Корисний алкогольний напій | Alkostop.info

Головна » Наслідки

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Корисний алкогольний напій

Рада 1: Які з спиртних напоїв самі нешкідливі

Думки про спиртні напої поділяються. Одні вчені говорять, що алкоголь корисний, інші - що шкідливий. Як же зрозуміти, що можна вживати, а що ні?

Вплив алкогольних напоїв на організм

З давнини вино вважається дуже корисним напоєм, про це ще писав Гіппократ - головний лікар тих часів. Він вважав, що все можна вилікувати винним напоєм. Але, як би не говорив Гіппократ, від наслідків прийому алкогольних напоїв нікуди не дітися. Вчені довели, що алкоголь може перетворитися в нешкідливий тільки тоді, коли їм не зловживають. Слід також врахувати всі основні наслідки, які може викликати алкоголь в невеликих кількостях. Наприклад, алкоголь не може бути нешкідливий, коли у людини є хвороби системи травлення, серцево-судинної, нервової, а також ендокринної систем. Якщо людина має схильність до алкогольної залежності, тоді природно, алкоголь для нього ворог номер один. Алкоголь може ідеально вживатися здоровою людиною. Правда, яку повинні засвоїти все і кожен в тому, що нешкідливого алкоголю немає і ніколи не буде. Деякі люди впевнені, що за допомогою алкоголю можна підвищити імунітет, зняти стрес, зміцнити своє психологічне здоров'я, підвищити настрій. Іноді навіть вважається, що алкоголь мають деякі властивості, якими володіють ліки.

Користь алкоголю

Основна причина, чому алкоголь не рекомендують вживати дуже грамотні фахівці, це ураження внутрішніх органів. У невеликих кількостях алкоголь може приносити користь. Наприклад, алкоголь здатний підвищити тонус м'язів, видалити атеросклеротичні бляшки, нормалізувати розсмоктування тромбів, знизити кількість жирових клітин. Деякі напої використовуються навіть для профілактики захворювань серця.

Рекомендації фахівців

Фахівці радять вживати вина, як червоні, так і білі, не просто з нагоди, а ввести вживання в регулярний раціон. Деякі французькі фахівці впевнені, що келишок вина щодня краще, ніж лікування антибіотиками протягом семи днів. Однак, таке лікування можливо лише в тому випадку, якщо людина не має серйозних патологій. Потрібно розуміти, що алкоголь, а саме його велика кількість, завдає шкоди організму і тільки. І тоді алкоголь вже не ліки, а отрута. Лікування вином не слід комбінувати з вживання будь-яких препаратів, а також збільшувати дозу з кожним сеансом. Хоч вино і вважається жіночим спиртним напоєм, не варто вживати його вчасно вагітності та лактації. На пляшках з алкоголем все частіше стали з'являтися написи, що попереджають про можливе заподіяння шкоди здоров'ю. Встановлено жорсткі правила щодо якості та реалізації спиртних напоїв, що однозначно говорить про шкоду їх вживання.

KakProsto. ru

Чи корисно пити помірно?

Багато хто задається питанням «Чи корисно пити помірно». Любителі алкоголю з піною біля рота доводять, що алкоголь - мало не панацея від усіх хвороб. Тоді як непитущі і хворі на виразку шлунку - зовсім навпаки, впевнено твердять, що алкоголь - зло в будь-якому його прояві, і його навіть близько не можна включати в раціон людини.

Помірна випивка - це скільки?

За великим рахунком, дійсно, невелика кількість алкоголю може бути корисно для організму, ось тільки як визначити цю тонку грань, яка вважається нормою.

скажіть немає регулярного вживання алкоголю

Вчені якраз цим і зайнялися і виявили, що поріг токсичності в перерахунку на чистий етанол для мозку становить 19 грамів на добу, а для печінки - 90 грам. Порогом токсичності є максимально допустима доза алкоголю, після перевищення якої органу завдається шкода. Зазначені гранично допустимі норми алкоголю дійсні щодо білої людини вагою 70 кг зі здоровими нирками, печінкою і мозком. Раса вказана тому, що у азіатів або представників негроїдної раси зовсім інші норми.

При цьому обов'язково врахуйте, що якщо є серйозні хвороби печінки - гранична доза алкоголю знижується в 2-3 рази.

Однак повернемося до дослідження: легко порахувати, що 90 гр. етанолу міститься в склянці горілки. І що? Можна випивати щодня по 200 гр. горілки і бути впевненим, що все обійдеться? Як би не так! При генетичної схильності вже через 6-8 місяців виникне стійка алкогольна залежність, а якщо поганий спадковості немає, то того ж результату можна очікувати через 3 роки. І це при тому, що вже через 2-3 місяці склянки горілки в день стане замало, і доза почне зростати.

До речі, згідно з дослідженнями ВООЗ, для того, щоб виникла стійка алкогольна залежність, досить приймати в тиждень 150 мл міцних спиртних напоїв.

Розрахунок граничної норми алкоголю

Спробуємо розрахувати, яка кількість спиртного можна вживати в місяць, щоб печінка встигала відновлюватися.

Максимальна доза алкоголю, яку може метаболизировать печінку, становить 170 грам, проте після цього органу необхідно відновитися протягом 8 днів. Таким чином, людина може випивати 170 гр кожні 9 днів або 510 гр за 27 днів. Якщо бути точним, місячна норма складе 586 гр. чистого алкоголю. Кожен може сам розрахувати свою норму з урахуванням того, що в звичайній пляшці горілки міститься 240 гр. алкоголю.

І це йшлося про шкоду алкоголю для печінки, а для руйнування мозку досить в 4,5 рази меншої дози.

Для наочності:

 • Той, хто випиває більше 170 гр раз в 8 днів, руйнує не тільки печінку, але також нирки, легені, підшлункову залозу і шлунок і навіть сітківку ока,
 • Той, хто приймає 90-170 гр. алкоголю в тому ж темпі, може очікувати жирового переродження печінки і навіть цирозу (якщо хворів гепатитом або порушений відтік жовчі),
 • Чи приймаєте 19-90 гр. чистого алкоголю раз в 8 днів - вам загрожує лише повільне нанесення шкоди мозку.

Як краще пити - рідко, але влучно, або навпаки?

Якщо ви - європеєць, який має світле волосся, шкіру і очі, і при цьому ніяк не хочете відмовлятися від спиртного або зменшувати разову дозу, вам найкраще пити рідше, т. Е. Не частіше ніж один раз на місяць. Це пов'язано з тим, що при регулярному вживанні спиртного високий ризик виникнення залежності, а там і до алкоголізму рукою подати.

У темнооких і смаглявих шатен або брюнетів така ймовірність значно нижче, тому їм наркологи дозволяють пити частіше, але за умови, що ці товариші не перевищуватимуть граничні норми випивки.

Які народи найстійкіші до випивки?

Якщо не брати до уваги монголоїдної расу, за інших рівних умов чорняві і смагляві європейці набагато рідше схильні до стійкої алкогольної залежності, ніж їх світловолосі і светлокожие побратими. З чим це пов'язано?

напився, лаявся, зламав дерево - соромно дивитися людям в очі!

У крові перших є гени південних народів, які історично вживали велику кількість ягід і фруктів - джерел пектину, глюкози, клітковини і виноградної кислоти. Ці елементи, в свою чергу, в товстому кишечнику проходять спиртове бродіння, в результаті чого за багато століть носії таких генів спочатку адаптовані до мікродозам етанолу.

Блондини - є носіями генів північних народів, які вживали більше овочі та продукти тваринного походження, а вони дають молочнокисле бродіння. Тому етанол для таких людей є чужорідним речовиною - ксенобіотиком, і організм звикає до нього, як до слабкого отрути.

Який алкогольний напій найкорисніший?

Звичайно, ніхто не буде сперечатися, що найкориснішим для здоров'я є вино, особливо червоне сухе. Другим за списком можна назвати пиво. Ось про них і поговоримо.

Користь вина

Справжнє сухе вино - це продукт бродіння винограду, в ході якого весь цукор перетворюється на спирт. Сухі вина рідко бувають міцними - максимум 13%.

Найкорисніше речовина в червоному сухому вині - ресвератрол. Це найсильніший антиоксидант, який потужніша за вітамін Е в 10-20 разів і значно знижує рівень холестерину.

Крім того, в червоному вині є рубідій , який має антиалергічну, протизапальну та заспокійливу дію.

Рекомендована норма червоного вина в тиждень (для здорової людини) - три келихи по 150 грам.

Користь пива

Що стосується пива, то слід відразу сказати, що корисним є «живе» непастеризоване пиво, яке в нашій країні зараз стало великою рідкістю.

Найкорисніші речовини в пиві - це дріжджові продукти (джерело вітамінів групи В).

Також в пінистому напої багато цинку, який відповідає за синтез інсуліну, репродуктивну систему і стан шкіри.

Хміль - основа пива містить компоненти, які в поєднанні з фитоестрогенами мають заспокійливу дію. Йдеться про природні аналоги бензодіазепінів (транквілізаторів).

І хоча допустима корисна норма пива - 600 мл в день, щоденне вживання за кілька років непомітно формує стійку алкогольну залежність, в тому числі завдяки вмісту природних транквілізаторів. Особливо це стосується білошкірих світлооких блондинів. Пам'ятайте - пивну залежність вилікувати ще важче, ніж просто алкогольну.

Opohmele. ru

Чим шкідливий алкоголь?

Коли випиваєш у свята келих-другий вина або чарку горілки, то розумієш, що в будь-який момент ти можеш відмовитися від цього задоволення, оскільки і так в житті повно радощів і приємних подій. Але трапляється так, що єдиною радістю згодом стає пляшка, а свята частішають, і всі вони пов'язані з прийомом алкоголю. Так чим шкідливий алкоголь і що буде, якщо випивати зовсім потроху?

Якщо вас цікавить шкідливий вплив алкоголю , а також те, як можна його мінімізувати, тоді читаємо далі і мотаємо на вус.

У чому шкода спиртних напоїв

різний міцний алкоголь

Для тих, хто до сих пір не впевнений в тому, чи шкідливий алкоголь , повідомляємо офіційно - шкідливий, і ось чому:

 • Страждають печінка і нирки - перша переробляє етанол і токсичний продукт його розпаду (ацетальдегід), а також всілякі домішки і добавки; нирки виводять все це «добро»,
 • Дістається і мозку - етанол легко проникає через гематоенцефалічний бар'єр, змінюючи роботу мозку, і, внаслідок цього, всієї нервової системи, оскільки підвищується вироблення ряду нейромедіаторів - адреналіну, дофаміну, ГАМК, серотоніну,
 • Викид всіх цих речовин призводить до порушень роботи ЦНС, як миттєвим, так і віддаленим: з'являється балакучість, нервове збудження, а у деяких розвивається агресивність, дратівливість, згодом наростає збій в гормональній системі організму,
 • А ось як розвивається алкогольна залежність: етанол стимулює ГАМК-системи мозку, через що виникає потреба постійного підвищення дози випивки,
 • Дістається і шлунково-кишковому тракту - етанол жорстоко подразнює слизову оболонку, перешкоджає повноцінному переварюванню і їжі, і алкоголю, навантажує печінку - в результаті розвиваються такі хвороби, як цироз печінки, алкогольний гастрит, панкреатит, рак шлунка і стравоходу та інші захворювання,
 • Серце і вся серцево-судинна система теж не залишаються осторонь - токсикологам давно відома така хвороба любителів зазирнути в чарку, як алкогольна кардіоміопатія, а також аритмії і анемії, що розвиваються при алкоголізмі,
 • А як вам рак стравоходу? Теж нерідко зустрічається в алкоголіків захворювання.
 • Страждає не тільки тіло, а й душа - людина деградує, спочатку непомітно, а потім зниження інтелекту і занепад особистості стають настільки очевидними, що від нього відвертаються рідні та друзі. Характер теж змінюється далеко не в кращу сторону.

Найшкідливіший і найбільш безпечний алкоголь

Скільки б ми не говорили, і про сам шкідливий або самому корисному алкоголі, варто відразу сказати - нешкідливого спиртного не існує. Якщо брати співвідношення різних напоїв в залежності від вмісту етанолу, то літр пива середньої міцності рівнозначний 100-115 грамам горілки.

Якщо ви зацікавлені в мінімальному похмілля, то варто вибирати найбільш чистий алкоголь, в якому міститься якомога менше домішок. Це може бути дуже хороша горілка або натуральне вино.

Найбільше домішок і добавок, здатних підсилити алкогольне отруєння і привести до важкої похмілля, міститься в самогоні, низькопробної горілці, сивухи, алкогольних суррогатах, а також всіляких коктейлях і кріплення вино-горілчаної продукції.

Найменший шкоди організму завдає спиртне в наступних випадках:

 • Якщо воно випито не так на голодний шлунок,
 • Якщо випито невелика кількість,
 • Якщо алкоголь якісний і з мінімальним вмістом домішок і добавок,
 • І якщо градус напою невеликий.
 • Скільки випивати не шкідливо

  Давайте визначимося з тим, скільки можна за раз випити здоровому чоловіку, щоб алкоголь не встиг завдати істотної шкоди організму. Наркологи радять випивати не частіше трьох разів на тиждень в кількості 50 грам доброї горілки (або аналогічних за міцністю і за якістю напоїв), 500 мл пива (фортеця до 5%) або 200-250 мл натурального вина.

  Для жінок все наведені цифри потрібно зменшити на 25-30%, оскільки їх організм є більш слабким і сприйнятливим, та й сама печінкова тканина за обсягом менше, ніж у чоловіків.

  Найбільш шкідливі добавки в спиртних напоях

  Найбільш чистим напоєм, вільним від усіляких «примочок», є якісна горілка. А ось що можна розповісти про інші популярні види алкоголю:

  • Вино - «багато» сульфітами, які дають важке похмілля і можуть стати причиною алкогольного отруєння,
  • Енергетичні коктейлі та напої - справжня «бомба», в якій стільки всього намішано, що організм точно «спасибі» не скаже - тут ви знайдете таурин, кофеїн, барвники, рослинні стимулятори, всілякі добавки і навіть вітаміни,
  • Пиво - трохи відстає від енергетиків, але теж «порадує» різними сивушними маслами, фитоестрогенами, пуринів, а також консервантами і стабілізаторами - в результаті тяжке похмілля і удар по нирках і іншим органам.

  Яка «любов» гірше - до сигарет або до алкоголю

  алкоголь або куріння: що гірше?

  Якщо вибирати з цих двох зол, однозначно краще спочатку позбутися від алкогольної залежності. Хоча і сигарети, і спиртне - однакове зло, алкоголь діє швидше, руйнівно і комплексно, негативно впливаючи практично на всі органи і системи. Спочатку людина просто п'є для задоволення, за компанію, «запиває» радість чи горе.

  Згодом розвивається така залежність, від якої часом складно позбутися навіть дуже вольовим людям і за допомогою найсучасніших методів.

  Кинути палити все ж легше, оскільки нікотин не так сильно перекручує психіку.

  Загалом, кидаємо пити і курити, встаємо на лижі і насолоджуємося здоровою і щасливою життям.

  Opohmele. ru

  Питання: Який алкогольний напій найкорисніший?

  Світлана Задорожня

  Людям старшого віку радять пити червоне НЕ кріплене вино для профілактики серцево-судинних захворювань. Але зовсім небагато. А так - алкоголь отрута для організму, як і сигарети.

  Дмитро

  Сивуха

  Андрій Савенков

  Так нету такого походу.

  Надія Пітаева

  Самогон! тому що натуральний і очищений, без домішок!!!

  Солоденького

  Натуральне вино в малих дозах!!!!

  Yulka_36

  Відвар шипшини

  Руслан Зігфрід

  Медичний спирт!!!

  An4oys

  Вино

  Снигирева

  Вино

  NR

  Біле вино

  Юрій Бірюков

  Червоне вино. Впливає на статеві функції. Коньяк на роботу серця і розширює судини. А вам вирішувати.

  Люда сонечко

  Справжнє вино

  Інна Каряжкіна

  Коньяк

  Віталій Тітченко

  Шамагон

  Марусик

  Кефір

  Сергій

  У пиві міститься дуже багато корисних речовин, крім алкоголю, раніше говорили: "Келих пива замінює булку хліба."
  Пийте ПИВО панове, пийте ПИВО пінне
  відросте у Вас тоді МОРДА ох.... енная)))))

  Амба

  Сухе вино. гарне. воно не повинно коштувати дешевше 500 рублів, на ньому є інформація про виноградниках, з яких Обран виноград. хороші традиції у франції і італії.

  Єлизавета Кирилова

  Сухе червоне вино.

  Микола Єгоров

  Коньяк і сухе червоне вино в малих дозах.

  Саша Семенова

  Квас В)

  Питання: Який алкогольний напій найбільш нешкідливий?

  Матвій Каретник

  Якщо брати в порівняльному відношенні (т. Е. Приводячи до рівній кількості алкоголю, т. К. Його різні напої соержат різну кількість), то найбільш безпечна горілка.
  У коньяку містяться дубильні речовини,
  В вині - феноляти (особливо в червоному, чому після вина болить голова)
  У шампанському, пиві та ігристих винах - вуглекислота, яка "допомагає" доставити алкоголь прямо в мозок.
  В енергетиках і коктейлях - не зрозумієш який набір хімії, яка явно не корисна.

  Так що краще тяпнем грам 50 горілочки.

  І пам'ятайте, що безпечних алкогольних напоїв не существет.

  Прохор Єрохін

  Прострочений кефір.

  Махір Алекперов

  Ред Бул

  *** Північним ***

  Біле сухе вино
  не так багато калорій, як в горілці, не так багато цукру, як в лікеро

  Старенька ІзВергіль

  Настоянка глоду, 30 крапель)))

  Ольга Скорнякова (Жигулина)

  В принципі нешкідливих олкогольних напоїв просто не існує, а якщо ви маєте на увазі випивати так по прзднік то в міру все можна якщо це дорогостоющего спиртне вища за 1000 тенге і горілка і вино і коньяк. Якщо у вас мегрені не можна взагалі спиртне і тд....

  Морина Тороторкіна

  Мартіні

  Олена Коршунова

  Все нешкідливо в міру

  Olga kalinina

  Трохи хорошого червоного вина після їжі.

  Михайло Федосєєв

  Найкорисніші алкогольні напої - червоне сухе вино Каберне Совіньон, яке виводить з організму радіонукліди і зв'язує вільні радикали, і пиво - незамінне джерело фолієвої кислоти, вітамінів і лекгоусвояемого кремнію.

  Питання: А який алкогольний напій найкорисніший???

  Вбивця Кабачкофф

  Весь алкоголь це гидота і краще взагалі його не пити!!!

  Вова

  Кефір ;-)

  Жуков

  Чим дорожче тим корисніше - жадібність пияцтво зупинить

  Циган

  Алкогольних напоїв корисних не буває. Напій корисний чиста вода.

  Ми

  Кефір =)

  Андрій Богунов

  Квас, і не потрібно сміятися він бродить значить маленький відсоток алкаголя містить.

  ZAWR

  Коньяк (тільки справжній і не більше 50 грам (корисно для серця і судин). Також сухе червоне вино (знову тільки не сурогат).

  Денис Кузнєцов

  Горілка з пивом! Чим більше п'єш, тим краще розумієш корисність молока

  Саша Балабуз

  Найкориснішим та володіє безперечними лікувальними властивостями є червоне сухе вино, вживання якого до 200г. в день абсолютно нешкідливо для дорослої людини. Природно, при відсутності протипоказань (напр. Виразкова хвороба)

  Анатолій Дузенко

  Був такий напій в старовину - мед Стоялов. Так кажуть секрет загублений.

  Закон

  Будь-який алкоголь шкідливий

  _ _

  Алкоголь вже напій? Цікаво...
  Британські учоних джгут.

  Julia

  Ніякий

  Борис Литвинцев

  Горілка і ще раз горілка! В розумних межах. 300гр. на мужика вагою 90кг "устаканненая" норма!. Вивів академік Павлов в 1 Світову війну.

  Питання: Підкажіть найкорисніший алкогольний напій в світі

  Костянтин НЕТКО

  Ну горілка ж! Від радіації рятує

  Світлана

  Немає таких.

  Олена Пашкова

  Вино

  Катюша Єрмолаєва

  У алекологе немає нічого корисного, а так, червоне вино, але біле краще п'ється)

  Міла

  Не існує. У вині містяться віннокаменную солі і сивушні масла, в пиві - аналог жіночих громонов і сивушні масла. Все це отрути і вони вбивають.

  Костян Абрикосов

  Немає

  А мама каже що ми бідні)

  Корисний він не знаю... але смачний це тільки...

  Тетяна Літо

  Домашнє червоне вино в малих кількостях.

  Дідусь в ліні

  Горілка по 75 грмм вранці в обід і ввечері і більш ні-ні.
  нащ столяр червонодеревець 74 роки йому так п'є і ще работаеть як молодий.
  каже: йдучи на весілля іменини - не п'ю, а там, в застіллях, тільки свої положняковие 75 грам. не більше.

  Stas

  Спирт!

  Джон Сміт

  КАГОР!!!! чарочка в день, навіть в церкві дають!

  Михайло Федосєєв

  Червоне сухе вино і пиво. Вино - профілактика серцево-судинних захворювань, пиво - від "чоловічих" хвороб.

  Питання: Який алкогольний напій найбільш нешкідливий і корисний (може бальзам?), А який найшкідливіший??.

  Леся

  Всі однаково шкідливі.

  Лёнля Сашкові

  Щодо корисності, думаю, це червоне вино. А шкідливий... мабуть, різноманітні банкові коктейлі типу Ягуара і тому подібної гидоти.

  Ольга

  Все треба пити в міру)

  Anat

  Де логіка? Самі собі суперечите...

  Алкогольний напій не дорівнює нешкідливий і корисний. Завжди.

  МОНАРХІЯ

  Хіба що настоянка на травах корисна але... максимум столова ложка)

  Valentino

  Горілчані витребеньки!

  АнастасіяСолнишкіна

  Найбільш шкідливі це коктейлі. найменш шкідлива горілка. (Тиск вона не піднімає, хімії менше...) взагалі будь-який алкоголь шкідливий. я вважаю за краще коньяк і бальзам (старий мариинск, ризький)

  Михайло Федосєєв

  Найкорисніші - Каберне Совіньон не більше 300 мл в день і пиво, не більше 1 літра. Останнє не просто корисно, а навіть необхідно для чоловіків після 40, допомагає уникнути вікових проблем з передміхурової залозою, а Каберне необхідно сердечникам і людям, що піддавалися радіаційному опроміненню.
  Найбільш шкідливі - коктейлі і енергетики всякі банкові, дешевий портвейн і, як не дивно, горілка. Горілку отримують методом ректифікації, що дає більш високу ступінь очищення і дозволяє недобросовісним виробникам використовувати саме низькоякісне сировину.

  Михайло Mike11

  Віддаю перевагу червоні сухі французькі вина. Випиваю приблизно 250-350 мл. за вечерею. В європейських країнах приблизно так і вживають це вино. Горілка і те, що робиться на основі ректифікованого, тобто отриманого хімічним шляхом, спирту досить шкідливо для організму людини. Це підтверджується низькою тривалістю життя в країнах де горілка є головним і найулюбленішим спиртним напоєм.

  Питання: Який алкогольний напій найкорисніший для здоров'я і як краще приймати?

  Маша (=

  Корисним алкогольним напоєм я вважаю глінтвейн.

  Глінтвейн - найкращі ліки від хандри та застуди.
  Глінтвейн (нім. Gluhwein від gluhender Wein - розпечене вино) - гарячий алкогольний напій на основі вина.

  Глінтвейн корисний при:
  * відновлення після інфекційних захворювань.
  * Фізичному і психічному виснаженні.
  * Застуді, нежиті, кашлі.
  * Переохолодженні.
  * Безсонні і депресії.


  Дмитро Соок

  Сухе вино

  * NatalY *

  Вино, по 1 чайної ложки в день (червоне)

  Sasha Nikitina

  Якась настоянка на травах.

  Олександр

  Лутше кури))

  Людовик Буслович

  Корисних алкогольних напоїв не існує :)

  Алсу

  Кефір

  Жигу

  Ви ж розумієте, що ніякої алкоголь не буде корисний для здоров'я, є тільки найменш шкідливий
  келих сухого білого вина за вечерею, не частіше ніж раз на тиждень

  Wiktor kovaleff

  "Все в" Світі "- ЯД! І Все - ЛІКИ! Різниця тільки в" дозуванні "!" (Авіценна)! (Висновки роби сам)

  Дмитро Буш

  Gruzinskie vina

  Леонід Корюкіна

  Найкраще гарна горілка

  Андрій Шаврин

  Горілка і залпом і від расторйсва і від зриву і від усіх хвороб!

  Емочка. :)

  Дороге червоне вино. Мене недавно почастували. хлопчина бармен 5 сортів червоного вина наливав, я прям балдела до чого смачне. особливо мені сподобалося французкое "Флер де галети" .Головне міру знати, думаю келишок в день відмінно буде.

  Сновида

  Якщо при застуді то горілка з червоним перцем. а ще є гарячий напій глінтвейн, якщо правельно приготувати то він используеться в лікувальних цілях. а так корисних немає. ось рецепт одного виду "пролезного"
  Продукти для гарячого напою з медом: 1 пляшка кагору або іншого вина, 1 апельсин, 4 бутончики гвоздики, 1 щіпка кориці, 3 горошини чорного перцю, 1 щіпка солі, 1 чайна ложка рідкого меду.

  Для приготування гарячого напою з медом апельсин помийте і поріжте тонкими кружальцями, видаліть насіння. У сотейник покладіть порізану апельсин, горошини перцю і гвоздику. Апельсин з прянощами залийте кагором, додайте мелену корицю, сіль і мед. Сотейник поставте на вогонь і при постійному помішуванні вміст доведіть до кипіння, але не кип'ятіть. Сотейник зніміть з вогню. Гарячого напою дайте настоятися протягом 10 хвилин. Після закінчення цього часу напій процідіть і розлийте по прозорим келихах. Покладіть в кожний келих по часточці апельсина і подавайте напій до столу.

  Саша ІВАНОВА

  Краще не приймати алкоголь як ліки, це найкорисніше

  Михайло Федосєєв

  Каберне Совіньон не більше 300 мл в день. Корисно сердечникам і тим, хто піддавався радіаційного опромінення.
  Пиво - 1 літр щодня. Необхідно для чоловіків старше 40 (допомагає уникнути вікових проблем з передміхурової залозою), повністю заповнює дефіцит фолієвої кислоти в організмі і взагалі джерело вітамінів і корисних мікроелементів.

  Лілія

  Самогонка =) ну в міру звичайно ж =)

   Від дофаміну до пивного алкоголізму

  Топ-лист найшкідливіших алкогольних напоїв очолило пиво. З'ясовано, що звикання до пива виникає набагато швидше, ніж до інших спиртсодержащим напоїв. Пивний алкоголізм медики також пов'язують і з виділенням при вживанні пива дофаміну - гормону радості. Фото http: // russianlook. com

  Взагалі, що стосується алкогольних напоїв, медики вважають, що слабоалкогольні напої небезпечніше міцних саме через низький вміст в них етилового спорту - таким чином, людина важко контролювати їх вживання.

  Крім того, в список найнебезпечніших алкогольних напоїв потрапили слабоалкогольні вина, шампанське, коктейлі та лікери. Останні потрапили в цей список через великий вміст цукру, яке шкідливо впливає на підшлункову залозу.

  Пийте, діти, молоко!

  А ось в рейтингу найкорисніших напоїв в літню пору перше місце займає молоко, крім того, що воно багате корисними речовинами, що міститься в молоці кальцій краще засвоюється організмом людини.

  Фото http: // russianlook. com

  На другому місці в топ-листі корисних літніх напоїв - какао. Цей напій знижує ризик розвитку діабету і порушень роботи серцево-судинної системи.

  Томатний сік міцно утримує третю позицію в річному рейтингу і особливо корисний людям з великим фізичним навантаженням і знаходяться в стресовій ситуації. А антиоксидант лікопін, що міститься в томатному соку запобігає розвитку раку.

  На четвертому місці розташувався зелений чай, про корисні властивості якого останнім часом багато говорять.

  П'яте місце займає гарячий шоколад, піднімає загальний тонус організму.

  Апельсиновий і грейпфрутовий соки замикають список найкорисніших літніх напоїв.

  Також дієтологи радять не забувати і про звичайну воді.

  А взагалі - рідини в літню спеку треба випивати не менше двох літрів в день.

  Oren. aif. ru

  Алфавітний каталог напоїв c фотографіями. Властивості всіх напоїв

  Коблер

  Англ. cobbler - власник таверни, пивовар Коктейльний десертний напій, що складається з різноманітних фруктів, сиропів, соків, алкогольних напоїв і товченого льоду. Вперше коблер був приготований в Америці в 1809 р Виготовив його власник таверни в знак примирення після сварки з дружиною, від чого вона прийшла в повний захват, а весь світ отримав новий напій.

  Коктейль

  Англ. cock's tail - півнячий хвіст Напій, що отримується шляхом змішування (міксуванні) різних алкогольних і безалкогольних напоїв. Обсяг однієї порції коктейлю не перевищує 150 мл. Також в рецептурі коктейлю чітко прописані пропорції компонентів, порушення яких може непоправно зіпсувати напій або привести до створення його нового виду.

  Кола

  Лат. cola Тонізуючий солодкий газований напій, в який входить кофеїн. Свою назву напій отримав від горішків кола, які використовувалися в первісному рецепті як джерело кофеїну. Вперше напій був проведений американським хіміком Джон Пембертон в 1886 р в якості лікарського сиропу. Напій продавався порційно по 200 мл. в аптеках як засіб від «нервових розладів». Через деякий час напій почали газувати і продавати в автоматах.

  Компот

  Фр. compote - складати, змішувати Д есертний безалкогольний напій, приготований з одного виду або суміші фруктів і ягід на основі води і цукру. Компот готують з свіжих, заморожених або сушених інгредієнтів. Цей напій дуже популярний в охолодженому вигляді в літній час, а в холоди компоти добре йдуть теплими як джерело вітамінів. Також компоти заготовляють на зиму про запас.

  Коньяк

  Фр. cognac А лкогольний напій, вироблений в однойменному місті Коньяк (Франція). Виробництво його ведеться з особливого виду винограду, використовуючи спеціальну технологію. Коньяк виготовляють з винограду білих сортів. Основну частку з них становить сорт уні блан. Повне дозрівання винограду відбувається в середині жовтня, тому і процес створення такого благородного напою починається вже глибокої осені.

  Кава

  Араб. qahwa - збудливий напій Тонізуючий безалкогольний напій, приготований на основі смажених зерен кави. Кава теплолюбна рослина, тому його вирощують на високогірних плантаціях. Для виробництва кави використовують два сорти кавового дерева: арабіка і робуста. За споживчими властивостями, арабіка є менш міцною, але більш ароматною, робуста ж навпаки. Тому часто в продаж йде суміш цих двох сортів в різних пропорціях. Історія появи кави оповита величезною кількістю легенд.

  Крюшон

  Фр. cruchon - глечик Освіжаючий холодний напій, як правило, алкогольний, що складається зі свіжих і консервованих фруктів і ягід і суміші вин. Для збагачення напою бульбашками вуглекислоти в крюшон зазвичай додають шампанське або газовану мінеральну воду. Крюшон через невеликого подібності в схемі приготування можна сказати «брат пуншу» і «далекий родич коктейлю». Напій перед подачею обов'язково охолоджують до температури 8-10 ° С і додають невелику кількість льоду.

  Кумис

  Тюркс. ? Ими? - Квашені кобиляче молоко Алкогольний напій, на основі кобилячого молока, отриманий шляхом бродіння під впливом ацидофільної і болгарської палички і дріжджів. Напій має приємний кисло-солодкий смак, білий колір з невеликою піною на поверхні. Кумис, вироблений з різного роду заквасок, може містити різну кількість алкоголю. Його зміст може змінюватись від 0,2 до 2,5 об. і іноді досягати 4,5 об.

  Лікер

  Лат. liguefacere - розчинятися C Ладко алкогольний напій, настояний на фруктах, ягодах і прянощах і спеціях. Фортеця його коливається від 16 до 50 об. Дата створення напою невідомо, але вважається, що першим прототипом сучасних лікарів став «Еліксир Бенедиктин», створений в 16 в. ченцем Бернардо Вінцеллі в місті Фекам. Цей лікер багато ченців і виробники спиртних напоїв намагалися повторити або вдосконалити. В результаті виходили нові, не менш смачні, види.

  Лимонад

  Фр. limonade - лімонізірованний Прохолодний безалкогольний напій на основі лимонного соку, цукру і води. Має світло-жовтий колір, аромат лимона і освіжаючий смак. Вперше з'явився у Франції в 17 ст. за часів правління Людовика I. За легендою поява напою пов'язане практично зі смертельною помилкою придворного виночерпия. Він з необережності замість вина зачерпнув в келих монарха лимонний сік, щоб якось виправити цей необачний вчинок, він додав в келих води і цукру.

  Медовуха

  А лкогольний напій міцністю 5-16 об., Виготовлений на основі меду. Процентний вміст цукру коливається від 8 до 10%. Найбільш древні археологічні розкопки на території Росії, що датуються 7-6 ст. до н. е., знаходять підтвердження виготовлення місцевими народами напою на основі меду. Тому медовуха є одним з найдавніших алкогольних напоїв на Русі.

  Мартіні

  Італ. Martini алкогольний напій, міцністю 16-18 об. настояний на травах. До складу трав'яного збору зазвичай входить більше 35 рослин, серед яких: деревій, м'ята, звіробій, ромашка, коріандр, імбир, кориця, гвоздика, полин, безсмертник та інші. Крім листя і стебел використовують також квіти і насіння, багаті ефірними маслами. Відноситься напій до класу вермутів.

  Молоко

  Рідина, яка виробляється молочними залозами людиною і ссавців тварин. Воно містить велику кількість корисних речовин необхідних для росту і розвитку організму. В молоко входять жири, білки, вітаміни і мікроелементи. Колір молока може варіюватися від білого до жовто-блакитного. Це залежить від його жирності. За рахунок вмісту лактози воно має легкий солодкуватий смак. Молоко містить у своєму складі понад 100 корисних компонентів, з них близько 20 збалансованих і жирних амінокислот, лактоза, мінеральні речовини.

  Морс

  Ст. рус. Мурсія - вода з медом Прохолодний напій, в більшості випадків безалкогольний, на основі фруктово-ягідного соку, води та цукру або меду. Також для пікантності і додаткового аромату в морс можна додати цедру цитрусових фруктів, спеції (кориця, гвоздика, коріандр) і настоянки на цілющих травах (звіробій, шавлія, м'ята, меліса та інші).

  Пунш

  Хінді punch - п'ять Е то ціла група гарячих, що горять або охолоджених алкогольних коктейлів, що містять в собі свіжі або консервовані фрукти і сік. З алкогольних напій в приготуванні пуншу використовують ром, вино, граппу, бренді, арак, кларет, спирт і горілку. Традиційно напій готують у великих ємностях (пуншніцах) і подають на прийомах і вечірках. Міцність напою варіюється від 15 до 20 об. і вмістом цукру - від 30 до 40%. Найбільш відомими рецептами пуншу є «Карибський ромовий пунш», «Барбадоський пунш» і «плантаторському пунш».

  Пиво

  Алкогольний напій, який готують шляхом бродіння солодового сусла з дріжджами і хмелем. Найчастіше в якості солодових зерен використовують ячмінь. Залежно від сорту пива міцність напою може варіюватися від 3 до 14 об. Пиво є найпопулярнішим серед алкогольних напоїв і займає третє місце в світі в загальному переліку напоїв після води і чаю. Налічується понад 1000 різноманітних сортів пива. Вони відрізняються кольором, смаком, вмістом алкоголю, використовуваних вихідних інгредієнтів і традицій приготування в різних країнах.

  Піско

  З індіанського діалекту pisco - летить птах А лкогольний напій, що виготовляється з мускатних сортів винограду. Відноситься піско до класу бренді і є національним перуанським і чілійскімнапітком. Міцність напою становить 35-50 об.

  Ром

  Англ. rumАлкогольний напій, вироблений шляхом бродіння і перегонки очеретяної патоки і сиропу, утворених в результаті виготовлення тростинного цукру. На виході напій має прозорий колір, а після витримки в дерев'яних бочках набуває бурштинову забарвлення. Міцність напою в залежності від сорту може варіюватися від 40 до 75 об.

  Саке

  Національний слабоалкогольний напій японців, вироблений шляхом зброджування рису. Смак саке може мати нотки хересу, яблук, винограду, бананів, спецій, прянощів. За кольором напій зазвичай прозорий, але допускається зміна кольору в бік бурштинових, жовтих, зелених і лимонних відтінків. Міцність напою варіюється від 14,5 до 20 об.

  Самогон

  Алкогольний напій, який проводиться на саморобному обладнанні з браги спиртовмісних продуктів. В якості сировини для виробництва використовується цукор, картопля, зерно, ягоди, фрукти, цукровий буряк та інші. Вибір сировини залежить від місцевості і фінансової доступності. Якість напою багато в чому залежить від якості сировини. Міцність напою може коливатися в межах 30-40 об. і вище. У більшості країн виробництво і реалізація самогону переслідується законом.

  Edaplus. info

  Користь алкоголю. Коли корисний алкоголь?

  Те, що алкоголь завдає шкоди здоров'ю - знають усі. В такому випадку він не може приносити користь . А ось це спірне питання. Якщо не брати до уваги зовнішні спиртові розчини, то в яких випадках Користь алкоголю помітна для людини?

  Вчені довели, що якщо чоловік, буде вживати 1 раз в тиждень 50 гр. алкоголю, то ризик розвитку хвороб серця зменшується на 7%, а в разі щоденного прийому - на 40%. Що стосується жінок, то це ж кількість алкоголю, незалежно від частоти прийому, зменшує розвиток ішемічної хвороби серця на 30%. Цифри вражаючі. Чи так це насправді і корисний алкоголь для здоров'я чи ні? Давайте розберемося.

  Користь алкоголю для артеріального тиску

  Спиртовмісні напої здатні підвищувати артеріальний тиск крові. У цьому випадку, невеликі дози алкоголю (1-2 ст. Л. Коньяку), допоможуть людям зі зниженим тиском (гіпотонікам). Лікарі, проте, не поспішають рекомендувати такі напої в якості заміни ліки. Дослідження показують, що на гіпертонічну хворобу, в 20 випадках з 100, хворіють люди зловживають алкоголем. У рідкісних випадках гипотоники можуть дозволити собі трохи коньяку, але зловживати цим не варто. Куди безпечніше підвищувати тиск, випиваючи чашку ароматної кави або з'їдаючи шматочок чорного шоколаду. Настоянка женьшеню або елеутерококу, теж здатна допомогти при гіпотонії.

  Корисний алкоголь - натуральні сухі вина

  Чому при негатівномо ставленні до алкоглю в принципі, червоні натуральні сухі вина, уникають цієї долі? Частково це так. У червоних сортах винограду міститься ресвератрол - природний фітоалексинів, що володіє протизапальною, протипухлинну дію, здатний знижувати цукор у крові. У білому винограді він теж є, але в менших кількостях. Своїх властивостей він не втрачає і у вині. Ресвератрол нормалізує роботу серцево-судинної системи, перешкоджає розвитку онкологічних захворювань, продовжує молодість, затримуючи вікові зміни в організмі.

  Вживання в помірних дозах, не дає холестерину відкластися на стінках судин, покращує роботу шлунково-кишкового тракту і травлення.

  Вживання алкоголю у великих кількостях призводить до хвороб серця, печінки, гіпертонії, психічних розладів і ряду супутніх захворювань. І червоне вино, в цьому випадку, не виняток. Його корисні властивості не переважать чашу терезів. До того ж ресвератрол міститься і в інших фруктах, горіхах і какао. А холестерин можна знизити за допомогою дієти і фізичних навантажень.

  Як бачите, і у сухого вина є свої плюси і мінуси.

  Доза алкоголю яка не несе шкоду?

  Чи існує цифра, при якій випитий алкоголь, буде вважатися безпечною дозою? Виявляється є. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує таку кількість алкоголю: в день чоловікові можна вжити не більше 30 мл чистого спирту, а це 75 мл горілки або 1,5 пляшки пива. Для жінки ця цифра нижче - 20 мл чистого спирту (50 мл горілки або 1 пляшку пива).

  При цьому лікарі не рекомендують вживати навіть мінімальні дози щодня - дайте відпочити організму від спиртного, хоча б 2 рази в тиждень.

  Користь алкоголю для зняття стресу

  Сказати, що алкоголь знімає стрес - було б неправильно, швидше за спиртне володіє розслаблюючим ефектом. Тому багато при узливання готові вилити душу першому зустрічному. Наркологи кажуть, що з таким же успіхом можна знімати стрес в спортзалі - там теж відбувається викид енергії, а це куди корисніше для організму.

  Від білого вина не болить голова

  Ну, це дивлячись скільки випити! Дуже часто, від червоних вин дійсно болить голова і у людини може сильно почервоніти обличчя. Пов'язано це з тим, що за технологією приготування червоного вина, для його більш довгого зберігання, до складу додається діоксид сірки. Непереносимість цієї речовини деякими людьми і здатні викликати такі реакції. За технологією приготування білих вин, включення до складу цієї речовини не передбачено, а тому і головного болю може не бути.

  Слабоалкогольні напої безпечні для здоров'я

  В основному, слабоалкогольні напої обожнює пити молодь, вважаючи їх нешкідливими і безпечними. Зробимо простий розрахунок. Якщо взяти маленьку баночку такого напою (0,33 л), більшість яких містить 8% алкоголю, то виходить приблизно 27 мл чистого спирту. Як говорилося вище, для представниць прекрасної статі, це вже перевищення денної норми. Ось тільки однієї баночки часто буває мало, а це вже алкогольне отруєння. Вуглекислий газ, який часто супроводжує подібні напої, сприяє швидкому всмоктуванню алкоголю в кров. Шкода від енергетичних напоїв можна подвоїти або навіть потроїти. Кофеїн, що входить до складу алкоголю, робить цей напій просто гримучою сумішшю, від якої страждає печінка, підшлункова залоза і вся нервова система.

  Правила правильного вживання алкоголю

  Всього три правила, які допоможуть встояти на ногах і не впасти обличчям в салат.

 • Візьміть собі за правило - не пити алкогольсодержащие напої на порожній шлунок. Відбувається швидке всмоктування алкоголю в кров, що призводить до дуже сильного сп'яніння і безконтрольного станом. Найкраще, якщо ви не тільки що-небудь з'їсте перед чарочкою-другою, а це «що-небудь» буде жирним - бутерброд з вершковим маслом, шматочок сала...
 • Не варто починати застілля з міцних напоїв, краще за все почати з аперитиву. Цьому є своє пояснення - прокинеться апетит і буде краще працювати ферментативна система організму.
 • Чи не знижуйте градус випиваються алкогольних напоїв (якщо тільки вашою метою не є швидке і сильне сп'яніння, яке буде супроводжуватися головним болем, блювотою і бажанням згадати хоч що-небудь, на наступний день).
 • Як власне і будь-який продукт харчування, Алкоголь може приносити користь і завдавати шкоди . Розумний підхід і міра - ось правила, якими слід керуватися при вживанні будь-якого алкоголю.

  САМІ ЦІКАВІ НОВИНИ

  Nmedicine. net

  П'ять самих «безпечних» алкогольних напоїв для травневих пікніків

  Експерти по здоровому харчуванню розповіли, що і як пити, щоб порадувати свій організм з мінімальною шкодою

  Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я давно визнали: щодо здоровому чоловіку в розквіті сил не зашкодять 40 - 60 мл міцних спиртних напоїв або до двох келихів сухого вина в день. Дамам - До 30 мл і одного келиха вина відповідно. При цьому мінімум два дні в тиждень рекомендується не брати в рот ні краплі алкоголю. А ось що саме краще наливати в келихи, відзначаючи травневі свята? Скласти рейтинг нам допомогла Відомий експерт по здоровому харчуванню, дієтолог Олена Соломатіна.

  1 місце - червоне сухе вино

  Останнім часом його стали називати «еліксиром молодості», оскільки вчені з'ясували: речовина ресвератрол, що міститься в шкірці винограду і потрапляє в вино, запобігає небезпечним вікові захворювання. Насолоджуючись келихом червоного, ми одночасно захищаємо організм від розвитку діабету, зміцнюємо стінки судин, розріджуємо кров і перешкоджаємо розвитку ракових клітин.

  Порада: краще вибирати саме сухі вина і бажано за ціною не нижче 300 - 400 рублів. У тих, що дешевше, як правило, повно консервантів і інших хімічних добавок, які знижують корисну дію ресвератрола і інших цінних компонентів червоного вина.

  2 місце - біле сухе вино

  Воно діє на організм за тим же принципом, що і червоне, зміцнюючи в першу чергу нашу серцево-судинну систему. Тільки ефект слабший, тому що в білому вині менше ресвератрола і інших антиоксидантів (корисних речовин, що захищають організм від несприятливих змін).

  Порада: майте на увазі - чим яскравіше пофарбовані в червоно-бордові тони ягоди або фрукти, з яких роблять спиртні напої, тим більше в такому сировину цінних антиоксидантів.

  3 місце - настоянки і лікери на травах

  Це можуть бути і знаменитий «Ризький бальзам», і не менш популярна словацька «Демановка», і легендарний французький «Шартрез». Завдяки цілющим травам, корі, ниркам, ягодам і іншим дарам лісу, на яких наполягають ароматні рідини, напої збагачуються унікальними рослинними екстрактами.

  Порада: не варто пити бальзами та лікери на голодний шлунок. Всупереч поширеній помилці травлення це не поліпшить, а тільки завдасть сильного удару по підшлунковій залозі, оскільки в цих напоях дуже багато цукру. Щоб не відбулося різкого стрибка глюкози в крові, краще спочатку перекусити стравами з клітковиною, в ідеалі - овочевим салатом.

  4 місце - коньяк

  В улюбленому напої кавказьких довгожителів зберігаються корисні речовини з рослинної сировини - винограду. Плюс якісний коньяк збагачується дубильними речовинами в процесі відстоювання в дубових бочках. Завдяки цьому ми отримуємо протизапальну дію. «До речі, в коньяку до складу сивушних масел, які прийнято вважати отруйними, насправді входять також нешкідливі домішки, які уповільнюють всмоктування алкоголю в кров - це сприятливо для організму», - пояснює Олена Соломатіна.

  Порада: оскільки в коньяку багато біологічно активних компонентів, можлива їх непереносимість. Зазвичай це проявляється у вигляді головного болю навіть при найменших дозах бурштинового напою. У такому випадку від коньяку краще взагалі відмовитися.

  5 місце - віскі

  Лікарі-неврологи радять 30 - 40 грамів віскі в якості «ліків» для розслаблення і зняття стресу в кінці робочого тижня. В цьому елітному напої менше корисних речовин, ніж у коньяку, але для справжніх цінителів ефект задоволення може бути настільки сильним, що при помірному вживанні організм тільки спасибі скаже.

  Порада: якщо у вас підскочив тиск, то пара столових ложок віскі допоможе зняти спазм, розширивши судини. Але при подальшому збільшенні дози посилюється серцебиття, в судини виштовхується більше крові, і тиск починає рости. Так що будьте обережні!

  НА ЗАМІТКУ

  Запивати або закушувати

  - Алкоголь сам по собі дуже калорійний, а якщо ми розбавляємо або запиваємо його соками або солодкої газованою водою, то додаємо цукру і наносимо сильного удару не тільки по печінці, але і по підшлункової і жовчному міхурі, - попереджає Олена Соломатіна. Так що краще Закушувати міцні спиртні напої - бажано, теплою і не дуже жирною їжею.

  ПИТАННЯ В ТЕМУ

  А як же горілка і пиво?

  Їх лікарі відносять до числа найбільш шкідливих. У пива дуже високий глікемічний індекс - це значить, що воно сильніше інших напоїв б'є по підшлунковій і сприяє розвитку діабету. Плюс містить фітоестрогени - рослинний аналог жіночих гормонів, що вкрай не корисно для чоловіків. Горілка ж на відміну від коньяку і віскі не містить корисних домішок з природної сировини, що уповільнюють всмоктування алкоголю. Це очищений, голий спирт, який отруює організм.

  Поділитися: fb vk tw gp ok ml Підпишіться на новини:

  Kp. ru

  Найкорисніший напій

  Існує приказка «вода - це життя», яка досить точно відображає суть одного з принципів правильного харчування: щоб здоровим бути, потрібно багато пити. Не менше двох літрів рідини в день радять вживати дієтологи. Але фахівці тут же обмовляються: ніякої солодкої газованої води і кави, краще нехай це буде чиста вода. Але не заборонені і інші корисні напої для схуднення, наприклад, гарною підмогою буде зелений чай або свіжі овочеві соки. Також до категорії найкорисніших напоїв відносять молоко, тільки нежирне і пастеризоване і кисломолочні питні продукти: кефір, ряжанку, йогурт.

  Які ще напої корисні?

  Одним з найбільш корисних напоїв вважається трав'яний відвар, причому інгредієнти для нього можна підібрати найрізноманітніші, залежно від цілей використання, властивостей тих чи інших трав, особистих уподобань. Це може бути моносбор, наприклад, з м'яти або ромашки. Такий чай чудово заспокоює, очищає кишечник, покращує загальний стан організму і т. П. Але краще поєднувати різні трави між собою, тоді і ефект від такого відвару буде більш помітним.

  Також дієтологи рекомендують включати в раціон імбирний чай, відвар з ягід шипшини, соєве молоко, мінеральну воду з лимонним соком. Але який напій найкорисніший, однозначно сказати неможливо. Кожна людина вільна вирішувати це для себе в індивідуальному порядку.

  Корисні алкогольні напої

  Про користь і шкоду алкоголю давно точаться запеклі суперечки. І в цілому дієтологи рекомендують утримуватися від вживання алкогольних напоїв. Виняток можна зробити тільки для лікувальних спиртових настоянок або дуже якісного вина, яке в звичайних наших магазинах майже не зустрічається. Але навіть в цьому випадку слід обмежуватися лише кількома келихами алкоголю пару раз в тиждень.

   

  Womanadvice. ru

  Будинок - Рецепти

  Колір вина - одна з найбільш базових його характеристик. Навіть не найтонші любителі вина легко згадають, що «червоне вино подають до м'яса, біле - до риби». Як - ми побачимо надалі, це не завжди відповідає істині, однак поділ вин на червоні і білі дійсно багато в чому допомагає розібратися в їх корисні властивості, способи подачі і відтінках смаку.

  Що робить вино червоним? Як правило, всі пігменти винограду знаходяться в його шкірці, виняток становить лише один досить рідкісний сорт. Якщо швидко і м'яко вичавити виноградний сік, не допускаючи його контакту з залишилася мезгой - навіть з червоного винограду вино вийде білим.

  Як виготовляють червоне вино

  Тому для приготування червоних вин винороби залишають сік і мезгу бродити разом. Згодом під дією води і вуглекислого газу клітинні стінки шкурок руйнуються, і фарбувальні речовини переходять в майбутнє вино.

  Однак барвниками при цьому справа не обмежується. З виноградних шкірок і кісточок в вино переходять сотні найрізноманітніших хімічних сполук: це і таніни, що повідомляють червоним винам терпкий смак, і антиоксиданти, в тому числі знаменитий ресвератрол, яким приписується вся користь червоного вина. Згодом старе вино втрачає яскравість кольору і набуває коричневі тони, що, однак, тільки пом'якшує і збагачує його смак.

  Вино божоле, будучи червоним за кольором, на смак відноситься скоріше до білих вин: через регіональних особливостей традиційного виноробства воно виходить легким, з дуже невеликою терпкістю, і подають його злегка охолодженим.

  Користь червоного вина

  Статистичні дослідження показують, що червоне сухе вино - дійсно один з найкорисніших для здоров'я напоїв. Природно, вміст алкоголю в ньому накладає деякі обмеження, проте вживання до 150 мл сухого вина в день при відсутності хронічних захворювань йде тільки на користь: недарма в традиційних виноробних регіонах спостерігається настільки низька частота серцево-судинних і ракових захворювань. Спори про тонкощі смаку можна залишити гурманам, але тим, хто п'є вино «для здоров'я», варто звертати увагу, перш за все, на насиченість його кольору і терпкість смаку: велика кількість пігментів і в'яжучих речовин є непоганим індикатором вмісту антиоксидантів. Само собою, ця рекомендація стосується тільки якісних вин, приготовлених природним чином, без додавання спирту, цукру і штучних витяжок. Пити вино «для здоров'я» потрібно дрібними ковтками, оскільки більшість антиоксидантів всмоктується в кров відразу в ротовій порожнині.

  Будь-які кількості алкогольних напоїв для вагітних жінок, природно, повинні бути виключені. Однак при підготовці до вагітності варто врахувати, що невеликі дози сухого червоного вина (до 200 мл на тиждень) за європейськими статистичними дослідженнями, тільки збільшують шанси на швидке зачаття і народження здорової дитини, при цьому будь-які інші спиртовмісні напої такого ефекту не дають. Правда, автори дослідження обумовлюються, що вживання хороших вин в цілому корелює з більш грамотною дієтою та здоровим способом життя, що може впливати на статистику.

  У деяких людей навіть помірне вживання червоного вина може викликати легкий головний біль. Причини явища поки невідомі: це може бути індивідуальна алергійна реакція на сульфіти або наслідок викликаного алкоголем зневоднення.

  Найбільш корисні сорти червоного вина

  Особливо багато антиоксидантами червоне сухе і червоне напівсолодке вино Сардинії і найстаріших виноробних регіонів - Грузії і Вірменії. На смак такі вина вважаються досить «важкими» і терпкими. Велика кількість антиоксидантних поліфенолів фіксується також у червоних винах Бургундії, Бордо, південній Каліфорнії, австралійському Ширазі, тосканському каберне і «синьому» австрійському блауфранкіш. Багато антиоксидантів міститься в темних сортах портвейну з Альто Дуро, хоча фортеця цього вина обмежує його корисні властивості.

  До чого подають червоне вино

  Як правило, червоне вино подають у великих широких келихах (вино повинно «дихати») при температурі 17-20 ° С. Вино наливають так, щоб його рівень був трохи нижче найширшої частини келиха.

  Найлегшими різновидами вин червоних вважаються божоле і мерло: їх можна подавати до смаженої риби, птиці і нежирним сортам м'яса. Вони чудово поєднуються з легкими, не дуже жирними сирами і м'яким козячим сиром.

  Терпкіші різновиди (піно нуар, шираз, каберне) подаються до запеченого на грилі і смаженого м'яса, дичини, гострим і жирним сортам сиру.

  Рябова Олена Борисівна

  Стаття підготовлена ​​спеціально для Мірсоветов. ру - http: // mirsovet. ru

  Mirsovet. ru

  Корисні властивості алкогольних напоїв

  Багато виправдовують своє надмірне вживання алкоголю тим, що він приносить користь організму. Давайте не будемо забувати, що головне пити в міру. Хороший якісний напій в невеликій кількості дійсно здатний надавати позитивний, і навіть цілющий ефект. У цій статті ми розкриємо відповіді на багато хвилюючі питання, в тому числі і який алкоголь корисний.

  Вино - номер один в топі корисних продуктів

  Серед усього розмаїття алкогольних напоїв перше місце по корисності по праву займають вина. У складі цього божественного продукту:

  • Біофлавіни. Ці речовини перешкоджають розвитку злоякісних пухлин, а також допомагають боротися з грибковими захворюваннями. Біофлавіни зміцнюють стінки судин, поліпшують кровообіг і сприяють зниженню артеріального тиску.
  • Поліфеноли. Допомагають продовжувати життя за рахунок уповільнення процесів старіння клітин. У минулому людям середнього віку рекомендували вживати по келиху цього дивовижного напою щодня, а у Франції довели, що любителі вина живуть довше.

  Корисна доза алкоголю становить 1 келих на добу. Така порція сприяє зниженню холестерину, зменшує ризик виникнення хвороб серця і судин, заповнює дефіцит вітамінів в організмі, а також запобігає розвитку грипу. Ні для кого не секрет, що глінтвейн, гаряче червоне вино зі спеціями, допомагає боротися з бронхітом і пневмонією.

  Багатьох прихильниць дієт дуже хвилює питання: чи корисний алкоголь при схудненні? Келих сухого вина в день вам не зашкодить, адже там дуже мало калорій і багато корисних мікроелементів.

  Пару слів і пиві. Корисні властивості алкоголю

  Багато хто віддає перевагу випити ввечері келих пива після напруженого трудового дня. Він допомагає зняти втому, легше заснути. Пов'язано це з тим, що в складі напою міститься хміль, який володіє заспокійливим ефектом. Корисна доза алкоголю - не більше одного келиха, в такому випадку ви зумієте розслабитися, позбутися від нервових переживань і міцніше спати.

  Крім цього пиво в невеликих кількостях допомагає при ниркових захворюваннях за рахунок сечогінного властивості. З організму легше виводиться зайва рідина, а приплив крові до нирок збільшується. У розвинених державах цей напій навіть рекомендують в дуже маленьких кількостях годуючим і вагітним жінкам, а також маленьким дітям.

  Пиво є досить калорійним продуктом. Чим менше вміст спирту в напої, тим менше в ньому калорій.

  Чи корисний алкоголь на основі лікарських бальзамів

  Лікарі давніх років використовували різноманітні витяжки з рослин для створення цілющих зілля. Те, що раніше називали лікувальними бальзамами, сьогодні більше популярно як настої цілющих трав. Властивості алкоголю багато в чому пов'язані зі складом напою:

  • Настої на корі дуба, черемха, шавлії, чорниці та зверобое показані людям, які страждають шлунково-кишковими захворюваннями.
  • Лікувальний бальзам на основі обліпихи або женьшеню має тонізуючий ефект.
  • Настоянки на полину допомагають пробудити апетит.
  • Бальзами на основі будь-якого лікарського рослини діють як антисептик.

  Рекомендована добова доза - 30 грам перед сном.

  Який алкоголь корисний з міцних напоїв

  Основу будь-якого алкогольного напою становить етиловий спирт. Серед існуючих продуктів найбільшу користь приносить горілка і коньяк. Чарка коньяку допомагає поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту, активізувати роботу мозку, зміцнити нервову систему і позбавити від втоми.

  Крім цього часто люди додають коньяк в каву або закушують його лимоном. Обидва ці продукту ще більше розкривають корисні властивості алкоголю. Адже коньяк з лимоном накопичує в організмі вітамін С, що сприяє зміцненню імунітету. А кава з цим же алкогольним напоєм дозволить позбутися від втоми після важкого дня.

  Чарка горілки незамінна при простудних і травних захворюваннях. Якщо ви відчули нездужання, викликане застудою, випийте на ніч 50 грам горілки з перцем і відразу ж лягаєте спати. На ранок ви будете почувати себе прекрасно. А додавши в горілку трохи солі, можна позбутися від проблем з шлунком.

  Корисні властивості алкоголю, приготованого в домашніх умовах:

  • Настоянка софори є загальнозміцнюючим засобом. Вона допомагає при захворюваннях печінки, шлункової виразки і гастриті, гіпертонії, внутрішніх кровотечах. Для приготування плоди рослини промивають кип'яченою водою, нарізають і заливають в скляному посуді горілкою. Співвідношення софори до горілки становить один до двох. Настоюється продукт протягом десяти днів, після чого віджимаються плоди, а напій проціджують. Тридцять грам три рази в день до їжі розкриває всі кращі властивості алкоголю.
  • Настій з перегородок волоського горіха допомагає при захворюваннях шлунка і кишечника і запаленні лімфатичного вузла. Підготовлений продукт заливають літром горілки і настоюють протягом трьох днів. Після чого розбавляють півлітра чистої води і додають 50 грам меду.
  • Наливки відрізняються набагато меншим вмістом спирту в порівнянні з настоянками. Спробуйте приготувати журавлинний наливку для захисту від простудних захворювань. Розтирають стакан ягоди зі ста грамами цукру і півлітра горілки. Продукт настоюється протягом тижня.
  • За таким же рецептом можна приготувати наливку з м'яти, ягід, часнику, анісу, які ефективні при шлункових захворюваннях.
  • Мелісовой і наливка на основі алое покращує мозкову діяльність і зміцнює нерви.

  Який ще алкогольний напій корисний, приготовлений вдома? - Коньяк з сіллю і ромашкою допомагає впоратися з шлунковими захворюваннями. Підігріте пиво - універсальний засіб: ванночки з нього допомагають боротися з втомою ніг, а при ангіні слід полоскати ним горло. Білі вина, в тому числі ігристі, є профілактикою серцевих захворювань, а червоні - сприяють підвищенню рівня гемоглобіну. Сухе біле вино з мінеральною водою рекомендовано при атеросклерозі. Відновити сили після пережитого захворювання допоможе столова ложка портвейну, а холодну шампанське допоможе припинити блювоту при отруєнні.

  Сподіваємося, ми змогли розвіяти ваші сумніви і відповісти на питання «Чи корисний алкоголь?». Головне, не забувайте золоте правило: «Все добре в міру!».

  21 жовтня 2016

  Alcocheap. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->