Мед від алкоголізму | Alkostop.info

Головна » Народна медицина

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Мед від алкоголізму

Специфіка лікування алкоголізму медом

Цілющі властивості меду відомі людству ще з епохи становлення людей як розумних істот. Складно відразу оцінити масштаб застосування цього солодкого продукту в народній медицині, адже мед використовується для лікування багатьох відомих захворювань, тому багато хто вважає його справжньою панацеєю.

Деякі сучасні люди вважають, що лікування алкоголізму медом - це утопія, але насправді медичні дослідження підтверджують, що мед може стати додатковим засобом терапії. Алкоголізм - це важка залежність, що змушує людей, що мають її, повільно скочуватися по похилій.

Людина, що звик до алкоголю, з часом починає помічати значне погіршення здоров'я, а при тривалому зловживанні міцними напоями можуть розвиватися багато смертельно небезпечні захворювання, в тому числі рак і цироз печінки.

Від проблем, викликаних алкоголем, страждають не тільки самі алкоголіки, але і їх сім'ї, адже наявність тяги до міцних напоїв у одного члена сім'ї незмінно призводить до сварок і скандалів.

Умовляння і вмовляння можуть змусити алкоголіка задуматися про його положення, але ніяк не можуть допомогти позбавитися від згубної тяги. Насправді, якщо людина по-справжньому хоче позбутися від алкогольної залежності, йому можуть допомогти деякі медикаментозні і народні засоби.

Медикаментозна терапія підбирається лікарем залежно від індивідуальних особливостей організму, в той час як такий народний засіб лікування алкоголізму, як мед, цілком можна використовувати в якості доповнення для зниження тяги до алкоголю в домашніх умовах.

Механізм зниження тяги до алкоголю при вживанні меду

Багатьом може здатися, що лікування медом алкоголізму - це не більше ніж міф, придуманий народною творчістю, причому не має ніяких медичних підстав. Насправді цей солодкий продукт, вироблений бджолами для своїх потреб, є найсильнішим ліками від тяги до алкоголю, придуманим природою, і навіть з наукової точки зору його застосування виправдано.

Мед можна використовувати не тільки як засіб позбавлення від пристрасті до алкоголю, але і як протипохмільні препарат.

При необхідності мед також можна використовувати для безболісне виведення людини зі стану запою. Крім усього іншого, мед природним чином сприяє відновленню тканин, пошкоджених алкоголем. Дослідження показали, що в цьому продукті у великих кількостях міститься:

 • Калій;
 • Залізо;
 • Кальцій;
 • Марганець;
 • Хлор;
 • Мідь;
 • Двоокис кремнію;
 • Алюміній;
 • Фосфор;
 • Натрій.

Крім того, в меді міститься значна кількість вітамінів, в тому числі цей продукт багатий вітаміном С. Також в меді знаходяться мінеральні солі, які необхідні для відновлення нервових клітин, тканин випікання і кровоносних судин.

Для того щоб зрозуміти обґрунтованість застосування меду в справі лікування алкоголізму, необхідно ознайомитися зі специфікою препаратів, що використовуються в медичній практиці, адже в більшості випадків алкоголікам призначаються сольові і вітамінні розчини, а також седативні засоби.

У меді містяться всі мікроелементи, які включені в медикаментозні препарати для лікування алкоголізму, причому іноді в натуральному продукті їх більше. Вся справа в тому, що цей продукт вважається найстійкішим сховищем вітамінів і мінералів, з яким навіть овочі і фрукти не можуть конкурувати.

У мед всі корисні речовини надходять з пилку рослин. Пилок переробляється бджолами таким чином, щоб корисні властивості збереглися на дуже довгий час. Саме переробка бджолами пилку робить мед настільки унікальним засобом, адже деякі елементи, які присутні в ньому, в нормальному стані при контакті з зовнішнім середовищем розпадаються і окислюються.

Дивно, але навіть продукт, що піддався кристалізації, зберігає всі свої корисні властивості, в тому числі вітамін С та інші складні сполуки. Ця здатність меду унікальна, адже, наприклад, в свіжовичавленому апельсиновому соку вітамін С зберігається не більше 30 хв.

З огляду на, що більшість препаратів, що застосовуються для боротьби з симптомами сильного похмілля і виведення з запою, використовується у вигляді ін'єкцій, виникає питання, чи буде від меду настільки ж швидкий ефект. Насправді мед унікальний і в цьому плані, адже це продукт, перероблений бджолами, тому при попаданні в систему шлунково-кишкового тракту він засвоюється вже через 20 хв.

Застосування меду має й інший механізм впливу, який став відомий зовсім недавно. Вся справа в тому, що зловживання алкоголем призводить до сильного зниження кількості калію в організмі. Саме знижений рівень калію викликає відчуття спустошеності і тягу до міцної випивки. У меді міститься дуже велика кількість калію, який адаптований для швидкого засвоєння організмом людини, тому прийом меду значно знижує бажання пити міцні напої.

Як правильно застосовувати мед для зниження тяги до алкоголю

Алкоголізм - це хвороба, що має психологічні та фізичні появи. Мед, як і інші засоби для лікування хвороб, необхідно застосовувати в певних кількостях, щоб домогтися бажаного ефекту. Однією з переваг використання цього продукту є його безпеку, адже при виборі його як ліки можна виключити можливість передозування.

Мед в якості основного лікарського засобу від алкоголізму може бути використаний тільки в тому випадку, якщо людина сама усвідомив свою проблему і твердо вирішив від неї позбутися. Якщо ж хворий не до кінця впевнений у своїх силах, йому варто звернутися за медичною допомогою для отримання медикаментозного лікування, але потрібно відзначити, що навіть при використанні лікарських препаратів не варто відмовлятися від терапії медом, так як цей продукт може істотно полегшити процес відмови від алкоголю.

Після затяжного запою і важкого виходу з нього, що не є рідкістю для закоренілих алкоголіків, мед варто застосовувати в такий спосіб. З ранку хворому потрібно давати продукт по 3 ч. Л. приблизно через кожні 20 хв. протягом 1 години. Далі, необхідно зробити 2-х годинну перерву і повторити прийом меду. Потім робиться 3-х годинну перерву.

Перший день найбільш складний, тому потрібно простежити, щоб "народні ліки" приймалося строго за розкладом протягом усього дня. На 2-й день лікування необхідно давати мед в тій же кількості, але при цьому дозволяється дати хворому 1 чарку алкоголю.

У деяких випадках прийом солодкого продукту повністю відбиває тягу до міцних напоїв вже в перший день, тому якщо людина відмовиться від запропонованого алкоголю, в цьому немає нічого дивного, а значить, прийом алкоголю не є обов'язковим. Мед проти алкоголізму потрібно використовувати не менше 3-х місяців.

Варто відзначити, що це засіб, що застосовується проти алкоголізму, майже повністю знімає фізичні симптоми залежності, але ось психологічна залежність залишається, тому алкоголіку в боротьбі з його проблемою потрібна потужна підтримка рідних, а в деяких випадках і допомога психолога.

Використання меду для виведення з запою

Мед можна використовуватися для виведення з запою і зняття похмільного синдрому. У цьому випадку варто застосовувати розбавлений продукт. Вранці, для проведення інтоксикації медом, необхідно розбавити 3 ч. Л. продукту в? склянки теплої води.

Потрібно пам'ятати, що мед потрібно розбавляти виключно в теплій воді і ні в якому разі не в гарячій, так як сильне термічне вплив призводить до повної втрати цілющих властивостей. Розчин меду дозволяє швидко усунути неприємний післясмак в роті і значно поліпшити загальне самопочуття.

Приблизно через 30 хвилин після першого прийому розведеного солодкого нектару можна випити ще? склянки такого напою. Як правило, вже через 1 годину всі симптоми похмілля сходять нанівець. Для посилення впливу меду можна розбавляти його не в воді, а в молоці. Молоко в поєднанні з медом є потужним сполучною засобом, що дозволяє швидко усунути всі симптоми інтоксикації організму алкоголем. Приблизно через 5-6 годин можна починати застосовувати нерозбавлений мед для зниження тяги до алкоголю.

Як лікувати від алкоголізму медом в поєднанні з травами

Більшість людей, що використовують мед як засіб лікування алкоголізму, відзначають його ефективність, але приходять до висновку, що занадто солодкий продукт швидко набридає. Для того щоб посилити антитоксичну дію меду і при цьому не перейматися постійним прийомом солодкого продукту, можна через тиждень починати застосовувати мед як десерт до трав'яним чаїв.

При лікуванні алкоголізму найкраще в якості трав'яних відварів використовувати ромашку або звіробій, так як в них містяться додаткові компоненти, що сприяють зниженню психологічної залежності. Особливо сильними заспокійливими властивостями володіє ромашка.

При поєднанні меду і трав'яних відварів потрібно пам'ятати, що цей солодкий продукт в окріп додавати не можна. В трав'яні відвари не варто додавати цукор, так як продукт бджіл повністю його замінює. Використання меду в поєднанні з трав'яними відварами заспокійливої ​​дії дозволяє легше пережити дискомфорт, пов'язаний з відмовою від алкоголю.

Якщо планується використовувати солодкий продукт як допоміжний засіб, необхідно проконсультуватися з лікарем на предмет поєднання трав'яних відварів з ромашки і звіробою, щоб не виникло конфліктів з лікарськими препаратами. Вилікувати алкоголізм за допомогою меду можна, але все ж людині не слід забувати, що від нього будуть потрібні деякі зусилля для стримування психологічної залежності.

УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

Alko03.ru

Народні засоби від алкоголізму

Якщо вас замучили безперервні запої близької людини, який ніяк не визнає хвороба - залежність від спиртного і зовсім не хоче лікуватися, можливо, прийшов час почати боротьбу з алкоголізмом народними засобами.

Адже не дарма народна медицина накопичила безліч рецептів лікування патологічної залежності (алкоголізму). Всі рецепти та методи можна розділити на кілька категорій, від самих екстремальних до цілком рядових і безпечних.

У чому ж полягає лікування алкоголізму народними засобами, які рецепти пропонує нетрадиційна медицина, щоб вилікувати алкоголіка зі стажем і врятувати його від пияцтва?

Щадні методи лікування алкоголізму

Вони безпечні тим, що практично не мають протипоказань, а вже наскільки ефективні ці рецепти - покаже час. Їх дієвість заснована на тому, що у алкоголіків спостерігається стійка нестача калію, що викликає залежність від випивки, яку і заповнюють ці продукти. Тим самим ці народні засоби проти алкоголізму зменшують тягу до випивки.

Лікування медом

Це народний засіб засноване на точному виконанні наступних дій:

 • Спочатку людина повинна з'їсти за 1 годину 18 столових ложок натурального меду, точніше, по 6 ложок кожні 20 хвилин. Потім зробити перерву на 2 години.
 • Тепер процедуру повторюємо.
 • На наступну добу перед сніданком знову потрібно з'їсти мед в тій же кількості, причому перед цим можна навіть похмелитися.
 • Поснідавши, потрібно з'їсти ще 6 чайних ложок меду.
 • Такий цикл прийому меду повторити 3-4 дня, після чого формується неприйняття спиртного, і боротьба з алкоголізмом завершується перемогою.

  Лікування лимоном

  Цей народний рецепт заснований на тому, що лимонна кислота (як вважається) зменшує тягу до спиртного. Тому протягом 30-40 днів потрібно випивати свіжовичавлений сік з 4-5 лимонів, розведений 100 мл води і з додаванням 3 ложок цукру.

  Увага! Цей народний метод лікування, застосовуваний проти алкоголізму, заборонений при виразці шлунка.

  Лікування кислими яблуками

  Це народний засіб для лікування патологічної тяги рекомендує алкоголіку з'їдати щодня по 3 кислих яблука протягом 6 тижнів. При цьому согращается залежність від випивки, але одночасно важливо дотримуватися дієти.

  Трав'яний чай від алкоголізму

  Потрібно взяти по 1 частини деревій, полин і м'яту і по? частини коренів дягелю, аїру болотного і ягід ялівцю. Змішавши всі компоненти, візьмемо щіпку суміші і заваримо склянкою окропу. Цей настій давати пити страждає від алкоголізму 4 рази на день протягом 10-14 днів.

  Потім потрібно влаштувати 5-денну перерву, після чого курс лікування повторити. Цей чай можна пити 2-5 місяців до повного позбавлення від алкоголізму.

  Монастирський чай від алкоголізму

  Ще один ефективний засіб, який допоможе зняти тягу до спиртного - це монастирський чай. Він допомагає не тільки відмовитися від алкоголю, але і відновлює нервову систему, нормалізує роботу печінки, виводить токсини.

  Застосування:

 • Одну чайну ложку залити 200 мл окропу і дати настоятися 2-5 хвилин
 • Процідити і пити як звичайний чай 2-3 рази на день.
 • Замовити монастирський чай можна тут. Також рекомендуємо ознайомитися з відгуками.

  Анонімні народні засоби, що рятують від алкоголізму

  Ці рецепти гарні тим, що лікувати і вилікувати алкоголіка можна без його відома (хоча пам'ятаєте, що це справа підсудна).

  Настоянка з горіхових сережок

  Потрібно зібрати під час цвітіння горіхові сережки, заповнити ними ємність на 3/4, після чого залити посуд якісної горілкою і настояти в затемненому місці 10 днів.

  Потім можна або наливати алкоголіку потроху перед їжею, або просто поставити на чільне місце, щоб він сам випивав.

  Перцева настоянка

  Можна вилікувати алкоголізм народними засобами і за допомогою перцевої настоянки, яка після повного курсу лікування призводить до повного зняття патологічної тяги.

  Щоб приготувати це народний засіб, 20 грам подрібненого пекучого червоного перцю заливаємо 500 мл чистого спирту і наполягаємо 14 днів в темному прохолодному місці, час від часу струшуючи посуд.

  Потім перцеву настоянку проціджуємо і додаємо в вино з розрахунку 3 краплі на 1 літр.

  Старовинний народний засіб - порошок з панцирів раків (річкових)

  Для приготування цього рецепту раків потрібно відварити, панцири зібрати і перемолоти в борошно. Її необхідно додавати в їжу алкоголіка по? ч. л. 2-3 рази на добу. У разі, якщо все зроблено правильно і рецепт «спрацює», то випивання після прийому алкоголю буде нудити і рвати, що допоможе швидко вилікувати його від залежності.

  Радикально-екстремальні методи, як лікувати алкоголізм

  Крім застосування рачачих панцирів, є і більш оригінальні методи проти алкоголізму:

  Настоянка з лісових клопів

  Цей метод лікування відомий з давніх часів: кілька зелених клопів (особливо «ароматних») заливають хорошою горілкою і, наполігши добу, проціджують, після чого дають пити алкоголіку. Така настоянка швидко викликає неприйняття спиртного, і людина позбавляється від залежності.

  Так само може допомогти настоянка з дощових черв'яків. Цей рецепт для лікування залежності ми окремо розглядали в одній з наших статей.

  Вдихання березового диму

  Ще один метод, як лікувати людину від алкоголізму: щедро посипати березові чурки цукром і підпалити. Як тільки багаття розгориться - його гасять, і хворого змушують дихати виходить від багаття димом. Як тільки алкоголік зробить кілька вдихів, йому дають випити 200 мл горілки.

  Як говорить народна медицина, цей метод лікування дає сильне неприйняття організмом будь-яких спиртних напоїв, що дозволяє швидко вилікувати алкоголізм.

  Настоянка з лавра

  2 листочка лавра додають в 250 мл горілки і наполягають два тижні в теплому місці. Готову настоянку потрібно давати перед прийомом їжі по 2-3 ст. л. протягом 7-10 днів. Лавровий лист в горілці викликає нудоту і сильний розлад шлунку, що відбиває бажання пити в подальшому.

  Народна медицина багата подібними рецептами, головне - бажання самого хворого, тоді і результат лікування буде стійким!

  Opohmele. ru

  Мед від алкоголізму

  Алкогольна залежність небезпечна недуга, насилу піддається лікуванню. І здається неймовірним, що лікування алкоголізму медом може бути додатковою терапією до медикаментозних препаратів. Наркологи, озброєні арсеналом засобів і методів, які ніяк не можна назвати приємними і безпечними, асоціюються з суворою необхідністю їх застосування. А мед це щось безмірно красиве у своїй тягучою переливчасті, ваблять солодкістю і затишком чаювань.

  Проте досвід поколінь свідчить, що подібне лікується не тільки подібним, але і протилежності також можуть зійтися і бути корисними.

  Прийняти рішення про позбавлення від залежності

  Спиртні напої сильно підривають здоров'я алкоголь залежної людини і можуть призвести до таких небезпечних захворювань як цироз печінки і психічні розлади. Мікроклімат в сім'ї стає напруженим і невтішним.

  Скандали і вмовляння можуть підвести людину до усвідомлення важкої реальності, але не зможуть вилікувати від нездоланного потягу до міцних напоїв. І все повертається на круги своя. Ще не приймається рішення серйозно зайнятися проблемою із залученням медичної мощі і підкріплення у вигляді народних засобів лікування алкоголізму. І мед тут буде як не можна до речі.

  Мед супроводжував людство з часів первісних людей, і довгі століття служив насолодою людству. І до цього дня, хоча мед в більшості вживаних продуктів замінив цукор, мед користується славою своїх унікальних властивостей.

  У справі лікування алкогольної залежності використовуються бактерицидні властивості меду і багатий зміст мінеральних речовин, в їх числі: залізо, марганець, калій, кальцій, фосфор, магній, мідь, двоокис кремнію, алюміній і ще багато компонентів надходять з грунту в нектар, з якого працьовиті бджілки і виробляють мед.

  Мед відмінно зберігає вітаміни, чого не можна сказати про овочі і фруктів. Він є готовим до засвоєння продуктом, що надходять в кров через півгодини після застосування. Цілющі властивості меду спрямовані на центральну нервову систему, вони заспокоюють і можуть служити снодійним засобом.

  Основний мінерал, який корисний в меді для виведення алкоголіка із запою калій, так як алкоголь сприяє швидкому виведенню цієї речовини з організму, що викликає підвищену тягу до спиртних напоїв. Алкоголь утворює в обміні речовин замкнуте коло. Мед може швидко поповнити відсутній калій і сильно зменшити тягу до алкоголю.

  Методика лікування медом

  Коли запійний алкоголік починає вихід з хворобливого стану, потрібно пити щогодини склянку теплої води з розведеною в ній неповної чайною ложкою меду.

  Також можна скористатися наступним методом для одночасного виведення з запою і зняття важких проявів похмілля.

  Для використання меду як продукту, який проводить детоксикацію організму від метаболітів алкоголю, вранці розбавляють 3 чайні ложки меду в половині склянки теплої води, слід пам'ятати, що вода не повинна бути гарячою, в іншому випадку корисні властивості меду під дією високої температури втратять цілющі властивості.

  Потім через півгодини процедуру повторюють. У більшості випадків прояву похмілля зникають через годину після терапії медом. Воду можна замінити на молоко, що посилить лікувальний ефект. Через кілька годин застосовують чистий мед для зменшення тяги до спиртних напоїв.

  Методика для зниження тяги до алкоголю

  Мед як терапевтичний засіб необхідно використовувати в певних дозах для отримання оптимального результату. На за медом залишається ту перевагу, що пацієнтові не загрожує передозування.

  Мед принесе бажаний ефект в разі, якщо людина усвідомила проблему і твердо вирішив позбутися від залежності. Якщо присутні коливання, то краще звернутися в спеціалізовані клініки для проведення медикаментозної терапії. На навіть якщо лікування проводить нарколог, в якості підтримки годі було відмовитися від меду, так як цей продукт значно полегшить стан.

  Вихід із запою за допомогою меду здійснюється наступним способом. Вранці кожні 20хвилин хворий з'їдає 3 чайні ложки меду протягом години. Потім настає перерва тривалістю 2 години, далі повторюється ранкова процедура і вже 3-х годинну перерву.

  На другий день розклад з прийому меду повторюється, але для полегшення стану дозволяється хворому випити чарку міцного алкогольного напою, якщо буде бажання, Якщо бажання не виникне, в алкоголі немає необхідності.

  Мед для зміни установки на алкоголь застосовується близько трьох місяців.

  Мед знімає фізіологічну тягу до алкоголю повністю, але психологічна тяга залишається і з нею справлятися доведеться самому алкоголіку за допомогою рідних і близьких, які повинні проявити максимум терпіння і співчутливості.

  Методика виграє тим, що не вимагає грошових витрат. Але необхідно пам'ятати, що метод працює при твердому рішенні людини позбутися залежності.

  В інтернеті користувачі діляться своїми рецептами поправки здоров'я за допомогою меду. Хтось з давньою звичкою до спиртних напоїв і паління відчув, що здоров'я стає гірше, і вирішив позбутися від традиції викурювати з ранку сигарету. Як відомо одну звичку легше витіснити інший, ніж залишити місце порожнім.

  І наш герой став з ранку замість сигарети з'їдати ложку меду, звичка закріпилася, і через деякий час він відчув, що тяга до алкоголю його покинула, на жаль, палити він так і не перестав, але чайна ложка меду натщесерце принесла позитивні результати щодо спиртних напоїв.

  Мед і трави

  Мед ефективний засіб в якості терапії алкоголізму, але деякі одужують відзначають, що солодкість меду вони б чимось розбавили. І є засіб, яке посилить властивості меду очищати організм від токсичного ураження алкоголем. Занадто солодкий продукт можна запивати трав'яними настоями. Перший тиждень цього робити не рекомендується, а на другу цілком можна приймати мед у вигляді десерту.

  У цьому випадку найкраще підійдуть настої звіробою або ромашки, компоненти, що містяться в них, здатні вплинути на психологічну залежністю від алкоголю. Мед не терпить високих температур і тому трав'яні чай п'ються теплими, але ні в якому разі не гарячими.

  Якщо алкоголь залежна людина приймає медикаментозні препарати, то необхідно дізнатися у нарколога чи немає у них протиріч з ромашкою і звіробоєм.

  Opohmele. ru

  Лікування алкоголізму народними засобами

  Як ви могли помітити з інших наших статей, присвячених лікуванню алкогольної залежності, основні працюють методи лікування в даний час - медикаментозні. Але сучасної психофармакотерапії (галузі медицини, яка займається впливом ліків на психіку) всього близько 50 років, а найбільш ефективні ліки від алкоголізму почали з'являтися з 90-х років ХХ століття. Тому багато, на жаль, ще тримаються за «народні» засоби лікування алкоголізму. До того ж досі вони розглядаються в різних посібниках з наркології, хоча для медиків представляють в основному історичний інтерес. До всього існують ще «народні цілителі», які не соромляться використовувати в своїй практиці будь-які методи. Деякі з рецептів на увазі лікування алкоголіка без його відома.

  У цій статті ми розглянемо найбільш популярні народні методи. Нижче представлені численні рецепти народної медицини, покликані тими чи іншими способами відучити людини від прийому спиртного, поправити здоров'я після «пиятик». Кожен рецепт ми супроводжуємо висновком нашого експерта: буде працювати це зілля чи ні.

  Трав'яні відвари від алкоголізму

  Найпоширенішими способами лікування алкоголізму в народній медицині є трав'яні відвари. Для цього слід купити в аптеці спеціальні трави від алкоголізму, залити окропом і трохи поварити.

  1. Відвар трави чебрецю повзучого, полину гіркого і трави золототисячника по одній чайній ложці. Приймати рекомендується в кількості 1-2 столових ложки за півгодини до їди, 3-4 рази на день. Курс лікування повинен тривати 3 місяці. Багато хворих нібито після першого тижня починають помічати значне поліпшення стану здоров'я.

  Не рекомендується: готувати і приймати незручно, результату чекати довго.

  2. Відвар трави копитних європейського. Викликає сильну блювоту при вживанні алкоголю. Щоб приготувати відвар, потрібно 1 чайну ложку копитних залити склянкою окропу і залишити на повільному вогні на 5 хвилин. Зняти з вогню і залишити під кришкою на 1 годину. Готовий настій підливають в горілку з розрахунку 1 столова ложка відвару на 100 г горілки. Лікування продовжують до повного відрази до алкоголю.

  Цей рецепт можна використовувати.

  3. Відвар мучниці. 2 столові ложки листя мучниці залити окропом, поставити на вогонь, довести до кипіння. Цей відвар слід приймати по 1 столовій ложці шість разів на день. Ефект від цього рецепта буде досягнуто після 2-місячного курсу лікування.

  Вердикт: може спрацювати, але результату чекати шалено довго.

  4. Відвар, виготовлений на основі пагонів плауна-баранца по 2 столові ложки на голодний шлунок. Через 15 хвилин хворому дають випити невелику кількість алкоголю. У нього виникне сильна блювота. Перед черговим нападом блювоти хворому знову дають алкоголь. Через 2-3 сеансу нібито наступає стійка відраза до спиртних напоїв.

  Пам'ятайте, що рослина отруйна. Його прийом протипоказаний людям, у яких є захворювання щитовидної залози, діабет, бронхіальна астма, гіпертонія, туберкульоз легенів, виразка шлунка і 12-палої кишки.

  Вердикт: може спрацювати, але приймати небезпечно!

  5. Відвар коренів щавлю кучерявого. 1 столову ложку кореня щавлю кучерявого на 200 мл.

  Вердикт експерта: не працює.

  Загальний висновок: відвари трав від алкоголізму, що викликають блювоту - працюють 100%. За рахунок своєї токсичності.

  Настоянки трав від алкоголізму

  В інтернеті ходять такі рецепти:

  • Настоянка з коріння любистку і лаврового листа;
  • Насіння гарбуза на горілці;
  • Листя і коренів лавра благородного;
  • Настоянка на свежераспустівшіхся горіхових сережках;
  • Настоянка червоного крючкового перцю;

  Дія настоянок зводиться до того, що вони нібито повинні викликати у хворого відразу до спиртного. Лавровий лист призводить до розладу шлунка, а насіння гарбуза повинні викликати пронос і блювоту.

  Ефективність описаних настоянок вкрай сумнівна.

  Чаї для лікування алкоголізму

  У народній медицині для лікування хронічного алкоголізму застосовують трав'яні настої в якості чаїв, що вживаються без цукру. Метою такого методу є викликати піт і посилити відділення сечі у хворого. П'ють чай з відварів трав в теплому вигляді в досить великій кількості - по 10-5 склянок за день. Чай з травами від алкоголізму відрізняється від трав'яного відвару тим, що його не треба варити: просто залити окропом і через якийсь час пити, як звичайний чай.

  Чаї робляться з полину, м'яти, деревію, звіробою, дягелю. Також пропонується кава з порошком копитних.

  Вердикт: плацебо. Працює тільки за рахунок сугестивності пацієнта: якщо людина переконає себе в тому, що це чай допомагає, то йому стане легше. Наш експерт спостерігав декількох пацієнтів, які приймають такі чаї. Всі вони деградували вікові третьестадійние алкоголіки, їх запої починалися без всякої на те причини і закінчувалися так само. На чаях трималися якийсь час. Але. Дуже багато родичів, особливо з невеликими доходами, просять альтернативні мало затратні шляхи лікування залежності. Сільське населення теж. Там де до аптеки і нарколога далеко, а таблеток вдень з вогнем не знайдеш, можна вдаватися до таких методів.

  Також читайте окрему статтю про монастирський чай від алкоголізму.

  Інші народні засоби лікування алкоголізму

  Крім трав від алкоголізму, існують і інші екзотичні народні методи для позбавлення від алкогольної залежності.

  1. Один сайт пропонує кожен день потрібно з'їдати по 3 яблука кислих сортів, в яблука попередньо слід застромити 7 цвяхів (!) І залишити яблука в такому вигляді на добу. Лікування продовжувати 6 тижнів. Це лікування пропонується супроводжувати спеціальною дієтою: виключити яйця, солону і жирну їжу, молочні продукти, і т. П. Перевагу слід віддавати круп, нежирного м'яса, картоплі, буряку, моркви.

  Вердикт: каша з сокири: за 6 тижнів без алкоголю на здорову їжу організм сам по собі відновиться.

  2. Березовий дим. Сухі березові дрова потрібно рясно посипати цукром і підпалити. Після розгоряння багаття загасити, а димом, що виходить від дров, змусити подихати алкоголіка. Після вдихання цього диму дати йому випити склянку горілки. Народна медицина обіцяє, що таке метод позбавляє людину від пияцтва.

  Очевидно небезпечний і дурний метод

  3. Порошок з панцирів річкових раків. Зварити річкових раків, зняти їх панцирі і перемолоти їх порошок. Це засіб потрібно підмішувати в їжу алкоголіка. Після того, як людина вип'є спиртне, у нього повинні початися нудота і блювота.

  Вердикт: чи хітин ракової шийки може викликати блювотний рефлекс.

  Мед як народний засіб від алкоголізму

  Існує думка, що людину тягне до спиртного через дефіцит в його організмі калію. Інші шарлатани на цій підставі пропонують лікувати алкоголізм медом (по 6 чайних ложок меду тричі з інтервалом в 20 хвилин і все в такому дусі).

  Вердикт: недолік калію в організмі ніяк не причина, а наслідок вживання спиртного. Відповідно, мед допоможе зняти симптоми, але таку складну хворобу як алкоголізм одним медом НЕ побороти.

  Висновок: одні лише народні засоби від алкоголізму в більшості випадків виявляються малоефективними. За час існування сучасної медицини фахівці встигли перепробувати всі «народні ліки». Ті, які довели свою ефективність, стали просто «ліками». Решту можна сміливо списувати на звалище історії.

  Також читайте нашу статтю про народні засоби для лікування похмілля, в якій лікар-токсиколог пояснює, які народні засоби від похмілля не приносять користі, а ефективність яких коштів підтверджує і сучасна медицина.

  Pohmelje. ru

  Алкоголізм. алкоголізм лікування

    Тим, хто хоче сам позбутися від шкідливих згубних звичок (алкоголізму).

    Чебрець від алкоголізму

    1 ст. л. трави залити 200г окропу, настояти годину (добре б в термосі), злити і пити чай з чебрецю 3 рази в день в будь-який час, особливо якщо хочеться випити: 50г настою чебрецю, 150г окропу, 1 ч. л. меду.

    Копитень проти алкоголізму

    1ст. л. трави залити 200г горілки, настояти 2-3 дні, дати випити за день в два прийоми. Пити 2-3 дня, поки при вигляді горілки не потягне на блювоту. Пити припинити, через час повторити лікування.

    Аїр болотний

    1 ст. л. кореня залити відстояною холодною водою (500г). В емальованому посуді на слабкому вогні з часу закипання варити 10 хвилин. Настояти ніч і пити по 50г 3 рази в день перед їжею за 20 хвилин. Якщо дуже тягне до випивки, випити Заваров. Бажання пропаде до алкоголю. Завар кореня лепехи ще для всього організму дуже корисний.

    Корінь любистку при алкоголізмі

    Він є майже у кожного дачника.

    40г кореня любистку подрібнити, додати 3 лаврових листки, замочити на ніч в 1 літрі джерельної води. Вранці варити 10-15 хв. в емальованому посуді під кришкою на слабкому вогні. Настояти, процідити. Взяти 50г горілки і 50г Заваров, випити натщесерце вранці поснідавши через 30 хвилин і йти на роботу.

    Так пити щодня, поки не з'явиться блювота при вигляді горілки.

    Збір трав проти алкоголізму

    Взяти полин (1 столову ложку), золототисячник (1 столову ложку), і чебрець (1 столову ложку), змішати. 1 ст. л. суміші залити в термосі 200г окропу, настояти годину, злити. 50г горілки з 50г запара випити натщесерце. Пити 21 день. Багато в ході лікування кидають пити алкоголь раніше призначеного часу. А ті, хто вперто хочуть пити, кидають лікування.

    Лікування алкоголізму медом

    Якщо не вистачає калію в організмі, людина може почати пити. Мед прекрасне джерело калію. Любителя випити треба частіше годує медом, по-більше давати йому чаю з булкою і медом.

    Прекрасний ранковий чай з чебрецю (по першому рецепту) і булки, рясно намазала медом. Чебрець зменшує бажання випити, мед поповнює калій в організмі, і бажання випити відпадає.

    Гриб гнойовик допоможе при алкоголізмі

    Прекрасний їстівний смачний гриб. Посмажити його і нагодувати алкоголіка після того, як він добре випив. З'явиться нудота, блювота, почервоніння шкіри, посилене серцебиття. Виходить як би отруєння. Якщо п'яниця задумає похмелитися, блювота піде з новою силою. Але це не смертельно, а корисно.

    Золототисячник з полином позбавлять від алкоголізму

    Золототисячник (4 ст. Л.), Полин (1 ст. Л.) Кинути в термос і залити одним літром окропу, настояти два-три (не більше) години. Злити, пити по 1 столовій ложці 3 рази на день в будь-який час.

  Lechebnaya-lavka. com. ua

  Мед для лікування алкоголізму

  При алкоголізмі і ішемічної хвороби серця рекомендується:

  Рецепт лікування медом №1: Приготувати суміш зі склянки шипшини і склянки меду; приймати по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хв. до їжі. При відсутності соку приготувати відвар шипшини (100 г свіжих плодів заварити склянкою окропу і кип'ятити в теченіе30мін.).

  Рецепт лікування медом №2: Щоденне вживання 50 меду протягом 1-2 місяців.

  Рецепт лікування медом №3: 250 г очищеного і подрібненого на тертці часнику змішати з 350 г рідкого меду і настояти протягом 7-10 днів; приймати по 1 ст. л. за 40 хв. до їди 3 рази в день протягом 2-3 місяців.

  Рецепт лікування медом №4: 3 рази на день за годину до прийому їжі готувати суміш з 1 ч. Л. свіжонатертого хрону і 1 ч. л. меду і повільно за цей час з'їдати її. Курс лікування - до 30 днів.

  Мед проти дратівливості при алкоголізмі

  Люди, які зловживають алкоголем, часто скаржаться на безсоння і дратівливість. У цих випадках при безсонні і нервовій збудливості ефективні такі рецепти лікування медом:

  Рецепт лікування медом №1: 1 ст. л. меду розчинити в склянці теплої кип'яченої води (остигнула до кімнатної температури). Приймати перед сном. Добре розчинити мед у склянці теплої козячого або коров'ячого молока.

  Рецепт лікування медом №2: Сік хрону (натертий хрін наполягають у воді протягом 36 годин) і мед, взяті в coотношеніі - 1: 1, добре змішати. Приймати 2 рази на день (краще вранці і ввечері) по 1 ст. л.

  Рецепт лікування медом №3: Приготувати суміш з соку лимонів і меду (сік одного лимона на 100 г меду). Приймати перед сном по 1 ст. л. з гарячим чаєм або молоком.

  Рецепт лікування медом №4: 100 г свіжих ягід малини (2 ст. Л. Сухих) або малинового варення розмішати в склянці кип'яченої води, через 10-15 хв, настоювання додати 1 ст. л. меду. Приймати перед сном.

  Мед при пригніченому стані

  Корисно приймати суміш, що складається з 1 ст. л. меду, 1/2 частини дрібно нарізаного лимона і 1 ст. л. мінеральної води. Поряд з прийомом меду та медових композицій корисно приймати медово-пінисті ванни, компреси з медом на межлопаточную область (краще, коли до меду додають розчини магнезії, брому, нікотинової або глютамінової кислоти), а також иглорефлексотерапию і масаж на шийно-комірцеву зону. Для приготування ванни в воду (37 ° С) влити розчин меду - 60 г (2 ст. Л.) Меду на 0,5 л гарячої води. Потім додати 2-3 ч. Л. пінистої рідини «Кедр», «селену» або «Хвойна» і зануритися в пінну рідину на 20-30 хв., але так, щоб піна могла покривати тіло до шиї, а рідка маса вмісту ванни не закривала область серця. Після цього доцільно 30-40 відпочити.

  У профілактиці алкоголізму та боротьби з цією недугою апітерапія може стати вашим надійним союзником і помічником

  Рекомендується для профілактики алкоголізму приймати лимонний сік з медом протягом одного місяця. Лікування починають з прийому соку 1 лимона, який необхідно змішати з медом і розбавити водою, приймати щодня, збільшуючи дозу на 1 лимон, і так до 15 лимонів. Всього на курс потрібно 231 лимон середніх розмірів і 0,5-літрова банка меду. Протипоказаннями є гастрит, виразкова хвороба.

  Мед при похмільного синдрому

  Похмільний синдром легко знімається, якщо повільно випити коктейль, приготований таким чином: змішати чарку горілки з кількома ложками сметани, додати ложку меду і шматочок льоду. При небезпеки переходу алкогольного абстинентного синдрому в білу гарячку і розвитку інших важких ускладнень алкоголізму необхідно проведення інтенсивної медикаментозної терапії в стаціонарі.

  Мед для профілактики і лікування алкоголізму

  Хорошим профілактичним засобом при лікуванні алкоголізму є відвар неочищеного вівса. Його готують так: жменю вівса заливають 2 л окропу, потім варять на повільному вогні протягом двох годин, остуджують до кімнатної температури, додають 0,5 ч. Л. меду, приймають по 1 склянці 3-4 рази на день замість пиття і чаю протягом трьох тижнів.

  Спосіб лікування алкоголізму по доктору Джарвісу: через кожні 20 хвилин потрібно давати по 6 ч. Л. меду - 18 ч. л. протягом години. Через 30 хвилин процедуру повторити і укласти хворого спати. Після сну йому потрібно дати ще три дози по 6 чайних ложок меду з інтервалом в 20 хвилин, потім дати одне яйце некруто. Через 10 хвилин ще 6 ч. Л. меду. На сніданок він повинен з'їсти 4 ч. Л. меду, шматочок м'яса і випити склянку томатного соку. А на десерт - ще 4 ч. Л. меду. Після такого курсу у хворого пропадає тяга до спиртного.

  Nar-sred. com. ua

  Лікування алкоголізму медом

  Про цілющі властивості меду відомо з давніх часів. Цей дивовижний продукт містить в собі величезний перелік мікроелементів, вітамінів і органічних кислот, так необхідних людському організму.

  Мед дуже ефективний не тільки при простудних захворюваннях - його з успіхом застосовують для боротьби з безсонням, при виснаженні загальних сил організму, в профілактиці гіпертонії і стенокардії.

  Крім того, він поліпшує склад крові, позитивно впливає на імунітет і нормалізує роботу внутрішніх органів. При цьому мало хто знає, що народна медицина практикує лікування алкоголізму медом.

  Існує думка, що фізична тяга до алкоголю у людини, в першу чергу, викликана нестачею в організмі калію. Мед як раз є багатим джерелом калію (395 мкг калію / 1 кг меду) і його споживання може значно зменшити тягу до спиртних напоїв.

  Звичайно, при боротьбі з таким серйозним захворюванням, як хронічний алкоголізм, навряд чи вийде обмежитися одним медом. Але навіть сучасна медицина не спростовує той факт, що даний продукт бджільництва вкрай позитивно впливає не тільки на виснажений алкоголем організм, а й, дійсно, допомагає в боротьбі із залежністю.

  Наприклад, американський лікар Д. Джарвіс у своїй книзі «Мед і інші природні продукти» виклав свій самобутній погляд на проблему алкоголізму і привів в приклад ряд рецептів, які, за його словами, "працюють" і непогано допомагають в боротьбі з «зеленим змієм ».

  Як протверезити за допомогою меду

  Лікування алкоголізму медом нескладно і не вимагає якихось особливих зусиль. Знахарі пропонують простий рецепт, заснований на застосуванні меду, який допоможе позбавити алкоголіка від його шкідливої ​​звички. Цей метод підійде навіть тим, хто знаходиться в сильній стадії алкогольного сп'яніння.

  Увага! Будь-які рекомендації слід використовувати тільки після консультації з фахівцем. Знахарі такими не є!

  Звичайно ж, метод передбачає використання тільки свіжого меду, якісного і натурального продукту, в іншому випадку ефекту просто не буде. Крім того, варто переконатися, що людина, по відношенню до якого проводиться ця терапія, не страждає алергією на мед.

  Увечері, протягом години, хворий повинен з'їсти по 3 чайних ложки меду (інтервал між ними близько 20 хвилин). Після робиться годинну перерву, а потім процедура знову повторюється.

  Якщо алкоголік не хоче знову з'їсти мед, то перерву можна збільшити до двох годин. В результаті кількість з'їденого меду не повинно бути менше 18 ложок.

  В процесі вживання меду потрібно обов'язково напувати хворого водою. Людина при цьому може сильно потіти. Після того, як алкоголік з'їв всю необхідну дозу, його потрібно вкласти спати. Як правило, після такої кількості меду людина спить дуже міцно.

  Вранці лікування алкоголізму медом слід продовжити і повторити курс, розпочатий напередодні. А після цього поснідати (народний рецепт рекомендує зварити в якості сніданку яйце некруто). Після сніданку, хвилин через 10, хворому необхідно прийняти ще шість чайних ложок меду.

  Рецепт стверджує, що подібна "медова блокада" швидко відбиває бажання у алкоголіка пити алкогольні напої. Крім того, величезним плюсом є те, що мед не приносить ніякої шкоди організму і лише, навпаки, може підтримувати і відновлювати його після сильних алкогольних узливань.

  На відміну від тих же відварів з трав, які можуть бути отруйні і, при неправильному їх вживанні, принести непоправної шкоди, терапія медом цілком безпечна, проста і, що дуже важливо, фінансово не затратна.

  Продукти бджільництва проти алкоголізму

  Крім меду народні рецепти застосовують і інші продукти бджільництва: пергу, прополіс, маточне (бджолине) молочко. Наприклад, за основу харчової добавки «Апіміни А», яку застосовують в комплексному лікуванні алкоголізму, взята саме перга.

  Цей препарат слід розсмоктувати протягом півгодини і якийсь час не їсти і не пити після. Дозування ліків - 1-2 грами. Пергу рекомендується вживати натщесерце.

  Квітковий пилок

  Для лікування абстинентного синдрому народні рецепти пропонують використовувати квітковий пилок. Одна чайна ложка кошти, прийнята за 40 хвилин до їжі, зменшує важкі симптоми і значно покращує стан. Використовувати пилок можна три рази в день - перед сніданком, обідом і вечерею.

  100-200 грам меду

  Лікування алкоголізму медом можна проводити навіть тоді, коли людина дуже сильно п'яний. Для зняття глибокого алкогольного сп'яніння треба прийняти 100-120 грамів меду. Дозу слід розділити на два прийоми і запивати великою кількістю рідини.

  Прополіс

  Прополіс, відомий своїми цілющими властивостями, незамінний в реабілітаційному періоді. Коли людина перестає пити, його організм потребує відновлення. Перш за все це стосується печінки.

  Прополіс, який містить в собі весь перелік необхідних для відновлення організму речовин, є і сильним антиоксидантом. Він позитивно впливає на клітини печінки, регенеруючи їх, підвищує гемоглобін, покращує загальний фізичний і емоційний самопочуття хворого.

  Курага, мед, горіхи, родзинки

  Справитися з запоєм можна спробувати за допомогою суміші на основі меду, в який додають курагу, горіхи і родзинки. У народі цей засіб називають «калієвої бомбою», так як всі складові компоненти суміші дуже багаті калієм.

  Лимонний сік

  Для профілактики і лікування пияцтва медом народні рецепти радять приймати його одночасно з лимонним соком. Сік одного лимона, змішаний з медом і розбавлений водою, п'ють щодня, збільшуючи при цьому дозування рівно на один лимон і так до 15 лимонів. На весь курс потрібно 231 лимон і літрова банка меду.

  Бджолина отрута

  Деякі фахівці використовують в своїх методиках лікування алкоголізму навіть бджолина отрута. Він здатний регулювати і відновлювати в організмі людини обмін речовин, активно впливаючи на процеси відновлення структури печінки.

  Крім цього, ряд досліджень відзначає позитивний вплив бджолиної отрути і на фізичну потребу в спиртних напоях.

  Незважаючи на всі свої корисні властивості, слід розуміти, що мед не є самостійним ліками. Лікування пияцтва медом дієво тільки в комплексній терапії захворювання.

  І подіяти настільки чудовий продукт зможе лише в тому випадку, коли людина має стійке бажання кинути пити. Своєчасне звернення до фахівців, прагнення до одужання і використання сучасних медичних методів лікування пияцтва разом з народними рецептами допоможуть досягти позитивних результатів.

  А цілющі продукти бджільництва посприяють не тільки забути про спиртне, а й відновити захисні сили організму, привести в порядок імунітет і поліпшити загальне самопочуття.

  Nodrink. me

  Лікування алкоголізму медом »Народні засоби і народні рецепти

  З давніх часів людям відомо про бактерицидні властивості меду. Він являє собою середовище, в якій не можуть існувати бактерії. Наука пояснює це присутністю в меді калію. Калій витягує з бактерій вологу, і вони гинуть.

  Мед - справжня комора природи. У ньому міститься величезна кількість вітамінів і мікроелементів, так необхідних людині. Унікальність меду полягає в тому, що він є повністю готовим до засвоєння продуктом і, вже через 20 хвилин після вживання в їжу, надходить у кров. Мед заспокійливо впливає на нервову систему, а також є чудовим снодійним.

  Мед в боротьбі з алкоголізмом

  Вчені з'ясували, що алкоголь виводить калій з організму людини, що в свою чергу збільшує тягу до спиртного. Утворюється замкнуте коло - чим більше алкоголю вживає людина, тим більше зростає потреба в ньому. Розірвати це коло допоможе мед. Він є відмінним джерелом калію і значно знижує потребу в алкоголі.

  Для того, щоб вивести людину із запою рекомендується розчинити половину чайної ложки меду в? склянки теплої води і давати пити йому цю суміш щогодини.

  Згідно зарубіжної методикою лікування алкоголізму потрібно проводити за наступною схемою:

  У перший день хворий повинен з'їдати 18 ложок меду протягом 1 години, т. Е. По 6 чайних ложок меду протягом кожних 20 хвилин. Потім роблять 2-ух годинну перерву. Після чого процедура повторюється (хворий з'їдає 18 чайних ложок меду за 1 годину). Тепер хворий може спати до ранку. Вранці можна дати випити йому невелику кількість спиртного для стабілізації стану (якщо в цьому є потреба). На другий день лікування проводиться за такою ж схемою, як і на перший. Після прийняття меду, хворому дають легкий сніданок. А на десерт знову мед, в кількості 4 чайних ложок.

  Дана методика не вимагає великих матеріальних витрат і може застосовуватися навіть у тому випадку, якщо людина п'яна. Але не забувайте, що цей метод - лише помічник в комплексному лікуванні алкогольної залежності. Це допоможе тільки при наявності у хворого бажання вилікуватися.

  Є ще один спосіб лікування алкоголізму за допомогою меду. Відповідно до цього методу потрібно вранці натщесерце з'їдати по чайній ложечці меду. Усе! Лікування полягає тільки в цьому. Поступово бажання вживати алкоголь зникне. Але на це знадобитися чимало часу. І, тим не менше, спробувати варто. Адже цей метод не вимагає від вас ніяких зусиль, а швидше навіть приносить задоволення.

  1000listnik. ru

  З давніх часів цілющі властивості меду відомі всьому людству. Цей унікальний продукт може використовуватися навіть в рецептах народної медицини для лікування алкогольної залежності. Часто лікарі рекомендують його як додатковий засіб терапевтичного лікування.

  Залежно від індивідуальних потреб організму лікарем буде підібраний спеціальний курс прийому медикаментозних препаратів. Але і мед можна застосовувати як засіб, що знижує тягу до випивки.

  З наукової точки зору таке використання цього солодкого корисного продукту цілком виправдано. Він не тільки допомагає зменшити бажання алкоголіка випити, але і є сильним протипохмільні натуральним препаратом.

  Дія меду при алкоголізмі

  Безболісне виведення хворого з запійного стану також можливо при використанні дивного солодкого продукту. Мед природним шляхом відновлює тканини, які особливо ушкоджуються під час прийому алкогольних напоїв.

  У ньому міститься більше кількість заліза, марганцю, калію і кальцію, міді, хлору і двоокису кремнію. Також в меді багато натрію, фосфору і алюмінію. Вітаміни та мінеральні солі забезпечують:

  • Поступове відновлення тканин печінки та інших внутрішніх органів.
  • Зміцнення кровоносних судин.

  Седативні засоби, сольові і вітамінні розчини - це те, що зазвичай призначають лікарі для лікування алкоголізму. Для того щоб зрозуміти доцільність використання меду необхідно порівняти його дію з впливом на організм медикаментозних препаратів.

  Мікроелементи, які містяться в звичайних ліках, є і меді в надмірній кількості. Навіть фрукти та овочі не є такими корисними, як цей продукт. Всі речовини, які так необхідні людському організму, надходять в мед через пилок рослин. Завдяки її переробці бджолами, корисні властивості меду зберігаються надовго, що і робить його цілющим.

  Якщо продукт піддається процесу кристалізації, зазвичай він втрачає свої позитивні властивості, вітаміни і мінерали. Але до меду це не стосується.

  Варто врахувати, що більшість лікарських засобів, які допомагають боротися з запоями і алкогольною залежністю, вводяться в організм ін'єкційно. За рахунок цього ефект досягається досить швидко.

  Мед - це унікальний продукт, який засвоюється вже через 15 хвилин після потрапляння в шлунок і діє негайно.

  Зловживання спиртними напоями призводить до значного зниження кількості калію в організмі. Без нормального змісту цього мікроелемента в організмі у людини виникає постійне і непереборне бажання випити. Але значна кількість калію в меді дозволяє заповнити запаси організму і поступово подолати сильну тягу до спиртного.

  Швидке засвоєння мікроелемента гарантовано. Про подібний механізм впливу меду на організм лікарі дізналися відносно недавно.

  до змісту ^

  Як потрібно застосовувати мед для лікування алкоголізму

  Алкогольна залежність є важким захворюванням, яке має прояв психічного і фізичного характеру. Для того щоб дія меду було максимально ефективним необхідно приймати його в потрібних кількостях.

  Але передозування можна не боятися, так як мед - це натуральний продукт, від зайвого вживання якого людині точно не стане гірше.

  Якщо алкоголік розуміє своє тяжке становище, реально оцінює наслідки надмірного вживання спиртного і хоче лікуватися, мед може бути використаний в якості основного або додаткового засобу лікування. Якщо ж хворий не в змозі прийняти правильне рішення про необхідність позбавлення від алкогольної залежності, потрібно звернутися до нарколога. Але прийом медикаментів все одно рекомендується поєднувати з вживанням меду.

  Рекомендується вживати по 3 ч. Л. кожні 20 хвилин протягом трьох годин підряд. З цього має починатися день людини, яка страждає від залежності. Після потрібно зробити двогодинну перерву і знову повторити такий же прийом. Потім потрібно тригодинної перерву і відновлення вживання меду.

  Перший день лікування від алкоголізму медом завжди найскладніший. Дуже важливо простежити за людиною, щоб той брав мед в повній відповідності з вказаною дозуванням. На другий день слід давати продукт в таких же кількостях, але допускається прийом алкоголю (одна чарка, не більше того).

  У деяких випадках вже перший день лікування призведе до того, що алкоголік сам відмовиться від випивки. Але все ж лікування необхідний буде продовжувати протягом двох-трьох місяців для остаточного закріплення позитивного результату.

  З фізичними симптомами алкогольної залежності мед справляється швидко і ефективно. Але ось психологічні проблеми залишаються. Під час лікування необхідно, щоб людину в усьому підтримували його рідні та близькі люди. Не виключено, що буде потрібна допомога кваліфікованого психотерапевта.

  до змісту ^

  Мед при виведенні із запою

  Мед дуже ефективний для зняття запою і виведення людини з важкого похмільного стану. Для таких цілей він вживається в розведеному вигляді.

  Рекомендується розводити 4 ч. Л. в невеликій кількості теплої води (досить півсклянки). Не можна використовувати гарячу воду, так як під впливом високої температури цілющі властивості меду сильно губляться.

  Усунення неприємного присмаку в роті і загального похмільного стану - ось результат вживання такого ранкового медового напою. Приблизно через 30-40 хвилин можна випити ще така ж кількість цілющого кошти для закріплення результату і поліпшення загального самопочуття. Симптоми абстинентного синдрому вдасться дуже швидко ліквідувати.

  Рекомендується поєднувати молоко з медом для поліпшення позитивного впливу. Якщо взяти замість води молоко, результат буде помітний вже через кілька хвилин після вживання напою. Симптомів похмілля зовсім не залишиться.

  Послу купірування абстиненції, усунення неприємної симптоматики можна переходити до другої стадії лікування і вже через 5-6 годин переходити до вживання нерозбавленого натурального продукту для зниження тяги до випивки.

  до змісту ^

  Лікування алкоголізму медом в поєднанні з травами

  Мед і сам по собі є вкрай корисним продуктом, який благотворно впливає на залежну людину і допомагає йому позбутися від постійного бажання випити. Але нудотний смак може швидко набриднути, особливо, якщо його треба так часто вживати, як це доводиться робити алкоголікам.

  Вихід з такої ситуації є. Фахівці рекомендують перший тиждень лікування вживати мед в чистому або розведеному вигляді з молоком або водою. Але на другому тижні можна дозволити собі використовувати цей продукт в якості десерту після трав'яних чаїв.

  Ромашка і звіробій - це одні з найбільш корисних трав, які допомагають знизити психологічну залежність, завдяки вмісту в них певних компонентів.

  Звіробій і ромашка мають відмінні заспокійливі властивості. Ці трави слід використовувати в поєднанні з медом для лікування алкогольної залежності і виведення людини із запою.

  Поєднуючи мед і трав'яні відвари, необхідно запам'ятати кілька головних правил:

  • Не можна додавати вказаний продукт в окріп. Виходить, що готовий відвар треба трохи остудити, перш ніж класти в нього мед.
  • Цукор в трав'яні настої або відвари додавати не доведеться - мед його відмінно замінить.
  • При бажанні можна не змішувати солодкий продукт з трав'яними напоями, а вживати окремо - після прийняття відвару.

  Відмова від алкоголю - нехай навіть і добровільний - це завжди жахливий дискомфорт для людського організму. Описаний вище продукт є відмінним засобом для полегшення самопочуття хворого в процесі позбавлення від залежності. У поєднанні з травами дію меду стає ще більш м'яким і ефективним.

  Yatrezv. com

  Мед від алкоголізму - лікування алкоголізму медом

  Корисні властивості меду

  Багато століть мед був єдиним солодким продуктом, доступним людині. В наш час існує багато солодощів, але мед це унікальний продукт володіє найціннішими властивостями. У меді не можуть жити бактерії, а доведено це тим що в меді міститься багато калію, а калій відбирає вологу у бактерій, без якої вони просто не можуть вижити. Крім калію мед багатий на такі мінеральні речовини як: залізо, марганець, мідь, хлор, двоокис кремнію, натрій, магній, кальцій, алюміній, фосфор. Також в порівнянні з багатьма фруктами і овочами мед - це чудове середовище для збереження вітамінів, особливо вітаміну С. Мед є готовим до засвоєння продуктом, який за 20 хвилин після вживання надходить в кров. Крім усього мед приймають як заспокійливий і снодійний засіб.

  Мед від алкоголізму

  Чому мед використовують для лікування від алкоголізму? Все просто алкоголь виводить з організму велику кількість калію це і сприяє збільшенню тяги до алкоголю, а мед це "колодязь з калієм". Алкоголізм - це психологічна хвороба і лікувати її потрібно свідомо із застосуванням власної сили волі. Більшою мірою це стосується лікування алкоголізму різними народними засобами, в тому числі і медом. Ефективне лікування алкоголізму - це комплексне лікування, психологічний і медикаментозне. Які медикаменти використовують? В основі медикаментозного лікування алкоголізму лежать заспокійливі і снодійні засоби, а також сольові і вітамінні розчини для підтримання та детоксикації організму. Зверніть увагу, що властивості меду дуже схожі на ці медикаменти, але мед натуральний і нешкідливий продукт. Поряд з медом без шкоди для здоров'я можна використовувати різні трави, ну природно якщо немає протипоказань. Таке лікування є більш доступним. Ну що робити з психологічною допомогою? Якщо Ви відчуваєте, що не справляєтеся, то знайдіть хорошого психолога.

  Способи застосування меду в лікуванні алкоголізму

  • По-перше потрібно їсти мед кожен день по 1-2 чайні ложечки, це стосується всіх людей.
  • У випадки запою рекомендують давати хворому половину чайної ложки меду розведеного в половині склянки теплої води (не гаряча, мед втрачає свої властивості) щогодини.
  • Зарубіжна методика лікування від алкоголізму за допомогою меду: У перший день хворий повинен з'їсти 18 чайних ложок меду по такій схемі - протягом години по 3 чайних ложки кожні 20 хвилин, потім 2 години перерву, далі повторюємо процедуру ще по 3 кожні 20 хвилин. На другий день можна дати трошки алкоголю для стабілізації всіх функцій організму, якщо у самого хворого немає бажання випити, алкоголь давати не варто. Даємо пацієнтові мед 3 рази по 6 чайних ложок кожні 20 хвилин і легкий сніданок, на десерт ще 4 ложки меду.

  Висновок

  Алкоголізм потрібно лікувати комплексно, це не така проста хвороба як здається на перший погляд, але який метод лікування ви б не обрали мед може стати вашим помічником в цій не легкій справі.

  • OK!

  Alcostop. org

  Мед - це продукт життєдіяльності бджіл, що вживається в їжу з давніх часів. Він сповнений вітамінів і мікроелементів, які необхідні людському організму для хорошого здоров'я. Зупинимося ми в цій статті на одному його корисному властивості - лікування алкоголізму медом. Мало кому відомо, що даний продукт бджільництва також володіє і такий корисною особливістю.

  Недолік калію в організмі - головна причина потягу до спиртних напоїв

  Фізична залежність від спиртного у людини викликана від недостачі калію в організмі. У меді міститься його чимало - близько 395 мкг на кілограм бджолиного продукту. За рахунок його вживання тяга до спиртного повинна знизитися в кілька разів.

  Однак, якщо мова йде про серйозно запущеної стадії пияцтва на рівні хронічного алкоголізму, то навряд чи можна обмежити лікування одним медом. Знадобляться ще додаткові препарати. Але навіть сучасна медицина довела те, що вживання меду позитивно позначається на виснаженому алкоголем організмі і може допомогти в боротьбі з настільки згубною пристрастю.

  Люди, які зловживають алкоголем, дуже часто скаржаться на дратівливість і безсоння. У таких випадках ефективними будуть такі рецепти до складу яких обов'язково входить мед:

  • Одну столову ложку меду розчинити в одній склянці теплої води. Все це слід приймати перед сном;
  • Взяти сік хрону і змішати з однією склянкою меду, добре змішати. Приймати двічі на день по одній столовій ложці;
  • Змішати сік одного лимона і 100 г бджолиного продукту. Приймати суміш перед сном по 1 ст. л з гарячим молоком.

  Позбавлення від пияцтва знахарськими методом

  Знахарями надається нескладний спосіб, який полягає у вживанні цього продукту бджільництва в великій кількості. Цей метод підійде кожному стражденному на будь-якій стадії залежності, навіть якщо після початку вживання спиртного пройшов не один десяток років.

  Увага! Всякого роду поради та рекомендації варто використовувати тільки після попередньої консультаційної бесіди з лікарем. Знахарі не є представниками офіційної медицини.

  Якісний мед використовується в нетрадиційній медицині і для лікування алкогольної залежності

  Щоб лікувати алкоголіка від залежності необхідно використовувати тільки натуральний і свіжий мед хорошої якості, інакше позитивний ефект від лікування зведеться нанівець. Ще дуже важливий момент - це перевірити сумісність засоби лікування з хворим (відсутність алергії на бджолиний продукт).

  Вечірньої пори на протязі однієї години стражденний повинен вживати по 3 невеликі ложки меду з інтервалом в 20 хвилин. Після цього робиться перерва на одну годину і знову йде повторення процедури. У разі відмови подальшого вживання меду алкоголіком перерву варто продовжити ще на одну годину. В кінцевому підсумку хворий повинен з'їсти за вечір не менше 18 ложок свіжого меду.

  У період поїдання меду людина повинна пити воду у великій кількості. Якщо вживає кидає сильно в піт, це нормально і не варто цього боятися. Після вживання потрібної кількості меду стражденний повинен лягти спати. Зазвичай, після такої дози з'їденого меду, хворий повинен спати дуже міцно.

  При лікуванні медом пацієнт повинен з'їдати на сніданок яйце всмятку

  Як тільки людина прокинеться, то процедуру слід продовжувати з ранку і повторити все те, що було зроблено ввечері (знову почати пити смачно пахне «препарат»). Потім потрібно прийняти сніданок (найкраще з'їсти варене яйце некруто). Після стражденному алкоголізмом потрібно вжити ще шість маленьких ложечок продукту бджільництва.

  Якщо вірити рецептом, то подібні процедури відбивають бажання вживати спиртне на відмінно. Таке лікування має хорошу сумісність з іншими методами лікування (якщо паралельно вживати препарати від алкоголізму).

  Незаперечним є і той факт, що мед є абсолютно нешкідливим продуктом для людського організму і його можна їсти в будь-яких кількостях. Мед може не тільки зцілити, але і відновити ослаблене здоров'я після тривалих алкогольних запоїв, а також позбавити від абстинентного синдрому.

  Лікування пияцтва іншими продуктами бджільництва

  Абсолютно всі продукти бджільництва допомагають при лікуванні алкоголізму

  Алкоголізм можна лікувати не лише медом, а й іншими продуктами бджільництва: прополісом, маточним молочком або пергою. Наприклад, деякі препарати від пияцтва мають в своєму складі пергу. Такі ліки (на основі перги) як «Апіміни А» потрібно класти під язик і повільно розсмоктувати. Разова доза становить 1-2 грами. Цей препарат має також гарну сумісність з іншими ліками від пияцтва.

  Позбавлення від похмілля за допомогою квіткового пилку

  Квітковий пилок

  Щоб позбутися від алкогольного делірію народним способом, для цього потрібно вжити квітковий пилок. Слід випити одну невелику ложку пилку, приблизно за сорок хвилин до прийняття їжі, і неприємні симптоми похмілля пройдуть. Квітковий пилок і препарати для купірування абстинентного синдрому мають відмінну сумісність, тому їх можна сміливо поєднувати в комплексній терапії. Пилок найкраще вживати тричі на добу: з ранку, в обід і ввечері.

  Протверезіння за допомогою меду

  За допомогою меду можна не тільки вилікувати алкогольну залежність, а й протверезити п'яного. Щоб позбавити людину від п'яного стану, досить з'їсти 100-200 грам меду в два прийоми, запиваючи достатньою кількістю рідини. Якщо ж мед допоміг недостатньо, то можна вжити додатково спеціальні препарати, що допомагають протверезіти.

  Лікування за допомогою прополісу

  Прополіс варто вже вживати в період реабілітації і одужання від алкоголізму. Коли з хронічним алкоголізмом вже покінчено, то потрібно приділити особливу увагу своєму організму, особливо печінки. Їй добре допоможуть не тільки препарати в таблетованій формі, але ще і дари природи. Прополіс містить в собі всі необхідні та корисні компоненти, а також антиоксиданти, які допоможуть оздоровити ослабшую печінку і організм в цілому.

  Мед з лимонами

  Існує ще один непоганий метод боротьби з пияцтвом. Полягає цей метод в щоденному вживанні суміші з води, меду і лимонів. З кожним новим днем ​​потрібно в суміш додавати на один лимон більше, поки кількість лимонів в суміші не досягне п'ятнадцяти штук. Повний курс налічує приблизно 230 лимонів і один літр меду.

  У даній статті були розглянуті народні способи лікування алкоголізму за допомогою меду. Необхідно пам'ятати, що в такої хвороби в першу чергу важливо бажання зцілення хворого. В іншому випадку яким би добрим не був метод, навряд чи слабий вилікуватися повністю.

  RoyPchel. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->