Ліки Колме інструкція із застосування | Alkostop.info

Головна » Наслідки

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Ліки Колме інструкція із застосування

Краплі від алкоголізму Колме: інструкція із застосування

Інструкція по застосуванню препарату Колме говорить про те, що його дія спрямована на лікування алкогольної залежності. Прийом медикаменту сприяє швидкому відновленню нормальної життєдіяльності внутрішніх органів після тривалих запоїв. Його часто використовують для профілактики рецидивів алкоголізму.

Ліки проводиться вже відносно тривалий час. Його зазнало на собі величезну кількість людей, які страждають на алкогольну залежність. Відгуки Колме має переважно позитивні. Пацієнти відзначають, що за допомогою даного засобу змогли побороти шкідливу звичку без особливих зусиль за досить короткий період.

Колме є порятунком для людей, які бажають позбутися алкоголізму.

Інструкція описує фармакологічна дія медикаменту - блокування метаболізму етанолу в організмі людини. Тобто при вживанні спиртних напоїв у хворого не виділяються ферменти, які повинні їх розщепити. Це викликає сильне токсичну дію на організм, внаслідок чого у людини виникає маса неприємних симптомів. Згодом у пацієнта на психологічному рівні встановлюється огиду від алкоголю.

Рекомендації щодо застосування

Вживання Колме призначає нарколог після ретельного комплексного обстеження пацієнта. По ходу діагностики лікар з'ясовує ступінь розвитку алкоголізму, загальний стан здоров'я людини, його бажання боротися з недугою. Якщо пацієнту психологічно важко позбутися залежності, але він цього сильно хоче, йому додатково призначається психотерапія. При вживанні Колме слід дотримуватися наступних рекомендацій від фахівців:

 • Повністю відмовитися від шкідливих звичок. Одночасне вживання ліків і спиртних напоїв може привести до летального результату. Також необхідно відмовитися від прийому лікарських засобів, що містять в своєму складі етиловий спирт. Відгуки щодо застосування Колме говорять про те, що куріння перешкоджає лікуванню алкоголізму і викликає негативні наслідки.
 • Приймати ліки строго призначеної дозуванні. Форма випуску - краплі для прийому всередину. Дозування визначає фахівець для кожного хворого індивідуально. Прийом ліки здійснюють два рази на добу по 12-25 крапель. Перевищення дози споживаного ліки загрожує серйозними порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту і нервової системи.
 • Дотримуватися встановленого режиму. Лікар кожній людині розписує графік прийому кошти. При його дотриманні, хворий швидше йде на поправку. Будь-які відхилення від графіка по застосуванню Колме можуть вплинути на результат лікування алкогольної залежності. Якщо людина не правильно бере краплі, то вони йому можуть ще більше нашкодити.

Інструкція по застосуванню препарату також свідчить про те, що він протипоказаний вагітним і годуючим грудьми. Жінкам, які перебувають в положенні і в період лактації, боротьбу з алкоголізмом краще проводити іншим способом, без вживання даного медикаменту.

Коли не можна пити краплі Колме

Є випадки, коли лікарі не рекомендують вживання ліків цього типу для лікування алкогольної залежності та профілактики рецидивів. До них відносяться:

 • Серйозні захворювання серцево-судинної системи. Існує велика ймовірність виникнення ускладнень при прийомі медикаменту - тахікардія, аритмія, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда тощо.
 • Проблеми з роботою дихальної системи. В цьому випадку, при вживанні препарату, може виникнути параліч легенів. Також є ймовірність прояву нападу астми. Все може закінчитися передчасною смертю хворого внаслідок задухи.
 • Порушення функцій органів травної системи. Препарат не варто вживати людям при цирозі печінки, панкреатиті, жовчнокам'яній хворобі, виразці шлунка і кишечника, гастриті інше. Це загрожує виникненням серйозних ускладнень в роботі травної системи, усунення яких вимагає хірургічного втручання.

Краплі також не рекомендується пити людям, у яких є індивідуальна непереносимість хоча б одного компонента, що входить до їх складу. Є ймовірність прояву гострих алергічних реакцій, що супроводжується важким станом хворого.

Побічна дія

Інструкція ліки також вказує на можливі негативні прояви при лікуванні алкоголізму даними способом. Побічні дії медикаменту:

 • З боку шлунково-кишкового тракту - нудота, блювота, порушення стільця, біль в животі, відрижка, неприємний присмак у роті. У хворого може підвищитися або навпаки пропасти апетит. Людина може полегшити свій стан, правильно харчуючись і вживаючи достатню кількість мінеральної, негазованої води в день.
 • З боку нервової системи - швидка стомлюваність, порушення сну, рясне потовиділення, мігрені, запаморочення. Можлива втрата свідомості, погана орієнтація в просторі. Частими бувають скарги на пам'ять, увагу, концентрацію, галюцинації різного роду (зорові, слухові, тілесні). Людина може бути дратівливим і грубим, говорити невиразно і метушливо.
 • З боку серцево-судинної системи - зниження артеріального тиску, перебої в серці, почастішання пульсу, шум у вухах, оніміння кінцівок. Хворий може скаржитися на брак кисню, йому важко дихати і розмовляти.

При одночасному вживанні алкоголю і даного засобу є велика ймовірність прояви гіперемії шкірних покривів. Побічні дії, спровоковані прийомом препарату, знімають за допомогою введення в організм пацієнта антигістамінних лікарських засобів. Також практикують симптоматичну медикаментозну терапію. У випадках, коли побічні ефекти від даного засобу яскраво виражені, і людина перебувати у важкому стані від його прийому, хворому призначають іншу терапію.

Як переноситься ліки

Відгуки про даний препарат свідчать, що позитивний результат від лікування спостерігається практично відразу. Якщо у пацієнта немає протипоказань до прийому ліків, тоді препарат переноситься добре. Краплі можуть викликати неприємні відчуття в області підшлункової залози, печінки, шлунка і кишечника у випадках, коли вони прийняті натщесерце або разом з важкої, сильно калорійною їжею.

При повній відмові від спиртних напоїв, правильному прийомі лікарського засобу, дотримання дієти, організованому режимі роботи, відпочинку і сну, у пацієнта відзначається:

 • Полегшення загального стану організму. У людини поліпшується самопочуття, неприємні симптоми зникають, спостерігається приплив сил. Також у нього виникає бажання займатися творчістю, спортом, саморозвитком. Відгуки багатьох пацієнтів, які пройшли курс лікування із застосуванням даного засобу, говорять про те, що у них завдяки нормалізації роботи всіх систем організму налагодилася особисте життя. Вони поглянули на свою сім'ю під іншим ракурсом. Багато хто не могли зрозуміти самих себе, як вони стільки часу пили, гробили своє здоров'я і не приділяли час своїм близьким людям, подружжю, дітям, батькам.
 • Повна відраза від будь-яких спиртних напоїв. Після проходження курсу лікування медикаментом у пацієнта на підсвідомому рівні складається негативне мислення про споживання алкоголю. У людини можуть виникнути неприємні відчуття тільки при згадці спиртних напоїв в повсякденній мові чи при їх вигляді. Пацієнт забуває про те насолоді, яке раніше відчував при прийомі алкоголю. Але він чітко пам'ятає про всі хворобливі симптоми, які проявляються, коли він знову починає пити спиртне.

Відгуки про даний препарат мають позитивний характер, так як медикамент дійсно допомагає позбутися від алкогольної залежності. Багатьом людям медикамент допоміг повернутися до нормального життя, зберегти посаду, сімейний і соціальний статус. Препарат переноситься без виникнення неприємних відчуттів при дотриманні всіх рекомендацій фахівців.

Захист від рецидивів

Для того щоб людина не зірвався і не повернувся до минулого алкогольної життя, йому призначають прийом препарату Колме Лайт. Медикамент допомагає людям зі слабкою силою волі і нестійкою психікою боротися зі шкідливою звичкою на належному рівні. Відгуки пацієнтів після його прийому говорять про наступне:

 • Допомагає нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту. Хворих перестає морити печія, гикавка, відрижка. Їх більше не турбують ні діарея, ні запори. Також зникають неприємні відчуття в животі - болі, кольки, бурчання, повертається нормальний апетит, з'являється відрази до нездорової їжі.
 • Сприяє швидкому фізичному відновленню. Колме Лайт має в складі достатню кількість життєво важливих вітамінів, які допомагають організму зміцніти після тривалих запоїв. Після прийому кошти поліпшується робота імунної системи.

Колме Лайт не рекомендується вживати людям, які мають серйозні проблеми з обміном речовин. Засіб призначають приймати після проходження лікування від алкогольної залежності. Тривалість закріплення досягнутого результату - 1 місяць. Після чого рекомендується пройти повторне медичне обстеження. Відгуки про даний засобі також позитивні, так як воно не викликає побічних дій.

Аналоги препарату для лікування алкоголізму

У сучасній фармакології є велика кількість лікарських засобів, за допомогою яких можна боротися із залежністю від шкідливої ​​звички. Аналоги Colme:

 • Дісульфірам. Лікарський засіб, що часто застосовують в сучасній медицині для боротьби зі зловживанням спиртних напоїв, а також профілактики запоїв. Медикамент допускається приймати тільки після того, як алкоголь повністю виведений з організму хворого і зняті всі симптоми інтоксикації.
 • Пропротен-100. Даний препарат допомагає знизити тягу до вживання алкоголю, а також боротися з депресивним станом, викликаним зловживанням спиртними напоями. Його дія спрямована на блокаду виділення ферментів, які беруть участь у метаболізмі етанолу і на відновлення нормальної роботи нервової системи.

Є й інші аналоги препаратів, за допомогою яких можна боротися з алкогольною залежністю. Найпопулярнішими з них є - Еспераль, Тетурам, Метадоксил. Всім слід знати про те, що ніякі аналоги медикаментів не допоможуть в лікуванні алкоголізму, якщо пацієнт не має бажання позбутися шкідливої ​​звички. Підмішування в їжу не принесе хорошого результату, так як залежність від шкідливої ​​звички є психологічною проблемою.

Підбиваючи підсумки

Застосування будь-яких медикаментів для лікування алкоголізму повинне проводитися під строгим наглядом нарколога. Самостійно призначати прийом лікарських засобів небезпечно для здоров'я. Це може привести до наступних ускладнень:

 • Гостра інтоксикація організму. Медикаменти, дія яких спрямована на блокаду вироблення ферментів, що беруть участь у метаболізмі етанолу, а також їх аналоги, при неправильному вживанні можуть викликати сильне отруєння. Наслідки цього - серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту, імунної та серцево-судинної систем.
 • Прояви алергічних реакцій з нападами задухи, судом по всьому тілу, тремором кінцівок і т. Д. Передозування препарату може призвести до смерті хворого за досить короткий період.

На даний момент існує безліч різних способів лікування алкогольної залежності. Згідно зі статистикою ефективна боротьба зі шкідливою звичкою відбувається в стінах медичного центру спеціального призначення під суворим наглядом фахівців. В умовах стаціонару у пацієнтів є більше шансів кинути пити. Будинки виникає безліч спокус, з якими багатьом людям важко впоратися. У медичному центрі проводиться лікування лікарськими препаратами, а також психотерапія.

Всі матеріали нашого сайту призначені для тих, хто піклується про своє здоров'я. Але ми не рекомендуємо займатися самолікуванням - кожна людина унікальна, і без консультації лікаря не можна застосовувати ті чи інші засоби і способи. Будьте здорові!

Alcogolizm. com

Як застосовувати Колме - інструкція

Колме: інструкція із застосування та інструкція. Застосування Колме, препарату, який допомагає боротися з алкогольною залежністю, можливе лише за згодою лікаря.

Назва англійською мовою препарату: COLME

Виробник: FAESFARMAS. A. вироблено LaboratoriosVITORIAS. A

Фармацевтична група: Засіб для лікування алкогольної залежності

Умови продажу в аптеках: Препарат відпускають за рецептом лікаря.

Дата реєстрації: 26 березня 2010

Номер реєстрації: П№011263 / 01

Актуалізація: Інформація надана «Відаль», довідником лікарських засобів.

Остання актуалізація опису 21.02.2016

Категорії: Алкогольна залежність

Аналоги в інших групах: КарбамазепінАкрі таблетки 0.2 г, Мексидол, лимонна кислота + бурштинова кислота, Лідевін. Краще все-таки Колме.

Фармакокінетика. Чи не надані дані фармакокінетики (як в організм препарат проникає, проходить по тканинах; чи може в них накопичуватися і в яких кількостях, як з організму виводиться) препарату Колме.

Міжнародна непатентована назва діючої речовини - головна інформація про лікарський препарат. Як правило, ліки з аналогічним діючою речовиною випускаються під різними торговими назвами, тобто це одне і те ж ліки, але випущене різними виробниками. МНН дає можливість експертам зорієнтуватися у великій кількості ліків, які є на фармацевтичному ринку. МНН препарату Колме - ціанамід.

Форма випуску Колме

Краплі для внутрішнього прийому у вигляді безбарвного прозорого розчину зі слабким запахом етиловою кислоти. В 1 краплі препарату 3 мг цианамида, в 1 мл - 60 мг цианамида. Інша форма: таблетки. Інструкція по застосуванню додається.

Інші складові: оцтова кислота, сорбінова кислота, ацетат натрію, дистильована вода.

Випускається в 15 мл ампулах темного скла в комплекті з крапельницею. Пластикові піддони. Картонні пачки.

Фармакологічна дія Колме

Засіб для лікування алкогольної залежності. Дія обумовлена ​​блокадою альдегіддегідрогеназу, які беруть участь у метаболізмі етанолу. Блокада даного ферменту призводить до збільшення концентрації ацетальдегіду - метаболіту етанолу, що викликає негативні відчуття (в тому числі припливи до обличчя крові, нудота, задишка, тахікардія), що роблять після прийому препарату надзвичайно неприємним вживання алкоголю, і призводять до рефлекторного умовно відрази до запаху і смаку спиртних напоїв.

Сенсибілізаційна дію на алкоголь цианамида проявляється раніше, через 45-60 хвилин, триває близько 12 годин, в порівнянні з дією дисульфіраму. Ціанамід на відміну від дисульфіраму не має гіпотензивний ефект і має власну низьку токсичність. Ціанамід має велику специфічність дії: він на відміну від дисульфіраму блокує лише альдегіддегідрогеназу і на інші ферменти не впливає, особливо на допамінбетагідроксілазу.

Ступінь дозування Колме

Призначають препарат після ретельного обстеження пацієнта. Йому повідомляють ймовірні ускладнення і наслідки проведеного лікування. Не можна давати п'яному препарат. Краплі Колме приймають за наступною схемою.

Можна приймати Колме всередину по 36-75 мг (2 рази / добу по 12-25 крапель з інтервалом між прийомами 12 годин). Пити Колме необхідно за індивідуальним рецептом. Тривалість курсу і тривалість прийому індивідуальні. Курс лікування краще не переривати, але приймати довго теж небезпечно: може з'явитися звикання.

Для дозування необхідно розкрити ампулу з розчином речовини і вилити у флакон, вкладений в упаковку, вміст ампули. На флакон необхідно надіти крапельницю. Флакон при зберіганні потрібно щільно закривати.

Передозування Колме

Чи не описані симптоми передозування. Можливі наслідки: посилення побічних дій.

Лікування: промити шлунок; проводять при необхідності симптоматичну терапію, яка направлена ​​на підтримку функції печінки, серцево-судинної та дихальної систем; регулювання гематокриту. Серйозніші наслідки вимагають кваліфікованого медичного втручання.

Лікарська взаємодія

Одночасне використання Колме з ізоніазидом, метронідазолом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегиддегидрогенази здатне посилити реакцію на споживання алкоголю (цих комбінацій потрібно уникати).

Між використанням дисульфіраму і застосування Колме необхідно робити перерва не менше 10 днів.

Не сумісний Колме з препаратами альдегідної групи (продукти хлоралу і паральдегід).

Вельми значима інформація, на яку звертають не завжди належна увага при прийнятті ліків: при прийомі двох і більше препаратів, вони можуть або посилювати, або послаблювати дію один одного. У першому випадку ризикуєте викликати передозування або отруїтися, у другому - не отримаєте від препарату бажаного ефекту

Лактація і вагітність

Препарат протипоказаний до використання при вагітності і під час лактації (вигодовування грудьми).

Багато ліків здатні негативно впливати на ембріон або плід і привести в підсумку до пороків розвитку ненародженої дитини. Прийняті препарати потрапляють з молоком матері в організм немовляти і на нього діють. Тому жінкам, які годують і вагітним жінкам необхідно з великою обережністю поставитися до використання ліків.

Побічна дія та наслідки

Рідко: відчуття втоми, висипання на шкірі, сонливість, транзиторний лейкоцитоз, шум у вухах.

Препарат добре переноситься, якщо хворий не споживає алкоголь.

Вживання алкоголю і Колме несумісне.

Реакція на алкоголь: можливі при одночасному прийомі алкоголю виражена гіперемія шкірних покривів, нудота, відчуття пульсації в голові і шиї, тахікардія, слабкість, утруднення дихання, підвищене потовиділення, нечіткість зору, болі в грудях. У найважчих випадках: зниження артеріального тиску, блювання, коллаптоіодное стан, пригнічення дихання. Ступінь прояву їх тяжкості залежить від кількості прийнятого алкоголю та дози препарату. Проводять у важких випадках симптоматичну терапію, яка направлена ​​на підтримку функцій серцево-судинної і дихальної систем, введення антигістамінних препаратів.

Майже всі ліки мають побічні ефекти. При одночасному вживанні Колме і алкоголю теж. Найчастіше це відбувається при прийомі в максимальних дозах ліків, при використанні протягом довгого часу ліки, при прийомі кількох ліків. Можлива індивідуальна непереносимість даного речовини. Це може викликати серйозні наслідки, тому якщо лікарський препарат викликає побічна дія, необхідно припинити його прийом і звернутися до експерта.

Умови заощадження Колме

Список Б. Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 градусів за Цельсієм. Термін придатності - 2 роки.

Чи не застосовуйте ніколи ліки з минулим терміном придатності. У кращому випадку ці ліки не допоможуть, а в гіршому - завдадуть шкоди.

Показання до використання

 • Профілактика рецидивів після лікування хронічного алкоголізму;
 • Лікування хворих на туберкульоз на хронічний алкоголізм.

Увага! Не можна призначати собі препарат, користуючись цією інформацією. Така дія лікарських засобів дуже індивідуально, і призначати їх може тільки лікар.

Протипоказання:

 • Захворювання дихальної системи;
 • Важкі захворювання серцево-судинної системи;
 • Важкі захворювання печінки;
 • Захворювання нирок, які супроводжуються порушенням функції;
 • Лактація (грудне вигодовування);
 • Вагітність;
 • Збільшена чутливість до препарату.

Спосіб застосування та курс лікування

Додавати в алкоголь препарат не слід. Чи можна додавати в гарячу їжу? Теж немає. Препарат Колме повинен використовуватися тільки при спостереженні лікаря і не без відома хворого на проведення терапії. Слід враховувати можливість реакції на етанол, який міститься в деяких харчових продуктах і лікарських засобах та без відома хворого ні в якому разі не призначати лікування. Прийом Колме специфічний за своєю суттю. Про те, скільки можна приймати конкретному пацієнтові, повідомить лікар. Якщо пацієнт приймає Лідевін, краще відмовитися від прийому Колме.

Лікування Колме необхідно починати лише після закінчення 12-ти годин від моменту останнього споживання алкоголю. Коштують краплі досить недорого. Якщо після тривалого прийому виникає питання: чому не допомагає препарат, слід проконсультуватися з фахівцем.

Застосовують Колме з обережністю у випадках, коли реакція хворого на одночасне вживання алкоголю може бути ризикованою для здоров'я пацієнта: при цукровому діабеті, гіпертиреозі, захворюваннях серцево-судинної системи, епілепсії, захворюваннях нирок.

При тривалому прийомі препарату рекомендується контролювати функцію щитовидної залози хоча б раз на півроку.

Повторимо, що термін придатності ліків - 2 роки. Чи не застосовуйте препарати з минулим терміном придатності. У кращому випадку ці ліки не допоможуть, а в гіршому - завдадуть шкоди.

Відгуки пацієнтів поки позитивні. Але приймати препарат рекомендується тільки за призначенням лікаря.

УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

Alko03.ru

"Колме" від алкоголізму. Препарат "Колме". Інструкція, відгуки

У Росії щорічно збільшується кількість людей, для яких вживання спиртних напоїв є необхідністю, щоденною потребою. В результаті зростає і число хворих на алкоголізм. Відповідно до даних ВООЗ, дана патологія знаходиться на третьому місці серед найбільш небезпечних хвороб, що призводять до летального результату, поступаючись лише онкології і серцево-судинних порушень.

Проблема в цілому

На жаль, в більшості випадків скарги надходять не від самих алкоголіків, а від їхніх родичів, близьких, друзів. Найчастіше найбільш популярними питаннями є можливість позбавити пацієнта від залежності примусово, без його відома, і вибір найефективнішого методу або медикаменту. Як правило, такі питання виникають, коли залежність має хронічний характер. Їх починають задавати ті, хто вже сильно втомився від положення, не відчуває сили терпіти далі, а висновки з запою в домашніх умовах, кодування, курси терапії в наркологічних стаціонарах були вже неодноразово випробувані. І з плином часу все зазначені методи допомагають все менше і менше.

Що таке залежність від спиртного?

Систематичне вживання алкоголю провокує серйозні розлади в діяльності всіх органів і систем організму. У людини, регулярно приймає спиртне, помітно знижується розумова активність, розвиваються різного роду психози. Поступово виникає залежність від алкоголю робить з нормального громадянина ізгоя, абсолютно позбавленого почуття відповідальності і волі. На жаль, панацеї від цього захворювання немає. Терапія алкоголізму повинна проводитися комплексно з використанням механізмів психологічного впливу, фізіотерапевтичних методів, медикаментозних засобів. На шляху позбавлення людини від цього захворювання особливе значення має підтримка близьких і родичів. Весь процес лікування можна умовно розділити на кілька етапів.

Детоксикація

Першим кроком для людини, що знаходиться в залежності від спиртного, буде усвідомлення існуючої проблеми. Крім дійсного бажання пацієнта позбутися від патології, необхідною умовою буде абсолютний відмова від прийому спиртних напоїв протягом декількох днів (або тижнів, в залежності від стадії і методу терапії). Як показує практика, хворі дуже складно переносять цей етап.

Формування непереносимості спиртного

Необхідно відзначити, що терапевтичні заходи, спрямовані на усунення залежності від спиртного, повинні призначатися і контролюватися фахівцем. Як і при багатьох інших серйозних захворюваннях, самолікування в цьому випадку недоречно, більш того, може призвести до тяжких наслідків.

Сьогодні існує досить велика кількість методів, за допомогою яких формується стійка відраза до спиртного. Одним з найбільш популярних засобів є препарат "Дісульфірам" і похідні від нього. Цей медикамент при поєднанні з алкоголем провокує особливу реакцію відторгнення в організмі. Пацієнт відчуває себе дуже погано, у нього підвищується температура, починають тремтіти руки, частішає серцебиття. При цьому хворий відчуває стійку неприязнь до алкоголю.

Ще один засіб, за допомогою якого здійснюють лікування алкоголізму - "Колме". В якості активного компонента в медикаменті присутній ціанамід. На відміну від дисульфіраму, ця речовина володіє більш низькою власної токсичністю і не провокує гіпотензивний ефект. Безсумнівною перевагою цианамида є і вибірковість його дії: з'єднання блокує виключно альдегіддегідрогеназу, не надаючи при цьому впливу на інші ферменти. Далі в статті докладніше про те, що собою являє препарат "Колме".

Загальна інформація

Чому багато фахівців рекомендують засіб "Колме" від алкоголізму? Відгуки багатьох пацієнтів вказують не тільки на високу ефективність медикаменту. Ліки не має смаку і запаху, що істотно полегшує його прийом. Краплі від алкоголізму "Колме", ціна яких становить від 1100 рублів, не потрібно розводити в рідини - засіб готове до вживання. Медикамент допускається додавати в безалкогольні напої, в їжу - ефективність свою він не втрачає. Які ще переваги має засіб "Колме" (від алкоголізму)? Відгуки фахівців підтверджують безпеку тривалого застосування медикаменту. Засіб малотоксичних, не провокує багатьох побічних ефектів, які, наприклад, характерні для інших ліків.

Фармакологічна дія

Засіб "Колме" - ліки від алкоголізму. Відгуки, які зустрічаються з приводу цього медикаменту, в більшості позитивні. Не тільки самі пацієнти, а й лікарі відзначають багато переваг цього кошти, що в ряді випадків робить його препаратом вибору. Одне з основних особливостей дії медикаменту - то, що пацієнт перестає вживати спиртне вже в перший день прийому кошти.

Механізм дії препарату грунтується на здатності блокувати альдегіддегідрогеназу. Цей фермент бере участь у процесі метаболізму етанолу. При блокаді альдегиддегидрогенази підвищується вміст ацетальдегіду - одного з продуктів розпаду етанолу. При збільшенні концентрації зазначеного метаболіту у людини відбувається погіршення стану: з'являються задишка, тахікардія, нудота, припливи крові до обличчя та інші. Ці та інші прояви роблять вживання спиртного вкрай неприємним, провокуючи огиду до запаху і смаку спиртовмісних напоїв. Сенсбілізаціонное дію, яке надає засіб "Колме" (від алкоголізму) проявляється приблизно через 45-60 хв і триває близько 12 годин. Ця активність настає швидше і триває менше, ніж у дісуліфірама. Але в багатьох випадках фахівці рекомендують замість нього засіб "Колме". Ліки від алкоголізму "Дісульфірам" має високу токсичність і робить негативний вплив на життєво-важливі внутрішні органи. У цього медикаменту досить багато побічних ефектів і протипоказань.

Засіб "Колме" (від алкоголізму). Інструкція. Показання і протипоказання

Медикамент рекомендований пацієнтам із залежністю від спиртних напоїв в хронічному перебігу. Засіб призначається також для запобігання рецидивам хронічного алкоголізму після проходження хворим терапевтичного курсу. До протипоказань відносять важкі печінкові і ниркові патології, ускладнені порушеннями функцій цих органів, хвороби дихальної та серцево-судинної систем. Чи не призначається препарат "Колме" вагітним і годуючим пацієнткам. Протипоказаний прийом кошти і при непереносимості компонентів.

Спосіб прийому

Застосування засобу "Колме" (від алкоголізму) необхідно здійснювати тільки після консультації з лікарем. Дозування медикаменту встановлюються персонально. При цьому враховується не тільки стадія алкоголізму, але і загальний стан пацієнта, його переносимість, вік, схильність до яких-небудь алергічних реакцій та інше. Засіб приймають всередину. Рекомендована доза - по 12-25 крапель двічі на день (по 36-75 мг). Між прийомами повинен дотримуватися інтервал о 12 годині.

Як дозувати засіб "Колме" (від алкоголізму)? Відгуки пацієнтів свідчать про простоту і зручність прийому медикаменту. Для точного дозування в упаковці присутній спеціальний флакон. Сам пацієнт або його родич може без особливих зусиль розкрити ампулу з медикаментом і перелити її вміст у флакон. При безпосередньому прийомі ліків кришка ємності повинна бути закрита щільно.

Реакція на спиртне при прийомі кошти "Колме". Відгуки

Лікування алкоголізму, як вже було вище сказано, передбачає кілька етапів. Одним з них є вироблення неприйняття спиртного. Цей процес супроводжується різними неприємними відчуттями. Як кажуть згодом самі хворі, якщо випити алкогольний напій, то з'являється пульсація в голові, слабкість, утруднення дихання. Серед проявів реакції на спиртне відзначають також блювотні позиви, почервоніння шкіри, утруднення дихання, біль у грудях. У деяких випадках порушується зорова функція, з'являється тахікардія, знижується тиск. Тяжкість і інтенсивність зазначених симптомів буде залежати від дозування безпосередньо алкоголю, прийнятого одночасно з медикаментом "Колме". Від алкоголізму можна позбутися швидше, якщо намагатися стримуватися і обмежити себе у вживанні спиртного. Крім того, чим менше буде прийнято шкідливого напою, тим легше буде переноситися терапія.

Додаткові відомості

Основною умовою успішного лікування алкоголізму є добровільне бажання хворого позбутися залежності. У зв'язку з цим початок терапії повинно здійснюватися за згодою пацієнта і тільки під наглядом лікаря. При призначенні медикаменту необхідно враховувати ймовірну реакцію на етанол, який може бути присутнім в різних харчових продуктах. Починати терапію слід не раніше ніж через дванадцять годин після останнього прийому алкоголю. Особливу обережність необхідно дотримувати з тими пацієнтами, у яких реакція на застосування медикаменту одночасно з вживанням спиртного може призвести до тяжких ускладнень. У разі тривалої терапії необхідний регулярний контроль над діяльністю щитовидної залози. При передозуванні ймовірне посилення побічних проявів.

Відгуки лікарів

Багато фахівців вважають засіб "Колме" одним з найпотужніших медикаментів, які використовуються при терапії алкоголізму. Як відзначають деякі лікарі, згідно зі спостереженнями, при прийомі ліків в тверезому стані вживання алкоголю стає неможливим протягом як мінімум кількох діб. Але якщо медикамент був випитий, коли в крові ще або вже присутній етанол, то ефект малоймовірний. Це може бути обумовлено тим, що активний компонент кошти має здатність блокувати альдегідрогеназу, не пов'язану з етанолом. Фахівці попереджають, що давати ліки "Колме", як і інші засоби від алкогольної залежності, без відома пацієнта дуже небезпечно. У разі прийому хворим великої кількості спиртного можуть настати тяжкі наслідки, аж до коми.

Висновок

Слід пам'ятати, що алкоголізм впливає як на емоційний, так і на фізичний стан людини. Після проходження терапевтичного курсу щодо позбавлення від цієї залежності слід пройти загальне обстеження, відвідати терапевта, гастроентеролога, кардіолога, уролога та інших. Не слід забувати про наслідки, які викликає алкоголізм. Найчастіше їх усунення займає не меншу кількість часу, ніж позбавлення від самого недуги. Особливе значення - як на етапі самого лікування, так і в реабілітаційний період - має підтримка родичів і близьких.

Fb. ru

Ліки «Колме». Інструкція по застосуванню та опис

Медикамент «Колме» інструкція по застосуванню характеризує як ліки, що надає антиалкогольное вплив. Препарат сприяє підвищенню концентрації ацетальдегіду - продукту розпаду етилового спирту, що провокує відчуття тахікардії, нудоти, задишки, припливів до обличчя крові та інших, які роблять прийом спиртного неприємним. Дана дія призводить до відрази до запаху і смаку алкоголю. Активність медикаменту відзначається через сорок-шістдесят хвилин після прийому і триває протягом дванадцяти годин. Ліки не робить гіпотензивної дії.

Призначення

Ліки рекомендовано для лікування та попередження рецидивів алкоголізму в хронічній стадії.

Протипоказання «Колме»

Чи не призначається медикамент при важких патологіях серцевої системи, під час вагітності, при захворюваннях дихальної та нирковою систем (при зниженій функції), гіперчутливості. Не рекомендований медикамент під час лактації.

Засіб «Колме». Інструкція по застосуванню. побічні реакції

Прийом ліки не провокує негативних наслідків, якщо не вживається спиртне. У рідкісних випадках можуть виникнути висипання на шкірі, сонливість, втома, транзиторний лейкоцитоз, шум у вухах. При вживанні спиртовмісних напоїв виникає гіперемія шкіри вираженого характеру, пульсація в шиї і голові, утруднення дихання, тахікардія, нудота. Пацієнти відчувають болючість в грудях. Виникає також нечіткість зору, колаптоїдний стан, підвищується потовиділення, слабкість. Відповідно до кількості спожитого алкоголю проявляється тяжкість побічних наслідків.

Ліки «Колме». Інструкція по застосуванню

Засіб п'ють всередину. Дозування 36-75 мг (дванадцять - двадцять п'ять крапель) двічі на добу (з проміжком о дванадцятій годині). Тривалість терапії призначається персонально.

Препарат «Колме». Інструкція по застосуванню. додаткові відомості

При передозуванні ймовірне загострення побічних реакцій. При отруєнні засобом рекомендовані стандартні заходи першої допомоги, симптоматичне лікування. У станах передозування слід забезпечити контроль над діяльністю системи дихання, серця, печінки. При необхідності здійснюється переливання крові. Препарат призначається тільки після ретельної діагностики пацієнта, попередження про ускладнення і ймовірні наслідки. Медикамент починають пити не раніше ніж через дванадцять годин після останнього вживання спиртного. Слід пам'ятати, що побічні прояви можуть виникнути і при прийомі алкоголесодержащих продуктів. Обережність в лікуванні дотримуються при наявності цукрового діабету, гіпертиреозу, патологій ниркової та серцево-судинної систем, епілепсії. На грунті тривалого терапевтичного курсу рекомендовано не рідше ніж раз на півроку здійснювати контроль над діяльністю щитовидної залози.

Скільки коштує «Колме»

Ціна на препарат залежить від форми випуску. Початкова вартість медикаменту - 1048 р.

Fb. ru

Колме (Ціанамід) інструкція, застосування, відгук лікаря, ціни, аналоги

Режим дозування

Препарат призначають після ретельного обстеження хворого. Пацієнта необхідно попередити про можливі ускладнення і наслідки проведеної терапії.

Препарат приймають всередину по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази на добу) з інтервалом між прийомами 12 год) за індивідуальною схемою.

Для дозування слід розкрити ампулу з розчином препарату і вилити вміст ампули у флакон, вкладений в упаковку. На флакон слід надіти крапельницю. При зберіганні флакон необхідно щільно закривати.

Побічна дія

Іноді: почуття втоми, сонливість, шкірний висип, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз.

Препарат, як правило, добре переноситься, якщо пацієнт не вживає алкоголь.

Реакція на алкоголь: при одночасному прийомі алкоголю можливі виражена гіперемія шкірних покривів, відчуття пульсації в голові і шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, підвищене потовиділення, болі в грудях. У найбільш важких випадках: блювання, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, коллаптоіодное стан. Прояви і ступінь їх тяжкості залежать від дози препарату і кількості прийнятого алкоголю. У важких випадках проводять симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функцій дихальної та серцево-судинної систем, в / в введення антигістамінних препаратів.

Застосування препарату КОЛМЕ при вагітності і годуванні грудьми

Препарат протипоказаний до застосування при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

Застосування при порушеннях функції печінки

Протипоказаний при важких захворюваннях печінки.

Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при захворюваннях нирок, що супроводжуються порушенням функції.

Особливі вказівки

Препарат Колме повинен застосовуватися тільки під наглядом лікаря і при згоді пацієнта на проведену терапію. Слід мати на увазі можливість реакції на етанол, що міститься в деяких лікарських засобах та харчових продуктах.

Лікування препаратом Колме слід починати тільки після закінчення 12 годин з моменту останнього вживання алкоголю.

З обережністю застосовують Колме в тих випадках, коли реакція пацієнта на одночасне вживання алкоголю може призвести до ризику для здоров'я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, захворюваннях серцево-судинної системи, захворюваннях нирок.

При тривалому прийомі препарату рекомендується контролювати функцію щитовидної залози не рідше одного разу на 6 міс.

Передозування

Симптоми передозування не описані. Можливе посилення побічних явищ.

Лікування: промивання шлунка; при необхідності проводять симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функції печінки, дихальної та серцево-судинної систем; контроль гематокриту і при необхідності - переливання крові.

Лікарська взаємодія

Одночасне застосування Колме з метронідазолом, ізоніазидом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегиддегидрогенази може посилити реакцію на вживання алкоголю (таких комбінацій слід уникати).

Між застосуванням дисульфіраму і призначення Колме повинен бути перерва не менше 10 днів.

Колме несумісний з препаратами альдегідної групи (паральдегід і продукти хлоралу).

Умови та термін зберігання

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

Умови та термін зберігання

Список Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Xn ---- 7sbabkdpwufdsp9apq. xn - p1ai

Аналоги Колме. Ціна, інструкція із застосування, відгуки.

Міжнародна непатентована назва (МНН) : Ціанамід

Лікарська форма : розчин (краплі) для прийому всередину

Склад : в ампулі 15 мл міститься Активна речовина : ціанамід 0,9 г (в 1 краплі 3 мг) ; допоміжні речовини : кислота сорбінова, кислота оцтова льодяна, натрію ацетат, вода для ін'єкцій.

Опис : прозорий безбарвний розчин зі слабким запахом оцтової кислоти.

Фармакотерапевтична група : засіб лікування алкоголізму Код ATX V03AA

Analogi-lekarstv. ru

Колме інструкція із застосування, протипоказання, побічні ефекти, відгуки

Колме - нова інструкція із застосування препарату, Ви зможете подивитися протипоказання, показання до застосування, дозування ліків Колме. Корисні відгуки про Колме -

Препарат для лікування алкогольної залежності. Препарат: КОЛМЕ

Активна речовина препарату: non appropriatedКодіровка АТС N07BB02КФГ: Препарат для лікування алкогольної завісімостіРегістраціонний номер: П №011263 / 01Владелец рег. удост.: Laboratorios VITORIA SA {Португалія}

Зміст

Medistok. ru

Опис Колме (Colme) - Енциклопедія РЛС: інструкція із застосування препарату Колме і склад, відгуки, протипоказання, Колме® за низькими цінами в аптеках

Побічна дія

Прийом препарату супроводжується хорошим самопочуттям, якщо не вживається алкоголь. Іноді можливі втома, сонливість, шкірні висипання, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз.

Реакція на алкоголь: при одночасному застосуванні з алкоголем проявляються такі симптоми: виражена гіперемія шкірних покривів, «пульсація» в голові і шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, рясне потовиділення, біль у грудях. У більш важких випадках - блювота, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, колаптоїдний стан. Характер і ступінь тяжкості симптомів залежать від кількості прийнятого алкоголю.

На початок ^

Взаємодія

Ефект підсилюють інгібітори ацетальдегіддегідрогенази (метронідазол, ізоніазид, фенітоїн, та ін.), Спільного призначення з ними слід уникати. Не можна призначати одночасно з дисульфірамом або раніше 10 днів після його відміни. Несумісний з препаратами альдегідної природи (параальдегід, похідні хлоралу).

На початок ^

Спосіб застосування та дози

Всередину , по 36-75 мг (по 12-25 крапель) 2 рази на добу (через 12 год) за індивідуальною схемою.

Передозування

Симптоми: не описані, можливе посилення побічної дії.

Лікування (в разі прийому надто великих доз препарату): промивання шлунка, симптоматична терапія, спрямована на підтримку функцій печінки, дихання і серцево-судинної системи. Слід контролювати показник гематокриту, в разі необхідності - перелити кров.

На початок ^

Запобіжні заходи

Лікування слід призначати після ретельного обстеження хворого і попередження про наслідки і ускладнення. Реакція на алкоголь може бути викликана вживанням алкогольсодержащих продуктів (медикаментів і їжі). Лікування слід починати не раніше ніж через 12 годин після останнього прийому алкоголю. З обережністю призначають хворим на гіпертиреоз, цукровий діабет, епілепсію, серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями нирок. При тривалому прийомі слід не рідше 1 разу на півроку контролювати функцію щитовидної залози.

На початок ^

Особливі вказівки

Для дозування слід розбити ампулу, яка містить розчин препарату, вилити вміст у флакон, вкладений в упаковку, і надіти на флакон-крапельницю. Флакон слід тримати щільно закритим.

Rlsnet. ru

Колме - інструкція, застосування від алкоголізму, дія

Колме - препарат для лікування алкоголізму.

Фармакологічна дія Колме

Дія препарату Колме засноване на підвищенні чутливості до алкоголю аж до нестерпності будь-яких містять спирт напоїв.

Діюча речовина препарату ціанамід пригнічує окислення алкоголю, що призводить до накопичення ацетальдегіду, розвитку у пацієнта таких симптомів як жар, утруднення дихання, шум у голові, блювоту, почервоніння обличчя, нудота, серцебиття, судоми, страх, озноб. Таким чином, через такого дії Колме у пацієнта з кожним наступним прийомом алкоголю виробляється негативний рефлекс, причому і на смак і на запах спирту.

Дія препарату розвивається через 45-60мін, зберігається протягом 12год.

Колме не знижувати тиску, психозів токсичної природи не викликає.

Форма випуску

Краплі.

Показання до застосування

Колме по інструкції призначають пацієнтам, систематично вживають алкоголь, що страждають на хронічний алкоголізм 1, 2, 3 стадій, застосовують для виведення з запою і залучення людини в протиалкогольну терапію, для продовження ремісії, профілактики зривів, які можуть виникнути під час психотерапії, що проводиться з приводу алкоголізму.

Судячи з відгуків, Колме ефективний в тих випадках, коли немає можливості контролювати пацієнта - механізм дії препарату виключає приховане вживання алкоголю.

Використовувати препарат можна як для лікування чоловіків і жінок.

Спосіб застосування

Приймають краплі Колме від алкоголізму всередину, змішуючи з будь-яким безалкогольним напоєм. Починати лікування можна тільки через 12год після останнього прийому спирту. Допустима добова доза Колме - 36-75мг, що дорівнює 12-25 краплях. Належну добову дозу ділять на два прийоми, п'ють краплі з 12-ти годинною перервою.

Приймають Колме від алкоголізму не більш трьох місяців.

Через 5-6 днів лікування пацієнту роблять перший ціанамідно-алкогольний тест: через 4 години після прийому ранкової дози Колме пацієнту дають випити 20-40мл алкоголю. Наступного разу пробу проводять через 1-2 дня під наглядом лікаря в стаціонарі і ще через 3-5 днів, вже вдома.

Запивати Колме гарячими напоями або приймати його під час вживання гарячої їжі не можна - діюча речовина препарату руйнується.

Є відгуки про Колме, що підтверджують, що реакція на алкоголь може розвинутися через вживання ліків або їжі (наприклад, солодощів), що містять спирт.

Якщо передбачається тривале лікування препаратом Колме, один раз в 6 місяців перевіряють стан щитовидної залози.

Побічна дія

Відгуки про Колме в більшості позитивні: пацієнти, якщо утримуються від алкоголю, відчувають себе добре. У деяких випадках може спостерігатися висип, сонливість, шум у вухах, втома, лейкоцитоз.

В інструкції Колме зазначено, що якщо пацієнт під час терапії вип'є алкоголь, у нього почервоніє шкіра, буде відчуватися пульсація на шиї, в голові, виникне тахікардія, нудота, біль в грудях, слабкість, нечітке зір, сильне потовиділення.

У важких випадках знижується тиск, виникають складнощі з диханням, блювота, розвивається колапс. Як лікування відновлюють серцево-судинну діяльність, дихання, вводять антигістамінні.

Через застосування Колме в дозуванні, що перевищує терапевтичну, побічні дії посилюються. Для усунення симптомів промивають шлунок, підтримують функцію печінки, серцево-судинної і дихальної систем, проводять симптоматичне лікування, контролюють рівень гематокриту, в деяких випадках призначають переливання крові.

Протипоказання

Застосування Колме протипоказано при печінкової прекомі, серцево-судинної недостатності декомпенсированной, гіперчутливості, вагітним, жінкам, що годують, пацієнтам до 18л.

З обережністю приймають Колме від алкоголізму хворі на цукровий діабет, серцево-судинними захворюваннями, епілепсією, гіпертиреоз, з патологіями нирок.

Дія Колме підсилюють ізоніазид, метронідазол, фенітоїн та інші препарати зі схожим дією, тому не можна призначати їх одночасно. Протипоказано і поєднання препарату з дисульфірамом, похідними хлоралу, параальдегідом.

Ціни в інтернет-аптеках:

Neboleem. net

Колме - інструкція із застосування, показання, склад

Симптоматика і ступінь її тяжкості залежить від кількості випитого алкоголю. При важкому стані пацієнта слід здійснити симптоматичну терапію: ввести антигістамінний препарат внутрішньовенно і вжити заходів, спрямованих на підтримку серцево-судинної і дихальної системи.

У разі прийому Колме в занадто великій дозі можливі неврологічні ускладнення, колапс і кома. В цьому випадку пацієнту слід терміново зробити промивання шлунка, призначити симптоматичне лікування, що має на увазі підтримку функціонального стану дихальної та серцево-судинної системи систем, при необхідності провести переливання крові.

Особливі вказівки

Лікування Колме можна починати не раніше, ніж через 12 годин після останнього прийому алкоголю! Пацієнт повинен приймати препарат осмислено і під контролем лікаря, а перед цим повинен бути попереджений про можливі наслідки, якщо він буде пити алкогольсодержащие напої.

У період терапії забороняється приймати будь-які було препарати, до складу яких входить етанол.

При необхідності тривалого лікування потрібно як мінімум один раз на півроку перевіряти функцію щитовидної залози.

Колме несумісний з лікарськими засобами альдегідної групи.

Пацієнтам, які застосовували Дісульфірам (препарат для лікування алкоголізму), перед прийомом Колме необхідно зробити мінімум 10-денну перерву.

Ціанамід - активна речовина препарату - НЕ термостабилен і руйнується при високій температурі, тому його не слід додавати в гарячі напої.

Аналоги Колме

Структурним аналогом Колме є Ціамід.

За належністю до однієї фармакологічної групи і механізму дії аналогами Колме є такі препарати:

 • Вокацід у вигляді порошку, з якого готують суспензію для прийому всередину;
 • Таблетки і розчин Метадоксил;
 • Дельтаран в формі порошку, призначеного для приготування розчину, який застосовують інтраназально;
 • Таблетки Алкодез;

Zdorovi. net

Колме - ліки від алкоголізму

Який страждає на алкоголізм людина не тільки сам поступово деградує, а й залучає до безрадісне життя близьких для себе людей. Алкоголік в більшості випадків не усвідомлює, що він хворий. Тому головне завдання з порятунку його життя лягає на плечі родичів.

Гіпноз, кодування, лікування в наркології може бути використано тільки за згодою самого хворого, але існує ряд препаратів, які можна використовувати для зменшення тяги до випивки без відома самого страждає від зловживання спиртними напоями людини.

До подібних ліків відносяться краплі Колме, позитивний ефект від використання яких вже оцінили тисячі людей.

Інструкція

Механізм дії препарату заснований на блокаді альдегиддегидрогенази, речовини бере участь у розпаді етанолу.

Блокування цього ферменту призводить до збільшення іншого речовини крові - ацетальдегіду.

Збільшення цієї речовини призводить до появи неприємної симптоматики, що виникає при вживанні мінімальних доз напоїв з алкоголем - спеку, припливи крові до обличчя, тахікардії.

Регулярне використання Колме дозволяє добитися стійкого ефекту, що призводить до виникнення стійкого заперечення спиртних напоїв.

Показання до застосування

Препарат застосовується для лікування хронічного алкоголізму, а також в стадію відновлення після стаціонарної терапії в наркологічних клініках.

Спосіб застосування

Колме приймається всередину по 12 - 25 крапель два рази на день. Дозування розраховується індивідуально в залежності від ступеня пристрасті людини до спиртного і стажу зловживання. Препарат можна додавати в їжу, рідину, ліки не має кольору, запаху і не змінює смак страв.

Побічна дія

Без вживання алкоголю протягом призначеного курсу лікування препарат не викликає помітних змін в організмі, може спостерігатися невелика млявість, сонливість.

Іноді реєструються шкірні висипання, але їх поява часто пов'язують з очищенням печінки, що обов'язково відбувається після декількох днів «безалкогольного режиму». При прийомі спиртного виникає відчуття жару, тахікардія, червоніє обличчя, тіло, можуть з'являтися плями по типу кропив'янки.

У лікується людини починає рясно виділятися піт, може утруднятися дихання, тяжкість таких симптомів залежить від дози алкоголю, а їх зниження спостерігається в міру виходу етанолу з організму.

Протипоказання

До абсолютних протипоказань відносять важкі захворювання печінки, нирок, серця, органів дихання. Не рекомендується використовувати Колме в період вагітності і протягом всього періоду грудного вигодовування.

Чи знаєте ви які бувають таблетки від запаморочення? Вся правда про ліки, які використовуються при запамороченнях.

Перелік препаратів від мігрені, які містять тріптани можна знайти тут.

Використання при вагітності

Колме при вагітності призначати не можна, наслідки реакції організму можуть бути непередбачувані не тільки для матері, але і для дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Посилити дію Колме може спільне вживання метронідазолу, ізоніазиду, фенітоїну. У період використання Колме ці препарати слід виключити з лікування.

Передозування

Посилення побічних ефектів - тахікардії, спека, задишки може спостерігатися при вживанні високих доз Колме або при зменшенні часу між дозами.

При передозуванні рекомендовано промити шлунок, вводяться речовини знімають виникла симптоматику.

Форма випуску

Раніше препарат випускався у вигляді таблеток, сучасна фармацевтична промисловість випускає його у вигляді крапель, поміщених в ампулу. Після розкриття ампули розчин переливається у флакончик з дозатором.

Умови зберігання

Поміщений у флакон розчин зберігають в темному місці при температурі не вище 25 градусів. Необхідно передбачати такі місця для зберігання, де діти не зможуть виявити краплі.

Склад

Основною діючою речовиною препарату є ціанамід, ефект після його застосування наступає приблизно через 40 хвилин і триває протягом дванадцяти годин.

Колме володіє низьким токсичним впливом на організм і не впливає на блокування інших ферментів.

Додаткова інформація

Лікування ліками рекомендується проводити під контролем лікаря. Перший прийом Колме необхідно почати не раніше закінчення дванадцяти годинного проміжку після останнього вживання спиртних напоїв.

З обережністю слід призначати ліки хворим на цукровий діабет, епілепсію, гіпертиреоз.

Де купити і ціни

Засіб від алкоголізму можна купити в аптечній мережі або через інтернет. Ціна на ліки починається від 100 рублів за упаковку складається з 4 ампул препарату по 15 мл.

В одній мілілітр входить приблизно 30 крапель розчину, неважко підрахувати скільки буде потрібно ампул для лікування при середній дозуванні в 15 крапель два рази на день.

Відгуки

Препарат застосовується для лікування алкоголізму вже на протязі трьох десятків років, за цей час накопичилося достатньо відгуків, багато з яких відзначають зменшення тяги до вживання спиртних напоїв.

Позитивний ефект відзначається не тільки родичами хворого, але і самим хворим на алкоголізм. Для досягнення тривалого ефекту необхідно застосовувати препарат у рекомендованій дозуванні не менше трьох місяців.

Енцефаліт - запалення головного мозку. Все про наслідки після перенесеного енцефаліту головного мозку.

Причини, за якими судомить пальці ніг можна знайти в статті.

Інформацію про норму внутрішньочерепного тиску у дорослих можна отримати при переході за наступним посиланням: http: // gidmed. com / bolezni-nevrologii / vnutrecherepnoe-davlenie / vnutricherepnoe-davlenie-u-vzroslyh. html.

Рекламний відеоролик Колме:

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями в соціальних мережах: Facebook

Gidmed. com

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->