Як вивести еспераль з організму самому | Alkostop.info

Головна » Кодування

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Як вивести еспераль з організму самому

Кодування від алкоголізму за допомогою препарату Еспераль

Багато людей, які страждають алкогольною залежністю, не в силах впоратися зі своєю проблемою самостійно. Але допомогти їм можуть досягнення сучасної фармакології. Зокрема препарат під назвою «ESPERAL». Саме він викликає найпозитивніші відгуки серед пацієнтів, оскільки лікування з його допомогою є не тільки ефективним, але й найбільш простим і зручним.

За допомогою цього лікарського засобу відбувається кодування від алкоголізму. Тобто підшивання Еспераль не виліковує від тяги до спиртного, але допомагає пацієнтові позбутися від неї.

Методи лікування «стоп-препаратом»

На даний момент існує 3 форми лікування за допомогою цього засобу:

 • Підшивання. При лікуванні за допомогою даного методу імплантація препарату проводиться під шкіру пацієнта в області лопатки. Звідти ліки постійно надходить в кров, викликаючи тривалий терапевтичний ефект.
 • Таблетки Еспераль. Недолік цього методу в тому, що пацієнт самостійно повинен контролювати прийом препарату, а далеко не всі люди здатні на це.
 • Еспераль гель. На сьогоднішній день це найбільш зручний спосіб лікування. Як і в першому випадку, ліки вводять внутремишечно. Головна відмінність гелю від імпланта в тому, що дані метод не вимагає навіть мінімального хірургічного втручання.
 • У будь-якому випадку механізм дії цього лікарського засобу один і той же. Препарату Еспераль є інгібітором ферменту, що виробляється печінкою. За допомогою даного ферменту етиловий спирт розкладається на нешкідливі елементи, які виводяться з організму. Ліки блокує цей процес, в результаті чого розвивається інтоксикація (отруєння).

  У переважній більшості випадків це не має для здоров'я людини серйозних наслідків. Але симптоми отруєння досить неприємні: нудота, блювота, прискорене серцебиття. Таким чином, у людини виникає відраза до спиртного, тому даний метод і називають «кодування від алкоголізму».

  Лікування за допомогою імплантату

  Лікування за допомогою підшивки зараз є найпопулярнішим в Росії.

  Еспераль імплант є стерильною капсулу, що містить до 100 мг лікарського засобу, яке вшивають внутрішньом'язово в області лопатки або сідниць. Після проведення процедури препарат починає постійно всмоктуватися в кров, викликаючи тривалий терапевтичний ефект. Дія імпланта Еспераль розраховане на термін від 1 року до 5 років. У кожному конкретному випадку пацієнт на консультації у лікаря-нарколога сам вибирає тривалість лікування.

  Не дивлячись на те що вшивання препарату Еспераль вимагає мінімального хірургічного втручання (розріз не перевищує 2-3 см), процедура повинна проходити із застосуванням тільки стерильних інструментів. Тому за допомогою розумніше звертатися в сертифіковане медичне установа, де підшивку Еспераль проводить кваліфікований лікар. Кодування від алкоголізму за допомогою імпланту займає 15-20 хвилин, всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, тому не викликають у пацієнта ніякого дискомфорту.

  Перед процедурою підшивки Еспераль необхідно утримуватися від прийому алкоголю як мінімум 5-7 діб. Іноді вимагає додаткова детоксикація. Її проводять тоді, коли з організму потрібно вивести продукти розпаду спирту, а печінку пацієнта не в змозі самостійно впоратися з цим завданням.

  Шов, який залишається після імплантації Еспераль, не слід мочити 3-5 днів. Тому на цей час краще відмовитися від душа. Міняти стерильну пов'язку необхідно 1-2 рази на добу.

  Для зняття післяопераційних швів можна звернутися в клініку. Але цілком допустимо провести цю процедуру і самостійно. Шов, що залишився після імплантації Еспераль, змащують йодом. Нитки розрізають і видаляють за допомогою пінцета. Потім шкіра повторно обробляється антисептиком.

  Лікування за допомогою таблеток

  Кодування від алкоголізму за допомогою таблеток має проводитися тільки за згодою пацієнта і під контролем професійного лікаря-нарколога. Саме він призначає необхідні дози препарату і регулярність його прийому. Самолікування неприпустимо ні в якому разі.

  На відміну від введення імпланта прийом таблеток не вимагає від пацієнта відвідування клініки. Він самостійно контролює лікування, дотримуючись рекомендації, призначені лікарем. Як правило, саме в цьому і криється причина неефективності терапії за допомогою препарату Еспераль, випущеного в формі таблеток. Така методика вимагає від людини серйозної самодисципліни, а людям, що страждають на алкогольну залежність, саме її і не вистачає. Вони не в змозі самі впоратися з проблемою, тому і погоджуються на кодування.

  Таблетки необхідно приймати щодня протягом досить тривалого періоду (від 1 року до 3 років). Потрібно постійно пам'ятати про те, що свого максимального дії компоненти ліків досягають через 12 годин після прийому. Саме в цей час не варто вживати в їжу навіть кисломолочні продукти і квас, так як вони можуть спровокувати нудоту і зміна рівня артеріального тиску. Це теж вважається серйозним недоліком при лікуванні таблетками, оскільки Еспераль імплант таких наслідків не викликає (при його застосуванні препарат рівномірно всмоктується в кров).

  Вирішуючи питання, коли можна пити після закінчення лікування, пам'ятайте, що лікарські засоби накопичуються в організмі. Тому алкоголь не варто вживати раніше, ніж через 2 тижні після того, як припинили приймати таблетки Еспераль.

  На даний момент таку форму прийому найчастіше призначають як профілактичний засіб після того, як термін дії гелю або імпланту закінчується.

  Лікування за допомогою уколу

  Кодування від алкоголізму за допомогою гелю на даний момент викликає найбільш позитивні відгуки як у лікарів, так і у пацієнтів. Його дія схожа на підшивання, але гелевий імплант Еспераль не вимагає хірургічного втручання. Для введення препарату в організм пацієнта потрібно всього 1 укол під лопатку. Після проведення процедури гель поступово починає проникати в кров, підтримуючи концентрацію активних речовин ліки на рівні, достатньому для виникнення реакції несумісності з етиловим спиртом.

  Оскільки Еспераль гель вводять внутрішньом'язово, то у хворого не виникає необхідності у відвідуванні спеціалізованої клініки. Вся процедура може бути проведена в кабінеті у лікаря. 1 укол від алкоголізму розрахований приблизно на 3 роки. Його термін дії може бути скорочений за бажанням пацієнта.

  Який би метод ви не вибрали, перед тим, як провести підшивання, слід враховувати, що ESPERAL, як і будь-який інший препарат, має протипоказання до застосування. Тому фахівці рекомендують перед початком лікування пройти обстеження і здати всі необхідні аналізи.

  Кодування від алкоголізму за допомогою цього лікарського засобу не рекомендується при нирковій та печінковій недостатності (особливо якщо пацієнт страждає гепатитом різної етіології). Наявність туберкульозу та епілепсії теж є протипоказанням.

  Хворим на цукровий діабет не рекомендують вводити Еспераль гель і імплантати препарату. Таким пацієнтам розумніше вибрати таблетовані засоби, оскільки при виникненні негативних реакцій на компоненти Еспераль прийом таблеток можна припинити в будь-який момент.

  Запобіжні заходи при лікуванні

  Пам'ятайте, що препарат в будь-якій формі не можна приймати перед тим, як організм пацієнта очиститься від продуктів розпаду алкоголю. В іншому випадку компоненти ліків в поєднанні з оцтовим альдегідом можуть викликати негативну реакцію і серйозне навантаження на внутрішні органи. Тому починати терапію не слід раніше ніж через 5 днів після останнього вживання спиртних напоїв.

  Термін можна скоротити, якщо провести процедуру детоксикації в клініці або вдома у пацієнта. Але проводити її повинні тільки фахівці, які мають відповідний сертифікат. Доцільніше починати лікування через 10-14 днів після останнього прийому алкоголю.

  Під час дії підшивки або прийому таблеток з раціону пацієнта необхідно повністю виключити продукти, що містять спирт або отримані з використанням процесів бродіння. Тому не можна вживати кисломолочні продукти, квас, кондитерські вироби, що містять спиртові просочення або начинки.

  Не слід приймати лікарські засоби, до складу яких входить спирт. Це відноситься до настойкам гомеопатичних препаратів, корвалолу, валокордин і тому подібного.

  Пацієнт повинен сам уважно контролювати власне життя, обов'язково перевіряючи всі, що він вживає в їжу. Тільки тоді лікування дасть позитивний результат.

  Протягом всього часу дії кодування пацієнт повинен регулярно відвідувати свого лікуючого лікаря, погоджуючи з ним прийом будь-яких інших лікарських препаратів. Необхідно пам'ятати, що одночасне застосування Еспераля і деяких інших медикаментів може мати протипоказання. Це правило особливо актуально для людей, що мають хронічні захворювання.

  Якщо можливість прийому алкоголю хворим повністю виключена, але у нього з'явилася нудота, присмак металу в роті, різко змінився рівень артеріального тиску, то необхідно терміново викликати швидку допомогу.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Лікування алкоголізму ЕСПЕРАЛЬ

  Коли в будинок стукає біда, її зазвичай ніхто не чекає. Нам завжди здається, що вона може трапитися з ким завгодно, але тільки не з нами. Однак це не так. Коли хтось із членів сім'ї починає часто прикладатися до спиртного, спочатку це зазвичай не викликає тривоги.

  Однак пристрасть до алкоголю - це бомба уповільненої дії, що володіє колосальною руйнівною силою для сім'ї, здоров'я, способу життя. Наслідком частого вживання спиртного в більшості випадків стає алкоголізм. Алкоголізм - це захворювання, пов'язане з фізичною і психічною залежністю від етилового спирту (алкоголю), що вимагає тривалого і запеклого лікування.

  Алкоголізм - проблема загальнонаціонального характеру

  Так уже повелося, що вживання алкоголю є частиною російської культури з давніх-давен. Ще князь Володимир одним із критеріїв вибору нашої релігії між християнством і мусульманством ставив її ставлення до алкоголю. Традицію підхопив Іван Грозний, який відкрив на Русі перші "Царьов шинки". А продовжив її Петро Перший, відомий своєю пристрастю до бенкетам з випивкою. Початок XX століття аж до розпаду СРСР було відзначено спробами влади ввести "сухий закон", який не дозволив проблему, а тільки завів її "в тінь".

  На сьогоднішній день вплив на вживання алкоголю з боку влади обмежується регулярним підвищенням акцизних зборів, обмеженнями на рекламу спиртних напоїв і соціальна антипропаганда. Ведеться лише сумна статистика, яка відображає реальну картину частково. Так, в останні роки обсяг споживання алкоголю на душу населення Росії становить 10 л на рік (за стандартами ООН перевищення показника 8 л вважається небезпечним для здоров'я). 30% чоловіків і 15% жінок щорічно вмирають від алкогольного отруєння або причин, супутніх алкоголізму. На сьогоднішній день за статистичними даними в нашій країні налічується понад 7 млн. Алкоголіків. І це тільки ті, хто звернувся до лікаря. Якщо додати до них тих, хто не звернувся за медичною допомогою, ця цифра збільшиться в 1,5 рази.

  Такі сумні цифри дозволяють розглядати алкоголізм як проблему загальнонаціонального характеру. Таке стрімке зростання захворюваності пов'язують з урбанізацією і індустріалізацією, стресом, а також безробіттям і бідністю. Всі ці обставини є факторами психологічного впливу. Таким чином, можна зробити висновок, що в основі алкоголізму спочатку лежить психологічна причина. А фізична залежність - це наслідок частого вживання алкоголю.

  Методи лікування алкоголізму

  Лікування алкоголізму можливо безліччю методів, проте першим етапом в кожному з цих способів є факт визнання себе алкоголіком. Як правило, цей етап найскладніший, оскільки практично жоден алкоголезалежності людина не здатна самостійно прийти до висновку, що він хворий. У цьому йому можуть допомогти близькі люди або психологи. А далі йде медикаментозне лікування, кодування, гіпноз. Кожен з методів лікування має свої плюси і мінуси. Найбільша кількість позитивних відгуків лікарів і пацієнтів зібрав медикаментозний метод лікування із застосуванням французького препарату - еспераль.

  Еспераль: інструкція із застосування і відгуки

  Еспераль - це препарат аверсивного (що викликає огиду) дії, який застосовується в кодуванні від алкоголізму і є частиною комплексної терапії. Результат його вживання - вироблення у пацієнта ефекту відторгнення алкоголю. Діючою речовиною Еспераля є дисульфірам. Принцип його дії полягає в зупинці процесу розпаду етилового спирту на вуглекислий газ і воду. При прийомі алкоголю на тлі дисульфирам-утримуючих препаратів виникає сильна інтоксикація організму, виражена нудотою, блювотою, приливами крові до обличчя, зниженням артеріального тиску, тахікардією, та ін. У гіршому випадку настає летальний результат внаслідок порушення серцевого ритму.

  Ефект взаємодії дисульфіраму з алкоголем був відкрито ще в 40-х роках минулого століття датським вченим Мортенсеном-Ларсеном. Він зазначив яскраво виражені вегетосудинні реакції у працівників цехів вулканізації каучуку, які мали контакт з реагентом тетраетілтіурамдісульфідом і вживали спиртні напої. Після клінічних досліджень для використання в медицині з цього реагенту було синтезовано речовину дисульфирам, що стало основою для таких протиалкогольних препаратів, як тетурам, Лідевін і еспераль.

  Лікування ЕСПЕРАЛЬ проводиться декількома способами: таблетки для перорального вживання, укол і підшивання (свого роду кодування).

  Еспераль: таблетки

  Еспераль в формі таблеток для перорального застосування призначається в разі присутності у пацієнта абсолютної впевненості в необхідності позбавлення від алкогольної залежності і готовності співпрацювати, чітко дотримуючись призначень лікаря. Хворий в даному випадку повинен розуміти, що ефект від лікування повністю залежить від його сили волі. Адже в разі, якщо він на якомусь етапі вирішить відмовитися приймати лікарський препарат, то приблизно через 2 тижні може повернутися до вживання алкоголю.

  Лікування таблетованих ЕСПЕРАЛЬ призначається за схемою, яку нарколог вибирає залежно від віку пацієнта, стану здоров'я, ступеня алкоголізації. Найчастіше прийом препарату починається з 1 таблетки на добу, вранці натщесерце, запиваючи великою кількістю рідини. Важливо врахувати, що лікування слід починати не менше ніж через добу, а краще через 5-7 діб після останнього прийому алкоголю. Згодом дозу Еспераля можна зменшити до 1/2, а пізніше і до 1/4 таблетки на добу. Прийом препарату повинен проходити під суворим наглядом лікаря через імовірність прояву побічних дій і можливих алергічних реакцій. Ліки виводиться з організму через 48 годин після вживання.

  Підшивання Еспераля

  Застосування Еспераля для кодування полягає у вшивання капсул препарату в м'які тканини в важкодоступних місцях. Найчастіше це область внизу сідниць або під лопаткою. В результаті, мікродози дисульфіраму щодня потрапляють в кров, забезпечуючи необхідний ефект, а пацієнту не потрібно строго слідувати графіку прийому. Спосіб підшивки простий: хірург робить надріз довжиною приблизно 6 мм, розсовує підшкірну клітковину і за допомогою троакара вводить 8 таблеток, розміщуючи їх хрестоподібно. Потім надріз зашивається і накладається стерильна пов'язка. Якщо місце вшивання добре зажило, то витягти капсули практично неможливо. Хірургічна операція повинна проводитися фахівцем в строгих асептичних умовах. Після проведення операції заборонено мочити місце надрізу протягом 5 днів, змінювати стерильну пов'язку кожен день.

  Кодування доцільно застосовувати в тому випадку, якщо пацієнт ризикує зірватися і відмовитися від прийому Еспераля. Перед проведенням кодування пацієнтові в обов'язковому порядку надають всі відомості про препарат, про можливі наслідки під розпис в спеціальному бланку. Для більшої переконливості лікар може провести дисульфірамовий пробу - запропонувати невелику дозу алкоголю, після прийому якої розвивається токсична реакція. Вона дозволяє продемонструвати пацієнтові наслідки прийому алкоголю в період кодування. Під час проведення дисульфірамової проби присутність бригади невідкладної допомоги є обов'язковим. Термін дії кодування ЕСПЕРАЛЬ становить від 3-х місяців до 5 років.

  Кодує укол Еспераля

  Є й інші методи кодування від алкогольної залежності: підшкірний укол, ін'єкція внутрішньовенно і навіть укол в печінку. Еспераль в даному випадку використовується у вигляді гелю для підшкірного уколу в область лопатки. Така процедура вважається більш делікатної в порівнянні з підшиванням через відсутність необхідності робити розріз, однак вимагає місцевої анестезії через хворобливих відчуттів. Принцип дії еспераль-гелю схожий з методом кодування підшивкою капсул Еспераля: поступово всмоктуючись у кров, препарат підтримує концентрацію дисульфіраму на необхідному рівні.

  Після підшкірного введення еспераль-гелю повинен відбутися процес капсулювання, який займає 2-3 дні. У цей період часто спостерігається незначне підвищення температури до 37,2-37,6 ° С. Це звичайна захисна реакція організму, яка проходить з часом самостійно або після прийому жарознижуючих засобів. У деяких випадках для запобігання серйозних наслідків для організму кодування необхідно скасувати. Так званий процес "розкодування" відбувається шляхом введення антидоту, який виводить препарат протягом 4-6 годин.

  Ефект від кодування ЕСПЕРАЛЬ

  Таблетки, уколи і вшиті капсули для кодування мають однаковий ефектом. Присутність Еспераля в організмі нешкідливо і не відчутно до потрапляння в кров алкоголю. Однак реакція від взаємодії зі спиртним настає негайно. Вона обумовлена ​​тим, що діюча речовина дисульфирам блокує роботу ферментів, що відповідають за розщеплення етилового спирту. В результаті концентрація алкоголю в крові різко підвищується. У пацієнта розвивається:

  • Нудота або сильна блювота;
  • Діарея;
  • Зниження артеріального тиску;
  • Тахікардія;
  • Гіперемія шкірних покривів верхньої частини тіла та обличчя;
  • Прискорене дихання з відчуттям нестачі повітря;
  • Ломота і болі в суглобах;
  • Судомні напади на зразок епілептичних припадків;
  • Тимчасовий параліч;
  • Токсичний гепатит з ураженням підшлункової залози і нирок;
  • Зупинка серця внаслідок порушення серцевого ритму.

  Для того щоб перераховані вище наслідки не настали, пацієнт повинен повністю виключити зі свого раціону спиртне. Це стосується легких алкогольних коктейлів, пива (в тому числі безалкогольного), лікарських препаратів на спиртовій основі, продуктів бродіння (квас, кефір, заграв соки, компоти, варення), кондитерських виробів і цукерок на спиртовій основі і інших можливих продуктів, що містять навіть незначне кількість алкоголю.

  Щоб убезпечити себе від потрапляння спирту в організм, пацієнт повинен застосовувати декільком нехитрих правил:

  • Уважно вивчати склад продуктів харчування, напоїв, медичних препаратів перед вживанням;
  • Самостійно наповнювати свій келих напоєм з відкоркованої в його присутності тари;
  • Не залишати свій келих наповненим при необхідності встати з-за столу;
  • У разі потрапляння алкоголю в організм негайно випити не менше 2-х літрів води і очистити шлунок;
  • Уникати заходів, які передбачають наявність спиртних напоїв.

  Щодо останнього правила є кардинально протилежні відгуки пацієнтів, які пройшли це випробування. На їхню думку, іноді буває навіть корисно бути присутнім на таких заходах.

  Спостерігаючи тверезим поглядом за поведінкою оточуючих, пьянеющего на очах, настає прозріння і полегшення від того, що ти більше не є учасником загального божевілля.

  Побічні дії, протипоказання для кодування ЕСПЕРАЛЬ, передозування

  Як і будь-який лікарський препарат, еспераль має чималий переліком протипоказань:

  • Вік старше 60 років;
  • Вагітність;
  • Ендокринні захворювання (цукровий діабет, тиреотоксикоз);
  • Передінфарктний стан, інфаркт міокарда, перенесений раніше 2-х місяців тому, коронарна недостатність, кардіосклероз;
  • Серцево-судинні патології в стадії декомпенсації;
  • Аневризма аорти;
  • Судинні захворювання головного мозку, атеросклероз;
  • Бронхіальна астма, емфізема легенів;
  • Туберкульоз відкритого типу;
  • Відкриті кровотеча на тлі виразки шлунка;
  • Захворювання печінки і нирок в стадії декомпенсації;
  • Психічні захворювання;
  • Епілепсія;
  • Інфекційні захворювання оболонки головного мозку;
  • Неврити слухового та очного нервів, поліневрити;
  • Злоякісні пухлини;
  • Глаукома;
  • Ендартеріїт;
  • Присутність в анамнезі дисульфірамовий психозу.

  При тривалому прийомі Еспераля відзначаються також побічні дії:

  • Зниження апетиту, нудота, металевий присмак у роті;
  • Неврити, порушення пам'яті, сонливість, сплутаність свідомості, порушення пам'яті, підвищена стомлюваність, головний біль;
  • Алергія, гепатит печінки.

  Кодування методом імплантації Еспераля може супроводжуватися додатковими побічними діями:

  • Нагноєння рани в результаті передчасного видалення швів і попадання інфекції;
  • Відторгнення капсул в разі їх розміщення близько до розрізу;
  • Алергічний дерматит як результат непереносимості дисульфіраму.

  При передозуванні препарату можливе ураження головного мозку з імовірністю коми.

  Внаслідок величезної кількості протипоказань і побічних ефектів, незважаючи на те, що до препарату додається інструкція із застосування, яка містить докладний опис, заборонено призначати застосування Еспераля самостійно або давати його потай від хворого. Лікування протиалкогольний препаратами проводиться під постійним наглядом лікаря.

  Ефективність Еспераля: комплексна терапія

  З огляду на те що "таблетки від пияцтва" мають обмежений термін застосування і усувають потяг до алкоголю на фізичному рівні, паралельно необхідно впроваджувати методи психічного впливу на пацієнта. Багатьом хворим вистачило невеликого періоду прийому препарату еспераль для того, щоб на його тлі пройти курс психотерапії, що дозволяє подолати депресію, розлад сну на початковому етапі, а також змінює ставлення до спиртних напоїв на рівні свідомості.

  Корисно під час медикаментозного лікування почитати "Легкий спосіб кинути пити" Алана Карра, вивчити метод Шичка, обзавестися яким-небудь хобі, що дозволяє відвернути від нав'язливої ​​ідеї знову випити.

  Пити чи не пити: факти-демотиватори

  На закінчення хотілося б навести кілька демотивуючих фактів і цифр про алкоголь і алкоголезалежності:

 • Алкогольна залежність приходить поступово і непомітно. Практично жоден алкоголік не здатний самостійно прийти до висновку про те, що він хворий.
 • Алкоголь в будь-якій дозі пригнічує людину морально і фізично. Формуючи структурні зміни головного мозку, він пригнічує інтелект, знижує розумову активність, статеві здібності. 200 г випитого сухого вина здатні придушити інтелект на термін до 20 днів.
 • Алкогольне сп'яніння є результатом гіпоксії і відмирання клітин головного мозку.
 • Вживання алкоголю тривалий час призводить до атрофії тканин мозку, зміни його структури.
 • Алкоголь не виводиться з клітин головного мозку до 1 місяця. Вже після 4-х років вживання алкоголю відбувається зморщування головного мозку і формування "кладовищ" мертвих клітин.
 • Середня тривалість життя алкоголіка не перевищує 50 років.
 • Кожна третя смерть у світі відбувається через алкоголю.
 • Співвідношення самогубств, скоєних у нетверезому стані до тих, які були здійснені в тверезому стані, становить 80: 1. 80% вбивств відбувається в нетверезому вигляді. 60% убитих перебували в стані алкогольного сп'яніння.
 • Корінне населення Північної Америки (індіанці) було винищено не тільки зброєю, а й "вогняною водою".
 • Більше половини тих, хто п'є в Росії - це люди у віці від 24 до 30 років. Кожен сьомий житель Росії - алкоголезалежності.
 • 96% алкоголіків вперше спробували спиртне у віці до 15 років, близько 30% - до 10 років.
 • В силу причин біологічного характеру жінки спиваються в 4 рази швидше за чоловіків. Діти питущих батьків спиваються в 5 разів швидше, ніж діти непитущих, на 7-12 років швидше за своїх батьків, на 14-24 роки швидше своїх дідів.
 • У тих, хто п'є сім'ях смертність дітей раннього віку і загроза народження фізично і психічно неповноцінних дітей в 5 разів більше, ніж в непитущих.
 • Стійка прихильність до алкоголю у підлітків виникає в період від 2-х до 4-х років.
 • На сьогоднішній день алкоголь в різних дозах вживають 99% чоловіків і 97% жінок, 95% підлітків.
 • 91% тих, хто п'є підлітків проживають в несприятливих сім'ях.
 • 71% неврозів у американських жінок відбувається з вини тих, хто п'є чоловіків.
 • 90% жінок вважають неможливою першу статеву близькість без спиртного.
 • Причиною 80% розлучень є вживання алкоголю.
 • Кодування від алкоголізму в стаціонарних умовах призводить до утримання від вживання алкоголю понад рік у 45-80% пацієнтів.
 • Будемо сподіватися, така статистика допоможе людям, що страждають на алкогольну залежність, прийняти зважене і правильне рішення на користь здорового способу життя без алкоголю.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  "Еспераль»: відгуки та інструкція із застосування

  «Еспераль» - це препарат для лікування алкоголізму. Його застосування формує стійкий негативний ефект на алкоголь. Активний компонент лікарського засобу - дисульфірам.

  «Еспераль»: показання, протипоказання, відгуки

  «Еспераль» випускається у формі таблеток для прийому всередину, таблеток для підшкірної імплантації, гелю. Як засіб від алкоголізму препарат призначають на тій стадії залежності, коли хворий не здатний контролювати кількість уживаного спиртного. Засіб застосовують для профілактики рецидивів під час лікування алкогольної залежності, як дезінтоксикаційний засіб при отруєнні нікелем в період лікування хронічного алкоголізму. «Еспераль» підвищує концентрацію метаболітів етилового спирту при вживанні алкоголю, в результаті з'являються нудота, блювота, приплив крові до обличчя, загальне нездужання, зниження артеріального тиску. Реакція організму на прийом алкоголю на фоні препарату може бути швидкою і відстроченої. При швидкої реакції з'являються порушення з боку серцево-судинної і центральної нервової системи. При відстроченої реакції у хворого може розвинутися токсичний гепатит, ураження нирок, підшлункової залози. Засіб протипоказано при важких захворюваннях серцево-судинної системи (міокардит, серцево-судинної недостатності), при гіперчутливості до компонентів, при нервово-психічних захворюваннях, ниркової або печінкової недостатності, цукровому діабеті, епілепсії, в період вагітності, лактації. За багатьма відгуками, після прийому препарату з'являється металевий присмак у роті, алергічні реакції, головний біль, поліневрит нижніх кінцівок, психози. Може з'явитися зниження пам'яті, сплутаність свідомості, неврит зорового нерва, гастрит. За відгуками, в рідкісних випадках з'являються тромбоз судин головного мозку, астенія, гепатит. Не можна застосовувати засіб, якщо пацієнт прийняв алкоголь або лікарські препарати, що містять етиловий спирт, протягом попередніх 24 годин.

  Інструкція по застосуванню препарату «Еспераль»

  Перед початком використання «Еспераля» пацієнт не повинен протягом двох-трьох днів пити алкогольні напої. У вигляді таблеток засіб потрібно приймати один раз на добу (вранці, під час сніданку) в кількості 0,5 г. Через 8-10 днів після початку застосування препарату слід провести тетурам-алкогольну пробу. Її повторюють в стаціонарі - через один-два дні і амбулаторно - через три-п'ять днів. Далі «Еспераль» застосовують в підтримуючої дозі 0,150-0,2 г на добу протягом одного-трьох років. У вигляді гелю «Еспераль» імплантується і проявляє свою дію аналогічно таблеткам. Імплантаційні таблетки «Еспераль» потрібно вводити в м'язову тканину верхньої частини сідниць або в ліву клубову область на глибину 4 см. Препарат імплантують після знеболювання і дезінфекції. Сумарна доза водимого медикаменту становить вісім таблеток (0,8 г). Після закінчення імплантації на надріз накладається шов і стерильна пов'язка. Термін дії препарату визначається дозуванням і підбирається індивідуально в кожному випадку (від 6 місяців до п'яти років).

  KakProsto. ru

  Вшивання Еспераль від алкоголізму

  Вшивання ампули від алкоголізму давно (більше 30 років) практикується для лікування хронічної алкогольної залежності. Метод цей радикальний, тому що не допускає прийом спиртного навіть в малих кількостях без наслідків. Про це та багато іншого нижче, а зараз відразу наводимо для зручності інші корисні посилання з narcofree. ru по темі:

  • Еспераль інструкція із застосування - тут, які є способи використання і дози;
  • Еспераль гель під лопатку відгуки - такі ж, як при інших способах блокування від алкоголізму дисульфірамом;
  • Чим підшивання Еспераль відрізняється від Торпедо - тут, яке медикаментозне лікування краще.

  Зміст

 • Як лікували від алкоголізму у Франції
 • Сутність вшивання імплантату дисульфіраму, капсули Еспераль
 • Відгуки пацієнтів про вшивання еспераль
 • Що буде, якщо після кодування Еспераль випити алкоголь, які наслідки
 • Терапевтичний ефект методу вшивання
 • Побічні явища і протипоказання вшивання Еспераль
 • В СРСР в звичайних лікарнях дисульфирам алкоголікам НЕ підшивали - покладалися на власні методи. Знамениті автори методик лікували цілком успішно - школа Бехтерева і його учні, а також Довженка, емоційну стрессотерапіі якого офіційна психіатрія визнала далеко не відразу, але потім в наркології вже все встало на свої місця, але ж був ще цілком патріотичний і атеїстичний метод Г. А. Шичка. Так в ті часи лікарські препарати з країн НАТО були в страшному дефіциті, а фармацевтична продукція країн Варшавського договору не сильно за якістю перевершувала радянську. Втім те, що Еспераль родом з Франції не послужило сильної перешкодою - ще до падіння залізної завіси, деякі всенародно відомі алкоголіки випробували його. Звичайно, крім функціонерів партії, тільки знаменитості в СРСР могли дозволити собі саме передове - тому по початку потужний препарат від алкоголізму для позбавлення від згубного потягу до випивки випробували саме вони.

  Як лікували від алкоголізму у Франції

  Вчені після відкриття антиалкогольних властивостей дисульфіраму, стали вважати, що проблема алкоголізму має конкретне рішення. Але як виявилося згодом навіть хімічно підкріплена заборонна міра не може бути панацеєю від алкогольної залежності. Вже тоді у деяких фахівців після випробування вшивання Еспераля на практиці виникли сумніви щодо скасування інших лікувальних заходів особливо психотерапевтичних методів впливу на які страждають від «зеленого змія». Потім дійсно підтвердилося, що підшивка від алкоголю діє тільки на деякий термін і зовсім зробити з п'яниці людини не в змозі.

  «Еспераль - не більше ніж підпора. Заборона не може вирішити головних проблем. Але завдяки цій підпірці тобі вдається на шість з гаком років відсунути фатальну дату, відвойовуючи ці роки у навислої прокляття ». Ось як говорила про вшивання ліки Марина Владі, яка сама родом з Франції про лікування препаратом свого чоловіка Володимира Висоцького .

  Алкоголізм-лікування за допомогою вишивання імплантату еспераль, який в якості засобу вирішення проблеми тяги до спиртного створили фармакологи з Франції вже налічує не один десяток років. Цей метод аж до теперішнього часу залишається в ряду найбільш дієвих способів блокади від алкоголю хімічним шляхом сильно перешкоджає його вживання. Не те щоб вшивання препарату зовсім виключає прийом спиртного після процедури, але буквально пережили найсильніші ускладнення від навіть невеликий випивки на його тлі, чітко уявляють чого буде коштувати їм навіть одна чарка, не кажучи вже про великих кількостях.

  Сутність вшивання імплантату дисульфіраму, капсули Еспераль

  Вшивання Еспераль можна робити тільки після того, як пацієнт страждає алкогольною залежністю попереднього пройшов спеціальне обстеження. Крім того хворий повинен написати письмово особливу інформовану згоду на проведення даної лікувальної процедури. Слід зауважити, що перед проведенням підшивки необхідно переконатися що в організмі хворого немає екзогенного алкоголю, тобто попередньо треба повністю очистити організм від етанолу, а ще краще витримати хоча б мінімальний період тверезості.

  Якщо всі зазначені умови дотримані, проводиться дезінфекція шкірних покривів, а потім робиться невеликий розріз у верхній сідничної, подлопаточной, клубової області, за допомогою спеціального інструменту через який імплантаційні таблетки Еспераль) імплантуються хрестоподібно на глибину в середньому 4 см. Кількість імплантаційних таблеток визначає тривалість дії підшивки від алкоголю. Потім розріз зшивається, а на його місце з метою запобігання зараженню накладається стерильна пов'язка. Залежно від виду і числа імплантованих таблеток термін блокування від вживання може бути проведений на термін від 6 місяців до 5 років.

  У ряді випадків лікар-нарколог, який проводив маніпуляцію додатково може провести алкогольну провокацію. для цього зазвичай вже через кілька годин пацієнту пропонується випити буквально 20-50 грамів горілки або аналогічну кількість іншого алкоголю, після чого виявляється важка реакція непереносимості спиртного, по ходу якої хворий усвідомлює на практиці всю небезпеку вживання алкоголю після вшивання ліки.

  З метою хорошого загоєння важливо стежити, щоб стерильна пов'язка щодня змінювалася, якщо пацієнта відпускають додому, то обов'язково попереджають (а також родичів), що рану не можна мочити (забороняється душ, плавання) протягом тижня.

  Відгуки пацієнтів про вшивання еспераль

  Про вшивання Еспераль, відгуки пацієнтів носять суперечливий характер, з одного боку приймати алкоголь на тлі такого лікування вкрай важко, неприємно і небезпечно. З іншого боку сама тяга до алкоголю нікуди не дівається, просто на біохімічному рівні, поки препарат в крові, є заборона на вживання спиртних напоїв, порушуючи який хворий накликає на себе великі неприємності.

  У вшивання в порівнянні з прийомом таблетованої форми лікарського засобу є важливий плюс. Щодня немає необхідності контролювати прийом таблеток, і побоюватися забути в черговий раз прийняти препарат, тому вшивання ампули від алкоголізму істотно збільшує термін тверезості.

  Але у цього є і зворотна сторона, деяких пацієнтів підшивання Еспераль викликає роздратування і невдоволення з тієї причини саме, що припинити лікування в будь-який момент відсутня можливість. Навіть якщо поглумитися на організмом і «підшивку витягти», це зовсім не означає, що наслідків від прийому алкоголю в цьому випадку не буде. Адже по-перше таблетка для імплантації могла бути і не одна і не дві, по-друге препарат проникає в жирову тканину і міститься в ній також. Але таким чином, як правило, надходять пацієнти, які не бажають спочатку позбутися тяги до вживання алкогольних напоїв.

  Що буде, якщо після кодування Еспераль випити алкоголь, які наслідки

  Взагалі наслідки спіраль без вживання алкогольних напоїв взагалі відсутні, в переважній більшості випадків ендогенний алкоголь на тлі дисульфіраму себе також ніяк не проявляє. Однак навіть якщо після кодування уколом з даним препаратом, не кажучи вже вшивання в жирову тканину, коли необхідна концентрація препарату в крові тримається на постійному рівні на весь термін хімічної блокади випити навіть трохи наслідки будуть.

  Принцип дії ліків Еспераль базуються на інгібуванні, тобто уповільнення аж до повного блокування ферментів, задіяних у метаболізмі етанолу, тобто переробки етилового спирту в організмі. Імплантовані таблетки капсули поступово розсмоктуються, а активна речовина при цьому потрапляє в кров, потім розподіляється по всьому організму.

  Якщо екзогенний (тобто надійшов із зовні) етанол в організмі відсутній, препарат жодним чином свого дії не проявляє, вплив екзогенного алкоголю не проявляється. Наслідки формуються тільки при прийомі алкоголю в будь-яких істотних кількостях - це дози надають хоча б мінімальний психоактивний ефект, адже п'ють для сп'яніння ніяк інакше. Реакція від різних видів алкоголю та інших умов може бути як трохи відстроченої, так і блискавичної - в залежності від швидкості волання всмоктування спиртного в шлунково-кишковому тракті. Найгірший випадок, коли намагаються пробити блок великою кількістю міцного алкоголю - може наступити дуже тяжке ускладнення аж до летального результату.

  Еспераль, містить дисульфірам який блокує роботу ензимів, завдяки якій етиловий спирт переробляється до вуглекислоти і води, головним чином діє на печінковий фермент ацетальдегиддегидрогеназу, яка відповідає за другу стадію метаболізму етанолу, а саме утилізацію ацетальдегіду. В результаті її блокування концентрація ацетальдегіду в організмі, якщо прийняти навіть трохи пива, шампанського, не кажучи вже про більш міцних напоїв стрімко збільшується. Ацетальдегід, який в нормі є лише проміжною ланкою метаболізму етанолу до безпечних сполук-один з найбільш отруйних токсинів, його отруйна сила відповідає такій отрут метилового спирту. Коли відбувається зловживання алкоголю він також поступово накопичується в організмі по постійному надходженні нових доз спиртного, і провокує всім відомий похмільний синдром, але при підшивці Еспераля цей процес багаторазово посилюється і не підлягає ніякому порівнянню.

  Якщо випити алкоголь і навіть прийняти ліки на основі спиртного, вжити продукти містять етанол на тлі вшивання Еспераль провокується важка реакція, яка пояснюється сильною інтоксикацією організму отрутою (ацетальдегідом). Це проявляється почастішання і утруднення дихання,; запаморочення, приливи жару, зриви редечного ритму (аритмії), виникає нудота, а якщо блювота, то вона проходить без полегшення.

  Відзначаються випадки, коли порушується координація, спостерігається помутніння свідомості, погіршення і навіть повністю втрачається зір. Якщо випито багато, то в важких випадках можуть виникати судоми по типу епілептичних припадків, а порушення дихальної і серцевої діяльності таких загрозливих розмірів, що може привести до смертельного результату. Врятувати людину в подібному випадку можуть тільки медики в екстреному порядку. Показано термінове звернення за кваліфікованою медичною допомогою, фахівці введуть антидот до ацетальдегіду і проводитимуть повноцінну детоксикацію. Якщо лікарі не встигнуть або їх просто не викликали - тяжкі наслідки від вживання можуть наступити. Як правило, інсульт, інфаркт, набряк мозку, втрата зору, гострої ниркової і печінкової і серцева недостатність - ось ускладнення, які виникають від алкоголю на тлі хімічного захисту організму, причому це надзвичайно небезпечні прояви.

  Терапевтичний ефект методу вшивання

  При наявності постійної концентрації дисульфіраму в організмі, заради чого власне вшити Еспераль і хочуть - на фізичному рівні у пацієнта виникає вкрай неприємна реакція на будь-який алкоголь. Звичайно для підкріплення негативного ефекту від випивки краще щоб алкоголік, якщо і пробував алкоголь то у вкрай незначних дозах, щоб ускладнення тільки викликали важкі і неприємні відчуття, але не були критичними і загрозу життю не створювали. Тоді на психологічному рівні поступово виникне усвідомлення необхідності відмови від алкоголю повністю. Такий проміжок часу часто потрібно, щоб позбутися від тяги до спиртного, пройти повноцінний курс лікування, а також отримати свіжі тверезницькі погляди на життя і практичні навички.

  Сам по собі по собі терапевтичний ефект методу вшивання результат щодо алкоголізму не гарантує. Істотна частина хворих, які погодилися вшити Еспераль, після закінчення терміну дії способу незабаром знову зриваються в запої. Зазвичай, таке явище спостерігається у тих, хто по ходу лікування дисульфірамом до додаткових психотерапевтичних методів коли вдавався. Тобто рекомендації лікаря-нарколога відвідувати індивідуальні та групові сеанси психотерапії ігнорувалися, робота з сімейним психологом не проводилася, нічого про відвідування товариства «Анонімні алкоголіки» і слухати не хотіли. Якщо підшивка використовувалася тільки з однією метою на час поправити здоров'я, в надії «раптом організм згадає, як можна випивати помірно, тобто як все не напиваючись», то алкогольний рецидив тільки питання часу. Так навчитися знову випивати трохи не вийти, Епераль не допоможе.

  В общем-то, завдяки вшивання препарату хімічного захисту від алкоголю багатьом хворим страждаючим патологічної тягою до спиртного на тривалий термін вдається позбутися від прийому алкоголю. Пацієнти зізнаються, що після проведеної провокації або самостійної перевірки (чого лікарі в силу реальної небезпеки не рекомендують робити) знання про негативні і тяжкі наслідки прийому алкоголю під час терміну дії імплантованого ліки, є потужним стримуючим фактором вже само по собі.

  Побічні явища і протипоказання вшивання Еспераль

  В якості побічних явищ при лікуванні алкогольної залежності таким методом рідкісних випадках спостерігаються алергічні реакції, поліневрити, головні болі, неприємний металевий присмак у роті. Іноді виникають реакції місцевого типу: наприклад, недотримання рекомендацій по догляду за післяопераційним швом нагноєння або у випадках, коли таблетки вшиваються непрофесійно недостатньо глибоко відторгнення поблизу від розрізу, крім того алергічний шкірний дерматит.

  Для запобігання цим явищам слід звертатися до хорошого лікаря, той обов'язково проведе на переносимість препарату попередню перевірку, кваліфікований фахівець ретельно контролюватиме клінічні і лабораторні дані, хворий ж повинен дотримуватися рекомендацій хірурга по догляду за раною повністю і неухильно.

  Перерахуємо ряд протипоказань, які обумовлені властивостями - дисульфіраму, основної діючої речовини таблеток для імплантації від алкоголізму. Отже, до абсолютних протипоказань вшивання Еспераля відноситься:

  • Хронічна або гостра печінкова і ниркова недостатність;
  • Серцево-судинні захворювання в стадії декомпенсації, міокардит;
  • Пост-пред - инфарктное стан судомні напади в анамнезі або епілепсія;
  • Можлива чи дійсна вагітність;
  • Дисульфірамовий психози в минулому і нервово-психічні захворювання;
  • Абстинентний синдром і алкогольна інтоксикація;
  • Тиреоїдит, цукровий діабет, тиреотоксикози і інші ендокринні хвороби;
  • Будь-які онкологічні новоутворення;
  • Гострі запальні захворювання шкіри, опіки, пошкодження в місці передбачуваної імплантації;
  • Вшити еспераль можна також в період інфекційних захворювань, а також температура тіла підвищена незалежно від причин.

  Але навіть відсутності всіх вище зазначених протипоказань до процедури, тільки лікар повинен після ретельного огляду пацієнта, аналізу клінічних та лабораторних даних, збору докладного анамнезу і приймати рішення про можливість вшивання Еспераль. Важливо зауважити, що підшивка не призначається пацієнтам, які з приводу алкогольної залежності звернулися вперше, тому, що динамічного спостереження за ними не проводилось. Чи не роблять імплантацію і хворим На останній стадії алкоголізму, імплантація пацієнтам також не проводитися, так як в цьому стані у хронічних алкоголіків вже є серйозні наслідки у вигляді численних захворювань і деградація особистості, основною причиною яких стало інтенсивним і тривале зловживання спиртним.

  Як ви думаєте, це тільки реклама? Або алкоголік може дійсно це вилікуваний алкоголік?

  Narcofree. ru

  Еспераль-гель - препарат нового покоління | Преміум

  Що таке «Еспераль» - гель?

  Способи позбавлення від алкогольної залежності діляться на два види: методи з використанням виключно психотерапії і медикаментозні методи. Зрозуміло, друга категорія вважається більш надійною, тому що не у кожної хворої людини знаходиться достатньо сили волі і здоров'я, щоб розлучитися із згубною звичкою лише після пари бесід з психотерапевтом. До популярних медикаментозних засобів відноситься гель "Еспераль" стоп-препарат, який здійснює хімічний захист організму пацієнта від алкогольної інтоксикації.

  Як проводиться сам укол?

  Гель "Еспераль" вводиться шприцом під лопатку і циркулює в крові протягом терміну, обумовленого з нашим наркологом в індивідуальному порядку. Відгуки на гель "Еспераль" за статистикою тільки позитивні, так як укол цього кошти гарантовано позбавляє від тяги до алкоголю на тривалий термін і точно не може бути виведений з організму самим хворим в разі зривів.

  Ціна на даний препарат істотно залежить від термінів його дії, які підбираються лікарем для кожного конкретного пацієнта.

  Протипоказання до введення гелю

  Як і у переважної більшості медикаментів, у "Еспераль" - гель є протипоказання:

  • Коронарна хвороба серця;
  • Цукровий діабет будь-якого типу і будь-якій стадії (інші ендокринні захворювання - також привід окремо проконсультуватися з лікарем).
  • Міокардит;
  • Важкі психічні розлади;
  • Гломерули в гострій стадії.

  Якщо є необхідність, фахівець медичного центру "Преміум" може прибути до пацієнта додому і провести укол гелю поза клінікою.

  Самостійно приймати рішення з приводу лікування "ЕСПЕРАЛЬ" категорично не рекомендується: наслідки для здоров'я можуть бути будь-якими, не виключений і летальний результат!

  Narkopremium. ru

  Способи вивести ТГК з організму?

  17/09/2013 - Привалов Михайло Сергійович

  Добридень! вирішив покінчити з вживання тетрогідроканабінола і в принципі покінчив, але хотілося б звернеться по допомогу до Вашої клініці, так як хочеться щоб токсини швидше вийшли з мого організму. період вживання ТГК в моїй ситуації становить 4 роки. що Ви мені порадите покапать крапельницю або є сенс лягти до Вас на лікування або ж є якийсь інший спосіб вивести ТГК з організму?

  Привіт, Михайло Сергійович! Детоксикація при вживанні синтетичних канабіноїдів досить складна справа, т. К. Ці речовини є жиророзчинними органічними сполуками. Ми маємо в своєму розпорядженні не тільки можливістю проводити інфузії лікувальних розчинів (крапельниці), але також застосовуємо сучасні еферентні методики - плазмаферез і озонотерапію. У матеріалі про озонотерапию упор зроблений на поєднання наркотичної інтоксикації з вірусними гепатитами, у Вашому ж випадку варто говорити про такий же ефект, але при гепатиті токсичному, який неминуче виникає при вживанні канабіноїдів. Записуйтеся на прийом, форму проходження лікування підберемо на місці - це може бути і стаціонар, і амбулаторні відвідування.--- З повагою, Рисін Євген Робертович, лікар-нарколог, псіхотерапевтСеть клінік "Петербурзький нарколог" Тел. багатоканальний (812) 676-15-15, 306-23-23

  • 06/11/2016 Де лікують від курильних сумішей

   Катерина

   Добридень! Скажіть, будь ласка, в якому центрі у вас лікують алкогольну залежність і від курильних сумішей. Чи є ліцензія на це лікування і який її номер?

  • 22/10/2016 УБОД при лікуванні залежностей

   Кисіль Юрій вячеславович

   Залежність трамадол + лірика. Якщо зробити УБОД зникнуть обидві залежності?

  • 22/09/2016 Пили кожен день, тепер не можу заснути

   Олександр

   Здраствуйте, таке питання. Відпочивали з друзьмі. Поки відпочивали, кожен день пили. Добу нічого не п'ю, заснути ніяк не можу, поперек болить. Перший раз зі мною таке. У році п'ю тільки у свята і як правило не частіше 3-4 разів на рік. А тут прям страшно стало. Що Ви могли б мені порадити?

  • 28/08/2016 Вивести наркотики з організму

   Сергій Вікторович

   Курив коноплю досить довго. 3 роки щільно. Останній рік - щодня, дворазове. Канабісс не сильний, доводилося палити багато. Часто вечірній покурити не задовольняв практично. Зараз проблеми з проходженням комісії на роботу. В організацію, в якій хотів би працювати - дуже з цим серйозно і відправляють в обласне місто в клініку якусь на обстеження і тести на наркотики. Там здавати потрібно буде кров і сечу. З крові-то піде за цей час, по-любому, як бути з сечею? Є часу 2-3 тижні, не більше. Що роблю: відмова від мучного, cпорт - велосипед, футбол (він і не припинявся і курив і займався). Баню через день планую з фанатизмом. Багато п'ю і ходжу в туалет по-маленькому. 36 років, 85 кг вага, зріст 170. Це допоможе? За такий короткий термін? Порадьте способи, будь ласка.

  • 03/08/2016 Проспав 16 годин, прокинувся п'яним

   Сергєєв Сергій Ювінальевіч

   Проспав 16 годин, прокинувся п'яним. Випив менш пляшки горілки. Переляканий, шукаю відповіді.

  • 30/06/2016 Медичний висновок по вживаним наркотиків

   Казанчук Марія Сергіївна

   Вітаю! Як виявилося біологічний батько мого сина - наркоман, палить гашиш, анашу. На обліку не варто, себе наркоманом не вважає. Зараз йдуть судові розгляди щодо встановлення графіка спілкування з дитиною. Я наполягаю, щоб спілкування проходило тільки в моїй присутності, т. К. Батько може накуритися, закапати очі і зовні виглядати практично адекватно. Дитину з ним залишати я не готова, т. К. Це дуже великий ризик. І довести, призначивши суд. мед. експертизу, що він залежний, я теж не можу, т. к. згоду на це - справа добровільна, і ймовірність, що по сечі і / або крові можна визначити зміст канабінол (так, начебто, називається ця речовина...) менше 10 %, і то в перші 3 дні після останнього прийому.. це я вже десь читала... Питання наступний, чи може ваш центр, точніше фахівці, видати висновок або розшифровку по даній групі наркотиків, з усіма характеристиками, дією на психіку і організм в цілому, наслідки і труднощі визначення за допомогою аналізів вживає людина чи ні. Щоб моя сторона цей висновок могла уявити в суді.

  • 22/03/2016 Люблю випити пива у вихідні

   Іванова Ангела

   Люблю випити пива. П'ю коли вихідні. Вони у мене часто, але якщо кудись треба, то повна тверезість. Пила щоб заспокоїться, але зараз не допомагає. Снодійні не можна. Був прийом, після прийому потрапила в реанімацію. Що можна зробити щоб нормалізувався стан?

  • 05/03/2016 Батько п'є кожен день

   Марія

   Батько п'є кожен день, ну може один або два дні на місяць він не п'є або п'є пиво, але алкоголіком себе не вважає. Його головний аргумент, що він працює. а то, що постійно в квартирі стійкий запах алкоголю, що він постійно напивається так, що засинає на кухонному столі, каже, що втомився, і що після маминої смерті йому нічого не радує (ще немає року, як мама померла). Але він і за життя мами пив також, ну може трохи поменше. Що робити? Як йому пояснити, що він так себе губить?

  • 01/12/2016 Закодувати людини в день запису

   Галина Іванівна

   Доброго дня. У мене таке питання. Чи можна у вас закодувати людини в день запису і як проїхати від Ленінського проспекту. Дякуємо.

  • 13/11/2016 Я курив цілий рік, кожен день гашиш

   Роман Володимирович

   Вітаю! Я курив цілий рік, кожен день гашиш і марихуану. Кинув, не курю вже місяць, і як тільки зав'язав почав сильно потіти ночами. Спочатку думав пройде, в якісь дні і не було пітливості, але все таки вона триває досі. Як довго все це може тривати? Порадьте будь ласка. Заздалегідь дякую.

  • 16/10/2016 Допомога психолога-нарколога анонімно

   Володимир

   Питання таке, чи можна в ваших клініках отримати кваліфіковану допомогу психолога-нарколога АНОНИМНИЙ, без залишення у вас своїх паспортних та інших даних, проводите ви сімейні консультації?

  • 07/07/2016 Проблеми з алкоголем

   Вікторія

   Маю проблеми з алкоголем. Більше року не пила, а тиждень тому косорезіла 2 дня, приймаючи разом з алкоголем феназепам та корвалол. Вийшла сама. Пройшов тиждень. Ніяких «похмільних» ознак немає. Дуже турбує тільки одне. Мимовільне сіпання ніг, і коли йду ноги наче зупиняються, а тіло йде в цей момент можу навіть впасти. Страшно зробити крок з поребрика або зі сходів без опори. Мені доктор по телефону сказав, що це токсини і запропонував попити нейромультівіт. П'ю 3 день, але результату поки немає. Скажіть будь ласка чи буде в цьому випадку дієва очищає крапельниця. І ціна звичайно цікавить. Може ще що підкажіть. Заздалегідь вдячна.

  • 30/06/2016 По дурості покурив невідомо яких курильних сумішей

   Анатолій Петрович

   Вітаю! Сім і вісім років тому, тому, тобто два рази, по дурості покурив невідомо яких курильних сумішей. Скажіть, будь ласка, які штучні каннабіоіди і "солі» не виводяться повністю з організму. І ще: дуже боюся через тих 2-х раз захворіти на онкологію, наприклад, в майбутньому. Які наркотичні компоненти сумішей є канцерогенами? І чи правильно я розумію, що якщо jwh-018, наприклад, не метаболізується, то він і не виводиться з організму? І як мені вивести залишки цієї хімії, якщо вони ще є в організмі. Чи можна мені просто забути про це?

  • 26/05/2016 Розкажіть будь ласка що таке «Афганка»

   Катерина

   Здрастуйте, знайома в вашому центрі кодувала чоловіка від алкоголізму на 3 роки сказала що називається «Афганка», розкажіть будь ласка що це таке, це еспіраль?? або хімія???

  • 11/11/2013 Як кинути прийом Азапіну?

   Марина

   Приймаю препарат Азапін 4 роки поспіль, що входить до його складу, і як його потім вимивати. яка крапельниця. коли припинила прийом піднялася температура 38.9, сильний піт. а тепер пропала менструація. Допоможіть будь ласка.

  • 1

  SPbNarcolog. ru

  Еспераль гель - антидот

  Лікарська кодування від алкоголізму входить в число найбільш ефективних методів лікування. Іноді хімічний захист дає повну ремісію: людина кидає пити назавжди, вибираючи здоровий і тверезий спосіб життя.

  Не всі пацієнти схильні до радикального забороняє (аверсивному) лікування: деяким людям такий спосіб терапії просто не підходить в силу особливостей характеру або організму.

  Лікарі-наркологи нерідко стикаються з такою ситуацією, коли курс лікування доводиться переривати - пацієнти наполягають на процедурі «розкодування». Під час такої процедури лікарі, згідно з умовами терапії, вводять в організм хворого речовина, що нейтралізує антиалкогольное ліки.

  Іноді ввести антидот необхідно просто для збереження здоров'я або життя хворого. Деякі пацієнти «зриваються» і приймають алкоголь, ігноруючи заборону. Бувають випадки, коли люди приймають рідини, що містять спирт, просто помилково. В цьому випадку потрібно негайно викликати нарколога на будинок.

  2000 руб.

  Для того щоб зрозуміти, чому введення антидоту обов'язково, розглянемо хімічний сенс дії одного з найпопулярніших препаратів для кодування - Еспераль-гелю.

  Як діє Еспераль

  Медикаментозна кодування (або як її ще називають, підшивка від алкоголізму) має на увазі введення в організм препаратів, діючим компонентом яких виступає дисульфирам.

  Еспераль-гель використовується для внутрішньом'язових ін'єкцій і вводиться зазвичай під лопатку (цю ділянку тіла найменш доступний для пацієнта в тому випадку, якщо він раптом захоче самостійно позбавитися від препарату). Таку процедуру іноді називають внутрішньом'язової імплантацією.

  При введенні лікар формує в організмі хворого лікарський депо, з якого активні речовини регулярно надходять у кров'яне русло. Таким чином, засіб здатний залишатися в організмі протягом тривалого періоду.

  Дісульфірам блокує ферменти печінки, які беруть участь в процесі метаболізму етанолу, і алкоголь, вступаючи в шлунково-кишковий тракт, не розпадається, як зазвичай, до оцтової кислоти: процес розщеплення переривається на стадії перетворення молекули етилового спирту в ацетальдегід.

  Ця речовина являє собою сильний токсин, який викликає:

  • Судоми;
  • Параліч.

  Алкоголю для «закодованого» більше не є джерелом задоволення, а перетворюється в найнебезпечніший отрута. Так формується не тільки фізичне, а й психологічне відразу до спиртного на підсвідомому рівні.

  Як діє антидот

  Виникнення рецидивів алкоголізму (самі хворі використовують термін - «зірватися», «розшити» або «розв'язатися») - неминуче явище для тих хворих, які пішли на лікування під дією ультиматуму, які їм поставили рідні, близькі, роботодавці і т. Д. Такі пацієнти не мають внутрішнього рішення покінчити із залежністю, тому ефект терапії може мати в кращому випадку тимчасовий характер.

  Антидот до еспераль-гелю є речовина, яке нейтралізує пригнічують активність ферментів властивості дисульфіраму. У разі розкодування курс лікування буде перерваний - хворий знову повернеться до випивок, і терапевтичний ефект від кодування буде дорівнює нулю.

  Лікарі-наркологи категорично не рекомендують пацієнтам переривати дію антиалкогольного препарату. До того ж, введення нейтралізують речовин може подіяти лише частково (все залежить від індивідуальних особливостей метаболізму) - у деяких пацієнтів ще тривалий час прийом алкоголю може викликати негативні реакції і важке похмілля.

  Alco-help. ru

  Реальний термін дії Еспераль імплант

  анонімно, Чоловік, 40 летЗдравствуйте! Скажіть будь ласка який реальний термін дії препарату еспераль, за словами лікаря 5 років? "Зашився" рік тому, все було нормально, на алкоголь нуль уваги. Останнім часом став помічати, що хочу випити особливо якщо нервую, а такого не було протягом року. Знайшов таблетки тетурам які мені були прописані цим же лікарем, але я їх не пив. Тепер прочитавши, що тетурам і еспераль одне і теж (дисульфірам) і засумнівався в словах лікаря. Через забудькуватість випив 1,5 л квасу, і жодної реакції! Так скажіть будь ласка, навіщо виписувати таблетки якщо в організмі і так 5 років буде вшита еспераль? Відповідає Чернецький Андрій АлександровічнаркологПрепарати тетурам і Колме, крім основного дії - викликають реакцію з алкоголем, мають ще однією важливою властивістю. Зменшують потяг до алкоголю. (Придушую осередки "бажання випити" в головному мозку). Тому, коли у пацієнта загострюється тяга до алкоголю, лікарі можуть курсами призначати ліки. Замість "тетурама", я рекомендую попити Колме, у нього на порядок менше побічних дій.

  А щодо "еспіралі", вирішуйте з Вашим лікуючим лікарем. Оцініть відповідь консультанта:

  Health. mail. ru

  Чи існує антидот до препарату «Еспераль» і що робити якщо випив при введеному (підшитому) дисульфіраму.

  Вивести дисульфирам з організму складно. Тому він може вважатися антидотом дисульфіраму. Лікування дії дисульфіраму в основному симптоматичне. Це відкриття дало початок використання дисульфіраму для лікування алкоголізму.

  Якщо через 30- 40 хвилин самопочуття немов нітрофарби надихався - це типово для дисульфіраму. Привіт, мене звуть Іра. ось прочитала я всю цю хрень про дисульфирам і дуже здивувалася, що ви не в курсі про антидот. Шукають, але виявляють одну дивну річ - виявляється немає простого способу вивести дисульфирам, (він же тетурам) з організму завчасно.

  Чи існує антидот до препарату «Еспераль» і що робити якщо випив при введеному (підшитому) дисульфіраму.

  Токсичні ефекти дисульфіраму можуть проявлятися при його взаємодії з етанолом (так звана антабусний реакція, через комерційної назви «Антабус»), при гострому передозуванні і при тривалому застосуванні. При підозрі на токсичну дію дисульфіраму, будь то внаслідок його гострого передозування, тривалого прийому або антабусний реакції, визначення концентрації цього препарату в крові малоинформативно.

  Етанол можна вивести з організму за допомогою гемодіалізу. Гостре передозування дисульфіраму зустрічається нечасто і зазвичай не призводить до загрозливого життю стану. Проводять звичайне підтримуючу терапію. Про побічні ефекти дисульфіраму відомо в основному з окремих повідомлень. Механізм неясний і, можливо, пов'язаний з індивідуальною непереносимістю дисульфіраму.

  Про знайдені недоліки пишіть support@03.ru. Увага! Імена фахівців пишуться червоним шрифтом з посиланням на їх профіль. Мені, як і тобі зробили підшкірно на 3 роки. Через тиждень спробував випити 100 гр. горілки (було трохи погано), через два дня спробував ще 150 гр. горілки (стало трохи краще), ще через день вьебал чвертку (взагалі "0"-негативних ефекту) .Вивод: Дісульфірам виводитися алкоголем, але пити відразу багато не можна!

  Виводиться дисульфирам дуже повільно і важко. Але можна спробувати. Так як виводиться він головним чином нирками то необхідно ввести сечогінні препарати наприклад лазикс внутрішньовенно 20 мілілітрів. Аскорбінову кислоту внутрішньом'язово по дві ампули т. Е. пять мл. раз в день. Пірацетам внутрішньовенно 10 мілілітрів. Потім через сім годин внутрішньом'язово одну ампулу (п'ять мл) .Курс лікування пірацетамом вести протягом місяця по одній ампулі в день внутрішньом'язово.

  Простіше провести провокацію запахом: носовичок змочується спиртом або горілкою і кладеться в півметра. У мене була така ситуація, коли необхідно було ввести антидот. Якась рожева рідина вводиться через крапельницю і через 2 години можна бухати. Підшкірно дисульфирам - потрібно його звідти вирізати або виколупати - яким способом - Вам вибирати. Коли він у вас там знаходиться він повільно розчиняється в кров. При вилученні з під шкіри дисульфирам тримається в крові ще 2-3 місяці. За цей час він сам виводитися природним шляхом. Рожева рідина-це аскорбінова кислота в кінської дози. Ввели через 2-3 години поширюється по організму на 2-3 дня, якщо в цей час випити реакції майже ніякої не буде, ну може особа почервоніє. Якщо концентрація дисульфіраму пристойна то через час знову відновлюється непереносимість алкоголю.

  Дісульфірам

  Але в майбутньому, ситуація змінитися в гіршу сторону: здоров'я вже не буде, поваги оточуючих та сім'ї ймовірно теж. У пориві найсильнішою тяги, вони говорять, що за все це їм не потрібно, що зашівшісь, вони ув'язнили себе в темницю. Вони сліпі в своїй тязі. Вони шукають спосіб випити при кодуванні хімічними методами. Здавалося б, Яндекс і Гугл рулить - введи в пошуку фразу «як вивести еспераль» або «як нейтралізувати дію дисульфіраму - і все. Але немає, нічого не видає всемогутній Яндекс.

  Чому? Тому що це їх хліб, і рука руку миє? Чи ні анідота? Дісульфірам (тетраетілтіурама дисульфид) і подібні за будовою речовини використовуються як каталізатори при вулканізації гуми (додаванні до неї сірки). На початку 1990-х гт. у робочих, які контактували з дисульфірамом, була відзначена непереносимість алкоголю. Він і зараз широко використовується, хоча його ефективність спірна. Дісульфірам добре розчиняється в жирах і майже не розчиняється у воді. Потрапляючи в організм, препарат всмоктується в незміненому вигляді або перетворюється в кислому середовищі шлунка в діетилдитіокарбамінову кислоту (діетилдитіокарбамат).

  При прийомі 250 мг дисульфіраму його максимальна сироваткова концентрація досягається через 8-10 год. Як дисульфирам, так і його метаболіти мають високу спорідненість до білків плазми. При вживанні алкоголю на фоні дисульфіраму антабусний реакція в більшості випадків настає протягом 15 хв, досягає максимуму протягом години, а потім протягом декількох годин стихає, хоча іноді симптоматика зберігається аж до повного виведення етанолу і припинення освіти ацетальдегіду.

  До серцево-судинних порушень відносяться серцебиття, біль у грудях і задишка. Часто зустрічаються тахікардія і артеріальна гіпотонія, причому ортостатична гіпотонія може призвести до непритомності. На ЕКГ ознаки ішемії міокарда виявляються нечасто і тільки при тяжкій артеріальній гіпотонії.

  Наслідком блювоти можуть бути розрив стравоходу і внутрішньочерепний крововилив. Набагато важливіше підтвердити наявність етанолу, оскільки це допоможе визначити можливу тривалість симптоматики. Для виникнення антабусний реакції досить дуже невеликої кількості етанолу, прийнятого всередину або навіть нанесеного на шкіру, тому іноді при наявності цієї реакції етанол в крові не визначається. Промивання шлунка марно, так як етанол всмоктується швидко, до того ж у більшості хворих буває блювота. Для усунення нудоти використовують проти блювотні засоби, а для зменшення шкірної реакції - Н1-блокатори (зокрема, діфенгідрамін).

  Odvenadtar. ru

  Відгуки еспераль

  Відгуки еспераль

  Еспераль так підсилює дію алкоголю, що від малої дози випитого погано буде як від літра. Виробляється відраза до алкоголю, але потрібно застосовувати тільки під наглядом лікаря, щоб виключити наслідки. Інга

  Препарат еспераль - засіб не найдешевше, але відбиває бажання пити. А якщо під дією випити, то вже точно не поздоровиться. Але цей захід «прокотить», тільки якщо всерйоз вирішив зав'язати. Дає такий токсикоз, що пити стає страшно. Алексанодра

  Коли я кодувався, нарколог виписував еспераль, сказав їх пити, коли раптом з'явиться тяга до алкоголю... До речі, відпускали тільки за рецептом. Ну, пив я ці таблетки, а до випивки все одно тягнуло. Наступний раз, коли кодувався, лікар знову хотів виписати еспераль, але я попросив що-небудь інше, щоб більше толку було... Виписали кармабезін, вони виявилися кращими... Рустам

  Мені нарколог розповів, що Еспераль (тетурам) блокує фермент, який расшепляет і виводить алкоголь з організму. Тому при применеия еспераль відбувається сильне отруєння, навіть від малої дози спирного. Дія заснована на тому ж, що і Павлов робив зі своїми собаками, на виробленні стійкого рефлексу. Якщо людина труїться якимось продуктом (малосольні огірки, молоко, суп, гриби), то його потім навіть від одного запаху починає нудити. Так і тут, просто треба бути напоготові, адже можна отримати дуже сильне отруєння. Євген

  Сильно б'є по потенції і статевого потягу! Таблетки і блокада (внутрішньовенний разовий укол - кодування) дві великі різниці. Таблетками концентрація препарату в крові досягається поступово, а укол - моментально. Кодувався на 1 рік - не пив 2, потім зрив. Пробував гомеопатію проти алкоголізму - ропротен 100 - ефект нульовий, а еспераль - допоміг не більше півроку. Потім знову зрив. Кодувався на півроку - не пив 3 роки. Знову зрив (2 рази запив, дружина попросила знову зробити блокаду. Я погодився, її пошкодував, але сам був проти. Зараз ефект нульовий! То препарат підроблений (хоча укол робили в наркологічній клініці), а найбільше мені здається не хімія стримує людини, а його сила волі і бажання. на рахунок потенції - справжня ПРАВДА, на собі випробував: після кожної блокади потяг, бажання і можливості стрибкоподібно і різко зменшувалися (хоча старим себе не вважаю - тільки 45, а вже майже імпотент!) В'ячеслав

  Кинути пити повністю, зовсім відмовитися від алкоголю я не хочу, в житті не так багато задоволень! Але дози і частоту я решілуменьшіть. Тому кардинальні кроки на кшталт кодування, гіпнозу, нарколога, методу Довженка я відкинув відразу. Почитавши відгуки про еспераль, від нього теж відмовився. Почав шукати і пробувати різні таблетки від алкоголізму, народні засоби боротьби з пияцтвом, на травах і т. П. Спробував краплі Колме, після них мені було погано... Пробував медихронал (але ціна!), Але його рекомендують не для тривалого застосування, а для зняття похмілля або виведення з запою. Що таке запій - я не знаю, тому шукав щось нехімічної, бажано на лікарських травах, для довгого застосування. Оскільки розумію, що швидко такі справи не робляться, чудо-таблеток не буває. Ось недавно знайшов в Інтернеті алкофарм, п'ю вже другий місяць. Перші висновки. Дійсно, тяга до алкоголю зменшилася, якщо трохи випив - продовжувати не хочеться, а якщо все-таки додав - отримуєш не приємне сп'яніння, а неприємне самопочуття. Т. е. Майже те, що шукав: на травах, без побічних ефектів, можна вживати до, під час і після алкоголю! Чи не зобов'язує повністю «зав'язувати», але частоту і дози я зменшив рази в 2-3. І недорого. Т. е. Без особливого насильства над собою, поступово і з користю для організму... Анатолій

  Сім'я вважає мене Хроні. Нуда, бувають запої по кілька днів, потім довго не п'ю, але сім'ї не потрібно взагалі щоб випивав!!! Ось і нав'язали мені лікування! Прописали мені цей жах! При прийомі еспераль я відчуваю сп'яніння, запаморочення, неадекватність дій, потею, як ховрах. На роботі - як дурень, думати неможливо, на машині хрін поїдеш. Загалом, деяким допомагає, але як себе почуваєш, це не передати, це друге похмілля. Безумовно похмілля, всі симптоми. Рік не випиваю, а раз випив і терпіти? Ні ні та ні!!!! Сергій

  Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

  Alconarco. ru

  Підкажіть будь ласка якими таблетками з аптеці можна швидко вивести з організму препоратах під назвою (Еспераль) заранее спасибо. / Медікус. посольство медицини

  Щоб дізнатися, що ж сьогодні виробники розливають в пляшки, зробимо невелику екскурсію по московському лікеро-горілчаному заводу «Кристал». Це один з найстаріших в Росії заводів, заснований акціонерним товариством «Сормово» ще в 1849 р Побудували його на крутому березі Яузи, недалеко від Новоблагословенной церкви. У 1901 р, після введення четвертої державної винної монополії, був створений Московський казенний винний склад №1, який отримав пізніше назву «Кристал». 26 жовтня 2004 | 16: 10Піво: плюси і мінуси

  Для любителів пива небезпечний не алкоголь сам по собі, а надлишок рідини, що дає ниркам і серцю непомірне навантаження. Звичне вживання великих кількостей пива не може практикуватися довго безкарно для організму споживача; в літературі є достовірні свідчення про те, що надмірне вживання пива, крім всяких страждань шлунково-кишкового тракту, може привести і до хвороб серця. 03 октября 2007 | 00: 10Горькая правда про пиво

  Чоловік, споживаючи пиво, в істотному ступені заміщає у власному організмі чоловічий гормон на жіночий. Раніше чоловічий гормон давав йому активність, вольові якості, прагнення до перемоги, бажання лідирувати, а тепер ми отримуємо безвольне, апатичний істота проміжного роду, здатну лише лежати на дивані і тупо дивитися в телевізор. 02 грудня 2003 | 12: 12Галлюціногенние гриби

  Галюциногенні гриби ростуть в лісі, степах, домашніх садах. Більшість різновидів з'являється у вересні-жовтні; сезон триває до листопада, якщо погода залишається м'якою і неморозной. Є кілька різновидів галюциногенних грибів, всі вони мають різний зовнішній вигляд. Їх ідентифікація може бути дуже складною, і поширені помилки. 18 жовтня 2006 | 03: 10О що розповість сигарета...

  Деяку інформацію про характер людини можна витягти з того, як саме він тримає сигарету. Чим далі розташована запалена сигарета від долоні, тим людина, що тримає її, делікатніше і чутливіші, тим більше йому притаманні всі ознаки натури творчої, більше спирається на мову почуттів і емоцій, ніж на розум і логіку. 24 січня 2002 | 00:01

  І. Григор'єв почав розробку власного методу, в якому поєднувалися прийоми, взяті з методу стрессотерапіі А. Р. Довженко, досвід боротьби з алкоголізмом Російської Православної Церкви і духовно-психологічний досвід православного душпастирства. 01 серпня 2008 | 00: 08Как поводитися з наркоманом

  Якщо Ви не вживаєте наркотики, Вам важко зрозуміти психологію наркомана, навіть коли Ви давно знайомі з ним. У нас з ними різні життєві цінності - їх мало цікавить здоров'я, повагу оточуючих, спокій і чиста совість - якщо перераховане заважає отримувати наркотики в які відповідають їх кількостях (а запити ростуть постійно - такий закон фізичної залежності!). 10 квітня 2006 | 00:04

  Наслідки прийому наркотику непередбачувані. Чийсь імунітет чутливий, чийсь спрацьовує повільно. Тому хтось здатний «зав'язати» і після декількох років сидіння на голці, але куди частіше вистачає лічених проб. Активність імунітету залежить і від характеру стимулятора. Морфін можна колоти досить довго. 10 грудня 2008 | 10:12

  Народна медицина лікуванням від алкогольної залежності займалася здавна. Найчастіше для цього використовували всілякі трави. До речі, лікування травами особливо корисно тим, у кого є супутні захворювання (ураження печінки або нирок, що зазвичай спостерігається у алкоголіків). 13 березня 2007 | 00:03

  В даний момент часу наукові дослідження у сфері наркології проходять за двома напрямками: галузева програма "Розробки засобів і методів ефективної профілактики, діагностики та лікування наркологічних захворювань на підставі медико-біологічних... 04 квітня 2005 | 11: 04Медіцінское і психотерапевтичне використання марихуани

  Канабіс має довгу історію його використання в медичних і оздоровчих цілях, яка сходить, згідно з ранніми свідченнями, до Шен Нунгу в 28 столітті до нашої ери. Шен Нунг рекомендував людям вживати канабіс через його лікувальних властивостей. Перші докази застосування марихуани в якості ліків були знайдені недавно археологами, які виявили сліди марихуани в останках молодої жінки, яка померла, ймовірно, при народженні дитини 1600 років тому. 25 вересня 2002 | 13: 09Віди алкогольного сп'яніння

  Широкий діапазон різних проявів простого алкогольного сп'яніння залежить від багатьох причин. Головна з них - особливості особистості. Має значення перенесення в минулому різних органічних захворювань. Вони можуть призводити до атипового перебігу сп'яніння, швидко викликаючи його. Важливо, з яким настроєм, установкою був вжитий алкоголь. Якщо мова йде про розважальний захід, то і сп'яніння настає швидше. При бажанні залишатися під контролем, зберігати тверезість вдається на якийсь час відтягнути момент настання сп'яніння. 25 серпня 2013 | 13: 08Спайси: доступний наркотик

  Курильні суміші з'явилися більше 10 років тому, але вперше на повний голос про них почали говорити в квітні 2012, коли кілька підлітків одночасно покінчили життя самогубством, після вживання цих «легальних» наркотиків. З тих пір повідомлення про «Спайс» практично не зникають з новинних стрічок, а телефони наркологічних клінік обриваються від дзвінків з приводу підлітків, які вже не можуть повернутися до нормального життя. 24 травня 2004 | 09: 05Леченіе алкоголізму на основі вчення Православної Церкви за методом Володимира Морозова

  Володимир Морозов називає цей метод самолікуванням. Як людина віруюча, він переконаний, що будь-якому доброї справи надає допомогу Бог, тим більше в справі позбавлення від алкогольної залежності. Але якщо людина, схильна до алкогольної залежності, сам не докладе сил до позбавлення від неї, то йому нерозумно сподіватися на чиюсь допомогу. 13 лютого 2007 | 07: 02У хмарі тютюнового диму

  Куріння - одна з шкідливих звичок. Численними дослідженнями доведено шкідливість куріння, і сьогодні весь прогресивний світ активно відмовляється від тютюнопаління. Про всяк випадок, якщо хтось забув, нагадаю про тих «принади», які чекають шанувальників тютюну, і вони обов'язково їх дочекаються, запевняю вас! Питання тільки - коли? 11 листопада 2003 | 8:11

  Поняття відношення до хвороби, яке розуміється як комплекс переживань і відчуттів хворого, його інтелектуальних, емоційних і поведінкових реакцій на хворобу, лікування та взаємодія з оточуючими, у хворих на алкоголізм найчастіше пов'язується з виразністю алкогольної анозогнозии (запереченням хвороби). 09 лютого 2007 | 1:02

  Відомо чимало речовин, здатних надати на психіку людини наркотичну дію, яке полягає в особливому психічному стані, що виникає після прийому наркотичних речовин. До числа таких речовин відноситься і АЛКОГОЛЬ! 20 квітня 2004 | 09: 04Взаімодействіе психотерапії і ліків в лікуванні наркотичних залежностей

  Під час "ломок", похмілля і т. П. Лікарська підтримка спрямована, в основному, на зменшення больових відчуттів страждає від наркотика, поліпшення сну і, до певної міри, на полегшення душевних станів. Ці стани характеризуються, в основному, депресивними проявами. У міру виходу людини зі стану наркотичного похмілля і відновлення сну, основною метою лікарського впливу все більше стає полегшення депресивних проявів, а також усунення таких станів як надмірно поверхневе, "легке" ставлення до своєї хвороби, власне тяги до наркотику та ін. 20 вересня 2005 | 09: 09Об ефекти марихуани

  Найбільш типові ефекти - ефекти серцево-судинної системи. Переважним серед них є набрякання слизової оболонки ока або запалені очі. Цей ефект, що відбувається в результаті розширення кровоносних судин, найбільш часто зустрічається протягом години після куріння і багато в чому визначається дозою. Хоча деякі відзначали також, що після куріння також розширюються зіниці, дослідження не підтримали такі заяви. Це, ймовірно, частіше за все відбувається тому, що марихуану курять в темному приміщенні. Проте, канабіс може кілька уповільнювати реакцію на світло. 31 октября 2007 | 13:10

  Оксибутират натрію - вуличні назви (бутик, ГОМК, бутерат, бутират і т. Д) Препарат, що впливає на мозковий метаболізм. Близький до ноотропним лікарських засобів. Активізує обмін речовин в тканинах, зокрема, в тканинах мозку, серця, сітківки ока. Підвищує стійкість тканин до гіпоксії. Інші питання разделаЗдравствуйте! чи впливає наркотик спід на потенцію, і які норми допустимі. ... jeff

  Medicus. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->