну терапію, вводять аналептики, проводять симптоматичне лікування.

  Умови та термін зберігання

  Список Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі нижче 25 ° С. Термін придатності - 3 роки.

  показання

  - Лікування і профілактика рецидивів хронічного алкоголізму.

  Додатково препарат використовується в якості дезінтоксикаційний засіб при хронічному отруєнні нікелем.

  Протипоказання

  Touch. health. mail. ru

  ЕСПЕРАЛЬ відгуки - Медичний портал - клініки, медикаменти, лікарі, відгуки

  Ціна ЕСПЕРАЛЬ

  (7 пропозицій) Еспераль - препарат для лікування алкоголізму. Дія дисульфіраму засноване на блокаді ацетальдегідрогенази, яка бере участь у метаболізмі етанолу. Це призводить до підвищення концентрації метаболіту етанолу - ацетальдегіду, який спричинює негативні відчуття (в т. Ч. Приплив крові до обличчя, нудоту, блювоту, тахікардію, зниження артеріального тиску), які роблять надзвичайно неприємним вживання алкоголю після прийому препарату. Це призводить до умовно-рефлекторному відрази до смаку та запаху алкоголю. Максимальний терапевтичний ефект досягається через 12 годин після прийому препарату всередину і може тривати протягом 10-14 днів після припинення лікування. Після перорального прийому всмоктування дисульфіраму з ШКТ становить від 70 до 90%. Він швидко метаболізується, відновлюючись до дитіокарбамати, який сам виводиться у вигляді глюкуроніл-кон'югату або перетворюється в діетиламін і сульфід вуглецю, частина якого (4-53%) виводиться через легені.

  Показання до застосування: Препарат Еспераль призначений для лікування і профілактики рецидивів хронічного алкоголізму. Додатково препарат використовується в якості дезінтоксикаційний засіб при хронічному отруєнні нікелем.

  Спосіб застосування: Перед початком лікування препаратом Еспераль пацієнта слід ретельно обстежити і попередити про наслідки й ускладнення. Препарат призначають всередину по 500 мг 1 раз / сут вранці під час їди за індивідуальною схемою, поступово знижуючи дозу до 250 мг (1/2 таблетки) ... Інструкція ЕСПЕРАЛЬ »

  Medcentre. com. ua

  Еспераль - Сімейні проблеми - Babyblog. ru - еспераль відгуки

  Ми своє тітку рятували сироваткою від алкоголізму алко бар'єр, їй допомогла, склад там хороший, не такої дії, як еспераль. У тітки чоловік загинув, так після стресу і стала прикладати до чарки... в загальному під час врятували, молода ще, навіть 40ка немає. Вона нам навіть вдячна.

  Катеринка Я була на сайті 21 липня 2016, 20:10

  Про летальний результат не чула, але погано буде - точно. У сенсі, пити не захочеш. У нас родич нарколог, він розповідав, як у здорових (хоча які алкоголіки здорові) тиск піднімається, що вони лякаються не на жарт. Загалом, цей еспераль відбиває бажання пити, тому що, якщо поєднав - буде непереливки. Але цей же родич говорив, що як тимчасовий захід цей засіб не «прокотить». Тільки тим, хто всерйоз вирішив зав'язати.

  Мужики - вони народ послабже, трохи що заболить, їм страшно. Так що якщо знаєте, що ваш такий же і його це реально зупинить, пробувати треба. Такий токсикоз еспераль дає, що пити просто не зможе. Хоча теж так небезпечно говорити, начебто негативу явного не чув, а як індивідуально буде... Але родич наш говорив, що хороший засіб. Правда, не найдешевше.

  Babyblog. ru

  При одночасному прийомі препарату Еспераль і етанолу розвивається реакція непереносимості (припливи крові, еритема, блювання, тахікардія).

  Комбінації не рекомендуються

  При одночасному застосуванні з ізоніазидом - порушення поведінки та координації.

  При одночасному застосуванні з похідними 5-нітроімідазолу (метронідазол, орнідазол, секнідазол, тинидазол) розвиваються деліріозні розлади, сплутаність свідомості.

  При одночасному застосуванні з фенітоїном спостерігається значне і швидке підвищення концентрації фенітоїну в плазмі крові з розвитком токсичних симптомів (внаслідок пригнічення метаболізму фенітоїну). Якщо комбінації уникнути неможливо, то слід проводити клінічне спостереження і контроль концентрації фенітоїну в плазмі в ході і після лікування дисульфірамом.

  Комбінації, що вимагають обережності

  При одночасному застосуванні з варфарином (і іншими пероральними антикоагулянтами) посилюється його ефект і підвищується ризик розвитку кровотечі (внаслідок пригнічення метаболізму варфарину в печінці). При даній комбінації рекомендується частіший контроль рівня протромбіну в крові і корекція дози антикоагулянтів протягом 8 днів після відміни дисульфіраму.

  Дісульфірам пригнічує метаболізм теофіліну. Тому потрібно зменшення дози теофіліну, в залежності від клінічних симптомів і його концентрації в плазмі.

  Дісульфірам здатний підсилювати седативний ефект бензодіазепінів внаслідок інгібування їхнього окисного метаболізму (особливо хлордиазепоксида і діазепаму). Дози бензодіазепінів слід коригувати відповідно до клінічними проявами.

  Трициклічні антидепресанти посилюють реакції непереносимості алкоголю, якщо хворі, ліковані дисульфірамом, приймають спиртні напої.

  Health. mail. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->