Скільки часу стоять на обліку у нарколога | Alkostop.info

Головна » Кодування

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Скільки часу стоять на обліку у нарколога

Як відбувається зняття з наркологічного обліку

Багатьох людей охоплює паніка, коли їх ставлять на облік в наркологічному диспансері. Вони не розуміють, що це просто запобіжний захід з боку держави, яка дозволяє особинам, прихильним алкоголізму, пройти безкоштовний курс лікування. Зняття з обліку у нарколога здійснюється тільки після усунення всіх причин, що призвели людини в цей медичний заклад. Багато хто намагається здійснити цей процес якомога швидше, але через незнання закону знову можуть повернутися для проходження курсу лікування, але вже за рішенням суду.
Постановка на облік до нарколога не є якимось особливим подією. Є багато причин для цього:

 • Затримання за водіння транспортного засобу в нетверезому вигляді;
 • Постійне вживання спиртних напоїв, що веде до розвитку алкоголізму;
 • Прийом наркотичних засобів (неважливо, одноразово або постійно) і т. Д.

Для зняття з обліку в наркодиспансері необхідно звернутися до допомоги адвоката і судового психіатра-нарколога, які можуть допомогти швидко пройти всі встановлені законом процедури.

Людина, що потрапила на облік до нарколога, повинен добре уявляти, що це таке.

Причини реєстрації в наркологічному диспансері

При постановці особи на облік до нарколога воно визнається які потребують лікування від захворювання, що має наркологічний характер. Цей пацієнт частково позбавляється своїх цивільних прав (в досить обмеженому обсязі). Облік у нарколога - захід вимушений, і її застосовують зазвичай як неприємний, але корисний метод впливу на хворого з боку родичів і лікаря - нарколога.

В основному такі заходи вживають дружини, матері або батьки алкоголіка. Правила постановки на облік у нарколога за місцем проживання хворого передбачають наступне:

 • Реєстрація пацієнта - лікар збирає особисту інформацію на хворого (ПІБ, місце роботи або навчання, адреса);
 • Сама людина або його родичі повинен надати документи - посвідчення особи (паспорт), свідоцтво про народження.

Згідно з главою № 3185-1 закону Російської Федерації від 02.07.1992 та її відредагованим варіантом від 06.04. 2011 "Про надання психіатричну допомогу й гарантії прав громадян при її наданні", особа, що потрапило в наркологічний диспансер, після реєстрації має право отримати довгострокову і безоплатну кваліфіковану медичну допомогу за місцем проживання.

Якщо на облік поставлено шофер, затриманий за перебування за кермом автомобіля в нетверезому вигляді, то процедура реєстрації здійснюється на підставі протоколу, складеного інспектором ДАІ і результати медичного огляду.

Деякі позитивні сторони реєстрації в наркологічному диспансері

Облік у нарколога потрібен для державного контролю проблем споживання алкогольних і наркотичних засобів, які можуть мати негативний вплив на дотримання громадського порядку. Він має значення при визначенні стратегії державної профілактики алкоголізму і наркоманії та служить для позбавлення хворого від психічної і фізичної залежності для подальшої психологічної та соціальної реабілітації пацієнта. Облік важливий для визначення політики держави у ставленні до наркобізнесу.

Реєстрація дає право громадянину пройти безкоштовний курс лікування в державних медичних установах (клініках, лікарнях, диспансерах). Лікувальні процедури здійснюють фахівці-наркологи.

Реєстрацію у нарколога свою дитину проводять батьки з метою звільнити свого сина від служби в армії. Деякі, навпаки, посилають сина або дочку на службу в армію для звільнення їх від алкогольної або наркотичної залежності.

Види обліку та терміни перебування на них

Існує кілька видів реєстрації і типів наркологічного обліку:

 • Профілактичне спостереження - воно призначене для пацієнтів з ще не сформованій залежністю до алкоголю або наркотиків, коли ще немає чіткого діагнозу хвороби. Таке спостереження триває протягом року при можливості отримання пацієнтом кваліфікованої медичної допомоги. Для зняття з обліку нарколога потрібна тільки його письмову згоду.
 • Диспансерний облік існує для пацієнтів зі встановленою і діагностично підтвердженої наркотичною або алкогольною залежністю. Тривалість його коливається для страждають на наркоманію - до п'яти років, а для алкоголіків - до трьох. Скорочення термінів перебування і зняття з обліку нарколога збирається лікарська комісія, яка і приймає рішення.
 • Анонімний облік - він призначений для осіб, які самі звернулися за допомогою до лікарів-наркологів. Вони бажають піти анонімний курс лікування.
 • Розглянемо всі перераховані вище види обліку детальніше.

 • Якщо людина зрідка вживає наркотики або епізодично помічений у вживанні алкоголю (наприклад, п'яний водій за кермом), то при попаданні в наркологічне установа його поставлять на профілактичний облік. Теж відбудеться в тому випадку, якщо точний діагноз ще не поставлений, або наркоман з передозуванням потрапляє в наркологічну клініку в перший раз. Термін перебування на подібному обліку триває приблизно рік, але може бути продовжений з перекладом на диспансерне лікування при негативному поведінці пацієнта. Зняття з наркологічного обліку при позитивному розвитку подій можливий за письмової згоди лікаря.
 • При постановці діагнозу (алкоголізм чи наркоманія) лікарем хворого ставлять на диспансерний облік. Як вже вище було сказано, для алкоголіків період перебування на ньому визначено в три роки, а для наркоманів - п'ять років. При знаходженні в диспансері (клініці) пацієнти зобов'язані здавати аналізи і регулярно проходити огляд у нарколога. Медичні працівники (лікар або медсестра) можуть відвідувати хворого на дому, щоб спостерігати його спосіб життя. Якщо людина не підкоряється правилам і не є вчасно до лікаря, то нарколог має право звернутися до правоохоронних органів для його приводу, але тільки один раз. Насильно змусити пацієнта ходити на прийом до лікаря не може ніхто. Для зняття з диспансерного обліку відбувається уявлення пацієнта лікарем на проходження медичної комісії. Вона приймає рішення про можливість зняття людини з реєстрації в наркологічному диспансері. Є ще один шлях - якщо пацієнт потрапляє до в'язниці на термін більше трьох років, то його автоматично виключать з обліку.
 • Людина, яка сама хоче вилікуватися від алкогольної або наркотичної залежності і добровільно стає на облік в диспансері, має право пройти анонімне курс боротьби з недугою. Особиста інформація про таке пацієнта зберігається тільки у лікуючого лікаря, а дані про нього не заносяться в комп'ютерну базу. Такий хворий не обмежується в своїх цивільних правах і може, наприклад, вільно скласти іспит на отримання водійських прав. Такі анонімні клієнти не зобов'язані здавати аналізи і можуть звертатися до лікаря в міру необхідності. Негативним фактором у разі анонімного лікування є отримання медичної допомоги за встановлену плату. Для зняття з обліку в цьому випадку нічого не треба.
 • Особи, які мають право прийняття рішення про постановку або зняття пацієнта з обліку

  Це входить в компетенцію лікаря - нарколога. Його завданням не є записати якомога більше пацієнтів і тримати їх довго на обліку. Навпаки, чим швидше виписується з диспансеру пацієнт, тим ефективніше буде визнана робота лікаря.

  За його поданням, рішення про постановку на облік людини в наркологічний диспансер приймають завідувач відділенням державної клініки або головний лікар диспансеру. Ця відповідальна особа має право в будь-який момент звернутися в наявну в медичному закладі лікарсько-експертну комісію і не поставити хворого на облік або зменшити термін його перебування на реєстрації за клопотанням лікуючого лікаря.

  Негативні фактори знаходження в диспансері на наркологічному обліку

  На визнаного хворим людини накладаються обмеження в професійній діяльності через офіційного статусу пацієнта наркологічної клініки. Він не має право робити наступне:

  • Працювати електриком або монтажником;
  • Відпадає можливість отримання водійських прав;
  • Не може працювати на підприємствах і в організаціях, пов'язаних з виробництвом або використанням вибухових речовин;
  • Неможливо його використання в місцях, де можуть виникнути пожежі;
  • Він не може брати участь в обслуговуванні та керуванні залізничного транспорту або метрополітену;
  • У нього немає права набувати або носити зброю;
  • Якщо в період проходження курсу лікування в наркологічному диспансері людина зробить адміністративне порушення, то його не можна приймати на роботу ні в одну установу протягом трьох років;
  • При наявності у пацієнта судимості йому можуть відмовити в прийомі на роботу;
  • Йому заборонено працювати в воєнізованих охоронних структурах, службах, що використовують спеціальні види зв'язку, і інкасатором.

  Головна особливість системи наркологічного обліку - це обов'язкове відвідування хворим лікуючого фахівця-нарколога. Кількість візитів до лікаря залежить від тривалості періоду тверезості. Чим він довше триває, тим менше потреба звернення до нарколога. На початку проходження курсу лікування, протягом першого півріччя, пацієнт зобов'язаний відвідати лікаря не рідше одного разу на місяць.

  Треба враховувати і той факт, що під час вступу на роботу у людини можуть зажадати пред'явити довідку від нарколога. Це часто буває при проходженні кастингу в приватних компаніях або фірмах. Але цей документ не можна отримати, поки людина не буде знятий з обліку в наркологічному диспансері. Це ж відбувається і при переїзді в іншу країну або при отриманні еміграційної візи. Знаходження на обліку в наркологічній клініці стає в такому випадку великою перешкодою в цій справі.

  Якщо громадянин, не варто ні на будь-якому обліку, то він все одно не зможе отримати автоматично подібну довідку. Його відправлять на обов'язковий медогляд, і якщо буде виявлено його пристрасть до наркотиків або алкоголю, то бажаний документ він все одно не отримає.

  Позитивні сторони обліку

  Хоча багато хто цього і не знають, але є і свої плюси від реєстрації в наркологічному диспансері, а саме:

 • Безкоштовне лікування алкоголізму або наркоманії за державний рахунок.
 • Якщо людина попався за водіння транспорту в нетверезому стані, то думка лікаря-нарколога матиме велике значення при винесенні вироку судом. При цьому треба враховувати, що захищати алкоголіка або наркомана можна буде тільки тоді, коли він визнаний пацієнтом наркологічного диспансеру та проходить терапевтичний курс звільнення від такої залежності.
 • Якщо пацієнтом є студент, то на підставі довідки, виданої лікарем - наркологом він отримає академічну відпустку для проходження лікування, а інакше його можуть просто відрахувати з навчального закладу.
 • Після зняття з обліку (це відбувається тільки після повного лікування хворого від алкоголізму і проходження ним курсу реабілітації) пацієнт отримає на руки довідки, в яких буде вказано, що він ніколи не мав ніяких проблем з алкоголем або наркотиками.

  При рецидивах хвороби можна звернутися в диспансер для проходження анонімного лікування, що сплачується самим пацієнтом. Лікар зазначає в медичній картці стан хворого, а пред'являти йому паспорт або інші документи необов'язково (згідно з правилами анонімного наркологічного обліку).

  Такі правила допомагають багатьом людям подолати страх перед громадською думкою і позбутися від недуги.

  Як знятися з обліку в наркологічному диспансері

  Для цього треба звернутися до адвоката (при затриманнях поліцією) або пройти лікування згідно з правилами, і тоді пацієнт буде знятий з наркологічного обліку в такі терміни:

  • За зловживання алкоголю - через рік;
  • Хронічний алкоголізм - протягом трьох років;
  • Наркоманія і токсикоманія - після п'яти років.

  При попаданні в наркологічний диспансер через затримання органами ГИБДД за водіння автомобіля в нетверезому вигляді для зняття з обліку треба звернутися до судових наркологів і найняти адвоката. Після укладення договору юристи зажадають наступні документи:

  • Копію карти поставленого на облік в наркологічний диспансер людини;
  • Судові психіатри-наркологи досліджують всі описані в ній факти і складуть мотивована заява про можливість зняття з обліку;
  • Адвокати представлятимуть інтереси пацієнта як під час роботи лікарської комісії в диспансері, так і під час судового засідання;
  • При крайній необхідності адвокати викличуть до суду для роз'яснення потрібних елементів справи психіатра-нарколога.

  Бувають випадки, коли законодавство вимагає надати довідку з наркологічного диспансеру, щоб з'ясувати, знаходиться чи не винна людина на обліку. Часто люди впевнені, що швидко отримають шуканий документ, але несподівано з'ясовується, що він не може бути отриманий, так як особа, яка звернулася із запитом, саме того не відаючи, знаходиться на обліку в наркологічному диспансері. Що тоді робити?

  Для зняття з реєстрації у нарколога в такому випадку може бути два шляхи:

 • Піти на поводу у лікарів, здати аналізи і відвідувати протягом року цей медичний заклад. Потім пройти медкомісію і отримати бажану довідку разом зі зняттям з обліку.
 • Звернутися по допомогу адвоката. Він перевірить законність постановки людини на реєстрацію, так як лікарі-наркологи є психіатрами і їх дії регламентовані законодавством. Постановка на облік і утримання на ньому людини прописані в параграфі закону Російської Федерації про надання психіатричної допомоги, в якій встановлений порядок постановки на облік, його терміни, процедури зняття з реєстрації в наркологічному диспансері. Основна частина цих дій регламентується наказом МОЗ СРСР № 704 від 12.09.88, де встановлені чіткі терміни диспансерного спостереження пацієнтів. Адвокат зробить подання до суду, якщо знайде порушення законодавства в діях лікаря-нарколога. На судовому засіданні можна буде добитися зняття незаконної постановки на облік в наркологічному диспансері.
 • У цій сфері багато порушень, і тому питання про законність реєстрації та постановки на реєстрацію та зняття з обліку в наркологічному диспансері - проблеми, що турбують багатьох наших громадян. Без допомоги юристів швидко позбутися від реєстрації неможливо через низький рівень знання законів простими громадянами.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Як знятися з обліку у нарколога? Кого ставлять на облік?

  Буває безліч ситуацій, коли людей ставлять на облік в наркології. Це може бути пов'язано з вживанням наркотиків або алкоголізмом. Але після певного часу у багатьох виникає питання: "Як знятися з обліку у нарколога?"

  Що таке постановка на облік в наркології

  Медичним втручанням називається будь-яке обстеження або лікування, яке має діагностичну, дослідницьку, лікувальну, профілактичну або реабілітаційну спрямованість. І постановка на облік найчастіше відноситься до профілактичному дії.

  Зняття з обліку у нарколога

  Людину ставлять на облік до нарколога на один рік, якщо підтвердиться хоч один факт вживання ним алкоголю. На питання про те, як знятися з обліку у нарколога, відповідь така: обов'язкове дотримання двох умов. По-перше, щомісяця потрібно відзначатися у нарколога. По-друге, в зданих аналізах не повинен бути виявлений алкоголь. На диспансерний облік громадянин знову може бути поставлений, якщо зіткнеться з наркологічної службою. Якщо ж диспансер відвідували постійно, то з обліку знімають через три роки. Це встановлений термін для зняття з нагляду за хворим на хронічний алкоголізм.

  Відлік терміну починається з того моменту, як людина відвідав лікаря. Якщо при цьому були порушений графік щомісячних відвідувань, то термін постановки на облік починає відраховуватися спочатку.

  Причини зняття з обліку в наркології

  Проводиться зняття з обліку з кількох причин:

  • Повне одужання (ремісія);
  • Якщо змінилася адреса постійного проживання, і людина переїхав на територію, де завідує вже інше наркологічне відділення (в цьому випадку він повинен спостерігатися в іншому наркодиспансері);
  • Що перебувають у місцях позбавлення волі більше одного року знімаються з обліку;
  • При направленні наркоманів в лікувальний профілакторій;
  • При настанні смерті даного громадянина.

  Дострокове зняття з наркологічного обліку

  Як знятися з обліку у нарколога достроково, якщо срокснятія составляет3 року? Є й такі варіанти. Дострокове зняття з обліку можливо, наприклад, через рік. Для цього необхідно проконсультуватися в першу чергу з лікуючим лікарем. Потім будуть потрібні довідки з роботи, де підтверджується, що громадянин не вживає алкоголь. Також не зайве запастися довідками сусідів, які живуть поруч і можуть дати позитивну оцінку поведінці.

  Дострокове зняття можливе і при тривалій відсутності будь-яких відомостей про хворого, переїзді його в інше місто, смерті і позбавлення волі. Якщо громадянина, поставленого на облік, не змогли розшукати протягом року, то він знімається з обліку автоматично, заочно.

  Як знятися з обліку у нарколога в звичайні терміни

  У зв'язку зі стійкою ремісією зняття здійснюється після укладення спеціальної лікарської комісії, яку потрібно в обов'язковому порядку пройти громадянинові. Комісія складається з лікарів того закладу, в якому хворий був безпосередньо поставлений на облік.

  В інших випадках рішення приймає лікар, грунтуючись на офіційних повідомленнях органів або інших установ, де за цей час спостерігали хворого. Як знятися з обліку у нарколога, якщо громадянин був поставлений на нього як наркозалежний? Умови зняття ті ж, змінюється лише термін, який складає вже 5 років в даному випадку. Якщо протягом цього часу постійні позначки були регулярні, і людина одужала повністю, то, знову ж таки, на підставі рішення комісії він знімається з обліку. Але якщо були порушення, то комісія має право продовжити термін додатково.

  Як отримати права, якщо громадянин перебуває на обліку в наркодиспансері

  Якщо громадянин був на обліку в наркологічному диспансері, але вже тривалий час не вживає алкоголь і наркотики, то як знятися з обліку у нарколога і отримати права? Для отримання прав потрібно пройти обов'язковий медичний огляд, яке виявляє, чи немає протипоказань для керування ТЗ. Але попередньо потрібно все ж знятися з обліку у нарколога.

  Що робити, якщо в якийсь момент життя громадянин випадково опинився помічений у вживанні алкоголю і наркотиків, та ще при цьому побував в наркодиспансері? Часто це перше і останнє попадання. Людина потім живе, не знаючи, що перебуває на обліку, і, відповідно, навіть не думає ходити перевірятися. Але приходить час отримувати права, і він отримує відмову з тієї причини, що, виявляється, стоїть на обліку! В цьому випадку довести, що він про це і не знав всі ці роки, практично неможливо. Тут є тільки два варіанти: перший - дочекатися кінця терміну, коли його знімуть з обліку, а вже потім отримувати права, другий - спробувати вирішити ситуацію з лікарем, який може призначити проходження комісії і зняти з обліку раніше.

  У будь-якому випадку довідку, необхідну для отримання прав, ніхто не відміняв, і тільки після її наявності можна отримувати водійське посвідчення.

  Fb. ru

  Як знятися з обліку у нарколога

  Нарколог - це фахівець, який займається лікуванням і профілактикою різних видів залежності. За законодавством Росії люди, які звернулися по наркологічну допомогу, підлягають спостереженню - диспансерному або профілактичного. Інструкція

  1. Оскільки такі захворювання, як алкоголізм, наркоманія і токсикоманія є протипоказанням для деяких видів діяльності, виникає необхідність зніматися з наркологічного обліку. У кожному суб'єкті регіону, в кожному лікувальному закладі наркологічного профілю існують свої відомчі накази та положення по лікарні, які регулюють тонкощі спостереження і зняття з наркологічного обліку. Але загальні принципи такі.

  2. Люди, одноразово зіткнулися з наркологами і не мають ознак залежності від алкоголю або психоактивних речовин, підлягають профілактичному обліку. При цьому пацієнт повинен відвідувати лікаря-нарколога один раз на місяць з метою підтвердити свою тверезість і відсутність наркологічних проблем. У ці відвідування нарколог проводить санітарно-просвітницьку роботу, розмовляє про шкоду алкоголю і наркотиків, орієнтує на здоровий спосіб життя. Після закінчення року, якщо обійшлося без ексцесів, людина знімається з спостереження. Ніяких протипоказань для роботи, навчання або керування автомобілем у нього тепер немає.

  3. Якщо людина звернулася за спеціалізованою допомогою до нарколога, то група обліку буде інша - диспансерне спостереження. Диспансерному спостереженню підлягають особи, які страждають синдромом залежності від алкоголю і / або наркотиків (токсичних речовин). Для того, щоб виставити діагноз «Алкоголізм» або «Наркоманія», повинні бути об'єктивні дані: підтверджений синдром відміни алкоголю (наркотиків), то є похмілля або ломка, зафіксовані при зверненні до лікаря; неодноразове звернення до нарколога за поточний рік; порушення соціалізації, коли людина втрачає роботу і сім'ю через свою залежність, продає речі з дому, щоб купити чергову дозу алкоголю або наркотичних речовин; збільшення дози, необхідної для настання бажаного ефекту.

  4. Знімають з диспансерного спостереження після певного періоду підтвердженої тверезості. Якщо людина залежна від алкоголю, то період тверезості повинен бути не менше трьох років, а при наркотичної залежності - не менше п'яти років. Тверезість підтверджується регулярним наглядом у нарколога: в перший рік щомісяця, потім рідше. Для бесід лікар може запросити родичів пацієнта. Ще один спосіб підтвердити тверезість - характеристика з місця роботи або від дільничного поліцейського. Для того, щоб дані були максимально об'єктивними, пацієнт періодично здає аналізи на наркотики і алкоголь, а також на печінкові ферменти, які чуйно реагують на вживання алкоголю.

  5. Тверезість для залежної людини - це категорична відмова від алкоголю / наркотиків. Ніякого шампанського на Новий рік або пива в п'ятницю ввечері після роботи. Тверезість може бути тільки абсолютною. Якщо ж вона була порушена, то відлік починається заново - ще три роки для алкоголю і ще п'ять років для наркотиків. При підтвердженої тверезості за весь період людини знімають з спостереження з діагнозом «Синдром залежності від алкоголю / наркотиків, стійка ремісія».

  6. Не можна не відзначити, що навіть зняття з спостереження не відкриє всі двері перед вчорашнім алкоголіків або наркоманом. Така людина ніколи не зможе оформити ліцензію на придбання зброї, не зможе працювати на деяких шкідливих умовах праці, що не буде водити громадський транспорт і працювати водієм великовантажних автомобілів і причепів.

  KakProsto. ru

  Зняття з наркологічного обліку: види обліку і терміни

  Попадання людини на облік в наркодиспансер свідчить про наявність серйозних проблем людини з алкоголем. Як причини можна вказати не тільки систематичне вживання спиртовмісних напоїв або прийом наркотичних засобів, водії, що втратили права покарання за водіння в стані алкогольного сп'яніння так само потрапляють на облік. Це дозволяє людині, залежному від спирт
  ного, отримати безкоштовну медичну допомогу і позбутися згубної тяги. Після проходження лікування і отримання необхідних результатів слід зняття з наркологічного обліку, після чого людина може повернутися до звичайного життя.

  Варіанти реєстрації в наркологічному диспансері

  Не кожна людина здатна визнати свої проблеми з алкоголем, а тому ініціаторами реєстрації пацієнта можуть стати його родичі. Оскільки пацієнт не бажає позбуватися від захворювання, яке носить наркотичний характер, то його постановка на облік говорить про позбавлення пацієнта частини його цивільних прав. Як осіб, які виступають ініціаторами постановки на облік, можна вказати батьків і подружжя алкоголіка. Метод цей неприємний, але вимушений, тим більше, що він переслідує інтереси самого пацієнта. Для реєстрації необхідно зібрати особисту інформацію про пацієнта - в неї крім ПІБ включаються дані про роботу, навчання, адреса проживання тощо., Також потрібно при собі посвідчення особи. Тільки постановка на облік дає пацієнтові право на повноцінне і безкоштовне лікування від залежності від алкоголю або наркотиків за місцем проживання. Що стосується водіїв, позбавлених прав за їзду в нетверезому вигляді, то для них в перелік необхідних документів входить протокол інспектора ДІБДР і висновок медичного огляду.

  Для чого потрібна реєстрація в наркологічному диспансері

  Дані про кількість які перебувають на обліку пацієнтів забезпечують необхідну статистику відносно вживання наркотиків і алкоголю, яка є однією з основоположних даних для оцінки громадського порядку. Профілактика і лікування від пияцтва є державною програмою, також статистичні дані про пацієнтів наркологічних диспансерів дозволяють оцінити масштаб і зміни в наркобізнесі.

  Варто відзначити випадки постановки на облік неповнолітніх, ініціаторами яких є рідня, щоб позбавити сина про служби в арії. Як варіант, деякі батьки дійсно використовують допомогу фахівців диспансеру для того, щоб позбавити чадо від залежності від алкоголю або наркотиків.

  У будь-якому випадку, безкоштовний курс лікування дозволяє пройти курс лікувальних процедур, поправити здоров'я і позбутися від нездорової тяги під спостереження фахівця-нарколога.

  Види обліку в наркологічному диспансері

 • Періодичне вживання алкоголю і наркотиків є причиною постановки на профілактичний облік. Такий облік загрожує людям, які втратили прав за водіння транспортного засобу в нетверезому вигляді або наркоманам, які потрапили в наркологічну клініку з передозуванням вперше. Профілактичне спостереження призначене для пацієнтів, тяга до алкоголю у яких не сформована. Відсутність чіткого діагнозу хвороби не є перешкодою в отриманні медичної допомоги. Зняття з обліку виробляє сам нарколог. Знаходження на такому обліку протягом року в більшості випадків дозволять вирішити проблеми пацієнта - цьому випадку письмову згоду лікаря підтверджує зняття з обліку. В іншому випадку пацієнта можуть перевести на диспансерне лікування.
 • Офіційно поставлений діагноз алкоголізм або наркоманія стає причиною постановки на диспансерний облік. Встановлена ​​і діагностично підтверджена наркотична або алкогольна залежність обумовлює курс лікування терміном до п'яти і трьох років відповідно. На практиці це означає регулярну здачу аналізів і огляди у лікаря. Якщо пацієнт знаходиться не в клініці, а вдома, то його все одно відвідує медичний працівник для спостереження. Рішення про зняття з подружжя, як і про тривалість курсу приймає лікарська комісія. Крім рішення медичної комісії причиною зняття з такого обліку є переклад пацієнта до в'язниці, якщо термін ув'язнення становить більше трьох років.
 • Якщо пацієнт сам звертається за допомогою, то можливий анонімний курс лікування. Дані такого пацієнта знаходяться тільки у лікуючого лікаря, не потрапляючи в комп'ютерну базу, але в цьому випадку пацієнт не може скласти іспит на отримання водійських прав. Таке лікування платне, щоб знятися з анонімного обліку потрібно тільки бажання пацієнта.
 • Обмеження можливостей осіб, що стоять на обліку

  Алкоголізм або наркоманія не тільки дозволяють людині отримати допомогу і лікування, а й накладають певні обмеження в професійному плані. Перебуваючи на обліку в наркологічній клініці, людина не може займати такі посади:

  •  електрики, монтажники,
  • Будь-які посади на підприємствах і в організаціях, пов'язаних з виробництвом і використанням вибухових речовин,
  • Робота на пожежонебезпечних об'єктах,
  • Робота, пов'язана з обслуговуванням і експлуатацією будь-якого транспорту (залізничного, вантажного, легкового, водного), водійські права також неможливо отримати,
  • Обмеження в правах на носіння та використання зброї, що не дозволяє таким людям працювати в службах охорони, інкасації та ін,
  • При скоєнні адміністративного порушення в період лікування в наркологічному диспансері людина не зможе влаштуватися на нову роботу протягом трьох років.

  При будь-якій формі наркологічного обліку мається на увазі обов'язкове відвідування лікуючого фахівця-нарколога. При цьому кількість обов'язкових візитів до лікаря безпосередньо пов'язано з довжиною періоду тверезості. Більше період - менше відвідувань, єдине, що в перше півріччя візити до лікаря повинні відбуватися щомісяця.

  Що стосується довідки від нарколога, яку можуть зажадати при прийомі на роботу, то її видача неможлива, що також обмежує можливості людини у виборі місць роботи.

  В чому полягають плюси обліку

  Реєстрація в наркологічному диспансері має цілий ряд плюсів:

 • Можливість позбутися залежності за рахунок держави, виняток становить анонімне лікування.
 • Під час проходження терапевтичного курсу звільнення від залежності покарання за водіння в нетверезому вигляді пом'якшується - для цього буде потрібно присутність на суді лікаря-нарколога та документальне підтвердження перебування на обліку.
 • Для проходження лікування від залежності можна взяти академічну відпустку в навчальному закладі.
 • Всі ці послаблення покликані допомогти людині, що потребує лікування від залежності, подолати страх громадської думки і вилікуватися від наркоманії або алкоголізму.

  Як відбувається процес зняття з обліку в наркодиспансері

  Процедура зняття з обліку залежить від типу обліку, на якому перебуває пацієнт. Якщо людина була затримана поліцією при їзді в нетверезому вигляді, то в цьому випадку необхідно звернутися за допомогою до адвоката. Якщо ж проблеми з залежністю від алкоголю все-таки є, то необхідно пройти лікування і знятися з обліку за розпорядженням лікаря або комісії. Встановлюються такі строки лікування, після проходження якого можна оформити зняття з обліку:

  • При зловживанні алкоголю - через рік;
  • При хронічному алкоголізмі - через три роки;
  • При наркоманії і токсикоманії - через п'ять років.

  Що стосується порушників закону про заборону водіння в нетверезому стані, то для зняття обліку за допомогою лікарської комісії і судового засідання потрібні наступні документи:

  • Копія медкарти людини, яка перебуває на обліку в наркологічному диспансері;
  • Заява про зняття з обліку від судових психіатрів-наркологів, яке базується на фактах з медкартки, можливо, буде потрібно присутність психіатра-нарколога в суді.

  Opohmele. ru

  Питання: як знятися з обліку у нарколога?

  ОЛЕНА

  Встановлювати такі строки диспансерного обліку:
  а) хворих на хронічний алкоголізм - 3 роки...
  Зняття з диспансерного обліку проводиться з наступних причин:
  - стійка ремісія (одужання);
  - Зміна постійного місця проживання з виїздом за межі обслуговується наркологічним закладом (підрозділом) території, в тому числі в зв'язку з передачею під диспансерний нагляд в інше наркологічне установа (підрозділ);
  - Засудження з позбавленням волі на строк понад 1 року;
  - Напрямок в лікувально-трудовий профілакторій (для хворих на наркоманію);
  - У зв'язку зі смертю.
  Зняття з обліку в зв'язку зі стійкою ремісією (по одужанню) проводиться на підставі висновку лікарсько-консультативної комісії установи, в якому спостерігався хворий. В інших випадках висновок про зняття з обліку складається лікарем хворого на підставі офіційних повідомлень відповідних органів або установ, при цьому висновок про зняття підписується керівником лікувально-профілактичного закладу, в якому спостерігався хворий.
  В окремих випадках, коли наркологічне установа не може протягом 1 року забезпечити огляд хворого, незважаючи на всі вжиті заходи (в тому числі звернення до місцевих органів внутрішніх справ), при відсутності об'єктивних відомостей про його місце знаходження - даний хворий знімається з диспансерного обліку. Рішення про зняття з обліку в цих випадках також виносяться на ВКК установи, де спостерігався хворий.
  ... Число оглядів, що припадає на кожного конкретного пацієнта протягом 1 року, залежить від групи динамічного обліку або спостереження, в яку він входить, а також від індивідуальних особливостей особистості і перебігу захворювання...
  Таким чином, протягом трьох років Ви повинні були б спостерігатися у нарколога з призначається Вам періодичністю.
  Якщо ж протягом року Ви у нарколога не з'являлися, а заходи, вжиті до розшуку Вас, результатів не дали, то Ви знімаєтеся з обліку заочно. У будь-якому випадку це рішення - у веденні лікарської комісії ЛПУ.
  Саме у Вашій ситуації виходить, що якщо з останнього відвідування Вами нарколога пройшло більше року, то має бути рішення ВКК про зняття Вас з обліку (заочно). Довідка про "несостояніі на облік" повинна бути видана Вам незалежно від Ваших аналізів.

  Володимир Захаров

  Випий з ним

  Питання: Скільки коштують, на обліку у нарколога?

  Василь Макаров

  До трьох років - якщо регулярно відвідуєш нарколога.

  Андрій

  Що за маячня? або у вас лікарі такі))) 300 грам, через два дні. . .що-то ти не договорюєш)) тим більше при застуді кров не здають на вміст алкоголю і взагалі не здають кров))), а якщо навіть і здав - максимум підвищений вміст білірубіну виявили б і направили на повторні аналізи)))

  Едуард Бєлов

  Поки Русь п'є вона непереможна....

  Ольга

  Тільки за один раз на облік не ставлять, все не так просто, що то ви не договорює

  Питання: Якщо 10 років тому чоловік стояв на обліку у нарколога, то через якийсь час його повинні зняти з обліку і як це зробити.

  ЧЕРВОНИЙ ДИРЕКТОР

  Судячи з усього, вам потрібна довідка від нарколога (на водійські права, на зброю і т. Д.). Так ось, в сучасний період стан або несостояніе на обліку у нарколога (так само, як і у психіатра) не є підставою для видачі або невидачі такої довідки. Все вирішується в кожному конкретному випадку. І в довідці вказується не та фраза, що була в СРСР - "складається або не перебуває на обліку", а інша - "має або не має протипоказання для,,,,". Тобто людина, навіть перебуває на обліку, може бути визнаний придатним для управління автомобілем, носіння зброї і т. П. - Все визначає лікар індивідуально для кожного. І лікар же визначає - чи варто далі "враховувати" пацієнта, яка не відвідувала улюблений заклад 10 років.

  Любов Неземна

  Диспансеризація проводиться раз на рік. Скільки не проходив і не відвідував лікаря? З обліку знімає сам лікар

  Сергій Беднов

  Мене не знімаються з обліку в тіченіі 5 років наркології що потрібно зробити щоб зняли.

  Як знятися з обліку в наркологічному диспансері?

  Як знятися з обліку в наркологічному диспансері - вопрос особливо актуальний для тих, хто став його пацієнтом випадково (наприклад, при затриманні у стані сп'яніння). Детальний опис підстав для зняття з обліку і механізму його реалізації приведено в цій статті. 

  Як знятися з обліку в психдиспансері

  Скільки належить тримати на обліку в наркодиспансері

  Наказом МОЗ СРСР «Про терміни диспансерного спостереження хворих на алкоголізм, наркоманії і токсикоманії» № 704 від 12.09.1988 року встановлено 2 форми диспансерного спостереження:

  • Профілактична - для осіб, які входять до групи ризику наркозахворювань, тобто вживають алкоголь або наркотики, але які не мають симптомів залежності;
  • Лікувальна - для тих, хто страждає хронічними формами алкоголізму або наркоманії (токсикоманії).

  У першому випадку термін диспансерного обліку становить 1 рік, у другому - в залежності від діагнозу:

  • Для хронічних алкоголіків - 3 роки;
  • Для хронічних наркоманів і токсикоманів - 5 років.

  Важливо: строки тримання на обліку в наркологічному диспансері обчислюються з моменту закінчення лікування. Після закінчення зазначеного часу пацієнт може бути або залишений на обліку для подальшого спостереження, або знято з нього.

  В яких випадках знімають з обліку в наркологічному диспансері

  Відповідно до того ж наказу № 704 зняття з обліку в наркологічному диспансері можливо при наступних обставинах:

  • Одужання (тобто стійка ремісія, оскільки алкогольна та наркотична залежність відносяться до розряду невиліковних захворювань);
  • Засудження пацієнта до позбавлення волі на строк понад 1 року;
  • Переїзд хворого за межі території обслуговування наркодиспансеру - з передачею на облік в інший підрозділ;
  • Смерть пацієнта.

  Крім того, передбачено заочне зняття з обліку - у випадках, коли відсутні відомості про місце знаходження пацієнта і заходи до його встановлення не принесли позитивного результату.

  Важливо: зняття хворого з обліку на підставі настання стійкої ремісії здійснюється на підставі рішення ЛКК (лікарсько-консультативної комісії) наркологічного диспансеру, в якому він спостерігався.

  При профілактичному спостереженні пацієнтів знімають з обліку за умови утримання від вживання алкоголю або наркотиків протягом року з моменту постановки.

  Як знятися з обліку в наркологічному диспансері: процедура

  Після закінчення терміну утримання на обліку хворому належить з'явитися в наркологічний диспансер на ВКК і контроль біологічних середовищ. Що стосується громадян, що спостерігаються в профілактичних цілях, рішення ВЛК необов'язково - як правило, їм достатньо здати аналізи, щоб підтвердити відсутність в організмі алкоголю чи наркотиків.

  Дату проведення комісії слід уточнювати у лікаря під час прийому: з'являтися у нарколога для огляду доведеться близько 1 разу на місяць.

  За результатами підсумкового огляду комісія може прийняти рішення про зняття з обліку або про його продовження - все залежить від стану хворого і його поведінки.

  Важливо: якщо в організмі пацієнта виявлений алкоголь або одурманюючі речовини, зняття з обліку нарколога неможливо. Виняток з цього правила лише одне - прийом наркотиків, сильнодіючих засобів або психотропів за медичними показаннями.

  Дострокове зняття з обліку

  Законодавство не забороняє зняття з диспансерного обліку до закінчення встановлених термінів. Для цього необхідно представити лікарю неспростовні докази тривалого утримання від вживання наркотиків або спиртного. Серед таких можна використовувати:

  • Довідку з місця роботи про відсутність прогулів і недопущення випадків появи на робочому місці в стані сп'яніння;
  • Характеристику з місця проживання з підписами сусідів (Див. Як написати характеристику з місця проживання від сусідів (зразок)?);
  • Довідку з інформаційного центру МВС про відсутність залучень до адміністративної відповідальності і судимостей за правопорушення та злочини, вчинені в стані сп'яніння.

  При відсутності клінічних проявів залежно лікуючий лікар призначить необхідні лабораторні дослідження, а потім внесе подання про зняття з обліку на адресу ВКК.

  Як знятися з обліку в психдиспансері

  Знятися з обліку у психіатра складніше, ніж у нарколога. Справа в тому, що законодавство не передбачає конкретних строків тримання на диспансерному обліку пацієнтів, які мають психічні розлади.

  Однак пацієнт має право звернутися в психіатричний диспансер із заявою про зняття з обліку. Заява складається у довільній формі і надається головному лікарю - це можна зробити через секретаря.

  Далі процедура, в цілому, аналогічна механізму зняття з обліку в наркодиспансері: призначається лікарська комісія, за результатами якої питання вирішується позитивно чи негативно.

  В ході комісійного обстеження можливе проведення різних лабораторних досліджень, застосування методів клінічної діагностики і т. Д. Конкретний спосіб визначення наявності або відсутності підстав для зняття з обліку залежить від захворювання і його проявів.

  Важливо: відмова в знятті з обліку в психіатричному або наркологічному диспансері може бути оскаржений в судовому порядку шляхом подання відповідної позовної заяви. У таких випадках суди, як правило, призначають виробництво психіатричної (наркологічної) експертизи в іншій установі, тобто не там, де спостерігався заявник.

  залишити коментар

  Sovetnik. consultant. ru

  Які терміни перебування на наркологічному обліку і чи можливе дострокове зняття?

  24/06/2011 - Антон

  Допоможіть мені в моїй ситуації. З 1995 року перебуваю на наркологічному обліку у нарколога (зловили з травичкою і поставили на облік). Я не ходив не відзначається потім з'явився в 2007 році, не пам'ятаю скільки разів був, але лікар відправила мене проходити лікарську коммисию для зняття з обліку напевно. Там мене визнали алкоголіком сказали відзначає 3 роки у свого лікаря і я знову кинув ходити. Почав з вересня 2010 року, знову отмечаюсь з наркотиків. Лікар каже що у мене і щось інше разом. Хочу знятися з обліку, але не знаю скільки мені ходити 3, 5 або 8 років. 8 місяців відходив аналізи по марихуані чисті. Скажіть чи може лікар на моє прохання припинити переслідування по наркотикам, а 3 роки по алкоголізму я відходжу чесно і пити не буду. ДЯКУЄМО!

  Шановний Сергій! З приводу знаходження Вас на наркологічному обліку, можемо пояснити наступне: 

 • Терміни перебування на диспансерному обліку регламентуються наказом МОЗ СРСР № 704 від 1988 року "Про строки диспансерного спостереження хворих на алкоголізм», наркоманії і токсикоманії, в якому встановлюються такі строки диспансерного обліку: хворі на хронічний алкоголізм 3 роки, хворі наркоманії і токсикоманії 5 років.
 • У вищезгаданому наказі також передбачалася можливість зняття з диспансерного обліку через наступні випадки - стійка ремісія (одужання).
 • Наркоманії - група захворювань, які проявляються потягом до постійного прийому в зростаючих кількостях наркотичних засобів (речовин) через стійкої психічної і фізичної залежності від них. Наркоманії класифікується відповідно до Міжнародної класифікації наркоманії та токсикоманії (МКБ-10). Відповідно до МКБ-10 в Російській Федерації найбільш поширена класифікація наркоманії по П'ятницькій І. Н., згідно з цією класифікацією розрізняють такі критерії наркоманії: - фаза наркоманії (загострення або активна фаза і ремісія або фаза стриманості від прийому наркотиків) - активна фаза - прийом наркотиків в активній фазі або безперервний або ціклічен.- ремісія - в залежності від участі пацієнта в лікувальних і реабілітаційних заходах розрізняють спонтанну і терапевтичну ремісію. За тривалістю утримання від прийому психоактивних речовин ділять на ранні (менше 6 місяців) і стійкі (більше 6 місяців).
 • Відповідно до коментарів до закону РФ від 02.07.1992 року № 3185-1 «Про психіатричну допомогу і гарантії прав громадян при її наданні» під ред. А. А. Різдво диспансерне спостереження може бути припинено в двох випадках: - якщо особа в відношенні, якого встановлено диспансерне спостереження повністю видужала, тобто повністю вилікувалося в результаті надання їй психіатричної помощі.- якщо у особи спостерігається стійке поліпшення психічного стану, яке передбачає часткове зникнення синдромів психічного захворювання або розлади в результаті надання їй психіатричної допомоги. Після припинення диспансерного спостереження амбулаторна психіатрична допомога може надаватися в консультативно-лікувальному вигляді на прохання або за згодою особи, або на прохання або за згодою її законного представника.
 • На даний момент поняття "терміни перебування на наркологічному обліку" використовуються лікарями орієнтовно. Ви маєте право звернутися в Клініко-експертну комісію медичного закладу, де Ви перебуваєте на наркологічному обліку з проханням про дострокове «зняття». Фахівці наркологічного закладу зобов'язані провести комплексне вивчення, як Ваших медичних документів, так і повне обстеження організму зі здачею аналізів на психоактивні речовини і видати Вам письмовий висновок.
 • Фахівці нашої Клініки допоможуть Вам підготувати план Вашого обстеження (при необхідності лікування) повний пакет документів для подачі в наркологічний диспансер за місцем вашої реєстрації для максимально швидкого можливого зняття Вас з будь-яких форм обліку.

  З повагою, Акперов Еміль КірілловічЗаведующій наркологічної експертизою, лікар психіатр-нарколог, кандидат медичних наук. Тел. для запису на прийом (812) 676-15-15 

  • 06/11/2016 Де лікують від курильних сумішей

   Катерина

   Добридень! Скажіть, будь ласка, в якому центрі у вас лікують алкогольну залежність і від курильних сумішей. Чи є ліцензія на це лікування і який її номер?

  • 22/10/2016 УБОД при лікуванні залежностей

   Кисіль Юрій вячеславович

   Залежність трамадол + лірика. Якщо зробити УБОД зникнуть обидві залежності?

  • 22/09/2016 Пили кожен день, тепер не можу заснути

   Олександр

   Здраствуйте, таке питання. Відпочивали з друзьмі. Поки відпочивали, кожен день пили. Добу нічого не п'ю, заснути ніяк не можу, поперек болить. Перший раз зі мною таке. У році п'ю тільки у свята і як правило не частіше 3-4 разів на рік. А тут прям страшно стало. Що Ви могли б мені порадити?

  • 28/08/2016 Вивести наркотики з організму

   Сергій Вікторович

   Курив коноплю досить довго. 3 роки щільно. Останній рік - щодня, дворазове. Канабісс не сильний, доводилося палити багато. Часто вечірній покурити не задовольняв практично. Зараз проблеми з проходженням комісії на роботу. В організацію, в якій хотів би працювати - дуже з цим серйозно і відправляють в обласне місто в клініку якусь на обстеження і тести на наркотики. Там здавати потрібно буде кров і сечу. З крові-то піде за цей час, по-любому, як бути з сечею? Є часу 2-3 тижні, не більше. Що роблю: відмова від мучного, cпорт - велосипед, футбол (він і не припинявся і курив і займався). Баню через день планую з фанатизмом. Багато п'ю і ходжу в туалет по-маленькому. 36 років, 85 кг вага, зріст 170. Це допоможе? За такий короткий термін? Порадьте способи, будь ласка.

  • 03/08/2016 Проспав 16 годин, прокинувся п'яним

   Сергєєв Сергій Ювінальевіч

   Проспав 16 годин, прокинувся п'яним. Випив менш пляшки горілки. Переляканий, шукаю відповіді.

  • 30/06/2016 Медичний висновок по вживаним наркотиків

   Казанчук Марія Сергіївна

   Вітаю! Як виявилося біологічний батько мого сина - наркоман, палить гашиш, анашу. На обліку не варто, себе наркоманом не вважає. Зараз йдуть судові розгляди щодо встановлення графіка спілкування з дитиною. Я наполягаю, щоб спілкування проходило тільки в моїй присутності, т. К. Батько може накуритися, закапати очі і зовні виглядати практично адекватно. Дитину з ним залишати я не готова, т. К. Це дуже великий ризик. І довести, призначивши суд. мед. експертизу, що він залежний, я теж не можу, т. к. згоду на це - справа добровільна, і ймовірність, що по сечі і / або крові можна визначити зміст канабінол (так, начебто, називається ця речовина...) менше 10 %, і то в перші 3 дні після останнього прийому.. це я вже десь читала... Питання наступний, чи може ваш центр, точніше фахівці, видати висновок або розшифровку по даній групі наркотиків, з усіма характеристиками, дією на психіку і організм в цілому, наслідки і труднощі визначення за допомогою аналізів вживає людина чи ні. Щоб моя сторона цей висновок могла уявити в суді.

  • 22/03/2016 Люблю випити пива у вихідні

   Іванова Ангела

   Люблю випити пива. П'ю коли вихідні. Вони у мене часто, але якщо кудись треба, то повна тверезість. Пила щоб заспокоїться, але зараз не допомагає. Снодійні не можна. Був прийом, після прийому потрапила в реанімацію. Що можна зробити щоб нормалізувався стан?

  • 05/03/2016 Батько п'є кожен день

   Марія

   Батько п'є кожен день, ну може один або два дні на місяць він не п'є або п'є пиво, але алкоголіком себе не вважає. Його головний аргумент, що він працює. а то, що постійно в квартирі стійкий запах алкоголю, що він постійно напивається так, що засинає на кухонному столі, каже, що втомився, і що після маминої смерті йому нічого не радує (ще немає року, як мама померла). Але він і за життя мами пив також, ну може трохи поменше. Що робити? Як йому пояснити, що він так себе губить?

  • 01/12/2016 Закодувати людини в день запису

   Галина Іванівна

   Доброго дня. У мене таке питання. Чи можна у вас закодувати людини в день запису і як проїхати від Ленінського проспекту. Дякуємо.

  • 13/11/2016 Я курив цілий рік, кожен день гашиш

   Роман Володимирович

   Вітаю! Я курив цілий рік, кожен день гашиш і марихуану. Кинув, не курю вже місяць, і як тільки зав'язав почав сильно потіти ночами. Спочатку думав пройде, в якісь дні і не було пітливості, але все таки вона триває досі. Як довго все це може тривати? Порадьте будь ласка. Заздалегідь дякую.

  • 16/10/2016 Допомога психолога-нарколога анонімно

   Володимир

   Питання таке, чи можна в ваших клініках отримати кваліфіковану допомогу психолога-нарколога АНОНИМНИЙ, без залишення у вас своїх паспортних та інших даних, проводите ви сімейні консультації?

  • 07/07/2016 Проблеми з алкоголем

   Вікторія

   Маю проблеми з алкоголем. Більше року не пила, а тиждень тому косорезіла 2 дня, приймаючи разом з алкоголем феназепам та корвалол. Вийшла сама. Пройшов тиждень. Ніяких «похмільних» ознак немає. Дуже турбує тільки одне. Мимовільне сіпання ніг, і коли йду ноги наче зупиняються, а тіло йде в цей момент можу навіть впасти. Страшно зробити крок з поребрика або зі сходів без опори. Мені доктор по телефону сказав, що це токсини і запропонував попити нейромультівіт. П'ю 3 день, але результату поки немає. Скажіть будь ласка чи буде в цьому випадку дієва очищає крапельниця. І ціна звичайно цікавить. Може ще що підкажіть. Заздалегідь вдячна.

  • 30/06/2016 По дурості покурив невідомо яких курильних сумішей

   Анатолій Петрович

   Вітаю! Сім і вісім років тому, тому, тобто два рази, по дурості покурив невідомо яких курильних сумішей. Скажіть, будь ласка, які штучні каннабіоіди і "солі» не виводяться повністю з організму. І ще: дуже боюся через тих 2-х раз захворіти на онкологію, наприклад, в майбутньому. Які наркотичні компоненти сумішей є канцерогенами? І чи правильно я розумію, що якщо jwh-018, наприклад, не метаболізується, то він і не виводиться з організму? І як мені вивести залишки цієї хімії, якщо вони ще є в організмі. Чи можна мені просто забути про це?

  • 26/05/2016 Розкажіть будь ласка що таке «Афганка»

   Катерина

   Здрастуйте, знайома в вашому центрі кодувала чоловіка від алкоголізму на 3 роки сказала що називається «Афганка», розкажіть будь ласка що це таке, це еспіраль?? або хімія???

  • 11/11/2013 Як кинути прийом Азапіну?

   Марина

   Приймаю препарат Азапін 4 роки поспіль, що входить до його складу, і як його потім вимивати. яка крапельниця. коли припинила прийом піднялася температура 38.9, сильний піт. а тепер пропала менструація. Допоможіть будь ласка.

  • 1

  SPbNarcolog. ru

  Як знятися з обліку у нарколога

  У житті сучасної людини є безліч спокус. Серед них окремою категорією визначені такі соціально небезпечні недуги, як алкоголізм і наркоманія. Небезпека вживання етилового алкоголю і / або наркотичних речовин полягає в тому, що до них у людини досить швидко розвивається фізична форма залежності. Іншими словами, вони вбудовуються в реакції нормального обміну в організмі. І далі алко - і наркозалежні вже не можуть обходитися без періодичного введення цих речовин рівно так само, як і не можуть не дихати.

  Завдання наркологічної служби полягає в наданні різної за напрямками допомоги людям, які вирішили остаточно розпрощатися з цими пристрастями. Поряд з медикаментозним, психотерапевтичним і відновним лікуванням проводиться психологічна і соціальна реабілітація. А постановка на облік в наркологічний диспансер служить своєрідним фактором стримування хворого від можливих зривів.

  Види наркологічного обліку і причини постановки

  Вперше переступивши поріг наркологічного диспансеру, практично будь-який з його пацієнтів задається питанням: «Як знятися з обліку у нарколога?» Це пов'язано з тим, що наркологічний облік, крім користі, має на увазі ряд соціальних обмежень для залежного. При відповіді на це питання слід відштовхуватися від виду обліку. Всього є два різновиди.

  Звернулися до нарколога особи, первинно зловжили алкоголем і / або одноразово застосували наркотичний засіб, потрапляють в категорію потребують профілактичному спостереженні. Такими людьми, як правило, є підлітки, яких на прийом до лікаря привели стурбовані батьки. Профілактичне спостереження зводиться до щомісячного відвідування диспансеру з контролем аналізів на продукти розпаду алкоголю і / або наркотиків. Доктор проводить профілактичні бесіди з пацієнтом і його родичами. Тривалість спостереження - один рік.

  Інша працювати з громадянами, що вже мають діагноз «алкоголізм» і / або «наркоманія». В цьому випадку спостереження триває три роки для алко - і п'ять років для наркозалежних. Які перебувають на обліку пацієнти раз на місяць відвідують диспансер. Проходять медичне обстеження у вигляді аналізів і огляду нарколога і отримують всю необхідну терапію. Через рік абсолютної тверезості можливий перехід на більш рідкісний графік відвідування диспансеру.

  Фактори, що подовжують терміни обліку

  Автоматично обнуляється будь-який термін спостереження при виявленні факту вживання пацієнтом алкоголю і / або наркотиків. На збільшення періоду обліку також може вплинути відмова хворого від призначеного лікування, відсутність соціалізації і прострочена явка без поважної причини. Залежно від тяжкості порушення медична комісія виносить рішення про продовження термінів обліку.

  Те, що сприяє вкорочення терміну обліку

  Виконання всіх лікарських рекомендацій і призначень, хороша соціалізація спостережуваного у вигляді відновлення стосунків у сім'ї, робочого статусу, психоемоційного стану - це умови, яких потрібно дотримуватися, якщо вас цікавить питання про те, як знятися з обліку у нарколога раніше. Підтвердити соціалізацію можуть близькі родичі при бесіді з лікарем, а також характеристики з місця роботи, від сусідів і ближнього оточення хворого. Але головне при цьому - період абсолютної тверезості в один рік.

  Соціальні обмеження під час обліку

  Незалежно від того, профілактичний облік або диспансерний, пацієнти, щомісяця відвідують нарколога, не мають права на будь-який вид діяльності, де потрібна довідка з наркодиспансера про відсутність стану на обліку в ньому. Таку довідку просить надати медична комісія при оформленні на роботу або навчання, якщо професійна діяльність буде пов'язана з підвищеною увагою, високою координацією рухів і роботою з механізмами. Також таку довідку не підпише лікар-нарколог для проходження медичної комісії на отримання водійського посвідчення, дозволи на зброю і свідоцтва охоронних структур.

  Соціальні обмеження після зняття з обліку

  Після закінчення терміну спостереження при дотриманні всіх умов і відсутності зривів, що підтверджує медичне обстеження, пацієнт наркодиспансеру знімається з обліку. Але така людина вже ніколи не отримає ліцензію на право придбання зброї. Будуть обмеження по ряду професій. І закриті категорії посвідчення водія на право керування громадським і великовантажним транспортом.

  Зворотний бік наркологічного обліку

  Навряд чи роботодавця приверне визнання потенційного співробітника: «Перебуваю на обліку у нарколога». Тим самим перед перебувають на реабілітації людьми закривається можливість отримання хорошого місця роботи з гідною оплатою. Це, в свою чергу, може привести до труднощів в сімейних відносинах і так далі. Тому вирішили раз і назавжди «зав'язати» шукають всілякі способи того, як знятися з обліку у нарколога з найменшими втратами для себе. Таку категорію пацієнтів становлять не деградовані морально і соціально особистості.

  Проте на ранніх термінах реабілітації - до року-двох, через фізичного механізму розвитку залежності до алкоголю і / або наркотиків диспансерний облік видається дуже корисним. Крім фактора стримування зривів, він має на увазі широкий спектр медичних і соціальних послуг, що надаються безкоштовно. Тому, перш ніж знятися з обліку у нарколога через рік бездоганної поведінки, залежній людині варто подумати про те, чи зможе він протистояти тязі самостійно, спираючись на рекомендації лікаря і власну силу волі.

  Vse-temu. org

  Державна бюджетна установа охорони здоров'я "Наркологічний диспансер Калінінградській області" - Ласкаво просимо!: Правда про наркологічному обліку

  Молоді люди з наркологічними проблемами, часто, будь-якими шляхами намагаються уникнути наркологічного обліку.

  Відсутність доступної інформації про плюси і мінуси постановки на облік, його призначення і можливості, багато в чому визначає пізні строки звернення по наркологічну допомогу, знижує ефективність лікування, впливає на результати і прогноз захворювання.

  Що собою являє «наркологічний облік»?

  Наркологічний облік - це реєстрація в наркологічному диспансері за місцем проживання. При подібній реєстрації Ви повідомляєте лікаря інформацію особистого характеру (ПІБ, адреса проживання, місце роботи або навчання), пред'являєте документи, що засвідчують особу (паспорт, свідоцтво про народження). Після реєстрації Ви можете отримувати кваліфіковану наркологічну допомогу за місцем проживання безкоштовно і довгостроково (закон РФ «Про психіатричну допомогу й гарантії прав громадян при її наданні» від 02. 07. 92 № 3185-1).

  Які позитивні сторони постановки на облік?

  • Облік - це можливість контрольованого (НЕ шарлатанського) лікування в державній клініці.
  • Облік - це законна підстава для звільнення (відсторонення) від служби в армії. Для багатьох батьків це важливий аргумент. Хоча бувають випадки, коли батьки, навпаки, виявляють бажання «здати в армію» в надії, що дитина там кине вживати наркотики.
  • Облік - це контроль над ситуацією, пов'язаною зі споживанням наркотиків, що важливо для визначення політики профілактики, лікування і реабілітації, а також політики по боротьбі з наркобізнесом.

  Як довго доведеться перебувати на обліку?

  Існує два види обліку:

 • Диспансерний (повноцінний, «серйозний») облік. На диспансерний облік ставляться особи з встановленим діагнозом алкогольної або наркотичної залежності. Терміни диспансерного обліку - 3 роки для алкогольнозалежних і 5 років для наркозалежних. 
 • Профілактичне спостереження встановлюється за особами, у яких залежність ще не сформувалася. Тривалість профілактичного спостереження встановлена ​​на протязі 1 року. З такого обліку знятися легше і швидше, а можливості в отриманні медичної допомоги він дає такі ж, як і диспансерний облік.
 • Хто вирішує, на який вид обліку ставити і коли знімати з обліку?

  Це рішення приймає лікар-нарколог. Не варто думати, що завдання лікаря якомога довше протримати Вас на обліку. Зовсім навпаки - чим швидше Вас можна буде зняти з обліку, тим ефективнішою вважається робота тих, хто Вас реабілітує.

  Чим поганий наркологічний облік?

  Перебуваючи на обліку, Ви купуєте статус наркологічного хворого, а значить на Вас поширюються деякі обмеження, перш за все в професійній діяльності.

  Ви не зможете:

  • Працювати там, де передбачається використовувати вибухові речовини і існує вибухо - і пожежонебезпека
  • Працювати у воєнізованій охороні, службах спецзв'язку, інкасатором
  • Отримати права і водити автомобіль
  • Водити і обслуговувати поїзди і поїзди метро

  Крім цього, деякі приватні компанії при прийомі на роботу вимагають від претендента довідку від нарколога, яку Ви не зможете надати, поки перебуваєте на обліку. Такі ж довідки часто доводиться надавати в тому випадку, якщо Ви вирішили емігрувати в іншу країну і звертаєтеся до посольства за еміграційної візою.

  Ще одна важлива особливість обліку - необхідність регулярного обов'язкового відвідування лікаря. Чим довше період тверезості - тим рідше доведеться відвідувати лікаря-нарколога. Але в перші півроку доведеться ходити на прийом не рідше 1 разу на місяць.

  Важливе зауваження: Не потрібно думати, що якщо Ви не перебуваєте на обліку, то зможете отримати необхідну довідку. Раніше це було можливо - довідки виписували після перевірки по картотеці. Тепер будь-хто, хто звертається за подібною довідкою, обов'язково проходить лікарський огляд. Так що Ваша «таємниця» все одно випливе на поверхню.

  Чим вигідний наркологічний облік?

  Перша і головна вигода - можливість отримувати Безкоштовне лікування .

  • Якщо у Вас є проблеми з законом, то думка лікаря-нарколога грає важливу роль при винесенні рішення суду. Захищати Ваші інтереси в суді лікар буде тільки в тому випадку, якщо Ви перебуваєте на обліку і проходите лікування від залежності.
  • На підставі довідки про проходження лікування Вам нададуть академічну відпустку, в іншому випадку Вас можуть просто відрахувати з навчального закладу.

  Чи не буде наявність наркологічного обліку в минулому псувати життя довгі роки?

  Після того, як Ви припинили вживати наркотики, пройшли реабілітацію і були зняті з обліку, відомості про це ніде не спливуть - Вам видадуть всі необхідні довідки, як ніби Ви взагалі ніколи не мали справу з наркотиками.

  Чи є альтернатива наркологічного обліку?

  Narkologiya39.ru

  Як швидко знятися з обліку у нарколога - Форум з медичного права - Юридичний форум ЗонаЗакона. Ru

  19 Гру 2010

  Як швидко знятися з обліку у нарколога

  Вітаю! Розповім ситуацію: в 2006 році перший раз спробував відвар макових насіння, мене поставили на облік, ніколи не сидів на системі, ніколи не ламало, балувався, після довгої перерви в 2007 році знову вжив і мене знову поставили на наркологічний облік, але вже на п'ять років. З цього моменту я зовсім припинив вживати наркотики. З серпня 2010 року я вирішив знятися з обліку, пройшов всі необхідні процедури, але мені повідомили, що мені потрібно буде відзначатися 5 років. Підкажіть, будь ласка, як правильно звернутися до суду з цього питання і що написати в позовній заяві? Спасибі за допомогу!

  0

  5 років вам доведеться відзначатися.

  0

  19 Гру 2010

  5 років вам доведеться відзначатися.

  Якщо звичайно, не лінь влаштувати скандал головлікаря наркології, звинуватити в незаконних діях, і, пригрозивши прокуратурою, вимагати зняття з обліку.

  Ви ж не будете заперечувати, що людина не давав згоди на обробку своїх персональних даних (якщо ж звичайно ж звернувся добровільно)

  Та й наказ 704 порушений...

  0

  19 Гру 2010

  Вітаю! Розповім ситуацію: в 2006 році перший раз спробував відвар макових насіння, мене поставили на облік, ніколи не сидів на системі, ніколи не ламало, балувався, після довгої перерви в 2007 році знову вжив і мене знову поставили на наркологічний облік, але вже на п'ять років. З цього моменту я зовсім припинив вживати наркотики. З серпня 2010 року я вирішив знятися з обліку, пройшов всі необхідні процедури, але мені повідомили, що мені потрібно буде відзначатися 5 років. Підкажіть, будь ласка, як правильно звернутися до суду з цього питання і що написати в позовній заяві? Спасибі за допомогу!

  Навіщо ви дублюєте теми...

  А можна детальніше щодо звинувачення в незаконних дій і прокуратури? Дякуємо

  0

  6 Лют 2012

  Здраствуйте, Навесні 2010 року проходив у справі "Зберігання, збут і розповсюдження наркотиків" свідком! У свідченнях слідчому сказав що наркотики не вживаю і в цей час до кабінету увірвалися співробітники ВБНОН і попросили слідчого дозвіл на медичний огляд! Прибувши в наркологію під тиском органів міліції я пройшов тест і він показав марихуану і мене поставили на облік, незабаром справу було розкрито і мене залишили в спокої! Пізніше я отримав диплом і відправився на службу в армію, відслуживши рік і повернувшись додому почав проходити комісію для влаштування на роботу і там природно був нарколог, коли я зайшов до кабінету і сів він згадав той випадок прибуття полутрогодічной давності і запитав вживаєте зараз марихуану? я природно сказав немає на що він дав вказівку своєму помошнику обстежити мене тим же тестом, я відмовився мотивуючи тим що немає бажання йти в туалет, він сказав добре можеш прийти трохи пізніше. Прийшовши пізніше туди разом з дядьком ми намагалися умовити його поставити печатку і показали свій тест він ні чого не показав але він виявився на опіоїди, його цікавила саме марихуана, здавати відмовився т. До до цього курив 1.5 тижні тому, лікарям сказав що немає довіри до вашим тестів! Прошу вас допомогти мені в цьому питанні, як найкраще вчинити? без роботи буде тяжко (батьки переживають ((((

  0

  Zonazakona. ru

  Допомога в знятті з обліку у нарколога. Професійний підхід

  Довідка про те, що людина не стоїть на обліку в пнд або наркодиспансері і може безперешкодно отримувати доступ до зброї і водійських прав потрібна всім, особливо молодим людям. Знятися з обліку у нарколога можна без праці після проходження повного курсу лікування і реабілітації. Коли пацієнт звертається за допомогою, насамперед стоїть питання конфіденційності та анонімності. Ми можемо це гарантувати повною мірою. У разі якщо зривів не було спочатку, то зняття відбувається відразу ж після повного курсу процедур. Це означає, що людина повністю здорова і має доступ до навчальних закладів, він є повноцінним членом суспільства.

  Щоб знятися з обліку в наркодиспансері або пнд необхідний запит від лікуючого лікаря. Це означає, що за кілька тижнів ви спрямовуєте запит на адресу клініки. Таким чином, у лікаря буде час підготувати всю необхідну документацію. Якщо ви не стоїте на обліку, відмовити вам у довідці лікар не має права. Так само ви маєте всі віроломність для отримання свого діагнозу в усній або письмовій формі. Ми завжди дбаємо про пацієнтів і знаємо, що знання ситуації завжди забезпечує грамотний підхід до лікування. По закінченню терміну реабілітації ви отримаєте виписку про те, що не перебуває на обліку, і є здоровою і повноцінною людиною. Ця інформація важлива не тільки для відповідних органів, але і для ваших близьких.

  Зняття з обліку

  Щоб повністю надати дані про фізичне і психічне здоров'я недостатньо просто мати амбулаторну карту. Щоб Знятися з обліку в пнд або наркодиспансері , потрібно бути не просто повністю здоровим, але і мати тривалий період ремісії. При цьому в медичній установі зберігаються всі карти і виписки, які можуть бути надані тільки в разі судового розгляду. Варто розуміти, що для отримання всіх можливостей сучасного життя така незначна дрібниця як облік у нарколога може перешкодити. Своєчасне інформування роботодавців про стан свого здоров'я не тільки позбавить від проблем, а й захистить вас. Наша клініка допоможе вам максимально швидко оформити потрібні довідки і надати їх відповідним органам. При цьому зберігається вся конфіденційність, і треті особи нкіак не можуть отримати дані за вас. Дотримання всіх норм закону дозволяє зберегти довіру наших клієнтів і сприяє хорошому іміджу.

  Скористайтеся послугами клініки в будь-яких екстрених ситуаціях. Наші лікарі ефективно проведуть детоксикацію на дому і допоможуть впорається з подальшими проблемами.

  2580005.ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->