Скільки коштує довідка від нарколога та психіатра | Alkostop.info

Головна » Наслідки

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Скільки коштує довідка від нарколога та психіатра

Довідка від психіатра і нарколога - навіщо потрібна і де її отримати

З кожним днем ​​список документів, які потрібно зібрати для отримання будь-якого посвідчення чи сертифікату, тільки збільшується. Тепер у багатьох випадках необхідна і довідка від психіатра і нарколога. Отримання цього документа зазвичай не займає надто багато часу, але все одно вимагає окремого звернення до медичних установ і проведення огляду.

Для чого потрібна довідка нарколога і психіатра?

У більшості випадків подібний документ необхідний для отримання водійських прав, права на керування човном або літальним апаратом (навіть для особистого використання). У деяких випадках подібне огляд в обов'язковому порядку включається в медогляд. Все частіше і частіше роботодавці під час вступу на роботу вимагають не тільки довідку про відсутність важких хвороб, а й свідчення про відсутність психічних захворювань і згубних пристрастей (в деяких випадках на роботу можуть не взяти навіть за куріння, не кажучи вже про зловживання наркотиками). Подібна довідка від психіатра і нарколога не є ноу-хау для країн СНД, вона вже тривалий час ефективно працює і в Європі, і в США, де йде активна боротьба з наркотиками. Не варто дивуватися, якщо раптом при прийомі на роботу вас попросили пройти таке обстеження. Зробити це нескладно, а хорошу посаду отримати дозволить, так як ті компанії, які не зацікавлені в працівниках для тривалої співпраці, займатися цим не будуть.

Окреме «співбесіду» у психіатра і нарколога обов'язково проходять військові, водії громадського транспорту, льотчики, охоронці, охоронці і будь-які інші люди, чия професійна діяльність пов'язана з присутністю чи застосуванням зброї, а також з потенційною загрозою для життя інших.

Як і де отримати необхідну довідку?

Насправді процедура отримання такого документа, як довідка від психіатра і нарколога, гранично проста. Для цього потрібно всього лише звернутися в медичний заклад за місцем проживання або спеціальний диспансер, де відвідувач буде спрямований на обстеження. У деяких випадках потрібно лише довідка від психіатра, тоді і потрібно звертатися тільки до цього фахівця. За спеціально розробленими методиками буде оцінено рівень адекватності особистості в залежності від необхідного критерію, а також виявлені які-небудь психічні порушення при їх наявності. Якщо ж потрібно також і консультація нарколога, то будуть проведені окремі аналізи біоматеріалів для виявлення слідів вмісту наркотичних речовин.

У деяких випадках аналізи можуть бути хибнопозитивними, тому краще заздалегідь підготуватися до цієї процедури і знати всі правила її проведення. Отримання такого документа, як довідка від психіатра і нарколога, зазвичай платне, але надати його можуть не тільки державні медичні установи, а й приватні центри, де весь процес проходить набагато швидше.

Fb. ru

Як отримати довідку-висновок від нарколога

Дуже часто громадяни стикаються з необхідністю подання довідки від нарколога. І виникає питання: як і де її отримати, причому з мінімумом матеріальних і тимчасових витрат.

Кому, і в яких випадках необхідна довідка від нарколога

Довідку від лікаря-нарколога необхідно представляти деяким роботодавцям, наприклад, якщо організація - охоронна структура. При отриманні дозволу на зброю або на керування автотранспортним засобом (іншими словами, при складанні іспитів на посвідчення водія) буде необхідна довідка від нарколога. Коли оформляється медична книжка, або збирається пакет документів в банк для розгляду заявки на кредит, цього лікаря також доведеться відвідати. Подати документи на вступ до вузу не вийде, якщо довідка від нарколога відсутня, так само, як і неможливо буде усиновити дитину. Органи опіки не розглядатимуть такий випадок. Але тут є виняток: якщо усиновлювач прожив з дитиною не менше двох років, довідка не потрібна. Кандидати на вступ на службу в державні або муніципальні органи без документа від нарколога розглядатися на вакансію також не будуть. Потрібно враховувати, що дійсна така довідка три роки, і оформити її заздалегідь, щоб в момент основних походів по інстанціях не відволікатися.

Вартість довідки, і яким чином її краще отримати

Вартість довідки від нарколога коливається від суми в одну мінімальну зарплату до 500 рублів і вище, залежно від місця отримання, проте вона видається і абсолютно безкоштовно, якщо громадянин належить до пільгової категорії. Пільгу доведеться підтвердити документально. Після звернення в реєстратуру буде необхідно пройти до найближчого відділення ощадбанку РФ для оплати. Далі, з корінцем платіжного документа знову звернутися в реєстратуру, звідки направлять до лікаря. Отримати документ можна в наркологічному диспансері, що обслуговує район реєстрації, досить прийти в НД з паспортом і документом, що підтверджує пільги, якщо вони є. Нерідко лікар, сумніваючись в тверезості громадянина, відправляє його здавати біохімічний аналіз крові, який показує, чи вживає людина алкоголь або інші ПАР. Може знадобитися тест на визначення наркотиків. Виходячи з цього, краще звернутися за довідкою заздалегідь, так як біохімія робиться протягом десяти днів. Але якщо обрана платна клініка, там все це виконають за день, так як працюють з новітніми реактивами. Вибирати лікаря, який просто за гроші, запропоновані в кабінеті, без зайвих зусиль підпише потрібну довідку, не слід, так як дані можуть бути перевірені. Тим більше не потрібно просто купувати довідку. У всіх НД є єдина база даних, все перевіряється в секунди. Якщо виявиться, що людина на обліку в НД все ж складається, довідка буде анульована, можуть бути й інші наслідки. При цьому людям, які перебувають на обліку у нарколога, не слід впадати у відчай, тому що в багатьох ситуаціях потрібну довідку, в тому числі і на водійські права, можна отримати у лікаря, безпосередньо у якого вони знаходяться на обліку. Тут головне - перебувати в тривалому стані ремісії.

KakProsto. ru

Питання: скільки коштує довідка від психіатра і нарколога і чи можна її отримати в день огляду?

Коля Жопов

Наскільки я знаю, для прийому на роботу потрібна 12 форма, ане від нарколога і психіатра.
А взагалі довідки в Москві цілком офіційно продаються на вулиці Марини Раскової.
Там є платна комісія, де тобі без зайвих документів все зроблять за 20 хвилин, правда на вхід чергу. Але все офіційно

Галинка * Щастя * на * долоньці

Місто треба було вказати. А так, для прикладу, в Казані психіатр 175 руб. , Нарколог 390 руб.

Андрій Риков

Так, можна
коштує близько 300 рублів
(в Губкіна)

Лідія

350 в Спб, за кожну, в день звернення за місцем прописки.

Питання: Скільки потрібно прожити на одному місці для отримання довідки від нарколога психіатра?

Бузкова фея

Треба не по часу жити десь, а мати захворювання зафіксоване в мед. карті історії хвороби.

Елено4ка

Зараз можна тільки переїхати, вже дадуть довідку, перебуваєте чи ні. Дані всіх пацієнтів знаходяться в загальній базі комп'ютера.

Секрет таємниця

Треба мати прописку і звернутися в мед учер. за місцем порпіскі!!!

Питання: скільки коштує довідка від нарколога та психіатра, про те, що ні перебуваєш у нього на обліку

Олександр Юрін

Повинна і видається безкоштовно для шоферської комісії. Шоферская комісія вже за гроші.

Вовчиця

Безкоштовно... було, принаймні кілька років тому.

Ігор Велетнів

Дивлячись де напевно.... у нас 960 рублів

Істеричка

У нас по 150 руб.

Galamei

Дивлячись який місто і для чого це потрібно.

Та, що справа...

Якщо на обліку не вартий, то безкоштовно. А так... дивлячись яке у тебе відхилення...

ФАТА МОРГАНА)

У державних поліклініках такі довідки видають безкоштовно! сходіть в вашу районну поліклініку і відвідайте цих лікарів! довідки видають відразу після огляду! удачі вам!

Скільки дійсна довідка від нарколога та психіатра

Часто людям потрібно отримати Довідку про осудність людини . Припустимо, при працевлаштуванні або вступі на навчання. Протягом якого терміну ця довідка вважається дійсною? Це потрібно звертатися в консультацію нарколога?

Відповіді на питання (1) 5

Лікарів згодні

Треба дізнатися причину - навіщо потрібна довідка. Якщо для придбання зброї, то вона видається на півроку. А потім необхідно збирати документи. При видачі такої довідки для виїзду за кордон документ буде дійсний від 3 до 6 місяців (залежить від регіону).

Якщо ж довідка потрібна для працевлаштування, то вона вважається дійсною протягом 1 року, оскільки через рік необхідно знову проходити комісію.

Як відомо, при оформленні водійських прав, порядок видачі медичної довідки наступний:

  • Здоровій людині до 55 років - на 3 роки;
  • Здоровій людині від 55 років - на 2 роки;
  • При наявності відхилення (незалежно від віку) - на 1 рік.

Отже, довідка від психіатра також буде діяти протягом зазначених періодів.

Pacient. info

З 16 лютого 2016 року в деяких випадках в ГИБДД не потрібно надавати медичну довідку для обміну водійського посвідчення. Детальніше про це Ви можете дізнатися в статті "Скасування медичної довідки при заміні прав".

14 лютого 2016Ізмененія ПДР

З 6 лютого 2016 року набувають чинності зміни правил дорожнього руху, розглянуті у відповідній статті.

Починаючи з цієї дати водій, керуючий автомобілем з розпізнавальним знаком "Інвалід", повинен мати при собі документ, що підтверджує інвалідність.

5 лютого 2016Лішеніе прав за борги

З 15 січня 2016 року водій, який має борги понад 10 000 рублів, може бути тимчасово позбавлений прав судовими приставами.

Керування автомобілем в період тимчасового позбавлення спричинить покарання у вигляді постійного позбавлення прав на термін до 1 року.

13 січня 2016Скідка на оплату штрафів ГИБДД

З 1 січня 2016 року водії можуть отримати знижку 50 відсотків при оплаті штрафів ГИБДД. Детальніше про це Ви можете дізнатися в статті "Знижка на оплату штрафів ГИБДД".

30 грудня 2016

В розділ бібліотека доданий новий документ - Федеральний закон "Про виконавче провадження".

11 грудня 2016

Медична довідка на водійське посвідчення (форма 083у). Отримання довідки в Рязані.

Добрий день, шановний читачу!

Сьогодні я хочу розповісти про те, Як отримати медичну довідку, необхідну для видачі або заміни водійського посвідчення (довідку за формою № 083 / у).

В общем-то нічого складного для отримання робити не потрібно. З Вашого боку будуть потрібні тільки відносно невеликі грошові витрати, які докладно описані в статті "Скільки коштує отримати права?" і, звичайно ж, дуже суттєві витрати часу, які будуть потрібні для відвідування декількох державних установ.

Порядок отримання довідки для водійських прав:

1. Відвідування наркологічного диспансеру.

2. Відвідування психоневрологічного диспансеру.

3. Отримання довідки в поліклініці або медичному центрі.

Увага! У 2010 році порядок отримання довідок змінився. Детальніше про те, як отримати медичну довідку, Ви можете дізнатися в статті "Медична довідка для водійського посвідчення в 2016 році".

1. Наркологічний диспансер Рязані

Адреса: Рязань, Скорбященський пр, д.8

Телефон: 44-15-15

У Рязані наркологічний диспансер знаходиться близько Скорбящінского кладовища. Прямо навпроти головної каплиці. Найкраще туди добиратися з вулиці Єсеніна (зупинка "Завод Сам"). Схема показана на малюнку нижче:

Найбільш хвилюючим питанням для всіх водіїв і кандидатів у водії, які йдуть отримувати медичну довідку в перший раз, є питання: "Що роблять в наркологічному диспансері?".

Не бійтеся, хоча наркологічний диспансер місце вельми своєрідне, нічого поганого Вам швидше за все не зроблять. Весь репертуар місцевих працівників зводиться до того, що спочатку Вам запропонують провести тест на вміст наркотичних речовин в сечі, а після отримання його результатів проведуть бесіду по темі: "А не алкоголік чи Ви, молода людина".

Більше в наркологічному диспансері нічого важливого робити не потрібно, окрім як чекати своєї черги.

2. Психоневрологічний диспансер Рязані

Адреса: Рязань, вул. Баженова, 24

Телефон: 72-22-13

Психоневрологічний диспансер знаходиться в районі Голенчіно. Туди можна дістатися пішки прямо від наркологічного диспансеру. До речі, це місце самостійно знайти досить проблематично, т. К. Більшість перехожих мають дуже смутні уявлення про диспансері і показують в різні боки.

Схема пішої прогулянки приведена на малюнку нижче:

Що роблять в психоневрологічному диспансері?

Не буду Вас розчаровувати і відкрию всю правду про це чудове місце. Там не роблять абсолютно нічого, тільки збирають Ваші гроші і виписують медичні довідки для водіїв, мисливців та інших особистостей "незвичайних" професій.

Хочу зазначити, що перш ніж видати медичну довідку, осіб чоловічої статі можуть відправити додатково до військкомату за якимись папірцями-довідками. Будьте до цього готові.

Отримання медичної довідки в поліклініці

З медичними довідками, які були отримані в наркологічному і психоневрологічному диспансерах, вирушаємо в поліклініку.

За традицією, що склалася, привожу схему проїзду до ТОВ Водій (там швидко роблять медичну довідку):

Все що потрібно зробити в цьому закладі, це пройти кількох лікарів, які представлені одним багатопрофільним фахівцем. Після цього Вам видадуть заповітну медичну довідку для отримання або заміни водійських прав.

В результаті на руках у нас повинна виявитися ось така ось папірець (природно, заповнена):

Увага! З 7 листопада 2010 року форму медичної довідки була змінена, і тепер довідка виглядає абсолютно по-іншому. Подробиці Ви можете знайти в статті "Нова медична довідка для техогляду".

На отримання медичної довідки може піти від декількох годин до декількох тижнів. Свого часу я отримав довідку за 3 дні. А Ви скільки часу витратили на отримання довідки? І зіткнулися Ви з якимись труднощами?

Удачі на дорогах!

Pddmaster. ru

Як отримати медичну довідку за новими правилами?

Медсправка без наркологічного і психоневрологічного диспансеру.

У минулому році Уряд РФ внесла зміни в закон "Про безпеку дорожнього руху", по частині регулювання медичних показань до допуску до керування ТЗ. Також раніше Міністерством охорони здоров'я (Наказ "№ 831н від 28.09.2010 року) була змінена єдина форма медичної довідки (форма 086 / у) і уточнено порядок її отримання для допуску до керування транспортним засобом. На жаль, для багатьох водіїв зміни до діючого законодавства обернулися на практиці великою складністю, для отримання в короткий термін медичної довідки. Пропонуємо Вам докладніше розібратися в ситуації.

Згідно з новим зразком водійських довідки і наказом Міністерства охорони здоров'я РФ, на новому бланку довідки з'явилася спеціальна графа для відміток щодо допуску до керування автомобілем, лікарями наркологами і психіатрами. Нагадаємо, раніше на медичній довідці подібні позначки були відсутні. Водії, як правило, для отримання медичної довідки для допуску до керування ТЗ, брали відповідні висновки з диспансерів та надавали їх в медичний заклад, який і оформляла водійську медичну довідку, в разі відсутності протипоказань наркологічного і психоневрологічного диспансеру.

Нова форма довідки для водіїв

Після вступу в силу наказу № 831н від 28.09.2010 року, була затверджена інша форма меддовідки для водіїв. Після цього у більшості водіїв з'явилися складнощі для отримання довідки нового зразка. Справа в тому, що співробітники ГИБДД, перестали приймати водійську довідку, на якій позначки нарколога і психіатра були зроблені в недержавних медичних закладах. 

Вся справа в тому, що Державтоінспекція буквально зрозуміла кілька пунктів в новій меддовідки (на підставі наказу Міністерства охорони здоров'я), які мають на увазі що позначки про допуск до керування до автомобіля, лікарі психіатри і наркологи (в пунктах 14 і 15) повинні робити лише в державних і муніципальних установах охорони здоров'я.

Насправді, в наказі Міністерства немає прямої заборони, проходити лікаря психіатра і нарколога, тільки в держустановах. Так згідно з нормами Міністерства охорони здоров'я РФ лікарі наркологи і психіатри можуть працювати в державних спеціалізованих медичних установах (наприклад, ПНД і Наркологічний диспансер). Тому Державтоінспекція і не приймала (і в багатьох місцях продовжують не брати) медичну довідку нового зразка з відмітками психіатра і нарколога, які були виконані не в держустановах. Але також наказ Міністерства дозволяє ставити водіям позначку про допуск, якщо лікар працює в складі профільного кабінету медичного закладу. А це означає, що законодавство не забороняє водіям отримувати позначки психіатра і нарколога, про допуск до керування транспортним засобом, проставлені в недержавних установах. 

ГИБДД вимагає позначки ПНД і наркологічного диспансеру

Але, не дивлячись на відсутність прямої заборони, складність з отриманням довідок для водіїв привела Медичний центр ТОВ "Медіс-Е" до Верховного суду РФ. Компанія просила суд визнати "пункти 14", "15" Єдиного зразка меддовідки, недіючими в частині використання слів "наркологічний диспансер (кабінет)," психоневрологічний диспансер (кабінет) ".

У позовній заяву медичний центр Медіс-Е вказав, що Єдиний зразок в "оспорюваної частини" не відповідає чинному законодавству Російської Федерації, оскільки передбачає можливість проведення медичного огляду громадян на предмет наявності протипоказань до керування транспортними засобами лише в державних і муніципальних установах охорони здоров'я. Тим самим порушується право заявника, який має ліцензію на здійснення відповідної медичної діяльності, здійснювати підприємницьку діяльність у цій сфері.

Верховний суд Росії в задоволення позовної заяви відмовив, пославшись на те, що наказ Міністерство охорони здоров'я не порушує чинні законодавство. Пункти 14 і 15 за своїм змістом не виключають можливість проведення медичного огляду водіїв (кандидатів у водії) транспортних засобів лікарями-психіатрами-наркологами, лікарями-психіатрами медичних організацій приватної системи охорони здоров'я, що мають ліцензію на здійснення медичної діяльності в частині надання відповідних робіт (послуг) .

Що це означає відповідно до законодавства?

Згідно з наказом № 831н від 28.09.2010 року, згідно з рішенням Верховного суду РФ від 15 листопада 2011 року № ГКПІ11-1646, будь-який водій не зобов'язаний звертатися в державні психоневрологічні і наркологічні диспансери для проставлення відміток про допуск до керування автомобілем (відмітки ставляться в пунктах 14 і 15). Такі позначки водій може отримати в будь-якому комерційному медичному центрі, яке має ліцензію на організацію кабінету психіатра і нарколога.

Що робити якщо в ГИБДД вимагають позначки психіатра нарколога, які повинні бути зроблені в державних установах?

Згідно з чинним законодавством, Державтоінспекція не має права вимагати з водіїв обов'язкового проходження ПНД і наркологічного диспансеру, які є державними установами. Ви маєте право пройти медичний огляд нарколога і психіатра в будь-якому комерційному медцентрі, який має на це відповідні дозвіл.

Якщо Ви зробили медичну довідку в комерційному медцентрі (в тому там же числі пройшли лікаря психіатра і нарколога), але ГИБДД відмовляється приймати подібну довідку, то обов'язково звертайтеся зі скаргою в Прокуратуру, посилаючись на постанову Верховного Суду РФ. В іншому випадку звертайтеся зі скаргою в судовий орган.

Якщо Ви думаєте, що простіше виконати вимогу МВС, то це не так. Погоджуючись з незаконною вимогою ГИБДД, Ви сприяєте недотримання владою чинного законодавства на території Росії. Пам'ятайте, що будь-які порушення прав необхідно оперативно припиняти, і вживати відповідних заходів. Тільки таким чином можна домогтися у всіх областях суворого дотримання правових норм.

Правда варто відзначити, що для того, щоб Державтоінспекція прийняла у Вас медичну довідку нового зразка, з відмітками психіатра і нарколога, проставлені в комерційному медичному центрі, необхідно разом з довідкою додати копію ліцензії медустанови і копію додатка до ліцензії, де зазначено, що даному медцентру дозволено надавати послуги, в рамках кабінету психіатра і нарколога.

На який термін видається водійська медична довідка?

Ще один найпоширеніший питання серед більшості водіїв. Нагадаємо, що 12 квітня 2012 року Міністерство охорони здоров'я випустила наказ від 12 квітня 2011 № 302Н, який встановив нові терміни дії медичних довідок для водіїв. Нагадаємо, що раніше до цього наказу водійська довідка діяла 3 роки. Згідно з новим положенням, у відповідність з додатком №2 до наказу Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку РФ (12.04.12), термін дії медичних довідок встановлено 2 роки. Тому будь-який водій зобов'язаний проходити медичний огляд 1 раз в 2 роки.

Увага!!!  На даний момент, багато автошколи і Державтоінспекція не приймають меддовідки, які були видані більше 1 року тому, не дивлячись на те, що термін дії медичних довідок для водіїв складає 2 роки. Вся справа в тому, що відмітка психіатра і нарколога діє 1 рік з моменту проходження медичного огляду. У зв'язку з тим, що відмітка психіатра і нарколога проставляється на єдиному бланку медичної довідки, закінчення терміну відміток психіатра і нарколога веде до недійсності меддовідки, яка була видана на 2 роки.

Які протипоказання встановлені для допуску до керування автомобілем?

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я РФ №302н від 12.04.2012 року, встановлено граничний перелік норм і відхилень, за якими можливий допуск до керування транспортними засобами. Варто зазначити, що для кожної категорії автотранспортних засобів, перелік протипоказань за станом здоров'я має деякі відмінності. Детальніше про це читайте тут.

У яких випадках необхідно надавати водійську медичну довідку?

Згідно з чинними законодавчими нормами, водій надає медичну довідку при отриманні посвідчення водія вперше, або після закінчення терміну позбавлення прав. Також меддовідки надається в разі заміни та втрати, водійських прав. Більш, докладніше про те, в яких випадках надається медична довідка можна прочитати тут.

1gai. ru

Перераховані в списку захворювання пов'язані з неможливістю безпечного водіння, або з ймовірністю погіршення при водінні. В окремих випадках ви все ж зможете отримати документи, але з зауваженням про обмеження.

Медична довідка. перша передача

Якщо претендент на отримання прав числиться на обліку в наркодиспансері, довідка не може бути видана. Але при знятті з обліку по закінченні 5 років після припинення зловживань алкоголем і наркотиками це обмеження знімається.

Медичне свідоцтво надається терміном на 2 роки. Однак насправді найчастіше вона знову потрібно тільки через 10 років при заміні прав. Оновлювати довідку кожні 2 роки необхідно лише професійним водіям.

Проголосуйте, будь ласка, в опитуванні:

Питання та відповіді

Питання 1: Мені потрібно зробити довідку від нарколога для отримання водійських прав. Зараз я живу в Саратові, а права буду отримувати в Москві. Всіх інших лікарів теж планую проходити в столиці. Де мені краще проходити нарколога?

Відповідь: Ви можете зробити обстеження в Саратові. Довідка подібного роду буде діяти на всій території Російської Федерації.

Питання 2: Нещодавно я вийшла заміж і змінила своє прізвище. Чи потрібно мені заново отримувати медичну довідку, коли я піду їх міняти? Скільки коштує така довідка?

Відповідь: У вашому випадку повторно отримувати довідку не потрібно.

Питання 3: У цьому році закінчується термін дії моїх водійських прав. Скажіть, чи потрібно мені буде в черговий раз проходити лікарів і отримувати медичну довідку?

Відповідь: Так, ви повинні будете пройти цю процедуру.

Питання 4: У мене серйозні проблеми зі слухом. З цієї причини мене навіть в армію не взяли. Скажіть, чи можуть на медкомісії мені відмовити в отриманні водійських прав?

Відповідь: Якщо ваші проблеми зі здоров'ям будуть серйозними, то лікар вкаже про це в ув'язненні. На цій підставі вам можуть відмовити у видачі посвідчення водія.

Питання 5: Коли я проходив лікарів для отримання довідки на права, лікар вказав, що з моїм зором я повинен їздити в окулярах або в лінзах. Скажіть, в якому вигляді я повинен буду робити фотографію на права?

Відповідь: Ви можете сфотографуватися в лінзах або навіть без них, це не критично. Головне, при водінні не забувайте вдягати окуляри або лінзи.

Питання 6: Мене рік тому позбавили водійських прав в суді. Через місяць повинні повернути. Чи потрібно мені буде пройти лікарів і отримати довідку?

Відповідь: Якщо термін дії прав не підійшов до кінця, тоді медкомісію проходити не потрібно.

Питання 7: Зараз проходжу лікарів для отримання водійських прав. Прийшов до психіатра, а мені сказали, що потрібно зробити обов'язково електроенцефалограму (ЕЕГ). Скажіть, це законно просити?

Відповідь: Так, лікар за новими правилами повинен переглянути вашу електроенцефалограму. Зробити її можна у державній або приватній клініці. Вартість складає приблизно 500-1000 рублів.

Питання 8: Нещодавно на роботі я позбувся одного ока. Другим все прекрасно бачу і досить добре виходить водити машину. Скоро мені потрібно буде поміняти водійські права. Чи потрібно мені буде проходити медкомісію.

Відповідь: Так, вам обов'язково потрібно буде пройти лікарів і отримати медичну довідку. З вашою проблемою, швидше за все вам не підпишуть довідку.

Питання 9: Скоро мені потрібно буде міняти водійські права і отримувати довідку. Але я вчуся в іншому місті. Чи може мій чоловік замість мене взяти у лікарів всі потрібні документи по копії мого паспорта?

Відповідь: Ні, не може. Ви повинні особисто пройти кожного лікаря і отримати висновок.

Питання 10: Я перебуваю на обліку у психіатра в диспансері. Чи можна при отриманні довідки не йти в диспансер? Просто якщо я туди піду, мені швидше за все і права не видадуть.

Відповідь: Огляд у психіатра є обов'язковим. Якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров'ям, водійське посвідчення вам не дадуть.

Відповіді на запитання та коментарі

ГостьТатьяна1 місяць 12 днів назад

У листопаді місяці проходили нарколога та психіатра, зараз йду вчитися на права, а потрібно їх проходити. мені як вчинити?

0

Zakonznaem. ru

МЕДОГЛЯД ЛІКАРЯ психіатр-нарколог З ОТРИМАННЯМ ДОВІДКИ | ЧОКНБ

Ця інформація призначена для тих відвідувачів,

Кому необхідно, з тих чи інших обставин,

Отримати довідку від нарколога

Процедура отримання довідки проходить в умовах поліклініки (тел. 775-12-08) та складається з двох етапів: перевірка даних паспорта відвідувача по базі даних про факт диспансерного обліку або профілактичного спостереження відвідувача в умовах нашої поліклініки. Другий етап: медичний огляд лікаря нарколога з метою виявлення наркологічного розлади. 

Відвідувачі, які не мають громадянства Російської Федерації (зокрема, з метою його отримання) проходять медогляд в умовах відділу експертизи (тел 775-12-74) або наркологічного кабінету Металургійного району (тел. 731-37-07). 

Жителі м Челябінська , з паспортної реєстрацією в Ленінському, Калінінському, Курчатовський, Радянському, Тракторозаводском і Центральному районах проходять медогляд лікаря психіатра-нарколога і отримують довідку в поліклініці лікарні за адресою: м Челябінськ, вул. 40 років Жовтня, 32. Особи старше 18 років - в дорослому службі, через вікна довідки першого поверху. Неповнолітні - на другому поверсі поліклініки в 24 кабінеті (в дитячо-підліткової службі). Зареєстровані в металургійному районі (в тому числі і неповнолітні) проходять медогляд і отримують довідку в районному наркологічному кабінеті за адресою: вул. Сталеварів, 72 (тел. 731-37-07).

Реєстрація в паспорті повинна бути давністю не менше 6 місяців.

Неповнолітньому при відсутності паспорта необхідно надати свідоцтво про народження і паспорт одного з батьків, де він вписаний.

Іногородні громадяни і громадяни, які мають реєстрацію в місті Челябінську менш 6 місяців  Для проходження у нас медогляду повинні надати довідку про факт спостереження або відсутності такого від нарколога за місцем постійної або попередньої прописки.

У нашій поліклініці можна отримати довідку без звернення до нарколога за місцем постійної або попередньої реєстрації в разі проходження медогляду на право керування транспортним засобом категорії А, В і С після додаткового дослідження. 

Увага!!! Для проходження медогляду на право керування транспортним засобом категорії Е і Д, а так само на право володіння зброєю надання довідки від психіатра-нарколога за місцем постійної або попередньої реєстрації обов'язково.

Для громадян, які отримують ліцензію на зброю, авіаційного персоналу, громадян, які приймаються на роботу безпосередньо пов'язану з рухом поїздів і маневровою роботою,  крім медичного огляду законом передбачено обов'язкове обстеження на психоактивні речовини (ФЗ від 13.07.2016 № 230). Вартість послуги позначена в прейскуранті під назвою "Медичний огляд окремих категорій громадян".

Відповідно до вимог Федерального закону від 23 лютого 2013 року № 15-ФЗ "Про охорону здоров'я громадян від впливу навколишнього тютюнового диму та наслідків споживання тютюну" і внутрішнього наказу № 123-пп від 30 травня 2013 року   Куріння відвідувачів і працівників лікарні на її території і в будівлях заборонено.

СПИСОК ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА БЕЗКОШТОВНЕ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ
У ЛІКАРЯ психіатр-нарколог

Герої Соціалістичної Праці та повні кавалери ордена Трудової Слави

Герої СРСР, РФ і повних кавалерів ордена Слави

Інваліди ВВВ та інваліди 

Oknb74.ru

Довідка від нарколога, її необхідність і термін дії

Вирішуючи, де отримати довідку від нарколога в Москві, можна відправитися в наркологічний диспансер за місцем прописки, або швидко пройти огляд у нарколога в платній столичній клініці, не витрачаючи дорогоцінний час на простоювання в нескінченних чергах. Просто купити довідку від нарколога не має сенсу, так як такі документи перевіряються, сам огляд проходить швидко, а довідка видається всім, крім наркозалежних громадян, що стоять на обліку в столичному наркологічному диспансері.

Необхідність довідки від нарколога

Зараз отримання довідки від нарколога розглядається як базовий медичний документ, без якого не проходить жоден медогляд, жодна медична комісія. На нашому медичному порталі представлена ​​форма такої довідки, яку ви можете швидко завантажити, а даний медичний документ буде потрібно в наступних випадках:

  • Для отримання водійського посвідчення, при оформленні санітарної книжки, у випадках вступу до ВНЗ.
  • При бажанні усиновити дитину знадобиться довідка для обох подружжя, які розглядаються в якості потенційних батьків.
  • У разі надходження на державну чи муніципальну службу дана довідка стане підставою для отримання результатів медогляду.

Незважаючи на значну вартість довідки нарколога, від даного документа не відмовляється ні одна інстанція, яка проводить медогляд на підставі розпоряджень МОЗ. Так як термін дії довідки від нарколога значний, її можна оформити завчасно, ще на етапі планування медогляду.

Методика отримання довідки від нарколога та її вартість

Якщо ви шукайте, де купити медичну довідку від нарколога, не забувайте, що всі наркологічні диспансери пов'язані в єдину базу, тому навіть в приватних акредитованих клініках стоять на обліку у нарколога громадяни отримати таку довідку не зможуть. Уточнюючи, де взяти довідку від нарколога, пам'ятайте про терміни її оформлення, від яких істотно залежить і кінцева вартість медичного документа:

  • Дізнаючись, скільки коштує довідка від нарколога в муніципальній поліклініці, поцікавтеся цінами на біохімічний аналіз крові, в результаті якого визначаються наркотичні речовини в крові.
  • Скільки дійсна довідка від нарколога, вам відповість фахівець вже безпосередньо в момент отримання довідки.
  • У державних поліклініках на отримання довідки піде чимало часу в силу складності біохімічного аналізу, нерідко для отримання його результатів потрібні одна-два тижні.
  • У платних клініках біохімічний аналіз робиться в день звернення завдяки новітнім реактивів, а після отримання результату вже можна йти на прийом до нарколога.
© ГдеСправка. ru, 2012-2016

Gdespravka. ru

Скільки коштує медична довідка на права?

Хочеться дізнатися в яку суму обійдеться Водійські меддовідки ?

DarLife 3 роки тому

З квітня 2012 року в силу вступив Наказ Міністерства охорони здоров'я РФ від 12 квітня 2011 № 302 н. З цього моменту медогляди проводяться за новими правилами. Якщо до квітня 2012 року транспортна комісія коштувала близько 500 рублів (без урахування психіатричного і наркологічного оглядів), то зараз медичний огляд на право керування транспортними засобами значно змінилося в ціні.

У моєму випадку, коли працевлаштувався водієм, за медичний огляд заплатив 1800 рублів без урахування довідок від психіатра і психіатра-нарколога, які стоять окремо по 153 рубля. Вартість медичної довідки на право керування транспортними засобами приблизно така ж.

Щоб дізнатися точну вартість медогляду, слід безпосередньо звернутися в реєстратуру профотделенія, які створені і діють в поліклініках вашого населеного пункту.

Автор обрав цю відповідь лучшімв ізбранноессилкаотблагодарітьДа, приблизно правильна цінова (+ -) інформація.- 3 роки тому комментіроватьPutno 3 роки тому

Особисто я робив за 1500 рублів приблизно, але це ще залежить від регіону де ви робите і в якій організації: в лікарні (державної) або в який-небудь приватній поліклініці. У приватників все робиться звичайно швидше, гроші дав і все, за день готове. А ось в лікарні що небудь не сподобатися і все, як у мене було, по серцю забракували і робив я її там 3 місяці. Мало не щотижня туди ходив.

комментіроватьnatla 3 роки тому

На липень 2012 року вартість медогляду для отримання водійського посвідчення в моєму регіоні (Сибір) становить 450 рублів + потрібно ще додатково пройти платний огляд у нарколога і психіатра, а це 110 рублів за відвідування цих двох фахівців.

комментіроватьМетаморф 3 роки тому

Мінімальна вартість отримання водійських мед довідки в місті Москва, яку я тільки зміг знайти - це 500 рублів. Якщо у вас немає ніяких пільг.

Цю саму довідку я отримував лише сьогодні. Так, що відомості найсвіжіші.

в ізбранноессилкаотблагодарітьolegatorl У Вас, швидше за все, "липова" довідка, яку не пропустить ДАІ, таких цін у Москві давно вже немає (((- 3 роки тому метаморф У зв'язку з тим, що ці довідки видають на три роки, я цієї медкомісією користуюся вже велика кількість років. І попередню мед. довідку отримував там-же. У ГИБДД ніколи ніяких проблем не було. До речі. Довідки з диспансерів там не потрібні. А це ще економія. І є пільги. Свою довідку я взагалі отримав за 250 рублів. - 3 роки тому метаморф І недалеко від того місця, є інша медкомісія за 800 рублів. Але я туди не ходив, нічого про неї сказати не могу.- 3 роки тому olegatorl о, як здорово, адресу не дасте? - 3 роки тому метаморф метро Динамо. Ул Марини Раскової д 1. Детальніше - ось їх сайт: там які документи потрібні, ціни, та інше. На сторінці "Контакти" навіть схема проїзду указана.- 3 роки тому olegatorl Спасибі, а там потрібні довідки від психіатра і нарколога? - 3 роки тому метаморф Ні.- 3 роки тому метаморф Єдине, що бажано їхати в будні і вранці. Народу дуже багато. Але все одно черга рухається дуже бистро.- 3 роки тому DarLife До відома: довідки за формою 083 / у (для ГИБДД), які видає вказане за посиланням установа, вважаються недійсними, тим більше без висновку психіатра і нарколога. І якщо прокуратура зацікавиться, то все раніше видані довідки анулюються, слідом - будуть визнані недійсними водійські посвідчення. Так що купують такі мед. довідки сильно ризикують. У Росії зараз діють мед. довідки єдиного зразка, затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я РФ від 28 вересня 2010 № 831н. Тому звертайте на це увагу, коли купуєте довідку для ГИБДД. І вартість її не 500 рублів, а набагато више.- 3 роки тому olegatorl метаморф Спасибі, правда Ваша оказалась.- 3 роки тому всі коментарі (ще 5)

Bolshoyvopros. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->