Чи можна різко кинути пити протизаплідні таблетки | Alkostop.info

Головна » Народна медицина

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Чи можна різко кинути пити протизаплідні таблетки

Як кинути приймати протизаплідні таблетки

Гормональні контрацептиви використовують для запобігання небажаній вагітності або з метою лікування різних ендокринних порушень. Коли курс лікування закінчено або планується вагітність, необхідно перестати прийом протизаплідних і визначити для себе подальші дії. Інструкція

1. Перед тим як перестати приймати протизаплідні Таблетки , обстежтеся у гінеколога. Якщо препарати призначалися з метою лікування ендокринних порушень, наприклад, при дисфункціональному матковій кровотечі, тривалість курсу лікування визначає лікар. Рішення про припинення прийому приймається в залежності від досягнутого ефекту. В цьому випадку не переставайте прийом ліків на свій розсуд, так як можуть виникнути ускладнення, наприклад, є ймовірність, що кровотеча відновиться.

2. У тому випадку, коли ви приймали протизаплідні з метою запобігання небажаній вагітності, а тепер плануєте стати мамою, допейте все Таблетки в упаковці до кінця. Після цього настануть місячні. Майте на увазі, що для відновлення овуляції після тривалого прийому контрацептиву може пройти кілька місяців. Не хвилюйтеся і наберіться терпіння. У тому випадку, коли вам знадобилося поміняти контрацептив, але вагітність в плани не входить, використовуйте презервативи або вагінальні Таблетки .

3. Для того щоб підібрати найбільш підходяще контрацептивний засіб, проконсультуйтеся у гінеколога. Доктор призначить вам протизаплідний, виходячи з ваших індивідуальних особливостей. Для жінок, які мають постійного партнера, підійдуть вагінальні Таблетки . Якщо партнерів кілька, безпечніше буде користуватися презервативами. Але якщо ви не плануєте стати мамою, використовуйте запобігання вагітності в обов'язковому порядку.

4. Якщо ви використовуєте протизаплідні і на їх фоні з'явилися ускладнення, такі як раптова кровотеча або різкий підйом артеріального тиску, терміново припиніть прийом препарату, не чекаючи закінчення упаковки, а також негайно зверніться до гінеколога. Доктор призначить вам обстеження, з'ясує причину ускладнень і визначить тактику лікування.

KakProsto. ru

Як кидати пити гормональні таблетки

Гормональні препарати - відмінний спосіб контрацепції. Але рано чи пізно постає питання і доцільності припинення вживання того чи іншого препарату. Скасування таблеток, як і їх призначення, повинен рекомендувати фахівець. Інструкція

1. Запишіться на прийом до гінеколога, якщо ви вирішили припинити прийом гормональних препаратів. Після огляду і взяття мазка вам порадять інші методи контрацепції, а також порекомендують, як краще всього відмовитися від вживання кошти.

2. Оптимальний і найбільш щадний спосіб припинити прийом препарату - допити всю упаковку таблеток. Після семиденного перерви не починайте вживати гормони. Варто відзначити, що гормональний ефект може зберігатися протягом ще тижнів зо. Але якщо ви не плануєте зачаття (а його краще відкласти на 2-3 місяці), вдамося до допомоги бар'єрних методів захисту.

3. Якщо ви відчули себе погано, наприклад, з'явився сильний біль в області живота, мігрень або інші неприємні відчуття, припиніть прийом гормональних таблеток в цей же день. Різкий відмова від препарату може викликати сильне маткова кровотеча, але в цьому випадку іншого виходу з положення просто немає. Після візиту до лікаря і проходження обстеження, можливо, що прийом кошти можна буде відновити. Але це за умови, що воно не заподіє шкоди вашому здоров'ю.

4. При планових операціях припиніть приймати гормональний препарат мінімум за 2 тижні до проведення оперативного втручання. Порадьтеся про це з лікарем. Протизаплідні змінюють біохімічний склад крові, що негативно позначається на ході операції і процесі реабілітації.

5. Раз на 3-4 місяці робіть перерву в прийомі гормональних таблеток. Допивайте останнім драже з блістера, після менструації не приймайте препарат. Якщо такі місячні почнуться в термін, можете відновити вживання кошти. Коли менструації не було або вона почалася з великим запізненням, це означає, що потрібно пройти обстеження у лікаря. Можливо, що стався гормональний збій.

KakProsto. ru

Як кинути пити протизаплідні таблетки

Все більше жінок вибирає протизаплідні таблетки з метою попередити небажану вагітність. Деякі так вирішують самі, іншим прийом гормонів прописує лікар. Коли необхідність у контрацепції пропадає, таблетки необхідно припинити приймати. Інструкція

1. Перш ніж перестати пити протизаплідні засоби, відвідайте гінеколога. Лікар огляне стан молочних залоз і статевих органів. Також порадить інші засоби контрацепції, якщо це, звичайно, потрібно.

2. Якщо вам були призначені оральні контрацептиви з метою коригування гормонального фону, припиняти прийом таблеток можна тільки після здачі аналізу крові на рівень статевих гормонів. Це питання має вирішуватися тільки вашим лікарем. Не можна скасовувати прийом препарату самостійно, не проконсультувавшись з фахівцем - це може завдати шкоди вашому здоров'ю.

3. Небажано припиняти вживання протизаплідних засобів, якщо ви почали пити їх після семиденного перерви. Приймайте таблетки до кінця місяця, в іншому випадку можливо маткова кровотеча. Та й різкий гормональний перепад не принесе користі вашому здоров'ю.

4. Після того, як ви вип'єте останню таблетку з упаковки, через кілька днів у вас почнеться менструація. Більше не приймайте жодної таблетки. Якогось особливого способу припинити прийом протизаплідних немає, так як не виробляється залежність від цього препарату.

5. Не забувайте, що після прийому гормональних засобів вагітність може наступити в перший же місяць. Бажано цього уникати близько 3 місяців, вашому організму потрібно прийти в норму. Щоб запобігти зачаття, скористайтеся бар'єрним способом контрацепції.

6. Якщо у вас в середині циклу почалося маткова кровотеча, піднялося високий тиск або вам стало раптом дуже погано, негайно припиніть прийом таблеток і покажіться лікареві. В цьому випадку не потрібно допивати весь стандарт до кінця, так як можливі і більш важкі наслідки, особливо якщо ви почали прийом препарату без призначення гінекологом.

KakProsto. ru

Питання: Подруга 4 місяці пила таблетки протизаплідні "ТріМерсі", зараз хоче кинути їх пити. Чи можна їх різко кидати? +

Наталія Романова

Можна, потрібно закінчити курс і наступний після перерви не починати. Кидати посеред курсу не можна.

Олена

Можна, можливо. Головне не посередині циклу кидати.

Ірина Станіславівна

Це не різко. Різко це коли ти п'єш їх роками і вирішуєш кинути. А взагалі раз на півроку на місяць треба давати органзму відпочинок. Якщо звичайно в планах пологи

Наталія Каурова

Пускаючи закінчить курс до кінця і більше не п'є, якщо різко скасувати ОК, то почнеться кровотеча

Юніт

Можна, можливо. Але, якщо кинути посередині циклу, то місячні прийдуть достроково. І ще, врахуйте, що після тривалого прийому гормональних контрацептивів сильно збільшується здатність до зачаття, так що, якщо не хочете завагітніти - охороняйтеся особливо ретельно.

Elza

Процес кидання один: допий пачку до кінця і нову не починай. Ось і весь процес.

Хутряної Чесанізм

Просто допити почату пачку до кінця, ось і все.

Питання: Чи правда що, якщо пити протизаплідні таблетки, а потім кинути можна швидко завагітніти?

Ankapz

Відтак не правда! якщо довго приймати протизаплідні пріпарати, потім важко швидко завагітніти, тому що гормональний фон довго востонавлівается

Natali

Правда. Якщо збираєшся кидати, навіщо п'єш?

Yyy

Вобщем-то так, у багатьох саме так і виходить, навіть лікарі про це попереджають.

Григорій Адамчук

Неправда, це залежить від вашого організму і терміну прийому таблеток, удачі!

Xxx

Поменше влаштовуйте експериментів над своєю гінекологією, вона Вам і без цього до 50 років (якщо не раніше) досить "сюрпризів" піднесе.

Vlad Kot

Це не залежить від того якщо б ти їх не пила ти б теж могла завагітніти. Спробуй інші засоби, презервативи, спіраль наприклад

Особистий Кабінет Вилучений

А є варіант, що навпаки вже не скоро вийде, навіть якщо кинути... (((

Ольга Солдатова

Я задавала подібне питання, і мені дали настільки протилежні відповіді: одні говорили, що можна завагітніти відразу, мовляв навпаки поможе, а другии говорили, що цей процес може затягнутися на року. Не знаю, чому і вірити! Час покаже! Напевно, все суто індивідуально.

Не така як всі

Після прийому протизаплідних на 2 циклу треба оберігатися чимось іншим, наприклад, презервативами. Незважаючи на нібито безпеку, все одно це не проходить даром для організму

Ліечка

Так, тільки краще почекати поки цикл не відновиться власний, і навіть на таблетках написано, що необхідно дочекатися своїх місячних, а потім тільки вагітніти... (Т. Е. Приблизно через 2 місяці)

P @ nterI {@ P @ nterI {@

Можна, можливо. але не бажано треба щоб хоч пів року пройшло. щоб дитина народилася здоровою

Volf

Не зовсім!! ! Кожен організм по різному. Некотрие примудряються і з таблетками завагітніти, а деякі і без них ну ніяк. Якщо хочете малюка, то навіщо пити. Або ти на майбутнє?
Поменше думай про це, якщо здорові, то прийде час і завагітнієш!!!

Юлія Борисівна

Деяким намагаються лікарі спеціально прописують курс гормональної контрацепції, щоб потім вони завагітніли. так що правда це!

Big girls do not cry

Я завагітніла відразу, як тільки припинила приймати таблетки.

Юльчик

Можна, та й при таблетках не 100% гарантії що ти не завагітнієш

Галюсик

Може бути, а може що і навпаки довго не зможеш завагітніти

Питання: якщо різко кинути пити протизаплідні реально завагітніти???? хто небудь пробував, як результати????

Романа любимова

З мого досвіду - я п'ю протизаплідні вже 15 років з перервами на вагітності. Другим сином я завагітніла через 2 місяці після закінчення користування таблетками, а третім - в перший же місяць, при цьому у мене працює нормально тільки один яєчник. Головне обопільне бажання партнерів мати дитини і Бог Вас почує.

ГАЛИНА Богатова

Реально.... а взагалі протизаплідні дуже шкідливі для майбутньої вагітності

Віолетта

Імовірність завагітніти після протизаплідних велика, т. К. Організм після припинення прийому таблеток як ніколи готовий до запліднення

ЖУ ЖУ

Е-ЕХ, пов дивлячись скільки пити? :) Я ось наприклад пила 3 ​​роки, а тепер вже рік не можу завагітніти :(, а якщо ти п'єш місяць, два, то не проблема, різко кинеш, на наступному вже тривога про затримку))

Вогник

Перша дитина у нас так і вийшов. Дружині необхідно було зробити невелику перерву (один місяць) в прийомі таблеток. У цей місяць все і вийшло. Сучасні протизаплідні препарати дуже швидко виводяться з організму, надають мінімальний негативний вплив на організм і припиняють дію відразу після закінчення їх застосування. Так що, якщо не хочеш залетіти, думай як убезпечити себе іншим способом. А якщо навпаки - хочеш, то у тебе дуже великі шанси на це, якщо немає ніяких інших причин для хвилювання.

Людмила Зайцева

РЕАЛЬНО, АЛЕ БАЖАНО, ЩОБ Інтервал МІЖ скасувати ТАБЛЕТОК і зачаття БУВ НЕ МЕНШ 6 міс

Тамара Верхівцеве

Це дійсно так! коли ви п'єте таблетки ваші яєчники "відпочивають" (це для них дуже корисно) а коли кидаєте їх приймати то вони починають працювати з новою силою.... і шанси завагітніти підвищуються в 3 рази! у мене так багато знайомих залетело!

Тінь сумніву..

З перервами на двох дітей приймала ОК майже 17 років. ніяких проблем не виникало, дивлячись які ліки ВИ приймаєте і як реагує на них організм, може і відразу ж після закінчення прийому вагітність наступити.
тільки от що значить - різко кинути? просто перестаєте приймати і все
Удачі!

Питання: я п'ю протизаплідні таблетки, якщо їх кинути чи можна швидко залетіти?

Руда Ксю

Місяця через 2 або 3

Ніжною ніжної

Тут же! але краще через пару місяців - все-таки це ж гормони

Ejinka

Кажуть або відразу або через пів року.

Мама Таня

Можна дуже швидко. Є навіть такий спосіб лікування безпліддя. Жінка пів-року п'є таблетки, а потім різко кидає і відразу секс.

Особистий Кабінет Вилучений

Все залежить від особливостей організму, на це питання чітку відповідь дасть лише Ваш гінеколог

Ольга

Я завагітнію відразу

Свято

Залежить від того, які таблетки п'єш. інструкцію не читала?

Ляльок @

Мене смущет слово залетіти. Якщо ти цього боїшся, то навіщо припиняти їх пити.
А якщо ти цього ХОЧЕШ, то (мені лікар говорила) 1 місяць потрібно берегтися іншими способами, щоб вся погань з організму вийшла, а потім вперед!

Tatiana novikova

Я залетіла через три місяці....

Питання: Чи можна-ли завагітніти, за допомогою протизаплідних таблеток?

Ізотова Ірина

Це не "за допомогою протизаплідних таблеток" .. просто буває порушений цикл і час овуляції складно схопити. а протизаплідні таблетки цикл впорядковують. А потім, кажуть, якщо різко кинути, то велика ймовірність завагітніти.

Волчара

А я-то думав що беребменность у жінки від мужика, а не від протизаплідних, буває

Марія Пескова

Я чула

Карлітос)))

Я коли свого часу таблетки пити починала, мені лікар відразу сказав, що як тільки прекращеешь їх пити 99% що ти завагітнієш. воть)))

Анюта

Кільком моїм подружкам, які не могли завагітніти навіть гінеколог радила пити таблетки. І під час прийому таблеток через пару місяців вони вагітніли)))

Irina ts

Дивно!
Але в принципі якщо було якесь гормональне розлад, яке ці таблетки відновили... Ваша знайома напевно або сама лікар або їй попався грамотний фахівець, який розумів, чого їй не вистачає
Це не народний метод і навряд-чи я б стала відчувати його на собі або радити подругам...

Лана Птічкіна

Не можна ж валити все в одну купу!!!! сучасні гормональні таблетки звичайно роблять позитивний вплив на репродуктивну функцію, але ось так узагальнювати.... Таблетки бувають різні, різної спрямованості.... Може їй призначали спеціально, щоб налагодити гормональний фон? Після хороших таблеток дійсно можна легко завагітніти, але говорити що ВІД таблеток вагітніють... це маячня!!!!

Катёнок

Так, це можливо... мене так лікували від безпліддя.. багато років не могла завагітніти.. пропила 3 ​​міс.. перестала пити і відразу ж завагітніла

Блюменталь Бельведерська

Так, звичайно, протизаплідні гормональні таблетки стабілізують порушення циклу і після припинення їх прийому ймовірність вагітності підвищується в рази) деякі види безпліддя так лікують) тільки все робиться під наглядом лікарів, гормони підбираються дуже індивідуально, від простих протизаплідних до найсильніших гормональних ліків.

Питання: Хочу перестати пити протизаплідні таблетки в середині циклу.

Olesya

Звичайно відіб'ється. Допий курс чергового місяця до кінця і вже потім більше не приймай. Інакше у тебе буде гормональний зрив, що несприятливо впливає на організм. Я сама якось консультувалася з лікарем з цього приводу.

Барт Сімон

Чи не позначиться. бійся залетіти

Наталя Алфьорова

Краще все-таки допити цикл. Збій менструального циклу в будь-якому випадку небажаний. Та й лікарі наполягають, а їм видніше.)

Олена Чекарева

У всякому разі, виробники і лікарі настійно не рекомендують таке робити. Допий краще упаковку до кінця і не починай нову.

Наостанок

Ні! Допі курс. А потім киньте. Там начебто 21 таблетка, інакше піде збій

Анастасія Угарова

Просто прийдуть місячні

Вік

Нічого страшного не буде. Просто місячні почнуться раніше і оберігатися треба відразу ж.

Баскетболістка

Так пожайлуста! Тільки місячні прийдуть через 2-4 дня після цього і все. Кажу точно, перевірено особисто.

Олені

Навіщо?? ? Допий до кінця! Організм з пантелику зіб'єш, весь цикл собі переплутаєш, у тебе ж тут же місячні прийдуть!

Надія А.

Ні, тільки можете завагітніти.
Іншими способами.

Julia Pavlova

Якщо не хочеш ускладнень з гормональнім фоном - не залишай! Допий до кінця, а потім, якщо не хочеш завагітніти - ретельно Захищайте! На відміну обічно вагітніють майже в 97% випадків!

Викуля

Так, гормональний збій, місячні невчасно почнуться але це не смертельно

Vahus

Та ні, не відіб'ється, але вагітніти радять через три місяці після припинення прийому оральних контрацептивів, поки організм не прийде в норму і не "згадає" свій власний цикл і гормональний фон!

Іра верб

Звичайно краще допити, по-перше дійсно може статися гормональний збій, а по-друге можливість завагітніти!!!

Світлана

Потім замучить поки цикл відновити. місяці 2 дещо як приходити будуть

Юльченок

Так робити взагалі не можна! ! Я часто пила протизаплідні. Кровотеча може початися. . дотерпить вже.
Я років 3-4 тому почала пити регулон, так у мене від нього загострилися до жаху все запахи і ходити по вулиці навіть не могла, але нічого потім пройшло.

Мама для мам: Про правила прийому протизаплідних таблеток

Всі гормональні таблетки приймаються за певною схемою, порушувати яку не можна, інакше у вас може порушитися менструальний цикл або може наступити незапланована вагітність.

Прийом таблеток повинен проводитися щодня в один і той же час. Виберіть зручний для себе час і зробіть все, щоб не забувати пити таблетки саме в цей час. Більш детальну інформацію ви знайдете в інструкції до препарату.

Повноцінний захист від небажаної вагітності досягається тільки з другої упаковки препарату. Протягом першого місяця йде адаптація організму до нових гормонів і вірогідність зачаття ще не дорівнює нулю. Тому під час прийому першої упаковки гормональних таблеток обов'язково потрібно використовувати додаткові засоби контрацепції.

Чи можна почати прийом протизаплідних таблеток без консультації гінеколога?

Ні, це вкрай небажано і може привести до ускладнень. На фармацевтичному ринку представлено більше 50 видів протизаплідних таблеток, і така різноманітність недаремно, оскільки різним жінкам підходять різні таблетки.

Неправильно починати прийом таблеток за порадою подруги або самої радити свої протизаплідні таблетки комусь із знайомих. Ваші таблетки можуть ідеально підходити вам, але викликати неприємні побічні ефекти в іншої жінки.

Якщо почати прийом ОК без консультації лікаря, то протизаплідний ефект може бути неповним (тобто, на тлі прийому ОК ви можете завагітніти), у вас можуть з'явитися побічні ефекти у вигляді маткових кровотеч, безперервних кров'яних виділень, випадання волосся, набряків і навіть утворення тромбів в венах.

Чи обов'язково здавати аналіз крові на гормони перед початком прийому ОК?

Ні, це не обов'язково. Якщо ваш гінеколог призначив протизаплідні таблетки, не проводячи ніяких аналізів, це не означає, що лікар некомпетентний.

Аналіз крові на гормони може знадобитися в тому випадку, якщо у вас є ті чи інші гормональні розлади і пов'язані з цим порушення менструального циклу.

В який день циклу починати прийом протизаплідних таблеток (ОК)?

Якщо ви тільки починаєте приймати ОК, то першу таблетку потрібно випити в перший день місячних (цей день вважається першим днем ​​менструального циклу). В цьому випадку не потрібно буде використовувати додаткові засоби контрацепції, так як протизаплідний ефект настає відразу.

Також допустимо почати прийом з 2-3-4-5 дня менструації, але в цьому випадку потрібно використовувати додаткові засоби контрацепції ще тиждень.

Якщо почати прийом пізніше 6 дня від початку місячних, то ефект протизаплідних таблеток в цьому місяці буде дуже низьким і ви можете завагітніти.

На який день циклу після початку прийому ОК можна не оберігатися додатково? Коли настає протизаплідний ефект таблеток?

Якщо першу таблетку ви випили в 1 день менструального циклу, то контрацептивний ефект настає відразу ж. Ви можете більше не використовувати додаткові засоби контрацепції. Обов'язковою умовою в цьому випадку є подальший прийом таблеток за розкладом. Якщо ви пропили кілька таблеток з першого дня менструації, а потім кинули прийом ОК, то ви можете завагітніти.

Якщо першу таблетку ви взяли на 2-5 день менструального циклу, то потрібно додатково оберігатися протягом 7 днів після початку прийому таблеток.

Як потрібно пити протизаплідні таблетки?

Перш за все подивіться скільки таблеток в одному блістері (платівці) ваших ОК: 21 або 28?

Якщо в одному блістері 21 таблетка, то вам потрібно пити по одній таблетці в день в один і той же час протягом 21 дня. Потім протягом 7 днів ви не приймаєте таблетки, а на 8 день приймаєте першу таблетку з наступного блістери.

Якщо в блістері 28 таблеток, то ніяких перерв робити не треба. Просто пийте по одній таблетці в день, а після закінчення одного блістери починайте прийом наступного.

Що, якщо в 7-денну перерву менструація так і не настала?

Якщо в минулому місяці ви регулярно приймали пігулки, які не робили пропусків і не запізнювалися в прийомі таблетки більше, ніж на 12 годин, то нічого страшного. Не потрібно чекати початку або закінчення місячних для того щоб почати прийом нового блістери. Завжди робіть це на 8 день після закінчення попередньої упаковки.

Якщо ви порушували правила прийому ОК і при цьому вели статеве життя, то вам слід припинити прийом таблеток до тих пір, поки ви не переконаєтеся в тому, що не вагітні.

Чи потрібно додатково оберігатися під час прийому таблеток-плацебо?

Цей пункт стосується тільки тих протизаплідних таблеток, в упаковці яких міститься 28 таблеток.

Якщо в попередньому місяці ви брали таблетки по правилам (без пропусків), то під час прийому неактивних таблеток (таблеток-плацебо) не потрібно використовувати додаткові засоби контрацепції.

Якщо ви робили пропуски, то слід вчинити згідно з інструкцією (це залежить від того, які саме пігулки ви п'єте).

Чи потрібно додатково оберігатися в 7-денну перерву?

Цей пункт стосується тільки тих протизаплідних таблеток, в упаковці яких міститься 21 таблетка.

Якщо в минулому місяці ви брали таблетки по правилам, а в наступному місяці плануєте продовжити прийом таблеток, то додатково оберігатися в 7-денну перерву не потрібно.

Якщо ви пропустили одну або кілька таблеток за останні 7 днів перед перервою, то потрібно взагалі пропустити 7-денну перерву (тобто, після закінчення першої упаковки на наступний день почати наступну).

Чи можна не робити 7-денну перерву?

Якщо наступ менструації для вас не бажано, то ви можете не робити 7-денну перерву, тобто відстрочити місячні на один місяць. Для цього після закінчення одного блістери на наступний день починайте нову упаковку. Це не небезпечно для вашого організму.

Чи можна відстрочити місячні, якщо я раніше не пила протизаплідні таблетки?

Ні. Якщо в минулому місяці ви не брали ОК, то відстрочити прийдешні місячні з їх допомогою неможливо.

Чи потрібно робити великі перерви в прийомі протизаплідних таблеток?

Багато дівчат і жінки, що приймають протизаплідні таблетки, дуже переживають з приводу можливого небажаного впливу гормонів на їх організм. Тому при появі будь-якої можливості, багато припиняють прийом таблеток на 1-2 місяці, щоб "дати організму відпочити".

Проте, такі перерви не дають і не можуть дати вашому організму відпочинку - це зайвий стрес для ваших яєчників і ендокринних залоз. У більшості випадків такі спонтанні перерви призводять до збою менструального циклу, поганого самопочуття, затримці місячних, а іноді і випадання волосся. Не кажучи вже про те, що під час великих перерв протизаплідний ефект дорівнює нулю і ви можете легко завагітніти.

Тому, якщо необхідність в контрацепції у вас не відпала (тобто ви живете статевим життям, але поки не плануєте вагітність), то ви можете приймати протизаплідні таблетки стільки, скільки це потрібно (до 5 років поспіль, без перерв).

Після 5 років прийому таблеток потрібно проконсультуватися з лікарем і якщо він не знайде підстав для скасування таблеток, ви зможете продовжувати прийом ОК далі, скільки це необхідно.

Чи знижується ефект протизаплідних таблеток при прийомі інших ліків?

Так, прийом деяких ліків може знизити ефективність ОК. До таких ліків відносять:

 • Антибіотики: Ампіцилін, Рифампіцин, Тетрациклін, еритроміцин та інші.
 • Протигрибкові засоби: Гризеофульвін
 • Протисудомні ліки: Карбамазепін, Фенітоїн і ін.
 • Барбітурати: Тіопентал, Фенобарбітал і ін.

Ці ліки знижують всмоктування протизаплідних таблеток в кишечнику, або прискорюють їх розпад у печінці, що призводить до зниження протизаплідний ефект. Тому необхідно використовувати додаткові засоби контрацепції на весь час лікування і ще 7 днів після закінчення курсу лікування цими препаратами.

Перед початком прийому того чи іншого препарату обов'язково вивчіть інструкцію до його застосування, або проконсультуйтеся з лікарем.

Чи зберігається ефект ОК при прийомі алкоголю?

Великі дози алкоголю можуть знижувати ефективність протизаплідних таблеток. Пояснюється це тим, що алкоголь змушує нашу печінку працювати більш інтенсивно (щоб позбутися від токсичних продуктів), але разом з алкоголем печінку "знешкоджує" і естрогени з протизаплідних таблеток.

Таким чином, на тлі прийому великих доз алкоголю естроген швидше інактивується в печінці і не може надати належного впливу на яєчники, а значить, пригнічувати овуляцію.

Але проблема полягає в тому, що вважати великими дозами алкоголю. Всі люди різні і хтось взагалі не переносить алкоголь (п'яніє від запаху), а хтось може випивати літрами і відчувати себе нормально.

Але так як медицина любить все усереднювати, вважається, що безпечним під час прийому протизаплідних таблеток є наступна кількість алкоголю: не більше 50 мл горілки, 200 мл вина або 400 мл пива. Якщо ви випиваєте більше цієї кількості, вам необхідно використовувати додаткові засоби контрацепції ще тиждень після вживання алкоголю.

Якщо ви випили багато алкоголю протягом останнього тижня прийому ОК, то в цьому випадку слід пропустити 7-денну перерву і почати прийом наступної пачки відразу після закінчення попередньої. Оберігатися додатково ще 7 днів.

Прийом алкоголю (навіть великих доз) під час 7-денної перерви не впливає на протизаплідний ефект.

Що робити, якщо мене вирвало після прийому таблетки?

У разі появи блювоти протягом перших 3-4 годин після прийому таблетки, її ефективність буде набагато знижена. Тому для збереження контрацептивного ефекту необхідно прийняти таку ж за номером таблетку з іншої упаковки, або в разі прийому монофазних ОК (Джес, Ліндинет-20, Новінет, Мідіана, Ярина та ін.) Прийняти наступну за номером таблетку. Випити цю "другу" таблетку потрібно якомога раніше: відразу після того, як нудота і блювота пройдуть, і не пізніше 12 годин після прийому першої таблетки. Якщо ви прийняли другу таблетку пізніше, ніж через 12 годин, то далі вам потрібно вчинити так само, як у випадку пропуску таблетки (в залежності від її номера).

Якщо блювота настала пізніше, ніж через 4 години після прийому таблетки, то нічого робити не потрібно. До цього часу таблетка вже всмокталася в кров і її ефект залишається високим, незважаючи на блювоту.

Що робити, якщо у мене діарея?

У разі діареї (проносу) ефективність протизаплідних таблеток може також знижуватися. Тому відразу після закінчення проносу потрібно прийняти таку ж за номером таблетку з іншої упаковки, або в разі прийому монофазних ОК (Джес, Ліндинет-20, Новінет, Мерсилон, логест, Ярина та ін.) Прийняти наступну за номером таблетку. Якщо понос не припиняється, то протягом наступних 7 днів використовуйте додаткові засоби контрацепції.

Що буде, якщо кинути пити ОК, що не допиваючи упаковку до кінця?

Кидати прийом ОК, що не допивши до кінця упаковку, вкрай небажано. Але, на жаль, іноді існують ситуації, в яких припинити прийом протизаплідних таблеток треба терміново:

 • У разі виявлення вагітності
 • Перед підготовкою до термінової операції
 • При виникненні дуже важких побічних ефектів (після консультації з гінекологом)

Якщо ви раптово припиніть прийом протизаплідних таблеток, тому що вирішили завагітніти, то ви можете отримати тільки зворотний ефект. Припинення прийому ОК на середині упаковки може призвести до збою менструального циклу, відсутності овуляції (виходу яйцеклітини) і неможливості завагітніти протягом ще декількох місяців, поки гормони не прийдуть в норму. Тому, щоб не створювати собі зайвих проблем, краще потерпіти ще кілька тижнів і допити упаковку до кінця. І тоді в наступному місяці ймовірність настання вагітності буде дуже високою.

Я кинула пити протизаплідні таблетки, які не допивши блістер до кінця. Що буде?

 • Якщо в попередні 7 днів у вас були незахищені статеві контакти, то раптове припинення прийому протизаплідних таблеток може призвести до настання вагітності.
 • Через кілька днів після відміни ОК у вас може з'явитися кровомазання, або кровотеча відміни. Зазвичай, це кровотеча не рясна і триває не більше 5-7 днів. Якщо на тлі скасування протизаплідних таблеток у вас з'явилися сильні болі в животі, рясні місячні або менструація триває більше тижня - обов'язково зверніться до гінеколога.
 • При раптовій відміні протизаплідних таблеток можливий розвиток гормонального збою: нерегулярних менструацій, відсутність овуляції і неможливість завагітніти. Зазвичай, через 2-3 місяці менструальний цикл відновлюється і вагітність знову стає можлива.

Чи потрібно припиняти прийом ОК перед операцією?

Так, за 4 тижні до операції необхідно припинити прийом протизаплідних таблеток. Це допомагає знизити ризик розвитку тромбів (згустків крові) в судинах. Якщо потрібна була термінова операція, то обов'язково попередьте хірурга про те, що ви приймаєте протизаплідні таблетки. У цьому випадку лікар прийме додаткові заходи для зниження ризику тромбоутворення.

Відновити прийом ОК можна через 14 днів після того, як ви зможете самостійно пересуватися.

Джерело: http: // mygynecologist. ru

Будь ласка, проголосуйте якщо стаття сподобалася: (без перезавантаження сторінки) Код для вставки на форумі: Про правила прийому протизаплідних таблеток

Mam2mam. ru

Перестала приймати протизаплідні / Форум / U-MAMA. RU

Кровотеча-це реакція на припинення пити таблетки...

Так я ж упаковку то допила до кінця: dontknow: Наявність жінок - міф, дбайливо зберігається на благо чоловіків. ЕкатерінбургмамаЯ теж так робила. Пішла до лікаря, вона каже, все правильно - почалася овуляція, будуть місячні йти. Щодо через тиждень Вам не скажу: gy:, а груди так це масталгия або мастопатія. принципі реакція на скасування все одно буде. Перебудова звичайно. Сама хочу скасувати, оскільки сплю з таблеток, але ось ця перебудова і груди..... Екатерінбургмамая пила багато років, потім припинила. теж груди періодично боліла, цикл порушився, але не сильно. не переживайте, за пару-трійку циклів все налагодиться. організму дійсно перебудовується.

U-mama. ru

Скасування протизаплідних таблеток | Журнал Cosmopolitan

Цикл збився, з шкірою проблеми, настрій кожен день, як на піку ПМС... А всього-то перестала приймати протизаплідні таблетки.

53

Поділися з друзями

Все-все-все пішло вразлад! Цикл збився, з шкірою проблеми, настрій кожен день, як на піку ПМС... А всього-то перестала приймати протизаплідні таблетки. Виходить, вони викликають залежність?

За великим рахунком є ​​лише три основні причини, за якими ви кидаєте приймати КОК: у вас все добре, і ви задумалися про дитину; у вас все погано, і сексу більше немає; у вас все добре, але ти боїшся довго приймати «гормони». Ти знаєш, яка з цих проблем твоя?

здоров'я

5 найважливіших компонентів активного способу життя

1 ПРИЧИНА: Сучасні гормональні контрацептиви нерідко призначають не тільки для захисту від небажаної вагітності, але і, навпаки, щоб прискорити зачаття. Коли ти припиняєш приймати КОК, настає так званий ребаунд-ефект - відпочилі яєчники активно беруться за роботу, і ймовірність завагітніти істотно зростає. Так що, відмовившись від таблеток, відразу ж відмовся і від куріння, і від алкоголю в будь-яких дозах.

Однак якщо протягом трьох місяців після припинення приймання КПК вагітність не наступила, треба звернутися до лікаря. Причому не тільки тобі, але і твоєму коханому: приблизно в половині випадків проблеми із зачаттям обумовлені станом чоловічого здоров'я.

До речі, саме надмірна активність яєчників, які повернулися до роботи, і створює побічні ефекти, які так тебе турбують.

2 ПРИЧИНА: Він кинув тебе, ти кинула приймати таблетки. Або ти кинула його і таблетки одночасно.

Якщо гормональні контрацептиви тобі призначалися виключно для запобігання вагітності, то далі їх приймати не треба. Навіть якщо прямо завтра ти зустрінеш нову любов, краще на перших порах користуватися презервативами: вони захищають від статевих інфекцій. А коли ви почнете довіряти один одному... тобі доведеться знову піти до лікаря - підібрати контрацептиви. Навіть якщо колишні влаштовували, за час вимушеного утримання в організмі могли статися якісь зміни.

«Але якщо препарат призначений, щоб допомогти тобі впоратися з ПМС, акне або якийсь інший проблемою, то відмовлятися від нього не варто. Навіть при відсутності статевого життя », - вважає гінеколог-ендокринолог клініки« Мать и дитя »Наталія Болдирєва.

3 ПРИЧИНА: Чомусь багато хто вірить, що ОК шкідливі для здоров'я і їх не треба приймати довше 3? 4 місяців. Почнемо з того, що КОК призначають не всім. «Якщо є проблеми з печінкою, варикозна хвороба, цукровий діабет, порушення жирового обміну, гіпертонія, то в одних випадках має сенс замінити таблетки гормональним вагінальним кільцем або пластиром, а в інших - взагалі перейти на інші методи контрацепції, наприклад бар'єрні», - радить доктор Болдирєва.

«Але якщо немає ніяких відхилень і таблетки призначав лікар, перерви в прийомі КОК робити не варто, - уточнює професор Тихомиров. - З моменту останніх пологів і до менопаузи можна приймати одні і ті ж контрацептиви ». А міф про те, що кожні 3? 4 місяці потрібно переривати прийом, виник, мабуть, як ефект зіпсованого телефону. Справа в тому, що через 3? 4 місяці після призначення ОК треба, щоб лікар оцінив ефект препарату.

На що скаржишся?

Перепади в настрої

Навіть якщо контрацептиви були підібрані правильно, перші пару циклів після скасування можливі деякі дивні речі. Не варто цього лякатися. Організму треба трохи часу, щоб адаптуватися до нових умов, а твоїм власним гормонів - щоб заробити без додаткової допомоги.

ЩО РОБИТИ? Тобі допоможуть вітаміни з кальцієм або трав'яний збір з верболозу звичайного (vitex agnus-castus, авраамове дерево). Ця трава впливає на рівень тестостерону. Не завадять також техніки розслаблення і фізичні навантаження.

Затримка без видимої причини

Якщо до призначення ГК цикл був регулярним, то і після скасування збою бути не повинно. Найчастіше він відбувається у тих, хто і раніше скаржився на подібне. У рідкісних випадках менструація затримується на 2? 3 циклу, оскільки після припинення приймання КПК організм може не відразу «включитися», йому треба звикнути до змін.

ЩО РОБИТИ? Щоб виключити інші причини затримки (в тому числі і швидко настала вагітність), відразу ж звернися до лікаря.

Зміна циклу

Зазвичай після скасування таблеток цикл повертається в свій попередній природний режим, але іноді він вибирає новий ритм - довший або коротший, ніж раніше.

ЩО РОБИТИ? «Якщо твій цикл встановлюється в межах 21? 36 днів і при цьому він регулярний, то у тебе немає підстав для занепокоєння», - пояснює доктор Болдирєва.

Акне, чорні точки, жирне волосся

Їх причиною найчастіше є дисбаланс гормонів в організмі. При таких проблемах підбирають КОК з так званим антиандрогенним дією. «Прищі, акне, сальність, інші шкірні проблеми, пов'язані з підлітковою гормональної нестійкістю, в результаті прийому КОК пройдуть і після скасування повернутися не повинні, - пояснює гінеколог Наталія Болдирєва. - Але якщо причини пов'язані з ендокринними порушеннями, то через деякий час після припинення приймання КПК проблеми можуть повернутися ».

ЩО РОБИТИ? В цьому випадку доведеться або підібрати іншу, системну, терапію, або повернутися до КОК. Поки шкіра не прийшла в норму, стеж за своїм харчуванням і пий більше рідини.

Зайві кілограми

У деяких жінок вага може збільшитися на 1,5? 2 кг (через невеликої затримки рідини) на початку прийому КОК. Але скасування контрацептиву ніколи не дає такого ефекту. Причина зайвих кілограмів в чомусь іншому, і непогано було б відправитися до лікаря і знайти справжню причину.

ЩО РОБИТИ? Подумай, може, ти заїдаєш стрес, розлучившись з коханою людиною? Стрес краще скидати в спортзалі, чесне слово!

Болі в низу живота

Зрідка таке буває після скасування таблеток, якщо яєчники, включившись в роботу, починають функціонувати занадто активно, вони навіть можуть трохи роздуватися. Але це швидко проходить. Найчастіше больові відчуття виникають в результаті переохолодження або статевої інфекції. А можливо, вони обумовлені не стільки відмовою від контрацептивів, скільки знову ж твоїми переживаннями з приводу розставання або, навпаки, майбутнього весілля. Іншими словами, болі мають відношення скоріше до травної системи, ніж до статевої.

ЩО РОБИТИ? Зроби УЗД відразу після менструації, переконайся - все в нормі. Попей пустирник на ніч протягом місяця. І стеж за своїм харчуванням. Важливо не тільки кількість і якість їжі, але і манера: чи не заковтуй їжу на ходу, не забувай жувати, як слід. І не їж в стані стресу! C

Оксана Алексєєва

Cosmo. ru

Що, якщо в 7-денну перерву менструація так і не настала?

Якщо в минулому місяці ви регулярно приймали пігулки, які не робили пропусків і не запізнювалися в прийомі таблетки більше, ніж на 12 годин, то нічого страшного. Не потрібно чекати початку або закінчення місячних для того щоб почати прийом нового блістери. Завжди робіть це на 8 день після закінчення попередньої упаковки.

Якщо ви порушували правила прийому ОК і при цьому вели статеве життя, то вам слід припинити прийом таблеток до тих пір, поки ви не переконаєтеся в тому, що не вагітні.

Чи потрібно додатково оберігатися під час прийому таблеток-плацебо?

Цей пункт стосується тільки тих протизаплідних таблеток, в упаковці яких міститься 28 таблеток.

Якщо в попередньому місяці ви брали таблетки по правилам (без пропусків), то під час прийому неактивних таблеток (таблеток-плацебо) не потрібно використовувати додаткові засоби контрацепції.

Якщо ви робили пропуски, то слід вчинити згідно з інструкцією (це залежить від того, які саме пігулки ви п'єте).

Чи потрібно додатково оберігатися в 7-денну перерву?

Цей пункт стосується тільки тих протизаплідних таблеток, в упаковці яких міститься 21 таблетка.

Якщо в минулому місяці ви брали таблетки по правилам, а в наступному місяці плануєте продовжити прийом таблеток, то додатково оберігатися в 7-денну перерву не потрібно.

Якщо ви пропустили одну або кілька таблеток за останні 7 днів перед перервою, то потрібно взагалі пропустити 7-денну перерву (тобто, після закінчення першої упаковки на наступний день почати наступну).

Чи можна не робити 7-денну перерву?

Якщо наступ менструації для вас не бажано, то ви можете не робити 7-денну перерву, тобто відстрочити місячні на один місяць. Для цього після закінчення одного блістери на наступний день починайте нову упаковку. Це не небезпечно для вашого організму.

Чи можна відстрочити місячні, якщо я раніше не пила протизаплідні таблетки?

Ні. Якщо в минулому місяці ви не брали ОК, то відстрочити прийдешні місячні з їх допомогою неможливо.

Чи потрібно робити великі перерви в прийомі протизаплідних таблеток?

Багато дівчат і жінки, що приймають протизаплідні таблетки, дуже переживають з приводу можливого небажаного впливу гормонів на їх організм. Тому при появі будь-якої можливості, багато припиняють прийом таблеток на 1-2 місяці, щоб "дати організму відпочити".

Проте, такі перерви не дають і не можуть дати вашому організму відпочинку - це зайвий стрес для ваших яєчників і ендокринних залоз. У більшості випадків такі спонтанні перерви призводять до збою менструального циклу, поганого самопочуття, затримці місячних, а іноді і випадання волосся. Не кажучи вже про те, що під час великих перерв протизаплідний ефект дорівнює нулю і ви можете легко завагітніти.

Тому, якщо необхідність в контрацепції у вас не відпала (тобто ви живете статевим життям, але поки не плануєте вагітність), то ви можете приймати протизаплідні таблетки стільки, скільки це потрібно (до 5 років поспіль, без перерв).

Після 5 років прийому таблеток потрібно проконсультуватися з лікарем і якщо він не знайде підстав для скасування таблеток, ви зможете продовжувати прийом ОК далі, скільки це необхідно.

Чи знижується ефект протизаплідних таблеток при прийомі інших ліків?

Так, прийом деяких ліків може знизити ефективність ОК. До таких ліків відносять:

 • Антибіотики: Ампіцилін, Рифампіцин, Тетрациклін, еритроміцин та інші.
 • Протигрибкові засоби: Гризеофульвін
 • Протисудомні ліки: Карбамазепін, Фенітоїн і ін.
 • Барбітурати: Тіопентал, Фенобарбітал і ін.

Ці ліки знижують всмоктування протизаплідних таблеток в кишечнику, або прискорюють їх розпад у печінці, що призводить до зниження протизаплідний ефект. Тому необхідно використовувати додаткові засоби контрацепції на весь час лікування і ще 7 днів після закінчення курсу лікування цими препаратами.

Перед початком прийому того чи іншого препарату обов'язково вивчіть інструкцію до його застосування, або проконсультуйтеся з лікарем.

Чи зберігається ефект ОК при прийомі алкоголю?

Великі дози алкоголю можуть знижувати ефективність протизаплідних таблеток. Пояснюється це тим, що алкоголь змушує нашу печінку працювати більш інтенсивно (щоб позбутися від токсичних продуктів), але разом з алкоголем печінку "знешкоджує" і естрогени з протизаплідних таблеток. Таким чином, на тлі прийому великих доз алкоголю естроген швидше інактивується в печінці і не може надати належного впливу на яєчники, а значить, пригнічувати овуляцію. Але проблема полягає в тому, що вважати великими дозами алкоголю. Всі люди різні і хтось взагалі не переносить алкоголь (п'яніє від запаху), а хтось може випивати літрами і відчувати себе нормально. Але так як медицина любить все усереднювати, вважається, що безпечним під час прийому протизаплідних таблеток є наступна кількість алкоголю: не більше 50 мл горілки, 200 мл вина або 400 мл пива. Якщо ви випиваєте більше цієї кількості, вам необхідно використовувати додаткові засоби контрацепції ще тиждень після вживання алкоголю.

Якщо ви випили багато алкоголю протягом останнього тижня прийому ОК, то в цьому випадку слід пропустити 7-денну перерву і почати прийом наступної пачки відразу після закінчення попередньої. Оберігатися додатково ще 7 днів.

Прийом алкоголю (навіть великих доз) під час 7-денної перерви не впливає на протизаплідний ефект.

Що робити, якщо мене вирвало після прийому таблетки?

У разі появи блювоти протягом перших 3-4 годин після прийому таблетки, її ефективність буде набагато знижена. Тому для збереження контрацептивного ефекту необхідно прийняти таку ж за номером таблетку з іншої упаковки, або в разі прийому монофазних ОК (Джес, Ліндинет-20, Новінет, Мідіана, Ярина та ін.) Прийняти наступну за номером таблетку. Випити цю "другу" таблетку потрібно якомога раніше: відразу після того, як нудота і блювота пройдуть, і не пізніше 12 годин після прийому першої таблетки. Якщо ви прийняли другу таблетку пізніше, ніж через 12 годин, то далі вам потрібно вчинити так само, як у випадку пропуску таблетки (в залежності від її номера).

Якщо блювота настала пізніше, ніж через 4 години після прийому таблетки, то нічого робити не потрібно. До цього часу таблетка вже всмокталася в кров і її ефект залишається високим, незважаючи на блювоту.

Що робити, якщо у мене діарея?

У разі діареї (проносу) ефективність протизаплідних таблеток може також знижуватися. Тому відразу після закінчення проносу потрібно прийняти таку ж за номером таблетку з іншої упаковки, або в разі прийому монофазних ОК (Джес, Ліндинет-20, Новінет, Мерсилон, логест, Ярина та ін.) Прийняти наступну за номером таблетку. Якщо понос не припиняється, то протягом наступних 7 днів використовуйте додаткові засоби контрацепції.

Якщо у вас трапилася діарея, і ви не знаєте, як вчинити, прочитайте статтю, присвячену цій темі: Питання і відповідь місяці: Протизаплідні таблетки і проблеми з травленням. У ній ви знайдете докладні інструкції у разі одноразового проносу, і в разі повторюваної діареї, а також інформацію про те, які протидіарейні засоби можуть знижувати ефективність ОК.

Що буде, якщо кинути пити ОК, що не допиваючи упаковку до кінця?

Кидати прийом ОК, що не допивши до кінця упаковку, вкрай небажано. Але, на жаль, іноді існують ситуації, в яких припинити прийом протизаплідних таблеток треба терміново:

 • У разі виявлення вагітності
 • Перед підготовкою до термінової операції
 • При виникненні дуже важких побічних ефектів (після консультації з гінекологом)

Якщо ви раптово припиніть прийом протизаплідних таблеток, тому що вирішили завагітніти, то ви можете отримати тільки зворотний ефект. Припинення прийому ОК на середині упаковки може призвести до збою менструального циклу, відсутності овуляції (виходу яйцеклітини) і неможливості завагітніти протягом ще декількох місяців, поки гормони не прийдуть в норму. Тому, щоб не створювати собі зайвих проблем, краще потерпіти ще кілька тижнів і допити упаковку до кінця. І тоді в наступному місяці ймовірність настання вагітності буде дуже високою.

Я кинула пити протизаплідні таблетки, які не допивши блістер до кінця. Що буде?

 • Якщо в попередні 7 днів у вас були незахищені статеві контакти, то раптове припинення прийому протизаплідних таблеток може призвести до настання вагітності.
 • Через кілька днів після відміни ОК у вас може з'явитися кровомазання, або кровотеча відміни. Зазвичай, це кровотеча не рясна і триває не більше 5-7 днів. Якщо на тлі скасування протизаплідних таблеток у вас з'явилися сильні болі в животі, рясні місячні або менструація триває більше тижня - обов'язково зверніться до гінеколога.
 • При раптовій відміні протизаплідних таблеток можливий розвиток гормонального збою: нерегулярних менструацій, відсутність овуляції і неможливість завагітніти. Зазвичай, через 2-3 місяці менструальний цикл відновлюється і вагітність знову стає можлива.

Чи потрібно припиняти прийом ОК перед операцією?

Так, за 4 тижні до операції необхідно припинити прийом протизаплідних таблеток. Це допомагає знизити ризик розвитку тромбів (згустків крові) в судинах. Якщо потрібна була термінова операція, то обов'язково попередьте хірурга про те, що ви приймаєте протизаплідні таблетки. У цьому випадку лікар прийме додаткові заходи для зниження ризику тромбоутворення.

Відновити прийом ОК можна через 14 днів після того, як ви зможете самостійно пересуватися.

Mygynecologist. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->