Відновлення організму після алкоголізму | Alkostop.info

Головна » Народна медицина

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Відновлення організму після алкоголізму

Як відновити клітини мозку після алкоголю

Алкоголь згубно впливає на багато органів і системи людського організму. Сильно страждає печінка, нирки, шлунково-кишкового тракту, серце, судини. Серйозний вплив спиртні напої виробляють на головний мозок.

Навіть помірні дози алкоголю можуть підвищити ризик виникнення геморагічного інсульту (крововиливу в головний мозок).

Фактори, що визначають силу впливу алкоголю на здоров'я

Руйнівний вплив алкоголю на здоров'я людини починається відразу після його потрапляння в організм.

Спиртні напої, безперечно, шкодять здоров'ю. Якщо це поодинокі випадки випивки, то відновлення після них відбувається швидко. Але хронічне вживання алкоголю призводить до серйозних порушень мозкової діяльності.

Існує ряд факторів, що визначають, наскільки серйозної шкоди може бути завдано спиртними напоями.

 • Вік і стать.
 • Обсяги і фортеця випитих алкогольних напоїв.
 • Стаж вживання спиртних і вік, в якому настала залежність.
 • Генетична схильність до алкоголізму, зловживання спиртними напоями матір'ю під час вагітності.
 • Наявність хронічних захворювань.

Так само від цих чинників залежить відновлення мозку після зловживання спиртним.

Вплив алкоголю на клітини головного мозку

Всмоктуючись у кров, етанол потрапляє в кору головного мозку людини, де викликає серйозні руйнування. Після вживання алкоголю відбувається гіпоксія - кисневе голодування, в результаті чого гинуть нейрони. Вживання 100 грам горілки здатне вбити до 8000 клітин людського мозку.

Процеси, що відбуваються в судинах мозку під впливом алкоголю.

Алкогольне сп'яніння може призвести до різних ушкоджень.

 • Якщо пошкоджується потилична частина, то відбувається порушення координації рухів.
 • Коли гинуть клітини, що відповідають за поведінковий фактор, пропадає почуття сорому, поведінка стає розв'язаним, а часом навіть вульгарним.
 • Пошкодження деяких клітин веде до провалів пам'яті, поганому запам'ятовуванню подій.

Головні болі під час похмілля відбуваються через процес розкладання загиблих клітин мозку. Виводяться вони з організму через видільні системи, за допомогою, що надходить рідини.

Чи можливе відновлення мозку після зловживання алкоголем

Алкоголь викликає деградацію мозку через те, що мозкова речовина стискається, а спинномозкова рідина, яка виконує функцію якоїсь захисної «подушки».

Дуже довго вважалося, що відновлення нейронів головного мозку неможливо. І що зберегти його функції, можна тільки зміцнюючи залишилися клітини. Але в середині минулого століття вченими було встановлено, що формування нових нейронів цілком реально. Таким чином, з'явилася можливість відновити діяльність мозку після вживання алкоголю і поліпшити самопочуття пацієнтів.

Було проведено маса досліджень в цій області і з'явилися нові методики дозволяють відновити нейрони. Сучасна медицина володіє лікарськими препаратами здатними частково повернути втрачені функції головного мозку після зловживання спиртних напоїв або впливу інших факторів.

Що необхідно для відновлення мозкової діяльності

 • Відмова від алкогольних напоїв. Відзначено що при утриманні від спиртного протягом двох тижнів, порушення кори головного мозку

  Відновлення нервових клітин мозку можливо, але це тривалий процес.

  Починають самостійне відновлення. Але при подальшому вживанні алкоголю це не можливо. Відбувається подальше погіршення стану здоров'я аж до непоправної ситуації.

 • Прийом лікарських препаратів нормалізують кровообіг судин і знімають больові відчуття.
 • Вітамінні комплекси. Для поліпшення мозкової діяльності потрібні вітаміни. Після тривалого вживання алкоголю організм втрачає запаси і погано засвоює надходять в організм корисні речовини з їжею. Тому потрібно додаткове поповнення вітамінів і мікроелементів за допомогою спеціальних комплексів.
 • Час. Для того щоб організм повноцінно виконував свої функції, потрібен тривалий час, протягом якого необхідно не вживати спиртні напої навіть в малих кількостях і вести здоровий спосіб життя.

Дотримуючись цих вимог можливе відновлення багатьох функцій кори головного мозку.

Синдром Верніке Корсакова і його лікування

Хронічний алкоголізм дуже часто веде до нестачі вітаміну В1. Відбувається це від неповноцінного і нерегулярного харчування, погіршення обмінних процесів після тривалого вживання алкоголю. Недолік такого важливого вітаміну відзначається у 80% алкоголіків.

Розлад мозку, через дефіцит тіаміну.

Брак тіаміну веде до різних порушень мозкової діяльності і розвитку серйозних захворювань. Одним з них є синдром Верніке-Корсакова. Можна сказати, що це два різних явища, які можуть розвиватися одночасно або окремо.

 • Синдром Верніке. Його симптомами є параліч зорового нерва, порушення координації рухів. Зазвичай цей нетривалий загострення.
 • Синдром Корсакова. Це затяжний і виснажують психоз. Основними симптомами є складності сприйняття одержуваної інформації і відновлення раніше отриманих відомостей. Пацієнти з таким діагнозом дуже дратівливі, впадають в депресивні стани. У той же час у них спостерігаються порушення координації.
 • Всі ці симптоми з'являються в результаті пошкодження мозочка після тривалого вживання алкоголю. Саме він не здатний повноцінно виконувати свої функції при нестачі вітаміну В1. Найбільш ефективне лікування на початковій стадії захворювання. Хворому призначають комплекс вітамінів групи В, де обов'язково присутній тіамін в необхідній кількості. Якщо ж пошкодження дуже серйозні, то лікування направляється на збереження мозкової діяльності хоча б на існуючому рівні, так як повне відновлення функцій проблематично.

  Спирт - це дуже сильна отрута здатний порушити діяльність будь-якого органу людського організму. Після тривалого вживання алкоголю можливий розвиток серйозних захворювань. Варто пам'ятати, що навіть невелика доза спиртного здатна викликати проблеми з боку здоров'я.

  Alcogolizm. com

  Чи відновлюється робота мозку після відмови від алкогольних напоїв?

  Алкоголізм - це хвороба, від якої страждають дуже багато людей. Деяким боротьба з нею дається легше, деяким складніше, але все усвідомлюють, що для людини, яка п'є життя після відмови від спиртного змінюється. Щоб ці зміни були позитивними, потрібно розуміти, з чим доведеться зіткнутися в новому житті без алкоголю, як будуть відновлюватися внутрішні органи, і чи буде здійснюватися цей процес.

  Вплив алкоголю на внутрішні органи

  Навіть нечастий прийом алкоголю в малих дозах негативно впливає на організм.

  Всього від декількох порцій починають заплітати ноги, сповільнюється реакція, зір затуманюється, плутається мова, можливі провали в пам'яті, депресія після протверезіння. Все це відбувається тому, що спиртне негативно впливає на роботу мозку. Однак ці симптоми припиняються досить швидко, і людина не замислюється про те, з чим така реакція була пов'язана.

  Якщо алкоголь вживається регулярно і у великих кількостях, то ці прояви значно посилюються. І його вплив на роботу мозку помітно значно триваліший час. Етанол, що міститься в будь-якому алкоголі, сприяє загибелі нейронів головного мозку, змінюється механізм синтезу регуляторів нервової діяльності, через що розхитується психіка. Наприклад, питуща людина, за відсутності надходження етанолу в організм, перебуває в стані депресії. Через деякий час, залежне від індивідуальних особливостей організму, наступають незворотні наслідки для нервових клітин - вони починають відмирати.

  Наступною після мозку страждає печінка. Коли алкоголь надходить в організм регулярно, то печінку після вживання чергової дози не встигає виводити продукти розпаду з організму. У зв'язку з цим печінка перестає виконувати захисну функцію належним чином, і продукти розпаду залишаються в організмі, тим самим завдаючи шкоду іншим внутрішнім органам. Також клітини печінки під впливом алкоголю починають виробляти більше аміаку, намагаючись побороти алкоголь, але надлишок цієї речовини в організмі негативно впливає на роботу мозку і сприяє відмирання його клітин.

  Таким чином, постійне вживання спиртних напоїв негативно впливає на всю систему, всі органи приводяться в стан дисбалансу, і організм починає повільно знищувати сам себе. Пошкоджені органи в організмі після повної відмови від спиртного відновлюються, але повільно і часто не до кінця .

  Що відбувається в організмі після відмови від алкоголю?

  Здається, що для людини є життя після відмови від вживання алкогольних напоїв повинна налагодитися: організм відновлюється і все йде по-новому. Однак все не так просто, адже система нашого тіла, де всі органи точно взаємодіють між собою, знаходиться в розладі. Швидко налагодити роботу неможливо, на це потрібно чимало часу.

  Що відбувається в організмі в цей час? Перш за все, виводяться продукти розпаду, які організм накопичив. Але без допомоги певних препаратів, наприклад для печінки, йому зробити це досить складно. Для того щоб організм налагодив свою роботу, потрібно пройти медичне обстеження, часто потрібна спеціальна дієта, медичні препарати, чистка крові. Організм після тривалого вживання алкоголю може перебувати в такому жахливому стані, що на самостійну нормалізацію роботи у нього просто немає сил.

  Від спиртного в першу чергу страждають області мозку, які відповідають за розумовий потенціал, гнучкість мислення, пам'ять. І відновити нервові клітини в цих областях в прямому сенсі слова неможливо. Людський мозок - досить гнучка структура, яка має властивість відновлювати роботу пошкоджених ділянок за рахунок прилеглих, тобто утворюються нові нейронні зв'язки замість втрачених. Першою ознакою того, що це сталося і мозок почав налагоджувати свою роботу, є факт припинення депресії. Поступово починає поліпшуватися пам'ять, інтелект стає пластичнее, думки глибшими. Ці зміни в мозку наступають в кращому випадку через рік після повної відмови від алкоголю.

  Набагато складніше з просторовим орієнтуванням і візуальним розпізнаванням. Ці функції мозку відмовляють на останніх стадіях алкоголізму. Але якщо це сталося, то на відновлення піде від 3-х до 5 років. Кращих результатів можна досягти, якщо спеціально навантажувати і тренувати свій мозок. Для цього розроблені спеціальні методики, які може порадити будь-психотерапевт.

  Психологічна допомога

  Підтримка дуже важлива для людей, хворих на алкоголізм. Справа в тому, що депресія - це на деякий час практично постійна супутниця людей після відмови від алкоголю. Іноді тільки позитивний настрій і підтримка оточуючих утримує від того, щоб випити, і добре, коли близькі це усвідомлюють.

  Скачки настрою або тривале зневіру, які і є проявами депресії, не варто лікувати медикаментозно у випадку з хворими алкозалежністю. Отруєний організм повинен очиститися від накопичених токсинів, а не отримувати нові шкідливі речовини. Лікувати алкогольну депресію потрібно за допомогою професійного психолога.

  Необхідно алкоголь виключити навіть в мінімальних дозах, навіть з різних урочистих подій. Деяким людям, що страждають на алкогольну залежність досить одного келиха шампанського або вина, щоб роки лікування, тверезості і позитивних прагнень забулися, залишилося одне лише бажання випити. Тому величезний вплив на які страждають подібною залежністю мають люди, що знаходяться поруч, їх психологічний настрій і бажання допомогти.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Чи можливе відновлення мозку після зловживання алкоголем?

  Відновлення органів і функцій організму турбує людей в наступних випадках: після разового, але надмірного прийому алкогольних напоїв (застілля по какому-нібудь урочистого приводу) і в ході реабілітації після алкогольної залежності, тобто в результаті систематичного і тривалого вживання спиртного.

  В процесі какого-то рясного застілля (день народження, весілля, Новий рік, вечірка і пр.) людина вживає досить чималу порцію спиртного протягом мінімального відрізку часу. Зрозуміло, що нічого хорошого в такі моменти організм не відчуває. Найбільшої шкоди від таких свят отримують ті особи, які зазвичай утримуються від вживання спиртного або приймають його не часто і в малих дозах. Такі люди дуже важко переживають відновлення мозку після алкоголю вранці.

  Необхідно знати, що всього лише 5% спиртного виводиться з організму з повітрям, що видихається, за допомогою пото - і сечовиділення. Решта 95% окислюються всередині організму. Щоб організм повністю вивів похідні спиртного, йому знадобиться не один день; точний час залежить від фізіологічних особливостей організму людини, його віку та статі, стану здоров'я, а також кількості випитого і його фортеці.

  Руйнування клітин мозку після алкоголю

  Безсумнівно, алкоголь негативно впливає на мозкові клітини, що є поясненням заплітається ніг, втрати гостроти зору, уповільнення реакції, невиразною мови і провалів в пам'яті - всі ці казуси мають місце при вживанні алкогольних напоїв. Але практично всі ці реакції, що з'являються після прийому невеликої дози спиртного, з припиненням надходження в організм алкоголю швидко зникають. А якщо регулярно зловживати алкоголем, то його згубний вплив на мозкові клітини відчутно навіть після відмови від алкоголю. Сьогодні дуже популярною темою медичних досліджень є виявлення і вивчення механізмів впливу алкоголю на роботу мозку, можливість необоротних змін в роботі мозку після систематичному зловживанні алкогольних напоїв.

  Ні для кого не секрет, що надмірне вживання спиртних напоїв може спричинити за собою серйозні порушення здоров'я.

  Прояв шкоди від алкоголю починається з звичайних помутнінь свідомості і закінчується серйозними захворюваннями, які якщо і не вб'ють людини, то на все життя можуть прикувати його до лікарняного ліжка.

  Виділено кілька факторів, які визначають завдані алкоголем шкоди та ступінь впливу спиртного на клітини мозку. До цих фактором відносяться:

 • Частота вживання спиртного і його порції.
 • Вік, в якому особа приступила до вживання спиртних напоїв, і тривалість періоду, коли алкоголь приймався систематично.
 • Стать, вік, освіта, генетична сприйнятливість до спиртного, наявність серед найближчих родичів хворих на хронічний алкоголізм.
 • Дородовая алкогольна інтоксикація, що підвищує ризик захворювання на алкоголізм в майбутньому.
 • Стан здоров'я людини.
 • Прийоми спиртних напоїв можуть бути причиною порушення пам'яті навіть після вживання невеликої дози алкоголю. Існує залежність між кількістю випитого і часом помутніння свідомості: чим більше людина приймає спиртного, тим важче і триваліше будуть провали в пам'яті. Негативний вплив алкоголю на мозок проявляється в тому, що надмірна доза алкоголесодержащих напоїв, особливо вжита на голодний шлунок за короткий період часу, легко може послужити причиною нетривалого помутніння свідомості. Так називають стадію сп'яніння, коли людина не може адекватно сприймати все, що відбувається навколо, а часом навіть перекручено розуміти вчинки і слова оточуючих людей.

  Помутніння свідомості на короткий відрізок часу після вживання спиртних напоїв відбувається набагато частіше, ніж раніше передбачалося в медицині. Такий ефект можна назвати можливим наслідком шкідливої ​​алкогольної інтоксикації, незалежно від наявності ознак хронічного алкоголізму або віку людини.

  Фахівцями було проведено дослідження виявлення шкідливого впливу алкоголю на мозок, яке пов'язане з нетривалим помутнінням свідомості. У дослідженні взяли участь 772 студента. Їм ставилося наступне питання: чи траплялося так, що на ранок після прийому спиртних напоїв ви не змогли згадати, де ви були напередодні ввечері і чим ви займалися? 51% молодих людей, що вже мали досвід вживання алкоголю, дали ствердну відповідь, сказавши, що їм доводилося переживати після вживання спиртних напоїв провали в пам'яті. 40% опитаних відповіли, що подібне з ними траплялося протягом останнього року. 9,4% тих, хто брав спиртне за останні два тижні, відзначали в цей час випадки помутніння свідомості.

  Наслідки для жіночого мозку

  У жінок більшість наслідків вживання спиртних напоїв протікають важче, ніж у чоловіків. Клінічними дослідженнями показано, що на клітини жіночого організму алкоголь завдає шкоди набагато агресивніше, ніж на клітини чоловічого. Це проявляється в більш стрімкому руйнуванні органів і порушення функції організму (алкогольний цироз печінки, алкогольна кардіоміопатія, ураження клітин нервової системи). Але ті дослідження, в ході яких визначався вплив спиртного на роботу головного мозку, не дають підстав стверджувати, що мозок жінок восприимчивее до впливу алкогольних напоїв, ніж мозок чоловіків.

  За допомогою методу комп'ютерної томографії дослідники за допомогою порівняльного аналізу змогли встановити, що шкода спиртного проявляється в стисненні (зменшенні) головного мозку. Рівень цього стиснення є головним індикатором присутності органічних змін в клітинах мозку, і його показник значно вищий у тих людей, які зловживають спиртними напоями, в порівнянні з тими особами, які приймають алкогольні напої вкрай рідко. Крім цього, дослідження показали, що і у жінок, і у чоловіків, які страждають на алкоголізм, виникають подібні проблеми зі здатністю до навчання і запам'ятовуванням інформації, які стали наслідком регулярного зловживання спиртним.

  Але варто відзначити, що чоловіки, які брали участь в дослідженні, систематично брали спиртне у великих дозах в два рази довше, ніж випробовувані жінки. Тобто виходить, що шкідливий вплив алкогольних напоїв як на чоловічий, так і на жіночий мозок визначається приблизно однаково, але при цьому жінки мали в два рази менший стаж вживання спиртного. Даний факт дозволяє говорити про те, що алкогольні напої надають більш згубний вплив на мозок жінок, ніж на мозок чоловіків.

  Однак інші наукові спостереження не дали настільки показових результатів, які вказують на більш сильної шкоди спиртного на організм жінок. Не так давно в Американському психіатричному журналі було опубліковано 2 звіту з клінічних досліджень, які пов'язані з дослідженням ролі статевої приналежності в ступеня сприйнятливості до дії алкоголю організму. Висновки вийшли протилежні. Зрозуміло, що в цьому напрямку необхідно проводити подальші дослідження, в першу чергу тому, що алкоголізм жінок на сьогоднішній день є недостатньо вивченим.

  Брак вітаміну В1 і синдром Верніке-Корсакова

  Люди, регулярно зловживають алкоголем протягом довгого часу, ризикують спровокувати порушення роботи головного мозку і пошкодження мозкових клітин. Порушення роботи мозку може бути наслідком безпосереднього прийому спиртного, виникнути в результаті несприятливих наслідків від великих порцій алкогольних напоїв і бути результатом серйозних хвороб печінки на грунті хронічного пияцтва.

  Приміром, у хронічних алкоголіків дуже часто проявляється недолік в організмі вітаміну В1 (тіаміну). Причиною нестачі цього вітаміну може послужити незбалансоване харчування і порушення обміну речовин в організмі. Тіамін є дуже важливим біологічно активною речовиною, наявність якого необхідна для правильної роботи всіх функцій і органів, в тому числі і головного мозку.

  У 80% хворих на хронічний алкоголізм людей відзначається нестача вітаміну В1 в організмі. Є випадки, коли шкідливий вплив спиртного проявляється в тому, що недолік цього вітаміну призводить до серйозне захворювання мозку, відоме як синдром Верніке-Корсакова. Це захворювання складається з двох стадій, точніше з двох різних синдромів: нетривалого загострення, іменованого енцефалопатією Верніке, і тривалими періодами спокійного, одночасно виснажує організм синдрому - психозу Корсакова.

  До симптомів енцефалопатії Верніке відносяться параліч зорового нерва, помутніння свідомості і проблеми з координацією рухів. Найчастіше хворі в цьому стані не здатні знайти вихід з приміщення або абсолютно позбавлені здатності пересуватися самостійно. Але всі ці симптоми можуть проявлятися одночасно: один або два вищевказаних ознаки можуть свідчити про захворювання.

  У 80-90% алкоголіків поряд з енцефалопатією Верніке розвивається психоз Корсакова - дуже важке хронічне захворювання, для якого властиві в першу чергу проблеми із запам'ятовуванням нових відомостей і провали в пам'яті. Хворі забудькуваті, легко втрачають самовладання, депресивні, мають проблеми з пересуванням і координацією рухів. Найбільш примітним ознакою психозу Корсакова є так звана ретроградна амнезія (складність відтворення відомої інформації) і антероградна амнезія (труднощі засвоєння нового матеріалу).

  Відновлення роботи мозку після лікування синдрому Верніке-Корсакова

  Мозок контролює координацію рухів і певні форми засвоєння інформації, що надходить. Ця частина мозку дуже чутлива до дефіциту вітаміну В1 і схильна до в значній мірі згубного впливу спиртного при його неконтрольованому вживанні. Препарати, що містять тіамін, дають можливість відновити нормальну роботу мозку, особливо на початкових стадіях захворювання. У тому випадку, коли шкода спиртного проявився з особливою силою і органічні порушення головного мозку стали незворотними, лікування бере курс не стільки на відновлення мозкових клітин хворого, скільки на забезпечення йому нормального догляду.

  Печінкова енцефалопатія

  Практично всім відомо, що тривале необмежену вживання алкогольних напоїв призводить до серйозних порушень роботи печінки - головної лабораторії людського організму. Але далеко не всім відомий той факт, що негативний вплив спиртного на мозок здатний проявитися дуже специфічним чином. Алкогольний цироз печінки може спричинити за собою порушення діяльності головного мозку, в тому числі і серйозний розлад його функцій, відомому як печінкова енцефалопатія або гепатаргія, яка несе небезпеку для життя людини.

  Печінкова енцефалопатія характеризується порушеннями сну, різким перепадом настрою, змінами особистісних характеристик, тривожним і депресивним станом, розладом пізнавальних функцій, проблемою з координацією рухів. При дуже тяжкому перебігу хвороби хворий може впасти в печінкову кому, яка нерідко закінчується смертю.

  Як відновити нормальну роботу печінки?

  Відновлення роботи мозку в цьому випадку безпосередньо залежить від того, чи вдасться відновити нормальну структуру і функціонування печінки. Найчастіше для цього застосовують препарати, після яких відновлюється кількість аміаку в крові. Нерідко застосовують спеціальну медичну апаратуру, яка покликана підтримувати роботу печінки. Вони відомі під назвою «штучна печінка» і очищають кров хворого від токсинів.

  Радикальним методом лікування, коли ніщо інше не допомагає відновити роботу печінки і відбувається її повна відмова, є трансплантація печінки.

  Утворення нових мозкових клітин - нейрогенез

  Багато десятиліть вчені вважали, що кількість нейронів в мозку людини фіксоване при народженні і залишається постійним протягом усього життя, тобто ніколи не відновиться. Вважалося, що клітини мозку після алкоголізму руйнуються або з якихось причин перестають функціонувати, єдиний шлях відновлювати їх функції - зміцнити залишилися нейрони, оскільки не представляється можливим додати нові. Але в 60-х роках минулого століття вчені виявили, що нові нейрони можуть формуватися у дорослої людини, а сам процес був названий нейрогенеза. Це відкриття дозволило розробити новий підхід до лікування ушкоджень мозку, які провокуються шкідливою дією спиртного.

  Проведені на тваринах досліди показали, що великі порції спиртного гальмують утворення нових мозкових клітин. Дослідники висловлюють думку, що саме збій нейрогенеза є основною причиною порушень в різних областях головного мозку згодом.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Як очищати організм від алкоголю після застілля швидко і ефективно?

  Про негативний вплив алкоголю зараз відомо всім. Але все одно жодне свято не обходиться без нього. І багатьом знайоме хворобливий стан після рясних пиятик. Особливо важке похмілля у тих, хто не звик до вживання алкогольних напоїв, а випив багато. Але взагалі будь-яка порція алкоголю викликає отруєння. Частково він виводиться організмом самостійно через нирки, піт і легкі. Але щоб поліпшити відбувся і прискорити цей процес, кожному потрібно знати, як очищати організм від алкоголю. Навіть якщо людина зовсім не п'є, це знання буде корисно для його рідних і знайомих.

  Як очищати організм від алкоголю?

  Багато хто знає, що таке похмілля. Головний біль, сильна спрага, запаморочення, нудота і слабкість - такими симптомами організм сигналізує про отруєння. При найсильнішою інтоксикації краще звернутися в медцінская установа, де спеціальними методами очистять кров від продуктів розпаду алкоголю. Якщо ж порція випитого була не надто велика, можна впоратися з цим самостійно. Але для цього потрібно знати, на які органи найбільше впливає алкогольне отруєння. Відновлення організму після алкоголю піде швидше, якщо йому допомогти вивести токсини. Для цього використовуються сечогінні і адсорбуючі засоби. Крім того, потрібні препарати, що підтримують серце і головний мозок, а також очищають печінку і шлунок і відновлюють їх роботу.

  Очищуємося питвом

  У стані похмілля все відчувають сильну спрагу. Так організм підказує, як йому легше очиститися. І щоб процес цей пішов швидше, потрібно більше пити. Найкраще - звичайну чисту воду. Які ж напої ще для цього можна вживати?

  - Чорний або зелений чай;

  - Мінеральну воду без газу;

  - Воду, з розчиненою в ній ложкою меду;

  - Розбавлений лимонний або апельсиновий сік;

  - Будь-які овочеві або трав'яні відвари;

  - курячий бульйон;

  - Молоко і кисломолочні продукти.

  Коли радять, як очищати організм від алкоголю, часто рекомендують огірковий розсіл. Але він може тільки допомогти відновити кислотно-лужний балалнс, а токсини не виводить. Шкідливо в стані похмілля також пити каву та інші алкогольні напої. А газована вода сильно дратує слизову шлунка.

  Позбавлення від токсинів за допомогою сорбентів

  Ті, кому після святкового застілля потрібно на роботу, цікавляться, як очистити кров від алкоголю швидко. Прискорити процес виведення токсинів можна за допомогою сорбентів. Найпоширенішим з них є активоване вугілля. Причому, пити його потрібно в розрахунку 1 таблетка на 10 кілограмів ваги кілька разів на день. Ефективними сорбентами є також препарати "Ентеросгель", "Атоксіл", "Полифепан", "Полісорб" та інші. Вони швидко знімають явища інтоксикації і прибирають нудоту. А для допомоги печінки, на частку якої припадає більше 70% всіх алкогольних токсинів, потрібно пропити курс препарату "Ессенціале Форте".

  Як позбутися головного болю?

  Вона є незмінним ознакою похмілля. Для відновлення мозкової діяльності рекомендується препарат "Гліцин". Він забезпечує швидкий приплив кисню до глеткам головного мозку, тому в голові прояснюється. Таким же дією володіє препарат "Корвалол". А для зняття сильного головного болю краще використовувати ліки "Аспірин". При алкогольної інтоксикації рекомендують скористатися його розчинної формою, яка менше травмує слизову шлунка. Але до вибору медикаментів потрібно підходити індивідуально: якщо у людини непереносимість таблеток "Аспірину", краще випити препарат "Парацетомол".

  Як харчуватися після алкогольної інтоксикації?

  Якщо потрібно швидко відновитися після бурхливих застіль, потрібно змінити раціон. Упор потрібно зробити на різні каші, свіжовичавлені соки, овочеві супи і зелений чай. Добре допомагають зняти явища інтоксикації кисломолочні продукти. Але вибирати потрібно натуральні йогурт або кефір. У цей час необхідно відмовитися від жирних, копчених і солоних продуктів, а також кави. Існує відомий спосіб, як очищати організм від алкоголю за допомогою рису. Але на це йде не менше п'яти днів. Потрібно вранці замочити порцію рису, а через добу воду злити. Додавши чистої води, потрібно зварити слизову кашу. Для такого очищення краще брати рис другого сорту, він містить більше клітковини.

  Як очистити організм після алкоголю народними засобами?

  Існує безліч перевірених часом домашніх рецептів для зняття інтоксикації і симптомів похмілля. Потрібно вибрати більш прийнятний для вас варіант.

  1. Відвар зерен вівса відмінно очищає організм від токсинів і покращує обмін речовин.

  2. Добре допомагає відвар череди або луговий герані. Потрібно заварити столову ложку трави в пів-літровій банці окропу. Цей відвар випити протягом дня.

  3. Швидко відновлює організм після алкогольного отруєння імбир. Потрібно натщесерце з'їдати шепотку його порошку. Для кращого засвоєння можна змішати його з медом і запити підкисленою водою.

  4. Як очищати організм від алкоголю за допомогою відварів трав? Такими властивостями володіють м'ята, чебрець, копитняк, дудник, плавун, борщівник та чорнобривці. Їх можна заварювати окремо або в складі зборів. Хорошим очищує дією володіє кропива і звіробій. Такий відвар потрібно пити невеликими порціями протягом дня.

  5. Ефективно нейтралізує алкоголь мед. Можна просто розвести його водою, додати в чай ​​або змішати з лимонним соком.

  Спеціальні засоби від похмілля

  Останнім часом алкогольні напої дешеві і загальнодоступні. І дуже актуальною для багатьох стала проблема, як очистити кров і організм від алкоголю. Фармацевтичні компанії відгукнулися на потреби споживачів і випустили безліч спеціальних засобів для зняття симптомів похмілля. Найвідомішими з них є препарати "Пропротен 100", "Антипохмелин", "Янтар-Антиокс", "Лімонтар" або "Бізон". Вони не тільки виводять з організму токсини, а й знімають головний біль, нудоту та інші симптоми похмілля. А також налагоджують обмін речовин і відновлюють запас вітамінів.

  Fb. ru

  Як відновитися після алкоголю

  Після зловживання алкоголем наш організм відчуває ранкову пітливість, в голові з'являється тягне біль, мучить сухість у роті і постійна спрага, а іноді навіть болю в серці. Звичайно, найкращий рада в такій ситуації: не пити спиртне, але є і менш суворі способи допомогти пережити відновлення організму. Вам знадобиться
  • - активоване вугілля
  • - Питна сода
  Інструкція

  1. Проведіть очищення організму зсередини. Для цього промийте шлунок за допомогою активованого вугілля. Розведіть 25 г в 100 грамах води, добре перемішайте і випийте повільними маленькими ковтками. Такий розчин очистить ваш кишечник і шлунок від продуктів розпаду спирту.

  2. Відновіть електролітичний баланс за допомогою спеціальних ліків «Аспаркам» або «Панагін». За рахунок вмісту в них високої частки магнію і солей калію ви полегшите похмільний нездужання. Необхідно відразу прийняти 5 таблеток, і вже через годину ви відчуєте поліпшення. З продуктів краще вживати в їжу в цей період морську капусту, солоні огірки і помідори.

  3. Відновіть рівень кислотно-лужного балансу в організмі, для цього розчиніть до 10 г питної соди в 1,5 літрі звичайної або мінеральної води.

  4. Поповніть дефіцит вологи за допомогою води, але випивати її слід за певною схемою. У перший прийом - 400 мл, через півгодини - ще 350 мл. Ще через 30 хвилин - 200 мл, і через такі півгодини - 100 мл.

  5. Відновіть нестача вітамінів, які алкоголь «викинув» з організму. В першу чергу прийміть вітамін С у вигляді аскорбінок, необхідна чотириденна доза, а також вітаміни групи В, які можна купити в аптеці.

  6. Приведіть у порядок мозкову діяльність, заповнивши в організмі запас амінокислот. Це можна зробити за допомогою звичайного «Гліцину», а можна приготувати собі на обід суп - хаш, який представляє собою гарячий холодець з кісток, що містить хрящі.

  7. Заповнити рівень білка в організмі, який витратився в боротьбі організму з алкоголем, можна шляхом вживання в їжу таких продуктів: червона ікра, голландський сир, яловичина, свинина, волоський горіх, риба, птиця. Найкраще підійде для цієї мети варене м'ясо.

  8. Якщо після всіх проведених вище дій вам не стало краще - похмелитися, краще пивом або квасом. Важкий стан відпустить вас, але тільки на пару годин.

  KakProsto. ru

  Як відновити організм після алкоголю

  Алкоголізм - одна з найбільш згубних і, на жаль, досить широко поширених звичок. Про його шкідливість написано і сказано стільки, що немає потреби повторюватися. Дуже добре, коли алкоголік або сам, або з допомогою рідних, близьких знаходить в собі сили відмовитися від непомірного споживання спиртного. Однак в роботі його організму вже відбулися серйозні збої, викликані довгими і регулярними надходженнями етилового спирту і продуктів його переробки. Як же налагодити нормальне функціонування всіх внутрішніх органів? Інструкція

  1. У першу чергу і самому колишньому алкоголіку, і його рідним треба чітко усвідомити: процес відновлення навіть в найсприятливішому випадку буде довгим і нелегким. Буде потрібно терпіння, наполегливість і неухильне виконання рекомендацій лікаря.

  2. Особливу роль у відновленні організму грає лікування печінки. Адже саме цей орган, який грає бар'єрну роль в період зловживання спиртними напоями, брав на себе головний удар. Добре, якщо справа не дійшла, наприклад, до цирозу. Необхідно дотримуватися суворої дієти, повністю відмовитися від спиртних напоїв (в крайньому випадку, звести їх споживання до мінімуму і тільки в дуже рідкісних випадках, наприклад, на корпоративному заході), приймати виписані лікарем ліки, що сприяють відновленню функції печінки.

  3. Велику увагу слід приділити виведенню з організму токсинів, що накопичилися. Для цього необхідно споживати їжу, багату на вітамін С, а також приймати цей вітамін у вигляді капсул, таблеток.

  4. Більше перебувайте на свіжому повітрі, ведіть здоровий спосіб життя з дозованим, але регулярними фізичними навантаженнями. Дуже корисні прогулянки лісом, робота на присадибній ділянці.

  5. Ну, а як бути в тому випадку, якщо мова йде не про алкоголіка, а про малопитущим людину, яка, не розрахувавши сил, прийняв зайве, наприклад, на Новий рік або на честь іншого свята? На ранок він відчуває всю «красу» похмілля - тут і головний біль, і нудота, і слабкість, і тремтіння рук. Як допомогти його організму відновитися після непомірного вживання алкоголю? З давніх-давен відомий перевірений, народний метод - випити склянку огіркового або капустяного розсолу.

  6. Добре допомагає контрастний душ. Деякі люди використовують наступний спосіб: прийняти таблетку аспірину, запивши її водою з лимонним соком.

  7. Зустрічається й такий рецепт лікування: один яєчний жовток збовтайте з лимонним соком, гострим томатним соусом. Трохи посоліть, поперчіть, додайте міцний алкогольний напій (віскі, джин, горілку), перемішайте і випийте. Діє швидко і ефективно.

  KakProsto. ru

  Після запою - лікування і відновлення

  Відновлення після запою або тривалого прийому спиртного необхідно всім. Звичайно можна і нічого не робити, а просто наїдяться на свій організм. Але ж коли випивають про своє тіло зазвичай думають або забувають дотримуватися розумні межі, так давайте хоча б після алкоголю допоможемо ураженим органам. Чому і як в основному матеріалі читайте на narcofree. ru, а зараз відразу посилання на найкорисніше по темі:

  • Яке відновлення печінки після алкоголю препарати кращі забезпечують - дізнатися, дієві засоби для оздоровлення гепацітов;
  • Чому після алкоголю відмовили ноги - читати, як болить і що робити в першу чергу, щоб не було атрофії м'язів та інших порушень в опорно-руховому апараті.
  • Скільки часу відновлюється організм після алкоголю - тут: результати наукового експерименту показали, коли печінку вилікуватися самостійно.
  • Трясе з бодуна, стався важкий отходняк після спиртного - тут, що робити і як це вилікувати в домашніх умовах.

  Зміст

 • Чи можна випити для полегшення з перепою?
 • Коли допомагають народні засоби від алкоголю?
 • Похмілля, що робити після
 • Поле запою відновлення повне
 • Складнощі після запою: психологічні і психічні
 • Відновлення організму після алкоголю

  Отже, ситуація перша - не ускладнена. Ви просто напередодні випили зайвого, можливо навіть неабияк перебрали, але серйозних проблем з алкоголем у Вас не спостерігається, тобто ви здатні свої відносини зі спиртними напоями контролювати, в запої не впадати і що таке абстинентний синдром не знаєте... Тоді вважайте, що по - перше Вам крупно повезло, так як описане вище вже, це те, що є ознаками алкоголізму, а по-друге відновлення організму після алкогольної інтоксикації цілком можна зробити власними силами, самостійно в стислі терміни.

  Чи можна випити для полегшення з перепою?

  Моральний стан після запою у такої людини не пригнічений, а значить йому під силу взяти в себе в руки і зробити все необхідне. Всі знають кращий засіб, що допомагає після запою, це якісний довгий сон, але часто він не можливий з різних причин, а вживання хоч трохи спиртного хоч і принесе дуже короткочасне полегшення в кінцевому підсумку запій тільки посилить, адже при похмелитися інтоксикація етанолом триває, а якщо алкогольна залежність вже сформована самостійно припинити випивати буде просто надзвичайно важко.

  Так що навіть якщо Вас вивели з запійного стану, випивати після запою ні в якому разі не можна навіть чуть-чуть. Відновлення після тривалого пияцтва, навіть не запійного характеру, не може бути одномоментним, тобто мало тільки прийняти таблетки для відновлення від алкоголю (Ессенціале форте, вітамінні комплекси, ноотропіл і т. Д.). Необхідно також ще вести відповідно. І особливу стану після прокапування від запою, навіть в разі якщо алкогольну абстиненцію успішно вдалося подолати, є - називається пост абстинентний сидром.

  Коли допомагають народні засоби від алкоголю?

  Зупинити запій народними засобами, завдання для людини без медичної освіти практично не реальна, але тому що народні засоби від запою малоефективні в порівнянні з сучасними методами лікування запійного стану, а тому що це по суть експерименти на ослабленому хворому, найчастіше отруйної характеру. Наприклад, гриб Навозник - копрінус, Трава чебрецю і їм подібні засоби за народними рецептами серйозно ускладнить стан після запою і під час вживання спиртного, аж до необхідності викликати швидку, але ж вона може і не встигнути. Тому народними засобами лікуємо похмілля, коли пили багато за один день - не більше! Інакше, щоб зупиняти запій треба викликати медиків причому не будь-яких, а спеціальних (нарколог або токсиколог).

  Похмілля, що робити після

  Найпростіші, але дієві заходи для відновлення після запою наводимо як 10 етапів, виконувати які краще саме в тому порядку, як описано нижче, але в принципі це не обов'язково. Процедури будуть не зайвими навіть у тому випадку, якщо Вас вже прокапали професійний нарколог. У будь-якому випадку навіть при виконанні деяких з них - самопочуття покращитися.

 • Похмелятись не варіант, згадаємо про контрастний душ. Тобто роздягаємось і вирушаємо у ванну (душова кабінка буде теж як не можна до речі). Душ, слід приймати контрастний чергуючи холодну і гарячу воду. Обережніше, якщо досвіду прийому контрастного душу замало (або зовсім немає), то почніть процедуру відновлення організму з прохолодною і теплої води і лише потім коли трохи адаптуєте поступово переходите на холодну (для загартованих чоловіків - крижану), і відповідно гарячу або дуже гарячу воду.
 • Потім вживаємо заходів по боротьбі з зневодненням організму. Не секрет, що спиртні напої, особливо слабоалкогольні типу пива мають сечогінну дію, разом з рідиною організм втрачає іони калію і натрію, які життєво необхідні для нормальної роботи нервових клітин і м'язової системи. ось звідки ломота в тілі і головний біль. Що краще пити з похмілля питання риторичного характеру, але пам'ятаємо що пиво це не варіант. Спрагу можна тамувати великим об'ємом рідини, але краще все-таки невеликими дозами через 10-15 хвилин. Відмінно підійде як розсіл, різних видів, від квашеної капусти, маринованих огірочків, помідорів, так і різні фруктові соки, навіть компот, особливо абрикосовий і персиковий. таке питво допоможе не тільки відновити втрачене кількість рідини, але заповнити дефіцит іонів калію і натрію. Не слід побоюватися підвищеного сечовиділення, продукти алкогольної інтоксикації краще скоріше вивести з організму. Нарколог радить, газовані напої і гарячу каву не підходящий варіант для втамування спраги при похміллі!
 • У разі коли симптоми похмілля - нудота, блювота, головний біль, слабкість тощо - не припиняються, допоможе настоянка м'яти. Дивно але цей спосіб добре допомагає впоратися з нудотою і блювота після алкоголю проходить. Цей рецепт від похмілля простий - 20 крапель м'ятної настойки на склянку холодної води, звичайно не всі попередньо в аптеці на всякий випадок настоянку м'яти купують. На цей випадок може виручити нашатирний спирт, він напевно є в кожній домашній аптечці - в склянці розводимо 5 крапель розчину нашатирю і випиваємо. З цією ж метою підійде питво у вигляді слабкого розчину марганцівки - всього півсклянки блідо-рожевого кольору. Не слід поспішати, слід дочекатися повного розчинення всіх кристаликів у уникнення пошкодження тканин рота стравоходу і шлунка.
 • Як ще можна допомогти організму відновлюватися після вчорашнього запою? Алкоголь руйнує вітамін С. Для поповнення його нормального рівня треба його приймати. Препарати, що містять вітамін С, є найрізноманітніші. З аптеки підійде будь-який, на краще якщо він буде досить концентрований - потрібна доза вітаміну С не менше 1000 мг. Для швидкого засвоєння будуть краще розчинні варіанти, наприклад шипучки.
 • Народні рецепти від похмільного стану, хоча похмілля похмілля ворожнечу, що допомагають втім поле запою будь-якого роду. Добре допомагають ягоди, навіть невелика кількість, правда деякі діють набагато ефективніше інших. Наприклад, вживання 1-3 ложки свіжих або заморожених ягід журавлини, брусниці або смородини, допоможуть токсичну дію алкоголю послабити. Якщо сильно нудить, непогано допомагає відвар кориці. Рецепт приготування відвару простий килимка чайної ложки кориці на склянку окропу, остудити і прийняти за раз, при необхідності повторити аж до зникнення позовів нудоти і зниження симптомів алкогольного отруєння.
 • З метою турботи про власну печінки, на яку припав основний удар алкогольного отруєння вживаємо відповідно до інструкції по застосуванню Ессенціале форте або інші препарати гепапротектори.
 • Як би там не було, але для якісного відновлення організму після серйозної пиятики без спеціального прийому їжі не обійтися. В цьому випадку протипоказано перекусити на ходу чим доведеться, показано перший прийом їжі почати з гарячого: м'ясний бульйон, борщу, супу або вівсяної каша підійде найкраще. Нехай по початку є Вам зовсім не хочеться, зате потім організм обов'язково продемонструє своє задоволення.
 • До майбутнього похмілля можна підготуватися заздалегідь. Отже якщо ви знаєте що очікується «серйозний захід», на якому випити помірно вийде і Вас чекає після запій справжній, без міри, як вийти... То краще попередньо відразу прийняти активоване вугілля з розрахунку 1 таблетка на 10 кг. ваги, або більш сучасний адсорбент, типу білий вугілля, фільтрум-сти тощо. Можна заздалегідь прийняти шипучий аспірин звичайно така попередня турбота від наслідків зловживання не врятує, проте рівень алкогольних страждань знизить.
 • Є кошти, які після запою сприяють якнайшвидшому приведення в норму. Ряд біологічних активних добавок, наприклад, Біолан, балансін, екстракт кудзу, бджолине маточне молочко не тільки знижують потяг до алкоголю, але і сприяють якнайшвидшому відновленню нормального обміну речовин, а це істотно впливає на самопочуття і працездатність. Ці БАДи можуть здатися комусь дорогими, так ось в аптеці крім них або замість можна купити таблетку гліцину, ця незамінна амінокислота має схожу дію.
 • Нарешті, кому зовсім зле і все вище описане не допомогло, як засіб від наслідків важкого похмілля можна зробити клізму. Засіб радикальне, але ефективне для приготування розчину можна використовувати рожевий розчин марганцівки або сік з половинки лимона на літр води.
 • На цьому перерахування самостійних способів, як поліпшити самопочуття після похмілля закінчуємо, так як більш складні способи повинен проводити медичний персонал, десять варіантів, якщо з них подужати навіть половину, точно допоможуть значно полегшити стан, якщо мова йде нехай про важкому, але похмілля, то є про алкогольне отруєння не гострої форми. Істинний абстинентний синдром після запою тривав 3 доби і більше таким способом подолати буде вкрай важко.

  Правильніше лікувати запій в наркологічному стаціонарі, або викликати нарколога на будинок, купірування абстиненції в цьому випадку пройде самим безболісним, але ефективним способом.

  Поле запою відновлення повне

  У людей, які мають проблеми з алкоголем, відновлення після запою потрібно часто. Через якийсь час відновлюється організм алкоголіка - питання не однозначний, від короткочасного запою наприклад, коли хворий безперервно випивав всього три доби при належному поході хворий може відновитися буквально за тиждень, якщо ж алкоголік пив тиждень для відновлення організму може знадобитися до півмісяця.

  Не останню роль в цьому відіграє якість проведеного переривання запійного стану, адже від цього багато в чому залежить чи буде найближчим часом алкогольний зрив. Відновлення після тривалого пияцтва вимагає серйозного підходу, адже правильний вихід із запою в чому визначає тривалість терміну ремісії. Навіть ті з них, які кинули пити, цілком ймовірно знову можуть зі схожими проблемами зіткнутися. На жаль більшість з них через запої знову проходять. Але багато про правильне відновлення після запою дізнаються занадто пізно. Маючи в своєму розпорядженні такої інформації, чого побоюватися і як діяти, можливо підготуватися і багато труднощів якщо не уникнути, то принаймні мінімізувати.

  Існують два різновиди проблем від алкоголю: перші це власне ті, які створюються від вживання спиртних напоїв, другі зазвичай тільки алкоголем маскуються. Перші безпосередньо обумовлені фізичним станом людини, який зловживає. незаперечні факт, ніж людина більше вип'є, тим гірше стає у нього здоров'я. Отже, до того як алкогольні проблеми не переросли в хронічний алкоголізм необхідно задуматися про відновлення організму після запою.

  Складнощі після запою: психологічні і психічні

  Зазвичай відходячи від стану запою людина стикається в емоційній сфері зі складнощами. Відчувши себе тверезим індивідуум згадує, як алкогольний дурман прикрашав об'єктивну реальність, виходячи із запою в усій своїй непривабливості він відчуває навалилися життєві негаразди. Найчастіше відчувають порожнечу, і її потрібно чимось заповнити. Що робити після запою, на це питання хворого відповідати зазвичай нікому, а жити далі треба. Якщо спиртні напої вживалися з метою заспокоєння нервів, після виходу з запою вони ще більш розхитаними стануть і так далі. На ділі правильне відновлення після запою не представляє з себе чогось понад складного, проте від правильної організації залежить тривалість подальшого утримання, т. Е. Тверезого життя:

  • Краще дотримуватися нескладну дієту, по максимуму солодке виключаємо з раціону, відмовляємося від кофеїну та інших психічно активних речовин, тобто виключаємо енергетики і їм подібне.
  • Створюємо фізичні навантаження для організму, як не дивно вони дозволять знятий емоційне напруження і в підсумку розслабитися і отримувати задоволення від життя.
  • Для зниження рівня стресу, підійдуть багато заняття, що приносять задоволення. Наприклад, це можуть бути йога або Цигун, але не тільки спорт. Корисні хобі - рибалка, турпоходи, плетіння кошиків і так далі. Для успішного подолання стану після запою моральний стан пригнічено і це теж заважає відновитися. Існують і інші варіанти: акупунктура, масаж, використання біоізмерітельних приладів, фототерапія, ароматерапія - ці процедури зменшення стресу також сприяють.

  Глобально найкраще після запою допомагає докорінна зміна способу життя, ідеальний вихід відправитися в тривалу подорож бажано туди де випивка якщо не заборонена, то принаймні серйозно обмежена. Ні як не виходить, що ж і в цьому випадку вихід знайдеться заведіть нових знайомих, наприклад в суспільстві анонімних алкоголіків, якщо не любите суспільство, так знайдіть стоїть психіатра або психотерапевта, який не залишить Вас наодинці з алкогольними проблемами і в потрібний момент зможе підтримати і допомогти. Головне постійно боріться з бажанням навчитися пити в міру - це неможливо, після того, як алкоголізм вже сформувався.

  Narcofree. ru

  Питання: період відновлення організму після тривалого вживання алкоголю

  R'n'R.

  У людей, які мають проблеми з алкоголем, відновлення після запою потрібно часто. Навіть ті з них, які кинули пити, цілком ймовірно знову можуть зі схожими проблемами зіткнутися. На жаль більшість з них через запої знову проходять. Але багато про правильне відновлення після запою дізнаються занадто пізно. Маючи в своєму розпорядженні такої інформації, чого побоюватися і як діяти, можливо підготуватися і багато труднощів якщо не уникнути, то принаймні мінімізувати. Існують два різновиди проблем від алкоголю: перші це власне ті, які створюються від вживання спиртних напоїв, другі зазвичай тільки алкоголем маскуються. Перші безпосередньо обумовлені фізичним станом людини, який зловживає. незаперечні факт, ніж людина більше вип'є, тим гірше стає у нього здоров'я. Отже, до того як алкогольні проблеми не переросли в хронічний алкоголізм необхідно задуматися про відновлення організму після запою.

  Зазвичай відходячи від стану запою людина стикається в емоційній сфері зі складнощами. Відчувши себе тверезим індивідуум згадує, як алкогольний дурман прикрашав об'єктивну реальність, виходячи із запою в усій своїй непривабливості він відчуває навалилися життєві негаразди. Найчастіше відчувають порожнечу, і її потрібно чимось заповнити. Що робити після запою, на це питання хворого відповідати зазвичай нікому, а жити далі треба. Якщо спиртні напої вживалися з метою заспокоєння нервів, після виходу з запою вони ще більш розхитаними стануть і так далі. На ділі правильне відновлення після запою не представляє з себе чогось понад словного, однак від правильної організації залежить тривалість подальшого утримання, т. Е. Тверезого життя:
  Краще дотримуватися нескладну дієту, по максимуму солодке виключаємо з раціону, відмовляємося від кофеїну та інших психічно активних речовин, тобто виключаємо енергетики і їм подібне.
  Створюємо фізичні навантаження для організму, як не дивно вони дозволять знятий емоційне напруження і в підсумку розслабитися і отримувати задоволення від життя.
  Для зниження рівня стресу, підійдуть багато заняття, що приносять задоволення. Наприклад, це можуть бути йога або Цигун, але не тільки спорт. Корисні хобі - рибалка, турпоходи, плетіння кошиків і так далі. Для успішного подолання стану після запою моральний стан пригнічено і це теж заважає відновитися. Існують і інші варіанти: акупунктура, масаж, використання біоізмерітельних приладів, фототерапія, ароматерапія - ці процедури зменшення стресу також сприяють.

  Глобально найкраще після запою допомагає докорінна зміна способу життя, ідеальний вихід відправитися в тривалу подорож бажано туди де випивка якщо не заборонена, то принаймні серйозно обмежена. Ні як не виходить, що ж і в цьому випадку вихід знайдеться заведіть нових знайомих, наприклад в суспільстві анонімних алкоголіків, якщо не любите суспільство, так знайдіть стоїть психіатра або психотерапевта, який не залишить Вас наодинці з алкогольними проблемами і в потрібний момент зможе підтримати і допомогти. Головне постійно боріться з бажанням навчитися пити в міру - це неможливо, після того як алкоголізм вже сформувався

  Анат.

  Скільки днів пив, стільки і відходиш.

  Максим полоні

  Ага алкоголіки тим більше запійні багаті до божевілля щоб в тривалі подорожі відправлятися, масажі і іншої лабудой займатися, ваш рада RnR повна хххта

  Як відновити організм після тривалого запою

  Для початку треба розмежувати період відновлення на два етапи. Перший - власне абстинентний синдром. Тривалість його, як правило, в межах 7-10 днів. Прийнята здебільшого людей за похмілля гостра фаза абстінетного синдрому насправді триває 2-3 дні. Ця фаза відчувається людиною, переживається їм. Але організм приходить, що називається, «в себе» ще близько тижня. За цей час стабілізується робота здебільшого життєво важливих органів і систем. Другий етап - астенічний симптомокомплекс або астенія (зниження працездатності організму). Тривалість даного етапу може досягати місяця. Розберемо кожен етап окремо.

  Увага! Ми настійно рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем перед прийомом будь-яких препаратів, згаданих нижче!

  1. Абстинентний синдром

  Детально він розібраний в окремій статті. Основні проблеми, які ми розглянемо в цій статті - порушення діяльності серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту і центральної нервової системи після тривалого запою.

  Серцево-судинна система після запою

  Найбільш частими проблемами після виходу з тривалого запою є підвищення артеріального тиску, почастішання частоти серцевих скорочень (тахікардія).

  Знизити Підвищений артеріальний тиск можна прийомом гіпотензивних засобів (адельфан, капотен, капозід, магнію сульфат та ін.). Позитивний ефект дають сечогінні засоби (діакарб, гліцерин, триампур). Приймати лазикс (фуросемід) потрібно з обережністю, так як він разом з водою виводить і життєво важливі електроліти.

  З Тахікардія можна боротися прийомом корінфара під язик. З анаприліном потрібно бути дуже обережними, так як перевищення дози може викликати серйозні ускладнення.

  Для заповнення Дефіциту калію показаний прийом панангина (аспаркама), Калінор. З продуктів корисні курага, мед, калина, банани, яблука, авокадо, апельсини, мандарини.

  Інші, більш серйозні розлади (порушення ритму серця, погіршення кровопостачання серцевого м'яза, серцево-судинна недостатність) повинні лікуватися виключно в умовах стаціонару!

  Шлунково-кишковий тракт після запою

  Найчастіше людина, що знаходиться в запійного стані, втрачає апетит. Тобто шлунок вимушено не отримує субстрату, який він повинен перетравлювати. Однак, продукція шлункового соку не припиняється, а в ньому міститься соляна кислота. Висновок простий - шлунок сам себе починає роз'їдати, запалюється його слизова. Звідси часті проблеми питущих людей у ​​вигляді гастритів, виразок шлунка.

  Коли людина виходить із запою, треба починати потроху, малими порціями, але Обов'язково є . Можливо, перший час навіть змушувати себе робити це. У раціон повинні входити киселі (обволікають стінки шлунка, запобігаючи подальше подразнюючу дію шлункового соку).

  З метою Поповнення втрачених білків добре вживати не жирний, не концентрований курячий бульйон (жири в даному стані, практично, не засвоюються, викликаючи розлади стільця - пронос, який і так може супроводжувати вихід із запою). А білковий дефіцит вкрай негативно позначається на стані клітин, в першу чергу головного мозку. При низькому вмісті білка вони починають набрякати, викликаючи розлади свідомості, грубі порушення пам'яті, зниження здатності сприймати дійсність.

  Позитивний ефект дає молоко, але з ним теж можуть виникати проблеми. У дорослих людей, як правило, істотно зменшується кількість ферментів, що розщеплюють білки і жири, що містяться в ньому. Само по собі молоко у дорослих людей може викликати порушення стільця. Тому, якщо Ви його навіть в звичайному житті погано переносите, то не треба навантажувати організм.

  Також підходять мінеральна вода, компоти, морси, теплий неміцний чай (це вже обговорювалося в статті про те, як вийти із запою в домашніх умовах).

  З раціону повинні бути виключені копченості, соління й маринади, гостра, пряна, жирна їжа, бутерброди, всілякі тонізуючі і синтетичні напої ( «Коли», «Пепсі», «Фанта», «Спрайт», енергетики та інші).

  Як уже згадувалося вище, їжте невеликими порціями, краще частіше це робіть. Користь кисломолочних продуктів спірна. Як виняток можна вживати йогурти (без смакових добавок), дитячі сирки.

  Центральна нервова система після запою

  Основними супутниками абстинентного стану можна назвати Дратівливість, безсоння, підвищену тривожність .

  Перше, що можна порекомендувати - постарайтеся хоч якось відвернути себе (хоча це буде складно) від свого поганого самопочуття. Непоганий ефект дає перегляд легких, що не напружують головний мозок передач, фільмів, музичних кліпів, мультфільмів тощо. Читати книгу навряд чи вийде, навіть белетристику. Перший час після тривалого запою виходити на вулицю навряд чи вийде внаслідок підвищеної тривожності. Але якщо вдасться, то краще провести час де-небудь в парку, лісопарку куди не долинають звуки цивілізації, в компанії або одному - вирішувати вам.

  Внутрішнє тремтіння, дратівливість, збудженість допоможуть зняти або тепла ванна, або теплий, приємний душ.

  Гліцин, афобазол, фінлепсин (карбамазепін), грандаксин, мебікар допоможуть впоратися з тривогою. Для боротьби з важкими порушеннями сну в наркологічній практиці використовується феназепам, в дозуванні не більше 0,1 - 0,05 мг на ніч протягом 2-3 днів, але його можна отримати лише за рецептом.

  2. Астенічний синдром

  Як правило, основні функції організму до цього часу (7 - 10 днів після запою) вже приходять в норму. Серце заспокоїлося, артеріальний тиск стабілізувався, відновився апетит і функція кишечника.

  Можуть зберігатися Порушення сну (переривчастий, поверхневий сон, кошмарні сновидіння, труднощі при засипанні). З подібними розладами допоможуть впоратися фінлепсин, фенібут. Підвищену виснаженість, складності в концентрації уваги, тугоподвижность мислення, тимчасове зубожіння кола інтересів допоможе подолати фезам.

  Настійно рекомендується дотримуватися режиму праці та відпочинку, сон повинен бути не менше 7-8 годин.

  У раціон рекомендується включати продукти, багаті тваринними білками і вітамінами (м'ясо, яйця, сир, овочі, фрукти). Крім усього іншого, рослинна клітковина допоможе нормалізувати роботу кишечника (запори часто турбують людей після тривалих запоїв).

  У цей період показані прогулянки на свіжому повітрі, корисно поступово нарощувати рівень фізичних навантажень. Оптимальним є відвідування басейну. Не варто кидатися з місця в кар'єр - йти в тренажерний зал і відразу ж доводити себе до напівсмерті і сьомого поту. Серце і судини до кінця ще не відновилися після стресу і результатом може бути випадково нагрянула інфаркт міокарда або міокардит (запалення серцевого м'яза).

  Будь-запій є серйозним ударом по Імунній системі , тому бажано остерігатися протягів, купань в ополонці тощо. Головне - не поспішати, чи не бити і не підганяти себе. Усе стане на свої місця, але не відразу, через 2-3 тижні.

  Pohmelje. ru

  Відновлення організму після алкоголю, етапи

  Шампанським під бій курантів? Тоді дайте організму відпочити перед нелегким новорічним періодом і він не забариться вдячно відреагувати.

  Відновлення організму після алкоголю через тиждень:

  •  Сон стане спокійніше, і запасу енергії буде вистачати на цілий день (випивка сприяє швидкому засипанню, але аж ніяк не повноцінному відпочинку).
  •  Шкіра буде виглядати більш гладкою і зволоженою, адже спиртне викликає сильне зневоднення, також сполотніє сіточка капілярів на щоках.
  •   Розпочнеться відновлення печінки після алкоголю і вона буде вам вам вдячна: ви позбавите її від боротьби з додатковими токсинами в авральному режимі.
  •   Шлунок теж залишиться задоволений (особливо при підвищеній кислотності). Ви забудете про печію.

  Відновлення організму після алкоголю через 2 тижні

  •  Відновлення мозку після алкоголю буде значним. Ясність думки стане нагородою за утримання. Виявляється, можна бути в гарному настрої і без спиртного це нормальний стан людини!
  •  Серце повернеться до свого природного ритму. Адже коли ви прагнули розслабитися, на частку цього органу організму випадала підвищене навантаження.

  Відновлення організму після алкоголю через місяць

  •  Талія стане тонше! Будь-спиртової напій дуже калорійний, а якщо він ще й солодкий... Це прямий шлях до відкладення жиру в області живота, тобто до найбільш небезпечного з типів ожиріння. Зміна звичок допоможе вам впоратися з двома залежностями відразу: алкогольної і пристрастю до солодкого.
  •  Мозок відпочине від хімічних атак. За 30 днів його клітини очистяться від токсинів і відбудеться повне відновлення мозку після алкоголю. Ваша продуктивність на новому рівні! Як відомо алкоголь виходить з крові за 3 дні а з мозку 21-28 днів.
  •  Чуттєвість розкриється з небувалою силою. Так, спиртне часом допомагає побороти сором'язливість, але при цьому знижує якість сексу, оскільки чутливість тіла відчутно зменшується.
  •   Чи плануєте народити малюка? Зачинати дитини важливо тільки після відновлення організму після алкоголю, щоб народити міцного і здорового малюка. У вас хороший старт! Покладіть на одну чашу терезів святковий келих вина, а на іншу майбутнє материнство. Що вам дорожче?

  Ackvarel. ru

  Які органи страждають від алкоголю

  Відновлення після запою включає в себе нормалізацію функціонування органів, систем, які найбільше схильні до дії алкогольних токсинів.

  Печінка . Надмірне споживання спиртного перш за все відображається на органі, що виконує роль фільтра. Саме печінка відповідає за нейтралізацію надходять отрут. Тривале вживання спиртного стає причиною переродження її тканин, жирової дистрофії, розвитку алкогольного гепатиту, цирозу.

  Органи шлунково-кишкового тракту . Дія етилового спирту подразнює слизову шлунка, кишечника, порушує функціонування підшлункової залози, провокує алкогольний гастрит, виразки, панкреатит, ряд інших захворювань, що призводять до розладу травлення і появи болів різної інтенсивності.

  Нирки. Оскільки більша частина алкоголю виводиться через них, цей парний орган виявляється особливо схильним до негативного впливу токсичних сполук. Крім того, спиртне провокує інтенсивне виведення рідини з організму і зневоднення організму, що також несприятливо впливає на нирки.

  Нервова система . Відновлення організму після алкоголізмa має бути направлено і на нормалізацію роботи периферичної та центральної нервової системи, порушеною від тривалого впливу алкогольних токсинів. Від них страждає також головний мозок - зокрема, фіксується збій таких функцій, як координація рухів, концентрація уваги, пам'ять, спостерігається підвищена нервозність і дратівливість. Відновити їх вдається тільки в результаті тривалої терапії, але лише в разі, коли ще не відбулося загибелі нейронів: вони, як відомо, не відновлюються.

  Реабілітаційні заходи

  Як відновити організм після запою? Терапія підбирається в залежності від того, які конкретні органи більше постраждали від тривалого вживання спиртного. У будь-якому випадку першим кроком є ​​повна відмова від алкоголю і заходів щодо якнайшвидшого виведення продуктів розпаду етанолу з організму для попередження їх подальшого руйнівного впливу на організм.

  Печінка

  Для чищення печінки рекомендується вранці випивати ложку оливкової олії з лимонним соком.

  З лікарських препаратів, що використовуються для відновлення печінки після запою, в період лікування алкоголізму, в обов'язковому порядку призначають есенціальні фосфоліпіди. Вони відновлюють пошкоджені оболонки (мембрани) печінкових клітин. Дуже важливо також дотримуватися особливої ​​лікувальну дієту: відмовитися від жирного, гострого, солоного, смаженого, напівфабрикатів. Їх слід замінити багатими клітковиною злаками, овочами і фруктами.

  Органи шлунково-кишкового тракту

  Відновлення після запою неможливо без нормальної роботи травної системи, оскільки саме її коректне функціонування забезпечує очищення організму від непотрібних продуктів розпаду.

  Очистити організмпосле запою можна перш за все за допомогою вибору правильного раціону. Какіменно це зробити?

  • У меню повинні переважати молочні і кисломолочні продукти, що володіють здатністю нейтралізувати токсини.

  • Супи, бульйони, каші мають бути в щоденному раціоні.

  • Дуже важливо вживати багато рідини: зеленого чаю, морсів, натуральних соків, мінеральної води. Рідина активізує роботу органів шлунково-кишкового тракту.

  • Багато фруктів і овочів - ще одне правило ефективного очищення організму від токсинів.

  Нирки

  Швидко відновитися після запою можна тільки при нормальному функціонуванні нирок. Як цього добитися?

 • Пити багато рідини (бажано до їди): відвар шипшини, морси, мінеральну і звичайну воду.

 • Тимчасово виключити з раціону сіль.

 • Чи не їсти жирну, гостру їжу.

 • Не курити.

 • Вживати рослинні масла, овочі, фрукти.

 • Займатися спортом.

 • Нервова система

  В рамках реабілітаційних заходів щодо нормалізації роботи нервової системи основним завданням є відновлення мозку після алкоголізму. Для цього застосовують відповідну дезінтоксикаційну терапію, а також ноотропні і судинні препарати. Їх дія спрямована на поліпшення мозкового кровообігу, завдяки чому нормалізується живлення клітин і функціонування головного мозку. Відновлення нервової системи - процес досить тривалий. Перші позитивні результати можна побачити мінімум через місяць після початку лікування - звичайно, за умови повного утримання від вживання алкоголю.

  Ще цікаві статті:

  Netalco. ru

  Як відновити організм після тривалого вживання алкоголю

  • Трав'яні збори
  • Дієта

   Природне очищення тіла після тривалого вживання спиртних напоїв засноване, перш за все, на використанні правильного харчування. Рекомендується споживати велику кількість фруктів і овочів, переважно органічних (вирощених в екологічно чистих регіонах). Більшість пестицидів міститься в шкірці фруктів і овочів, тому їх краще видаляти їх. Споживання великої кількості зернових продуктів, багатих на клітковину прискорює виведення токсинів з крові і мозку, а також в цілому поправляє здоров'я. Їжте горіхи - вони підтримують роботу мозку.

   Якщо внаслідок алкоголізму у вас з'явилися проблеми з кишечником (дисбактеріоз, метеоризм, нерегулярні випорожнення), використовуйте молочні продукти, особливо йогурт, який регулює природну бактеріальну флору.

   Для детоксикації організму рекомендується пити багато рідини, особливо води, червоного і зеленого чаю. Деякі рекомендують щодня випивати склянку соку чорної смородини, щоб допомогти печінки. Під час відновлення переважно не курити і не пити кави.

   Сауна

   Сауна виводить токсини з організму, які накопичилися внаслідок тривалого алкоголізму. Шкідливі речовини виділяються через пори в шкірі і виводяться з потом. Однак, пацієнти з гіпертонією і іншими серцево-судинними захворюваннями повинні використовувати цю методику з великою обережністю.

   Фізична активність

   Ви значно прискорите відновлення організму після запою, якщо будете вести активний спосіб життя. Для цього не обов'язково записуватися в спортзал - щоденні півгодинні прогулянки теж зміцнять ваше здоров'я в цілому, а також дихальну і серцево-судинну систему зокрема.

   Народні засоби

   У домашніх умовах усунути всі негативні наслідки алкоголізму можна за допомогою трав і продуктів бджільництва. Вони м'яко впливають на організм, змушуючи його працювати в правильному режимі. Тільки не забувайте, що приймати натуральні препарати потрібно курсами, не менше одного місяця.

   Шипшина

   Тим, хто шукає рецепт, як відновити підшлункову, активізувати роботу і підвищити імунітет, ми порекомендуємо чай з шипшиною. Заварювати його найкраще в термосі (жменю сушених ягід на літр окропу), і завжди носити з собою, щоб пити замість звичних напоїв. Перед вживанням чай повинен настоятися 1 годину. Рекомендується додавати в нього натуральний мед.

   Корисно також пити сік зі свіжих плодів шипшини - по половині склянки щоранку після пробудження.

   Гречка

   Почистити судини і печінку, стимулювати мозок на активну роботу допоможе сік з гречки. Свіжу траву пропустіть через м'ясорубку, відіжміть через марлю, щоб отримати сік. Що залишився рослинний макуха залийте окропом так, щоб він трохи покрив рослина, і настоюйте півгодини. Отриману масу знову перейдіть через м'ясорубку, відіжміть і додайте до соку. Тепер рідина потрібно законсервувати в гліцерині в пропорції 1: 1. Приймайте по одній чайній ложці тричі на день за півгодини до їди. Таке очищення потрібно продовжувати 2 місяці, після чого зробити перерву мінімум на півроку. Додатково можете користуватися іншими народними засобами, придатними в домашніх умовах.

   Жовта тирлич

   Раніше на Русі відновлення організму після запоїв проводили за допомогою рослини під назвою жовта тирлич. З нього необхідно готувати настій: 1 чайну ложку подрібненого залийте склянкою окропу, накрийте на 10 хвилин, потім процідіть і пийте перед кожним прийомом їжі. Настій має стимулюючу дію на мозок, нормалізує секрецію шлункових соків, очищає кров і жене жовч.

   Хвощ польовий

   Почистити всі практично всі органи і кров можна за допомогою вживання настою або соку хвоща польового. Для приготування настою столову ложку подрібненої трави заваріть у склянці гарячої води, через 20 хвилин процідіть і випийте. Так потрібно робити тричі на день.

   Для приготування соку свіжу траву подрібніть в м'ясорубці і відіжміть через марлю. Приймайте сік щоранку після пробудження по столовій ложці. На зиму сік хвоща консервується з медом (у пропорції 1: 1).

   Цілюща суміш

   Щоб після вилікуваного алкоголізму провести очищення всього тіла (мозку, серця, крові, лімфи, нирок, статевої системи та ін.), Приготуйте цілющий еліксир на основі алое. Візьміть 5 великих старих листів рослини, відріжте шипи на боках, подрібніть алое ножем і перекладіть в скляну банку. Додайте 4 столових ложки меду, 1 столову ложку соку з листя кульбаби, 1 столову ложку лимонного соку, 1 чайну ложку тертого імбиру, 1 столову ложку спиртового екстракту кореня елеутерококу. Все ретельно змішайте і поставте в холодильник.

   Приймайте щоранку по чайній ложці, запиваючи невеликою кількістю теплої води. Їсти можна буде не раніше, ніж через годину. Вже на другий тиждень лікування ви відчуєте прилив сил і поліпшення діяльності мозку. Додатково використовуйте інші засоби, які підходять в домашніх умовах.

   Трав'яні збори

   Є спеціальні збори, які прописуються пацієнтам, які відчувають занепад сил внаслідок довгого вживання спиртних напоїв. Ці суміші підтримують нормальний кров'яний тиск, стимулюють мозок працювати швидше, виводять шкідливі речовини (шлаки, токсини). Ось один з таких зборів:

   • Гілки або кори вільхи - 2 ст. л.;
   • Квітки ромашки - 1 ст. л.;
   • Квітки календули - 3 ст. л.;
   • Трава (або квітки) деревію - 1 ст. л.;
   • Трава шавлії - 1 ст. л.

   Змішайте всі інгредієнти. З'єднайте 3 столові ложки такої суміші з двома склянками води, проваріть 5 хвилин і дайте зілля настоятися при кімнатній температурі 30 хвилин. Проціджений відвар приймають 3 рази на день по половині склянки.

   Щоб мозок швидше працював, перестали хворіти внутрішні органи і нормалізувався сон, застосовується такий збір:

   • Листя родіоли рожевої - 20 г;
   • Соснові голки - 20 г;
   • Листя шавлії - 10 г;
   • Листя медунки - 10 м

   Наполягайте дану трав'яну суміш в термосі (3 столових ложки на 2 склянки окропу) всю ніч, на ранок процідіть, додайте за смаком мед або малинове варення, і пийте маленькими порціями замість звичайних напоїв. Для повного очищення необхідно приймати такий чай 2 місяці.

   Поліпшить роботу мозку, і при цьому заспокоїть нервову систему такий напій:

   • Листя ехінацеї - 20 г;
   • Листя чорної смородини - 20 г;
   • Трава безсмертника - 10 г;
   • Квітки глоду - 10 г.

   Жменя трав'яної суміші залийте літром окропу і дочекайтеся, поки зілля повністю охолоне. Пийте після їжі по одній склянці тричі на день.

   По темі

  Nmed. org

  Як відновити організм після запою

  Після тривалого вживання алкоголю порушується робота багатьох внутрішніх органів і систем. В першу чергу уражаються головний мозок і печінку. Тому відновлення після запою має бути направлено на поліпшення роботи саме цих систем. Однак, варто пам'ятати, що відновне лікування не завжди може привести організм до нормального стану, яке спостерігалося до активного вживання алкоголю. Найважче відновлення організму після запою дається тим, хто рідко вживає алкоголь. Наприклад, під час сімейного торжества або свят, людина багато п'є через мінімальні проміжки часу. Після таких бенкетів, відновлення йде дуже довго і складно. Варто відзначити, що виводиться лише 5 відсотків, спожитого алкоголю. Решта 95 відсотків активно беруть участь в окислювальних процесах організму. Для остаточного виведення спиртного, необхідно кілька днів. Точна кількість залежить від віку і конституції людини.

  Пиття

  Для того, щоб прискорити виведення алкоголю і відновлення після запою потрібно уникати зневоднювання. Адже, багато спиртних напоїв мають сечогінні властивості. Разом з водою з організму вимивається велика кількість солей і мікроелементів. Щоб підтримати водно-сольовий баланс, лікарі рекомендують налягати на:

  • Мінеральну негазовану воду,
  • Огірковий або капустяний розсіл,
  • Домашній томатний сік, з додаванням м'яти і солі,
  • Свіжовичавлені соки з цитрусових (лимонний, апельсиновий, грейпфрутовий). М'якоть цих соків, дозволить швидко відновити нестачу вітамінів і мікроелементів в організмі.
  • Натуральний зелений чай, який крім відновлення водного балансу, швидко виводить з організму продукти розпаду алкоголю і токсини.

  Живлення

  Щоб відновлення організму після запою йшло швидше, необхідно не тільки багато пити, але і правильно харчуватися. Важка їжа в цьому випадку протипоказана. М'ясні і жирні страви, лікарі рекомендують замінити на курячий бульйон або овочевий суп. Дуже корисно їсти рідку вівсяну кашу і пюре з бананів. Таке харчування допоможе швидко повернути вимитий калій.

  Щоб, допомогти організму швидше вивести токсини, можна випити пару таблеток активованого вугілля. Кількість таблеток залежить від ваги - 1 таблетка на 10 кг.

  Рух

  І, звичайно ж, не варто забувати про прогулянки на свіжому повітрі, оздоровчі та медитативні практики. Надалі, варто утриматися від згубних звичок, таких, як куріння і вживання алкоголю. Це дозволить зберегти здоров'я і красу на довгі роки.

  Vseproalkogolizm. ru

  Відновлення організму після відмови від алкоголю. Синдром відмови від алкоголю

  Всі знають, що алкоголь шкідливий, але відмовитися від цієї згубної звички здатний не кожен. Потрібно стійке бажання і сила волі, щоб період відмови від алкоголю не закінчився також скоро, як почався. Багатьох людей хвилює питання: Що відбувається з організмом після відмови від алкоголю?

  Перш за все, під відмовою від спиртних напоїв ми маємо на увазі повне виключення алкоголю, в будь-якому вигляді. Частково тверезе життя тут не підходить, так як якщо людина залежна від алкоголю, він навряд чи зможе втриматися і обмежитися однією чаркою.

  Що означає синдром відмови від алкоголю і як він себе проявляє? Перш за все, варто сказати про те, як алкоголь діє на головний мозок. Ви, мабуть, чули про «білій гарячці»? Але є ще маса інших захворювань, викликаних алкоголем - це алкогольний палімпсест, синдром Гайе-Верніке, різні психози. Підшлункова залоза, печінка і нирки - все це мішені для алкоголю.

  Чи знаєте ви, що зростаюча алкоголізація населення багатьох країн світу стала причиною того, що гострий панкреатит став однією з головних хвороб нашого століття!

  Якщо врахувати все вищесказане, то ніякої синдром відмови від алкоголю не може налякати людину, яка хоче жити і бути щасливим.

  Відмова від алкоголю - відновлення

  З точки зору фізіології - відмова від алкоголю - це дуже великий плюс. Що стосується психічного стану людини, який звик штучно підвищувати собі настрій - це дійсно стресовий момент. Тут багато що залежить від підтримки близьких людей, але в ряді випадків без допомоги медицини не обійтися.

  Існують різні стадії алкоголізму, якщо алкоголь «вбудовується» в фізіологічні процеси організму, почав «міняти їх під себе», то робота всіх систем і органів будується на підживлення спиртом.

  У такому випадку відмова від спиртного веде до депресії, можуть виникати суїцидальні думки і навіть спроби. Тому в запущеній стадії лікувати алкоголізм слід у професійного нарколога, бажано в умовах стаціонару.

  При помірному вживанні алкоголю - «побутовому» або широко поширеному сьогодні «пивному» алкоголізмі - можна впоратися самостійно. Людина може гори звернути, головне - СИЛЬНА БАЖАННЯ.

  Ніяких важких фізіологічних моментів відмова від алкоголю не принесе - важливо не здаватися, не шкодувати себе. Близько повинні робити все можливе, щоб підтримати того, хто зіткнувся з цією серйозною проблемою.

  Позитивні зміни при відмові від алкоголю

  Поговоримо про позитивні зміни, які відбуваються, коли в організм не надходить алкоголь. Печінка відновлює свої функції, приходить в норму робота шлунка і кишечника, нормалізуються біохімічні показники.

  Алкоголь - це нейротоксический отрута, яка спричиняє залежність. Без допінгу мозок не здатний працювати на колишньому рівні - все бажання зводяться до одного - отримати дозу. Нейрони мозку починають гинути, що, в кінцевому рахунку, веде до деградації.

  Синдром відмови від алкоголю, як він себе проявляє?

  Відмова від спиртного може викликати абстиненцію або ломку. Як це проявляється? Організм дезадаптіруется в умовах дефіциту алкоголю. На що скаржаться люди, які страждають на алкоголізм? Болі в животі, печію, запор або діарею, зменшується добове кількість сечі (так як немає діуретичної дії алкоголю). Але все це тимчасові явище, головною проблемою є депресія.

  Насправді депресія при відмові від алкоголю зовсім не є первинною. Людина п'є, щоб замаскувати депресивний стан за алкогольним сп'янінням. Як себе проявляє депресія? Агресивність і сльозливість, безсилля і астенія, відчуття внутрішньої порожнечі, монотонності, сірості життя.

  Головне, щоб людина не здавався, не звинувачував в депресії безалкогольний спосіб життя. Зірватися легко. Лікувати глибоку депресію домашніми засобами досить складно - потрібна психотерапевтична методика.

  Тут на допомогу може прийти такий ноотропний препарат, як Нобен. Відновлюючи роботу мозку, він «дарує кожній клітинці дихання», позбавляє від страху, напруги, депресії.

  Важливо пам'ятати, що «життя після алкоголю» є, і вона набагато краща за попередню. Хоча б тому, що це життя без патологічної залежності, життя, в якій ви впоралися зі своєю проблемою, життя, де ви вільні!

  Лікарі часто призначають препарат Нобен так як він сприяє виведенню токсинів з організму, не викликає звикання і після нього немає «синдрому відміни». В цілому він надає комплексний позитивний вплив на загальний стан здоров'я, надає активуючий і антидепресивну дію.

  Noben. ru

  Відновлення після алкоголізму

  Щоб відновитися після алкоголю, потрібно докласти багато зусиль і тому, хто лікує хворого, і самому хворому.

  Від алкоголізму пацієнта лікують зазвичай двома способами - на дому і стаціонарно. І той, і той досить трудомісткі і тривалі, тому хворому треба віддавати собі звіт в цьому і налаштовуватися на довгий відбудовний процес.

  Кроки до відновлення після алкоголізму

 • Пацієнту необхідно вести здоровий спосіб життя. Організм у тих, хто п'є, зазвичай дуже розбалансований, тому, в першу чергу, потрібне повноцінне харчування з високим вмістом вуглеводів, жирів і протеїнів. Необхідно часто бувати на свіжому повітрі, пити загальнозміцнюючі чаї та відвари. 
 • Якщо людина кинула пити, то перше, що йому треба усвідомити - він не один на один зі своєю бідою. Близько завжди підтримають його. І потрібно розуміти, що алкоголізм - це хвороба, а, значить, вона лікується. 
 • Відновлення після алкоголізму передбачає відвідування психолога і психотерапевта. Можливо, це не здасться хворому вагомим аргументом, але відновлення після алкоголю - це і психологічна проблема теж. 
 • Нове заняття чи хобі, по типу риболовлі, занять спортом, йоги, турпоходів допоможе хворому відволіктися і значно зменшить стрес після проходження курсу реабілітації. 
 • Рушайте в подорож, заведіть нових знайомих, спробуйте змінити щось в житті. 
 • Ще один важливий момент - не шкодувати себе. Самобичування і жалість не приведуть ні до чого хорошого.
 • Хворий повинен розуміти і налаштовуватися на те, що легко і просто відновитися після алкоголю не вийде.

  При вживанні алкоголю страждає, в першу чергу, нервова система. Погіршується пам'ять, з'являється дратівливість і нервозність. Самостійно відновити нервову систему вам навряд чи вдасться, тому варто звернутися до лікаря.

  Дуже часто людину, яка кинула пити, наздоганяє депресія. З'являються агресивність, сльозливість, безсилля, спустошеність. Як побороти такий стан на етапі відновлення після алкоголізму?

  Головне, що треба зрозуміти колишньому алкоголіку: не можна здаватися. Зірватися досить легко, але чи буде це того коштувати? Відмовляючись від алкоголю, ви робите неоціненний подарунок власного здоров'я - і фізичного, і психологічного.

  Хворому потрібно навчитися радіти життю, спілкуватися з іншими, заводити знайомства, ставити цілі. 

  Якщо людина кинула пити, він повинен прийти до думки - в алкоголі порятунку немає. І ніколи не було. Тому, відмовляючись від спиртного, ви відкриваєте для себе життя таким, яким воно і має бути.

  Життя після алкоголю є. Пам'ятайте про це. І вона краща за попередню хоча б з тієї причини, що це - життя без залежності. 

  Alkogolizm. biz

  Як відновитися після запою?

  Будь-яка залежність знищує людини, обмежує його свободу. Алкоголізм крім цього ще й завдає серйозної шкоди здоров'ю, іноді непоправної. Одним з найжахливіших моментів цього хронічного захворювання є запій. У цей період свідомість і здоровий глузд начебто засинають, і хворий день за днем ​​наближає свою смерть, випиваючи чергову чарку, пляшку.

  Запій

  Коли задають питання, як відновитися після запою, то найчастіше мають на увазі не той стан, в яке впадає алкоголік. Існує й інший варіант незалежно. Найчастіше він виникає в період свят, коли людина регулярно випиває спиртні напої, і може втратити контроль, пропустивши грань між допустимим і зайвим. Тоді розвивається важка інтоксикація, порівнянна з проявами тяжкої інфекції, наприклад, грипу.

  Які симптоми алкогольної інтоксикації можуть виникнути у спочатку здорової людини після запою?

  • Головний біль;
  • Біль і скутість в кінцівках;
  • Запаморочення;
  • Дискомфорт в області сонячного сплетіння;
  • Нудота блювота;
  • Іноді підвищення температури тіла.

  Все перераховане вище не що інше, як симптоми гострого отруєння токсичною речовиною, в ролі якого виступив спирт і його метаболіти. Саме тому відновлення організму після запою нелегка і складна задача.

  Але тривале зловживання спиртних напоїв у зв'язку з абстинентного синдрому ще більш серйозна проблема. Тут запій для людини, який виразно хворий, подібний до лещат, в'язниці. Алкоголік приймає чергову дозу спирту для того, щоб зняти больовий синдром. Причому не можна сказати, що випивають в цьому випадку більше. Печінка, виснажена, розтрата всі свої ресурси, не здатна знешкоджувати повноцінно алкоголь, і навіть маленька доза діє отравляюще і виробляє довгоочікуваний ефект.

  При боротьбі з алкоголізмом дуже важливо відновити печінку після запою, щоб вона могла виконувати свої функції.

  Як відновитися після запою?

  Основні принципи відновлення після запою в двох зазначених випадках практично однакові. Найважливіше - це звільнити організм від злісного токсину, який в першу чергу діє на клітини нервової тканини. Внаслідок останнього і розвиваються головний біль, запаморочення, порушення у вестибулярному апараті в супроводі з роздратуванням центру блювоти.

  При втраті контролю у вживанні алкоголю відновити організм хочеться швидко, природно, не звертаючись за допомогою до лікарів. У разі алкоголізму відновлення після запою вдома вибір більшості, так як мало хто хоче афішувати свою проблему, нехай навіть серед таких же хворих.

  Як відновити організм після запою?

 • В першу чергу потрібно відмовитися від алкоголю, від будь-яких спиртовмісних розчинів. Бажання похмелитися є першою ознакою алкоголізму і проявом абстинентного синдрому.
 • Інтоксикація призводить до порушення водно-сольового балансу, тому дуже важливо його відновити. Для цього потрібно вживати якомога більше води, краще підсоленої або мінералізованою. Нерідко для цього використовують розсіл. Знаком, що баланс відновлюється, буде зменшення інтенсивності головного болю.
 • Необхідно добре поїсти, але їжа повинна бути легкозасвоюваній і делікатної для шлунка. Спирт негативно впливає на слизову, саме тому алкоголіків часто розвивається гастрит і виразкова хвороба. Для сніданку підійде кисіль зі свіжої булочкою, вівсяна каша або добре протерті картопляне пюре. В обід можна з'їсти бульйон з курчати (не дуже жирний) з сухариками.
 • Для того щоб звільнити шлунково-кишковий тракт від залишків алкоголю і його сурогатів, потрібно випити сорбенти, речовини які приєднують до себе токсини і виводять природним шляхом. Найчастіше використовують активоване вугілля.
 • При відновленні після запою в домашніх умовах часто використовують різні народні засоби, які в поєднанні з іншими методами бувають дуже дієвими.
 • Навіть після виведення зайвих токсинів залишається найважливіше питання, як відновити печінку після запою? Адже саме цей орган страждає більшою мірою. У алкоголіків через частого зловживання виникає переродження печінкової тканини, інакше цироз.

  Як відновитися після запою за допомогою народних засобів?

  Нетрадиційна медицина багата різними рецептами, які дозволяють досить швидко заповнити організм необхідними речовинами. Саме тому у багатьох стражденних виникає цілком логічне запитання: як відновитися після запою за допомогою народних засобів?

 • Розсіл. Кращий варіант - це капустяний, але частіше використовують огірковий, так як він більш доступний. Це розчин солі у воді і фактично витримка деяких інгредієнтів овочів. Останні включають вітаміни і мінерали необхідні для відновлення.
 • Практично в кожен лікувальний відновний коктейль входить сік лимона. При відновленні після запою цей компонент також важливий, так містить велику кількість вітаміну С і добре тонізує. Рекомендується пити лимонний сік по 2-3 столові ложки після їди. Якщо в чистому вигляді не виходить, то можна з зеленим чаєм, який також корисний в цей період.
 • Овес з молоком. Беруть одну частину вівса і дві частини молока, доводять до кипіння і потім млоять на повільному вогні, поки майже вся рідина не википить. Потім зливають залишок і п'ють протягом дня. Кашку протирають, остуджують, додають лимонний сік і вживають по 1-2 столовій ложці за півгодини до їжі.
 • Народна медицина багата різноманітними рецептами і порадами, як відновитися після запою, але насправді це не вихід. Не потрібно доводити себе до такого стану, кожен запій, будь він при алкоголізмі або це просто втрата контролю над ситуацією, знищує ваше тіло і скорочує ваше життя.

  My-habits. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->