Торпеда від алкоголізму відгуки | Alkostop.info

Головна » Кодування

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Торпеда від алкоголізму відгуки

Кодування від алкоголізму за допомогою торпедо: відгуки

Алкоголізм руйнівно впливає на організм людини, яка п'є. З метою позбавлення від цієї згубної залежності люди використовують методи, що дозволяють здійснити кодування від алкоголю. Лікування алкоголізму може використовувати різні методи, серед яких введення спеціального препарату.

алкогольна залежність

Одним з дієвих методів є укол, при якому вводиться "торпеда", яка вважається різновидом хімічного захисту організму від пристрасті до алкоголю.

Що з себе являє торпедо

консультація лікаряЦе кодування створена з метою повної відмови від прийняття спиртовмісних речовин. Метод ґрунтується на створенні відрази до етанолу шляхом впливу певної категорії медикаментів. Ці медикаменти ніяк не відбиваються на обмінних процесах організму і, відповідно, не загрожують здоров'ю. Єдиною умовою кодування є заборона прийняття напоїв, що містять хоча б невелику дозу етилового спирту або етанолу. До таких напоїв, крім алкоголю, відносять кефір і квас. При їх вживанні через несумісність може виникнути негативна реакція організму на кодування.

Використання методу введення препарату за допомогою торпеди добре себе зарекомендувало в лікуванні хворих на алкоголізм. Для багатьох це - звичайний укол, при якому вводиться спеціальний препарат. Насправді цей метод кодування дозволяє вийти з порочного кола за допомогою легкого уколу. Найбільший термін дії кодування за допомогою торпеди становить 3 роки. Цей спосіб кодування відносять до психотерапевтичного методу лікування алкоголізму, який підкріплюється введенням лікарського препарату в організм. Таке лікування має на основну мету - сформувати внутрішній заборона прийому спиртного на психологічному і терапевтичному рівнях за допомогою введеного препарату.

Можливі ускладнення

кодування методом прийому ліків (перорально)Перед тим як проводити кодування від алкоголю і ввести препарат, лікар роз'яснює пацієнту, що може бути при прийомі алкогольних напоїв на тлі введеного торпедо, і дає відповідні рекомендації, як поводитися при впливі уколу на організм. При надходженні алкоголю може виникнути ряд психосоматичних розладів, які виражаються виникненням почуття тривоги, спека і повного дискомфорту. В результаті цього уколу можуть виникнути сильні головні болі і болі в грудній області, почервоніння шиї та обличчя. Можлива поява дзвону у вухах. При цьому частішає серцебиття, з'являється задишка. Сильний стрес отримують всі органи і системи організму.

Це викликано хімічною реакцією взаємодії введеного препарату з алкоголем. При цьому здоров'я пацієнта знаходиться в небезпеці. Інтоксикація організму може бути викликана навіть незначним прийомом спиртних напоїв. При прийнятті великих доз спиртного може наступити летальний результат.

Розуміючи можливі наслідки методу, пацієнт знаходиться під страхом прийняття спиртного. Цей страх психологічно впливає на пацієнта, змушуючи витримати всі вимоги, які він повинен підписати перед кодуванням.

При введенні препарату у пацієнта проявляються всі перераховані вище симптоми в легкого ступеня. При цьому доктор попереджає його, що при прийомі алкоголю ці симптоми зростають в рази. Пацієнт отримує рекомендації у вигляді пам'ятки з правилами подальшої поведінки та контактними даними клініки на випадок виникнення будь-яких ускладнень після введення препарату.

Відгуки пацієнтів про результати дії торпеди

кодування за допомогою уколуЧоловік 40 років: "Влаштувався працювати вантажником. Спочатку працював не покладаючи рук. На заклики колег по роботі відзначити переїзд або випити по п'ять крапель завжди відповідав відмовою. Але з часом все-такі не втримався і спробував. Досить було смалодушнічал кілька разів, а потім вже зупинитися не міг. Дози випитого алкоголю росли в геометричній прогресії, і іноді виникало розуміння того, що гину. З роботи довелося звільнитися, але тут зустрів старого шкільного друга, який відразу після школи скотився семимильними кроками і щільно "сів на стакан".

Колишній алкоголік був невпізнанним, одягнений з голочки, ідеально поголений і виглядав як успішний бізнесмен. Спілкування було плідним, і відбулося знайомство з методом, який здатний змінити в корені все життя. Це було дуже наочно. Таке лікування алкоголізму дає приголомшливий ефект, хоча насправді воно просте, як звичайний укол. Введений препарат подіяв чудодійний ефект. В результаті вже 2 роки пройшло з того моменту. Ношу в душі величезну подяку тій зустрічі, яка змінила все моє життя ".

Молодий чоловік 24 року: "Відслужив в армії і прийшов додому. Здавалося, все життя попереду. Почав зустрічатися зі своєю колишньою однокласницею, і незабаром відбулося весілля. Потім народився син. Але тут сталася раптова зустріч з колишнім шкільним товаришем. Після пропозиції посидіти разом і поспілкуватися все і почалося. Раз «добре» посиділи, другий, третій. Вдома все стало жахливо, дружина закатувала скандали, синочок плакав. Обстановка стала просто нестерпною. Було ясно, що необхідне лікування.

Допомогла вийти з цього порочного кола теща. Бачачи, як страждає дочка, вона знайшла клініку з лікування алкоголізму, в якій запропонували для кодування скористатися методом введення спеціального препарату, так званої торпеди. Довгий час не міг зважитися на такий метод лікування алкоголізму з введенням спеціального препарату, т. к. з дитинства боявся уколів. Також були сумніви, чи витримаю кодування від алкоголізму, щоб не зірватися. Лікар попередив, що в разі зриву можливий летальний результат, і ніякої укол не допоможе. Але іншого виходу не було, довелося погодитися на введення препарату від алкоголізму і зважитися на укол. Після обговорення цієї проблеми в колі сім'ї пішли в клініку. Зараз можна висловити тільки почуття подяки, що не кинули тоді в біді, а протягнули руку допомоги, змусивши пройти кодування. Спасибі підтримки близьких і торпедо! "

Що вдає із себе метод кодування торпедою

Метод кодування при використанні торпедо відносять до бар'єрної терапевтичної методикою позбавлення від алкогольної залежності. Він заснований на введенні в організм людини, яка п'є спеціального лікарського препарату, який блокує можливість подальшого прийому спиртного. Є кілька способів надходження медикаментозного засобу в організм:

 • Перорально (прийом таблеток);
 • Кодування за допомогою уколу;
 • Підшкірна підшивка капсули в жирову тканину (імплантація).

Вибір способу кодування за допомогою торпедо робиться лікарем-наркологом на підставі індивідуальних особливостей пацієнта. Попередньо лікар збирає дані лабораторних досліджень та потім призначає день для бесіди не тільки з хворим, але і з його найближчим оточенням. При цьому пояснюється суть проведеної процедури і даються рекомендації для підготовки до даного методу лікування. Під час бесіди доктор попереджає пацієнта і його родичів про можливі наслідки недотримання даних йому розпоряджень. І тільки після відповідної підготовки пацієнта йому роблять укол або ж використовують інший спосіб введення медикаментозного засобу.

Торпедо дає можливість почати життя заново з тверезою головою.

УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

Alko03.ru

Види і методи кодування від алкоголізму

кодування від алкоголізму види і методи кодування від алкоголізмуБудь-які способи кодування засновані на створенні загального негативного ставлення до алкоголю у всіх його проявах. В результаті виробляється відраза до спиртних напоїв, страх перед їх споживанням. Тому, дуже багатьом цікаво сам процес кодування від алкоголізму, як він відбувається на практиці.

В основі даної процедури лежать різні методи психологічного впливу на мозкові структури, пов'язані з підсвідомістю. Одночасно, можуть призначатися певні види ліків для посилення ефекту. Попередньо, проводиться відновлювальний курс з обов'язковою умовою - повна відмова від спиртного.

Існують різні види і методи кодування від алкоголізму, рекомендовані хворому в індивідуальному порядку фахівцем:

 • Медикаментозне кодування активно пригнічує тягу до алкоголю, фізично прийом спирного стає неможливим.
 • Вплив за допомогою гіпнозу полягає в прищеплюване заборону на спирт, з одночасним встановленням отримання певних фізичних реакцій, в разі його прийняття.
 • При комбінованому кодуванні йде вплив на підсвідомість хворого в поєднанні з певними медикаментами.
 • Таким чином, різноманітні види кодування дозволяють індивідуально підібрати метод, що дає максимальний ефект. Даний підхід забезпечує тривалий і стійкий результат.

  Лазерне кодування

  У корі головного мозку кожної людини є мозкові центри, в яких періодично виникають певні процеси, що викликають тягу до алкоголю. У багатьох випадках неможливо впоратися з патологічними хвилями, що пригнічують волю і підсилюють бажання випити.

  Для того, щоб знизити або повністю прибрати цей вплив, застосовується лазерне кодування. Основою цього методу є вплив лазерного променя на ділянки головного мозку та інші точки, що викликають потяг до спиртного.

  Щоб промені впливали на організм ефективно і правильно, робиться попередній розрахунок із застосуванням комп'ютерних програм. Після проведених розрахунків, починається безпосереднє лікування, в результаті якого тяга до алкоголю повністю знімається, а робота мозкових центрів
  приходить в нормальний стан.

  Тривалість усіх сеансів залежить від особливостей організму кожної людини і визначається індивідуально лікарем-фахівцем. В окремих випадках, для хворого може знадобитися проведення великої кількості сеансів лазерної терапії.

  Найчастіше від алкогольної залежності рекомендують монастирський чай, про який розповідала Олена Малишева в програмі "Здоров'я". Мало того, що монастирський збір є 100% натуральним засобом, так ще й допомагає в 99 випадках з 100 вже через 3 тижні. Ефективніше кошти за співвідношенням ціна / якість, чесно сказати, важко знайти.

  Метод Довженка

  Одним з видів гіпнотичного впливу при лікуванні алкогольної залежності є метод Довженка. У цьому випадку, вони впливають на рівні підсвідомості, переважна тягу до спиртного і формує почуття відрази до будь-яких видів алкоголю. Одночасно, пацієнту дається установка на необхідність подальшого тверезого способу життя. Тому, для людей, несприйнятливих до гіпнозу, даний метод абсолютно не підходить.

  Застосування даного методу можливо тільки при дотриманні ряду обов'язкових умов. Перш за все, лікування повинно бути добровільним і усвідомленим.

  Перед початком лікування вживання спиртного має бути повністю виключено. Таким чином, терапевтичний вплив буде більш ефективним.

  Під час сеансу у пацієнтів, під дією гіпнозу, формується певний осередок в корі головного мозку, стійко контролюючий їх подальшу поведінку. Для досягнення бажаних результатів, весь курс лікування проводиться в кілька етапів.

  Кодування гіпнозом

  Байдуже ставлення до спиртного, повна відраза до нього, може формуватися за допомогою гіпнозу. Цей метод дозволяє спочатку виявити і усунути причини, що викликають потяг до алкоголю.

  Кодування від алкоголізму гіпнозом підходить для переважної більшості пацієнтів. Однак, лікування багато в чому залежить від глибини і якості трансу. Тому, перехід до безпосередньої процедури повинен виконуватися поступово. Хворий поринає в стан глибокого гіпнотичного сну за допомогою спеціальних маніпуляцій. Після цього, лікар робить неодноразове навіювання і чіткі установки на огиду до спиртного. Під час сеансу і після нього, пацієнтові пропонується понюхати ватку, намочену в спирті.

  При появі ознак гидливості і відрази, лікар точно визначає, наскільки ефективний був проведений сеанс для конкретної людини. Для того, щоб результати кодування були стійкими, гіпнотичні сеанси необхідно проводити багаторазово.

  Метод Торпедо, відгуки

  Дуже часто використовується метод Торпедо, коли застосовується внутрішньовенне вливання певного лікарського препарату. Одночасно, проводиться психотерапевтичний вплив на пацієнта. Суть методу полягає в негативній реакції організму на препарат з невеликою кількістю алкоголю. Ці реакції закріплюються одночасно з повною забороною на вживання спиртного.

  Таким чином, кодування від алкоголізму Торпедо, відгуки про який найсприятливіші, можливо лише за умови добровільної і усвідомленого відмови від спиртного. В іншому випадку, лікування не дасть бажаного результату і може викликати серйозний розлад здоров'я.

  Izlechenie-alkogolizma. ru

  Що таке торпеда від алкоголізму

  Алкоголізм - страшна хвороба, перемогти яку практично неможливо. Існує кілька медикаментозних методів кодування, а найефективнішим вважається «Торпеда».

  Цей медикаментозний метод позбавлення людини від алкогольної залежності отримав свою назву від самого першого препарату, що лежить в основі даного методу. «Діючою силою» препарату був дисульфирам - несумісне з етанолом речовина. Сьогодні застосовуються препарати на основі і інших речовин.

  Як виглядає і застосовується торпеда

  Оскільки «Торпеда» проникає безпосередньо в організм людини, вона існує в двох видах: таблетка і ін'єкція. Якщо це таблетка, вона «вшивається» під шкіру пацієнта. Тобто, лікар-нарколог обробляє ділянку шкіри і робить невеликий надріз, потім туди опускається та сама «таблетка, що рятує від алкоголізму». Проводиться дана процедура може не якимось випадковим лікарем, що попався під руку, а саме наркологом і при створенні необхідних умов. Якщо ж «Торпеда» має форму звичайної ін'єкції, вона просто вводиться внутрішньом'язово. Звичайно ж, лікарем-наркологом і в приміщенні, де створені всі необхідні умови для проведення процедури. Дія «Торпеди» триває кілька місяців, а після може бути проведена повторна процедура, якщо перша не привела до бажаного результату.

  Як торпеда діє

  Дія «Торпеди» дуже просто: якщо людина, під шкіру якому була вшита «Торпеда», вип'є спиртне, він відразу ж відчує різке погіршення. Воно може бути виражено головним болем і нудотою, різким відчуттям паніки і тривоги і т. Д. Але бувають і випадки, що «зірвався» алкоголік вмирає, якщо у нього слабкий організм або погано розвинена імунна система. Саме тому процедура по вшивання або ін'екцірованію «Торпеди» супроводжується психотерапевтичним сеансом, на якому пацієнтові дохідливо пояснюють і навіть показують дію препарату. Наприклад, йому відразу ж пропонується випити невелику кількість спиртовмісної напою, щоб він відчув і запам'ятав дію торпеди. Природно, йому негайно надається медична допомога. Часом пацієнта просто залякують, розповідаючи про страшні наслідки «зриву». Застосовується і такий метод: лікар на повному серйозі вимагає від людини, якій збирається вшити або вже вшили «Торпеду», розписку, в якій той повністю бере на себе відповідальність за своє життя. Але «Торпеда», на жаль, не дає стовідсоткової гарантії позбавлення від алкогольної залежності: хтось кидає пити лише на кілька місяців або пару років, а хтось не розлучається зі спиртним ні на день.

  KakProsto. ru

  Кодування від алкоголю - торпедо?

  Медикаментозне кодування від алкоголізму практикується лікарями наркологами давно вже. Кажуть, є способи лікувати залежність по краще, але все впирається в ціну і, як правило, у відсутності бажання визнати себе алкоголіком і проходити тривалий стаціонарне лікування. Що таке «кодування алкоголізму торпедою» ви гарантовано дізнаєтеся після прочитання статті, зараз же прямо, тематичні посилання:

  • Як працює метод Торпедо проти алкогольної залежності - тут: яка різниця, що підшили і скільки це буде діяти;
  • Що ховається за незрозумілими назвами методик кодування алкоголіків - тут, чому не можна купити в аптеці алгомінал, аквілоног, Регард і так далі;
  • Яке медикаментозне кодування від алкоголізму наслідки після зриву дає мінімальні - дізнатися, що гірше кодування або його відсутність;
  • Види кодувань від алкоголізму, за всіма способам лікувального впливу на потяг до спиртного - читати, як блокують алкогольну тягу.

  Зміст

   річний укол від алкогольної залежності

 • Суть хімзахисту від алкоголізму
 • Як кодують від алкоголю торпедою або хімзахистом
 • Як проводять провокацію після кодування, вшивання або уколу
 • Як підсилюють лікувальний ефект проти спиртного
 • Результати лікування Топедо: пустушка і повноцінна терапія
 • Кодування від алкоголізму - відео
 • З теорії використання методу Торпедо можна виділити, що це бар'єрна методика терапії алкогольної залежності про заснована на використанні біохімічних властивостей цього лікарського препарату. Спосіб лікування базується на введенні різними шляхами в організм медикаментозного засобу, яке здатне блокувати подальше вживання алкоголю. Способів введення ліків може бути кілька і кожному з властиві свої переваги і недоліки. Для початку уточнимо, препарат в таблетизированні формі може бути доставлений перорально, у вигляді ін'єкції введена через кодування уколом, а спеціальна форма підшивкою в жирову тканину підшкірно - тобто імплантації спеціальної капсули, теоретично навіть розчин через крапельницю, але на практиці така необхідність не виникає.

  Суть хімзахисту від алкоголізму

  Метод, який люди по старій пам'яті продовжують називати кодуванням торпедою, насправді одна з перших різновидів хімічної блокади, яка відома ще як хімічний захист організму від алкоголю. Сьогодні відомо набагато більше різновидів такого лікування, наприклад - Біностім, Антінол, Актоплекс, Аквілонг-депо, Стопетіл, Алгомінал і інші. По суті переважна більшість з них здійснюється на препаратах в основі яких лежить дисульфирам. Всі ці види мають аналогічний принцип дії, схожі властивості і прояви, а також протипоказання.

  Що таке торпедо від алкоголізму - це медикаментозне зниження потягу до алкоголю, хімічний захист організму від прийняття спиртного, тобто на тлі такого лікування алкогольної залежності в організмі відбувається повне неприйняття етанолу, створюються умови для його повного фізичного відрази. Так, такий спосіб лікування алкоголіків зводиться до введення в організм хворого препаратів (спочатку він був тільки один і називався Torpedo звідки і пішла назва кодування торпедою), які ніяк на нормальні обмінні процеси не впливають, організму хворого, його здоров'ю шкоди та шкоди не завдають.

  Але варто тільки взяти містять етиловий спирт напої або навіть інші продукти, які можуть містити трохи етанолу, як то квас, кефір і так далі, як виникає різка реакція несумісності. Навіть дуже малі дози спиртного призводять до сильної інтоксикації організму хворого при хімічному захисту. Зазвичай така інтоксикація супроводжується такими ознаками: почервоніння обличчя, шиї від алкоголю, поява головних болів, дзвону у вухах, виникнення больових відчуттів в грудях і так далі, так що переплутати неможливо. А якщо алкоголік випив після кодування хімзахистом багато, то інтоксикація яка при цьому може виникнути може бути настільки сильною і гострої що хворий може загинути.

  Як кодують від алкоголю торпедою або хімзахистом

  Нарколог в залежності від конкретизації мети, а також з огляду на індивідуальних особливості хворого, який страждає залежністю від спиртного, ту чи іншу лікарську форму вибирає. Для цього спочатку проводиться попередній збір анамнезу не тільки у пацієнта але і його родичів і близьких людей. Крім того обов'язково проводиться роз'яснювальна бесіда, спрямована крім пояснення суті майбутньої лікувальної процедури, ще й з метою вироблення у хворого настрою на успішність лікування, усунення недовіри, зняття страхів, обумовленого чутками і міфами про методику хімічного захисту і препаратів Торпедо, Еспераль та інших.

  Після того як препарат введений пацієнту і поширився в організмі, що найчастіше робиться шляхом постановки так званого річного уколу, як правило може бути проведена провокація на алкоголь.

  Як проводять провокацію після кодування, вшивання або уколу

  Провокація при хімічному захисту одне з важливих умов успішності лікування. Суть провокації в тому що хворому на власному досвіді дають можливість упевнитися в тому що лікарська захист від спиртного вже почала діяти і з цього моменту на весь термін кодування випивати взагалі не можна. Для цього пацієнтові під наглядом лікаря пропонується невелика проба алкоголю, зазвичай менше 100 грам горілки.

  Після того як людина спробує запропоновану йому пробу спиртного у нього обов'язково виникає вкрай неприємна реакція інтоксикаційного характеру. При проведенні провокації хворий червоніє, відчуває сильний жар, запаморочення, головний біль, болі в області серця, скачки тиску, нудоту, позиви на блювоту і так далі. Тобто через нетривалий час у страждає алкогольною залежністю від такої незначної випивки провокується реакція (звідси і назва провокація), яка подібна за які виникають відчуттям з отруєнням.

  Про це явище лікар вже попередньо попередньо попередив закодованого людини. Воно дуже схоже на той результат, що можуть викликати рослинні збори від зловживання спиртним на основі отруйних трав за народними рецептами від алкоголізму. Але так як на відміну від народних способів лікування алкогольної залежності з використанням чебрецю, плауна, копрінус і тому подібного добре відома доза і можливі наслідки - все відбувається за планом.

  Для хворого це так вже й небезпечно за винятком вельми неприємних відчуттів, заради яких власне і проводилася процедура провокації. Інших наслідків і скільки небудь значної шкоди для організму хронічного п'яниці не виникає. Зате від на власному досвіді відчув, що буде якщо після кодування випити хоч трохи - хімічний захист спрацює. Якщо таблетка від алкоголізму діє пару днів, укол від алкоголізму вже кілька місяців, а підшивка працює до року.

  За логікою, якщо процедури провокації з певним інтервалом повторювати багаторазово можливе досягнення більш ефективного результату - вироблення умовно-рефлекторної реакції на смак, запах і навіть вид алкоголю. В цьому і полягає суть умовно-рефлекторного лікування алкогольної залежності. Крім того, якщо процедури провокації супроводжувати хоча б одним з психотерапевтичних методів, спільний ефект від аверсівних, тобто викликають огиду до алкоголю препаратів і коригуючого впливу на психіку людини, що страждає залежністю від вживання алкогольних напоїв, зросте багаторазово. Таке, проведене цілим курсом лікування може бути визнано повноцінним найефективнішою терапією алкогольної залежності навіть на даний момент, хоча відомо вже давно.

  Як підсилюють лікувальний ефект проти спиртного

  Насправді будь-який кодування передбачає швидкий спосіб лікування алкогольної залежності. При такій постановці питання кодування торпедою в кращому випадку можуть супроводити сеансом гіпнозу від вживання алкоголю. Якщо крім введення препарату в ході сеансу кодування алкоголіка від вживання відбувалося чітке навіювання або установка, як кажуть гіпнологі на повне неприйняття або заборона на випивку спиртних напоїв, то таку процедуру вже називають подвійний блок.

  Хоча буває і чисто медикаментозний подвійний блок. Наприклад коли в організм хворого підшивають не тільки еспераль, а разом з ним Вівітрол, продексон або іншу імплантацію на основі налтрексона. Ці лікарські засоби блокують виникнення ейфорії від сп'яніння, хоча самі по собі відрази на алкоголь не викликають - таке чисто медикаментозне кодування теж називають подвійним блоком. Ефективність кодування з гіпнозом вище, ніж просто двома ліками хоча про повноцінний лікування, тут теж говорити не доводиться.

  Як зрозуміти, що було саме кодування, а не лікування алкоголізму? Це дуже просто, якщо на всі маніпуляції, за винятком однієї, максимум двох попередніх консультацій тривали не набагато більше години і після цього говорять, що все обумовлений термін тверезості вже настає і відпускають додому - це кодування, а як воно вироблено - Торпедо, Біностім, Алгомінал, Стопетіл, Алгомінал - взагалі особливої ​​ролі не грає. Подвійний блок краще, але заборонна суть методу залишається.

  Сумно, але дана процедура в ряді випадків значного ефект не робить, а через деякий час хворий знову починає пити і чим частіше проводитися кодування тим коротше в середньому час після якого пацієнт зривається. Як і будь-яка міра заборонного характеру, Торпедо і більш сучасні аналоги, типу пошивка еспераль, тільки лише на лікування дає шанс, при цьому блокується можливість випивати на якийсь час.

  Результати лікування Топедо: пустушка і повноцінна терапія

  Прогноз лікувального ефекту цілком і повністю від бажання пацієнта розлучитися зі своєю не просто шкідливою і згубною звичкою, але позбутися від смертельної хвороби назавжди - залежить однозначно. При медикаментозному кодуванні великий ризик нарватися на «пустушку», коли введення препарату хімічного захисту тільки імітується, тобто відрази і отруєння від спиртного не буде, адже ліки в крові хворого немає. Коли як пустушкою кодують від алкоголю весь лікувальний ефект впирається в плацебо, тобто дія лікування буде до тих, пір поки в нього вірять. А якщо алкоголік не вірить лікарям, лікуватися не хоче, кодувався багато разів - тут є над чим подумати.

  Що можна порадити, коли грошей і часу на повноцінне лікування від алкоголю немає і люди вибирають кодуватися - рекомендується для більшої ефективності поєднувати не тільки методику Торпедо, але і будь-який медикаментозне і навіть фізіотерапевтичне кодування (наприклад, лазерне кодування) з психотерапевтичними способами лікування, наприклад сімейної психотерапією, аутогенним тренуванням - власної роботи шляхом самонавіювання з самосвідомістю або ж відвідування груп анонімних алкоголіків. Якщо ж крім швидких варіантів лікування алкогольної залежності інші варіанти навіть не розглядаються, то краще звернути увагу на більш сучасні та безпечні види експрес-лікування, наприклад - транскраніальне кодування.

  Кодування від алкоголізму - відео

  Narcofree. ru

  Торпедо від алкоголізму: як працює лікування і його наслідки

  Що таке медикаментозне блокування алкоголізму - це усунення можливості випивати за допомогою таблеток, уколів, імплантації різних препаратів, які блокують або роблять неможливим цей процес. А «Торпедо» це назва різновиду такого лікування, повні огляд нижче. Актуальні посилання по темі відразу:

  • Чим можна заблокувати пияцтво у алкоголіка - тут, аналіз не дорогих дієвих таблеток проти алкоголю;
  • Що волає нудоту і блювоту від алкоголю у вигляді сильної реакції - читайте про дисульфірамом та препаратах на його основі;
  • Яка підшивка від алкогольної залежності правильна - тут, як зрозуміти, що вшили правильно;
  • Які краплі можна давати алкоголіку таємно - дізнатися, як в домашніх умовах відвертають від спиртного.

  Зміст

  процедура вшивання від алкоголізму

 • Історія і суть торпеди від алкоголю
 • Принципи методу і умови лікування
 • Як працює метод «Торпедо»
 • Відгуки про Torpedo
 • Відео - Витяг торпеди від алкоголізму
 • Якщо відомий у всій окрузі завзятий гультяй, раптом не може випити - це може бути торпеда йому не дає. Подібна процедура здатна швидко стати потужним бар'єром, який може перешкодити самому сильному бажанню випити, а ліки не дасть забути, що алкоголь отрута і погано діє на організм. Перевіряється захист елементарно - трохи горілки або іншого спиртного і у людини з торпедою сильна болісна реакція: почервоніння, задишка, підвищення тиску, температура і так далі.

  Історія і суть торпеди від алкоголю

  На рубежі 90-х років у алкоголіків нашої країни при позбавленні від згубної залежності в якості ефективної терапії з'явилася найсучасніша на той момент альтернатива. Замість довгострокового перебування в наркологічному стаціонарі і вироблення умовно-рефлекторної реакція неприйняття спиртних напоїв лікарі стали пропонувати їм довготривалу медикаментозну захист. У той час найбільш відомий препарат, який запобігав можливість випивки називався Torpedo. Тому таке лікування в народі стали називати - «торпеда від алкоголізму».

  Тепер підшивання стерильною капсули проти залежності від спиртного, мало не один з максимально поширених методів лікування цього наркологічного захворювання. А препаратів для цієї процедури створено кілька. Як вшивання може по сприяти усуненню постійної і непереборної самостійно алкогольної тяги? Справа в тому, імплантація під шкіру діючої речовини дисульфирам у вигляді стерильної капсули для пацієнта безпечна і швидка міні-операція. Зате потім, коли шви заживуть самостійно видалити імплантовані ампулу практично неможливо.

  Принципи методу і умови лікування

  Але до тих пір поки ліки з підшкірного депо надходить в кров при будь-який навіть самої невеликої випивки дуже швидко проявляється сильна реакція. Це і захищає і страхує людину від алкогольних рецидивів, крім того через такі алкогольні проби поступово виробляється відраза на смак, запах і вигляд спиртного. Звичайно, зараз набагато більше поширений інший препарат аналогічної дії - французький Еспераль. Але люди старшого віку, таке ось лікування краще іменувати по-старому: «торпеда від алкоголізму».

  Препарати на основі дисульфіраму випускають різні фармацевтичні компанії під своїми власними запатентованими торговими марками - анетіл, еспераль, анталкон, тетлонг і так далі. Форми випуску різні від таблеток і розчинів для ін'єкцій до капсул для імплантації.

  Обов'язковою умовою лікування «методом підшивки» є добровільне інформовану згоду. Перед медичною процедурою потрібно витримати мінімально допустимий термін повної тверезості - 3 доби. Торпеда від алкоголізму імплантується під шкіру в жирову клітковину без загального наркозу, для цього так званого вшивання досить місцевого його варіанту. Потім протягом декількох днів поки рана заживає треба спостерігатися у хірурга і проходити обробки місця міні-операції. Зазвичай шви знімають через кілька днів після вшивання препарату.

  Як працює метод «Торпедо»

  Торпеда від алкоголізму після вшивання служить постійним депо для препарату дісульфрам. Діюча речовина всмоктується і підтримує постійну концентрацію в крові. Це відбувається щодня на весь заявлений виробником термін дії. Як правило, з стерильною капсули речовина гарантовано надходить в організм протягом від 6 місяців до одного року. Тільки потім запаси його виснажуються і захисну дію проходить, але при бажанні і необхідності вшивати торпеду можна знову.

  Лікувальний ефект вшивання торпеди від алкоголізму базується на біохімічному дії. При поєднанні алкоголю з дисульфірамом всередині організму у людини виникає виражена, негативна реакція у вигляді нудоту сильного дискомфорту, нудоти, блювання, у людини розвиваються головні болі, сильне серцебиття, болі в грудях, дзвін у вухах і так далі. Медики називають подібні прояви дисульфірамовий реакція, але треба розуміти, що для їх виникнення обов'язково в крові повинен з'явитися алкоголь.

  Адже препарат абсолютно нешкідливий для організму при нормальних умовах. Таким чином очевидно, що вживання спиртних напоїв замість очікуваного задоволення приносить зворотний ефект, людина починає страждати від вказаний симптоматики. А якщо все одно продовжує пити, то може навіть померти, хоча описану реакцію можна зупинити в стаціонарних умовах, але не миттєво.

  Відгуки про Torpedo

  Якщо відверто розглянути плюси і мінуси лікування вшиванням торпеди від алкоголізму, то стане очевидним, чому дана методика не стала як панацея для алкоголіків. Так пити, як раніше при такому лікуванні не вийти. Але це досягається тільки хімічним медикаментозним забороною. На місце нездоланного потягу нічого не приходить, хворий стримується тільки завдяки страху смерті. Тому дехто каже, що торпеда від алкоголізму зовсім не лікує, а лише на деякий час зупиняє хворої людини від постійного прийому спиртних напоїв. Але тяга до алкоголю нікуди не зникає після закінчення терміну дії імплантованого препарату, найчастіше все загострюється за новою.

  Крім того відомі випадки, коли виявлялося, що під шкіру ніякої ампули взагалі не вшивають. Тобто лікар смошеннічать і використовував пустушку. А все проведене ним лікування закінчилося на банальному залякуванні типу: ще питимеш - помреш в страшних муках.

  Тому при виборі лікаря-нарколога треба бути обережним і уважним і не довіряти лікування випадковому доктору, керуючись тільки міркуваннями низьку ціну.

  Відео - Витяг торпеди від алкоголізму

  Narcofree. ru

  Питання: Коли алкоголіку вшивають "торпеду" що це означає???

  Олександр Владиславович

  Є печінкова і мозкова АДГ. Цей білок був відкритий в 40-ті роки і дія його було спочатку грубо витлумачено, як робота алкогольного антидоту. Дослідження 60-их спростували першу виставу. АДГ виявилася інгібітором тестостерону. Як холодна вода робить гарячу теплою, так і АДГ дозволяє тонко дозувати тестостерон і його активність. У мозку АДГ виконує функції, пов'язані із зоровим сигналом.
  У жінок тестостерону менше, відповідно, менше і печінкової АДГ. Пропорція мозкової АДГ відповідає чоловічий. У алкоголіків рівень АДГ зростає так само, як і у алкоголіків. АДГ виробляється у всіх ссавців, як самок, так і самців. Слабкість жінок до алкоголю пов'язана не з АДГ. Жінка більшою мірою пов'язана з вихованням дітей в, її моральне падіння завжди більше катастрофічно, а моральне відродження менш імовірно.
  У японців і чукчів АДГ стільки ж. Це непряме підтвердження - АДГ задумана природою не для алкоголю. Є європеоїдний і монголоїдної тип АДГ. Європейці тверезіють в п'ять разів швидше, тримають рівновагу і кращий контроль. Без палімпсест. Монголоїди червоніють, потіють, довше залишаються п'яні, падають, більш потворні в сп'янінні, похмілля важко, часта запійного і палімпсест - випадання пам'яті на події в сп'янінні.
  Антидоти є тільки на С2Н4О - оцтовий або мурашиний альдегід, це АцДГ - ацетальдегіддегідрогенази. До речі, саме його активність пригнічується тетурамом при кодуванні «ЕСПЕРАЛЬ». 80 відсотків росіян мають азіатський тип АДГ. (В. Потрібний, нарколог, Москва).
  Загалом, прийміть мої співчуття з Новорічними урочистостями.

  В'ячеслав Ілюхін

  Під лопатку зашивається ампула (торпеда) з ліками
  певна доза алкоголю в крові і ампула рветься і все, гаплик...

  Lisi4ka

  Якщо напьётся..крякнет

  Сергій Бузук

  Теоретично, людині вселяють, що коли він вип'є, йому стане дуже погано, аж до летального результату... Іноді страх спрацьовує... Але якщо людина захоче випити, ніяка торпеда йому не завадить, тим більше її видалити легко....

  Дмитро Олександрович

  Ампула не рветься, а розсмоктується протягом 1-5лет в залежності від концентрації

  Helgy

  Це означає, що він "торпедёрнутий" !!!

  Наталя

  У всіх по різному, моєму чоловікові ніяку ампулу НЕ вшивали, а поставили укол (іменується торпедою). Здоров'ю, це не шкодить. Її не тільки алкоголікам ставлять, а й людям які не можуть себе контролювати на рахунок випивки (коротше гальм немає). А на рахунок крякнути, коли вип'єш, це міф. Лікар пояснив, що алкоголь буде скапліватся в печінці і зі времяні вона не витримає.

  ALINE

  Для здоров'я це не шкідливо, шкідливий алкоголь. А підшивка це означає, що хворому не можна вживати ні грама алкоголю, інакше станеться зрив. Будь-яка норкологіческая процедура тримається на страху. І в подальшому на 90% буде залежати від хворого, якщо налаштований буде триматися.

  Питання: Кодування ТОРПЕДО

  Наталя

  Якщо Ви думаєте про те, коли можна випивати, навіщо тоді кодировались? Випивали б спокійнісінько і далі.

  Vladimir climov

  Вас просто "взяли на понт" ... Ні препарату, який би тримався в організмі роками... Років 30 назад "торпеду підшивали", нібито теж роками... Ага... Вже через тиждень її і не чухаючи бухали... Так що все це не більше, ніж "розлучення" поки самі не вирішите, безглуздо... А там вирішуйте самі, може дійсно "пора зав'язати" - накладно пов нонче "по бабках виходить", та й горілка вся "палена" ???

  Оксана Жіхевіч

  Чоловік кодується раз в рік цим же препаратом, але шляхом "підшивки". Тримається рік, потім зривається. Как-то раз кодувався в / в уколом як і ви. Протримався 3 місяці, потім запив і ні хріна з ним не було. Але це залежить від індивідуальних особливостей організму і стану здоров'я в цілому. А то, що вам випити хочеться зрозуміло, голову то с мозгами вам ніхто не замінив, а бажання якраз там сидить.

  Питання: Що таке "торпедо"?

  TOLEDO

  Торпедо це препарат котори у взаємодії з алкоголем призводить до дуже великого дискомфорту!! в деяких прикладах летальний результат

  Petr-1678

  Таблетки то як називаються?
  а торпеду вшивають Іто рідко в кого впевнені
  а вкололи тобі напевно глюкозу що б боявся

  Leff_74

  Загалом так якщо ти примудрився випити, то тебе буде плющть і ковбасити як удава по скловату! Так що не треба - бережи себе і своїх рідних! А торпедо просто народна назва лікарського засобу, так як є ще один варіант подібного лікування, коли в підшкірно - жирову клітковину вшивається капсула з препаратом-від цього і пішла назва "торпедо" - це раз! А по-друге вважається що коли ввели будь-якої препарат для лікування алкоголізму, він починає циркулювати по даху як торпеда і якщо відбувається зустріч з алкоголем - торпеда вибухає і починається...

  Перлина

  Чи не торпедо, а торпеда це дійсно сленгове назва, застосовується в різних формах, в ін'єкціях, в таблетках, є таблетки які вшивають в область лопатки. В общем-то суть препарату в тому, що він накопичується в організмі (депонується) а потім вже проявляє свої дії... стійку відразу до алкоголю гарантується

  ANGELS

  Вшивають ЕСПЕРАЛЬ, ТОРПЕДО колють у Відень, ПАЛІННЯ зовсім ТЕЛЕ ЯКЩО НЕ ліваків. ПОТІМ колоти ХВИЛИН ДВАДЦЯТЬ

  Злато-срібло

  Ну що, залишається тільки вітати Ваше рішення відмовитися від алкоголю, хоча б і за допомогою лікарів. Вам це вдасться, оскільки зроблений потрійний удар: кодування, "торпеда" і прийом таблеток. Препарат в цій "торпеді" поступово проникає в кров, взаємодіючи з алкоголем при його прийнятті та викликаючи дуже неприємні для людини реакції. Аж до необхідності реанімаційних заходів. Те ж саме діяння викликають і таблетки, якщо містять той же препарат.

  Питання: Лікування алкоголізму вшиванням ампули.

  Nike Mike

  Препарат Еспераль блокує в печінці фермент алкогольдегідрогеназу, що відповідає за руйнування алкоголю організмі. У цій ситуації звичайний питний спирт (етанол) стає вкрай небезпечним для людського організму. Людина виявляється таким же беззахисним перед етанолом, як квітка, який зів'яне, якщо його полити горілкою. Токсичність етилового спирту наближається до токсичності метилового спирту, прийом 50 грамів якого призводить до втрати зору, а 150 грамів - до смерті.
  При вживанні алкоголю в термін дії імплантованого препарату Еспераль або хімзахисту розвивається реакція несумісності. Вона полягає в найсильнішій інтоксикації. В першу чергу страждає нервова система - виникають головні болі, нудота, болісна блювота без почуття полегшення.
  Страждає весь організм. Можливий розвиток збудження і істерики або, навпаки, млявості і сонливості. Рідше виникає пронос і болі в суглобах на зразок "ломки" у наркоманів.
  Знаходження Еспераль в організмі при відсутності алкоголю нічим себе не проявляє. В цьому випадку Еспераль абсолютно нешкідлива.

  Дьомін Анатолій

  Еспераль, напевно, вшивається в сідницю, на 5 років дію...

  Олена Сидорина

  Насправді ці ліки фікція в основному. За розповідями лікарів приймального відділення лікарні все закодовані і зірвалися виживають і нічого з ними не трапляється. Хоча за обіцянками цих ліків наслідки аж до летального результату. Потрібно просто повірити в те що це допоможе. Мій знайомий так кинув пити.

  Костянтин Дружинін

  Вшивають НЕ ампулу, а таблетки для імплантації. Називається еспераль.
  [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту]

  Христина Радченко

  Кодування та вшивання торпеди - це дуже непотрібні і шкідливі методи позбавлення від алкогольної залежності. Один мій знайомий почав знову пити через три дні після кодування, інший через два тижні. (З вшиванням торпеди схожа історія) Кодування та вшивання торпеди не лікують алкоголізм, а лише заганяють хворобу всередину. Алкоголізм-це медико-біо-соціо-духовна проблема-кодуванням і вшиванням торпеди її не вирішити.
  Без твердого бажання самої людини неможливо позбавити людину від хімічної залежності. Я розповім Вам кілька шляхів вирішення цієї проблеми:
  Ефективний засіб позбавлення від наркотичної та алкогольної залежності група взаємодопомоги "Анонімні наркомани" і "Анонімні алкоголіки", що працюють за програмою "12 кроків". Програма "12 кроків" безкоштовна, анонімна і не пов'язана ні з одним релігійним віросповіданням. Подивіться інформацію в Яндекске, там приводяться координати груп по містах Росії і України, є координати груп для співзалежних (дружин, дітей, друзів алкоголіків), працює група по електронному листуванні. Якщо у вашому місті є група сходіть туди спочатку самі, вони підкажуть як допомогти вашій біді. Багато моїх знайомих, пройшовши через душевні і фізичні страждання, а також кодування, вшивання торпеди і. т. д. позбулися алкоголю і наркотиків саме завдяки програмі "12 кроків". Ось посилання на один із сайтів групи:
  СМhttp: // www. aarus. ru / groups / groups. htm Добре якщо у Вас буде можливість відвідувати групи для співзалежних (близьких хімічно залежних)
  (Кодування, вшивання торпеди тільки заганяють хворобу всередину, а походи по бабках-знахарок взагалі до добра не доведуть....)
  Непогано висвітлюють проблеми хімічної залежності: алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління академік Углов та професор Жданов. Почитайте і послухайте лекції професора В. Г. Жданова.
  Див посилання http: // rutube. ru / tracks / 604701.html http: // www. samohin. ru / video / zhdanov / zhda... Углов цікавий тим, що прожив 104 роки і до 90 років оперував пацієнтів (Посилання на два сайти академіка Углова http: // www. uglov. tvereza. info / і http: // www. uglov. ru /)
  Ось ще посилання на праці професора В. Г. Жданова в інтернеті і http: // rutube. ru / tracks / 54915.html? v = e74 ... (Жданов в основу своїх робіт бере метод Шичка. Посилання на статті Шичка http: // www. miroslavie. ru / optimalist / (з усіма матеріалами спочатку ознайомтесь самостійно)
  На особистому досвіді скажу від КНД і приватних наркологічних клінік мало толку.

  Послухайте лекції професора В. Г. Жданова про алкоголізмі

  Посилання на мою відповідь, де можна послухати лекцію професора В. Г. Жданова про шкоду пива
  Див http: // otvet. mail. ru / question / 25604069 /

  Народні засоби, що допомагають в боротьбі з алкоголізмом
  Див http: // adoc. ru / ac / detail. php? ID = 889

  Посилання на мою відповідь, як вийти із запою
  Див http: // otvet. mail. ru / question / 25552755 /

  Посилання на мою відповідь, як кинути курити
  Див http: // otvet. mail. ru / question / 25658708 /

  Торпеда від алкоголізму відгуки

  Кинути пити легко! Дізнайся як, тисни на посилання: http: // vk. cc / 3s9eK5

  Торпеда від алкоголізму відгуки

  породжене бажанням і систематичним зловживанням спиртним, що призводить до спиртного поразки внутрішніх органів і, як наслідок - до повної руйнації організму з розпадом психіки. | Алкоголізм як хвороба виникає не в один день, він розвивається потроху. Тому наркологи ставлять висновок не по одному симптому, а розглядаючи їх в сукупності. Особа, яка вчора ще був просто побутовим п'яниці, на наступний ранок не може прокинутися алкоголіком.}
  Торпеда від алкоголізму відгуки

  Торпеда від алкоголізму відгуки

  https: // www. youtube. com / watch? v = bcFQNRp-mPI

  Торпеда від алкоголізму. Вшити торпеду від алкоголізму на тривалий термін

  Вшивання Торпеди від алкоголізму - один з методів медикаментозного кодування - процедури, яка добре знайома багатьом алкоголікам. Лікар робить надріз на шкірі пацієнта і поміщає туди «чарівну таблетку». Або робить пацієнтові укол, який «знімає алкоголізм». Діюча речовина в обох випадках - ліки, яке несумісне з алкоголем: якщо пацієнт вип'є хоча б трохи алкогольної напою, то його стан сильно погіршиться.

  Багато лікарів на цьому процедуру і закінчують.

  Але є доктори, вміло доповнюють кодування від алкоголізму Торпедо додатковими психотерапевтичними методами. Наприклад, відверто залякують пацієнта. Або на повному серйозі беруть розписку про те, що «в разі загибелі після вживання алкоголю лікар відповідальності не несе». У одних це посилює мотивацію на тверезий спосіб життя. А у інших створює недовіру до методу, змушуючи сприймати його як чистої води навіювання.

  Безкоштовна консультація Хочете закодуватися або дізнатися з чого почати лікування? Дізнатися умови перебування і вартість? Якщо вам потрібна допомога звонітеілі скористайтеся цією формою Ви отримаєте консультацію у фахівця абсолютно АНОНІМНО безкоштовно. Щоб отримати вкажіть ваше ім'я і телефон

  Ваше ім'я:

  Ваш телефон: *

  Так що ж вводять під час вшивання Торпеди від алкоголізму?

  «Торпеда» - насправді фірмову назву групи медикаментозних методів кодування від алкогольної залежності. Це як, наприклад, ацетилсаліцилову кислоту часто називають «Аспірином» або «Упса».

  Даний засіб для медикаментозного кодування з'явилося на ринку першим. І до сих пір вважається одним з найефективніших. Спочатку його діючою речовиною являетсядісульфірам. Він насправді несумісний з етанолом в організмі людини. І насправді після вживання спиртного може привести до сильного погіршення стану, аж до загибелі.

  В подальшому Торпеда проти алкоголізму стала випускатися на основі інших діючих речовин. Ось лише неповний список «Торпедо», які можна зустріти на сучасному фармацевтичному ринку:

  • Антінол - препарат, який, як запевняють виробника, є сучасним ефективним засобом для кодування, але не числиться в фармацевтичних довідниках і, мабуть, поки що недостатньо вивчений.
  • Бінастім - має ті ж ефектами, що і дисульфірам. Призначений для введення. Підвищує імунні сили організму, покращує роботу головного мозку і печінки.
  • Аквілонг-депо - самостійний засіб для кодування, але іноді випускається під назвою «Торпедо».
  • Актоплекс - препарат на основі дисульфіраму. Може вводитися внутрішньовенно або внутрішньом'язово. Продається не тільки як Торпедо, але і під своїм «рідним» назвою.
  • Алгомінал і Стопетіл - повні аналоги Торпедо.

  Як проводиться кодування?

  Торпеда для лікування алкоголізму вшивається під шкіру або вводиться у вигляді уколу. Процедура завжди проводиться тільки в спеціальних умовах і тільки лікарем-наркологом.

  Після цього у багатьох пацієнтів виникає питання. Що «забороняє» пити далі: ліки або просте навіювання?

  Для того щоб розвіяти всі сумніви, доктор надає наочний доказ.

  Після кодування алкоголіку дають випити трохи спиртного. Розвиваються всі описані лікарем порушення, що демонструють ефективність кодування від алкоголізму Торпедо. Пацієнту відразу надають лікарську допомогу і проводять психотерапевтична дія хоча, після такої демонстрації багатьом стає Тож усе зрозуміло.

  Безкоштовна консультація Хочете закодуватися або дізнатися з чого почати лікування? Дізнатися умови перебування і вартість? Якщо вам потрібна допомога звонітеілі скористайтеся цією формою Ви отримаєте консультацію у фахівця абсолютно АНОНІМНО безкоштовно. Щоб отримати вкажіть ваше ім'я і телефон

  Ваше ім'я:

  Вшивання торпеди від алкоголізму: відгуки

  Як видно з вищеописаного, ефективність Торпедо легко доказова об'єктивно.

  І все ж думки пацієнтів полярні.

  Від одних зважилися вшити Торпеду від алкоголізму відгуки однозначно позитивні. Такі пацієнти говорять, що це засіб дуже потужне і ефективне. Багато кидають пити надовго або взагалі назавжди.

  Від інших можна почути приблизно таку критику: «Ви мені можете зашити Торпеду від алкоголізму, і вже через пару годин я знову нап'юся без всяких наслідків. Вже пробував, і не один раз. »

  Чому ж препарат не діє?

  Повернемося до того, про що ми говорили на самому початку статті. «Торпедо» - фірмову назву. Якщо це «справжній» препарат на основі дисульфіраму, то успішність кодування буде майже 100%.

  Але на фармацевтичному ринку є багато інших «Торпедо». І вони діють далеко не завжди. У нашій клініці використовується Торпеда від алкоголізму, яка створена на основі дисульфіраму та має високу ефективність.

  Чи не небезпечно це?

  Будь-який лікарський препарат має побічними ефектами і протипоказаннями. Винятків не існує. Нарколог відмовиться вшити Торпеду від алкоголізмав наступних ситуаціях:

  • Якщо пацієнт знаходиться в стані алкогольного сп'яніння, запою, абстиненції. Спочатку потрібно провести детоксикацію.
  • При будь-яких гострих інфекціях, будь то застуда або загострення хронічного гепатиту.
  • У хворих з високою температурою тіла.
  • Під час вагітності та грудного вигодовування.
  • При наявності будь-якої злоякісної пухлини.
  • Якщо у пацієнта є індивідуальна непереносимість лікарського засобу.

  Торпеда від алкоголізму: ціна

  Ціна кодування Торпедо від алкоголізму в нашій клініці становить від 6000 рублів. Ви можете уточнити по телефону вартість процедури і інші моменти. Зв'яжіться з нами - на сайті вказано телефон.

  Narcoblock. ru

  Вшити торпеду від алкоголізму: вартість, відгуки, опис послуги в Санкт-Петербурзі (СПб)

  Процедура вшивання Торпеди від алкоголізму сильно поширений спосіб кодування з використанням медикаментозних препаратів. Він добре знайомий багатьом людям, що страждають залежністю. Лікар нарколог робить розріз і вшивають торпеду від алкоголізму всередину. Ще можливо ввести ліки за коштами уколу. В організм людини вводитися речовина, конфліктує з алкоголем, навіть при невеликій дозі, випитої алкоголіком, якщо ліки знаходиться в організмі, відбувається негайна реакція - самопочуття різко погіршується.

  Багато лікарів, та й самі пацієнти процедуру на цьому закінчують.

  ЛеченіеЗапісаться на прийом

  Деякі доктора майстерно доповнюють кодування від алкоголізму Торпедо психологічними методами впливу: вони можуть або сильно залякати пацієнта, або взяти письмовий дозвіл на процедуру, в якій так само буде вказано те, що хворий ознайомлений з ризиками, а разі летального результату після порушення заборони на алкоголь, лікар відповідальності не несе. Все це, звичайно, сильно впливає на психіку алкоголіка, викликає страх. Однак у деяких викликає скептичне ставлення і недовіру до методу лікування в цілому, але таких меншість. В основному, свідомість тож сильно страждає від алкоголізму, тому, налякати, вселити страх такій людині досить легко.

  Так що ж вводять під час вшивання Торпеди від алкоголізму?

  «Торпеда» - це назва групи медикаментозних препаратів, які використовуються для вшивання від залежності від алкоголю.

  Такий спосіб лікування з'явився першим, як спосіб лікування від алкоголізму. На сьогоднішній день він залишається одним з найбільш ефективних способів боротьби з недугою. Діючою речовиною всіх препаратів цієї групи на самому початку, був дисульфирам. Його не можна змішувати з етанолом, так як це викличе отруєння, і якщо вчасно не надати допомогу, летальний результат не так вже й нереальний.

  Надалі, вшити торпеду від алкоголізму стало можливим на основі та інших активних речовин.

  від 3 500 рублів

  Надамо не великий список медикаментозних «Торпедо», які існують на сучасному ринку фармацевтики:

  • Антінол - Як запевняє виробник, це сучасний препарат, який є дуже ефективним при боротьбі з алкоголізмом. Але його немає в медичних довідниках. Ймовірно, він не до кінця не вивчений, По всій видимості, до сих пір ведеться тестування.
  • Бінастім - цей препарат для кодування допомагає комплексно. Діє він як дисульфірам. При цьому підвищує загальний імунітет. Поліпшується робота мозку і печінки. Вводять його внутрішньом'язово.
  • Аквілонг-депо - Чи самостійним препаратом для кодування. Періодично випускається як Торпедо.
  • Актоплекс - Це ще один препарат на основі діючої речовини дисульфіраму. Продається і як Торпедо і під своєю назвою. Способу введення два: внутрішньовенно, внутрішньом'язово.
  • Алгомінал і Стопетіл - речовини, абсолютно ідентичні Торпедо.

  Як проводиться кодування?

  Вшити торпеду від алкоголізму можна під шкіру або внутрішньовенно. Ця процедура завжди повинна проводитися в спеціальних стерильних умовах, кваліфікованим лікарем - наркологом.

  Іноді у підшитих пацієнтів виникає питання, про те, що в дійсності є забороною на вживання алкоголю, ліки або навіювання?

  Щоб розвіяти всі сумніви, доктор надає докази. Він може дати алкоголіку трохи спиртного напою. У цьому випадку, все те, про що говорив і попереджав лікар, настає негайно. Демонстрація дозволяє алкоголіку на власному прикладі відчути ефективність кодування від алкоголізму торпедою. При такому способі переконання пацієнта в серйозності наслідків необхідною умовою є присутність лікаря. Після доказів, пацієнта приводять до тями. Більше нічого не потрібно, навіювання вже відбулося.

  Вшивання торпеди від алкоголізму: відгуки

  Вшити торпеду від алкоголізму - мабуть, найефективніший доведений спосіб боротьби з організмом.

  Незважаючи на це, думки пацієнтів часто розділяються.

  Хтось відгукується про даний метод тільки позитивно. Такі люди вважають Торпеду від алкоголізму дуже дієвим, потужним засобом. Вони, зазвичай, кидають пити надовго, а в деяких випадках, назавжди.

  Торпеда від алкоголізму: один з найперших і найефективніших методів кодування

  Деякі заявляють, що вшити торпеду від алкоголізму не допоможе, так як, нібито, вже через кілька годин алкоголік може вжити алкоголь без шкоди, описаного лікарями. Такі пацієнти стверджують, що вже проходили подібне ні разу.

  Чому ж препарат не діє?

  Згадаймо, про що говорили на початку статті. «Торпедо» - це загальна назва для цілої групи препаратів. Якщо вшити торпеду від алкоголізму на основі діючої речовини дисульфирам, успіх буде майже 100%.

  Не будемо забувати, що на ринку існує величезного кількість «Торпедо». Дія їх далеко не завжди є ефективним. Наша клініка використовує оригінальну торпеду на основі дисульфіраму, тільки вона володіє найбільшою ефективністю, порівняно з іншими препаратами.

  Чи не небезпечно це?

  Медикаментозні препарати мають побічні ефекти, винятків в даному випадку немає. Вшити торпеду від алкоголізму не дозволять, якщо:

  • Пацієнт п'яний, в стані абстинентного синдрому або взагалі в запої. Такому пацієнту необхідно очистити організм, провести детоксикацію.
  • Пацієнт хворий або у нього спостерігається загострення будь-якого хронічного захворювання.
  • Висока температура тіла так само є протипоказанням для вшивання торпеди.
  • Під час вагітності та грудного вигодовування.
  • Вагітність і лактація також є протипоказанням.
  • Будь-яка пухлина з підозрою на злоякісну.
  • Індивідуальна непереносимість препарату або активної речовини.

  Novo-Tera. ru

  Торпедо - інструкція із застосування, відгуки

  25 оцінка

  Кодувалася сама, чоловік і син, спокійно перенесли 3 роки утримання від спиртних напоїв, багато чого досягли в житті. не знаю, що подіяло страх перед реакцією на прийом алкоголю або те, що стало складатися, ...

  02 грудня 2011 Владимир написав (а) відгук 20 оцінка

  А мені допоміг, брав близько 2-х місяців, зараз пити не тягне. Після курсу пару раз випивав, але на ранок самопочуття нормальне, похмілля практично немає...

  29 жовтня 2010 Антілавіталь03 написав (а) відгук 10 оцінка

  Якщо до кого небудь дійде мій відгук, буде чудово, тому що распростроняется дану гидоту шахраї!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сподіваюся в подальшому вони будуть покарані за обмануті надії багатьох людей, які...

  26 січня 2012 i написав (а) відгук 8 оцінка

  Нібито "лікар" хамло повне!!!!!! ціну не впізнати поки з рахунку на телефоні не зніматимуть Манет!!!!!! розлучення на гроші і знущання над слабкими людьми. зрозумівши, що розмовляють з адекватнимт грамотними людьми пасують!!!!! ні...

  поставте оцінку

  Totalrating. ru

  Кодування від алкоголю, гіпнозом, торпедо і відгуки

  Кодування від алкоголю Торпеда

  Цей метод - категоричний спосіб лікування від алкоголізму, при якому в організм лікується вводять препарати, що перешкоджають розкладанню етилового спирту в печінці. Вживання «міцного» в період дії такого «ліки» тягне за собою сильну інтоксикацію організму, що супроводжується запамороченням, нудотою, головним болем, а також, іншими первинними ознаками отруєння. Якщо не викликати людині швидку допомогу, можливий летальний результат.

  По суті, мета використання «торпеди» - це лікування від алкоголізму, але проміжної завданням є психологічне рішення людини «зав'язати» зі спиртним під загрозою смерті або болісних відчуттів. Широко поширене вираз «вшивання торпеди», хоча по суті ніякого хірургічного втручання немає. Препарат вводиться ін'єкцією внутрішньовенно. Первинна реакція організму - це сильно ослаблені ознаки інтоксикації організму. Певний ефект також має вказівку медиком або іншим фахівцем на те, що такі ж відчуття чекають лікується в разі зриву і вживання алкоголю.

  Однією з умов успішного лікування методом «торпеди» є попередження про негативні наслідки в разі алкогольного «поста». У перші кілька днів після ін'єкції необхідно нагляд за людиною, т. К. Психологічна залежність від спиртного ще присутній. Бажано також захистити від спілкування з особами, які зловживають алкоголем. Загалом, робити всі заходи, зазначені вище щодо першого способу позбавлення від залежності.

  Які можуть бути наслідки кодування?

  Наслідків може бути два: або людина позбавляється від цієї хвороби, або продовжує вживати спиртне. Якщо в першому випадку все більш-менш зрозуміло, то на другому варто загострити свою увагу. Продовження пиятик може повлекті за собою різні негативні наслідки. Якщо лікування проводилося гіпнозом, то будь-якого сильного шкоди, за винятком звичайних наступних за випивкою проблем зі здоров'ям, в даний момент не буде. Такий зрив може пояснюватися різними факторами: недотримання самої процедури зміни переконань і установок, відсутність подальших профілактичних заходів і т. Д.

  Набагато складніше наслідки можуть бути при медикаментозному (за допомогою «торпеди») лікуванні. Наявність в організмі ферментів, що перешкоджають нормальному розкладанню спирту, може спричинити за собою смертельний результат. При перших ознаках отруєння людини, потрібно терміново вжити заходів з надання невідкладної медичної допомоги. Своєчасна Ваша реакція може врятувати йому життя. Існує чимало доказів того, що випробувавши на собі такий наслідок, людина переставав пити. 

  Кодування від алкоголю: відгуки

  ГостьПлохо

  Кодувався (торпеда) в офіційний клініці. сьогодні. майже відразу випив і поки відчуваю добре. по прописаним медикаментів, що буде потрібно вживати через три тижні бачу дисульфирам (під дорогою маркою). розлучення це. дисульфирам в аптеці коштує 100 рублів ефект через три дні застосування, але потрібно бути обережним (пару раз самолікування призводило до втрати свідомості). але різниця 100р і 1600р.

  ГостьХорошо

  Брату торпеду вшивали, соромно звичайно таке писати, але ось він два рази намагався випити ідіот. Погано було відкачували, потім кинув цю справу. І реально перестав пити, страшно стало каже, а потім в звичку ввійшло не пити. Минуло вже 4 роки, не п'є зовсім у нього дитинка народилася все в порядку. життя налагодилося.

  ГостьХорошо

  Моєму батькові вшивали торпеду, так як зупинитися він не міг і не збирався, хоч і пити почав не давно і не буйний був, але з роботи поперли і робити нічого не хотів, але у нього гени... коротше він кинув після цього пити, так як раз випив небагато, спробував, йому погано стало в лікарню забрали. Коротше так і кинув.

  Vsegdazdorov. net

  Що буде, якщо випити через місяць після кодування уколом торпеда?

  Перший раз я кодувалася уколом торпеда на 1 рік, випила раніше - через 10 місяців і нічого не було, так ось зараз знову закодувати так само на рік, пройшов місяць, цікаво, що буде, якщо я вип'ю зараз?

  AlinaAnna 2 роки тому

  Кодування "Торпедо" робиться шляхом введення препарату на основі дисульфіраму. Цей препарат сприяє накопиченню в організмі токсичної речовини - ацетальдегіду. При взаємодії з алкоголем цей токсин діє на організм згубно, провокуючи набряк мозку, інсульт, кому, колапс, стенокардію і може привести до летального результату. Термін дії "Торпедо" від 1 до 3 років, в залежності від дозування і якщо ви кодировались наприклад на 1 рік, то до кінця терміну рівень токсичності знижується і тому ви не відчули неприємних наслідків. Так лікарі страхують самі себе, вводячи меншу кількість речовини, але є і такі лікарі, які дотримуються всі умови, тому я б не радила ризикувати своїм здоров'ям і життям.

  модератор вибрав цю відповідь лучшімкомментіроватьЕврідік більше року тому

  Вам варто було її тоді вшивати, щоб потім порушувати даний собі заборона по суті і ризикувати своїм особистим здоров'ям. Адже торпеда і вшивається для залякування людини, тому що вона може спрацювати в один прекрасний момент на організм.

  І звичайно тимчасова ейфорія від алкоголю не варто таких жертв взагалі. Розслаблятися можна і іншими способами, спортом, хобі, шоколадом наприклад.

  І якщо вам в один раз пощастить і пронесе, то в інший раз наслідки можуть бути взагалі абсолютно непередбачуваними, від інсульту до паралічу судин.

  Не потрібно сподіватися, що пронесе і в цей раз, адже раз на раз не доводиться зовсім і все залежить від різних обставин.

  комментіроватьУмдак більше року тому

  Та нічого не буде, ну хіба, що похорон і поминки, після того, як ви "від'їде". Якщо хочете бухати, то який сенс взагалі кодуватися? Людина повинна сама захотіти не пити, а вже після цього йти і кодуватися. Кодування, це як би стимул і мотивація не пити. Особливо така, з усякими торпедами.

  А взагалі, якщо людина не хоче бухати, то він не буде бухати і ніяка кодування не потрібна. Дам кілька порад, які допоможуть кинути пити і до речі курити теж. Хоча ні, це напевно буде всього одна порада. Ви повинні зрозуміти чим саме вам шкодить випивка і куриво.

  Припустимо, можна втовкмачити собі в мозок, що це все шкідливо впливає на мозок. При активному палінні і запої мозок перестає думати і людина тупіє. Це дійсно так. Хороший стимул кинути бухати і курити? Просто скажіть собі "Якщо я не хочу отупеть, то я не буду пити і курити".

  коментувати

  Bolshoyvopros. ru

  Торпеда як лікування алкоголізму. Сторінка 2 - форум самому

  Тобто, Ви тут пропонуєте, офіційно не зареєстрований в Росії препарат, не можете привести інструкцію до нього, де чітко буде написано склад його і т. Д., Головою виходить іноді думати? Начебто російською мовою написав, шахраї вони наркологи, що не ясно? За вашим назвою Лідевін може ховатися заборонений і шкідливий для здоров'я французький препарат, припустимо еспераль. http: // www. lidevin. ru /

  Лідевін - сучасний комбінований французький препарат, який виробляється на заводах у Франції відповідно до європейських стандартів належної виробничої практики (GMP). Унікальний склад препарату дозволяє домогтися надійної ефективності в лікуванні алкогольної залежності і володіє високою безпекою. Прийом препарату Лідевін допоможе Вам перемогти алкогольну залежність. Лідевін надійно запобіжить будь-яку спробу повторного зриву і відновлення вживання алкоголю. Будь прийом алкоголю, навіть в незначних кількостях буде супроводжуватися неприємними відчуттями замість задоволення від прийому алкоголю. Лідевін більше 30 років застосовується в європейських країнах і в РФ для лікування алкогольної залежності. Ефективність та безпечність застосування Лідевін для лікування хворих страждають на алкоголізм перевірена часом і численними клінічними дослідженнями, як за кордоном, так і в провідних наркологічних клініках РФ. Дмитро, Росія, Москва, 39 років. Зараз на сайті

  GdePapa. ru

  А чи правда те, що так зване ліки "Торпедо", яке застосовують при кодуванні, насправді нікотинова кислота?: консультація в розділі Алкоголізм

  • Пише Хлопіна Інга Вікторівна, 3 травня 2011, 15:50 Є різні варіанти уколу "торпедо", яким викликають непереносимість алкоголю. Чи потрапить Вам справжня версія або плацебо - не завжди відомо. Так що, можете почати випивати після такого уколу, але - на свій страх і ризик. У мене була пацієнтка, яка випила шампанського через 7 років після "торпедо", робить на 5 років - тиск впав майже до нуля, добре Швидка швидко приїхала, врятували. До речі, уколи такого типу робляться тільки на пострадянському просторі лише пострадянський народ боїться "заборони" і "страху" №. У світі ця проблема лікується по іншому. Наприклад, дуже ефективні "Анонімні алкоголіки" ... Поки, успіхів Вам! І. В. Хлопіна, лікар - психіатр, психотерапевт
  • Пише vasualisa, 6 травня 2011, 22:42 Ви знаєте, мені все одно нікотинову кислоту моєму чоловікові ввели або справжні ліки, але він не п'є вже 17 років і його не тягне. Спочатку йому було страшно випити, але зараз вже звик до "тверезої" життя. Це горе, коли в сім'ї є питуща людина.
  • Я хочу здорову сім'ю!!! , 6 травня 2011, 22:52 Дякую за відгуки. Я теж так думала, що головне, чтобв той кому вшивають не сумнівався в дієвості препарату....
  • Пише MaLaXov, 17 травня 2011, 10:35 я теж сдишал про таке. справа в тому, що в нашій країні підробляється практично всі... а вже скільки клінік развелось..і того поготів.. якщо боїтеся уколів - можна інші методи спробувати. наприклад, таблетки або краплі від алкоголю на основі цианамида.
  • Я хочу здорову сім'ю!!! 17 травня 2011, 10:43 Так це не мені... це близькому родичу, але тут ось у чому заковика - ми ледве-ледве його умовили закодуватися.... але нам сказали, краще укол... А про краплі і таблетки взагалі не йшлося. Він пробував пити про-проти 100 ... через місяць запив все одно....
  • Пише MaLaXov, 18 травня 2011, 14:26 а ви свого родича до лікаря-нарколога водили? або самі ходили? що взагалі лікар каже? може спробувати інші методи лікування? або інші ліки раз про-проти не діє? або ви може бути не по інструкції діяли?
  • Пише MaLaXov, 18 травня 2011, 14:29

  Наскільки я знаю будь-які ліки від тяги до алкоголю потрібно пропити певну кількість часу. коротше курс пропити.

  Я знаю позитивні випадки лікування алкоголізму за допомогою крапель Колме (вони несмачні і не пахнуть - в їжі або пиття зовсім непомітні), але приймати їх потрібно з відома лікаря, за інструкцією і пропити курс! дію кожного препарату, будь то хоч Пропротен має закрепіться..і одного місяця замало буде!

  А ще важливо бажання людини кинути пити! може родич навмисне п'є? щоб показат що йому по х.. всякі там кодування?

  Medkrug. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->