Управління в алкогольному сп'янінні стаття | Alkostop.info

Головна » Наслідки

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Управління в алкогольному сп'янінні стаття

Позбавлення прав за алкогольне сп'яніння

Перевірка на стан алкогольного сп'яніння

У 2016 році зареєстровано величезну кількість дорожньо-транспортних порушень, причиною яких стало алкогольне сп'яніння водіїв. Позбавлення права керувати автомобілем, на жаль, не лякає деяких любителів міцних напоїв. З їх вини люди втрачають свій транспорт, отримують травми, а іноді і трагічно гинуть. Саме з цієї причини в 2016 році посилилося покарання за водіння в нетверезому вигляді. Таким водіям загрожує не тільки позбавлення прав, а й кримінальна відповідальність.

З недавнього часу передбачена норма дозволеної кількості алкоголю для водіїв - 0,16 проміле спирту в повітрі, що видихається. А це означає, що людину не можна позбавити прав, коли алкотестер показує мінімальне значення. Таку норму ввели не для того, щоб водії могли сміливо вживати при водінні автомобіля, це зроблено для того, щоб передбачити похибка показання приладу.

Види покарання за керування транспортом у стані сп'яніння в 2016 році

Керуючи автомобілем в нетверезому стані, чоловік робить правопорушення, за це передбачена стаття в законодавстві і відповідне покарання:

 • Штраф у сумі 30 тис. Рублів і вилучення водійського посвідчення на 1,5-2 роки - при первинному порушенні.
 • Штраф у 50 тис. Рублів і позбавлення прав на 3 роки - це при вторинному порушенні.

Такі заходи дозволяють добре подумати, перш ніж сісти за кермо автомобіля. Чи варто ризикувати своїм життям через алкоголь?

Покарання за ДТП в стані сп'яніння

ДТП в стані сп'яніння

Коли нетверезий водій стає учасником ДТП через власника іншого авто, то позбавлення прав передбачено першому.

При скоєнні ДТП водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, страхова організація має право пред'явити йому відповідну претензію, простіше кажучи, відновлювати пошкодження свого автомобіля людині доведеться тільки власними коштами.

При веденні автотранспорту в п'яному стані можливість скоєння ДТП зростає в рази і позбавлення прав це не найсуворіше покарання.

Якщо ДТП сталося з вини нетверезого водія, та ще нанесені тяжкі каліцтва кому-небудь або настав летальний результат, то кримінальне покарання такому водієві буде досить жорстким - до 7 років позбавлення волі.

У яких випадках можна повернути права

Найменша помилка при оформленні протоколу або інших документів може подарувати шанс водієві повернути водійське посвідчення і довести його невинність.

Як повернути права

А якщо не винен, то, як повернути право на водіння автомобіля, якого позбавили як би за їзду в п'яному вигляді. Рішення про вилучення прав можна спростувати, але тільки в тому випадку, якщо:

 • Вчорашнім ввечері пили алкогольні напої, а вранці з'явилася гостра необхідність сісти за кермо;
 • Вас затримали і хочуть позбавити водійських прав за залишки етанолу в організмі;
 • У вашій крові знайдено зміст будь-яких опіатів, і вас звинувачують у вживанні наркотичних речовин.

У цих випадках варто звернутися до досвідченим в подібних справах юристам.

Коли передбачена амністія в позбавленні прав

Амністія може бути застосована тільки для тих осіб, які були притягнуті до адміністративної відповідальності за зміст етанолу в крові не більше 0,2 мг / л. Водії, які втратили прав через наявність наркотичних або психотропних речовин, порадіти амністії не зможуть.

Питання амністії регулює стаття 84 Кримінального кодексу Російської Федерації. Саме там можна ознайомитися з порядком і правилами її проведення.

До 70-річчя Перемоги в 2016 році планується проведення амністії по різних правопорушень, у тому числі осіб позбавлених водійських прав.

Повернення прав після перездачі іспиту з ПДР

Тепер після терміну позбавлення прав за алкогольне сп'яніння водіям необхідно знову здавати атестацію за правилами дорожнього руху. Тільки успішна перездача дозволить повернути право управляти дорожньо-транспортним засобом.

У 2016 році зареєстровано велику кількість важких наслідків керування автомобілем особами в нетверезому стані. Вжиті заходи повинні сприяти зниженню смертності на дорогах.

Не забувайте про те, що життя одне і те якою вона буде, безпосередньо залежить тільки від вас. Алкоголь може призвести до найтяжчих наслідків, тому обмежуйте його вживання.

Alcogolizm. com

Покарання водія за керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння

Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння вважається одним з найпоширеніших порушень серед власників транспортних засобів. Деякі самовпевнено вважають, що їм пощастить і дорожній патруль їх не зупинить, інші після доброї вечірньої гулянки сідають за кермо з упевненістю, що абсолютно тверезі, а треті думають, що келих пива або шампанського не викличе ніяких підозр. Які ж наслідки можуть бути, якщо вас зупинили в стані алкогольного сп'яніння?

Нові штрафи за водіння в стані алкогольного сп'яніння

Нові штрафи за водіння в нетверезому вигляді стали суворіше. Якщо раніше водія просто позбавляли водійських прав, то зараз разом з позбавленням прав від 1,5 до 2-х років доведеться заплатити штраф у розмірі 30 000 рублів. У разі якщо водій здійснював керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння і вже позбавлений водійських прав (або не має їх), то він буде арештований на строк від 10 до 15 діб. При повторному порушенні штраф складе вже 50 000 рублів, і водій буде позбавлений прав на 3 роки. Якщо водій буде відмовлятися проходити медичний огляд на визначення рівня алкоголю в організмі, то покарання буде таким же - позбавлення прав від 1,5 до 2-х років і штраф.

Що робити, якщо вас зупинили і звинувачують у водінні в нетверезому вигляді?

Якщо вас зупиняє інспектор і вимагає пройти медичний огляд, то відмовлятися ні в якому разі не можна. Інакше, згідно зі ст. 12.26 КоАП РФ, інспектор складе протокол «Про відмову від проходження медичного огляду». Згідно з наявним наказом №308 Міністерства охорони здоров'я та соціального розвитку існує 7 критеріїв, за якими інспектор може зробити висновок, що водій за кермом знаходиться в стані алкогольного сп'яніння:

 • Показання спеціальних приладів індикаторів.
 • Нестійкість пози.
 • Алкогольний запах з рота.
 • Порушення мови.
 • Різка зміна забарвлення шкірного покриву обличчя.
 • Поведінка, що не відповідає обстановці.
 • Виражене тремтіння пальців.
 • З 1 липня 2008 року всі дорожні інспектори мають при собі переносні алкотестери. З їх допомогою вони мають повне право проводити медичний огляд прямо на місці.

  Якщо вас зупинили і провели тест, то ви маєте право відмовитися від показань алкотестера і вимагати проходження обстеження в медичному закладі. При цьому в протоколі обов'язково потрібно своїми руками прописати свою незгоду з даними приладу.

  Що робити, якщо вас зупинили і висунули звинувачення в управлінні автомобілем в нетверезому стані, а насправді їзда здійснювалася в тверезому вигляді? Така ситуація може виникнути в 3-х випадках:

 • При проведенні експертизи була враховано похибку приладу. Кожен алкотестер має свою похибку. У деяких випадках вона може досягати 0,27 мг / л повітря, що видихається (це залежить здебільшого від умов, при яких проводилися вимірювання). Деякі інспектори можуть враховувати похибку на користь водія, але найчастіше трапляється навпаки. Якщо співробітник дорожньої служби не враховує або вказує невірну похибка приладу, то його можна притягнути до адміністративної відповідальності.
 • Інспектор скоює злочин щодо водія - підробляє свідчення алкотестера, перевищуючи тим самим свої посадові повноваження. У цій ситуації необхідно відразу ж провести незалежне обстеження організму на вміст алкоголю в крові, сечі і видихуваному повітрі. Своє бажання пройти обстеження необхідно озвучити негайно, так як інспектор може навмисно затягувати складання протоколу на кілька годин.
 • Алкотестер може показати наявність алкоголю в повітрі, що видихається через наявність хвороби у водія або через вживання всередину спиртовмісних ліків. Якщо вас зупинили після вживання цих коштів (наприклад, після вживання спиртової настоянки валеріани) слід заздалегідь попередити інспектора дорожньої служби, пред'явити медичні документи, що підтверджують наявність захворювання. При необхідності також доведеться пройти незалежний медичний огляд.
 • Кримінальна відповідальність за водіння автомобіля в стані алкогольного сп'яніння

  Всі знають, що за водіння в нетверезому стані можуть забрати права, але насправді це не найстрашніше, що може статися з нетверезим водієм. За керування у нетверезому стані передбачена і кримінальна відповідальність. Відповідно до закону № 63-ФЗ від 13.06.1996 року, якщо водій в нетверезому стані скоїв злочин, він понесе кримінальне покарання. Якщо в результаті ДТП за участю нетверезого водія було завдано шкоду життю і здоров'ю людини, то порушника можуть:

  • Позбавити волі терміном до 4 років і права управляти транспортним засобом на строк до 3-х років;
  • Відправити на примусові роботи на строк до 3-х років, при цьому позбавивши водійських прав терміном до 3-х років.

  Якщо сталася пригода, де загинула людина з вини водія, який був у нетверезому стані, то передбачено більш жорстке покарання - позбавлення волі на строк до 7 років з позбавленням водійських прав терміном до 3-х років. Якщо в результаті події загинуло двоє і більше осіб, то нетверезому водієві загрожує наступне покарання - позбавлення волі на строк до 9 років з позбавленням прав на водіння терміном до 3-х років або примусові роботи на строк до 5 років з позбавленням прав строком до 3-х років.

  Як уникнути позбавлення прав за водіння в нетверезому стані?

  Як запобігти судовий розгляд, якщо вас зупинили, коли ви знаходилися за кермом в тверезому вигляді? Щоб не отримати штраф за водіння в нетверезому вигляді і не позбутися прав, слід дотримуватися кількох правил. По-перше, не можна з усім погоджуватися, необхідно оскаржувати неправомірні дії. У всіх документах і протоколах слід прописувати свою незгоду до пред'явленими звинуваченнями. Рекомендується підключити до справи свідків і прописати їх дані в протоколі.

  По-друге, слід зібрати докази своєї невинності. Можна вимагати показати сертифікат якості, який використовував інспектор, коли вас зупинили. Дізнатися про законність перебування цього патрульного в місці складання протоколу. Дані свідків краще завірити нотаріально.

  ДТП в стані алкогольного сп'яніння може призвести також до псування чужої власності. Будь-яка подія призводить не тільки до морального збитку, а й до матеріальних втрат. Ви можете пошкодити не тільки своє ТЗ в стані алкогольного сп'яніння, а й ТС інших осіб. Будучи за кермом в тверезому вигляді, ви і ваші рідні також можете постраждати від нетверезого водія. Тут варто згадати про необхідність ОСАГО (обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності).

  Страхування ОСАГО гарантує компенсуючу виплату збитку постраждалій стороні у результаті ДТП при частковому або повному пошкодженні автомобіля, при пошкодженні огорож, будівель, вітрин та інших перешкод. ОСАГО гарантує виплату при нанесенні шкоди здоров'ю та життю учасників ДТП.

  Але якщо вас зупинили, коли ви були за кермом у нетверезому стані, страховка, звичайно ж, не допоможе зберегти водійські права.

  Не варто випробовувати долю і змушувати переживати себе і своїх близьких низку неприємних наслідків водіння за кермом. Набагато простіше після розпивання алкогольних напоїв скористатися послугами таксі.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Чи небезпечно керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння?

  Вживання алкоголю навіть у найменших дозах призводить до порушень в роботі різних систем організму. З'являється характерна ейфорія, розслаблення і некритична оцінка ситуацій. Для звичайного пішохода стан легкого сп'яніння не є настільки критичним або загрожують життю, як для водія транспортного засобу.

  Швидкість пересування автомобіля і його маса можуть завдати значної шкоди фізичному здоров'ю і життю оточуючих людей. У стані навіть легкого алкогольного сп'яніння водія ймовірність наїзду на пішоходів збільшується в десятки разів, зростає статистика ДТП за участю інших машин. Які медичні дослідження і статистика підтверджують факти погіршення реакції водіїв після прийняття спиртного? Як законодавство карає керування в стані алкогольного сп'яніння?

  Стан сп'яніння: медичні факти і дослідження

  Стан алкогольного сп'яніння формується у фізичної особи (людини) після прийняття будь-якої дози спиртного (в тому числі 1-2 ковтків вина). Сп'яніння є реакцією організму на вплив спирту, що міститься в алкогольному напої (горілці, вині, портвейні, пиві).

  Потрапляючи в шлунок, алкоголь всмоктується в кров і надходить в різні тканини і органи людини, викликаючи в них певні реакції. Найбільшої концентрації етиловий спирт досягає в тканинах мозку, при цьому переважно уражаються периферійні відділи, а центральна частина кори, що відповідає за основні фізіологічні функції людини.

  Вплив алкоголю на мозок

  Для водія, керуючого ТЗ, найбільш важливим виявляється вплив спиртовмісних бактерій на мозок і нервову систему, оскільки саме вони визначають здатність критичного оцінювання ситуації. Висока швидкість пересування на автомобілі вимагає від людини швидкого реагування на будь-які дорожні зміни, що в стані навіть легкого сп'яніння стає практично непідконтрольним.

  Будь-які дози етилового отрути викликають загибель кори головного мозку в різних масштабах. Така фізіологічна реакція обумовлена порушенням кровопостачання нейронів. За невеликою кількістю спиртного гине мала частина мозкових клітин, збільшення дози прийняття веде до збільшення зони відмирання нейронів, при цьому мозкової контроль повністю або частково відключається.

  Виникає стан розслаблення, неконтрольоване поведінка, порушення прямоходіння і зв'язного мовлення та інші характерні ознаки отруєння.

  Слабшає аналізує функція мозку, інформація сприймається неповно, висновки здійснюються обмежено і відірвано від наявних знань. Важко й уповільнено оцінюється будь-яка обстановка або ситуація на дорозі. В такому стані керування ТЗ водієм стає неприпустимим.

  Через деякий час організм включає додаткові резерви і перемикає виконання життєво важливих функцій на інші нейронні клітини, людина тверезіння і набуває нормальне мислення і стандартну поведінку.

  Вплив алкоголю на нервову систему

  Порушення в роботі нервової системи також роблять небезпечним керування транспортним засобом в стані сп'яніння. Медичні дослідження свідчать про те, що під впливом алкоголю в нервових клітинах відбуваються токсичні реакції, викликані потраплянням отруйної речовини. Алкоголь надає паралізує дію на центральну нервову систему. Наслідком цього порушується координація рухів, необхідна для безпечного керування транспортним засобом. Раскоординированности очних яблук призводить до двоїння (або трійнят) в очах. Водій виявляється не в змозі правильно визначити місце розташування пішохода на дорозі.

  В результаті часткової (або повної) загибелі мозкових клітин відбувається порушення в передачі сигналів усередині організму за допомогою нервової системи. Людина перестає відчувати больові відчуття, даний ефект дозволяє використовувати спирт як знеболюючий засіб для проведення операцій (коли немає інших наркотиків).

  Алкоголь має наркотичними властивостями (викликає звикання) та з медичного визначенням є наркотиком.

  Хронічне вживання спиртовмісних напоїв призводить до втрати життєздатності частини мозкових клітин.

  Статистика ДТП: вплив алкоголю на керування транспортним засобом

  Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, часто призводить до ДТП з різним втратою. При русі автомобіля навіть на швидкості 40 км / год необхідно миттєво оцінювати ситуацію і приймати рішення. Від часу початку гальмування залежить життя пішохода, який опинився на проїжджій частині, і розмір руйнувань в ДТП.

  Швидкість реакції тверезого водія складає долі секунди. Керуючий ТЗ в стані алкогольного сп'яніння не володіє достатньою швидкістю мислення в результаті відмирання частини мозку. Він не відразу бачить машину, що наближається, неправильно оцінює швидкість зміни відстані між автомобілями, некритично ставиться до появи пішохода на проїжджій частині (наприклад, на пішохідному переході).

  Далі особі в стані алкогольного сп'яніння приходить в голову аварійне оцінювання ситуації, і він намагається взяти якісь рухи по уповільненню або зупинити свій авто. Але стан нервової системи не дозволяє виконати необхідні дії швидко і правильно. Виникає ДТП за участю інших машин або наїзд на пішохода.

  Керування транспортними засобами у стані сп'яніння (в тому числі і наркотичного) не проходить без наслідків.

  Статистика ДТП свідчить про те, що 25% дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками сталося з вини водія, який допустив керування автомобілем в стані сп'яніння. Відповідно до чинного законодавства керування транспортними засобами у стані алкогольного впливу абсолютно не припустимо і переслідується законом.

  Керування транспортними засобами у нетверезому стані: відповідальність водія

  Керування автомобілем в стані сп'яніння є адміністративно караним дією. У разі виникнення ДТП зі збитком здоров'ю інших людей, відповідальність п'яного водія переходить в розряд кримінальної. Керування ТЗ водієм повинно здійснюватися тільки в тверезому вигляді. Це забезпечує нормальну адекватну реакцію, безпеку дорожнього руху, збереження життя і здоров'я пішоходів і інших водіїв.

  Якщо працівниками автомобільної інспекції виявлено та зафіксовано керування в стані сп'яніння, то робляться такі дії:

 • Накладається адміністративне покарання за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння: штраф, позбавлення прав водіння, суспільно-виправні роботи, адміністративний арешт.
 • Вилучається транспортний засіб з доставкою його на штрафмайданчик автоінспекції з подальшою оплатою транспортувати евакуатора і перебування на штрафмайданчику.
 • Обтяжуючою обставиною є відсутність прав водіння у водія, який здійснював керування транспортним засобом в стані сп'яніння. Або позбавлення прав водіння по тій же причині. У такому випадку застосовується адміністративний арешт, збільшення терміну позбавлення прав водіння і значний штраф.

  Дані запобіжного заходу керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння грунтуються на чинному законодавстві:

  • Кодексі про адміністративні порушення;
  • Інструкціях автоінспекції;
  • Практичному застосуванні судовою системою пресекающих законодавчих заходів.

  Законодавчі заходи спрямовані на попередження ДТП, причинного яких стало керування автомобілем в стані алкогольного впливу.

  Водій повинен розуміти: відповідальність за управління транспортним засобом лежить повністю на ньому. Розмір штрафів і інших адміністративних покарань спрямований на попередження ситуацій, коли відбувається керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння.

  Свідома передача керма особі, яка прийняла спиртосодержащий напій (або ліки), також карається законом. Господарю чи водієві, яка передала авто особі в стані алкогольного сп'яніння, визначаються наступні припиняють заходи:

  • Штраф;
  • Позбавлення прав;
  • Арешт.

  Дії автоінспекції: як виявляють керування транспортними засобами у нетверезому стані?

  Перевірка водія на наявність етилового спирту в видихуваних парах повітря може здійснюватися безпосередньо працівниками автоінспекції при наявності необхідного обладнання або в спеціальному відділенні медичного закладу.

  Перевірці підлягає особа, проявившее видимі ознаки алкогольного сп'яніння: несвязная або занадто розв'язна мова, дивна траєкторія руху автомобіля, хитання водія при виході з машини. Обов'язковому медичному огляду підлягають всі водії, що потрапили в ДТП. Вони спрямовуються до відповідного медичний орган, де зобов'язані пройти огляд протягом декількох годин після аварії.

  Медичний огляд на стан алкогольного сп'яніння проводиться аналізом повітря, що видихається.

  Дослідження проводиться спеціальним приладом з трубочкою. Якщо особу, яка обстежується знаходиться у важкому стані, проводиться аналіз крові на вміст у ній етилового спирту. Про наявність сп'яніння свідчить мінімальний вміст спирту в кількості 0,5 г / л крові.

  Результати огляду оформляються у вигляді документа: медичного акту чи протоколу огляду. Даний документ має визначальне значення в прийнятті судових рішень про винність особи і про його відповідальності за дії, що викликали загибель, фізичну травму людини або пошкодження інших транспортних засобів в результаті ДТП.

  Стан алкогольного сп'яніння є обставиною, що обтяжує відповідальність особи за кермом за вчинені порушення. До п'яному водієві застосовують більш суворі міри покарання, ніж до тверезого.

  Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння повинно розцінюватися як неприпустиме кожним водієм.

  УВАГА! Інформація, опублікована в статті, носить виключно ознайомчий характер і не є інструкцією до застосування. Обов'язково проконсультуйтеся з Вашим лікуючим лікарем!

  Alko03.ru

  Керування в стані алкогольного сп'яніння

  Відповідальність за порушення за статтею 12.8.1 КпАП РФ

  • Позбавлення прав керування транспортним засобом на термін 1,5-2 роки і штраф 30.000 рублів.
  • Повторне керування в стані сп'яніння - штраф 200.000 - 300.000 рублів або обов'язкові роботи на строк до 480 годин або примусові роботи на строк 2 роки або позбавлення волі на строк до 2-х років. КК РФ Ст.264.1 >>>

  Автоюрист допоможе повернути права за керування в стані сп'яніння

  • Надасть повну розгорнуту безкоштовну консультацію щодо порушення і розповість, як можна уникнути позбавлення прав саме у вашій справі.

  • Допоможе отримати всі матеріали по справі якщо у Вас їх немає.

  • Вибудує лінію захисту на основі аналізу допущених процесуальних порушень на всіх стадіях (Співробітниками ДАІ при складанні протоколів, медичними працівниками, суддями при винесенні постанов і рішень, понятими, свідками).

  • Оскаржить акт огляду або акт медичного огляду >>>
  • Захист вибудовується на основі зіставлення показань свідків і понятих, які звертаються на користь нашого клієнта. За базі перевіряються поняті - може виявитися, що у даного інспектора зазначені поняті є «кишеньковими».

  • За бажанням клієнта можливо не брати участь в судових засіданнях. Вас буде захищати Автоюрист за дорученням. Це значно економить час і нерви (одна справа передбачає від 3 до 8 засідань)

  Терміни та етапи повернення прав після винесення рішення суду

  • Автоюрист законно повертає права на всіх етапах, навіть якщо Ви вже позбавлені права керування і самостійно програли справу - світовий і районний (міський) суди права можна повернути достроково >>>
  • Повернути права можна в світовому суді або при оскарженні в районному чи міському судах. Велика кількість справ виграються в наглядових інстанціях і скасовуються прокуратурою.
  • Термін на оскарження пропущений - ми можемо відновити термін або оскаржити рішення суду про позбавлення прав в нагляді або прокуратурі.

  • Термін не пропущений - Автоюрист вибудує лінію захисту виходячи з аналізу справи та судової практики.

  Avtourist. info

  За повторне п'яне водіння вводиться кримінальне покарання

  З 1 липня 2016 року вводяться зміни в Кримінальний Кодекс РФ, що стосуються порушень правил дорожнього руху. Тепер за повторне керування машиною в п'яному вигляді водія посадять за грати. Як вважають Автоінструктор , любителів покататися напідпитку давно пора приструнити, і робити це потрібно за допомогою Кримінального Кодексу.

  Новий закон

  Держдума в остаточному третьому читанні прийняла закон, який посилює покарання за керування транспортним засобом в нетверезому стані. За новою ініціативою, як підказують Інструктори з водіння , вводиться кримінальна відповідальність для тих порушників, які сіли за кермо п'яними повторно.

  Причина посилення закону очевидна. Кількість ДТП за участю п'яних водіїв зростає з кожним днем. Тисячі невинних людей гинуть у страшних аваріях з вини нетверезих автомобілістів. Позбавлення прав і немаленькі штрафи не допомагають.

  Нагадаємо, що ще недавно штраф за п'яне водіння становив 30 тисяч рублів і 50 тисяч за повторне пияцтво за кермом. Але навіть ці суми не зупиняли п'яних лихачів.

  Саме тому було вирішено прийняти ще одну міру впливу: ізолювати нетверезих водіїв від суспільства, тобто просто садити їх в тюрму.

  Мінімальне покарання за жертви

  Якщо з вини водія в стані алкогольного сп'яніння сталося ДТП, в якому загинула людина, то автомобіліста чекає позбавлення водійських прав до трьох років та позбавлення волі від двох до семи років. Також водій не зможе займатися певною діяльністю або займати певні посади на строк до 3-х років. Відзначимо, що раніше термін тюремного ув'язнення в цьому випадку не регламентувався, його призначав суддя.

  У разі смерті двох і більше осіб (знову ж з вини п'яного) покарання буде наступним:

  • Примусові роботи на строк до 5 років, з одночасним позбавленням прав до трьох років;
  • Або позбавлення волі до 9 років.

  В обох випадках водія позбавляють прав на термін до 3-х років.

  Ще один варіант: тюремний термін від 4-х до 9 років, позбавлення ВУ (на три роки) плюс заборона на зайняття деяких посад або заборона на заняття певною діяльністю до трьох років.

  Якщо в «п'яному» ДТП загинуло кілька людей, то з 1 липня 2016 року водієві загрожує позбавлення волі на термін від 4 до 9 років. Раніше в цьому випадку могло застосовуватися альтернативне покарання: примусові роботи на період до 5 років. До того ж мінімальний тюремний строк не регламентувався, а встановлювався судом. З 1 липня це скасовується.

  Повторне «п'яне» водіння = арешт

  Найважливіше нововведення - це кримінальне покарання водія за повторне керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння. Якщо раніше п'яні автомобілісти потрапляли тільки під статтю 264, то зараз їх чекає нова стаття 2641, по якій будуть каратися рецидивісти, які вчинили адміністративне порушення повторно. 

  Отже, під нову статтю потрапляють особи, які керували автомобілем або іншим транспортним засобом в нетверезому стані, при цьому вони вже були піддані адміністративному покаранню за таке ж порушення.

  Сюди ж відносяться особи, які відмовилися проходити медичний огляд на стан алкогольного сп'яніння після вимоги співробітників ГИБДД або поліції, а також особи, які вже мають судимість за злочини, передбачені 264 статтею КК (частини 2, 4 і 6).

  У цьому випадку покарання буде наступним:

  • Штраф 200-300 тисяч рублів або в розмірі зарплати (іншого доходу) порушника (в нашому випадку засудженої особи) за період від одного до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років;
  • Або обов'язкові роботи на строк до 480 годин з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років;
  • Або примусові роботи до 2-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3-х років;
  • Або тюремне ув'язнення до 2-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

  Коли діє КК?

  В яких випадках на автомобіліста, який попався п'яним за кермом, може бути накладено покарання за Кримінальним Кодексом РФ:

  • Водій вже був позбавлений прав за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння.
  • Водій повторно керував автомобілем у нетверезому стані, якщо з моменту попереднього порушення (тобто позбавлення ВУ) не пройшов один рік.
  • Автомобіліст має судимість за дорожню пригоду, яке він зробив, будучи в стані алкогольного сп'яніння. До речі, судимість знімається через три роки після завершення тюремного терміну, не пізніше.

  Не забувайте, що у всіх перерахованих вище випадках під алкогольним сп'янінням розуміється і відмова від медичного огляду.

  В підсумку

  Покарання за повторне водіння в стані сп'яніння:

  • Штраф 200-300 тисяч рублів
  • Грошове стягнення в розмірі річного / дворічного доходу засудженого
  • Примусові роботи до 2-х років
  • Обов'язкові роботи до 480 годин
  • Тюремне ув'язнення до 2-х років
  • Позбавлення водійського посвідчення на термін до трьох років в якості додаткового покарання

  Нагадаємо, що до 1 липня 2016 року водій за перераховані вище порушення отримував штраф 50 тисяч рублів і позбавлявся прав на 3 роки.

  Покарання за повторне керування транспортними засобами у нетверезому стані стає по-справжньому серйозним. Погодьтеся, штраф в розмірі 200 тисяч виявиться згубним для будь-якого сімейного бюджету.

  А що вже говорити про термін на два роки! Більш того, не потрібно забувати і про судимість. Адже будь-яка судимість надалі може викликати чимало проблем, наприклад, при влаштуванні на роботу.

  Будемо сподіватися, що нововведення допоможуть очистити наші дороги від злісних порушників, які вживають спиртне за кермом.

  Відео про новий покарання за п'яну їзду з 1 липня 2016:

  Будьте ввічливі й акуратні на дорозі!

  У статті використано зображення з сайту avtomobilabc. ru

  21 серпня, Плехов Костянтин

  Spokoino. ru

  Штраф 200000 за водіння в нетверезому вигляді

  Штраф 200000 за водіння в нетверезому вигляді

  Хтось називає це - штраф 200000 руб. за пиятику.

  Йдеться про штраф 200 тис. Рублів за керування транспортним засобом в стані сп'яніння.

  Кому і за що загрожує такий штраф?

  З якого часу цей штраф вступає в силу?

  Штраф 200 тис. Руб. вводиться з 1 липня 2016 року до Кримінального кодексу РФ. У КК РФ з'являється нова стаття 264.1 і два примітки до ст. 264. Також вносяться ще деякі зміни.

  Розглянемо, що змінюється в результаті?

  Цей штраф є кримінальним покаранням. Тобто він не замінює існуючий зараз адміністративний штраф 30 тис. Руб. І позбавлення водійських прав на 1,5-2 року. Водій, вперше керував транспортним засобом в стані сп'яніння, як і раніше буде покараний адміністративним штрафом 30 000 руб. і позбавленням прав на 1,5 - 2 роки.

  Кримінальний штраф 200 000 загрожує (з 01.07.2016 р)

  • За відмову від медичного огляду на стан сп'яніння
  • За керування транспортним засобом в стані сп'яніння

  Але тільки водіям, вже покараним раніше за п'яну їзду або за відмову від медичного огляду на стан сп'яніння, а також тим, хто має судимість за заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю або смерть (смерті) в стані сп'яніння в результаті ДТП.

  Штраф 200 тис. Руб. не єдине покарання за ст. 264.1 КК РФ.

  Ось повний перелік заходів відповідальності в ст. 264.1 КК РФ:

  • Штраф від 200 000 до 300 000 рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від 1 року до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років,
  • Обов'язкові роботи на строк до 480 годин з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років,
  • Примусові роботи на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років,
  • Позбавлення волі на строк до 2 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

  Дивіться сам текст статті 264.1 Кримінального кодексу РФ:

  «Порушення правил дорожнього руху особою, підданим адміністративному покаранню

  Керування автомобілем, трамваєм або іншим механічним транспортним засобом особою, яка перебуває в стані сп'яніння, підданим адміністративному покаранню за керування транспортним засобом в стані сп'яніння або за невиконання законної вимоги уповноваженої посадової особи про проходження медичного огляду на стан сп'яніння або мають судимість за вчинення злочину, передбаченого частинами другою, четвертою або шостої статті 264 цього Кодексу або цією статтею, - карається штрафом в розмірі від двохсот тисяч до трьохсот тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від одного року до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправними роботами на строк до чотирьохсот вісімдесяти годин з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або примусовими роботами на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років ».

  Адміністративне покарання за повторне керування транспортним засобом в стані сп'яніння (за ч. 4 ст. 12.8 КоАП РФ - штраф 50 000 руб. І позбавлення водійських прав на 3 роки) втрачає силу з 1 липня 2016 г. З цієї дати за таке порушення тепер будуть карати за ст. 264.1 КК РФ.

  Схематична інформація:

  Таким чином, нововведення в основному спрямовані на посилення покарання за повторну «п'яну їзду» і відмова від медичного огляду на стан сп'яніння.

  Infoavtopravo. ru

  Керування в стані сп'яніння Юридичні поради. Юрист в Волгограді.

  За керування транспортним засобом в стані сп'яніння передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі 30 000 (тридцять тисяч) рублів, з позбавленням водійських прав на термін від півтора до двох років. (Ч.1 ст.12.8 КоАП РФ)

  Ви правильно зрозуміли - це не окремі види покарань, а сукупність: штраф плюс позбавлення.

  Подібне посилення правил введено з вересня 2013 року.

  Автомобіль, яким керував нетверезий водій, може бути поміщений на штрафмайданчик. Витрати з транспортування та оплату стоянки автомобіля в цьому випадку несе правопорушник. Тобто, в перспективі, крім судового штрафу на нього чекає оплата евакуатора і витрати за тарифами штрафстоянка, розрахованим подобово.

  Евакуація автомобіля не є обов'язковою при затриманні нетверезого водія, і транспорт може забрати твереза ​​людина, допущений до керування даним транспортним засобом.

  Рішення про позбавлення водійських прав приймає суд, ґрунтуючись на доказах, які представлені йому сторонами. Маю на увазі як співробітники ОВС, так і водій, щодо якої складено адміністративний протокол про управління в стані сп'яніння.

  Відразу поясню, що відповідальність за керування транспортним засобом в стані сп'яніння несе водій, тобто конкретно той, хто перебував за кермом.

  Якщо це був не власник, а інша людина, відповідальність буде нести саме він, як особа управляло автомобілем в нетверезому стані.

  Відповідальність передав управління нетверезому водієві

  Для власника автомобіля передбачена відповідальність за другою частиною статті 12.8 КоАП, за передачу керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння. (Ч.2 ст.12.8 КоАП РФ)

  Відповідальність за даного правопорушення ніяк не відрізняється від частини першої - штраф у розмірі 30 000 (тридцять тисяч) рублів і позбавлення водійських прав на термін від півтора до двох років.

  Повторне вчинення правопорушення

  Якщо водій був позбавлений права керування автомобілем, то протягом одного року з дня, коли закінчився термін позбавлення, він вважається підданим адміністративному покаранню (стаття 4.6. КоАП РФ).

  Якщо комусь буде простіше зрозуміти, це приблизний аналог кримінальної судимості: термін вже відбутого, але судимість не знята.

  Так ось, якщо протягом цього року водій повторно здійснює однорідне правопорушення, простіше кажучи, його знову ловлять за управлінням в нетверезому вигляді, то суд може визнати, що людина скоїла правопорушення повторно.

  У цьому випадку покарання вже серйозніше: штраф у розмірі 50 000 (п'ятдесят тисяч) рублів плюс позбавлення водійських прав строком на три роки. (Ст.12.8 ч.4 КпАП РФ)

  Транспортний засіб також відправляється на штрафмайданчик.

  Повторність поширюється як на нетверезого водія, так і на власника, що передав управління нетверезому водієві, тобто на обидва правопорушення: за ч.1 та ч.2 ст.12.8 КоАП РФ.

  Термін давності за керування в стані сп'яніння (ст. 12.8 КоАП РФ)

  Постанова по справі про управління транспортним засобом в стані сп'яніння (12.8 КоАП РФ) не може бути винесено після закінчення одного року з дня вчинення правопорушення. (Відповідно до ст.4.5. КоАП РФ)

  Таким чином, винний може бути покараний протягом року, з моменту коли щодо нього був складений протокол.

  Серед водіїв поширена помилка, що можна затягнути терміни розгляду справи, якщо просити суд розглянути справу за місцем проживання водія, або перенести розгляд справи у зв'язку з хворобою або відрядженням.

  Це не так.

  На період пересилання справи протягом строку давності зупиняється, таким чином з моменту відправки справи до прийняття його до виробництва нових суддею, термін давності враховуватися не буде.

  Для хвороби підійде тільки стаціонар з серйозним діагнозом. Простого амбулаторного захворювання швидше за все буде недостатньо.

  Всілякі відрядження або просто ухилення від отримання повістки в суд, швидше за все призведе до винесення заочного рішення.

  Це свідомо невигідна стратегія, коли винуватець сам позбавляє себе можливості брати участь в судовому засіданні і відстоювати свої права.

  Якщо ви все-таки маєте намір боротися в суді і відстоювати свої права, то ми переходимо до найважливішого:

  Докази у справі про управління в стані сп'яніння

  Зафіксувати подробиці спілкування між водієм і співробітником ОВС можна за допомогою аудіо та відео записуючої апаратури. Це відеореєстратори, диктофони, телефони з можливістю запису відео і так далі.

  Перешкоджати водієві проводити запис співробітник не має права, на підставі пункту 25 Адміністративного регламенту МВС РФ «Про виконання державної функції з контролю і нагляду за дотриманням учасниками дорожнього руху вимог у галузі забезпечення безпеки дорожнього руху».

  Заборона на зйомку може бути проведений тільки в випадках прямо встановлених законом. І підстави для заборони повинні бути повідомлені водієві чітко і ясно, з посиланням на чинну норму закону.

  Зі свого боку, співробітники поліції також можуть робити відеозапис. При цьому не потрібно обов'язкової сертифікації наприклад відеокамери. До спеціальних засобів така апаратура відношення не має.

  Співробітник ОВС повинен бути одягнений у формений одяг, мати нагрудний знак та службове посвідчення.

  Оформлення протоколу повинно проводитися в присутності водія. Якщо ж процесуальний документ складений без його участі, то на адресу водія має бути направлене повідомлення про можливість ознайомлення з протоколом.

  Співробітники Державтоінспекції несуть службу на патрульних автомобілях, використання іншого транспорту не допускається (пункт 41 Регламенту).

  Підстави вважати, що особа, яка керує транспортним засобом, знаходиться в стані сп'яніння

  (Пункт 126 Регламенту)

  Profsovet. com

  Нові покарання за алкогольне сп'яніння з 1 вересня 2013 року

  Нові покарання за алкогольне сп'яніння

  1. Управління транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, -

  Тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від півтора до двох років.

  1. Управління транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, -

  Тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від півтора до двох років.

  Отже, водій, перший раз попався співробітникам ГИБДД в стані сп'яніння, тепер не зможе відбутися лише позбавленням прав. В даному випадку він заплатить додатково ще і значний штраф в розмірі 30 000 рублів .

  Упевнений, багато водіїв, заплативши один раз зазначену суму, кілька разів подумають, перш ніж знову сісти за кермо п'яними.

  Передача управління особі в стані сп'яніння

  Схожим змін зазнало і покарання за передачу керування транспортним засобом водієві, що знаходиться в стані сп'яніння:

  2. Передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння, -

  Тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від півтора до двох років.

  2. Передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння, -

  Тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від півтора до двох років.

  Власник транспортного засобу, який передав керування особі в стані сп'яніння, з 1 вересня крім позбавлення прав отримає ще й штраф у розмірі 30 000 рублів .

  Природно, сам водій, що сів за кермо в стані сп'яніння, також отримає штраф і буде позбавлений прав (про це написано вище).

  3. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння і не має права керування транспортними засобами або позбавленим права керування транспортними засобами, -

  Тягне адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб або накладення адміністративного штрафу на осіб, щодо яких відповідно до цього Кодексу не може застосовуватися адміністративний арешт, у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  3. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння і не має права керування транспортними засобами або позбавленим права керування транспортними засобами, -

  Тягне адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб або накладення адміністративного штрафу на осіб, щодо яких відповідно до цього Кодексу не може застосовуватися адміністративний арешт, у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Істотні зміни торкнулися і покарання для водіїв у стані сп'яніння, що не мають прав або позбавлених прав. Раніше за подібне порушення накладався арешт на строк до 15 діб, т. Е. Мінімальної межі у цього терміну не було. З 1-го ж вересня арешт буде накладатися на строк від 10 до 15 діб . Т. е. 10 діб відсидіти доведеться в будь-якому випадку.

  Що стосується осіб, на яких арешт накладено бути не може (вагітні жінки, жінки, які мають дітей віком до чотирнадцяти років, особи, які не досягли віку вісімнадцяти років, інваліди I і II груп, військовослужбовці, громадяни, покликані на військові збори, а також які мають спеціальні звання співробітники органів внутрішніх справ, органів і установ кримінально-виконавчої системи, Державної протипожежної служби, органів з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин та митних органів), то і для них покарання сильно збільшено. Штраф для них зростає з 5 000 до 30 000 рублів.

  Повторне керування автомобілем в стані сп'яніння

  4. Повторне вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 або 2 цієї статті, -

  Тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк три роки.

  4. Повторне вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 або 2 цієї статті, -

  Тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк три роки.

  Повторне керування автомобілем в стані сп'яніння або повторна передача керування автомобілем особі, яка перебуває в стані сп'яніння, тепер крім позбавлення прав на 3 роки буде додатково каратися і адміністративним штрафом у розмірі 50 000 рублів . В даний час це Найбільший штраф за порушення ПДР.

  Нагадаю, що повторним порушенням в даному випадку буде вважатися порушення, вчинене протягом року з моменту закінчення попереднього терміну позбавлення.

  Примітка. Вживання речовин, що викликають алкогольне або наркотичне сп'яніння, або психотропних чи інших викликають сп'яніння речовин забороняється. Адміністративна відповідальність, передбачена цією статтею і частиною 3 статті 12.27 справжнього Кодексу, настає в разі встановленого факту вживання викликають алкогольне сп'яніння речовин, який визначається наявністю абсолютного етилового спирту в концентрації, що перевищує можливу сумарну похибку вимірювань, а саме 0,16 міліграма на один літр повітря, що видихається повітря, або в разі наявності наркотичних засобів або психотропних речовин в організмі людини.

  Ну і на завершення даної статті давайте розглянемо примітка, яке дозволить спокійно зітхнути дуже багатьом водіям. У КоАП повертається мінімальний поріг концентрації етилового спирту на один літр повітря, що видихається. Він становить 0,16 міліграм.

  Починаючи з 1 вересня 2013 року водії зможуть пити кефір або квас, не побоюючись випадкового позбавлення прав на найближчому посту ДАІ.

  Також є хороша новина і для водіїв, позбавлених прав до 1 вересня 2013 року. Якщо Ви були позбавлені прав за зміст етилового спирту в повітрі, що видихається не більше 0,16 міліграмів на літр, то Ви зможете достроково повернути водійське посвідчення:

  2. Закон, пом'якшує або скасовує адміністративну відповідальність за адміністративне правопорушення або іншим чином поліпшує становище особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, має зворотну силу, тобто поширюється і на особу, яка вчинила адміністративне правопорушення до набрання таким законом чинності і щодо якого постанова про призначення адміністративного покарання не виконане.

  Зазначу, що повернути права Ви зможете тільки з 1 вересня 2013 року. Для цього потрібно звернутися в суд, що позбавив Вас прав, із заявою приблизно такого змісту:

  Прошу повернути вилучене у мене посвідчення водія (коли і чому вилучено) у зв'язку з тим, що Федеральним законом від 23.07.2013 N 196-ФЗ до статті 12.8 КоАП додано примітка (текст примітки). Це примітка пом'якшує адміністарівную відповідальність, а, отже, відповідно до частини 2 статті 1.7 КоАП воно поширюється на мене.

  Загалом, шаблон я накидав. Будь-який бажаючий може за власним бажанням розширити його до повноцінного заяву і 1 вересня 2013 року звернутися до суду для повернення водійського посвідчення.

  На цьому розгляд нових штрафів за керування автомобілем в стані сп'яніння закінчено. У наступній статті розглянемо нові штрафи за перевищення швидкості, не пропустіть.

  Удачі на дорогах!

  Pddmaster. ru

  Стаття 12.8. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння

  (В ред. Федерального закону від 23.07.2013 N 196-ФЗ)

  1. Управління транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, якщо такі дії не містять кримінально караного діяння, -

  (В ред. Федерального закону від 31.12.2016 N 528-ФЗ)

  Тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від півтора до двох років.

  2. Передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння, -

  Тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від півтора до двох років.

  3. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння і не має права керування транспортними засобами або позбавленим права керування транспортними засобами, якщо такі дії не містять кримінально караного діяння, -

  (В ред. Федерального закону від 31.12.2016 N 528-ФЗ)

  Тягне адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб або накладення адміністративного штрафу на осіб, щодо яких відповідно до цього Кодексу не може застосовуватися адміністративний арешт, у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  4. Втратив силу з 1 липня 2016 року. - Федеральний закон від 31.12.2016 N 528-ФЗ.

  Примітка. Вживання речовин, що викликають алкогольне або наркотичне сп'яніння, або психотропних чи інших викликають сп'яніння речовин забороняється. Адміністративна відповідальність, передбачена цією статтею і частиною 3 статті 12.27 справжнього Кодексу, настає в разі встановленого факту вживання викликають алкогольне сп'яніння речовин, який визначається наявністю абсолютного етилового спирту в концентрації, що перевищує можливу сумарну похибку вимірювань, а саме 0,16 міліграма на один літр повітря, що видихається повітря, або в разі наявності наркотичних засобів або психотропних речовин в організмі людини.

  Ipipip. ru

  Штраф (позбавлення прав) за керування в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому, п'яному вигляді) (Стаття 12.8 КоАП). Кримінальна відповідальність за повторне водіння п'яним і ДТП з жертвами.

   Водіння в нетверезому вигляді, під шафе, в стані алкогольного сп'яніння, все це як не назви є одним і тим же і в будь-якому випадку ні до чого хорошому не приводить. Якщо хтось в цьому ж переконався, то напевно вже зараз почне вивчати матеріал нашої статті... Як ви вже помітили, наша стаття називається кілька саркастично, вся справа в тому, що за таке правопорушення як їзда в п'яному вигляді, тобто в стані алкогольного сп'яніння вам покладено не тільки штраф, але і застосовується адміністративне покарання - у вигляді енної терміну позбавлення прав. Так з 1 вересня 2013 року, в нашій країні, крім позбавлення водійських прав, додатково введено ще й штраф, а з 1 липня 2016 року ця ще і головний відповідальність (при повторному порушенні). Щоб не лукавити, все ж скажемо, що штраф може бути накладений у замін арешту, при повторному правопорушенні, але тільки стосовно категорії осіб не підпадають під арешт. Про все це ми і поговоримо докладніше в даній статті.

   Відповідно до п. 2.7 ПДР водієві забороняється керувати транспортним засобом у стані сп'яніння, під впливом лікарських препаратів, що погіршують реакцію й увагу, у хворобливому або стомленому стані, що ставить під загрозу безпеку руху. Проте, не всі хочуть миритися з цією забороною і часом нехтуючи їм, відповідають перед законом за допомогою застосування до них адміністративного і кримінального покарання. Зараз якраз ми поговоримо про такі способи покарання для найбільш поширених варіантів.

  Якою статтею регламентується позбавлення прав керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому, п'яному вигляді)

  В даний час такий статтею є стаття 12.8 КоАП РФ "Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння".

   А ось в яких випадках і що вона говорить, розглянемо далі. Насправді можливих варіантів може бути безліч. Це безпосереднє упраління ТС первинно, повторне порушення, передача транспортним засобом особі в нетверезому вигляді... Також без уваги не залишаться випадки, коли власник передав керування транспортним засобом іншій - нетверезому водієві.

  Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння вперше (або, як мине рік з останнього позбавлення за їзду в п'яному вигляді)

   Відразу хочеться сказати про те, що дане рішення про термін позбавлення приймається судом, тобто на підставі постанови суду. Для того, щоб суд виніс остаточний вердикт по даній статті, належним чином повинні бути оформлені всі протоколи, експертиза і т. Д. Крім того, термін позбавлення залежатиме від ваших попередніх рецидивів порушення ПДР. Тобто, по даному порушенню належить судова практика.

  Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому, п'яному вигляді) повторно без прав (під час позбавлення)

    До липня 2016 року діє наступний алгоритм. Якщо водія викрили в управлінні ТЗ в стані алкогольного сп'яніння повторно, то йому загрожує покарання за частиною 3, тієї ж статті 12.8 КоАП.

  В цьому випадку водія можуть арештувати на термін від 10 до 15 діб. У разі якщо водій відноситься до категорії осіб не підлягають адміністративному арешту (вагітні жінки, жінки з дітьми до 12 років, інваліди 1 і 2 групи), то щодо нього застосовує штраф, у вигляді суми в 30 000 рублів.

    У грудні 2016 року уряд РФ в 3 читанні був прийнятий закон, що за повторне водіння у п'яному вигляді передбачається штраф від 200 000 рублів до 300 000 рублів, або обов'язкові роботи на строк до 480 годин, або примусові роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на той же період. У підсумку, повторне водіння у п'яному вигляді стане кримінально караним. Закон вступить чинності 1 липня 2016 року.

  Кримінальна відповідальність за ДТП у п'яному вигляді з жертвами

   Треба зауважити, що якщо станеться ДТП, з вини п'яного водія, то в цьому випадку передбачено позбавлення волі на термін від 2 до 7 років. У разі, якщо загинули 2 людини і більше, то термін складе від 4 до 9 років. У цьому випадку керування транспортним засобом в нетверезому вигляді є обтяжливим обставиною.

  Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) повторно, протягом року після закінчення виконання постанови про призначення адміністративного покарання

   Такий стан справ регламентується статтею 4.6 КоАП, яка встановлює, що особа якого призначено адміністративне покарання за вчинення адміністративного правопорушення, вважається підданим даного покарання протягом одного року з дня закінчення виконання постанови про призначення адміністративного покарання. Таким чином, кваліфікувати адміністративне правопорушення з умовою що це рецидив, можна по ч. 4 ст. 12.8 КоАП РФ у разі, якщо воно вчинене протягом року з дня закінчення виконання постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом. 

   Якщо ж у вас зафіксовано правопорушення в той момент, коли до вас застосовано вже інше адміністративне покарання, тобто, наприклад, теж позбавлення за їзду в п'яному вигляді, яке до вас застосували в перебігу найближчого року, то термін згідно статті 37.2 "Обчислення терміну позбавлення спеціального права "частина 3 ...

  ... Просто додасться до вже наявного.

  Керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) якщо у вас немає і не було водійських прав

   Якщо у водія навіть не було прав і він сіли за машину в стані алкогольного сп'яніння, то йому загрожує покарання за частиною 3, статті 12.8 КоАП, а саме

  Відмова від огляду в разі керування машиною при підозрі на алкогольне сп'яніння (при наявності прав) або наркотичне сп'яніння

   Окремий випадок, коли є підозра на те, що водій знаходиться в стані алкогольного сп'яніння, але він не хоче їхати на медичний огляд. Простіше кажучи, водій відмовляється від медобстеження. 

  Простіше кажучи, до водія буде застосовано заходи, що і до водія в нетверезому вигляді. У разі повторного правопорушення (відмова від медобстеження), буде застосовано запобіжний як за повторне водіння в нетверезому вигляді. Отже, скажімо що що-небудь скостити не вдасться, і відповісти доведеться також як і водієві алкоголіку. Хоча при проведенні медосвідетельстованія є ймовірність потрапити в допустимий поріг 0,16 проміле. Не треба забувати про водіїв - наркоманів. У цьому випадку, якщо навіть алкотестер нічого не покаже, то є ймовірність залучення водія до медосвітельствованію на наркотичні речовини. Відмова від такого огляду прирівнюється до керування ТЗ під наркотичним сп'янінням.

  Передача автомобіля для управління водієві в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) вперше

    Передача автомобіля п'яному водієві прирівнюється по покаранню до управління автомобіля в п'яному вигляді власне тим, хто його передав.

  В цьому випадку постраждає як водій, так і той, хто довірив керування автомобілем.

  Передача автомобіля для управління водієві, в стані алкогольного сп'яніння (нетверезому вигляді) повторно

   Передача автомобіля п'яному водієві повторно, прирівнюється по покаранню до управління автомобіля в п'яному вигляді власне тим, хто його передав, також як рецидив.

   Резюмуючи вище наведену інформацію варто сказати про те, що вчинок управління п'яним або передачі ТЗ п'яному особі, це серйозний проступок. В цьому випадку водій наражає на небезпеку життя всіх "суміжних" учасників руху. Важко вичитувати дорослих людей, залишається лише або карати, або переживати, за те що тато з мамою свого часу не навчили їх жити по-людськи.

  AutoSecret. net

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->