Колме купити в аптеці | Alkostop.info

Головна » Наслідки

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Колме купити в аптеці

КОЛМЕ таблетки - інструкція із застосування, ціна, відгуки, опис, аналоги, ціна - купити препарат КОЛМЕ в аптеках

Сорбінова кислота, оцтова кислота, натрію ацетат, вода д / і.

15 мл - ампули темного скла (4) в комплекті з крапельницею - піддони пластикові (1) - пачки картонні.

Умова відпустки з аптеки

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

Умови зберігання

Список Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають після ретельного обстеження хворого. Пацієнта необхідно попередити про можливі ускладнення і наслідки проведеної терапії.

Препарат приймають всередину по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази / добу з інтервалом між прийомами 12 год) за індивідуальною схемою.

Для дозування слід розкрити ампулу з розчином препарату і вилити вміст ампули у флакон, вкладений в упаковку. На флакон слід надіти крапельницю. При зберіганні флакон необхідно щільно закривати.

показання

- Лікування хворих на хронічний алкоголізм;

- Профілактика рецидивів хронічного алкоголізму після лікування.

Повною інструкції до застосування вказані: побічні дії, протипоказання, використання при вагітності, інформацію про взаємодію з іншими препаратами і особливі вказівки.

Ви також можете Завантажити Ваш до себе на комп'ютер: Завантажити

Xn ----- olcalaaccm1afibipckikvx4eul. xn - p1ai

- Підвищена чутливість до препарату.

Спосіб застосування та дози

Препарат призначають після ретельного обстеження хворого. Пацієнта необхідно попередити про можливі ускладнення і наслідки проведеної терапії.

Препарат приймають всередину по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази / добу з інтервалом між прийомами 12 год) за індивідуальною схемою.

Для дозування слід розкрити ампулу з розчином препарату і вилити вміст ампули у флакон, вкладений в упаковку. На флакон слід надіти крапельницю. При зберіганні флакон необхідно щільно закривати.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний до застосування при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

Побічна дія

Препарат, як правило, добре переноситься, якщо пацієнт не вживає алкоголь.

Іноді: почуття втоми, сонливість, шкірний висип, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз.

Особливі вказівки

Застосування при порушеннях функції печінки: Протипоказаний при важких захворюваннях печінки.

Застосування при порушеннях функції нирок: Протипоказаний при захворюваннях нирок, що супроводжуються порушенням функції.

Особливі вказівки: Препарат Колме повинен застосовуватися тільки під наглядом лікаря і при згоді пацієнта на проведену терапію. Слід мати на увазі можливість реакції на етанол, що міститься в деяких лікарських засобах та харчових продуктах. Лікування препаратом Колме слід починати тільки після закінчення 12 годин з моменту останнього вживання алкоголю. З обережністю застосовують Колме в тих випадках, коли реакція пацієнта на одночасне вживання алкоголю може призвести до ризику для здоров'я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, захворюваннях серцево-судинної системи, захворюваннях нирок. При тривалому прийомі препарату рекомендується контролювати функцію щитовидної залози не рідше одного разу на 6 міс.

Лікарська взаємодія

- Колме і інші інгібітори альдегиддегидрогенази. Одночасне застосування Колме з метронідазолом, ізоніазидом, фенітоїном та іншими інгібіторами альдегиддегидрогенази може посилити реакцію на вживання алкоголю (таких комбінацій слід уникати).

- Колме і дисульфірам Між застосуванням дисульфіраму і призначення Колме повинен бути перерва не менше 10 днів.

- Колме і препарати альдегідної групи Колме несумісний з препаратами альдегідної групи (паральдегід і продукти хлоралу).

Ekb. piluli. ru

Колме краплі 15мл 4шт. Лабораторія Віторія С. А. / Фаес Фарма С. А., - продаж | Інтернет-аптека Wer. ru

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Препарат протипоказаний до застосування при вагітності та в період лактації (грудного вигодовування).

Застосування при порушеннях функції печінки

Протипоказаний при важких захворюваннях печінки.

Застосування при порушеннях функції нирок

Протипоказаний при захворюваннях нирок, що супроводжуються порушенням функції.

Особливі вказівки

Препарат Колме повинен застосовуватися тільки під наглядом лікаря і при згоді пацієнта на проведену терапію. Слід мати на увазі можливість реакції на етанол, що міститься в деяких лікарських засобах та харчових продуктах.

Лікування препаратом Колме слід починати тільки після закінчення 12 годин з моменту останнього вживання алкоголю.

З обережністю застосовують Колме в тих випадках, коли реакція пацієнта на одночасне вживання алкоголю може призвести до ризику для здоров'я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, захворюваннях серцево-судинної системи, захворюваннях нирок.

При тривалому прийомі препарату рекомендується контролювати функцію щитовидної залози не рідше одного разу на 6 міс.

Умови та термін зберігання

Препарат відпускається за рецептом лікаря.

Умови та термін зберігання

Список Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Фармакологічна действіеЛекарство Колме призначене для лікування залежності від алкоголю. Дія обумовлюється блокадою речовин, які беруть участь у метаболізмі етилового спирту. Діюча речовина - ціанамід. Застосування КолмСредство рекомендується використовувати в процесі лікування хворих на алкоголізм. Краплі Колме також приймають з метою профілактики повторного прояви хронічного алкоголізму. Побічна дія КолмКолме іноді викликає сонливість, відчуття втоми, шум у вухах. Може з'явитися висипання на шкірі. При одночасному вживанні алкоголю з Колмеом можливі нудота, тахікардія, слабкість, підвищення потовиділення, нечіткість зору, а у важких випадках - блювота, зниження артеріального тиску, колаптоїдний стан. ПротівопоказаніяЗаболеванія серцево-судинної і дихальної систем, захворювання печінки, період вагітності та лактації. Спосіб застосування КолмЛекарство приймають всередину по 12-25 крапель 2 рази на добу за індивідуальною схемою. Інтервал між прийомами повинен становити 12 год. Особливі указаніяКолме обов'язково повинен застосовуватися під суворим наглядом лікаря. Лікування рекомендується починати тільки через 12 ч. Після останнього вживання алкоголю. Якщо протягом тривалого часу вживати краплі Колме, необхідно здійснювати контроль за станом щитовидної залози. Умови зберігання КолмУпаковку рекомендується зберігати в недоступному для дітей місці, де температура не перевищує 25 ° С.

Колме - інструкція із застосування

Колме призначений для лікування алкоголізму. Терапевтична дія здійснюється за допомогою формування відрази до алкоголю на рівні умовного рефлексу в результаті впливу цианамида.

Лікування алкоголізму в хронічній формі і запобігання можливих рецидивів в посттерапевтіческіх періоді.

Фармакологічні властивості

  • Активно речовина - ціанамід, ферментно блокує ацетальдегиддегидрогеназу, яка бере участь в процесах метаболізму етилового спирту і блокує окислення алкогольсодержащих речовин.
  • В результаті при терапії Колме і одночасному прийомі алкоголю виникають блювота, озноб, нудота, почервоніння обличчя, тахікардія і задишка. Даний стан дозволяє сформувати рефлекторне огиду до алкогольних напоїв. Первинний ефект спостерігається вже через 45-60 хвилин після прийому препарату. Дія зберігається до 12 годин.
  • Гіпотонія при цьому не спостерігалася. Колме діє виключно на блокування ацетальдегіддегідрогенази і не впливає на інші ферменти.

Дозування і спосіб застосування Колме

Препарат дається після повної діагностики за індивідуальною схемою, яку становить лікар. Пацієнта необхідно поінформувати про можливі побічні реакції й ускладнення.

В середньому призначається по 12-25 крапель двічі на добу через 12 годин. Колме не приймають з гарячими напоями або алкоголем.

  • Захворювання нирок або печінки зі значним зниженням функції;
  • Важкі патології серця;

Wer. ru

Колме краплі внутр. 60мг / мл 15мл №4 :: Наявність в аптеках

Колме краплі внутр. 60мг / мл 15мл №4

Виробник:  Віторія Лабораторія С. А., Португалія

Опис і інструкція до Колме краплі внутр. 60мг / мл 15мл №4

Активна речовина: ціанамід 0,9 г (в 1 краплі 3 мг). Виробники Лабораторія Віторія С. А. (Португалія) Фармакологічна дія Дія ціанаміду заснована на блокаді ацетальдегідегідрогенази, яка бере участь в метаболізмі етилового спирту. Це призводить до підвищення концентрації метаболіту етилового спирту - ацетальдегіду, який спричинює негативні відчуття (приплив крові до обличчя, нудоту, тахікардію, задишку і т. П.), Які роблять надзвичайно неприємним вживання алкоголю після прийому препарату. Це призводить до умовно-рефлекторному відрази до смаку та запаху алкоголю. Сенсибілізаційна дію цианамида на алкоголь виявляється раніше (приблизно через 45-60 хвилин) і триває коротше (близько 12 годин), ніж дія дисульфіраму. Також на відміну від дисульфіраму ціанамід не володіє гипотоническим ефектом. Побічна дія Препарат, як правило, добре переноситься, якщо не вживається алкоголь. Іноді можливі втома, сонливість, шкірні висипання, шум у вухах, транзиторний лейкоцитоз. Показання до застосування Застосовується для лікування хворих на хронічний алкоголізм і профілактики рецидивів. Протипоказання Важкі серцеві захворювання, захворювання дихальних шляхів і нирок зі зниженням функцій, важкі захворювання печінки, вагітність, період грудного вигодовування, підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Спосіб застосування та дозування Лікування призначається після ретельного обстеження хворого і попередження про наслідки і ускладнення. Препарат приймається всередину по 36-75 мг (по 12-25 крапель 2 рази на добу з інтервалом о дванадцятій годині) за індивідуальною схемою. Для дозування слід розбити ампулу, яка містить розчин препарату, вилити вміст у флакон, вкладений в упаковку, і надіти на флакон крапельницю. Флакон повинен бути щільно закритий. Передозування Симптоми не описані, можливе посилення побічної дії. У разі прийому надто великих доз препарату рекомендується промити шлунок та призначити симптоматичне лікування, спрямоване на підтримку функцій печінки, дихання і серцево-судинної системи, також необхідний контроль за показником гематокриту і, в разі необхідності, переливання крові. Реакція на алкоголь. При одночасному прийомі з алкоголем виникають такі симптоми: виражена гіперемія шкірних покривів, «пульсація» в голові і шиї, нудота, тахікардія, утруднення дихання, слабкість, нечіткість зору, рясне потовиділення, біль у грудях. У найбільш важких випадках - блювота, зниження артеріального тиску, пригнічення дихання, колаптоїдний стан. Характер і ступінь тяжкості симптомів залежать від кількості прийнятого алкоголю і препарату. У важких випадках необхідно провести симптоматичну терапію, спрямовану на підтримку функцій дихальної та серцево-судинної системи, внутрішньовенне вливання антігнетамінних препаратів. Взаємодія Слід уникати призначення препарату разом з метронідазолом, ізоніазидом, фенотоіном і іншими інгібіторами альдегіду дегідрогенази, які можуть посилити реакцію з алкоголем. Після прийому дисульфіраму, перед призначенням препарату, повинен бути перерва не менше 10 днів. Препарат Колме несумісний з препаратами альдегідної групи (паральдегід і продукти хлоралу). Особливі вказівки Препарат повинен застосовуватися тільки під наглядом лікаря і з відома пацієнта. Можливе виникнення реакції на алкоголь, що міститься в деяких медикаментах і харчових продуктах. Лікування можна починати тільки після закінчення 12 годин з моменту останнього прийому алкоголю. Препарат повинен застосовуватися з обережністю в тих випадках, коли реакція на одночасний прийом з алкоголем може спричинити за собою ризик для здоров'я пацієнта: при гіпертиреозі, цукровому діабеті, епілепсії, серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях нирок. При тривалому прийомі рекомендується контролювати функцію щитовидної залози не рідше, ніж один раз на півроку. Умови зберігання Список Б. Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С Порядок відпуску Відпускається за рецептом Увага! Представлена в довіднику інформація не є

повідомити, коли товар з'явиться в аптеці new!

Вкажіть аптеки, в яких Ви хотітеотслежівать поява товару в наявності.

Виберіть кілька аптек, затиснувши клавішу ctrl

Важливо! Сервісом можуть користуватися тільки зареєстровані користувачі. Увійдіть або зареєструйтеся.

Колме краплі внутр. 60мг / мл 15мл №4 знайдений в 123  аптеках. Показані з 1 по 123 .

Stolichki. ru

Ціна на "Колме": від 4795.00р Доставка в найближчу аптеку Ми - багатопрофільні центри здоров'я і краси європейського рівня. Ми впевнені, що успіху і благополуччя набагато легше домогтися здоровим людям. Жити повним життям, використовувати кожен шанс, який дає фортуна, - така філософія сучасної людини. Не витрачайте часу на хвороби, посміхайтеся людям, займайтеся спортом, пишаєтеся собою, подорожуйте і впевнено йдіть до своєї мети.

Ампули: Аптека: Діасфарм на Великій Поляні Ціна на "Колме": від 5028.00р Основне завдання - максимально забезпечити споживача тільки якісними, перевіреними лікарськими засобами та виробами медичного призначення, допомогти людині поліпшити якість життя. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому в наших аптеках завжди чудове обслуговування та індивідуальний підхід до всіх покупців.

Ампули: Аптека: НЕОФАРМ 60-річчя Жовтня 24 години Ціна на "Колме": від 5190.00р Ми соціально орієнтована аптечна мережа і ціни на лікарські препарати в наших аптеках нижче середніх цін по місту, при цьому ми гарантуємо нашим покупцям високу якість пропонованої нами продукції. Ми постійно освоюємо все краще і передове, що з'являється в області фармації, тому наші клієнти можуть на нас покластися!

Ампули: Аптека: Аптечний пункт Алтея №3 вул. Зеленоградська Ціна на "Колме": від 6230.00р Ампули:

Moskva.003ms. ru

Ціна на "Колме": від 4672.00р Доставка в найближчу аптеку

Сподіваємося, що Вам сподобається хороший сервіс в нашій еАптеке. На дорогі препарати ми пропонуємо спеціальні знижки, які можна обговорювати з нашими менеджерами в індивідуальному порядку. Ми дорожимо своєю репутацією, роблячи покупку у нас Ви отримуєте товари, від найбільших фармпоставщіков Росії. Повну інформацію про замовлених Вами препаратах (постачальник, реквізити серії, сертифікат, термін придатності) Ви завжди зможете отримати у наших менеджерів при оформленні заявки. З повагою, еApteka. ru Ампули: Аптека: Вдала вул. Туристська Ціна на "Колме": від 5200.00р Аптека Вдала - мережа належить "Фарммедсервіс" і в даний час включає 16 торгових точок в різних районах міста. Протягом майже 20 років пропонують своїм покупцям широкий спектр товарів для здоров'я. Товари, пропоновані в аптеках, закуповуються виключно у офіційних дистриб'юторів, мають всі необхідні сертифікати ліцензії, що гарантує їх високу якість.

Ампули:

Petersburg.003ms. ru

Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс - високоефективний препарат, давно зарекомендував себе на медичному ринку з позитивного боку.

В даний час, купуючи медичну продукцію та ліки в Єкатеринбург замовник розраховує купити якісний товар, не переплачуючи. Замовляючи Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс в нашому аптечному каталозі, ви гарантовано отримуєте сертифікований продукт найвищої якості, захищений від підробки. При цьому ви можете бути впевнені, що ціна на Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс, буде конкурентоспроможною.

Купити Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс в Єкатеринбург не важко: в нашому каталозі ви знайдете масу пропозицій. Серед них ви без зусиль зможете вибрати максимально підходяще за ціною, дозуванні, кількості і варіанту упаковки. Наш портал представляє з себе найбільший онлайн каталог аптек в Єкатеринбург, де ви з комфортом можете забронювати і купити потрібний лікарський препарат або медичний товар, в тому числі Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс, заброньований товар ви можете викупити у відповідній аптеці міста Єкатеринбург в обумовлений час. Більш детально про умови бронювання та оплати ви дізнаєтеся натиснувши кнопку замовити.

Збираючись купити Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс за каталогом медичної продукції, уважно і досконально вивчіть інструкцію із застосування, ознайомтеся з особливостями товару, показаннями, протипоказаннями і можливими побічними ефектами. Потім заповніть форму, і Колме (краплі всередину 60 мг / мл 15 мл ампули N4) Пр.- Лаб. Віторія С. А.-Португалія Вл.- Фаес Фарма С. А. Іс забронюють за вказаною адресою на зручне для вас час. Бронювання в Єкатеринбург здійснюється аптеками, які відповідає за збереження товару. Покупку можна оплатити при отримання замовлення і перевірки його комплектації в аптеці.

Є протипоказання. Порадьтеся з лікарем. Пропозиції інтернет-аптек: АптекаТелефонЦенаЗаказатьАптека Жівіка - бронювання. Березовський, Гагаріна, 4 (34369) 4-12-11

2048080.ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Вернуться назад

Powered by: Kandidat CMS

-->