Краплі Колме інструкція із застосування ціна | Alkostop.info

Головна » Наслідки

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Краплі Колме інструкція із застосування ціна

"Колме" від алкоголізму. Препарат "Колме". Інструкція, відгуки

У Росії щорічно збільшується кількість людей, для яких вживання спиртних напоїв є необхідністю, щоденною потребою. В результаті зростає і число хворих на алкоголізм. Відповідно до даних ВООЗ, дана патологія знаходиться на третьому місці серед найбільш небезпечних хвороб, що призводять до летального результату, поступаючись лише онкології і серцево-судинних порушень.

Проблема в цілому

На жаль, в більшості випадків скарги надходять не від самих алкоголіків, а від їхніх родичів, близьких, друзів. Найчастіше найбільш популярними питаннями є можливість позбавити пацієнта від залежності примусово, без його відома, і вибір найефективнішого методу або медикаменту. Як правило, такі питання виникають, коли залежність має хронічний характер. Їх починають задавати ті, хто вже сильно втомився від положення, не відчуває сили терпіти далі, а висновки з запою в домашніх умовах, кодування, курси терапії в наркологічних стаціонарах були вже неодноразово випробувані. І з плином часу все зазначені методи допомагають все менше і менше.

Що таке залежність від спиртного?

Систематичне вживання алкоголю провокує серйозні розлади в діяльності всіх органів і систем організму. У людини, регулярно приймає спиртне, помітно знижується розумова активність, розвиваються різного роду психози. Поступово виникає залежність від алкоголю робить з нормального громадянина ізгоя, абсолютно позбавленого почуття відповідальності і волі. На жаль, панацеї від цього захворювання немає. Терапія алкоголізму повинна проводитися комплексно з використанням механізмів психологічного впливу, фізіотерапевтичних методів, медикаментозних засобів. На шляху позбавлення людини від цього захворювання особливе значення має підтримка близьких і родичів. Весь процес лікування можна умовно розділити на кілька етапів.

Детоксикація

Першим кроком для людини, що знаходиться в залежності від спиртного, буде усвідомлення існуючої проблеми. Крім дійсного бажання пацієнта позбутися від патології, необхідною умовою буде абсолютний відмова від прийому спиртних напоїв протягом декількох днів (або тижнів, в залежності від стадії і методу терапії). Як показує практика, хворі дуже складно переносять цей етап.

Формування непереносимості спиртного

Необхідно відзначити, що терапевтичні заходи, спрямовані на усунення залежності від спиртного, повинні призначатися і контролюватися фахівцем. Як і при багатьох інших серйозних захворюваннях, самолікування в цьому випадку недоречно, більш того, може призвести до тяжких наслідків.

Сьогодні існує досить велика кількість методів, за допомогою яких формується стійка відраза до спиртного. Одним з найбільш популярних засобів є препарат "Дісульфірам" і похідні від нього. Цей медикамент при поєднанні з алкоголем провокує особливу реакцію відторгнення в організмі. Пацієнт відчуває себе дуже погано, у нього підвищується температура, починають тремтіти руки, частішає серцебиття. При цьому хворий відчуває стійку неприязнь до алкоголю.

Ще один засіб, за допомогою якого здійснюють лікування алкоголізму - "Колме". В якості активного компонента в медикаменті присутній ціанамід. На відміну від дисульфіраму, ця речовина володіє більш низькою власної токсичністю і не провокує гіпотензивний ефект. Безсумнівною перевагою цианамида є і вибірковість його дії: з'єднання блокує виключно альдегіддегідрогеназу, не надаючи при цьому впливу на інші ферменти. Далі в статті докладніше про те, що собою являє препарат "Колме".

Загальна інформація

Чому багато фахівців рекомендують засіб "Колме" від алкоголізму? Відгуки багатьох пацієнтів вказують не тільки на високу ефективність медикаменту. Ліки не має смаку і запаху, що істотно полегшує його прийом. Краплі від алкоголізму "Колме", ціна яких становить від 1100 рублів, не потрібно розводити в рідини - засіб готове до вживання. Медикамент допускається додавати в безалкогольні напої, в їжу - ефективність свою він не втрачає. Які ще переваги має засіб "Колме" (від алкоголізму)? Відгуки фахівців підтверджують безпеку тривалого застосування медикаменту. Засіб малотоксичних, не провокує багатьох побічних ефектів, які, наприклад, характерні для інших ліків.

Фармакологічна дія

Засіб "Колме" - ліки від алкоголізму. Відгуки, які зустрічаються з приводу цього медикаменту, в більшості позитивні. Не тільки самі пацієнти, а й лікарі відзначають багато переваг цього кошти, що в ряді випадків робить його препаратом вибору. Одне з основних особливостей дії медикаменту - то, що пацієнт перестає вживати спиртне вже в перший день прийому кошти.

Механізм дії препарату грунтується на здатності блокувати альдегіддегідрогеназу. Цей фермент бере участь у процесі метаболізму етанолу. При блокаді альдегиддегидрогенази підвищується вміст ацетальдегіду - одного з продуктів розпаду етанолу. При збільшенні концентрації зазначеного метаболіту у людини відбувається погіршення стану: з'являються задишка, тахікардія, нудота, припливи крові до обличчя та інші. Ці та інші прояви роблять вживання спиртного вкрай неприємним, провокуючи огиду до запаху і смаку спиртовмісних напоїв. Сенсбілізаціонное дію, яке надає засіб "Колме" (від алкоголізму) проявляється приблизно через 45-60 хв і триває близько 12 годин. Ця активність настає швидше і триває менше, ніж у дісуліфірама. Але в багатьох випадках фахівці рекомендують замість нього засіб "Колме". Ліки від алкоголізму "Дісульфірам" має високу токсичність і робить негативний вплив на життєво-важливі внутрішні органи. У цього медикаменту досить багато побічних ефектів і протипоказань.

Засіб "Колме" (від алкоголізму). Інструкція. Показання і протипоказання

Медикамент рекомендований пацієнтам із залежністю від спиртних напоїв в хронічному перебігу. Засіб призначається також для запобігання рецидивам хронічного алкоголізму після проходження хворим терапевтичного курсу. До протипоказань відносять важкі печінкові і ниркові патології, ускладнені порушеннями функцій цих органів, хвороби дихальної та серцево-судинної систем. Чи не призначається препарат "Колме" вагітним і годуючим пацієнткам. Протипоказаний прийом кошти і при непереносимості компонентів.

Спосіб прийому

Застосування засобу "Колме" (від алкоголізму) необхідно здійснювати тільки після консультації з лікарем. Дозування медикаменту встановлюються персонально. При цьому враховується не тільки стадія алкоголізму, але і загальний стан пацієнта, його переносимість, вік, схильність до яких-небудь алергічних реакцій та інше. Засіб приймають всередину. Рекомендована доза - по 12-25 крапель двічі на день (по 36-75 мг). Між прийомами повинен дотримуватися інтервал о 12 годині.

Як дозувати засіб "Колме" (від алкоголізму)? Відгуки пацієнтів свідчать про простоту і зручність прийому медикаменту. Для точного дозування в упаковці присутній спеціальний флакон. Сам пацієнт або його родич може без особливих зусиль розкрити ампулу з медикаментом і перелити її вміст у флакон. При безпосередньому прийомі ліків кришка ємності повинна бути закрита щільно.

Реакція на спиртне при прийомі кошти "Колме". Відгуки

Лікування алкоголізму, як вже було вище сказано, передбачає кілька етапів. Одним з них є вироблення неприйняття спиртного. Цей процес супроводжується різними неприємними відчуттями. Як кажуть згодом самі хворі, якщо випити алкогольний напій, то з'являється пульсація в голові, слабкість, утруднення дихання. Серед проявів реакції на спиртне відзначають також блювотні позиви, почервоніння шкіри, утруднення дихання, біль у грудях. У деяких випадках порушується зорова функція, з'являється тахікардія, знижується тиск. Тяжкість і інтенсивність зазначених симптомів буде залежати від дозування безпосередньо алкоголю, прийнятого одночасно з медикаментом "Колме". Від алкоголізму можна позбутися швидше, якщо намагатися стримуватися і обмежити себе у вживанні спиртного. Крім того, чим менше буде прийнято шкідливого напою, тим легше буде переноситися терапія.

Додаткові відомості

Основною умовою успішного лікування алкоголізму є добровільне бажання хворого позбутися залежності. У зв'язку з цим початок терапії повинно здійснюватися за згодою пацієнта і тільки під наглядом лікаря. При призначенні медикаменту необхідно враховувати ймовірну реакцію на етанол, який може бути присутнім в різних харчових продуктах. Починати терапію слід не раніше ніж через дванадцять годин після останнього прийому алкоголю. Особливу обережність необхідно дотримувати з тими пацієнтами, у яких реакція на застосування медикаменту одночасно з вживанням спиртного може призвести до тяжких ускладнень. У разі тривалої терапії необхідний регулярний контроль над діяльністю щитовидної залози. При передозуванні ймовірне посилення побічних проявів.

Відгуки лікарів

Багато фахівців вважають засіб "Колме" одним з найпотужніших медикаментів, які використовуються при терапії алкоголізму. Як відзначають деякі лікарі, згідно зі спостереженнями, при прийомі ліків в тверезому стані вживання алкоголю стає неможливим протягом як мінімум кількох діб. Але якщо медикамент був випитий, коли в крові ще або вже присутній етанол, то ефект малоймовірний. Це може бути обумовлено тим, що активний компонент кошти має здатність блокувати альдегідрогеназу, не пов'язану з етанолом. Фахівці попереджають, що давати ліки "Колме", як і інші засоби від алкогольної залежності, без відома пацієнта дуже небезпечно. У разі прийому хворим великої кількості спиртного можуть настати тяжкі наслідки, аж до коми.

Висновок

Слід пам'ятати, що алкоголізм впливає як на емоційний, так і на фізичний стан людини. Після проходження терапевтичного курсу щодо позбавлення від цієї залежності слід пройти загальне обстеження, відвідати терапевта, гастроентеролога, кардіолога, уролога та інших. Не слід забувати про наслідки, які викликає алкоголізм. Найчастіше їх усунення займає не меншу кількість часу, ніж позбавлення від самого недуги. Особливе значення - як на етапі самого лікування, так і в реабілітаційний період - має підтримка родичів і близьких.

Fb. ru

Ліки «Колме». Інструкція по застосуванню та опис

Медикамент «Колме» інструкція по застосуванню характеризує як ліки, що надає антиалкогольное вплив. Препарат сприяє підвищенню концентрації ацетальдегіду - продукту розпаду етилового спирту, що провокує відчуття тахікардії, нудоти, задишки, припливів до обличчя крові та інших, які роблять прийом спиртного неприємним. Дана дія призводить до відрази до запаху і смаку алкоголю. Активність медикаменту відзначається через сорок-шістдесят хвилин після прийому і триває протягом дванадцяти годин. Ліки не робить гіпотензивної дії.

Призначення

Ліки рекомендовано для лікування та попередження рецидивів алкоголізму в хронічній стадії.

Протипоказання «Колме»

Чи не призначається медикамент при важких патологіях серцевої системи, під час вагітності, при захворюваннях дихальної та нирковою систем (при зниженій функції), гіперчутливості. Не рекомендований медикамент під час лактації.

Засіб «Колме». Інструкція по застосуванню. побічні реакції

Прийом ліки не провокує негативних наслідків, якщо не вживається спиртне. У рідкісних випадках можуть виникнути висипання на шкірі, сонливість, втома, транзиторний лейкоцитоз, шум у вухах. При вживанні спиртовмісних напоїв виникає гіперемія шкіри вираженого характеру, пульсація в шиї і голові, утруднення дихання, тахікардія, нудота. Пацієнти відчувають болючість в грудях. Виникає також нечіткість зору, колаптоїдний стан, підвищується потовиділення, слабкість. Відповідно до кількості спожитого алкоголю проявляється тяжкість побічних наслідків.

Ліки «Колме». Інструкція по застосуванню

Засіб п'ють всередину. Дозування 36-75 мг (дванадцять - двадцять п'ять крапель) двічі на добу (з проміжком о дванадцятій годині). Тривалість терапії призначається персонально.

Препарат «Колме». Інструкція по застосуванню. додаткові відомості

При передозуванні ймовірне загострення побічних реакцій. При отруєнні засобом рекомендовані стандартні заходи першої допомоги, симптоматичне лікування. У станах передозування слід забезпечити контроль над діяльністю системи дихання, серця, печінки. При необхідності здійснюється переливання крові. Препарат призначається тільки після ретельної діагностики пацієнта, попередження про ускладнення і ймовірні наслідки. Медикамент починають пити не раніше ніж через дванадцять годин після останнього вживання спиртного. Слід пам'ятати, що побічні прояви можуть виникнути і при прийомі алкоголесодержащих продуктів. Обережність в лікуванні дотримуються при наявності цукрового діабету, гіпертиреозу, патологій ниркової та серцево-судинної систем, епілепсії. На грунті тривалого терапевтичного курсу рекомендовано не рідше ніж раз на півроку здійснювати контроль над діяльністю щитовидної залози.

Скільки коштує «Колме»

Ціна на препарат залежить від форми випуску. Початкова вартість медикаменту - 1048 р.

Fb. ru

Колме (Ціанамід) інструкція, застосування, відгук лікаря, ціни, аналоги

Режим дозування

Препарат призначають після ретельного обстеження хворого. Пацієнта необхідно попередити про можливі ускладнення і наслідки проведеної терапії.

Препарат приймають всередину по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази на добу) з інтервалом між прийомами 12 год) за індивідуальною схемою.

Для дозування слід розкрити ампулу з розчином препарату і вилити вміст ампули у флакон, вкладений в упаковку. На флакон слід надіти крапельницю. При зберіганні флакон необхідно щільно закривати.

Побічна дія

Іноді: почуття втоми, сонливість, шкірний висип, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз.

Препарат, як правило, добре переноситься, якщо пацієнт не вживає алкоголь.

Реакція на алкоголь: при одночасному прийомі алкоголю можливі виражена гіперемія шкірних покривів, відчуття пульсації в голові і шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, підвищене потовиділення, болі в грудях. У найбільш важких випадках: блювання, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, коллаптоіодное стан. Прояви і ступінь їх тяжкості залежать від дози препарату і кількості прийнятого алкоголю. У важких випадках проводять симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функцій дихальної та серцево-судинної систем, в / в введення антигістамінних препаратів.

Застосування препарату КОЛМЕ при вагітності і годуванні грудьми

Препарат протипоказаний до застосування при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

Застосування при порушеннях функції печінки

Протипоказаний при важких захворюваннях печінки.

Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при захворюваннях нирок, що супроводжуються порушенням функції.

Особливі вказівки

Препарат Колме повинен застосовуватися тільки під наглядом лікаря і при згоді пацієнта на проведену терапію. Слід мати на увазі можливість реакції на етанол, що міститься в деяких лікарських засобах та харчових продуктах.

Лікування препаратом Колме слід починати тільки після закінчення 12 годин з моменту останнього вживання алкоголю.

З обережністю застосовують Колме в тих випадках, коли реакція пацієнта на одночасне вживання алкоголю може призвести до ризику для здоров'я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, захворюваннях серцево-судинної системи, захворюваннях нирок.

При тривалому прийомі препарату рекомендується контролювати функцію щитовидної залози не рідше одного разу на 6 міс.

Передозування

Симптоми передозування не описані. Можливе посилення побічних явищ.

Лікування: промивання шлунка; при необхідності проводять симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функції печінки, дихальної та серцево-судинної систем; контроль гематокриту і при необхідності - переливання крові.

Лікарська взаємодія

Одночасне застосування Колме з метронідазолом, ізоніазидом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегиддегидрогенази може посилити реакцію на вживання алкоголю (таких комбінацій слід уникати).

Між застосуванням дисульфіраму і призначення Колме повинен бути перерва не менше 10 днів.

Колме несумісний з препаратами альдегідної групи (паральдегід і продукти хлоралу).

Умови та термін зберігання

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

Умови та термін зберігання

Список Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Xn ---- 7sbabkdpwufdsp9apq. xn - p1ai

Опис Колме (Colme) - Енциклопедія РЛС: інструкція із застосування препарату Колме і склад, відгуки, протипоказання, Колме® за низькими цінами в аптеках

Побічна дія

Прийом препарату супроводжується хорошим самопочуттям, якщо не вживається алкоголь. Іноді можливі втома, сонливість, шкірні висипання, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз.

Реакція на алкоголь: при одночасному застосуванні з алкоголем проявляються такі симптоми: виражена гіперемія шкірних покривів, «пульсація» в голові і шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, рясне потовиділення, біль у грудях. У більш важких випадках - блювота, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, колаптоїдний стан. Характер і ступінь тяжкості симптомів залежать від кількості прийнятого алкоголю.

На початок ^

Взаємодія

Ефект підсилюють інгібітори ацетальдегіддегідрогенази (метронідазол, ізоніазид, фенітоїн, та ін.), Спільного призначення з ними слід уникати. Не можна призначати одночасно з дисульфірамом або раніше 10 днів після його відміни. Несумісний з препаратами альдегідної природи (параальдегід, похідні хлоралу).

На початок ^

Спосіб застосування та дози

Всередину , по 36-75 мг (по 12-25 крапель) 2 рази на добу (через 12 год) за індивідуальною схемою.

Передозування

Симптоми: не описані, можливе посилення побічної дії.

Лікування (в разі прийому надто великих доз препарату): промивання шлунка, симптоматична терапія, спрямована на підтримку функцій печінки, дихання і серцево-судинної системи. Слід контролювати показник гематокриту, в разі необхідності - перелити кров.

На початок ^

Запобіжні заходи

Лікування слід призначати після ретельного обстеження хворого і попередження про наслідки і ускладнення. Реакція на алкоголь може бути викликана вживанням алкогольсодержащих продуктів (медикаментів і їжі). Лікування слід починати не раніше ніж через 12 годин після останнього прийому алкоголю. З обережністю призначають хворим на гіпертиреоз, цукровий діабет, епілепсію, серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями нирок. При тривалому прийомі слід не рідше 1 разу на півроку контролювати функцію щитовидної залози.

На початок ^

Особливі вказівки

Для дозування слід розбити ампулу, яка містить розчин препарату, вилити вміст у флакон, вкладений в упаковку, і надіти на флакон-крапельницю. Флакон слід тримати щільно закритим.

Rlsnet. ru

Колме - інструкція із застосування, показання, дози

З обережністю призначають в наступних випадках:

  • Цукровий діабет;
  • Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення;
  • Хвороби серцево-судинної системи;
  • Захворювання нирок, в т. Ч. Нефрит;
  • Гіпотиреоз;
  • Вік старше 60 років.

Спосіб застосування та дозування

Колме призначений для прийому всередину. Для точності і зручності дозування ампулу розкривають, її вміст переливають в доданий в комплекті додатковий флакон і надягають крапельницю.

Призначають по 12-25 крапель (36-72 мг) за індивідуальною схемою, найчастіше - 2 рази на добу з 12-годинними інтервалами.

Максимальна тривалість лікування - 3 місяці.

Через 5-6 днів після початку терапії проводять першу ціанамідалкогольную пробу. Для цього через 4 години після прийому ранкової дози пацієнту дають 20-40 мл алкогольного напою. Повторні проби проводять через 1-2 дня в стаціонарі або через 3-5 днів амбулаторно.

Побічна дія

Як правило, Колме переноситься добре, якщо не вживати алкоголь. Іноді виникають сонливість, підвищена втомлюваність, шум у вухах, шкірні висипання, транзиторний лейкоцитоз.

При одночасному прийомі алкогольних напоїв можливі: пульсація в голові і шиї, виражена гіперемія шкірних покривів, утруднення дихання, нудота, слабкість, рясне потовиділення, біль у грудях, тахікардія, нечіткість зору; в більш важких випадках - блювота, пригнічення дихання, зниження артеріального тиску, колаптоїдний стан. Характер і вираженість симптомів залежать від кількості прийнятого алкоголю.

Симптоми, що виникають в результаті передозування Колме, не описані. Імовірно можливе посилення побічних реакцій. Якщо пацієнт прийняв надмірну дозу препарату, роблять промивання шлунка, при необхідності призначають симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку життєво важливих органів і систем організму, в т. Ч. Печінки, серцево-судинної і дихальної систем. Лікування проводять під контролем гематокриту. Якщо виникає необхідність, роблять переливання крові.

Особливі вказівки

Колме призначають пацієнтам після ретельного обстеження, інформування про можливі наслідки і ускладнення терапії.

Препарат може застосовуватися тільки за згодою хворого і під суворим наглядом лікаря. Для успішного лікування абсолютно необхідна адекватна мотивація у пацієнта.

Обов'язково слід враховувати вміст етанолу в лікарських засобах та харчових продуктах.

Починати прийом Колме можна не раніше ніж через 12 годин з моменту останнього вживання алкоголю.

При тривалому лікуванні не рідше 1 разу на 6 місяців необхідно контролювати функцію щитовидної залози.

Лікарська взаємодія

Не слід приймати Колме з ізоніазидом, метронідазолом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегиддегидрогенази, оскільки вони можуть посилити реакцію на прийом алкоголю.

Пацієнтам, які отримували дисульфірам, Колме може бути призначений не раніше ніж через 10 днів після його відміни.

Ціанамід несумісний з препаратами альдегідної групи, включаючи паральдегід і продукти хлоралу, т. К. Непрогнозовано підсилює їх активність.

Терміни та умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ° С в місці, захищеному від світла і недоступному для дітей.

Термін придатності - 2 роки.

11111Рейтінг: 0 - 0 голосовЦени в інтернет-аптеках:

Spravka03.net

Колме - інструкція, застосування від алкоголізму, дія

Колме - препарат для лікування алкоголізму.

Фармакологічна дія Колме

Дія препарату Колме засноване на підвищенні чутливості до алкоголю аж до нестерпності будь-яких містять спирт напоїв.

Діюча речовина препарату ціанамід пригнічує окислення алкоголю, що призводить до накопичення ацетальдегіду, розвитку у пацієнта таких симптомів як жар, утруднення дихання, шум у голові, блювоту, почервоніння обличчя, нудота, серцебиття, судоми, страх, озноб. Таким чином, через такого дії Колме у пацієнта з кожним наступним прийомом алкоголю виробляється негативний рефлекс, причому і на смак і на запах спирту.

Дія препарату розвивається через 45-60мін, зберігається протягом 12год.

Колме не знижувати тиску, психозів токсичної природи не викликає.

Форма випуску

Краплі.

Показання до застосування

Колме по інструкції призначають пацієнтам, систематично вживають алкоголь, що страждають на хронічний алкоголізм 1, 2, 3 стадій, застосовують для виведення з запою і залучення людини в протиалкогольну терапію, для продовження ремісії, профілактики зривів, які можуть виникнути під час психотерапії, що проводиться з приводу алкоголізму.

Судячи з відгуків, Колме ефективний в тих випадках, коли немає можливості контролювати пацієнта - механізм дії препарату виключає приховане вживання алкоголю.

Використовувати препарат можна як для лікування чоловіків і жінок.

Спосіб застосування

Приймають краплі Колме від алкоголізму всередину, змішуючи з будь-яким безалкогольним напоєм. Починати лікування можна тільки через 12год після останнього прийому спирту. Допустима добова доза Колме - 36-75мг, що дорівнює 12-25 краплях. Належну добову дозу ділять на два прийоми, п'ють краплі з 12-ти годинною перервою.

Приймають Колме від алкоголізму не більш трьох місяців.

Через 5-6 днів лікування пацієнту роблять перший ціанамідно-алкогольний тест: через 4 години після прийому ранкової дози Колме пацієнту дають випити 20-40мл алкоголю. Наступного разу пробу проводять через 1-2 дня під наглядом лікаря в стаціонарі і ще через 3-5 днів, вже вдома.

Запивати Колме гарячими напоями або приймати його під час вживання гарячої їжі не можна - діюча речовина препарату руйнується.

Є відгуки про Колме, що підтверджують, що реакція на алкоголь може розвинутися через вживання ліків або їжі (наприклад, солодощів), що містять спирт.

Якщо передбачається тривале лікування препаратом Колме, один раз в 6 місяців перевіряють стан щитовидної залози.

Побічна дія

Відгуки про Колме в більшості позитивні: пацієнти, якщо утримуються від алкоголю, відчувають себе добре. У деяких випадках може спостерігатися висип, сонливість, шум у вухах, втома, лейкоцитоз.

В інструкції Колме зазначено, що якщо пацієнт під час терапії вип'є алкоголь, у нього почервоніє шкіра, буде відчуватися пульсація на шиї, в голові, виникне тахікардія, нудота, біль в грудях, слабкість, нечітке зір, сильне потовиділення.

У важких випадках знижується тиск, виникають складнощі з диханням, блювота, розвивається колапс. Як лікування відновлюють серцево-судинну діяльність, дихання, вводять антигістамінні.

Через застосування Колме в дозуванні, що перевищує терапевтичну, побічні дії посилюються. Для усунення симптомів промивають шлунок, підтримують функцію печінки, серцево-судинної і дихальної систем, проводять симптоматичне лікування, контролюють рівень гематокриту, в деяких випадках призначають переливання крові.

Протипоказання

Застосування Колме протипоказано при печінкової прекомі, серцево-судинної недостатності декомпенсированной, гіперчутливості, вагітним, жінкам, що годують, пацієнтам до 18л.

З обережністю приймають Колме від алкоголізму хворі на цукровий діабет, серцево-судинними захворюваннями, епілепсією, гіпертиреоз, з патологіями нирок.

Дія Колме підсилюють ізоніазид, метронідазол, фенітоїн та інші препарати зі схожим дією, тому не можна призначати їх одночасно. Протипоказано і поєднання препарату з дисульфірамом, похідними хлоралу, параальдегідом.

Ціни в інтернет-аптеках:

Neboleem. net

Колме - інструкція із застосування, показання, склад

Симптоматика і ступінь її тяжкості залежить від кількості випитого алкоголю. При важкому стані пацієнта слід здійснити симптоматичну терапію: ввести антигістамінний препарат внутрішньовенно і вжити заходів, спрямованих на підтримку серцево-судинної і дихальної системи.

У разі прийому Колме в занадто великій дозі можливі неврологічні ускладнення, колапс і кома. В цьому випадку пацієнту слід терміново зробити промивання шлунка, призначити симптоматичне лікування, що має на увазі підтримку функціонального стану дихальної та серцево-судинної системи систем, при необхідності провести переливання крові.

Особливі вказівки

Лікування Колме можна починати не раніше, ніж через 12 годин після останнього прийому алкоголю! Пацієнт повинен приймати препарат осмислено і під контролем лікаря, а перед цим повинен бути попереджений про можливі наслідки, якщо він буде пити алкогольсодержащие напої.

У період терапії забороняється приймати будь-які було препарати, до складу яких входить етанол.

При необхідності тривалого лікування потрібно як мінімум один раз на півроку перевіряти функцію щитовидної залози.

Колме несумісний з лікарськими засобами альдегідної групи.

Пацієнтам, які застосовували Дісульфірам (препарат для лікування алкоголізму), перед прийомом Колме необхідно зробити мінімум 10-денну перерву.

Ціанамід - активна речовина препарату - НЕ термостабилен і руйнується при високій температурі, тому його не слід додавати в гарячі напої.

Аналоги Колме

Структурним аналогом Колме є Ціамід.

За належністю до однієї фармакологічної групи і механізму дії аналогами Колме є такі препарати:

  • Вокацід у вигляді порошку, з якого готують суспензію для прийому всередину;
  • Таблетки і розчин Метадоксил;
  • Дельтаран в формі порошку, призначеного для приготування розчину, який застосовують інтраназально;
  • Таблетки Алкодез;

Zdorovi. net

Колме - ліки від алкоголізму

Який страждає на алкоголізм людина не тільки сам поступово деградує, а й залучає до безрадісне життя близьких для себе людей. Алкоголік в більшості випадків не усвідомлює, що він хворий. Тому головне завдання з порятунку його життя лягає на плечі родичів.

Гіпноз, кодування, лікування в наркології може бути використано тільки за згодою самого хворого, але існує ряд препаратів, які можна використовувати для зменшення тяги до випивки без відома самого страждає від зловживання спиртними напоями людини.

До подібних ліків відносяться краплі Колме, позитивний ефект від використання яких вже оцінили тисячі людей.

Інструкція

Механізм дії препарату заснований на блокаді альдегиддегидрогенази, речовини бере участь у розпаді етанолу.

Блокування цього ферменту призводить до збільшення іншого речовини крові - ацетальдегіду.

Збільшення цієї речовини призводить до появи неприємної симптоматики, що виникає при вживанні мінімальних доз напоїв з алкоголем - спеку, припливи крові до обличчя, тахікардії.

Регулярне використання Колме дозволяє добитися стійкого ефекту, що призводить до виникнення стійкого заперечення спиртних напоїв.

Показання до застосування

Препарат застосовується для лікування хронічного алкоголізму, а також в стадію відновлення після стаціонарної терапії в наркологічних клініках.

Спосіб застосування

Колме приймається всередину по 12 - 25 крапель два рази на день. Дозування розраховується індивідуально в залежності від ступеня пристрасті людини до спиртного і стажу зловживання. Препарат можна додавати в їжу, рідину, ліки не має кольору, запаху і не змінює смак страв.

Побічна дія

Без вживання алкоголю протягом призначеного курсу лікування препарат не викликає помітних змін в організмі, може спостерігатися невелика млявість, сонливість.

Іноді реєструються шкірні висипання, але їх поява часто пов'язують з очищенням печінки, що обов'язково відбувається після декількох днів «безалкогольного режиму». При прийомі спиртного виникає відчуття жару, тахікардія, червоніє обличчя, тіло, можуть з'являтися плями по типу кропив'янки.

У лікується людини починає рясно виділятися піт, може утруднятися дихання, тяжкість таких симптомів залежить від дози алкоголю, а їх зниження спостерігається в міру виходу етанолу з організму.

Протипоказання

До абсолютних протипоказань відносять важкі захворювання печінки, нирок, серця, органів дихання. Не рекомендується використовувати Колме в період вагітності і протягом всього періоду грудного вигодовування.

Чи знаєте ви які бувають таблетки від запаморочення? Вся правда про ліки, які використовуються при запамороченнях.

Перелік препаратів від мігрені, які містять тріптани можна знайти тут.

Використання при вагітності

Колме при вагітності призначати не можна, наслідки реакції організму можуть бути непередбачувані не тільки для матері, але і для дитини.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Посилити дію Колме може спільне вживання метронідазолу, ізоніазиду, фенітоїну. У період використання Колме ці препарати слід виключити з лікування.

Передозування

Посилення побічних ефектів - тахікардії, спека, задишки може спостерігатися при вживанні високих доз Колме або при зменшенні часу між дозами.

При передозуванні рекомендовано промити шлунок, вводяться речовини знімають виникла симптоматику.

Форма випуску

Раніше препарат випускався у вигляді таблеток, сучасна фармацевтична промисловість випускає його у вигляді крапель, поміщених в ампулу. Після розкриття ампули розчин переливається у флакончик з дозатором.

Умови зберігання

Поміщений у флакон розчин зберігають в темному місці при температурі не вище 25 градусів. Необхідно передбачати такі місця для зберігання, де діти не зможуть виявити краплі.

Склад

Основною діючою речовиною препарату є ціанамід, ефект після його застосування наступає приблизно через 40 хвилин і триває протягом дванадцяти годин.

Колме володіє низьким токсичним впливом на організм і не впливає на блокування інших ферментів.

Додаткова інформація

Лікування ліками рекомендується проводити під контролем лікаря. Перший прийом Колме необхідно почати не раніше закінчення дванадцяти годинного проміжку після останнього вживання спиртних напоїв.

З обережністю слід призначати ліки хворим на цукровий діабет, епілепсію, гіпертиреоз.

Де купити і ціни

Засіб від алкоголізму можна купити в аптечній мережі або через інтернет. Ціна на ліки починається від 100 рублів за упаковку складається з 4 ампул препарату по 15 мл.

В одній мілілітр входить приблизно 30 крапель розчину, неважко підрахувати скільки буде потрібно ампул для лікування при середній дозуванні в 15 крапель два рази на день.

Відгуки

Препарат застосовується для лікування алкоголізму вже на протязі трьох десятків років, за цей час накопичилося достатньо відгуків, багато з яких відзначають зменшення тяги до вживання спиртних напоїв.

Позитивний ефект відзначається не тільки родичами хворого, але і самим хворим на алкоголізм. Для досягнення тривалого ефекту необхідно застосовувати препарат у рекомендованій дозуванні не менше трьох місяців.

Енцефаліт - запалення головного мозку. Все про наслідки після перенесеного енцефаліту головного мозку.

Причини, за якими судомить пальці ніг можна знайти в статті.

Інформацію про норму внутрішньочерепного тиску у дорослих можна отримати при переході за наступним посиланням: http: // gidmed. com / bolezni-nevrologii / vnutrecherepnoe-davlenie / vnutricherepnoe-davlenie-u-vzroslyh. html.

Рекламний відеоролик Колме:

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями в соціальних мережах: Facebook

Gidmed. com

КОЛМЕ таблетки - інструкція із застосування, ціна, відгуки, опис, аналоги, ціна - купити препарат КОЛМЕ в аптеках

Сорбінова кислота, оцтова кислота, натрію ацетат, вода д / і.

15 мл - ампули темного скла (4) в комплекті з крапельницею - піддони пластикові (1) - пачки картонні.

Умова відпустки з аптеки

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

Умови зберігання

Список Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають після ретельного обстеження хворого. Пацієнта необхідно попередити про можливі ускладнення і наслідки проведеної терапії.

Препарат приймають всередину по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази / добу з інтервалом між прийомами 12 год) за індивідуальною схемою.

Для дозування слід розкрити ампулу з розчином препарату і вилити вміст ампули у флакон, вкладений в упаковку. На флакон слід надіти крапельницю. При зберіганні флакон необхідно щільно закривати.

показання

- Лікування хворих на хронічний алкоголізм;

- Профілактика рецидивів хронічного алкоголізму після лікування.

Повною інструкції до застосування вказані: побічні дії, протипоказання, використання при вагітності, інформацію про взаємодію з іншими препаратами і особливі вказівки.

Ви також можете Завантажити Ваш до себе на комп'ютер: Завантажити

Xn ----- olcalaaccm1afibipckikvx4eul. xn - p1ai

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->