Сильний засіб від пияцтва | Alkostop.info

Головна » Народна медицина

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Сильний засіб від пияцтва

Змова сильний від пияцтва

Змова від пияцтва

Спиртне - це бич сучасного суспільства. Алкоголь є дешевим і доступним наркотиком, засобом втекти від дійсності. Бездумне вживання спиртовмісних продуктів спричиняє залежність, від якої страждає не тільки сам алкоголік, а й навколишні його люди. Будинок, сім'я, робота - відходять на другий план.

Лікування пияцтва - процес складний і трудомісткий. Використовуються кошти традиційної та народної медицини. Окремо варто магічний ритуал - змова.

Змова від пияцтва. Правила поведінки

Будь-який сильний магічний ритуал потрібно проводити згідно з правилами.

 • Використання календаря. Для чоловіків можна проводити змову по понеділках, вівторках, четвергах. Для жінок - це середа, п'ятниця або субота.
 • Фаза місяця. Змова буде максимально ефективним при повному місяці або на спадаючу місяць.
 • Віра в дію ритуалу.
 • Таємниця. І алкоголік, і оточуючих не повинні знати, що був проведений обряд.

Ритуал з фотографією

З використанням фотографій проводиться велика кількість ритуальних дій. Тим більше що отримати фото сина, батька або чоловіка нескладно. Крім знімка знадобиться свята вода і 3 свічки.

Увечері на заході сонця слід запалити свічки. Покладіть на стіл фото хворого і окропіте його святою водою.

Прочитайте змову: «Господи, допоможи рабі своїй (ім'я)! Хочу відучити від пияцтва раба Божого (ім'я)! Щоб не міг він пити, щоб горілка йому несмачна була. Щоб зарікся він її в глотку лити! Молитва моя сильна, слово моє нехай стане законом рабу Божому (ім'я)! Амінь! »

Потрібно повторити слова обряду 3 рази, знімок заховати. Якщо протягом місяця в поведінці алкоголіка нічого не змінилося, слід ще раз провести ритуал.

Змова на воду

Для магічних дій можна використовувати воду. Краще брати природну з джерела або колодязя. А якщо природне джерело знайти непросто?

Воду з-під крана слід витримати тиждень в темному місці, а потім використовувати для обряду.

Над підготовленою водою прочитати молитву: «Як Господь Бог наш Ісус спиртного не пив і Діва Марія пляшками не
знала, так і нехай і раб Божий (ім'я) не знає і не п'є! Нехай тільки воду чисту, джерельну, холодну п'є! А про вино і горілку забуде довіку! Амінь! »

Це дуже сильний ритуал від пияцтва. Заговорений воду потрібно дати випити алкоголіку.

Обряд на мило

Миючими засобами ми користуємося постійно. Болгарська цілителька Ванга від пияцтва рекомендувала використовувати мило.

Буде потрібно взяти новий шматок і прочитати над ним молитву: «Не випивати тобі, раб Божий (ім'я)! Забудь про угарі п'яно! Прошу і заклинаю! Вимий руки і покинь горілку кляту! Не пам'ятаю про неї, забудь! Амінь! »

Потрібно повторити ці слова 9 разів. Це ефективний обряд від пияцтва. Брусок мила слід покласти на умивальник, щоб хворий міг користуватися ним кожен день. Якщо результату немає, повторіть слова молитви через 14 днів. Бажано заговорювати той же шматок, якщо він ще не використаний.

Ритуал від пияцтва з рушником

Казанська ікона Божої матері допомагає жінкам від всіх бід

Якщо син або чоловік страждає від залежності, то для змови можна використовувати рушник. Обряд проводять в повний місяць. Рушник має бути нове.

«Прошу тебе рушник нове і чисте! Витри руки раб Божий (ім'я)! Забудь про горілку супротивної! Нехай думки і бажання твої будуть чистими! »

Покладіть заговорений річ до умивальника, прослідкуйте, щоб хворий витер їм руки. Потім слід зав'язати рушник вузлом і заховати подалі. Ніхто не може його використовувати. Зберігайте і ніколи не розв'язуйте вузол.

Змова на алкоголь

Для цього обряду використовується будь-який алкогольний напій, який любить близька людина.

«Як риба не ходить, як птах горілку не п'є, так і раб Божий, забудь про горілку кляту! Не пий ні вранці, ні ясним днем, ні темним ввечері! Амінь! »

Слова молитви вимовляють 3 рази, потім дати випити заговорений алкоголь чоловікові або синові.

Магічні ритуали досить дієві від пияцтва. Незважаючи на численні скептичні відгуки, обряди допомогли багатьом алкоголікам, врятували чимало сімей. Важливо вірити в свої сили, в свою любов до близької людини, виконувати всі рекомендації. Тільки так можна врятувати від пияцтва дорогих вам людей.

Alcogolizm. com

15 рецептів народних засобів від пияцтва

Ще в минулих століттях наші мудрі предки знали про величезну користь і лікувальні властивості багатьох трав'янистих рослин і успішно використовували такі народні засоби для лікування різних недуг. Ці безцінні знання вони передавали своїм дітям, онукам і так дійшли вони до нас. Пияцтво теж ставилося до тих самих недугам, в боротьбі з яким застосовувалися трави.

Згодом стало зрозуміло, що не кожен здатний впоратися з тягою до спиртного. Саме тоді і стали виникати перші народні засоби від цієї згубної звички.

Існує багато й інших народних методів для зцілення від пияцтва.

Пияцтво теж ставилося до тих самих недугам, в боротьбі з яким застосовувалися трави.

Багато рослин мають властивості, які зменшують любов до алкоголю: чебрець повзучий, золототисячник, полин, звіробій та інші. Настої і відвари, приготовлені з них, не можуть бути самостійним ліками, але часто допомагають досягти потрібного результату.

Існують і більш жорсткі рослини. У своєму складі вони мають отруйні речовини і сполуки, наприклад копитень європейський. При спільному вживанні з алкоголем, він викликає у хворого болі в животі, жахливу блювоту. Завдяки цих симптомів у алкоголіка формується умовний рефлекс і байдуже ставлення до всього, що містить етиловий спирт. Таким же дією і симптомами володіє рослина плавун-баранець.

Народні рецепти від пияцтва

 • Досить дієвим зіллям від залежності є відвар золототисячника. При його виготовленняСильний засіб від пияцтва

  З давніх-давен люди лікувалися від алкоголізму і пияцтва народними методами і засобами.

  Потрібно 2 столових ложки висушених частин рослини висипати в склянку гарячої води. Покіпятіть 10 хвилин, дати постояти 2 години. Вживати засіб по одній третину склянки тричі на день протягом місяця. Зілля не викликає шкоди для людини, але призводить до стійкого відвертає відношенню до всього, що містить етанол.

 • Використовувати по ложці золототисячника, полину і чебрецю. Висипати їх в гарячу воду, після двогодинного настоювання давати страждає по столовій ложці чотири рази на добу.
 • Настояти два тижні корінь квітки любистку з двома лавровими листками, залитих 250 грамами етилового спирту. Давати випивати алкоголіку по цілому стакану даного зілля. Воно провокує жахливу блювоту, а бажання випити пропадає.
 • Столову ложку дрібно посіченою кореня копитних покіпятіть в 250 мл води близько 10 хвилин. Добре накрити і потримати півгодини. Процідити, взяти столову ложку отриманого кошти і розвести в склянці горілки і випоїти алкоголіку. Йому краще не знати про те, що знаходиться в горілці. Це зілля, як і всі інші подібні народні зілля, викликає блювоту і неприязнь до всього спиртного. Тут потрібно чітко знати дозування, тому як копитняк європейський дуже отруйний. Блювота буде триматися близько години, зате довго не захочеться пити.
 • Лікування березовим димом. Березові дрова добре посипати цукром, підпалити. Коли вони добре розгоряться погасити їх, а дим, який ще виходить від дров, алкоголік повинен кілька разів вдихнути. Після такої інгаляції дати йому пару чарок горілки. Старі люди запевняють в тому, що цей народний спосіб позбавляє від пияцтва.
 • Такий засіб, як зцілення зеленими яблуками іноді добре допомагає вилікуватися від алкоголізму. Здавалося б, нісенітниця якась, а не спосіб, але все ж: взяти 3 зелених кисленькі яблучка, увіткнути в них 5-6 металевих цвяхів і залишити на цілий день. Потім витягнути цвяхи і з'їсти яблука за добу.
 • Медова дієта в боротьбі з алкоголізмом полягає в тому, що при з'їданні великої кількості у

  Лікування від алкоголізму за допомогою народних рецептів приваблює своєю доступністю.

  Хворого зникає бажання пити. Вранці треба з'їдати по 6 ложок кожні 20 хвилин в три прийоми з проміжком дві години. Поєднувати процедуру з алкоголем не можна. На другий день все повторити, але після першої порції краще що-небудь з'їсти. В результаті після такого лікування хворий сам уже не захоче пити і перейде від пияцтва до здорового способу існування.

 • Підготувати збір з однакових частин полину гіркого, золототисячника і 4 частин чебрецю. Взяти чайну ложечку суміші, залити склянкою води, трохи покіпятіть і залишити зілля на 30 хвилин, процідити. Випити склянку цього відвару в 3 прийоми, за 20 хвилин до їжі натщесерце. Категорично не можна пити це алкоголікам із захворюванням печінки.
 • Перемішати в рівних частках деревій, полин, звіробій, м'яту, подрібнений корінь дягелю і ягоди ялівцю. Взяти десертну ложечку цього досить активного збору, залити крутим окропом 250 мл. Через 10 хвилин дати хворому склянку цього справжній «чаю», всього 4 рази на добу. Краще для цього рецепта брати свіжі трави, а не висушені.
 • Два лаврових листочка додати в 250 мл горілки. Настояти її в теплі не менше двох тижнів. Залежний від пияцтва людина повинна приймати по 2 столових ложки зілля до прийому їжі. Лаврик повинен викликати розлад шлунка і сильну блювоту, а це надовго відіб'є бажання напиватися. Таку настоянку треба б попити протягом усього тижня щодня.
 • Відвар з мучниці теж довів свою ефективність при позбавленні від пивного алкоголізму. Цим народним засобом необхідно лікуватися протягом 2 місяців. Готуємо так: 2 столові ложки листя мучниці всипати в киплячу воду 250 грамів, почекати, коли знову закипить. Відвар остудити і пити по столовій ложці 5 разів на день, не залежно від прийому їжі.
 • Овес і календула - дуже дієвою засіб, готуємо так: взяти трилітрову каструлю, насипати нечищений овес до середини цієї посудини. Налити доверху води, вміст каструлі довести до кипіння. Кип'ятити ще півгодини. Потім рідину злити, покласти в неї 100 г квіточок календули. Закрити кришкою, укутати і поставити в тепло. Через 10 годин вийшло зілля процідити і давати хворому по 200 г до їжі тричі на добу. На 3-4 день у хворого з'явиться неприязнь до пияцтва.
 • Беремо столову ложку стебла плауна-баранца, заливаємо 250 грамами теплої води. Все це потрібно потомить на вогні 15 хвилин і розбавити водою, щоб обсяг відповідав 200 мілілітрів. Випивати відвар треба натщесерце по 2 столових ложки. Через півгодини прийняти чарку горілки. У алкоголіка з'явиться багаторазова блювота. Перед черговим нападом блювоти необхідно випивати дозу алкоголю, так продовжувати, поки вона не припиниться. Такий спосіб необхідно використовувати кожну тиждень весь місяць. Після такого болісного кошти у колишнього алкоголіка буде з'являтися відразу побачивши або запаху алкогольних напоїв.
 • Можна спробувати позбавити алкоголіка від пияцтва, застосовуючи гриб гнойовик. Він не містить токсичнихСильний засіб від пияцтва

  Народні рецепти від алкоголізму бувають абсолютно різними і носять досить поширений характер.

  Речовин, тому його можна застосовувати без остраху отримати отруєння. Гриб можна зварити або посмажити. Потім в якості обіду або вечері нагодувати алкоголіка, але, не зважаючи на спільно алкоголь, так як має місце ризик сильного отруєння. А після, 2-3 дня вживаючи міцні напої, алкоголіка буде вимотувати жахлива нудота і тривала блювота. Такий спосіб бажано повторювати через день 3 тижні. Судячи з численних відгуків, після цього кошти алкоголік випивати вже не захоче.

 • Перевірена, і, напевно, найефективніший засіб в боротьбі з алкоголізмом - копитняк європейський. Візьмемо чайну ложку кореня цієї трави, заллємо гарячою водою і прокип'ятити близько 5 хвилин. Відвар настояти цілу годину. Для найкращого ефекту столову ложку зілля підлити в півсклянки міцного вина або горілки. Така процедура спричинена інтенсивну нудоту і тривалу блювоту. Лікування проводити близько 2 тижнів. Алкоголіку не захочеться навіть і стать чарочки будь-якого спиртного. Таке народний засіб категорично не можна приймати вагітним жінкам.
 • Ось так повільно, але вірно можна прийти до бажаного результату і позбутися від пияцтва. Ці народні засоби шкідливі кожен по-своєму тому, якщо не хочете, щоб вашого дорогого людини наздогнав летальний результат, то спочатку проконсультуйтеся з фахівцем.

  Alcogolizm. com

  Народні засоби від пияцтва - один з методів боротьби

  Напевно, головна проблема нинішнього суспільства в тому, що воно завжди від чогось або від когось залежить. Є більш-менш небезпечні пристрасті, але немає таких, які б не відбивалися на нашому здоров'ї. Залежність від інтернету, шкідливої ​​їжі, солодких напоїв, наркотиків, сигарет, алкоголю. Випиваючи на святах і банкетах за компанію або зустріч, за успішно закінчена справа або за перемогу улюбленої футбольної команди, людина не помічає, як алкоголь стає частиною його життя. Він випиває вже без приводу, витрачає на випивку відкладені гроші, свариться з сім'єю і не хоче нічого міняти.

  Заради моменту ейфорії і блаженства він продає речі, забуває про роботу і дітей, про цікаву та насиченого життя. І вже є назва цієї хвороби. Саме хвороби, тому що через пияцтво діти стають сиротами, люди гинуть через водіння в нетверезому вигляді, руйнуються сім'ї, сама людина перестає чимось відрізнятися від тваринного, позбавляється розуму. Це захворювання - алкоголізм (іншими словами - пияцтво). І з цією заразою можна і потрібно боротися, від п'яної життя до нормального всього кілька кроків, але їх треба не побоятися зробити.

  Один з найважливіших факторів лікування пияцтва - визнання алкоголіком того, що він дійсно має залежність.

  А потім хворий сам повинен виявити бажання лікуватися і прийняти допомогу від сторонніх осіб або рідних.

  Один з методів боротьби з алкоголізмом - народні засоби, які часто можуть допомогти навіть у самій безвихідній ситуації. Які є народні методи і як перемогти хворобу?

  Трав'яні напої проти алкоголізму

  Народні засоби не можуть заподіяти шкоди здоров'ю, а тільки поліпшать його, це різні відвари, настоянки. Для того щоб приготувати такий засіб з трав, необхідно 4 чайні ложки чебрецю повзучого і по 1 чайній ложечці золототисячника і полину гіркого. Все слід завантажити в міксер і подрібнити. Якщо в домашньому арсеналі відсутній такий прилад, то поріжте траву дрібно на кухонній дошці і покладіть в спеціально приготовлену миску, перемішайте. Після цього потрібно взяти 1 столову ложку приготованої суміші, покласти в звичайний стакан і залити окропом. Залиште настоюватися відвар на 2-2,5 години і процідіть після того, як вийде час. Це народний засіб від п'янки кращого за все приймати за півгодини до обіду, сніданку або вечері по 1-2 столовій ложці протягом 3 місяців по 3-4 рази на день. Ці трави нешкідливі і не можуть отруїти організм, але вже після місяця застосування відвару ви відчуєте небажання часто випивати і потихеньку повернетеся до нормального життя. Відгуки про це настої найпозитивніші, він творить чудеса.

  Пияцтво також можна вилікувати за допомогу лаврового листа і кореня, які використовували ще наші прадіди і прабабусі. Для виготовлення наступної настойки потрібно 250-300 мл горілки, корінь і листя лаврове листя. Покладіть всі інгредієнти в горілку (нарізати не потрібно) і залиште настоюватися на 2 тижні в холодильник або на балкон. Коли пити цю настоянку, не має значення, її потрібно просто випити. Одне прийняття настою має викликати відразу до алкоголю і допомогти людині позбутися від пияцтва.

  Лікування зеленими яблуками

  Від пияцтва в народній медицині також використовують лікування зеленими яблуками, які в деяких випадках дійсно рятують від хвороби. Зцілення цим способом передбачає поживу в день 3 зелених кислих яблук, приготованих в спеціальних умовах.

  Їх потрібно купити, увіткнути в них 5-6 звичайних цвяхів і залишити в такому стані на день. Вийняти цвяхи і з'їсти протягом 24 годин. Такий засіб іноді допомагає побороти в собі згубну залежність і витрачати гроші не на пляшку, а на поліпшення житлових умов або на улюблених.

  Медова дієта проти алкоголізму

  Побутує така думка, що людина починає часто пити алкоголь через нестачу калію в організмі, який заповнює алкогольна продукція. Суть такого засобу полягає в тому, що при вживанні меду у великих кількостях у людини слабшає тяга до спиртних напоїв, а потім зникає. У перший день вранці треба прийняти 18 чайних ложок меду (по 6 ложок кожні 20 хвилин), а через 2 години виконати процедуру заново.

  Пити алкоголь в цей день заборонено. На другий день хід дій не змінюється, тільки після першого прийому можна трохи перекусити чимось легким і з'їсти 4 чайних ложки меду, випити чарку, якщо спостерігається сильна ломка. Тобто процедура триває протягом 2 днів. Результатом застосування цього народного засобу повинен стати відмова від алкоголю і перехід до тверезого буття.

  Народні засоби від пияцтва, викликають блювотний рефлекс

  Допомагають у боротьбі з алкоголізмом пагони плауна-баранца. Але перед прийняттям цього кошти від п'янки необхідно кілька разів подумати, тому що рослина отруйна. Його не можна вживати діабетикам, астматикам, гіпертонікам, хворим на виразку шлунку, тому що це може спричинити за собою серйозні ускладнення. Треба взяти 1 столову ложку пагонів плауна-баранца і залити склянкою теплої води, прокип'ятити 15-20 хвилин і додати ще кип'яченої води, щоб загальний обсяг дорівнював 200 мл. Вживати відвар від пияцтва необхідно на порожній шлунок по 2 столові ложки зараз, а через 20-25 хвилин випити трохи алкоголю. Людину починає сильно і багато рвати. І перед кожним початком приступом блювоти треба знову давати дозу алкоголю і продовжувати цю процедуру до тих пір, поки хворого не перестане рвати. Такі дії необхідно робити щотижня протягом місяця. Після цього одужав буде повернути від алкогольної продукції.

  Гриб гнойовик не володіє отруйними властивостями, тому можна не боятися застосовувати його від пияцтва на практиці. Слід придбати гриб і зварити або посмажити його. Потім під виглядом обіду або вечері пригостити алкоголіка, але не можна, щоб під час цього прийому їжі людина пила алкоголь. Інакше високий ризик отруєння. Потім протягом 2-3 днів при прийомі спиртних напоїв хворого буде рвати і нудити. Такі процедури бажано робити 2 рази на тиждень протягом 2-3 тижнів. Більше пити вже не захочеться, відгуки це підтверджують.

  Народний засіб проти п'янки на всі часи - копитняк європейський. Ці ліки надає сама природа. Для приготування настоянки з копитних європейського потрібно взяти 1 чайну ложку кореня рослини на склянку гарячої води і прокип'ятити протягом 5 хвилин. Потім розчин повинен настоятися в теплому місці годину. Можна підлити 1 столову ложку настою в 100 г горілки. Такий метод викличе сильну блювоту і нудоту. Лікування слід продовжувати протягом 2 тижнів (всього 6-8 процедур). Людині вже навряд чи захочеться напитися. Не можна використовувати розчин при вагітності і стенокардії.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Ефективні народні засоби від алкоголю

  Багато людей, що знаходяться в алкогольній залежності, вважають за краще застосовувати для лікування алкоголізму народні засоби, а не користуватися таблетками та іншими медичними препаратами.

  Методи, які рекомендують народні цілителі, мають одну незаперечну перевагу: вони дозволяють займатися самолікуванням найбільш ефективними і доступними засобами.

  І робити це анонімно. Коли людина усвідомлено підходить до наявності проблеми, розуміючи, що він страждає від алкоголізму, у нього з'являється стійке намір повернутися до повноцінного життя. І народні засоби йому будуть в цьому допомагати. Приймати їх можна як незалежно, так і одночасно з медичними препаратами, зробивши і ті і інші при цьому частиною єдиного комплексного лікування.

  Головне, щоб ініціатива кинути вживати спиртні напої виходила безпосередньо від самого хворого. Тоді, прислухаючись до підказок власного організму, він зможе вибрати «свій рецепт», і одужання піде набагато швидшими темпами. Якщо людина не бачить нічого поганого в регулярному вживанні алкоголю, йому можуть допомогти впоратися з проблемою близькі. Небайдужий чоловік поруч додає шанси на перемогу в справі лікування алкоголізму у рідну людину.

  Принцип дії народних засобів

  Оскільки питання вимагає делікатного підходу і саме на часі, давайте детально розглянемо народні способи лікування алкоголізму.

  Народні цілителі пропонують безліч способів лікування алкогольної залежності, основу яких складають настояні і відварені трави, прийом інших природних продуктів. Проводять з їх допомогою самолікування алкоголізму або лікують анонімно. Мета всіх проведених маніпуляцій за допомогою народної медицини (не таблетки) - викликати характерне огиду і неприйняття алкоголю.

  Класичні варіанти лікування

  Дані народні рецепти відварів і настоїв для позбавлення від згубної пристрасті застосовують при наявності стійкого бажання усунення залежності безпосередньо у хворого за допомогою самолікування.

  Трав'яний збір № 1. У рівних частинах змішують траву деревію з полином, звіробоєм і м'ятою. Додають до збору дрібно порубаний корінь дягелю і ще ягідки ялівцю. Десертну ложку суміші заварюють склянкою окропу, настоюють хвилин 10. П'ють засіб по склянці чотири рази в день. Трави використовувати краще свіжозрізані, а не сушені.

  Трав'яний збір № 2. Змішують 4 стіл. ложки чебрецю повзучого з золототисячника і полином, взятих по 1 чайній ложці. З збору відокремлюють 1 стол. ложку і заливають 1 ст. окропу. Вичікують 1 годину, поки настоїться, після чого проціджують. П'ють відвар до їжі за 20 хвилин в кількості 1-2 стіл. ложок.

  Лист лавровий. 2 листочка лаврушки додають в 250 мл горілки. Настій витримують в теплі пару тижнів. Залежна людина може приймати по 2-3 ст. ложки настою перед їжею. Лаврушка сприяє розладу шлунка і блювоті, що відбиває геть тягу до спиртного. Рекомендують пити протягом тижня - 10 днів щодня.

  Відвар з мучниці. 2 стол. ложки листа мучниці заливають склянкою окропу. Ставлять на вогонь і чекають закипання. Відвар охолоджують. Приймають по 1 стол. ложці 6 разів на день. Час трапез не впливає на прийом відвару. Даний метод показав свою ефективність при ізлечіваніе пивного алкоголізму. Це народний засіб від алкоголізму передбачає лікування протягом 2 місяців.

  Овес і календула. У каструлю об'ємом 3 л насипають нечищений овес до її середини. Поверх ллють воду, заповнюючи їй овес доверху. Каструлю ставлять на плиту і доводять до закипання, після чого ще півгодини - 40 хвилин варять. Відвар зливають, кладуть в нього 100 г квіток календули. Накривши кришкою, загортають і ставлять в тепло. Після закінчення 12 годин відвар проціджують. Прийом відвару: 200 г до моменту прийому їжі тричі на день. Відраза до спиртних напоїв проявляється на 3 або 4 день.

  Застосування щавлю кучерявого. Стіл. ложку кореня кучерявого щавлю заливають окропом, потім кип'ятять ще близько 5 або 7 хвилин під кришкою. Відвар загортають і залишають години на три. Народний засіб від алкоголю для самолікування приймають 6 разів на день по 1 стол. ложці. Народні препарати з щавлю допомагають вийти із запою, викликають стійку неприязнь до пияцтва.

  Лікування Баранця. 10 г гілочок Баранця заливають 200 г окропу і кип'ятять чверть години на несильному вогні. Відвар вживають в кількості 2-х стіл. ложок укупі зі спиртним. Прийом такого засобу повинен спровокувати нудоту і блювоту. Після 3-4 процедур випитого даного напою виникає відчуття рефлекторного відрази до алкоголю. Перед тим як починати лікуватися Баранця, потрібно витримати паузу в прийнятті спиртного протягом хоча б 4 днів.

  При яскраво вираженому бажанні самого питущого людини впоратися з пияцтвом зазначені способи будуть діяти більш ефективно.

  Лікування від пияцтва анонімно

  Дуже часто алкоголік не вважає себе таким і вже тим більше відмовляється від запропонованого лікування (самолікування він не розглядає), ігноруючи простягнуту йому руку допомоги близького. Тоді єдиним виходом із ситуації для його рідних стає рішення лікувати алкоголіка без його відома.

  Настоянка з горіхових сережок. Сережки з горіха збирають в момент їх розпускання. Бутель об'ємом 0,5 л на три чверті заповнюють сережками, долив горілки доверху. Настій витримують 10 днів в темряві. Після цього готовий настій виставляють в бутлі на добре доступний для огляду місце, на якому хворий міг помітити і випити її. Потім можна давати пити настій через якісь проміжки часу, формуючи тим самим стійку відразу до горілки.

  Ліки з панцира річкового рака. Річкових раків відварюють і вивільняють з панцирів. Панцирі перуть в порошок, який потім підмішують в їжу хворого по половині чайної ложки тричі на день. Своє дію порошок надає після випитого спиртного: з'являється нудота і блювота. Засіб застосовують, поки що лікується повністю не відмовиться від пияцтва.

  Полин з чебрецем. Дані трави можна використовувати в якості препарату від алкоголізму, як незалежно один від одного, так і разом. Для збору: полин перемішують з чебрецем в однаковому співвідношенні (1/1). Три стіл. ложки суміші заливають окропом (1 стакан), настоюють 1 годину. Приготований відвар додають в блюда і напої, які вживає хворий або підмішують безпосередньо в горілку. Поєднання алкоголю і відвару призводить до сильного розладу шлунка, нудоті і викликає блювоту. Курс лікування становить від 5 днів до двох тижнів залежно від індивідуального стану хворого.

  Настоянка з перцем. 20 г порошку червоного стручкового перцю заливають 0,5 л спирту (горілки). Закриту щільно ємність залишають в темному місці на два тижні. Періодично бутель струшують, коли вміст в ній настоюється. Готовий настій проціджують і змішують з вином, яке хворий вип'є. На 1 л вина капають 3 краплі настоянки. Після повного спустошення тари тяга до спиртного повинна абсолютно зникнути.

  Олеандр. Лист олеандра (5 штук) подрібнюють і заливають 0,5 л горілки. Настій витримують 10 днів, після чого проціджують. Страждає пияцтвом дають пити по 50 г в день в якості похмелитися кошти. Після прийому 2,5 л настою тяга до п'янки зникне.

  З аналогічним підходом застосовують для лікування залежності від пияцтва будь народний засіб з полином, на основі любистку, європейського копитних, чемерицеву води.

  Інші варіанти лікування в домашніх умовах

  Щоб знизити тягу до алкоголю, вдаються до лікування народними засобами. Тобто використовують стандартні продукти, що викликають неприйняття спиртного і більш сильний опір організму.

  Якщо вирішено допомогти близькій людині, яка п'є, то можна завести вдома чайний гриб. Настій з гриба істотно зменшує потяг до спиртного. П'ють по одній склянці настояного тиждень гриба по кілька разів за день.

  Чайну ложку любистика (подрібнений корінь) і два листка лаврове листя заливають склянкою горілки і витримують два тижні. Проціджений настій дають хворому по 1 ч. Ложці 4 рази на день. Цей народний спосіб сприяє появі відрази до пияцтва.

  Лікування медом. Застосування народних способів лікування за допомогою меду і його продуктів засновують на тому, що потяг до горілки може бути викликано нестачею калію в організмі чоловіка. Постійний прийом меду як калієвого джерела нейтралізує намір випити, сприяючи відновленню організму від впливу спиртного. Кожні 20 хвилин протягом 1 год дають з'їсти хворому 6 ч. Ложок (18 стіл. Ложок за 1 годину). Потім роблять паузу на 2 години. Після чого процедуру з прийняттям меду заново виконують. На сніданок другого ранку алкоголіку знову дають мед в такій же кількості (перед прийомом меду можна похмелитися). Поснідавши, подають ще 6 ч. Ложок. Якщо процес повторювати протягом 3-4 днів, з'явиться неприйняття горілки і вина.

  Яблука, кислуваті на смак, істотно знижують потяг до горілки, якщо їх з'їдати по три штуки щодня. Протягом 6 тижнів продовжують лікування яблуками, при цьому має сенс дотримуватися дієти.

  Лікування лимонним соком. На порожній шлунок випивають свіжовичавлений сік 5 лимонів, який змішують з парою ложок цукрового піску і 100 мл води. Кислота, що міститься в лимоні, зніме тягу до спиртного, якщо використовувати лимон протягом місяця-півтора. Даний метод протипоказаний тим, хто страждає на виразку і шлунка і дванадцятипалої кишки.

  Суміш капустяного і гранатового соку (досить ефективний спосіб). Приготувати два свіжих соку: один зі свіжої капусти, інший з насіння граната. Соки краще готувати самостійно вдома, а не купувати готові покупні з магазину. Змішують і дають в такому вигляді чотири рази в день по півсклянки перед їдою. Рецепт можна урізноманітнити, додавши до соків половину склянки яблучного оцту. Всі кип'ятять. Остудивши, засіб приймають по 1 стол. ложці перед кожною трапезою. Ефективність даного способу доводять відгуки брали його людей.

  Перга (бджолиний хліб) вважається досить дієвим засобом позбавлення від залежності. Особливо варто відзначити той факт, що, застосовуючи даний засіб, ви істотно зменшите наслідки від виникнення психічної травми. І це все стає помітним після закінчення 2-3 днів від початку курсу. За півгодини до їжі беруть 0,5 ч. Ложки перги і 0,5 ч. Ложки меду. Відразу не ковтають: засіб тримають у роті довше, розсмоктуючи його. І лікувальний ефект виходить саме за рахунок цього. Приймають 3 рази на день. Для профілактики - 3 рази на тиждень. Використання перги позначається позитивно на кровообігу мозку, зниженні потреби в спиртному, поліпшення роботи печінки.

  Прийом чаю. У рівних співвідношеннях змішують: деревій, полин, м'яту. Змішують збір з корінцями дягелю і аїру болотного (по 0,5 частини) з плодами ялівцю. Всю суміш подрібнюють. Заварюють чай з розрахунку: на 1 ст. окропу беруть 1 жменьку приготованого збору. Чаєм поять хворого від 10 днів до двох тижнів чотири рази в день. Потім роблять зупинку в п'ять днів і курс повторюють. Лікувати чаєм можливо протягом двох-п'яти місяців, поки до спиртного тяга не зникне.

  Можливе застосування лікувальних чаїв для тривалого лікування наслідків інтоксикації алкоголем. До складу напою 31 від алкоголізму входять трави, що роблять чай кориснішим, ніж простий чорний або зелений чай. Всі компоненти додають в чай ​​і настоюють протягом 30 хвилин або нагрівають чверть години. Переліки використовуваних трав для виготовлення чаю різноманітні:

  • Плоди шипшини, листя смородини, лісової суниці, чебрецю, ожини (в рівних частках) додають в чорний чай, дають настоятися;
  • Шкірку яблук відварюють у воді протягом чверті години на невеликому вогні, хвилини за 3 до кінця варіння іноді додають суху цедру цитрусових, суміш додають в чай;
  • У рівних долях золототисячник і азан, спосіб приготування все той же.

  Поєднання з медикаментозним курсом

  Регулярне вживання подібного чаю очистить організм від шлаків, надасть протизапальний ефект, а через якийсь час призведе роботу органів і систем, які постраждали від пияцтва, в норму. Звичайно, в повній мірі потяг до спиртного дані препарати не знімають.

  Тому застосовувати лікувальні напої доцільно після проходження медикаментозного курсу лікування таблетками - в цілях нормалізації роботи організму і позбавлення від наслідків вживання алкоголю.

  Можете прочитати відгуки тих, хто брав чай ​​з метою реабілітації після медичної терапії лікування алкоголізму.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Порівняння найпопулярніших препаратів від алкоголізму

  Алкоголізм - це дуже серйозний захворювання, від якого страждає не тільки п'є людина, але і всі люди, які живуть поруч з ним. Часто алкоголік не усвідомлює всієї небезпеки свого згубної пристрасті і, беручи до уваги себе хворим, свідомо відмовляється від лікування і продовжує доставляти масу проблем собі і своїй родині. Хоч і вважається, що пияцтву більше схильне доросле чоловіче населення, жінки і діти страждають від нього теж. Причин, які штовхають людей на сумнівний шлях пристрасті до зеленого змія, безліч. Це можуть бути незадоволеність життям, постійні стреси, нерозділене кохання, проблеми на роботі і багато іншого. Не останню роль в поширенні алкоголізму відіграє генетичний фактор.

  Алкоголізм: пошуки виходу

  Головний симптом алкоголізму - постійне бажання випити.

  Алкоголік знаходить будь-який привід для того, щоб пригубити чарку зі спиртним. Постійне пияцтво призводить до деградації особистості, після чого людині вже неважливо те, як він виглядає, що про нього думають, чим йому потрібно займатися.

  Потрапивши в алкогольну залежність, люди роблять масу страшних злочинів, які на тверезу голову ніколи б не створили. На сьогоднішній день є чимало способів позбавлення від пияцтва, найбільш ефективні з них - лікарські препарати від алкоголізму.

  Щоб вилікуватися від алкоголізму, хто п'є людині потрібно усвідомити свою проблему і докласти всіх зусиль для її вирішення.

  Але часто алкогольна залежність хвилює не стільки самого алкоголіка, скільки його сім'ю. Ось і замислюються домочадці про те, які таблетки або порошки можна потайки підсипати людині в їжу, щоб у нього виникло відразу до спиртного. Але мало які ліки здатне вбити в алкоголіка бажання випити. Будь-які препарати від алкогольної залежності мають свої протипоказання і особливості прийому, тому їх повинен призначати нарколог. Завданням родичів є умовити питущого людини лікуватися і забезпечити йому спокійне психологічну обстановку в будинку.

  Класифікація засобів, що призначаються при алкоголізмі

  Давайте розглянемо, які препарати від алкоголю можна придбати сьогодні в аптеках. Всі засоби лікування від алкогольної залежності діляться на 3 групи:

  • Таблетки і краплі, що полегшують синдром похмілля;
  • Медикаменти, що ослабляють тягу до алкогольних напоїв;
  • Ліки, які викликають огиду до спиртного.

  Лікарські засоби першої групи до антиалкогольним можна віднести умовно, так як вони не виліковують від залежності, а лише покращують самопочуття людини, яка п'є після зловживань спиртними напоями. До медичних препаратів цієї групи відносяться "Медихронал", "Алька-Зельтцер", до них також можна віднести всім відомі аспірин і парацетамол, будь-які полівітаміни. Небезпека перерахованих ліків в тому, що, полегшуючи стан алкоголіка з ранку, вони тільки погіршують його згубну звичку, адже провокують його на безконтрольне вживання міцних напоїв у вечірній час. Вони не борються з алкогольною залежністю і тому ні до чого людині, що мріє кинути пити.

  Популярні в Європі і США таблетки, дія яких спрямована на зниження бажання випити, в країнах СНД практично не зареєстровані. Ціни на препарати цієї групи, представлені на медичному ринку нашої країни, нерідко перевищують 100 доларів і багатьом нашим співвітчизникам просто не по кишені. Російський аналог західних препаратів, що знижує тягу до спиртного, Пропротен-100 не виправдав покладену на нього місію. Максимум, що може допомогти цей лікарський засіб алкоголіку, так це вивести його з тривалого запою і полегшити самопочуття після алкогольних узливань. Людина, що пройшла курс лікування Пропротеном-100, через деякий час знову може повернутися до алкоголізму. Побічна дія ліків - можливість виникнення галюцинацій.

  Найпопулярніші та ефективні медичні препарати, спрямовані на придушення залежності до алкоголю, - це ті, які викликають непереносимість спиртних напоїв організмом. Давайте розглянемо, які є препарати від алкозалежності, що викликають огиду до випивки.

  Таблетки від алкоголізму

  Перше місце в списку препаратів від алкоголю займає дисульфирам (його аналогами є "Абстініл", "Тетурам", "Антабус"). В результаті лікування цим медикаментом прийнятий алкоголь трансформується в токсична сполука ацетальдегід, що викликає у людини, яка п'є різке погіршення самопочуття у вигляді блювоти, нудоти, тахікардії, головного болю, нападів паніки. Доходить до того, що алкоголік не може пити і змушений самостійно відмовитися від пияцтва. Дісульфірам - старий вітчизняний препарат, їм лікували від алкогольної залежності ще в радянські часи. У лікувально-трудових профілакторіях лікарі-наркологи змушували питущих людей приймати ліки одночасно з міцними напоями, викликаючи цим самим у них бурхливі побічні явища. Після такого лікування навіть згадки про горілку викликали у людини блювотний рефлекс.

  Дісульфірам є найдешевшим засобом від алкоголю, тому він доступний всім бажаючим. Препарат має токсичною дією, тому лікування їм можна проводити тільки короткими курсами. При тривалому застосуванні засіб руйнує печінку і викликає стійкі нервові розлади. Без відома хворого здійснювати лікування складно, так як ліки має специфічний присмак і тому не може бути підмішано до їжі або напоїв. Через деякий час після антиалкогольної терапії до питущого людині може повернутися бажання випити, але люди, які відчули на собі всі «принади» зцілення дисульфірамом, навідріз відмовляються проводити повторні курси лікування проти алкоголізму за допомогою цього препарату.

  Французький аналог дисульфіраму - таблетки "Еспераль". Його головна відмінність від вітчизняного противоалкогольного кошти - високий ступінь очищення, через що побічні ефекти не так яскраво виражені. У всьому іншому "Еспераль" відповідає дісульфіраму. Для досягнення відрази від алкоголю препарат досить приймати 1 раз на добу. Перший результат можна очікувати вже через 10-12 годин. "Еспераль" діє таким чином, що з часом у людини, схильного до пияцтва, пропадає задоволення від алкоголю.

  "Лідевін" випускається в таблетованій формі. Він є з'єднанням діючої речовини дисульфіраму з вітамінами нікотинамід і аденін. Вітаміни додані в препарат з метою зниження згубного впливу дисульфіраму на нервову систему людини. "Лідевін" непогано переноситься хворими, але має ті ж побічними явищами, що і традиційний дисульфирам. Препарат рекомендований до тривалого використання при лікуванні алкогольної залежності.

  Розчини й ін'єкції, що рятують від тяги до випивки

  "Колме" - популярний іспанський препарат від алкоголю, проводиться у вигляді розчину для пиття. Головне діюча речовина в "Колме" - ціанамід. Саме його сила викликає у хворого непереносимість спиртних напоїв. Ціанамід має подібне вплив з дисульфірамом, але діє він набагато м'якше останнього. "Колме" відноситься до нетоксичним медикаментозних засобів, курс лікування їм може тривати до 6 місяців. Прозору рідину без запаху і смаку без праці можна додавати в їжу або чай, і питуща людина навіть не буде здогадуватися про те, що його лікують від алкоголізму. Єдиним недоліком препарату є його дорожнеча (близько 40 доларів).

  Упаковки "Колме" вистачає в середньому на 1 місяць лікування. Ефект від його прийому настає вже через годину після прийому першої дози. Цей протиалкогольний розчин отримав позитивний відгук з боку більшості країн і був включений в перелік основних медикаментозних засобів боротьби з алкоголізмом в Європі і Америці.

  Вище були перераховані найбільш поширені препарати при алкоголізмі, що випускаються для орального застосування. Тепер ознайомимося з медикаментозним засобом "Тетлонг-250 ?, призначеним для введення. Діючою речовиною ліки є все той же дисульфирам, проте з більш уповільненою швидкістю всмоктування. В результаті лікування" тетлонг-250? під шкірою людини утворюється скупчення препарату, який продовжує діяти тривалий час після уколу. Препарат вводиться в організм 1 раз в 20 діб. Для досягнення стійкого ефекту хворому призначають курс лікування, що складається з 10 уколів. При поєднанні спиртних напоїв і "тетлонг" виникають побічні явища, характерні для лікування дисульфірамом.

  Не забувайте, що будь-який з препаратів при алкоголізмі повинен призначати фахівець-нарколог. Лікування призначеними медикаментозними засобами теж має проходити під безпосереднім контролем лікаря. Тільки лікар зможе індивідуально підібрати лікарський засіб і пояснити всі нюанси його прийому, порекомендувати інші методи терапії від алкогольної залежності. Однак не варто цілком сподіватися на чарівну дію таблеток, крапель і уколів, так як жоден препарат не допоможе страждаючому від пияцтва людині, якщо він сам не захоче кинути пити.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Народні засоби від пияцтва

  Боротьба з алкоголізмом ведеться вже багато років. Причому, навряд чи хтось зможе назвати більш достовірні дані про те, як довго людство страждає від цієї залежності. Вчені прийшли до висновку, що 6000 років тому єгиптяни вже знали, що таке пиво і вино. А християнські традиції називали вино «кров'ю Христа», а тому вважали його божественним даром. Однак незабаром після відкриття алкоголю довелося шукати і засоби позбавлення від його залежності, так як багато людей були вже не в змозі відмовитися від цієї звички.

  Зараз існує безліч методик лікування від алкоголізму, що включають в себе і комплекс медикаментів. Однак найпершими способами лікування були народні засоби. Їх і зараз існує чимало, і більшість з них перевірені століттями. Однак слід врахувати той факт, що пристрасть до алкоголю має не тільки фізичну природу, а й психологічну. Відсутність комплексної багатосторонньої роботи часто призводить до зриву, при якому людина повертається до вживання спиртного. Якщо з якоїсь причини лікування в клініці не підходить, саме час почати діяти по-старому.

  Лікування в домашніх умовах з використанням трав

  Знахарі використовують в своїй роботі народні засоби від пияцтва, заснованих на різному складі. Великого поширення набула фітотерапія, причому основними інгредієнтами виступають:

  • Копитень;
  • Полин;
  • Чебрець;

  Давно помічено, що ці рослини мають унікальну властивість - провокувати стійку відразу до вживання алкоголю. Причому ефект здіймаючи навіть в запущених випадках. Проте характерною особливістю народних рецептів вважається різна реакція організму на той чи інший збір. Трапляється, що один і той же спосіб може допомогти одному пацієнтові і не допомогти іншому. Тоді для досягнення ефекту потрібно буде випробувати декілька засобів.


 • Рецепт 1. Для того щоб приготувати сировину, буде потрібно 2 ст. ложки чебрецю, а також по 1 ч. ложки полину і золототисячника. Збір повинен бути попередньо подрібнений і ретельно змішаний. Для підготовки відвару в склянку окропу додають столову ложку суміші і настоюють 3 години. Приймати такий засіб рекомендується протягом 3 місяців без перерви. В день потрібно випивати по 2 ст. ложки 5 разів до їжі. В результаті лікування у хворого починає формуватися стійка відраза до будь-якої випивки.
 • Рецепт 2. Існує і ще один рецепт відвару, що допомагає в боротьбі з алкоголізмом. На відміну від попереднього кошти, його додають в спиртні напої, які вживатиме хворий. Цей спосіб відмінно підійде в тих випадках, коли сам залежний відмовляється від лікування. Для відвару потрібно столова ложка копитних європейського. У склянці окропу траву потрібно мучити близько 10 хвилин. Після остудженому і проціджування його додають в спиртне з розрахунку 1 ст. ложка кошти на 100 мл алкоголю. Результат - повторна блювота, що вплине на тягу до згубної звички. Важливо пам'ятати, що такий спосіб впливу підходить лише тоді, коли у пацієнта немає таких захворювань, як виразкова хвороба шлунка, ерозивний гастрит, епілепсія і езофагіт.
 • Рецепт 3. Один з найдієвіших способів лікування залежності. Багато разів доведено, що після 2-3 тижнів прийому такого засобу, бажання випити повністю зникає. Для приготування відвару потрібно по 1 ч. Ложці золототисячника і полину. Суміш заливають 250 мл гарячої води і доводять до кипіння. Після того, як рідина буде проціджений, хворий повинен випити її протягом дня невеликими порціями.
 • Настоянки від алкоголізму

  Дія цих коштів повністю аналогічно дії відварів на основі трав. Після його вживання починається сильне шлунково-кишковий розлад, яке супроводжується діареєю і сильною блювотою. Хворий після такого впливу починає відчувати, що пити ніякої алкоголь він не може - з'являється відчуття відрази.

  Слід зазначити, що лікування пияцтва в домашніх умовах набагато рідше використовує настої, так як вони містять в своєму складі спирт. Однак це зовсім не заважає їм вважатися ефективними засобами.

  Лавровий лист. Для виготовлення настою потрібно 7 або 8 листочків лавра і 1 літр будь-якого алкогольного напою. Наполягати це засіб потрібно від 7 до 10 днів в прохолодному темному місці. Проціджений рідина дають хворому в невеликих кількостях, але регулярно.

  Гарбузове насіння. Заміною лаврового настою може бути настій з гарбузового насіння. При цьому на 1 літр алкоголю береться стакан насіння, попередньо подрібнених. Наполягати його потрібно трохи довше - 2 тижні. Вживати також, як і лаврову настойку невеликими дозами.

  Клопи-малинники. У народній медицині широко відомо і використання таких незвичайних засобів, як настойка з зелених клопів-Малинников. Головна особливість цих комах полягає в їх вкрай неприємне і різкому запаху. Для приготування зілля потрібно буде запастися кількома такими клопами і настояти їх в літрі алкоголю близько 10 днів. Рідина, що отримується в результаті цього, має аналогічний запах, що безсумнівно блокує у алкоголіка бажання випити.

  Знавці народної медицини попереджають, що таке лікування пияцтва народними методами має вживатися з великою обережністю, тому що викликає різку реакцію організму. У порівнянні з фітотерапією, настої мають сильно виражену дію на пацієнта. Що ж стосується лікування травами, то воно не тільки здатне відвадити від випивки, але і в якійсь мірі нейтралізувати наслідки пияцтва.

  Психологічний аспект лікування

  Як психологічного впливу, сім'я повинна переглянути відносини до хворого на алкоголізм. Так, постійні сварки і докори на цьому грунті лише посилять почуття неспроможності і нікчемності у хворого.

  Для подолання цієї проблеми, родичі повинні з розумінням поставитися до стану залежного, особливо, якщо він сам висловив бажання лікуватися.

  Віра оточуючих людей в силу волі алкоголіка неодмінно викличе у нього позитивні емоції і поліпшать ефект від лікування. У спеціальних клініках такий вплив використовується в комплексі повного лікування

  Izlechenie-alkogolizma. ru

  Препарат від алкогольної залежності Колме

  Ліки від алкоголізму забезпечують медикаментозну підтримку. Є різні препарати, наприклад сильного, але вузького спектра дії. А також широкого, але ефект на алкоголіка від яких буде помітний після тривалого прийому. Якщо Вам необхідно зрозуміти, яке лікарський засіб краще лікує алкогольну залежність, симптоми або наслідки вживання, то ми не закривайте сайт narcofree. ru - тут це є. Нижче повний огляд препарату, який люди часто використовують як ліки від алкоголізму без відома хворого. А зараз для вашої зручності, інші актуальні посилання:

  • Які є сучасні препарати від запійного пияцтва - тут, огляд різноманіття засобів, порівняння груп ліків, виявлення достоїнств і недоліків, область застосування, для чого дають;
  • Порівняти краплі від алкогольної залежності без відома хворого: аналіз і розбір ефективності лікування від алкоголізму рідкими засобами які додають в таємниці;
  • Ліки від алкоголізму Вівітрол проаналізовано тут, що дає прийом будь-яких препаратів з діючою речовиною налтрексон, чи виправдана ціна цього не дешевого препарату;
  • Недорогі таблетки від алкоголізму Тетурам або їх повний зарубіжний аналог Антабус аналізували в цій статті, в розрізі: відгуки після вживання і інструкція із застосування.

  Велика частина питань про алкогольну залежність виходить, на жаль, не від алкоголіка, а від його рідних і близьких. Більшість з них зводиться до того, як змусити лікуватися, чи можна вилікувати алкогольну залежність примусово або без відома самого хворого. А ще, які методи і препарати від алкоголізму вважаються найкращими і ефективними. Такі питання виникають, як правило, вже в випадках запущеного хронічного варіанта захворювання. І задають їх тому що так сильно втомилися від хвороби, що терпіти вже просто немає сил, а просте і дієве - виведення з запою на дому, кодування на тверезість, курс лікування в наркологічному стаціонарі, вже пробували неодноразово. Тепер чомусь допомагає це все гірше і гірше, не те що раніше, рік, три, п'ять років тому. Природно, випробувані вже всі народні засоби і рецепти, звернення до цілителів, екстрасенсів, чаклунів, відунів, знахарів - теж результату не дають.

  Краплі від алкоголізму, які називаються КОЛМЕ здобули заслужену славу, як зручне і дієві ліки, яке блокує можливість випивати. Запам'ятайте цю назву кращого препарату проти алкогольної залежності, тому як він є фактично порятунком для багатьох людей. Звичайно краще коли хворі від спиртного визнають себе алкоголіками і перестають знаходити своєму пияцтву різноманітні пояснення і хочуть вже вилікуватися. Але переваги даного засобу дозволяють почати використовувати їх, навіть якщо такій ситуації не спостерігається.

  І ось нарешті, стражденні дізнаються про краплях без смаку і запаху, які легко і просто додаються в їжу або пиття, а так як у Колме немає смаку або запаху, здавалося б за допомогою них легко лікувати алкоголізм без відома хворого... Звичайно існують інші дозволені препарати проти алкогольної залежності, але у ліки Колме є перевага і не одне. Давайте детально розбиратися з цим засобом від алкоголізму:

  Які показання до призначення краплею Колме?

  Лікарський засіб «КОЛМЕ» використовується для лікування алкогольної залежності метою збільшення тривалості ремісії та профілактікісривов на повернення до вживання спиртного. Які результати від прийому Колме можна очікувати, яке просте ліки викликає відразу до алкоголю так швидко - ніякий засіб конкуренцію лікарського препарату Колме скласти не в змозі. Адже правильно від ліки викликається не огиду, а реакція на появу алкоголю в організмі, вона в свою чергу підтримує негативні відчуття від прийому спиртного.

  Яка тривалість курсу лікування даними краплями від алкоголізму?

  Курс лікування при використанні краплею Колме триває 3 місяці. Ефект від застосування спостерігається в той же день з самого началапріема, вже через всього лише одну годину.

  Яка кількість кошти від алкоголізму Колме необхідно на курс лікування?

  На весь курс лікування протягом трьох місяців буде достатньо три упаковки. Відповідно одна упаковка краплею від алкоголізму забезпечує безперервне лікування терміном в один місяць.

  Чи можливо лікування без відома хворого краплями Колме в домашніх умовах?

  Ці краплі набагато ефективніше, ніж будь-яке домашнє засіб від пияцтва. Так, багатьох препаратів з ним не зрівняється. Найбільш тривалий і сильний ефект від препарату забезпечується, якщо засіб від алкоголізму використовується з відома хворого. Однак в якості прикладу виробник наводить такі дані: «В університеті Куруме - школа медицини (Японія), при застосуванні препарату Колме, без відома хворого, 82% хворих відмовилися від вживання алкоголю». Найкраща ефективність краплею від алкоголізму забезпечується при постійному прийомі, причому, чим довший курс лікування, тим краще дію проти алкоголю. Інші медичні препарати - таблетки від алкогольної залежності на основі дисульфіраму ускладнення дають ще більш важкі. Але виробник краплею від алкоголізму Колме настійно радить починати лікування тільки після консультації з лікарем.

  На чому грунтується противоалкогольное дію Колме?

  Здатність препарату блокувати природну роботу ферменту ацетальдегідегідрогенази, яка бере участь в процесі розкладання етилового спирту в організмі, покладена в основу лікувальної дії краплею Колме. В результаті цього збільшується вміст ацетальдегіду, який викликає вкрай негативні відчуття (тахікардію, приливи крові до обличчя, нудоту, задишку і інші). Таким чином, у хворого виробляється умовно-рефлекторне огиду на смак і запах алкоголю, тому що краплі від алкоголізму роблять його вживання надзвичайно неприємним, але на відміну, наприклад, від вшивання Еспраля наслідки критичного роду наступають набагато рідше.

  Як випливає засіб Колме приймати?

  Рекомендується вживати 15 крапель вранці та через 12 годин 15 крапель ввечері. Даний засіб проти вживання алкоголю без смаку, без запаху, без кольору і тому не змінює смакових властивостей їжі або напоїв. Рекомендується використовувати, додаючи в холодні безалкогольні напої або в будь-яку холодну їжу.

  Як швидко починають і закінчують свою дію ці краплі?

  Після прийому однієї дози препарату Колме він починає діяти приблизно через 60 хвилин, але повне дію ліки проявляє через кілька годин. Захисний ефект реакції на алкоголь істотно слабшає через добу від прийому, однак повністю він пропадає приблизно на третій день. Краплі Колме рекомендується приймати курсом.

  Основні і побічні явища при лікуванні алкоголізму краплями Колме

  Згідно з інструкцією із застосування, при лікуванні препаратом «Колме» з'являється реакція на алкоголь. Прийом спиртного під час лікування викликає такі симптоми: біль у грудях, виражене почервоніння шкірних покривів, «пульсація» в голові і шиї, нудота, слабкість, рясне потовиділення, в найбільш важких випадках - зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, блювота. На характер і ступінь тяжкості зазначених проявів прямо впливають кількість прийнятого алкоголю і зміст ліки в крові.

  Після прийняття будь-якого спиртного напою, симптоми проявляються через десять або двадцять хвилин і триває від півтора до двох годин. Гостре стан триває до 40 хвилин, потім неприємні відчуття йдуть на спад. Без вживання спиртного краплі від алкоголізму добре переносяться, викликаючи стійку відразу до алкоголю. У рідкісних випадках можливі шкірні висипання, втома, сонливість. При появі цих побічних ефектів необхідно зменшити дозу лікарського засобу.

  Не забувайте, це тільки реклама, якби все насправді було б так добре, наркологи б уже залишилися без роботи!

  Narcofree. ru

  Народні засоби від алкоголізму

  Якщо вас замучили безперервні запої близької людини, який ніяк не визнає хвороба - залежність від спиртного і зовсім не хоче лікуватися, можливо, прийшов час почати боротьбу з алкоголізмом народними засобами.

  Адже не дарма народна медицина накопичила безліч рецептів лікування патологічної залежності (алкоголізму). Всі рецепти та методи можна розділити на кілька категорій, від самих екстремальних до цілком рядових і безпечних.

  У чому ж полягає лікування алкоголізму народними засобами, які рецепти пропонує нетрадиційна медицина, щоб вилікувати алкоголіка зі стажем і врятувати його від пияцтва?

  Щадні методи лікування алкоголізму

  Вони безпечні тим, що практично не мають протипоказань, а вже наскільки ефективні ці рецепти - покаже час. Їх дієвість заснована на тому, що у алкоголіків спостерігається стійка нестача калію, що викликає залежність від випивки, яку і заповнюють ці продукти. Тим самим ці народні засоби проти алкоголізму зменшують тягу до випивки.

  Лікування медом

  Це народний засіб засноване на точному виконанні наступних дій:

 • Спочатку людина повинна з'їсти за 1 годину 18 столових ложок натурального меду, точніше, по 6 ложок кожні 20 хвилин. Потім зробити перерву на 2 години.
 • Тепер процедуру повторюємо.
 • На наступну добу перед сніданком знову потрібно з'їсти мед в тій же кількості, причому перед цим можна навіть похмелитися.
 • Поснідавши, потрібно з'їсти ще 6 чайних ложок меду.
 • Такий цикл прийому меду повторити 3-4 дня, після чого формується неприйняття спиртного, і боротьба з алкоголізмом завершується перемогою.

  Лікування лимоном

  Цей народний рецепт заснований на тому, що лимонна кислота (як вважається) зменшує тягу до спиртного. Тому протягом 30-40 днів потрібно випивати свіжовичавлений сік з 4-5 лимонів, розведений 100 мл води і з додаванням 3 ложок цукру.

  Увага! Цей народний метод лікування, застосовуваний проти алкоголізму, заборонений при виразці шлунка.

  Лікування кислими яблуками

  Це народний засіб для лікування патологічної тяги рекомендує алкоголіку з'їдати щодня по 3 кислих яблука протягом 6 тижнів. При цьому согращается залежність від випивки, але одночасно важливо дотримуватися дієти.

  Трав'яний чай від алкоголізму

  Потрібно взяти по 1 частини деревій, полин і м'яту і по? частини коренів дягелю, аїру болотного і ягід ялівцю. Змішавши всі компоненти, візьмемо щіпку суміші і заваримо склянкою окропу. Цей настій давати пити страждає від алкоголізму 4 рази на день протягом 10-14 днів.

  Потім потрібно влаштувати 5-денну перерву, після чого курс лікування повторити. Цей чай можна пити 2-5 місяців до повного позбавлення від алкоголізму.

  Монастирський чай від алкоголізму

  Ще один ефективний засіб, який допоможе зняти тягу до спиртного - це монастирський чай. Він допомагає не тільки відмовитися від алкоголю, але і відновлює нервову систему, нормалізує роботу печінки, виводить токсини.

  Застосування:

 • Одну чайну ложку залити 200 мл окропу і дати настоятися 2-5 хвилин
 • Процідити і пити як звичайний чай 2-3 рази на день.
 • Замовити монастирський чай можна тут. Також рекомендуємо ознайомитися з відгуками.

  Анонімні народні засоби, що рятують від алкоголізму

  Ці рецепти гарні тим, що лікувати і вилікувати алкоголіка можна без його відома (хоча пам'ятаєте, що це справа підсудна).

  Настоянка з горіхових сережок

  Потрібно зібрати під час цвітіння горіхові сережки, заповнити ними ємність на 3/4, після чого залити посуд якісної горілкою і настояти в затемненому місці 10 днів.

  Потім можна або наливати алкоголіку потроху перед їжею, або просто поставити на чільне місце, щоб він сам випивав.

  Перцева настоянка

  Можна вилікувати алкоголізм народними засобами і за допомогою перцевої настоянки, яка після повного курсу лікування призводить до повного зняття патологічної тяги.

  Щоб приготувати це народний засіб, 20 грам подрібненого пекучого червоного перцю заливаємо 500 мл чистого спирту і наполягаємо 14 днів в темному прохолодному місці, час від часу струшуючи посуд.

  Потім перцеву настоянку проціджуємо і додаємо в вино з розрахунку 3 краплі на 1 літр.

  Старовинний народний засіб - порошок з панцирів раків (річкових)

  Для приготування цього рецепту раків потрібно відварити, панцири зібрати і перемолоти в борошно. Її необхідно додавати в їжу алкоголіка по? ч. л. 2-3 рази на добу. У разі, якщо все зроблено правильно і рецепт «спрацює», то випивання після прийому алкоголю буде нудити і рвати, що допоможе швидко вилікувати його від залежності.

  Радикально-екстремальні методи, як лікувати алкоголізм

  Крім застосування рачачих панцирів, є і більш оригінальні методи проти алкоголізму:

  Настоянка з лісових клопів

  Цей метод лікування відомий з давніх часів: кілька зелених клопів (особливо «ароматних») заливають хорошою горілкою і, наполігши добу, проціджують, після чого дають пити алкоголіку. Така настоянка швидко викликає неприйняття спиртного, і людина позбавляється від залежності.

  Так само може допомогти настоянка з дощових черв'яків. Цей рецепт для лікування залежності ми окремо розглядали в одній з наших статей.

  Вдихання березового диму

  Ще один метод, як лікувати людину від алкоголізму: щедро посипати березові чурки цукром і підпалити. Як тільки багаття розгориться - його гасять, і хворого змушують дихати виходить від багаття димом. Як тільки алкоголік зробить кілька вдихів, йому дають випити 200 мл горілки.

  Як говорить народна медицина, цей метод лікування дає сильне неприйняття організмом будь-яких спиртних напоїв, що дозволяє швидко вилікувати алкоголізм.

  Настоянка з лавра

  2 листочка лавра додають в 250 мл горілки і наполягають два тижні в теплому місці. Готову настоянку потрібно давати перед прийомом їжі по 2-3 ст. л. протягом 7-10 днів. Лавровий лист в горілці викликає нудоту і сильний розлад шлунку, що відбиває бажання пити в подальшому.

  Народна медицина багата подібними рецептами, головне - бажання самого хворого, тоді і результат лікування буде стійким!

  Opohmele. ru

  Змова від пияцтва на віжки

  Цим змовою лікують і чоловіків і жінок.

  Коли п'яниця засне, пов'язують йому віжками ноги, читають змову сорок разів без зупинки. Після цього розв'язують віжки і віддають тому, у кого взяли. Той, хто буде читати змову, не повинен пити спиртного рік до цього і рік після прочитання змови, тільки тоді хворий кине пити зовсім.

  Читають так:

  Тече винна річка, бражні берега, на ній міст золотий, біжить по мосту кінь гнідий: ноги у нього залізні, голова кам'яна, зуби у нього кістяні, губи у нього крижані, віжки на коні сталеві. - Хто тебе, кінь, запрягав? - Мрець. - Господи, благослови. Хто тебе распряжет, в тому будинку пияцтва кінець. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

  Будете брати у людей віжки, не кажіть для чого.

  Змова на пляшку (від пияцтва)

  Збирайте недопівкі з чарки ту людину, яку хочете вилікувати, і зливайте в одну пляшку, але так, щоб цієї пляшки ніхто не торкався і не бачив її: ні старий, ні малий, ні сам той, чиї опівкі збираєте. Скільки часу буде потрібно, поки не заповните пляшку до країв, не має значення. Тому не слід спеціально організовувати застілля, щоб був привід випити і злити залишки. Але як тільки пляшка з опівкі буде повна, заткніть її і закопайте на кладовищі в кутку загальної огорожі.

  Закопуючи, говорите тихо:

  Як твої сусіди в тобі не потребують, з ранку не п'ють, не похмелятись, а сплять вдень, сплять ночами з відкритими очима, так і ти, раб Божий (ім'я), не думай про вино: ні при повному Місяці, ні при молодому місяці, ні при червоною зорі, ні при Сонце, ні під час дощу. Слово моє міцно, справа моє чіпко. Ключ, замок, мову. Амінь.

  Змова від пияцтва

  Є у чорному лісі дубово дупло, в нього паливно ллється вино, то вино день і ніч вливається, раб Божий (ім'я) від нього спивається. Як залізний стовбур не гнеться, так і раб Божий (ім'я) від провина не вип'є. Від мого слова, від моєї справи вийди, п'яні, з цього тіла. Ні душі твоєї по вину томління, немає крові по вину гоненья, немає серця по вину биття. Мозок, печінка, тезя - Господи, помилуй раба Божого (ім'я). Амінь.

  Читати слід для жінок в жіночі дні, для чоловіків - в чоловічі, дотримуючись убильний місяць і не працюючи по святих свят.

  Засіб від алкоголю

  Лист від Селезньової Антоніни Григорівни: «Наталія Іванівна! Вашу газету "Магія і Життя" мені дала одна знайома. Я не любителька газет, але цю газету читала з великим задоволенням. Зачитавшись, навіть пропустила улюблений серіал. Людина я літній, народилася 7 вересня 1937 року і вхопила усякого лиха через край. Заміж мене видала моя мачуха в 14 років за гіркого п'яницю. Бив він мене руками і ногами. Все йому було не так. Ходила в синцях, а піти було нікуди. Народила йому дітей. Вони були школярами, коли його паралізувало - допився або Бог покарав. Але доглядала за ним я. Ми, російські жінки, допомагаємо тим, хто в біді, навіть якщо ця людина заподіяв багато болю. Мила Наталія Іванівна, хіба опишеш в листі все, що пережито. Тоді ж не лист, а цілу книгу писати потрібно. Пишу я не про себе. Виростила я дітей, вчила тільки добра і праці - і не знаю, чому сини мої стали алкашами. Слів материнських не чують і сліз не бачать. Поки тверезі, просять вибачення і обіцяють більше не пити. Але день-два - і знову пиятика. Онуків шкода - серце розривається. Дуже Вас прошу дати пораду або молитву, яка допоможе мені боротися з їх пияцтвом. Пишу листа, а сама реву. Вибачте мене великодушно, якщо пишу що не так, адже мені вже скоро 70 років. З надією на відповідь у Вашій книзі,

  Антоніна Григорівна Селезньова ».

  Способів лікування від алкоголізму дуже багато. З огляду на побажання і прохання читачів моїх книг і газети «Магія і Життя», я постараюся описувати в своїх книгах різні ефективні методи, які мені відомі.

  Від пристрасті до горілки

  Непомітно забирають недопиту чарку і виливають горілку в говно. При цьому говорять:

  Як чиясь жопа всрався, так щоб у раба Божого (ім'я) пристрасть до хмільного унялась. Як людям давно дивитися тошно на гівно, так що і раба Божого від хмільного рвало. Амінь.

  Від алкоголізму

  З листа: «Мила Наталія Іванівна! Прошу Вас, не відмовте в моє прохання, навчіть хорошою і міцною молитві від алкогольної залежності. Не можу я більше бачити п'яного чоловіка. Стала я його боятися і ненавидіти лютою ненавистю. Пішла б, та нікуди. По молодості його жаліла, думала, що він зрозуміє і одумається, але він знахабнів, став розпускати руки. Так би взяла і вбила його або себе, та не можу - не той характер! »

  Запаліть церковну свічку біля ікони «Невипивана Чаша» і поставте склянку з гарячим киселем. Прочитайте три рази «Отче наш», а потім змова:

  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Пом'яни, Господи, в Царстві Твоїм за упокій, чи не ної, що не ни, а раба Божого тягу до брагу. Щоб хмільне він зрів і не спів, в руки брав, залишав і не хотів. Пахне воно нехай йому Мертвечинка, брудною і поганою овчинка, лайном собачим, гноєм старої шкапи, тухлої болотної водою. Чи не ни, що не ной, а раб Божий (ім'я), чоловік мій, перед сей іконою встань, від хмелі відчепися. Як світ православний п'є кисіль в поминальному бенкеті, так я цей кисіль поминальний візьму і рабу Божу (ім'я) за упокій хмелю наллю. Не ний, що не ни, раб Божий (ім'я), слова мої візьми, відтепер і довіку від всякого хмелю відійди. Ключ. Замок. Мова. Амінь. Амінь. Амінь.

  Цей кисіль дайте випити своєму чоловікові; він повинен випити його в тверезому стані. Роблять це наубильной Місяці в чоловічий день (т. Е. В понеділок, втор нік або четвер). Слідкуйте, щоб ніхто інший, крім чоловіка, не випив кисіль.

  Дуже сильний засіб від запоїв

  Якщо людина не може вийти із запою, принесіть колодязну воду, заговорите її і дайте випити хворому Заговорюють так:

  У небі, на землі, на суші, на воді Господь Бог царює, велить. Святий м'язом рятує і зцілює. Господи, спаси, сохрани, зціли раба Твого (ім'я). Щоб раб Твій (ім'я) хмільного не пив, вино зелено забув з цієї години, з твого наказу. Вийди, хміль, з суглобів, кісток, з усіх людських частин: з голови буйної, з завзятого серця, з чорної печінки - тезя, з руди червоної крові. Чи не галься, хміль, що не деканом. Піди туди, де суша, піди туди, де глушину, де люди не ступають, птиці по небу не літають. Іди туди, хмільна маяти. Божого Матушка, слова мої замикай, ключі від моїх слів Собі забирай на всі роки, на всі місяці, на всі дні, на всі добові години, на всі хвилини, на все секунди, на все вічні часи. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Як вилікувати гіркого п'яницю

  Якщо людина запивается і перепробувані всі засоби лікування, я рекомендую вам цей чудовий спосіб. У всякому разі, відгуки про його дії я чую тільки позитивні.

  У Батьківську суботу, що не вмиваючись, що не причісуючись, ступайте на кладовищі. Візьміть з собою три млинці і кутю. Прийшовши на кладовище, встаньте у цвинтарних воріт і чекайте, коли в них увійде сороковий за рахунком чоловік. Коли пройде сороковий людина, йдіть слідом за ним до самої могили, на яку той йшов.

  Якщо це буде чоловіча могила, то ви поруч знайдіть чоловічу могилу, якщо жіноча, то жіночу. Якщо могила виявиться дитяча, то йдіть з кладовища - значить, не судилося.

  Отже, сороковий чоловік підійшов до чоловічої могилі, і ви теж відшукали неподалік чоловічу могилу. Встаньте в ногах могили і покладіть на неї млинці і кутю. Після цього, перехрестившись, скажіть:

  Як цей небіжчик чекав-почекати Батьківський день, так дочекаюся незабаром і я. Щоб раб Божий (ім'я) вина зелена не пив, з ума-розуму в хмелю не сходив. І як цей небіжчик серед нас, живих, не живе, так нехай і раб Божий (ім'я) вина зелена не п'є від нині на вічно і нескінченно. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

  Що зробити, щоб людину не тягнуло до алкоголю

  Питущого людини потрібно обпоїти поминальним киселем. Дізнавшись, що десь є небіжчик, підіть на похорон і обов'язково залишіться на помин. Коли на стіл подадуть поминальний кисіль і люди почнуть хреститися і говорити: «Царство Небесне покійному, нехай земля йому буде пухом», дивлячись в свою кружку з киселем, читайте про себе:

  Царство Небесне киселю, якого я не п'ю. І так не пив би раб Божий (ім'я) ні вина, ніякого хмелю теж. Як небіжчик з цього столу не їсть, не п'є, так і раб Божий (ім'я) ніколи в рот хмелю не візьме. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Йдучи, не забудьте взяти з собою поминальний кисіль. Ви не повинні пити жодного ковтка. Будинки віддайте цей кисіль п'є людині, але не кажіть, що це за кисіль.

  Якщо ви будете лікувати п'є жінку, то замість слова «раб» говорите слово «раба». Так само слід робити й надалі.

  Змова на зміїний слід (від пияцтва)

  Якщо змія проповзе по піску, то від неї залишається слід. Покладіть руку на цей слід і, читаючи, замітає його рукою. Ідіть мовчки.

  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Змія строката, змія пдколодная, змія Підкамінь, змія підземна, змія водяна, змія піщана, змія в стогу, змія на лузі, змія у двері, змія у (ім'я питущого) всередині. Тобі, змія, пити, а рабу Божу (ім'я) хмільне забути. Поки сама себе змія не сжует, до тих пір раб Божий (ім'я) провина не зап'є. Амінь. Амінь. Амінь.

  Ще змова від пияцтва

  Лих вітер дме, диявол за столом радіє. Відведи, біс, очі від раба Божого (ім'я): чорні, карі, сині, зелені. З ними хмільну брагу не пити, хмільний компанії не водити. Будьте, мої слова, не порожні. Матушка-церква, куполи золоті, ікони святі на силу і підмогу рабу Божу (ім'я). Амінь. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

  Найсильніший засіб від пияцтва

  В першу п'ятницю після святого свята постеліть білу скатертину без малюнка. Поставте біля столу три стільці. На стіл поставте три чарки, три свічки, а в середину один стакан свіжої води.

  Одягніть одяг задом наперед. Візьміть пляшку червоного вина в ліву руку, після прочитання заклинання налийте вина в чарку. Раз у вас на столі стоять три чарки, то наливати і читати доведеться три рази. Після «частування» змішайте воду зі склянки з трьома чарками вина. Це будете підливати того, кого будете лікувати. На скільки б часу це не розтягнулося, випоїли все без залишку.

  Місяця через три у хворого підніметься температура. Ніби як прохолов. Але зате, перехворівши, більше пити не буде. Не можна йому або їй (дивлячись кого лікуєте) говорити про своє лікування - почнуть пити заново. Не можна заводити розмов з лікуючим про ті причини, чому їх не стало тягнути до спиртного. Зробити вигляд, що так і повинно бути. У заклинанні ви повинні називати під час запрошення до трьох стільців імена небіжчиків, родинних по крові з тими, кого лікуєте. Дізнайтеся ці імена заздалегідь.

  Скатертина після цього необхідно винести з дому на три місяці або краще подарувати кому-небудь.

  Читаємо наклеп:

  Свята П'ятниця, день твій, Господь зі мною. Відкриваю я кришки гробові, ключі мої золоті. Приходьте, раби Божий (імена небіжчиків), в гостях побути, винця попити, опівкі напоїти раба Божого (ім'я). З вашого дозволу недопите частування нехай раб Божий (ім'я) п'є, а ваша слина не дає йому пити, поки буде він жити. Дай, Господи, йому вино забути. Амінь.

  Заговорити пияцтво на безіменній могилі

  Теж дуже дієвий змову. Підіть на цвинтар і знайдіть могилу без імені. Таких, на жаль, стало багато. Покладіть три млинці, кутю та поставте склянку киселю.

  Тричі перехрестившись, прочитайте:

  Хто в цій могилі лежить, свій труну сторожить, чекає Судного дня, нехай почує мене. Принесла я помин. Пом'яни від п'янки раба Божого (ім'я), щоб він жив і не пив. Як ти лежиш, чи не встаєш, вина, горілки не п'єш, так щоб і раб Божий (ім'я) жив і хмільного не пив. Прости мене, Христа ради. Тобі лежати, а мені тебе поминати. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

  Вилікувати запій раз і назавжди

  Беруть хмільне і несуть його на кладовищі. Стоять в воротах і чекають, коли привезуть ховати небіжчика, і тут же кажуть:

  Як небіжчик серед нас не живе, так і раб Божий (ім'я) хмільного не п'є. Амінь.

  Поставте вдома то, з чим ходили на кладовище, але не пропонуйте хворому випити. Якщо він сам побачить і вип'є, то толк буде.

  Від запою

  Чарка-лиходійка, не пий душі, не сушити раба Божого (ім'я). Піди-но ти на схід, пошукай там чортів витік. З ним зживаючи, зростися, а від раба Божого (ім'я) откачного. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Лікування від запою

  Є хороший спосіб перебити бажання пити спиртне. Це міра вимушена, адже буває, що людина п'є без міри, нікого не слухаючи і нікого не розуміючи.

  Якщо ви скористаєтеся цією змовою, п'яниця, як тільки почне пити хмільне, включаючи навіть квас, тут же обмарал. Пронос буде після кожної спроби випити.

  Читати цю змову може тільки третій за рахунком народження. Наговорюють на свічку, читають 12 разів. Свічка повинна прогоріти повністю, без залишку.

  Людям, які мають таке ж ім'я, як у питущого, читати змова не слід. Змова не читають в святі свята і в дні посту. Чи не роблять цього на що прибуває Місяць.

  Змова не спрацьовує в разі несумісності ангелів-хранителів майстра і хворого. Спробуйте звернутися до іншої особи.

  Матір Олена, зніми пелена, пелюшки з немовлят, з усіх, з тринадцяти, з усіх, з дванадцяти, з одинадцяти, з десяти, з дев'ятого і восьмого, сьомого і шостого, з п'ятого, четвертого, другого, першого. З краю понеси пронос на будь-яку чарку, про всяк стакан, на будь-яку посуд, на кожен ковток.

  Алі, Ала, Алла, Алтор, жорна крутяться. Чорт борошно молов, жорна розколов, чортеня злякався, випив вина і обісрався. Так і ти, раб Божий (ім'я), як будеш чарку в руках тримати, так будеш з проносом бігти. Понеси його, понос! Алі, Ала, Алла, Алтор, відкрий нутряний затвор. Гівно з хмелю заважаю, пити зілля забороняю. На горі Слонской, в Божому домі, в церкві, у справжнього Христа за Престолом кладу ключі від цієї змови. Ніхто моє слова не переб'є, пронос у раба Божого (ім'я) НЕ вгамує, якщо він тільки краплю вина іспьет. Роблю на три роки, на три літа, на три весни, на три зими. Слово моє перше. Твоє, раб Божий (ім'я), друге. Кинь! Велю тобі вино не пити, або тобі без проносу не жити. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь.

  Від п'яні гіркою

  Наговорюють на спиртне:

  Як не горить в річці вода, так не болить душа у раба Божого (ім'я) по зеленому вину. Чи не сохне рот, не горить живіт. Відтепер і довіку раб Божий (ім'я) вина не п'є. Амінь.

  Зняти запій

  Якщо людина в запої, тобто п'є безпробудно, зробіть так. Розжарити на вогні замок, попередньо закривши його на ключ, і киньте в холодну воду. Потрібно, щоб зашипів. І скажіть:

  - Замок був гарячий? - Був! - Замок, ти охолов? - Охолов. - Раб Божий (ім'я), ти ці дні пив? - Пив. - Так ім'ям Ісуса Христа, не пий. Амінь.

  Змова на хрест від запою

  Купіть хрест, перехрестилася на нього і прочитайте молитву. Потім занурте його в питво запійного людини, але так, щоб він цього не бачив.

  Цей хрест не можна носити, брати в руки і показувати людям, інакше людина знову почне пити.

  Як цей святий хрест не п'є, провина не п'є, так нехай і раб Божий (ім'я) про вино забуває, а випивши його, з себе вивергає. Ключ, замок, мову. Амінь. Амінь. Амінь.

  Як зняти запійного псування

  З листа: «Я мати. Розраховую на розуміння і підтримку. Можливо, мій син винен, але я люблю свого сина і хочу йому допомогти.

  Сталося так, що він пішов з сім'ї. Каже, покохав іншу. Невістка прийшла і при мені розбила в кімнаті пляшку з горілкою. Кричала, що здохне він п'яницею, коли не захотів жити з дружиною і поміняв її на шльондру.

  Я її стала заспокоювати, мені її і справді було шкода, але вона відштовхнула мене і втекла. Друга його дружина прибрала биту пляшку, подтерлась підлогу і сказала:

  - Не хвилюйтеся, все буде нормально.

  Але раніше не пив син став пити, і не просто пити, а запивати.

  Друга дружина не витримала і пішла, а перша на той час вийшла заміж, у неї з'явилася своя сім'я.

  Я до неї пішла і стала її просити вказати мені, хто їй допоміг зробити запійного псування, але вона відповіла, що та баба, до якої вона зверталася, померла. Ось так я і залишилася зі своїм сином-п'яницею. Нікому він тепер не потрібен, крім мене ».

  Допомогти в такій біді можна.

  13 квітня візьміть сірий камінчик з потічка лівою рукою несіть його в будинок мовчки і не озираючись. Будинки покладіть в холодне питво і скажіть:

  Як донний камінь води не п'є, так і (ім'я) Горілки не зап'є. Амінь.

  Напоїть цим питтям страждає на алкоголізм.

  Ще від запою

  Ті мотузки, які були зав'язані на ногах у чоловіка-небіжчика, сполосніть в воді і, наговорив цю воду, дайте п'є чоловікові. Читають так:

  Як небіжчик (ім'я мертвого) не п'є, так би і раб Божий (ім'я) не пив. Амінь.

  Для жінок потрібні мотузки з мертвої жінки.

  Зняти запій

  Скажіть тричі на святу воду. (Робити на убильную Місяць.)

  Коза не родить камінь, камінь не дає вовни, шерсть на каменях не росте, а раб Божий (ім'я) хмільного в рот не бере. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Давайте цю воду алкоголіку, коли він попросить пити або потягнеться до чарки.

  Зняти тягу до спиртного

  Щоб хмільне остогидло, сам п'є людина повинна читати цю змову.

  Читати потрібно на кисіль і з'їсти його великою ложкою, як на поминках. Після людина повинна з'їсти ложку куті. Заговорюють кисіль так:

  Відспівували я хміль на поминальний кисіль, на солодку кутю та з цього години не п'ю все хмільне. Господи, дай мені від нього спокою. Як небіжчик хмільне не п'є і в руки хмільне не бере, так щоб і я в рот хмільне не брав і щоб біс-спокусник від мене навіки відстав. На нині, на вічно і на нескінченно. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Від пияцтва

  Живу рибину опустіть в спиртне і відразу вийміть. Наговоривши, дайте випити п'яниці.

  Як ця рибина тріпоче в горілці, так би тремтіла душа у раба Божого (ім'я), коли побачить горілку. Амінь.

  Від запою

  У тому місці, де спала свиня, зберіть солому або що ще є в купу, принесіть на це місце пляшку горілки (вина, пива) і говорите три рази:

  Свиня і то горілку не п'є, а помиї жере. Так і ти, раб Божий (ім'я), горілку не пий, через неї не хворій.

  З тієї пляшки нехай вип'є, і полювання пити пройде.

  Чебрець (траву), зібраний на Іванов день, киньте в спиртне і проговорите:

  Трава тим'ян, Богородиці голова, подай раба Божого (ім'я), щоб хмільного не пив, чарки не хапав, браги не ковтала. Як слово, так і справа. Амінь.

  З понеділка до неділі нехай постоїть, потім дайте випити.

  Щоб обридло, остогидло хмільне

  Змова добре допомагає у відлученні від вина гірких п'яниць. Як правило, випивши тричі наговорене хмільне, п'яниця зовсім відучитися від цієї згубної звички.

  Покликав ігумен попа, і створили вони разом тричі цю молитву. Господи Ісусе Христе, сине Божий, помилуй раба Твого (ім'я) від скверною пристрасті, хмільний напасті. Не знав би він цієї маете відтепер до гробової дошки. Як свині море, Океан не переплисти, так рабу Божу (ім'я) хмільного навіки не пити. Амінь.

  Змова від пияцтва на кришці труни

  Прокочують пляшку з горілкою по кришці труни туди і назад, вимовляючи при цьому:

  До тих пір поки небіжчик з цього труни не встане, до того часу раб Божий (ім'я) вина пити не стане. Тільки тоді, коли з цього труни покійний встане, тоді тільки раб Божий (ім'я) вино пити стане. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

  Пляшку відносять на могилу небіжчика з таким же ім'ям, що носить п'є.

  загрузка...

  Leshim-sami. ru

  Apteke. net »» Народна медицина » Кукольник найкраща трава від пияцтва

  Кукольник (чемериця Лобеля) - коріння цієї рослини з давніх часів використовувалися на Русі народними цілителями в боротьбі з зеленим змієм. При вживанні відвару кореня лялькаря у алкоголіків пропадає тяга і з'являється байдужість до спиртного, до такої міри, що зловживає алкоголем людина просто не може випити спиртне.

  На цьому і тримається цілюща особливість кореня лялькаря.

  Є у нього ще одна цінна психологічна властивість.

  Він дозволяє вилікувати, які хоча і п'ють надмірно, однак заперечують наявність у них залежності до алкоголю і заперечують необхідність в лікуванні.

  І ось тоді жалісливі родичі непомітно додають вже готовий відвар в рідкі страви та різні безалкогольні напої і, не дивлячись на відсутність бажання знизити споживання спиртних напоїв, доводять справу до повної відмови від них.

  Мало того, відвар лялькаря помітно знижує агресивність, як наслідок зловживання спиртного, а це вельми важливо для родичів, які не менше, ніж відмова їх співмешканця від спиртного.

  Ця рослина відноситься до отруйних, тому вимагає відповідного обережного поводження

  Для приготування десяту частину пакета заварюють половиною склянки окропу і годину наполягають.

  Процідивши, ставлять в холодильник.

  Кукольник додають в усі страви та безалкогольні напої по дві краплі тричі на день (або за будь-якої їжі).

  Для кожного хворого підбирається своя дозування . Слід попередньо перевірити засіб на собі або на близьких родичів і при перших же симптомах агонії припинити лікування хворого і просто викликати міліцію (поліцію).

  Якщо все обійшлося без жертв, слід щодня нарощувати кількість крапель (6,10,15 і далі), щоб визначити правильну дозу.

  Показник максимальної дози - блювотні-проносний ефект.

  Іншими словами, в перший день, додавши по дві краплі спостерігайте, чи з'явилася у хворого нудота і блювота. Якщо цього не відбулося, на наступний день додайте ще пару крапель в дозу, до тих пір, поки не знайдеться доза, що викликає нудоту. Все це необхідно записувати у щоденнику таємним кодом, щоб хворий випадково не прочитав, оскільки тоді, можливо, знадобляться послуги травматолога. Так що застосування лялькаря від алкоголізму оточений цілим обрядом.

  Понад двадцять крапель в день давати не слід.

  Якщо знову почне пити - давайте відвар. Коли не п'є, відвар давати не слід, щоб була психологічна зв'язка поганого самопочуття з вживанням алкоголю.

  Досить кількох сеансів для закріплення стійкого відрази і байдужості до спиртного.

  При обліку протипоказань, не забувайте, що лялькар все-таки отруйна рослина, але якщо Ви все-таки вирішили скористатися його властивостями, ретельно виконуйте рекомендовану дозу, відстежуйте стан хворого і при виникненні будь-яких симптомів отруєння у вигляді слабкості, нудоти або блювоти негайно припиніть лікування. Кукольник як трава від пияцтва дуже хороший, але все ж слідують дотримуватися запобіжних заходів і здоровий глузд.

  Ховайте засіб від дітей.

  Не слід лікувати кукольником людей, хворих серцево-судинними захворюваннями.

  Як зберегти молодість і красу довгі роки? Підписуйтесь!

  Apteke. net

  Лікування алкоголізму народними засобами в домашніх умовах: найефективніші народні засоби

  • 2 Як позбутися від алкоголізму назавжди народними засобами

  Народні методи лікування алкоголізму

  Як вилікувати алкоголізм народними засобами? Поширеним методом лікування алкоголізму в народі завжди були замовляння і молитву. Наші предки зверталися за допомогою до вітру, воді, зірок і місяця. Багато обряди збереглися до наших часів і проводяться строго за рекомендаціями. З приходом християнства звернення до сил природи замінилися на молитви до Христа, але потрібно пам'ятати, що церква засуджує такі методи.

  Як лікувати алкоголізм народними засобами за допомогою змов? Під час того, як людина спить, над ним читається замовляння від пияцтва. Такий обряд можна провести без відома хворого, що полегшує лікування. Змови діють на людину подібно гіпнозу, так як вони вимовляються під час його сну і закладаються в підсвідомість. Багато людей в селах застосовують такий спосіб для лікування алкоголізму.

  Як позбутися від алкогольної залежності іншими народними засобами? Нашими пращурами використовувався камінь аметист, який має дивовижні властивості. Протягом багатьох років цей камінь вважається захисником при підвищеному пристрасть до алкоголю. Багато цілителі і знахарі радять носити аметист як оберіг від захоплення спиртними напоями.

  Аметист потрібно правильно вибрати. Не варто купувати штучно вирощений камінь, так як він не має цілющу силу природи, так як при утворенні він не стикався з землею, не отримав її енергетику. Аметист потрібно купувати натурального походження, з рівними краями, так як рвані краю призводять до нещастя і не зберігають позитивну енергетику.

  Найефективніші народні засоби від алкоголізму

  Найбільш ефективними народними засобами від алкогольної залежності вважаються відвари з рослин і трав, які викликають сильну блювоту і відразу до спиртного. Вони можуть додавати в алкоголь і їжу хворого без його відома. Рослин існує сила-силенна, тут наведені найбільш поширені народні рецепти від алкоголізму.

  Лавровий лист

  Відвар з лаврового листа дозволяє встановити стійку відразу до спиртного. В 1 літр будь-якого алкогольного напою додати 7-8 лаврових листків і залишити на 7-10 днів. Потім процідити настоянку і дати випити хворому. Лавровий лист в поєднанні з етанолом викликають у пацієнта сильне кишковий розлад, яке супроводжується блювотою і рідким стільцем. Головне не перевищувати дозу, інакше можна викликати сильне отруєння.

  Копитень і плавун-баранець

  Більш радикальним засобом від запоїв є лікувальні трав'яні збори на основі отруйних рослин: плавун-баранець, копитняк європейський. Після вживання трави з алкоголем у людини виникає сильна нудота, блювання, дискомфорт в шлунку. Завдяки цьому ефекту у хворого виникає сильне відраза до спиртного. Згодом він кидає пити.

  Гриб Навозник

  Один із способів, як вилікувати алкоголізм народним засобом - гриб Навозник. Дуже сильне засіб, який допоміг багатьом. Гриби треба приготувати будь-яким способом і дати хворому. Вони мають приємний смак і аромат, але в поєднанні зі спиртним дають сильне отруєння. У гнойовик містяться речовини, які уповільнюють розщеплення спирту в крові і викликають отруєння. У хворого виникає сильна блювота, головний біль, яка спостерігається протягом декількох днів.

  Відвар з мучниці

  Народні засоби від пивного алкоголізму не так радикальні. Одним з найбільш ефективних вважають відвар з листя мучниці:

  • 2 столові ложки листя мучниці залити склянкою води;
  • Отримане подобу чаю потрібно варити протягом 15 хвилин;
  • Відвар потрібно давати хворому по 1 ст. л. 5-6 раз в день;
  • Курс лікування становить 2 місяці.

  Інші народні рецепти

  • У період цвітіння ліщини з кущів зібрати горіхові сережки;
  • Заповнити ними 0,5 л банку і залити горілкою, через 10 днів настоянка буде готова;
  • Давати хворому замість спиртного.

  Горіхова настоянка допомагає викликати огиду до алкоголю.

  Дим від багаття

  До народних засобів проти алкоголізму відноситься дим від багаття. Хворому потрібно дати подихати таким димом і у нього виникає неприємна реакція після вживання малої дози горілки або іншого виду алкоголю. Для цього на дрова потрібно посипати цукор, дати їм прогоріти до кінця і привести людину до багаття.

  Порошок з панцирів раків:

  • Подрібнити панцири варених річкових раків;
  • Додати в їжу хворого 0,5 чайної ложки отриманого порошку за один прийом їжі;
  • Давати порошок 3-4 рази на добу.

  Цей метод також допомагає викликати сильну відразу до вживання спиртного, так як у хворого виникає сильна нудота і блювота.

  Настоянка з порошку червоного перцю:

  • Подрібнити червоний перець і додати 2 щіпки в спирт.
  • Давати таку настоянку хворому для відрази до спиртного не частіше разу на день.

  Народні засоби при алкогольному отруєнні

  При алкогольному отруєнні і похмілля рекомендується використовувати кілька народних засобів:

  • Трав'яні засоби від похмілля;
  • Яйця і жирна їжа;
  • Вітаміни групи В.

  При похмілля добре допомагає капустяний розсіл або від солоних огірків. Потрібно дати 1 стакан хворому, і він відчує полегшення. Солі та кислоти усувають токсичну дію алкоголю, тому людина відчуває себе краще. Добре допомагає вода сіллю і лимоном, щіпкою червоного і чорного перцю. Міцний чай без цукру допомагає швидко протверезіти і усунути симптоми отруєння. Рекомендується пити зелений чай, так як в ньому багато антиоксидантів. Томатний сік також може допомогти при сильному похмілля, в нього можна додати дрібку солі, перцю і лимонний сік.

  Жирна їжа і яйця добре допомагають при алкогольному отруєнні і похмілля, так як жири не дають алкоголю швидко всмоктуватися в організм. Тому перед застіллям рекомендується з'їсти шматочок вершкового масла або випити кілька ложок рослинного масла. Воно створює плівку в шлунку і перешкоджає швидкому всмоктуванню спиртного в кров.

  Вітаміни групи В є прекрасним засобом при отруєнні алкоголем. Вони зміцнюють нервову систему, захищають від депресії, підвищують настрій, усувають стрес. Багатьом пацієнтам при алкоголізмі показаний прийом вітамінів групи В для попередження зривів і психічних розладів.

  Як позбутися від алкоголізму назавжди народними засобами

  На жаль це неможливо. Народна медицина не допоможе повністю позбутися від алкоголізму. Вона може застосовуватися тільки в якості профілактики або в період ремісії. При хронічному алкоголізмі і тривалих запої народні методи лікування алкоголізму є не тільки мало ефективними, але і вкрай небезпечними для пацієнта. Трав'яні відвари містять багато отрути, який може викликати сильне отруєння при вживанні алкоголю, і привести до летального результату.

  Молитви і змови не допоможуть повністю вилікувати алкогольну залежність, для цього краще звернутися до лікаря-нарколога та психотерапевта. Вони допоможуть визначити методи лікування і складуть спеціальний план виходу з запою. Фіточаї можна використовувати для зміцнення здоров'я пацієнта і підвищення імунітету, а ось із застосуванням інших лікарських зборів коштує бути вкрай обережними. При сильному отруєнні необхідно відразу викликати швидку допомогу, щоб очистити організм від токсинів.

  Читайте також:

  Proalkogolizm. ru

  Слово замикаю, справу завершую! Під віки вічні, гой!

  Наріжте цей хміль подрібніше. Слід додавати його в чай ​​щодня протягом трьох днів. Заварюється чай по-простому, після додається хміль і читається «Отче наш» дев'ять разів, одночасно чай осяяна хресним знаменням.

  Заговорювати від пияцтва потрібно тричі, тобто, ви витратите на це три повні. Однак після цієї людини можна вважати повністю вільним від залежності.

  Сильний змова від пияцтва на себе

  Не виходить кинути пити самостійно, ви намагалися зібратися з силами, але потребуєте магічної допомоги? Спробуйте заговорити себе від пияцтва. Перед цим підіть в баньку і одягніться в чисті речі. Якщо у вас немає лазні, можете сходити в суспільну або прийняти ванну. Добре, якщо ванна буде гарячої, з травами та ефірними маслами на ваш вибір.

  Після очисної процедури візьміть непітую воду. Беріть з розрахунком, щоб випити за один раз. Що таке непітую вода? Це та, яку в цей день ніхто не пив. Щоб отримати її, потрібно піднятися раніше і набрати її з колодязя первее всіх. Можна набрати і в джерелі, також до того, як це зробить хтось ще. Якщо ви живете в квартирі і будете набирати воду з-під крана, то немає гарантії, що вона буде непітую - ваші сусіди цілком могли встати раніше і включити кран. Набирається тоді непітую вода з 3 до 5 ранку і так, щоб ніхто вас не бачив.

  Три рази читається замовляння над непітую водою:

  В ім'я Трійці Пресвятої. Амінь. Хміль та брага! До дошки гробової, на всі віки від мене, раба Божого, підіть! Будь-яка тяга до вина та хмелю Вийди! Вітер буйний, пристрасть мою лиху забери! У ліс п'янка, від мене піди, до птахів чорним, так звірам лютим на розтерзання. Нехай лихі люди від біди моєї страждаю, а я горя не знаю. Від життя мого на всі часи відступи хвацько лихі! В ім'я Отця і Сина, і Святого Духа! Амінь!

  Воду відразу ж випийте повністю, без залишку. Робиться цей сильний бунт від пияцтва на убутній місяці.

  Змова проти пияцтва чоловіка

  Ця змова зачитується щодня над сплячим чоловіком. Якщо спить вдень, то читайте днем. Якщо спить тільки вночі, значить, читайте вночі. Намагайтеся, щоб чоловік не прокинувся під час читання змови, робіть це пошепки:

  Небушко ясно, почуй, небушко світло (темно - якщо читаєте вночі), побач, що я над рабом Божим (ім'я) створити бажаю. На двір мій сонечко сходить, а там ні людини, ні звіра. Місяць червоний в кліть мою сходить, а в ній ні двері, ні статі зі стелею. Звездушкі ясні в чашу супружью приходять, а там вода чистіша снігу білого. Сонечко, раба (ім'я) від вина відворотом. Місяць, раба (ім'я) від вина уймі. Зірочки, раба (ім'я) від вина усмиріть. Чистим полем, світлої часткою, синім морем заклинаю. Ключ. Замок. Мова.

  Сильний змова від п'янки

  Ця змова від п'янки дуже ефективний, але робити його потрібно тільки під час будь-якого православного свята. У церкві можна купити календар всіх свят на цілий рік. Ви можете користуватися ним для своїх справ.

  Посуньте в центр найбільшої в вашому домі кімнати стіл. Накрийте його однотонної білою скатертиною. У центр столу ставиться велике дзеркало, а перед дзеркалом поставте три свічки, які були куплені в церкві.

  На стіл також треба поставити банку з чистою, свіжою водою. Воду можна набрати будинку, навіть з-під крана, але краще, щоб вона була природною - з колодязя або джерела. Ще потрібні 3 келиха, будь-яких. Наливати в них поки нічого не потрібно, нехай стоять порожні. Заздалегідь також потрібно купити пляшку випивки, яку любить пити той, кого ви лікуєте від п'янки. Тримайте неподалік будь-яку каструлю або іншу велику ємність.

  Вам потрібно одягнути на голову темну хустку і вибрати найбільш темний одяг з тієї, що у вас є. Встаньте біля столу, візьміть в руки пляшку з алкоголем і прочитайте молитву «Отче наш». Після молитви читайте змову три рази:

  Встану я, Божого раба (ім'я), себе Трійцею благословлю, перехрещені, та з дому вийду дверима, За двір рідної втечу воротами. На східну сторону сходжу, В море тому камінь великий варто. Поблизу каменю щука, у якій очей вогнем горить. Щоки її з злата, зуби - з булату. До рабу Божому (ім'я) вона прийде, В зубах булатних пияцтво понесе. З щік її пристрасть хмільна не повернеш, Боле ніколи рабу Божому (ім'я) вина не напитися! І нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Після прочитання візьміть келих і наповніть його спиртним. Закрийте пляшку, ще раз прочитайте молитву і три рази - змова, налийте алкоголь у другій келих. Також повторіть всі маніпуляції для того, щоб налити з пляшки в третю чарку.

  У каструлю або будь-яку іншу досить містку і відповідну для зберігання вашого зілля від пияцтва посуд вилийте воду з банки і змішайте її з алкоголем, який налитий в три чарки. Це ви будете додавати в напої і їжу того, хто повинен вилікуватися від алкогольної залежності. Ознакою успішного лікування буде хвороба (зазвичай це нічого серйозного, щось на зразок простудного захворювання) того, хто вип'є напій або з'їсть їжу з антиалкогольним зіллям, але вона досить швидко пройде. Це лише означає, що ви все зробили правильно.

  Змова на святу воду від алкоголізму

  Вам буде потрібно не просто свята вода, а та, яку називають водохресною водою - освячена 19 січня, в день Хрещення. І робиться це змова 19 числа, але місяць значення не має. У Водохреще теж можна лікувати від алкоголізму. Води потрібно близько однієї півлітрової банки, рідко потрібна більша кількість. Але іноді доводиться наговорювати воду ще 1-2 рази, особливо, якщо випадок дуже запущений.

  Наговарівая змову на святу воду, схиліться над нею, щоб дихання доторкалося до поверхні. Читайте тричі, кожен повтор на одному диханні:

  Акі господь наш, Ісус Христос хмелю не знав, не пив, без нього не страждав, аки Мати його Богородиця, та угодники святі лихий браги не знали, без неї не терпіли, так і тобі, рабу Божому, від вина відмовитися і більш ніколи до нього не доторкатися. Амінь.

  Банку з водою відразу ж запечатав. Відкривати можна її тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся використовувати воду за призначенням. А призначення таке - підливати в їжу і питво, але людині, яка страждає на алкоголізм. Додавайте тільки в готові напої та страви, адже кип'ятити і нагрівати цю воду не можна.

  Наклеп на рибу проти п'янки

  Для зцілення близької від тяги до спиртного вам доведеться відправитися на рибалку. Наклеп читається на рибу, яка куплена в магазині, а виловлена ​​особисто вами в прісній воді. Принести додому ви повинні її живою. Налийте в будь-яку ємність вино і покладіть в неї рибу. Потім почніть приготування до смаження, під час яких і читається наклеп:

  Як рибку цієї у вині тріпається, так і душі раба Божого (ім'я) при вигляді вина метатися. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

  Подбайте, щоб вам не завадили в процесі. Смаженою рибкою пригощається страждає тягою до спиртного.

  Змова на спиртне

  Візьміть будь-яку пляшку. У неї ви будете зливати недопите алкоголіком. Неважливо, які саме спиртні напої це будуть, головне, щоб ви злили їх непомітно від самого п'яниці. Це повинні бути не залишки в пляшках, а то, що залишилося в склянці. Навіть якщо там кілька крапель, все одно збирайте.

  Пам'ятайте, що пити недопівкі не можна - саме їх часто використовують для псування на алкоголізм, але вони ж можуть і позбавити від пияцтва. Коли пляшка наповниться, йдіть на цвинтар. Кожне кладовище має огорожу, яка відділяє світ мертвих від світу живих. У кутку її і прикопайте так, щоб ніхто не бачив. При цьому примовляє:

  Акі сусіди нові в тобі потреби не мають, С ранку не випиває, без тебе не страждають Днем сплять та вночі, відкриті їх очі, Так і раб Божий (ім'я) про тебе думати не буде, Ні за місяці молодому, ні під місяцем золотою, ні в дощ, ні в сонці, Справа моє ліплення, слово моє міцно. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

  Профілактика алкогольної залежності для себе самого

  Тим, хто не має залежності до алкоголю, але відчуває, що незабаром вона може з'явитися, і має бажання випити іноді чогось міцного, буде корисний така змова. Він вбереже від розвитку алкоголізму.

  Проводиться обряд опівночі або ж о третій годині ночі. На столику розташуйте чашку з улюбленим алкоголем і три свічки, а також дзеркало, в якому ви б бачили своє відображення і полум'я разом зі склянкою. Як приготуєтеся, благословіть себе молитвою «Отче наш» і зачитайте триразово текст змови:

  Встане раб Божий (своє ім'я), перехреститься та буде благословенний. Від міста до міста піде, від дверей до дверей піде, до Полюшко чистому, до океану-моря вийде. А в морі-океані тому острів з теремом великим варто. Прошу я, раб Божий, здоров'я від пияцтва, від потягу згубного, від ломоти та болю чорної. Вода-окріп біжить, через неї міст високий варто. На мосту тому старий з чаркою золотою, всі жили та кістки у раба Божого (ім'я) намастити, та від хвороби моєї відворотом. Чи не потягне мене більш до зілля диявольським і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

  Випийте заготовлений алкоголь, загасіть вогонь і відходьте до сну.

  Пам'ятайте, що пияцтво - це серйозна біда, і сидіти склавши руки, коли ви або ваш близький страждаєте від смертельної недуги, вкрай небезпечно. Постарайтеся допомогти йому і собі якомога швидше і Всесвіт неодмінно вам допоможе і винагородить за докладені зусилля.

  Вконтакте

  Grimuar. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->