Кодування від алкоголізму в Санкт Петербурзі | Alkostop.info

Головна » Кодування

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Кодування від алкоголізму в Санкт Петербурзі

Кодування від алкоголю, Кодування від алкоголізму, Підшивка від алкоголю Санкт-Петербург

Вартість послуги - від 2500 рублів, докладніше цінах на кодування.

Дана послуга надається цілодобово?

Так, ви можете звернутися в центр "Бехтерєв" в будь-який час, ми працюємо 24 години, без вихідних.

Що з себе являє "кодування від алкоголю"?

Противорецидивная терапія (відома також як кодування від алкоголізму) об'єднує методи, спрямовані на відмову від алкоголю (людини не тягне пити і він не отримує від вживання ніякого задоволення), або неможливість прийому алкоголю.

Закодуватися можна щодня і круглосуточноОбратіться в наш центр за допомогою

Bechterev. ru

Кодування від алкоголізму: вартість в Санкт-Петербурзі на дому, Кодування від алкоголю в Москві в клініці від алкогольної залежності

Речовина викликає стійкий рефлекс непереносимості алкоголю.

Метод нейрофизиологического програмування

Метод кодування грунтується у впливі на мозок пацієнта. 

Лікарська терапія в кодуванні від алкогольної залежності

Особливість лікарської терапії в ефекті придушення тяги до алкоголю в період ремісії після кодування.

Кодування від алкоголізму в клініці «Ультрамед»

Ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям і професійні наркологи та психотерапевти нададуть Вам допомогти, підтримку і консультації в питаннях кодування від алкоголізму.

Наркологічна клініка Ультрамед пропонує найдоступніші ціни на кодування від алкоголю в Санкт-Петербурзі і Москві. Швидке лікування алкогольної залежності на дому і в стаціонарі безпечно ефективно анонімно і недорого. 

Відгуки про кодування від алкоголізму в клініці

Відгук, 17 січня 2016 р

Я вирішив кодуватися від алкоголізму в центрі «Ультрамед». Лікуванням залишився задоволений, т. К. Доктор - професіонал. Рекомендую!

Відгук 27 червня 2016 р

У клініці «Ультрамед» кодували сина. В клініку звернулися за рекомендацією знайомих. Велике спасибі співробітникам Ультрамед, нам допомогли!

Відгук, 11 травня 2016 р

Викликали лікарів додому, для кодування мого батька. Приїхали швидко. Доктор провів консультації з усіма членами сім'ї, всі процедури виконані якісно. Тепер будемо звертатися тільки до Вас.

Відгук, 28 березня 2016 р

У центрі Ультрамед мій чоловік робив підшивку гіпнозом. Все пройшло саме так, як потрібно. Чоловік тепер не п'є. Величезне вам спасибі!

Відгук, 04 Лютий 2016 р

Лікар кодував чоловіка препаратом Еспераль. Залишилися задоволені! Результат повністю виправдав очікування! Щиро Дякую.

Відгук, 09 сiчня 2016 р

Спасибі від нашої сім'ї докторам Ультрамед! Лікування було для нас останнім шансом врятувати сім'ю і Вам це вдалося. Здоров'я Вашим близьким!

Відгук, 17 грудня 2016 р

Кодували дружину від алкоголю. Дружина взагалі проблему не визнавала і лікуватися не хотіла. Звернулися в Вашу клініку і вона вирішила пройти курс лікування!. Дякуємо!!!

Відгук, 17 вересня 2016 р

Кодували алкоголізм чоловіка хімзахистом. Все дуже професійно! Клініці 5+.

Відгук 25 липня 2016 р

Спасибі, що швидко допомогли під час алкогольної гарячки чоловіка, потім були на консультації і нам детально розповіли про всі варіанти лікування і що скільки коштує. Лікарі працюють професійно і у них є бажання допомогти.

лікування алкоголізму і виведення з запою. Юр. адреса: СПб, вул. Достоєвського, д. 9, літ. А, пом. 20-Н Санкт-Петербург

Ultra-med. ru

Кодування від алкоголізму в Спб. ціни | Цілодобовий висновок із запою в Петербурзі

В організмі хворого створюється певна концентрація препарату несумісного з алкоголем. При прийомі спиртних напоїв виникає токсична реакція, яка може викликати важкий стан: дихальну недостатність, порушення серцевого ритму, аж до летального результату.

Метод і термін кодування від алкоголізму підбирається індивідуально, вартість залежить від використовуваного препарату.

Кодування від алкоголізму - надійний метод усунення пристрасті до алкоголю, ціни на цей метод лікування досить демократичні.

Narcologia24.ru

Кодування від алкоголізму в СПб | Клініка "ВераМед"

Кодування від пияцтва - одна з найпоширеніших методик лікування алкоголізму. Процедура допомагає закріпити установку на тверезий спосіб життя. Кодування алкоголізму проводиться за згодою пацієнта після консультації з фахівцем і визначення терміну утримання від алкоголю.

Кодування в спеціалізованій клініці допоможе побороти залежність, а значить - відчути свободу. Також буде зведена до нуля ймовірність таких невідворотних наслідків алкогольної залежності, як:

 • Цироз печінки
 • Підвищення ризику розвитку багатьох форм раку
 • Психози

Для кодування від алкоголізму в клініці «ВЕРАМЕД» використовують:

 • Медикаментозні способи кодування від алкоголізму (хімічний захист, «еспераль»);
 • Немедикаментозні методи (кодування при алкоголізмі, рефлексотерапія, гіпноз, бінаурально-квантова терапія)

Наш центр протягом багатьох років ефективно використовує методику «подвійний блок», яка включає в себе переваги обох способів. Методика «подвійний блок» дозволяє зняти потяг до алкоголю на біохімічному і психологічному рівнях.

Запис і консультації
 • В. О., 3-я лінія, д. 38
 • «Василеострівна»

Медикаментозні способи кодування від алкоголізму

Медикаментозні способи антиалкогольного кодування засновані на введенні препаратів, несумісних зі спиртним:

 • Хімічний захист - внутрішньовенне введення препаратів дисульфірамовий ряду на термін від 6 до 12 місяців
 • «Еспераль» - внутрішньом'язове введення гелю або хірургічне імплантація препарату на термін від 1 року до 5 років

Кодування при алкоголізмі: немедикаментозні способи

 • Кодування - метод стрессопсихотерапии з жорсткою установкою на тверезість
 • Гіпноз - зняття напруги, зниження алкогольного потягу, усвідомлення наслідків пияцтва, настрій на тверезість в стані зміненої свідомості
 • Бінаурально-квантова терапія - відновлення обміну в нервових клітинах, зниження напруги і тяги до спиртного, поліпшення настрою і сну
 • Рефлексотерапія - зняття алкогольних рефлексів і звичок, значно знизився рівень алкогольного потягу, відновлення психоемоційної сфери

Ефективний комплексний спосіб кодування від алкоголізму

Подвійний блок - поєднання «еспераль-гелю» і гіпнозу, можливо проведення проби на алкоголь. Методика пригнічує потяг до алкоголю на біохімічному і психологічному рівнях, дозволяє зламати алкогольний стереотип переорієнтувати на нові тверезі моделі поведінки.

Лікування алкогольної залежності - курс лікування 5-7 сеансів (гіпнотерапія, бінаурально-квантова терапія, стресопсихотерапії).

Чому про методики кодування такі різні відгуки?

На шляху до одужання від алкогольної залежності найважливішим кроком є ​​психологічна готовність пацієнта і його бажання стати здоровим. Крім того, потрібно дуже серйозно підійти до вибору не тільки клинки, а й фахівця. Без згоди і сприяння хворого ні гіпноз, ні класичні медичні методики не дадуть очікуваного результату.

Ціни на кодування при алкоголізмехіміческая захист

VeraMed. spb. ru

Кодування від алкоголізму - підшивка, закодуватися, хімзахист від алкоголізму за низькими цінами в Санкт-Петербурзі.

Сучасні методи діляться на:

 • Хімзахист (Торпедо - пролонгована форма дисульфіраму);
 • Підшивку від алкоголізму.

Інтракраніальна транслокация - різновид кодування, що впливає на локальні структури мозку і формує у пацієнта підсвідоме неприйняття алкоголю. Вживання алкоголю безпосередньо після процедури загрожує появою серцево-судинних, дихальних, шлунково-кишкові та нервово-м'язові порушень, а також можливим настанням клінічної смерті або паралічів, що супроводжуються ураженням органів зору та слуху.

Час дії интракраниальной транслокации визначається індивідуально. Чим довший термін потрібно для установки програми, тим сильніший вплив необхідно. При відсутності індивідуальних протипоказань, процедура абсолютно нешкідлива і не несе в собі ніяких побічних ефектів.

Після закінчення терміну дії, програма припиняє працювати. Прийом спиртного більш не викличе реакцій з боку центральної нервової системи, але в разі виявлення виниклої залежності, проблеми неминучі.

Процедура оборотна. У разі необхідності її дію можна нейтралізувати. УВАГА! Повне вимикання програми интракраниальной транслокации і абсолютна нейтралізація її дії можлива тільки в нашому центрі.

Хімзахист від алкоголізму

Дісульфірам - препарат, найчастіше використовується для хімічного захисту, і випускається в декількох лікарських формах таблеток для перорального вживання, внутрішньовенних ін'єкцій і підшкірних імплантацій. Можливий випуск ліків, що складаються як виключно з дисульфіраму, так і з комплексу, що включає в себе крім нього вітаміни і біологічно активні добавки.

У випадках застосування дисульфіраму лікар бере підписку з пацієнта про повідомлення того про наслідки вживання алкоголю на тлі хімзахисту. Пацієнта також сповіщають про орієнтовний термін дії препарату, що визначається термінами його виведення з організму. Хімзахист від алкоголізму, поряд з іншими нейтралізуючими дію алкоголю процедурами, оборотна. Для усунення дії дисульфіраму використовується спеціальний антидот. Різновиди хімзахисту:

 • Внутрішньовенна ін'єкція дисульфіраму;
 • Ін'єкція «Еспераль-гелю».

Підшивка від алкоголізму

Підшивка - дієвий метод для позбавлення від залежності, що включає в себе утримання від алкоголю протягом 7 днів, а після закінчення цього терміну кодування - постановку крапельниці.

Наша клініка надає послуги з абсолютно унікальною методикою виведення з запою і кодування від алкоголізму.

У клініці «Бехтерєв» Ви ніколи не зіткнетеся з низьким рівнем обслуговування, байдужістю персоналу і неперевіреними методами лікування.

Переваги методики нашої клініки:

 • Індивідуальність лікування - персональний підхід до кожного пацієнта;
 • Професіоналізм лікуючих фахівців;
 • Адекватні, які повністю відповідають якості обслуговування ціни;
 • Тільки перевірені методи лікування;
 • Лікування повного циклу, в т. Ч. Психологічна підтримка;
 • Новітнє обладнання та кращі медикаменти;
 • Виїзд на будинок.

Досвід роботи наших фахівців в середньому становить 22 роки.

Число вилікуваних пацієнтів, що припадають на кожного з лікарів нашої клініки, більше 5000. Професіоналізм постійно підтримується на найвищому рівні - всі наші фахівці регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Звертаючись до центру «Бехтерєв», Ви можете бути впевнені в своєму виборі. Серйозний підхід до потреб пацієнтів гарантує найвищу ефективність позбавлення від залежності і набуття нормального здорового життя.

Телефонуйте прямо зараз і прийміть нашу руку допомоги в справі вирішення проблеми алкогольної залежності!

Behterev. com

Кодування від алкоголізму - Виведення з запою на дому Санкт-Петербург (СПБ) і Ленінградська область наркологічний центр ФЕНІКС

 Медикаментозне лікування алкоголізму

 Психотерапевтичний метод лікування алкоголізму

Психотерапевтичний метод лікування алкоголізму полягає в зануренні пацієнта в гіпноз, в результаті якого вселяють відсутність тяги до алкоголю, смертельної шкоди від вживання алкоголю. Такий метод лікування не припускав введення будь-яких медичних препаратів і абсолютно безпечний.

Медикаментозне кодування від алкоголізму в даний час найбільш поширене. Таке лікування алкоголізму засноване на введенні в організм пацієнта певної речовини, яка блокує розщеплення токсичних речовин, що в свою чергу призводить до важкої реакції організму на алкоголь і різке погіршення самопочуття при вживанні алкоголю (високий тиск, постійна блювота, прискорено серцебиття, паніка, страх і ін.), можливі розлади, які можуть бути небезпечні для життя питущого.

При кодуванні від алкоголізму використовують такі препарати як Еспераль, Тетурам, Лідевін, Антабус.

При кодуванні від алкоголізму повсякденне життя пацієнта не змінюється, але слід враховувати той факт, що максимальна ефективність медикаментозного лікування алкоголізму багато в чому залежить від самостійного бажання пацієнта кинути пити.

Медикаментозне кодування від алкоголізму поєднують з комплексним лікуванням алкоголізму. Тільки лікар-фахівець може усунути безпосередньо причини алкоголізму і в кінцевому підсумку отримати бажаний результат - тверезе життя пацієнта.

Зверніться в наш Медичний центр і Ви отримаєте повний комплекс послуг лікування алкоголізму. Телефонуйте 40-777-03 - ми допоможемо!

Методика кодування від алкоголізму і подальший комплекс лікування залежить від багатьох факторів, завдання лікаря - врахувати всі ці фактори. При неправильному підході до лікування алкоголізму, ефект тверезого способу життя досягається, але натомість близькі і родичі отримують знервованого, дратівливу людину. Все це пов'язано з тим, що колишній алкоголік був не готовий вести тверезий спосіб життя, відмовитися від алкоголю психологічно. Для цього кодування від алкоголізму виконується тільки професійними лікарями-наркологами.

Якщо Ви вирішили закодуватися або уточнити додаткову інформацію про лікування алкоголізму телефонуйте 40-777-03

Medcentr-fenix. ru

Кодування від алкоголізму на дому | наркологічний центр

За бажанням пацієнта кодування від алкоголізму може бути проведено на дому досвідченим лікарем наркологом. Кодування від алкоголізму на дому застосовується в тих випадках, коли хворий бажає, щоб процедура лікування проходила в комфортній домашній обстановці, або з якихось причин не вирішується відправитися в клініку.

Наш медичний центр «наркоклініка» надає професійну допомогу хворим на алкоголізм, проводить кодування від алкоголізму на дому і в умовах стаціонару. Для отримання безкоштовної консультації телефонуйте +7 (812) 385-54-13.  

Кодування від алкоголізму на дому - зручне, швидке і ефективне рішення проблеми алкогольної залежності.

Вартість кодування алкоголізму

Narcoclinic. spb. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->