Молитва від похмілля | Alkostop.info

Головна » Лікування похмілля

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Молитва від похмілля

Як зцілитися від пияцтва за допомогою молитви "Невипивана чаша"

дівчина ставить свічку і молиться

Молитва від алкогольної залежності

Алкогольна залежність - це бич сучасного суспільства. Розбиті сім'ї, покинуті діти, злочин - це неповний список діяльності зеленого змія.

Людині потрібна віра - будь-яка. Це свого роду плацебо в медицині. Людина вірить і одужує. Молитва - це вимовлена ​​вголос надія, побажання одужання від недуги. Як правило, алкоголік не усвідомлює необхідність лікування, і щира молитва іноді творить чудеса.

Ікона «Невипивана чаша» - історична довідка

Перші згадки про чудодійну ікону датуються кінцем XIX століття.

За легендою страждає від пияцтва селянинові приснився сон. У ньому старець звелів п'яниці піти до ікони «Невипивана чаша», вклонитися і молити про одужання.

Довго поневірявся селянин, намагаючись виконати веління старця. Так як через вживання алкоголю у нього почали відмовляти ноги, весь шлях до рятівного образу йому довелося проробити на колінах.

І тільки в Серпуховском монастирі був знайдений шуканий образ. Звідки ікона з'явилася в монастирських стінах, історія замовчує.

Селянин вклонився, прочитав покладені слова, виконав всі умови, про які говорив старець. Молитва вилікувала його не тільки пияцтва, а й позбавила від хвороби ніг.

Звістка про благополучне зцілення облетіла всю тодішню Російську імперію. Після революції ікона «Невипивана чаша» загубилася і тільки 20 років тому була знайдена і відреставрована.

Вважається, що молитва рятує не тільки від пияцтва, а й від хвороб, які були спровоковані вживанням спиртних напоїв.

У наші дні святий образ зберігається в Серпуховском чоловічому монастирі. На іконі зображена Діва Марія, потягується руки до дитини Ісуса в хрестильної чаші.

Правила для зцілення молитвою «Невипивана чаша»

При проведенні будь-якого обряду потрібно дотримуватися певних правил. Це робить вимовлені слова більш дієвими.

 • Молитва читається тільки перед іконою «Невипивана чаша». Слова молитви потрібно прочитати 12 разів.
 • Жорстких часових рамок немає. Помолитися від пияцтва можна в будь-який день, і в будь-який час доби.
 • Чи не присвячуйте нікого в свої плани. Це дозволить уникнути псування і лихого ока.
 • Розмовляйте з Богом і Дівою Марією без зайвих очей.
 • Акафіст читається тільки стоячи. Перед ликом Діви Марії повинна горіти свічка.
 • Молитва від пияцтва буде більш дієвою, якщо її виголосить сам алкоголік. Щирість - це важлива умова при прочитанні молитви.
 • Потрібно відслужити молебні Ісусу Христу, Діві Марії, святим Пантелеймону і Воніфатію з освяченням води.
 • Перед їжею кожен день потрібно пити святу воду. Тримати цілющу вологу слід в скляній посудині з щільною кришкою. За необхідності святу воду можна розводити.
 • Перед тим як просити Бога про лікування від пияцтва треба постити 40 днів. Скоромна їжа заборонена, сигарети і алкоголь також під забороною.

Текст молитви до лику Богородиці «Невипивана чаша»

ікона невипивана чаша

Ікона Божої Матері "Невипивана чаша"

Текст молитви від пияцтва не є непорушною істиною, головне молиться щиро і намагатися виконувати всі необхідні вимоги.

«О, Премілосердая Діва Марія! До Твоєму заступництву нині взиваємо, молитву нашу не погорди, але вислухай нас: дітей, матерів, дружин і тяжкою хворобою пияцтва одержимих, і того заради братів і сестер, і родичів наших зціли і спаси.

О, Милостива Богородиця, доторкнися до сердець їх і до рятівного стриманості направ і приведи. Упросив Христа Бога нашого, нехай простить нам гріхи і зміцнить нас в цнотливість і тверезості. Прийми, Матір Божа, молитви матерів, дружин, чад, заблудлими, які п'ють горілку гірку залишених, і всіх нас, до ніг Твоїх припадають. І так дійде крик і плач наш, молитвами Твоїми, до Престолу Всевишнього. Амінь ».

Ця версія молитви «Невипивана чаша» читається родичами людини, яка страждає від пияцтва. Якщо ж алкоголік сам вирішив просити Бога про одужання, читається інша варіація тексту.

«У тебе сили Господа мого Ісуса Христа допомоги прошу. Допоможи мені жорстоку мою долю змінити і вкажи шлях до звільнення від отрути рідкого. Бо забирає він сили мої і розум, душу роз'їдає. Вогонь Небесний пішли, Господи. Ні мені радості від пиття. Одні страждання терплю від пиття хмільне.

Молю тебе, Отець Небесний про позбавлення від залежності. Нехай життєва сила до мене повернеться, коли кину я отруту гірку приймати. Нехай прийде радість оновлення, і життя новим змістом наповниться. А спрага пекуча до горілки проклятої покине мене. Амінь ».

Всі правила і вимоги до прочитання молитви «Невипивана чаша» стосуються не тільки родичів, моляться за порятунок від пияцтва, а й самого залежної людини. Дуже важливо, щоб сам хворий долучився до молитви. Це зміцнить її віру і дасть сили для боротьби з зеленими змієм.

Інші молитви від пияцтва

Крім акафісту «Невипивана чаша» існують ще молитви від алкогольної залежності. Читаються вони перед ликом Святої Богородиці або перед іконами мучеників Флора і Лавра.

ікона мученика флора і лавра

Мученики Флор і Лавр

«Врятуй батько і збережи рабів Твоїх (ім'я) словесами Божественного Слава Твого. Прошу про порятунок рабів твоїх (ім'я). Просякло в них благодать Твоя, просвіщає, радість, що приносить дітям твоїм. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

Далі слід прочитати главу 15 Євангелія від Іоанна. Робиться щодня. Після Євангелія ще один раз потрібно прочитати цю молитву.

З середи на четвер наповніть чистою водою неповну 3-літрову банку. Долити один стакан освяченої в церкві води і пити. Якщо вода закінчується, необхідно ще раз освятити воду і продовжувати пити до повного одужання. У церкві потрібно відслужити не менше 3-х молебнів від алкогольної залежності.

Якщо раптом людині, яка намагається позбутися від пияцтва, захотілося взяти міцні напої, а святої води немає, потрібно 3 рази вимовити «Господи Ісусе Христе, батько мій! Помилуй мене грішника! ». Якщо ж свята вода під рукою, то потрібно випити стакан води і прочитати молитву 3 рази.

Чи допомагає молитва чи ні, при лікуванні пияцтва неважливо. Головне, щоб залежна людина щиро захотів позбутися від недуги і доклав усіх зусиль для перемоги. Віра - це дуже важлива складова при лікуванні будь-яких захворювань. Коли немає віри або мотивації до одужання, то і медицина в даних випадках безсила.

Alcogolizm. com

Молитва від алкоголізму

ікона божої матері «невипивана чаша»Пияцтво - це важке захворювання, яке здатне зруйнувати життя хворій людині і його сім'ї. Справитися з проблемою іноді буває дуже складно і люди звертаються до віри. Чи допомагає мотиву від алкоголізму? Очевидно, що справжня і справжня віра допомагає людині подолати хворобу. Дуже важливо вірити в те, що молитва допоможе.

З чого починати

Якщо людина або члени його сім'ю бореться проти алкоголізму, то часто віра стає сильнішою, люди звертаються до Бога. У важкі хвилини сім'я об'єднується і віра стає важливою рушійною силою, щоб боротися. Перш за все, якщо людина вирішила кинути пити, треба сходити до церкви і відслужити молебень Ісуса Христа, Божої Матері, цілителя Пантелеймона і мученику Воніфатію з водоосвяченням. Отриману в церкви освячену воду треба пити щоранку до першого прийому їжі. Кращий посудину для зберігання - це банку зі скла, яку треба закривати кришкою.

Від алкоголізму допомагають молитви і ця вода, якщо звернутися до Бога з щирими намірами і чистим серцем. Щоб отриманої води вистачило надовго, її треба розбавляти. Це робиться з середи на четвер. Береться трилітрова банка, в яку треба вилити склянку води з молебню, зверху все залити водою. Священнослужителі радять відслужити в церкві три молебню проти алкоголізму.

Буває, що хворому захотілося випити, а води під рукою немає. Тоді треба просто повторити про себе тричі: «Господи Ісусові Христі, помилуй мене грішного». Крім молитов, про які буде сказано нижче в цій статті, алкоголіку для позбавлення від недуги корисно читати Євангеліє. Кожен день треба взяти за правило читати по одному розділу.

Звернення посредствам молитви

Молитва від алкоголізму одна - це молитва до Бога. Але є різні види молитов і різні тексти. Найбільш поширений текст - це Отче наш. Його повинен знати кожен, хто вірує і дана молитва читається в абсолютно різних ситуаціях. Також вона допоможе і при бажанні позбутися алкоголізму. Також можна читати молитву «Пресвятая Богородице, спаси нас», «Святі все, моліть Бога за нас».

Це важливо! Проти алкоголізму, якщо судити з відгуків, добре допомагає читання перед іконою Божої Матері акафісту «Невипивана Чаша». Читати треба щовечора без перерв протягом 40 днів.

Треба розуміти, що молитви проти алкоголізму - це не те саме, що змови. Змови церквою не вітаються і багато священиків говорять, що таке лікування є гріхом. Щоб молитва подіяла, змови не потрібні. Треба просто вірити в себе, вірити в Бога і вірити в силу, яка є всередині кожної людини, рухає їм.

Інші молитви, які допомагають при пияцтві:

 • Спасителю;
 • Акафісти від пияцтва до мученику Воніфатію;
 • Преподобному Мойсей Мурин;
 • Святому Іоанну Кронштадтському;
 • Молитва від пияцтва і дурманного зілля цілителя Печерського Преподобному Іпатію;

Також важливо регулярно відвідувати церкву і сповідатися, молитися на вервиці. Всі священики підкреслюють, що не потрібні змови, треба просто читати Псалтир і священні Писання, невпинно молитися, а також в необхідний час постити.

Чи є правила, як молитися

Прохання людини і його бажання вилікуватися або допомогти повинна бути тільки щирою. Коли людина молитися, він повинен думати не про свої проблеми, а про Бога. Можна згадувати Євангеліє, що Ісус зробив для людей, як він жив, яких принципів дотримувався, і які закони життя залишив людям. Часто хвороба є випробуванням людини, і тільки Бог знає, навіщо він послав цього випробування. З істинної вірою можна подолати навіть такі важкі випробування як алкоголізм, пияцтво.

Змови при алкоголізмі, як стверджує церква, не допомагають. Якщо служителі церкви пропонують змови, то вони ведуть хворого і його рідних в сторону від Бога і від істинної віри.

Текст молитви «Невипивана Чаша»

текст молитви «невипивана чаша»

Opohmele. ru

Питання: Чи може молитва є спеціальна???. Як позбутися від похмілля???

Dvgfsgvdfs sfgsfgfdsgfd

Якщо буде потреба, її як і всі інші напишуть)

Раст Расфуфирчатий

Є.
Запам'ятовуй і повторюй скоромовкою, співуче.

НЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯНЕПЕЙБЛЯ

A3 ECM TyT CHOBA!!!

Піди до церкви і причастися кров'ю Христовою, її адже з вина роблять. Ось і похмелитися. Там же за тебе і помолются.

ARTём

Та перша-ліпша молитва врятувати може від похмілля - просто прочитай її напередодні, замість того щоб пити.

Tatyana Iwanowa

Є, коли хочеш напитися, то сидиш перед склянкою горілки або чого - то ще спиртного, дивишся на нього, читаєш отче наш і не п'єш.... все-ніякого похмілля.

Двадцяте ланка

Потрібно просто захотіти жити а не ламати її всякими ломками ну і звичайно якщо ще народжувати дітей то подумати і про потомство хто народитися якщо бути все життя в похмілля

Євген Клименко

На молитви плюнь! Краще подбай з приводу огіркового розсолу!

Сергій Бондаренко

Більше не буду пити. амінь

Пастор Олександр Лапоченко

Від похмілля немає нічого крім 100 грам, а ось за зцілення від алкоголізму Церква молиться!

Совушки @

А то
розсіл огірковий

GIBSON

Любиш пити люби і похмілля)))) не шукай порятунку в молитвах в такі моменти

EVDOXE

Замучаешся шукати... це від групи крові залежить.

Питання: молитва допомагає від похмілля? якщо так то яка? я серйозно

Антон Велетнів

Є молитва не від похмілля, а від алкогольної залежності, пияцтва.

Sn62 sn62

Угу - молитва пляшці пива.

Олександр

Будь-яка в покаяння.

.

Псалом 90 на колонки після 200г водяри!

Макс Кроссман

Будь-яка яка веде до зміни мислення, адже без зміни ставлення до пороку нічого не вийде.

Маг Нерґал

Ангелу-хранителю

Фатіма))))) Азизова

У тя яка релігія?

Мужик з Челябінська

Не допомагає. допомагає підлогу таблетки анальгіну і таблетка Папазол. і просто не треба перебирати.

НКВД

Канешно допомагає
ось така -
Господь негайно ниспошли мені чтире літра пива!
а якщо от не пошле ті пива - то це означає бога немає

Єлизавета лізовскіх

Ніяка молитва не допомагає. Тут тільки внутрішньоутробне вливання допоможе.

Georgy

Дивне питання!

Олена Юдіна

Так ніяка не допомагає! і не допоможе!

Питання: Чому ні молитви, ні мантри, ні читання корану не допомагають від похмілля?

Олена Колесникова

Тому що від похмілля може врятувати тільки пиво і 100 грам коньяку.

Анніккі

Тому що похмілля - стан скоріше фізичне. Ось якби воно - похмілля - було духовним, тоді, звичайно, рятуватися від нього треба було б молитвами, мантрами та ін. А так випийте пива. Або просто потерпіть до вечора. Само пройде.

Fedot da ne tot

Вчора ходив на риболовлю.... Як я тебе розумію... Може холодного пива спробуємо....

Сенсей

Це тому, що мала Віра і Бажання. Ці якості у звичайної людини розвинені погано.

Vasili Petrov

Тому що пити треба менше!

Хтось з Ацтлана

Від похмілля допомагає мат-аналіз, перевірено...

Konstantine M

Mujik, mantry s vecera citat` nado. Togda pomogayut.
Ato sama prokas`acila... Vidis` yak podkolbasivaet...;)))))))))))

Bit

Богу противно коли людина спиртним розриває провідники зв'язують Його з ним о чом прямо і говорити людям. Гупаючи людина прямо чи, побічно, знаючи чи ні відкриває свій мозок (душу) дляпронікновенія в неї «не бога" про яку допомогу від Бога Ви чекаєте?
s.

Ілаваті

А пробували перед читанням молитов і мантр не пити? Це точно допоможе!

Ніколич

Сказано ж: коли згадуй ім'я Його в суе. а де ж твій розум блукає коли тобі жити так хреново що... а? інша справа якщо ти заспокоїшся і т. д. то дивись і сам придумаєш як собі допомогти без читання, адже є наприклад масаж в таких випадках він дуже допомагає. може і ще щось...

Питання: Яка молитва допоможе двом щодо інтелігентним одиноким жінкам позбутися від похмілля?

Павло Лещев

Сила волі молитва така

Не твоя справа +

Той, хто здатний написати книгу, але не пише її, - подібний до того, хто втрачає сина.

Твтвтв вифвфив

Тут не допоможе молитва, боюся вас засмутити) йдіть кодуватися

Іван Іванов

"Боже, що не п'янки заради, а здоров'я для.. буль-буль-буль"

Юлія Клюковська

Активоване вугілля, велика кількість рідини, вітаміни С і B12 в ударних дозах - рятують не тільки інтелігентних, і не тільки жінок)

Віктор Тушин

Моя!

Друк проекту

Своїми словами. ну і стакан розсолу не завадить. якщо зовсім погано, то яблучного оцту три чайних ложки на склянку води

Володимир Хромов

"Пан єси, хміль винний, буйна голівонька, що не лийся вниз голівкою, вийся посолонь; а з тебе не знаю, де живеш-перебуваєш; поверх сирого дерева вліз до свого пана в бочки мідні, в бочки дубові, бочки пивні і винні, як не жити людині в вогні, так і так же і цього чоловіка, рабу Божому (ім'я), вип'єш чашу хмільну; як словеса ці з мене вийшли, так нехай вийде похмілля з нього, раба Божого (ім'я). Пан хміль винний, немов цар, сидить в царстві своєму, так і ти будь на місці своєму, там де народився ".

Дмитро Приходько

Алка-зельтцер називається. молитися одну таблетку на склянку води))))))

ну або по-російськи - розсольчик прочитати пару стаканів і пивком полірнутися - стакан, не більше.

Олена маслова

Ні яка, в холодний душ залезь

Юля Райська

Щодо інтелігентним)))

Питання: Чи допомагає молитва позбутися похмілля?

Троглодіт'

Якщо напередодні пив з попом, то похмілля не буде

Ивап

Дик ця, моліццо тоді доведеться як мінімум до обіду щоб допомогло... :-)

Alvas B

Від похмілля - ні, від п'янки - так.

MArika_2309

Хочеться сподіватися, що з похмілля у віруючих молитви ну прям-таки від зубів відскакують! ... =)))

Vladimir Kuznetsov

Мені допомогла. Молитва матері. Уже понад тридцять років не знаю, що таке похмілля.

ГанГин

Моєму приятелеві раз свята вода допомогла. Випив він її у побожній колеги в кабінеті, прокинувшись зі страшного похмілля. А потім все ж сходив водопровідної в бутель налив. Тієї прочанці і пофіг. Різницю не виявила.

Ulenspiegel

Ех, якби допомагала, я була б самим набожною людиною.

Саньок САН

Від алкоголізму дає свободу тільки Бог. А не вірячи в Бога, молитися немає ніякого сенсу, адже грішників Бог не слухає.

Поранена в жоп

Полюбасу. Ти головне вір

? R???

Пляшка холодного пива. .
а потім хоч моліца до посиніння - стопудов допоможе..

Питання: Від похмілля молитви існують??

Семенович

Поклони в основному.. :)

Тетяна Братерське

Одна не пий

Олексій Кушнір

Розсіл всемогутній

БЕК

10000 раз повторити не пий! не пий!...

Омен

Акст

Як позбутися від похмілля

  Як допомогти бідному організму зняти важкий стан - похмілля? Для того щоб зняти похмілля, лікування повинно ґрунтуватися на розумінні механізмів дії алкоголю на людський організм.

 виведення токсинів

  З головною причиною похмілля - інтоксикацією організму - можна боротися по-різному. Перший спосіб - фізичне виведення отрут. Це допомагають зробити клізма і промивання шлунка. Якщо ці способи з яких-небудь причин неприйнятні, можна прийняти аптечні сорбенти - активоване вугілля або препарати на основі лігніну ( «Лигносорб», «Ліферан», «Полифепан»). Ці ліки рекомендується приймати по 3 стол. ложки 2 рази на день через 2 години, запиваючи 1,5 склянками води.

  Безумовно, наш організм здатний самостійно позбавлятися від отрут, але є деякі препарати від похмілля, які допоможуть зробити це швидше. Можна прийняти наступні засоби:

 1.Янтарную кислоту - по 1 таблетці кожну годину, але не більше 6 таблеток;

  2.Настойку елеутерококу - по 20-40 крапель перед їжею, якщо потрібно підняти тонус;

  3.Сок 2-х лимонів, розведений з водою в пропорціях 1: 1, і мед.

  Хороший засіб від похмілля - квас, а також кисломолочні продукти. Нормалізувати водно-сольовий баланс в організмі при похміллі допомагає огірковий або капустяний розсіл.

  Детоксикацію організму при алкогольному отруєнні прискорюють контрастний душ або ванна, лазня і сауна. Вони ж є головними засобами для усунення ще однієї причини похмілля - зневоднення.

  усунення зневоднення

  Що допомагає від похмілля, зокрема, від зневоднення? Для правильного перерозподілу рідини можна вдатися до однієї хитрості - одночасного прийому рідини і сечогінний засіб, наприклад, води і безалкогольного пива або натуральної кави. Але перед застосуванням цього способу обов'язково слід поповнити організм солями-електролітами - випити огірковий або капустяний розсіл, мінеральну воду або відвар вівса.

 Нормалізація роботи нервової системи

 Коли виведення токсинів і перерозподіл рідини в організмі виконані, можна приступити до відновлення нервової системи. Що випити від похмілля в цих цілях? Кращим засобом для відновлення нервової системи після алкогольної інтоксикації є гліцин.

 Його приймають кожну годину, треба помістити таблетку під язик або за щоку - до 5 разів на день. Гліцин є складовою желатину, звідси напрошується висновок, що холодець - найкраща закуска при вживанні спиртного, так само, як і вуха, заливна риба і желе.

  Допомога при похміллі як нервовій системі, так і серцю, нададуть таблетки: «Пикамилон», «Панангин», «Мексидол», «Пантогам». Крім таблеток, в цих цілях можна використовувати натуральні продукти - молоко і «живе» пиво (або безалкогольне).

  Можна приймати таблетки від похмілля або «Енетросгель», який інтенсивно виводить з організму продукти розпаду алкоголю, що викликають неприємні відчуття. Цей препарат рекомендується приймати ввечері після застілля і на наступний ранок - по 3 стол. ложки. Запивати «Ентеросгель» краще негазованої мінеральної водою.

  Як пережити похмілля?

  Якщо є можливість залишитися вдома після всіх вищеназваних процедур, ляжте спати. Тривалий сон допоможе побороти навіть важке похмілля. Якщо вам необхідно йти на роботу і в інших справах, випийте енергетичний напій - натуральну каву, міцний чай, або будь-який аптечне засіб від похмільного синдрому. Похмілля після пива знімається також, як після горілки або вина.

  Як швидко позбавитися від похмілля 

  1. Холодний душ. Як тільки після пробудження ви розумієте, що у вас - похмілля, і думаєте - що робити, вставайте з ліжка і йдіть приймати холодний душ. Така процедура допоможе організму підбадьоритися, і дасть сили для боротьби з токсинами. Тільки не перестарайтеся з часом «прохолодження», щоб після похмілля не лікуватися від застуди.

  2. Холодний компрес. Якщо голова болить з похмілля, допоможе лід. Помістіть кілька кубиків льоду в пакет і прикладіть цей компрес до голови. Розширені кровоносні судини від холоду звузяться, і біль вщухне.

  3. Гаряча ванна з ефірними маслами. У 25 разів прискорює виведення токсинів з організму. Температура води для ванни з маслами лаванди і розмарину повинна бути 35-37 ° С. Процедура допомагає ниркам виділити з організму солі, тому він швидше позбавляється від отрут. Тривалість гарячої ванни з ефірними маслами - не більше 20 хвилин.

  4. Як зняти похмілля? У цьому допоможе сауна. Досить 2-3 рази заходити в парну на 5 хвилин, щоб продукти розпаду алкоголю повністю вивелися з організму.

  5. Змінний душ також допоможе подолати сильне похмілля. Починати слід з теплого душу, приймаючи його 3 секунди. Потім зробити воду гарячої і постояти під нею 2 секунди. Завершити процедуру 5-секундним перебуванням під холодним душем. Якщо ви не знаєте, як полегшити похмілля, спробуйте цей спосіб, поряд з іншими.

  Гімнастика для очей також може допомогти, якщо ви не знаєте, як перемогти похмілля. Потрібно поводити очима в сторони - по 30 разів на кожну, звичайно ж, не повертаючи голови.

  Навіть жорстке похмілля в деяких випадках допомагає зняти дихальна гімнастика. Її краще робити після водних процедур. Для цього потрібно зробити повільний вдих - протягом 6 секунд, затримати дихання теж на 6 секунд, а потім повільно, протягом 6 секунд видихати повітря.

 ситний сніданок

  Поряд з іншими методами позбавлення від наслідків передозування алкоголю, вранці рекомендується добре поснідати. У багатьох людей на похмілля виникає просто тваринний апетит, але навіть якщо нудить з похмілля, потрібно змусити себе поїсти. Можна приготувати яєчню з беконом і зеленню.

  Свіжа зелень збагатить організм вітамінами, особливо необхідними після алкогольного отруєння, і освіжить подих. Якщо вас верне від одного виду їжі, використовуйте кращий засіб від похмілля - квашену капусту разом з розсолом. Цей продукт активізує травлення і прискорює виведення токсинів з організму.

  Рясне пиття 

  На похмілля організм вимагає рідини, тому потрібно пити воду - не просту, а мінеральну. Ще краще - додати в неї трохи лимонного соку (або іншого натурального). Добре при похміллі допомагає відвар шипшини, в якому багато вітаміну С.

  Всі знають, як хочеться на похмілля випити огіркового або капустяного розсолу. Це неспроста - сіль затримує в твоєму організмі рідину, так необхідну йому в даній ситуації. Молоко і кефір теж добре допомагають в питанні - як вилікувати похмілля, так як виводять токсини з організму. Крім того, якщо випити їх ввечері після застілля, то перед вами не виникне питання - як побороти похмілля?

  Добре допомагають при похміллі чай з м'ятою і мелісою. Він дозволить швидше вивести з організму токсини. Таку ж дію надають зелений чай, ромашковий, молоко і кисляк.

  Можна зробити коктейль з томатного соку. Для цього потрібно розмішати свіже яйце і додати його в склянку томатного соку. Посолити і поперчити, перемішати.

  Спробуйте розжувати шматочок вербової кори. Її можна купити в аптеці.

  Розсіл, квас, сік квашеної капусти - відомі народні засоби для лікування похмілля, відновлюють порушений токсинами алкоголю водно-сольовий баланс.

  Від головного болю при похміллі допоможе чай з кульбаби, розмарину, розторопші плямистої, м'яти перцевої. Останню краще приготувати у вигляді настою: 1 стіл. ложку трави м'яти перцевої залити 0,5 л окропу, дати настоятися приблизно півгодини. Ці ліки від похмілля потрібно приймати при дуже поганому самопочутті - по півсклянки через кожні півгодини.

  Молочний напій мацоні - цілющий засіб для довголіття і вирішення питання - як лікувати похмілля. Не дарма на Кавказі він неодмінно присутній на будь-якому застілля. Мацон може замінити всі інші засоби від похмілля.

  Спробуйте розжувати і проковтнути пару насіння кардамону (2-3 рази на день). Або пожувати і проковтнути? чайн. ложки насіння кмину.

 Лікування похмілля в домашніх умовах можливо, якщо випадок алкогольної інтоксикації не надто важкий. Коли стан хворого не поліпшується після застосування декількох методів зняття похмільного синдрому, необхідно вдатися до медичної допомоги. У багатьох випадках позбутися важкого стану допомагає крапельниця від похмілля.

  1 Не пийте спиртне на голодний шлунок. Це рівносильно внутрішньовенного введення алкоголю. Перед застіллям потрібно злегка перекусити і бажано - прийняти 5-6 таблеток активованого вугілля.

  2. Як запобігти похмілля після насиченого спиртним застілля? Уникнути похмільного синдрому допоможе їжа з високим вмістом вуглеводів. Це - рис, макаронні вироби, картопля. Вони зіграють роль абсорбенту. А білок, що міститься в м'ясі та рибі, сповільнить всмоктування алкоголю і нормалізує обмін речовин. Жирна їжа не бажана, так як перевантажує печінку, і так страждає від алкоголю.

  3.Сладкое підсилює всмоктування алкоголю, тому під час прийому спиртних напоїв не варто натискати на десерти і виноград.

  4. Як врятуватися від похмілля? Всім відомий порада - не змішувати алкогольні напої, але про нього зазвичай забувають. Якщо ви почали пити горілку, то нею і повинно закінчитися застілля. До речі, після горілки похмілля виникає набагато рідше, ніж після вина, шампанського або алкогольних коктейлів.

Tstraza. com

Сильні молитви на позбавлення від пияцтва, 3 молитви проти пияцтва | Молитви і змови

Пропоную Вашій увазі православні молитви на позбавлення від пияцтва, звернені до святих угодників. Я навіть не буду окремо підкреслювати всю важливість тверезого способу життя. Алкоголізм в наше століття - це гігантська проблема на рівні держави і осередки сімейного суспільства. Щоб позбавити від пияцтва близької людини, чоловіка, сина чи рідну матір, Вам доведеться терпляче дотримуватися всіх рекомендацій.

За один день алкоголізм не вилікується. Це можуть обіцяти тільки шарлатани і нечесні на руку люди. Молитися доведеться посилено і часто відвідувати православний Храм.

Молитва від пияцтва чоловіка Миколі Чудотворцю

Самотньо закрившись в затишній кімнаті, запаліть церковні свічки. Поруч поставте православні ікони Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, Миколи Чудотворця і Блаженної Стариці Матрони Московської. Приготуйте посудину з святою водою. Її Ви будете непомітно підливати в напої безмірно питущого.

Чудотворець Миколай, з благанням звертаюся до тебе. Великодушно змилуйся і визволи чоловіка мого від бісівського пияцтва. Супротив його волі, знайшли огиду і спустошили його тягу до п'яного узливання. Чи не пригубить, і її не ковтне і не наллє він пиття шкідливий без здригання. А пригубить і виллє в лоно святої води надбання. Хай буде воля твоя. Амінь.

Невпинно моліться Миколи Угодника на кінцевий результат, встигаючи ходити в православний Храм і подавати замовні записочки на питущого чоловіка. Робити це необхідно раз в 10 днів.

Молитва Господу Богу проти пияцтва сина

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Благаю тебе пощадити моє чадо і позбавити сина від пияцтва гріховного. За злі попущенія і за всі приниження - прости ти мене. Знищ залежність мерзенну і накликав на сина волю зухвалу. Нехай до пиття він не доторкнеться, і тяга його заспокоїться. Нехай вода їм прославиться і віра навіки залишиться. Хай буде воля твоя. Амінь.

Моліться за сина при запалених свічках, відвідуючи церкву за аналогічною схемою. Підливайте крадькома невелика кількість святої води йому в напої. Не опускайте руки, навіть якщо видимих ​​змін не буде. Ця молитва настільки унікальна, що дозволяє приборкати тягу до спиртного навіть людині з хронічною фазою пристрасті.

Молитва від пияцтва матері Пресвятої Богородиці

Якщо Ви син або ж дочка, то звертайтеся з мольбою до Діви Марії. Питуща матінка незабаром схаменеться, якщо Ви терпляче пройдете нелегкий шлях до порятунку найдорожчого людини на Землі.

Пресвята Богородиця, Діва Марія. Почуй молитву край та збережи мою матір від дурману п'янкого. Чи не дай їй біді і страждання і відпусти всі свої покарання. Змилуйся і пішли позбавлення - від пияцтва лихого порятунок. Напої її святою водою, і очисти від скверни поганий. Хай буде воля твоя. Амінь.

Є й інші молитви в колекції, що дісталася мені у спадок. Якщо цих буде недостатньо, будь ласка, повідомте мені про своє бажання отримати інші.

І я дуже сподіваюся на те, що Ви зможете позбавити від пияцтва своїх близьких людей не тільки молитвою, але і власної вірою в святе православ'я.

Хай допоможе Вам Бог!

100molitv. ru

Молитва від алкоголізму Невипивана Чаша: лікування сильними молитвами і православ'я проти пияцтва | стоп алкоголізм

Російській горілці - понад 510 років. Згідно із записами кремлівських архівів, отримати «водовку», концентрований алкоголь, вдалося саме ченцям. Інші історики заперечують цю дату, стверджуючи, що в російських берестяних грамотах міцний алкоголь згадувався ще раніше.

Втім, не важливо, коли день народження «послідовниці бражки». Цікаво інше.

Як церква ставиться до творення «братів своїх»?

Важливо згадати, що спочатку «водовку» знайшли з чисто благих намірів. Головна мета була - знайти засіб, як вилікувати людину, позбавити його від недуги. З огляду на, що в основі багатьох настоянок і препаратів і понині використовують спирт, можна сміливо сказати, що служителі церкви зробили перший крок до порятунку людини. І це правда. Правда, як і те, що церква ніколи не проповідувала «сухий закон».

Де ж істина?

Поки виготовлення хмільних напоїв було під дахом церкви вони, як мінімум, були якісні. Коли держава прибрало міцні напої в свої руки, і стало збільшувати «плани продажів», товариство отримало серйозну проблему. Держава однією рукою поповнювало скарбницю, а інший вбивало здоров'я людей.

Церква весь цей час почитала святих і чудотворні ікони. Священнослужителі збирали «товариства тверезості». Подібні проекти діють і в наші дні.

Багатьох дивувало, але православні молитви, а пізніше і молитва про зцілення алкоголізму і наркоманії, дійсно допомагали врятувати здоров'я родичів і алкогольна залежність, а також наркозалежність «йшли». Потім монастирі і спеціалізовані центри при них залишали у себе своїх колишніх пацієнтів не для того, щоб продовжити лікування, а щоб вони могли надавати допомогу іншим.

До молитвам від позбавлення від пияцтва нерідко звертаються після того, як людина пройшла «кодування» або після невдалих експериментів під «змови» шарлатанів.

Допомагають найрізноманітніші молитви. Сильна серед них Отче Наш, Молитва до Святого Духа. Є спеціальні молитви, які допомагають позбутися від пияцтва та інших гріховних пристрастей. Наприклад, молитви Спасителя, молитва від алкоголізму св. Іоанна Кронштадтського, молитви преподобного Мойсей Мурин, молитва від пияцтва і дурманного зілля цілителя Печерського Преподобному Іпатію і ін.

У Серпуховском Висоцькому монастирі після закінчення Божественної літургії щонеділі моляться з акафестом і водоосвяченням, поминаючи страждають пристрастю до пияцтва. Одні моляться за себе, інші - за своїх рідних і близьких: у кого-то в сім'ї зловживає алкоголем чоловік, у кого-то син, у кого-то сестра.

Всі вони приходять і моляться на ікону Божої Матері «Невипивана чаша». За переказами, вона з'явилася як невичерпне джерело допомоги людям, що страждають від пристрасті до пияцтва. Сталося це в 1878 році. Відставний солдат настільки пристрастився до алкоголю, що пропив усе стан і позбувся здоров'я. Одного разу йому приснився світлоносний старець і наказав іти в Серпуховский монастир і відслужити перед іконою Божої Матері «Невипивана чаша». Старець після неодноразових явищ змусив воїна, що не має грошей і можливості ходити, повзучи слідувати в монастир. Тут мандрівник розповів все, що з ним сталося. Але про таку іконі ніхто не знав. І раптом її знайшли в одному з проходів.

З храму відставний солдат повернувся додому цілком здоровим. Звістка про чудодійну ікону швидко розійшлася. З тих пір всі монастирі приймають стражденних і допомагають їм осилити недуга за допомогою цієї ікони.

РПЦ проти алкоголізму і наркоманії

Церква вважає, що алкоголізм і наркоманія руйнують не тільки тіло, а й душу. Найстрашніше, що при цьому людина втрачає - надію і віру в зцілення і нормальне життя. Російська Православна Церква (РПЦ) гуманно ставиться до людей, які потрапили в залежність від шкідливих звичок. Православ'я допомагає словом Божим, бесідами священиків і, звичайно ж, молитвами відродити віру, боротися проти недуги. Спеціально для таких людей - алкоголіків і наркоманів, а також їхніх родичів - в храмах створюють спеціальні групи для анонімного лікування. Тут використовують комбіновані методи лікування. Проводячи час за роботою і молитвами, хворі поступово позбавляються від поганих звичок і одночасно отримують, як тілесну, так і духовну допомогу.

Багато хто після цього приходять до церкви не тільки для того, щоб читати молитви Спасителя, а й подякувати йому за зцілення і повернення в природний для людини світ.

Історія перетворення «водовкі», як цілющого засобу в горілку, як згубну звичку, доводить, що будь-яка, навіть невинна річ, піднесена в ранг ідола, здатна нанести шкоду. Церква вчити «не сотвори собі кумира». Але не всі це сприймають і впускають в душу «підступного гостя», який затьмарює і Бога, і Його любов.

Тому церква вважає, що позбавити від пристрасті здатна тільки Благодать Божа.

Православ'я вважає, що одна з основних чеснот - золота середина. Якщо його дотримуватися, тоді будь-який тост під час застілля, навіть за день народження «дів», буде з доброю посмішкою, а не зі страхом загрози здоров'ю та життю людини.

StopAlkogolizm. ru

Молитва іконі "Невипивана чаша" здатна позбавити від алкоголізму | Молитви. богослужіння

Ікона Введенського жіночого монастиря. Явище образу «Невипивана Чаша» відбулося в 1878 році в жіночому Введенському монастирі.

"Я чую, що дехто каже: якби не було вина, ми не були б п'яницями! О, безумні! Люди грішать, а ми зневажаємо дар Божий! Невже вино - причина такого зла? Ні, не вино, а непомірність тих, які зловживають вином. Отже, краще скажи: "О, якби не було пияцтва!" А якщо скажемо: краще не було б вина, - то можемо і далі сказати: краще не було б заліза, тому що є людиновбивці; краще б не було ночі, тому що є злодії; краще б не було світла, тому що є наклепники. Таким чином ти все, нарешті, захочеш винищити. але ти не роби так, бо це - сатанинський дух. Чи не зневажай вина, але прозорий пияцтво ".

Свт. Іоанн Златоуст

Алкоголізм - це не тільки тілесний недуга, а й душевний. Стражденний людина не здатна знайти в собі сили відмовитися від алкоголю, так звідки ж у нього знайдеться сила волі молитися за свою душу? Часом, навіть рідні та близькі не розуміють, як важлива їх молитва за недужого. Швидше за все, до молитви від алкоголізму звернуться в той момент, коли безуспішно випробувані всілякі методи: вмовляння, лікування, кодування, змови та інше.

Явище прототипу ікони Божої Матері "Невипивана Чаша" відбулося в 1878 році. Один селянин Ефремовского повіту Тульської губернії, заслужений відставний солдат, був одержимий пристрастю пияцтва. Він пропивав всю пенсію, все, що знаходив у своєму будинку, і дійшов до жебрацького стану. Від непомірного пияцтва у нього віднялися ноги, але він все продовжував пити. І ось одного разу цей уже опустився людина бачить незвичайний сон. Перед ним постав благоліпний старець-схимник і сказав: "Іди в місто Серпухов в монастир Владичиці Богородиці. Там є ікона Божої Матері "Невипивана Чаша", відслужи перед нею молебень і будеш здоровий душею і тілом ".

Не володіючи ногами, не маючи сторонньої допомоги, без будь-яких засобів, селянин не ризикнув вирушити в далеку подорож. Святолепний старець явився йому знову, але той все ще не наважувався виконати почуте. Старець з'явився йому втретє і вже настільки грізно наказав виконати веління, що нещасний п'яниця негайно рачки відправився в шлях. В одному селищі він зупинився на нічліг. Жаліслива бабуся-господиня, щоб полегшити біль, розтерла йому ноги і поклала на піч. Вночі подорожній відчув приємне відчуття в ногах, спробував встати і, хоча дуже слабо, міг втриматися на них. На наступну ніч йому стало ще легше. Так, спираючись спочатку на дві, а потім на одну палицю, він дістався до Серпухова.

Прийшовши в жіночий Введенський Владичний монастир, стражденний розповів про свої сновидіння і попросив відслужити молебень. Але ніхто в монастирі не знав ікони Божої Матері з таким найменуванням. Тоді комусь спало на думку: а чи не ця ікона із зображенням Чаші висить в проході з соборного храму в ризницю. Яке ж було здивування всіх, коли на зворотному боці ікони дійсно побачили напис: "Невипивана Чаша"! У що виявився йому схимника він дізнався старця Варлаама - будівельника цього монастиря. Новонабутий образ був перенесений в храм і перед ним звершено молебень. З Серпухова колишній п'яниця повертався зовсім здоровим. Він отримав не тільки зцілення хворих ніг, найголовніше - він перестав відчувати непереборну тягу до згубної чаші вина.

Скоро ця блага вість вийшла за стіни обителі, і до новоявленого образу стало стікатися безліч прочан з міста Серпухова, його меж, а також з більш далеких місць. Одержимі пристрастю пияцтва, їх рідні і близькі прагнули піднести свої молитви до Богоматері про зцілення від недуги, і багато хто приходив вже для того, щоб подякувати Владичицю за надану їм милість.

Про здоров'я поминають мають християнські імена, а за упокій - тільки хрещених у Православній Церкві.

На літургії можна подати записки:

На проскомідію - першу частину літургії, коли за кожне ім'я, вказане в записці, з особливих просфор виймаються частки, які згодом опускаються в Кров Христову з молитвою про прощення гріхів

Люди шукають дієвого способу. Вони чекають негайного результату від принесене молитви. Однак, не маючи сили волі і істиною віри, падають духом, опускають руки, адже молитися за ближнього - справа важка. Молитва - це не еліксир, який зцілить кровоточущую рану в один момент. Її сила невидима.

Хворий алкоголізмом, за якого щиро моляться близькі люди, не може не відчувати сили молитви. Знали б ви, як болісні його докори сумління, як борються всередині нього добро і зло, то ви б нізащо не припинили молитися, ваші руки не опустилися б від зневіри.

Як потрібно молитися? По-перше, щиро. По-друге, вірте в те, що молитва допоможе. Навіть якщо улюблена заблукала душа здійснить всього одним гріхом менше - це вже великий плюс. За молитовний труд беріться за благословенням священика. Ви можете взяти на себе подвиг 40-денного посту і в цей час читати прийняті молитви від пияцтва: акафіст на честь ікони Божої Матері «Невипивана Чаша».

Молитви до Пресвятої Богородиці ради Ея ікони "Невипивана Чаша"

Тропар, глас 4

Днесь притецем вірні / до Божественного і пречудного образу Пресвятої Богоматері, / напоїть вірних серця / небесною Невипиваною чашею Свого милосердя / і людям вірним чудеса показу. / Яже ми бачачи і чуючи духовно святкуємо і теплі співаємо: / Владичице Премилостива, / зціли наша недуги і пристрасті, / молячи Сина Твого, Христа Бога нашого, спасти душі наші.

Кондак, глас 6

Бисть черево Твоє свята Трапеза, / імущих Хліб Небесний, / Христа Бога нашого, / від Негоже всяк Хто їсть не вмирає, / як сказав всіх, Богородице, Живильник.

Стихира по 50-му псалмі, глас 6

Днесь Владичиці чудотворна ікона прославляється, / днесь вірні на молитву перед нею звідусіль збираються, / днесь і маловіри помислмі покаяння опромінюються, / сили Небесні про славу Пречистої радіють, / ми ж, яко Ангелом научіхомся, тако співаємо: / Радій, Благодатна, Господь з тобою, / благословив Ти між жонами, / благословенне Твоє до нас милосердя, / благословенний Плід утроби твоєї, слава Тобі.

Молитва

О, премилосердна Владичиці! До Твоєму заступництва нині прибігаємо, молінь наших не погорди, але милостиво почуй нас: дружин, дітей, матерів; і тяжкою недугою пияцтва одержимих, і того заради від матері своея - Церкви Христової і порятунку відпадають, братів, і сестер, і небіж наших зціли.

О, милостива Мати Божа, торкнися сердець їх і скоро підведи від падінь гріховних, до рятівної помірності приведи їх. Умоли Сина Свого, Христа Бога нашого, хай простить нам гріхи наша і не відверне милості Своєї від людей Своїх, але нехай укріпить нас у тверезості і цнотливості.

Прийми, Пресвята Богородице, молитви матерів, про чад своїх сльози проливають, дружин, про мужех своїх ридаючих, чад, сірих і убогих, заблудлих залишених, і всіх нас, до ікони Твоєї припадаємо. І нехай прийде цей крик наш, молитвами Твоїми, до престолу Всевишнього.

Покрий і збережи нас від лукавого ловлення і всіх підступів ворожих, в страшний же час відходу нашого допоможи пройти цілі були повітряні митарства, молитвами Твоїми позбав нас вічного осуду, нехай покриє нас милість Божа в нескінченні віки віків. Амінь.

Невсипущий псалтир

Невсипущий Псалтир читається не лише за здоров'я, а й за упокій. З давніх-давен замовляння поминання на Неусипаеом Псалтиря вважається великою милостинею за покійну душу..

Також добре замовляти невсипущий Псалтир і за себе, буде жваво відчуватися підтримка. І ще один найважливіший момент, але далеко не самий маловажний, Існує вічне поминання на невсипущий Псалтиря. Здається дорого, але результат в більше ніж в мільйони разів перевищує витрачені гроші. Якщо ж такої можливості все одно немає, то можна замовлятися на менший термін. І добре також читати самому.

Ікона «Невипивана Чаша», що знаходиться у Висоцькому чоловічому монастирі обвішана золотими прикрасами - в знак подяки за виконані прохання, за зцілення від недуги, за давньою традицією згодом з цих дарів ікон виготовлялися дорогоцінні оклади, ці прикраси - зриме свідчення про виконані молитовних проханнях

Віруючі п'ють все-таки, звичайно, менше. Тому що є так звані побутові або проблемні любителі випити, які не є алкоголіками, але вони люди розбещені і п'ють, може бути, не тільки через розбещеності, але через відсутність будь-яких вищих ідеалів, відсутність точки опори, тобто Христа. Порожнеча на місці духовного життя заповнюється сурогатом. Таїнства дають нам благодать, додаткові сили в боротьбі з будь-якими немочами. Ми знаходимо сили жити по-іншому. Багато кидають пити, просто стаючи чадами Церкви і знайшовши духовну опору, тобто, відшукавши сенс життя. Вищий сенс.

Сорокоуст за здоров'я

Сорокоусти - це молебень, який відбувається Церквою щодня протягом сорока днів. Кожен день протягом цього терміну відбувається вилучення частинок з просфори. Старець схиархимандрит Зосима відзначав, що вся історія людства вимірюється "седмицю і сороковин". "Сорок днів Христос являвся ученикам своїм, перебуваючи на землі до свята Вознесіння Господнього. Свято святий - сороковий день Вознесіння Господнього. Проводимо напередодні Великодня і будемо зустрічати великий річний свято в сороковий день після Пасхи - Вознесіння Господнє. Сорокоусти - сорок днів посту, сорок днів Великодня, все сороковин йде, седмицю і сороковин. і історія людства також йде седмицю і сороковин ". Сорокоусти замовляються за здоров'я, особливо про тяжкохворих.

Деякі випадки зцілень за молитвами до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворною іконою "Невипивана Чаша"

Зимою 1994 р зі мною сталося щось незвичайне. Я - будівельник, і в той час любив сильно випити. Як завжди, після чергової зарплати ми з друзями напилися, і я заснув прямо на будмайданчику на плитах. Був мороз і якби не це диво, замерз би на смерть. Я спав, раптом хтось мене штовхає в плече. Прокинувшись, я побачив високу красиву жінку в блискучій білій одежі з покриває голову накидці, яка мені сказала: «Біжи додому, там тебе чекає дружина і молиться.» Час було близько 3 години ночі і я подумав, звідки вночі на будмайданчику взал ця жінка. Коли хотів запитати її хто вона, то нікого навколо не побачив. Весь замерзлий, повернувся додому і все розповів дружині. У той час моя дружина вже ходила в храм і молилася за мене Матері Божої перед Її іконою «Невипивана Чаша». Я хоча і був хрещений, але віри не мав, в храм не ходив і нічого не знав. Через деякий час я з дружиною вперше приїхав в Висоцький монастир, на молебень, і коли побачив ікону Божої Матері «Невипивана Чаша», одразу впізнав у ній ту жінку. Я не міг повірити своїм очам і тоді зрозумів, що врятувала мене Сама Божа Мати. Так як я продовжував пити, вирішив закодуватися, але це ще більше посилило мої п'янки. Дружина кликала мене в монастир, і я став їздити з нею в храм, сповідатися, причащатися. Був на молебнях у ікони Божої Матері «Невипивана Чаша». Згодом відчув, що у мене зовсім немає тяги до алкоголю. Так я кинув пити. Я дуже вдячний Божої Матері і Господу за мій порятунок.

Микола, м Серпухов, квiтень 2002 р

Прийшов в Висоцький монастир, так як пристрастився до вина, через що були різні неприємності в сім'ї і на роботі. Одного разу, прийшовши додому добряче напідпитку, ліг спати. Бачу уві сні, стоїть переді мною Ісус Христос, простягнувши руки, і каже: «Іди в Висоцький монастир до ікони« Невипивана Чаша », вона врятує тебе!!!» Прийшовши в обитель, замовив на рік молебень чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Невипивана Чаша ». Зараз щодня читаю акафіст цій іконі. Періодично ходжу до церкви. Відчуваю себе чудово. Налагодилися відносини в родині. За своє зцілення дякую Божу Матір і продовжую Їй молитися.

Михайло, м Серпухов. 15 жовтня 1997 р

В обитель мене привело звичайне паломництво, і думки не було про те, щоб потрапити сюди спеціально. Була хвороба, про яку чужим зізнавалася, а свої всі знали і страждали. Я випивала по одній пляшці горілки в день. Була віруючою, дотримувалася постів, сповідалася і знову починала пити. Від мого пияцтва сильно страждав моя дитина, і одного разу, вийшовши з церкви, він подарував мені акафіст іконі Божої Матері «Невипивана Чаша». Стала молитися. Під час посту дотримувалася посту і не пила, а потім все починалося заново. На колінах 40 раз поспіль читала акафіст кожен пост. А після закінчення поста, коли знову пила, стала помічати зменшення днів пияцтва. Спочатку 7 днів, потім 6, 5, 4 і 3 дні. Останні рази більше 3 днів поспіль пити не могла. На сповіді батюшка осінив мене хрестом і заборонив більше пити. Чи не п'ю вже близько 3 років.

Ірина, м. Мінськ. 26 березня 1998 р

До приїзду в обитель в Агусті 1997 р страждав хворобою пияцтва і куріння, хоча і не усвідомлював цього. Вважав це нормою життя. Після другого відвідування і каяття на сповіді настало прозріння. В обитель мене привела сестра. Без неї я, напевно, ніколи б туди не дійшов, так велика була сила, що утримує мене. Після другого відвідування обителі я без особливих зусиль кинув палити, хоча до цього неодноразово намагався, але безуспішно. Чи не з'являється навіть бажання випити. Різко змінився сенс життя. Духовні зміни, що відбулися в мені з волі Пресвятої Владичиці Богородиці, у багато разів перевершують почуття фізично здорового і ніколи не хворіє людини. У недільні та святкові дні я регулярно відвідую храм, дотримуюся пости, сповідаюся. Дякую Пресвяту Владичицю нашу Богородицю. Слава Богу!

Юрій, Твер. 3 квітня 1998 р

Протягом 20 років я був схильний до пристрасті пияцтва, заспіваю. Запої тривали від трьох днів до одного місяця з проміжками до двох місяців. Звертався до лікаря і «торпедою» він перервав запій на два роки. Але потім все почалося спочатку. У 1980 р я хрестився, молився і причащався дуже рідко. На початку 90-х рр. кодувався, але запив в той же день. Не пам'ятаю точно в якому році, купив в Сергієвому Посаді книгу «Як позбутися від гріха пияцтва» з іконою на обкладинці. З цього часу став думати, як же мені з'їздити до ікони. Час минав, а я все пив і пив. Якось після чергового запою я благав Богородиці, щоб Вона допомогла мені позбутися від пияцтва. На великому тижні Великого посту 1997 року я поїхав на полювання і там пив кілька днів. Після цього мені стало дуже погано і я твердо вирішив їхати в Висоцький монастир до ікони. При цьому я просив дружину молитися за мене. Приїхав в Серпухов відразу після Пасхи 1997 р Батюшка підвів мене до чудотворної ікони «Невипивана Чаша» і сказав: «Ось чудотворна ікона - молись,» - і пішов. Стану похмілля ще не залишило мене, і я, тремтячи, боязко підійшов до ікони. Не пам'ятаю як молився, пам'ятаю тільки, що просив позбутися цієї пристрасті. Потім замовив молебень і купив маленьку ікону і свічку. Начебто нічого й не сталося. Але зауважив, що додому приїхав в незвичайному для похмілля радісному стані. Ікону повісив прямо над головою в спальні. І ось пройшов рівно рік. Нарешті тверезим зустрів свят свято - Великдень. По неділях завжди намагаюся прочитати акафіст іконі «Невипивана Чаша». Я знову приїхав до ікони і тепер тверезими очима бачу, що свята ікона «Невипивана Чаша» таємнича і чудесна, але словами це не передати.

Олександр, м Москва. 8 травня 1998 р

Мій чоловік запив і впав до крайньої межі. 22 травня 2000 року ми приїхали в ваш монастир і обидва припали до ікони чудотворною «Невипивана Чаша» .Зараз мій чоловік перестав пити і повернувся на колишню роботу. Подяки немає меж Пресвятої Богородиці «Невипивана Чаша». В наш будинок прийшли радість, спокій і тиша. Низько вклоняємося всім священикам, які молилися разом з нами.

Любов, м Волгодонськ Ростовської обл. 5 травня 2001 р

24 серпня 2000 року ми з чоловіком були у ікони Божої Матері «Невипивана Чаша». Приїхали до Божої Матері просити допомоги, так як чоловік пив запійний. Був нехрещений. Незадовго до поїздки в монастир хрестився. Але запої тривали з ще більшою силою. Тут, в монастирі, були на службі і на молебні іконі «Невипивана Чаша» І ось після приїзду додому ми побачили, що сталося чудо. Чоловік не тільки не п'є горілку, але навіть пиво. Його зовсім не тягне до спиртного. Приїхали подякувати Божу Матір за те, що Вона зцілила чоловіка від цієї недуги. Свої почуття і вдячність неможливо висловити словами.

Н., м Псков. 13 червня 2001 р

Три роки тому я був алкоголіком. У Бога не вірив. Випивав щодня по 1-1,5 пляшки горілки. Возили мене до «бабок», кодувався у Довженка - нічого не допомагало. Останній раз мене повели до «народної цілительки». Вона направила в Висоцький монастир до ікони «Невипивана Чаша». Приїхав, навіть перехреститися не вмів. Відстояв молебень, купив іконочку, взяв святої води. Нічого не відчув. «Цілителька» сказала, що мені 1 рік пити не можна. Я не пив. Зараз розумію, що допомогла мені не «цілителька», а Матір Божа. Потягнуло до церкви. Став регулярно сповідатися, причащатися. Була у мене ще одна пристрасть - куріння. Курил 22 роки. Намагався сам кинути, не виходило. Приїхав в третій раз в цей монастир просити Матір Божу. Перед монастирем Іскурілі останню сигарету і розірвав пачку. Після молебню бажання покурити ще залишилося, але наркотична залежність зникла. Через місяць зовсім забув, що курив. Іноді тільки «ворог» нападає, але відразу ж закликаю Матір Божу і бажання пропадає. Слава Богу за все!

Сергій, м Щелково Московської обл. 24 березня 2001 р

Я почав випивати з 16 років і дійшло до того, що став пити без міри. У 1998 р одружився, але продовжував сильно пити, і так пив два роки. У 2000 р на свято Покрова Пресвятої Богородиці дружині сказали що потрібно їхати до чудотворної ікони «Невипивана Чаша». Вона відразу поїхала в Серпухов, пробула три дні, привезла масло, святу воду і вмовляла, щоб я кинув пити. Але я не надавав цьому ніякого значення. У лютому 2001 р дружина поїхала втретє, і коли вона повернулася вночі мені приснився сон. З'явилася мені уві сні Марія Єгипетська і сказала, що жоден лікар-нарколог не допоможе. І після цих слів стала сама ікона Божої Матері «Невипивана Чаша». Я прокинувся в тремтінні. Відразу поїхати не наважувався, але заспокоїтися не міг, поки не приїхав до чудотворної ікони «Невипивана Чаша». Приїхавши, відчув полегшення, зі спокійною душею помолився і з рішучістю дав обітницю: ніколи цю гидоту в рот не брати. Дякую Царицю Небесну, що Вона не залишила мене в біді.

Олексій, м. Москва. 24 березня 2001 р

Дякую Пресвяту Богородицю, що іменується «Невипивана Чаша», за те, що допомогла мені позбутися від недуги пияцтва. Я вже сім років не п'ю, працюю, служу в храмі дзвонарем.

Раб Божий Віктор, Наро-Фомінський р-н.

Дякую Пресвяту Богородицю, що іменується «Невипивана Чаша», за те, що допомогла мені позбутися від недуги пияцтва. Після відвідин цього обителі я молився, читав акафіст, тяга до спирного пройшла. Я не п'ю вже два роки. У мене хороша сім'я, робота.

Олександр, м Москва. 10 травня 2001 р

Чи не описати нашу подяку Пресвятої Богородиці «Невипивана Чаша». Вона принесла в наш будинок спокійне життя і радість, зцілила від пияцтва нашого батька Миколи, його доньку Наталю та зятя Олексія.

Без підпису, м Рязань. 31 травня 2001 р

В обитель я приїхала після того, як дізналася від дочки, що біля ікони Божої Матері «НеупіваемаяЧаша» можна вилікуватися від пристрасті куріння. Кинути палити намагалася неодноразово, але безуспішно. Курила 25 років більше пачки в день. Хрестилася я недавно (рік тому). Ходила в храм і було соромно, але нічого не могла вдіяти зі своєю пристрастю. Великим постом твердо вирішила кинути палити і зустріти Великдень без сигарети. 9.04.2001 р приїхала в монастир, приклалася до чудотворної ікони «Невипивана Чаша», пила святу воду, помазав святим маслом. На наступний день поїхала додому. Спочатку було дуже важко. Будинки відразу одягла хрест і образок, куплені в монастирі, і відчула полегшення. Пила святу воду, взяту в обителі, помазує святим маслом, щодня ходила в храм. І Великдень зустріла без сигарети! До сих пір не курю, вже і не тягне. Спасибі величезне всім, хто молився за мене, грішну. Спасибі Матері Божої. Слава Богу за все.

Марія, Москва. 16 червня 2001 р

Мій син вживав наркотики протягом 7 років. Я завжди була віруючою, тому поклавши надію на допомогу Пресвятої Богородиці, 120 днів читала акафіст перед Її іконою «Невипивана Чаша» .Пройшло вже 3 роки з тих пір, як син вилікувався від своєї хвороби. Він отримав хорошу роботу, а зараз пішов вчитися.

Леонілла, Москва.

Минуло вже два роки з тих пір, як зі мною сталося справжнє диво, про яке я хочу розповісти. Мені 32 роки. У моїй родині трапилася біда: я пристрастився до сильного наркотику (героїн) і щодня вживав його у великих дозах. Коли усвідомив масштаби цього горя і великого гріха проти самого життя, сил і волі на боротьбу з ним уже не залишалося. Пробував лікуватися в лікарнях, кодуватися-ніщо не допомагало, я знову і знову повертався до голки. Моїм стражданням не було меж. Я розумів, що приношу своїм близьким величезне горе, але навіть це не зупиняло мене. Я продовжував гинути. Одного разу я приготувався зробити черговий укол, але як тільки дістав пластиковий шприц з наркотиком, він розплавився в моїй руці, що потрясло і сильно налякало мене. Я розповів про це мамі і дізнався, що вона їздила в Висоцький монастир і молилася до Пресвятої Богородиці перед іконою «Невипивана Чаша». Після приїзду з монастиря вона читала 40 днів акафіст і слізно благала Божу Матір врятувати сина, і диво сталося. Ось уже два роки я не вживаю наркотики і дякую Господа нашого Ісуса Христа і Пресвяту Богородицю за зцілення, дароване мені і назавжди змінило моє життя.

Денис, м. Москва, 16 листопада, 2001 р

Я понад двадцять років страждав недугою пияцтва, часто впадав у відчай і розраду знаходив у вині. Хвороба прогресувала, йшов в тривалі запої. Кодувався, але через 2,5 року запив ще гірше. Родичі привезли в Висоцький монастир, до ікони Божої Матері «Невипивана Чаша». Через деякий час тяга до вина пропала, в душі з'явився спокій. Від цієї недуги отримав зцілення і батько дружини. Зараз всім розповідаю про це. Слава Богу за все!

Микола, Московська обл. 10 лютого 2002 р

З приводу моєї дочки лікарі говорили, що не буде дітей, а вона ще молода. Дочка у лікарів не лікувалася, не було коштів, а я ходила в Висоцький монастир і просила Матір Божу допомогти. Матір Божа допомогла нам. Народився хлопчик, і я звертаюся тепер до Неї, щоб Вона допомогла нам його виховати хорошим, доброю людиною.

Надія, м Серпухов Московської обл., 2 грудня 1999 р

Дякую Господу Ісуса Христа, Пресвяту Богородицю і всіх святих. Перед іконою Божої Матері «Невипивана Чаша» я і моя сестра молилися, був замовлений сорокоуст за здоров'я. Сестра моя (їй 49 років) страждала на рак молочної залози, їй була призначена операція і незабаром зроблена. Результат приголомшливий. Рак помер! За всіма ознаками і термінів у сестри мав бути інший результат, а її виписують без опромінення та хімії. Рака немає. Ми всією сім'єю молилися і вдома, і в церкві.

Без підпису, м Чехов, Московської обл. 16 листопада 1996 р

2 роки тому ми приїхали до чудотворної ікони «Невипивана Чаша» в надії на зцілення доньки, яка страждає від енурезу та інших хвороб. Енурез тривав у неї, чи не припиняючись, незважаючи на лікування голковколюванням, яке лікувало багатьох дітей, як нам сказали лікарі. Дочці було 13 років. Ми приїхали на наполегливе прохання моєї матері, яка прочитала замітку в газеті про те, що Божа Матір через свою ікону «Невипивана Чаша» допомагала не тільки алкоголікам, але і великої кількості дітей. Ми дуже давно віруючі, і мама віруюча, вона молилася за нас. До того як ми вперше приїхали в Висоцький монастир, ми були в багатьох святих місцях: в Троїце-Сергієвій лаврі, в Пюхтицького монастирі, в Почаївській лаврі, в Києво-Печерській лаврі та інших святих місцях. Після першого ж відвідування Висоцького монастиря і молебню у «Невпиваєма Чаші» припинився енурез у дочки. І вона отримала полегшення від іншої важкої хвороби. Ми регулярно їздимо до «Невпиваєма Чаші», і жодного разу Володарка наша Пресвята Богородиця не залишила нас своєю милістю. Довго мучилася наша дівчинка, дуже переживала, як важко нам було їздити з нею! Дякуємо тобі, Мати Божа, Милосердна Мати! Дякуємо Господу, дякуємо всім, чиїми стараннями і працею споруджений, відновлений Висоцький монастир, чиєю працею і молитвами він існує, і всіх, хто дає нам можливість прикластися до чудотворної ікони «Невипивана Чаша»!

Людмила, м Долгопрудний Московської обл., 30 серпня 1997 р

Моєму синові 31 рік, з них 7 років він був наркоманом. У московському храмі нам порадили з'їздити в Серпуховский чоловічий монастир до ікони Божої Матері «Невипивана Чаша». Все, що нам сказали, ми робили. Місяць вранці і ввечері я читала акафіст, не пропускаючи жодного дня. І зараз продовжую його читати по вихідним. Я дуже вірю, що тільки завдяки Пресвятої Богородиці, іменованої «Невипивана Чаша», вже рік як мій син не вживає наркотики. На знак подяки я купила недороге кільце. Все життя буду молитися і дякувати Пресвяту Богородицю «Невипивана Чаша» .Слава Богу за все!

Олександр, м Москва, 21 квітня, 2002 р

Випивати почав ще під час навчання в технікумі, але це було, як кажуть, в межах норми, але років в 25 стали траплятися випивки до повного безпам'ятства, і в цьому стані зі мною відбувалися різні жахливі речі, про які тверезого і згадати страшно і соромно. Такі пригоди на час змушували мене зупинитися і якийсь час не пити, але потім, приблизно через кілька тижнів або місяць, все повторювалося знову і все з великими для мене і рідних втратами, скорботами. У родині розлад і скандали, на роботі ледве терпіли мої «чудеса», а в душі після таких п'янок одна мерзота і сором за себе. І ось одного разу, після такого роду пригоди, я зрозумів, що маю залежність від алкоголю і, якщо не в силах кинути цю згубу, то повинен знайти вихід. Яке рішення цієї проблеми могло прийти мені, тоді невіруючому, але все-таки хрещеному людині? Я звернувся до лікарів, зробив «торпедо». Минуло кілька місяців, і я запив знову, з ще більшою силою. Повторно звернувся до лікарів і вшили «еспераль». Але і це не вирішило проблему, ворог роду людського спокушав все з більшою силою, а я на ці спокуси піддавався, слухаючи його нашіптування про те, що «чому б тобі не пити в міру, ось інші ж можуть, у свята, наприклад, або просто в хорошій компанії ». Але все це, звичайно, було самообманом. Тоді я вже розумів, що бажання випити йде не від мене, а звідкись ззовні, і впоратися з ним сам не в силах. Але ось дружина від добрих людей дізналася про чудотворну ікону Божої Матері «Невипивана Чаша», купила акафіст, почала читати, говорила мені про чудеса, які відбуваються від неї. Почав я іноді трохи читати і пити воду від цієї святині, але все ж не було в мені віри, та й звідки було їй узятися. Життя-одна чорна смуга гріха. Одного разу після чергової ганебної пиятики, усвідомлюючи, що зробити сам уже нічого не можу, попросив допомоги у Небесної Заступниці, МатеріБожіей, попросив, щоб змінила моє життя, зцілила гріх і вилікувати недугу. Але в душі, проте ж, були сумніви, як це можна, щоб пропала тяга до випивки, як я відмовлюся від «приємних» моментів в розгульне життя, як буду бороти спокуси випити. Але що може людина по своїй немочі, тільки попросити допомоги. Так і зі мною - сильна в заступництві Матір Божа управи життя мою так чудно, створила такі обставини, що мало-помалу відійшли від мене друзі по пляшці, стали менше спокуси, відбулися й інші зміни в моєму житті, народилася ще одна дитина, з'явилися інші турботи. Якось захворіла дитина, і я відчув, що хвороба його дана за гріх мій, за пияцтво і куриво, і інше моє гріховне житіє. Постійно, коли приходили спокуси випити, я відчував, що не один я протистою цьому злу, але маю міцну Помічницю і Заступницю, Матір Божу. І ось по милості Божій я не п'ю другий рік, кинув і курити, але це не насильство наді мною, яке було при кодуванні, вшивання та інше людському лікуванні. Це зцілення, яке не несе з собою страшної тяги до спиртного, спокус і злоби, коли ти знаєш, що не можна, бо вмреш. Несе таке зцілення тільки радість про те, що ти не залишений і по милості Матері Божої користуєшся її заступництвом і покровом. Дорогі брати і сестри! Пишу це тому, що бачу в історії моєї грішного життя і зцілення від пияцтва справжню допомогу Цариці Небесної.

Олег, Москва, 5 грудня 1999 р

Simvol-veri. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->