Жіночий алкоголізм презентація | Alkostop.info

Головна » Пивний алкоголізм

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Жіночий алкоголізм презентація

Жіночий алкоголізм презентація

 • Головна
 • Про залежність
 • Жіночий алкоголізм презентація
 • 2

  Алкоголізм

  Зростання виробництва і споживання алкоголю в багатьох країнах світу, в сукупності зі збільшенням доходів населення, урбанізацією, інтенсифікацією нервово-психічної діяльності зумовив зростання кількості хворих на алкоголізм, починаючи з післявоєнних років в 50 разів і більше.

  3

  Слово "алкоголік" найчастіше асоціюється з представником

  Чоловічої статі. Швидше за все, справа в тому, що п'є чоловік частіше впадає в очі. Часто доводиться чути нарікання жінок на те, що чоловік - алкоголік.

  Але, на жаль, жіночий алкоголізм - теж дуже поширене явище. Воно менш відомо суспільству, тому про нього ходить багато чуток і міфів.

  4

  Жіночий алкоголізм

  Жінки, як і чоловіки, застосовують ті ж самі прийоми психологічного захисту в протистоянні з родичами, відстоюючи своє суверенне право пити, починаючи від повного заперечення проблеми ( «все нормально», «я можу контролювати випивку», «алкоголь мені не заважає», « чому я не можу випити банку пива? »і т. п.) і закінчуючи легкими обіцянками кинути пити самостійно і відтягуванням візиту до лікаря до останнього. Жіночий алкоголізм протікає по тим же самим закономірностям, що і чоловічий.

  5

  Жіночий алкоголізм

  Той факт, що жінки швидше втягуються в залежність, не означає, що при жіночому алкоголізмі швидше настає деградація.

  Тут все індивідуально. Питання про деградацію не такий простий. Ми часто бачимо, як людина, опустившись до дна, припинивши пити, повертається до нормального життя і від здавалося б глибокої деградації не залишається і сліду.

  67

  Підлітковий і дитячий алкоголізм

  Іноді вже перше знайомство з алкоголем підлітки оцінюють як «новий стиль життя», звідси і «культивування» стану сп'яніння. Первісна стійкість підлітків до дії алкоголю невелика (50-100 мл горілки), і чим молодші вік, в якому відбулася перша сп'яніння, тим вона менше. При регулярному вживанні алкоголю (до 2-3 разів на місяць) стійкість підлітка до дії алкоголю починає

  Зростати. Це сприймається в компанії однолітків як ознака особливої ​​«сили і фортеці», який відрізняє лідера. Стиль життя, прийнятий в «алкогольної» компанії, помилково сприймається як природний і нормальний.

  8

  Підлітковий і дитячий алкоголізм

  Нормою поведінки вважається вживання спиртних напоїв перед танцями, у вихідні дні, при зустрічі з друзями і т. Д.

  Коло активного соціального життя обмежується проблемами і інтересами «алкогольної» компанії, в якій іноді можна зустріти осіб, раніше судимих, які перебувають на обліку в інспекції у справах неповнолітніх. Новий член такого мікроколективу майже приречений на проходження «обов'язкової програми», що починається з хуліганських дій в стані сп'яніння, а закінчується нерідко серйозним правопорушенням.

  9

  Підлітковий і дитячий алкоголізм

  Вживання спиртного стає патологічно необхідним атрибутом проведення часу, розширюється спектр приводів і мотивів пияцтва: «п'ю для підвищення настрою», щоб «розвеселитися», «приємно пити» і т. Д. Вживання алкоголю стає мало не основним сенсом життя. Складається такий стереотип поведінки, коли всі життєві проблеми вирішуються і породжуються вживанням спиртного. П'ють для того, «щоб відключитися», «забути неприємності» і т. Д.

  10

  Підлітковий і дитячий алкоголізм

  Самостійно або за порадою старших підлітки відкривають для себе можливість прийомом невеликих доз спиртного зняти на час неприємні явища алкогольної інтоксикації (стану похмілля). Деякі з юнаків, знову; таки засвоюючи алкогольні звичаї, прийняті в компанії, рано знайомляться з різними сурогатами алкоголю.

  11

  Підлітковий і дитячий алкоголізм

  У молоді, що зловживають алкоголем, спостерігаються різноманітні розлади, переважно в емоційній і вольовій сфері. Так, у них падає громадська активність, згасають трудові навички, страждають здорове честолюбство і моральні якості. На перший план виступають такі емоційні порушення, як огрубіння, вибуховість, безтурботність, безініціативність, сугестивність. Підлітки стають неуважними до близьких, а часом і жорстокими, у відносинах з колишніми друзями - нещирими, холодними, замкнутими і недовірливими. Невимушено вони почуваються тільки в «своєму колі». Вони легко знаходять спільну мову зі зловживають алкоголем і швидко зближуються один з одним.

  12

  Підлітковий і дитячий алкоголізм

  Для неповнолітніх питущих характерні награність, безцеремонність, розв'язність, хвастощі, які легко змінюються пригніченістю, безпорадністю і пасивної подчиняемостью. Вони не беруться прогнозувати події, втрачають здатність реагувати на стимули минулого і майбутнього, не можуть вирватися з полону сьогохвилинних переживань і спонукань, живуть одним днем. У них спостерігаються легковажність і поверховість суджень, зайва балакучість, підвищена самооцінка.

  13

  900igr. net

  Щоб подивитися презентацію натисніть на лінк в стовпці «Назва презентації». Щоб безкоштовно завантажити презентацію натисніть на лінк в колонці «Завантажити».

  Презентації про алкоголь

  зміст презентацій, які знайомлять з алкоголем

  Споживання алкоголю

  Слайдів: 24 Слів: 807 Звуків: 0 Ефектів: 58

  Алкоголь. Розведений водою, він отримав назву «хлібного вина» або «горілки». Алкоголи - наркотичні протоплазматические отрути. Отрути алкаголя більш токсичні, ніж етанол. До чого веде перебір норм? 10 міфів про алкоголь. Міф: алкоголь зігріває. Міф: алкоголь збуджує апетит. Міф: алкоголь знімає стрес. Міф: алкоголь підвищує працездатність. Міф: алкоголь знижує тиск. Міф: якісний алкоголь нешкідливий. Міф: алкоголь допомагає лікувати застуду. Міф: пиво не алкоголь. Міф: в алкоголі немає калорій. Контроль якості алкогольної продукції. За даними Міністерства охорони здоров'я, в Росії близько 2млн. хворих на алкоголізм. - Алкоголь. ppt

  ОБЖ «Алкоголь»

  Слайдів: 13 Слів: 305 Звуків: 1 Ефектів: 17

  Поминки, свято, Зустрічі, проводи. Вплив алкоголю на організм людини. Спирти. Алкоголізм. Порушення властивостей білків при впливі на них алкоголю. Хід роботи. Білок під дією спирту згортається. Релаксація. Дослідницькі роботи. Наслідки дії алкоголю. - ОБЖ «Алкоголь» .ppt

  Міфи про алкоголь

  Слайдів: 18 Слів: 468 Звуків: 0 Ефектів: 28

  Алкоголь не сумісний зі здоровим способом життя. Московського факультету. Перша згадка про якийсь дистильованому вигляді «алкоголю» (етанолу) зустрічається в IV ст. н. е. в писаннях китайського алхіміка Ге Хуна. Поява алкоголю в Росії: Спирт з житньої сировини в Росії винайшли в 1448-1474 роках. Алкоголи - наркотичні протоплазматические отрути. Алкоголи надають досить близьке шкідливу дію практично на всі органи. Метанол викликає гостре отруєння через специфічної дії одного з метаболітів - формальдегіду. Вищі спирти мають дещо меншим наркотичною та токсичною дією, т. К. Практично нерозчинні в воді. - Міфи про алкоголь. ppt

  Алкоголь наркотик

  Слайдів: 45 Слів: 1605 Звуків: 0 Ефектів: 0

  Дивовижне видовище є наука "наркологія"! У всіх інших випадках, тобто. Е. При "культурному" вживанні, - начебто і не наркотик... А так, засіб підвищення настрою і данина традиції. Зрозуміло, що така "боротьба" з алкоголізмом перетворюється на мильну бульбашку. Будемо розбиратися зі спиртом самі. На букву "А": "Алкоголь, то ж, що одноатомні спирти". На букву "Е": "Етанол - те саме, що етиловий спірт14. Наркологія. Щодо вживання алкоголю літніми або молодими людьми можна і посперечатися, але сам факт визнання алкоголю наркотиком заслуговує на увагу. - Алкоголь наркотик. Ppt

  Спирт: друг чи ворог

  Слайдів: 26 Слів: 1345 Звуків: 0 Ефектів: 170

  Застосування спиртів. Історія походження етилового спирту. Етиловий спирт. Історія етилового спирту губиться в глибині століть. Першу пляшку горілки виготовив араб Рагез. Фізичні властивості. Отримання. Гідроліз целюлози. Застосування етанолу. Вплив алкоголю на людину. Потреба в алкоголі. Приводи першого прилучення до алкоголю. Алкоголь. Механізм дії алкоголю. Легкий ступінь простого сп'яніння. Ейфорія змінюється злостивістю. Алкоголізм. Страждають клітини великих півкуль головного мозку. Алкоголізм - саме для вас, а хвороба. Метаболізм алкоголю в крові. Алкоголь циркулює з кров'ю по організму. - Спирт: друг чи ворог. pps

  Ставлення до алкоголю

  Слайдів: 14 Слів: 420 Звуків: 0 Ефектів: 0

  Шкідливі звички: куріння і алкоголь. А. Стан нарко - та токсикоманії. Висновок: 71% засуджують людей, які вживають лікарські засоби діють на психіку. А2 Наслідки нарко - токсикоманії. А3 Чи необхідно проводити роз'яснювальну роботу? А4 Причини вживання наркотичних речовин. Б. Вивчення відношення до шкідливих звичок. Б1 Чи пробували Ви курити? Висновок: відсоток пробували курити збільшується зі зростанням школярів. Б2 Скільки викурюєте в день? Б3 Чи палять знайомі, родичі? Висновок: відсоток знайомих, які курять збільшується з віком учнів. - Ставлення до алкоголю. ppt

  Алкоголь і споживання

  Слайдів: 38 Слів: тисяча вісімдесят шість Звуків: 0 Ефектів: 0

  Алкоголізм і здоров'я. Зожз. Споживання алкоголю з давніх часів. Занепокоєння предків з приводу шкоди алкоголю. Надмірне споживання алкоголю. Актуальність. Доведено тісний зв'язок показників здоров'я з вживанням алкогольних напоїв. Сучасні тенденції зловживання алкоголем. Наслідки споживання алкоголю численні: Відносний Ризик пов'язаного з алкоголем стану при аналізі щоденного споживання. Adapted from Corrao et al. (2004), Preventive Medicine, 38: 613-619. Порожнина рота і глотки. Стравохід. Груди. Есенції - альная Гіпер - тонія. Коронаров - ная хвороба серця. - Споживання алкоголю. ppt

  Вживання алкоголю

  Слайдів: 26 Слів: 1312 Отримати Звуків: 0 Ефектів: 4

  Ще раз про наболіле... Історія алкоголю. Алкоголь і росія. Причини вживання алкоголю. Де тут правда і де помилка? Мотиви вживання алкоголю підлітками. Вплив алкоголю на організм. Алкоголізм. Для алкоголіка що чарка, що стакан, що пляшка вина - усе єдино. Для п'яниці найближчими людьми стають товариші по чарці. Кожен підліток повинен знати. Порушується білковий і вуглецевий обмін, синтез вітамінів і ферментів. Алкоголь і жінка. Руйнівник організму, що росте. (Шкідливі поради від бувалих). Краще пити, курити і битися, А чи не спортом займатися. А напившись, і чимало Лягти і спати - та де попало... - Вживання алкоголю. ppt

  Проти алкоголю

  Слайдів: 12 Слів: 83 Звуків: 1 Ефектів: 27

  Не дамо Росії померти! Діти проти алкоголю! Ми задаємо питання: «чому люди п'ють алкоголь»? Про причини вживання спиртних напоїв замислювалися багато видатних людей. Хрестини, весілля і розлучення. Жахлива статистика! Задумайтесь! Ми думаємо, що ви думаєте також! Смертельна доза? Починаємо боротьбу з пияцтвом! І. Гете (1749 - 1832). - Проти алкоголю. ppt

  Алкоголізм

  Слайдів: 26 Слів: 428 Звуків: 0 Ефектів: 127

  Вплив алкоголю на організм людини Про п'янких властивості спиртних напоїв люди дізналися не менш ніж за 8000 років до нашої ери. У Древній Русі пили дуже мало. Раніше лише на обрані свята варили медовуху, брагу або пиво. Старовинна гуртка. Російська пивоварня. Села або села мали свій питний будинок або корчму. Квасір на середньовічній гравюрі. У наші дні дуже актуальна проблема вживання алкоголю. Шкода алкоголю очевидна. Досліди на рослинах, птахів, тварин показали, що алкоголь шкідливий для живих організмів. Спирт послаблює зростання насіння рослин і вбиває в них життєздатність. - Алкоголіки. ppt

  Алкоголь і підлітки

  Слайдів: 28 Слів: 644 Звуків: 1 Ефектів: 4

  Я вибираю життя. Теоретична частина. Що таке алкоголь. Алкоголь - безбарвна рідина пекучого смаку з характерним гострим запахом. Алкоголь - наркотична речовина. Алкоголь - результат спиртового бродіння хлібних злаків і картоплі. Алкоголізм. Алкоголізм - результат регулярного вживання алкоголю. Алкоголізм з точки зору медицини - захворювання. Вплив на внутрішньоутробний розвиток. Вплив на внутрішньоутробний розвиток Діти алкоголіків. П'яний побут. Пияцтво в сім'ї - поганий і заразливий приклад для дітей і підлітків. Руйнівна дія на органи і системи органів. Руйнівний вплив на органи і системи органів. - Алкоголь і підлітки. ppt

  Алкоголь для підлітків

  Алкоголь і підліток. - Алкоголь для підлітків. pptx

  Алкогольні напої

  Слайдів: 20 Слів: 682 Звуків: 0 Ефектів: 0

  Зарубіжний досвід зниження масштабів зловживання алкоголем. А. В. Коротаєв. Демографія. Структура алкогольної смертності. Виробництво етилового спирту з харчової сировини і кількість померлих в Росії в 1995-2007 рр. R =? 0,93; p = 0, 0004. Кореляція між доступністю горілки і смертністю в Росії, 1990-2005 рр. Moscow: State University - Higher School of Economics, 2008. Споживання міцних напоїв і тривалість життя європейців в 1995-2000 рр. Вартість 1 грама етанолу в різних напоях в Росії в 2008 р (в рублях). Розраховано за джерелом: Ціни в Росії 2008. М.: Росстат, 2008. - Алкогольні напої. ppt

  900igr. net

  Алкоголізм

  короткий зміст інших презентацій про алкоголізм

  «Дитячий алкоголізм» - Тут все індивідуально. Стиль життя, прийнятий в «алкогольної» компанії, помилково сприймається як природний і нормальний. Слово "алкоголік" найчастіше асоціюється з представником чоловічої статі. Жіночий алкоголізм. Часто доводиться чути нарікання жінок на те, що чоловік - алкоголік.

  «Шкода пива» - Ми вам про головне сказали. І вміст алкоголю там було мінімально. У чоловіків пригнічується вироблення основного статевого гормону - метилтестостерону. Пивний алкоголізм не вигадка. Поширеність куріння в групах за статевою ознакою. Пиво для людини стало частиною побуту. Про пивний живіт все зрозуміло.

  «Проти алкоголю» - Діти проти алкоголю! Хрестини, весілля і розлучення. Не дамо Росії померти! Ми задаємо питання: «чому люди п'ють алкоголь»? Задумайтесь! Смертельна доза? Ми думаємо, що ви думаєте також! Яка? Жахлива статистика! Презентація пацієнтів ортопедичного відділення КОГКУЗ «Дитячий санаторій« Русский Турек ». 2011 рік.

  «Вплив алкоголю на організм» - Вплив алкоголю на розвиток організму людини. 3. Вплив алкоголю на розвиток дітей: 4. Чи знаєте ви що: 2.

  «Шкода пивного алкоголізму» - Доведено також кореляцію між щоденним споживанням пива і підвищенням артеріального тиску. В даний час в РФ існує 296 пивоварних заводів. Також у жінок стає грубішим голос і з'являються так звані "пивні вуса". Пиво не є нешкідливим слабоалкогольних напоєм.

  «Алкоголізм куріння наркоманія» - Фактори що впливають на здоров'я. Факти жахають, кожен восьмий підліток в Росії є наркоманом (токсикоманом). Перша медична допомога при алкогольному отруєнні. Розрізняють три ступені сп'яніння - легку, середню і важку. Як можна уникнути залежності? Канабіс. Амфетаміни. Легка ступінь. Для людини смертельна доза становить 50 до 100 мг, або 2-3 краплі.

  Всього в темі «Алкоголізм» 17 презентацій

  900igr. net

  Алкоголізм

  короткий зміст інших презентацій про алкоголізм

  «Алкоголізм куріння наркоманія» - Куріння. Перша медична допомога при алкогольному отруєнні. Опіати. Важка ступінь. Легка ступінь. Термін «наркотики» в перекладі з грецького narkotikos означає «приводить в заціпеніння», «божевілля». Середня ступінь. Канабіс. Куріння. ». Кролик гине о? краплі нікотину, собака від 1/2. Як можна уникнути залежності?

  «Вплив алкоголю на організм» - 3. Вплив алкоголю на розвиток організму людини. Чи знаєте ви що: 4. 2. Вплив алкоголю на розвиток дітей:

  «Проти алкоголю» - Презентація пацієнтів ортопедичного відділення КОГКУЗ «Дитячий санаторій« Русский Турек ». 2011 рік. Про причини вживання спиртних напоїв замислювалися багато видатних людей. Смертельна доза? Не дамо Росії померти! Ми думаємо, що ви думаєте також! Хрестини, весілля і розлучення. Задумайтесь! Ми задаємо питання: «чому люди п'ють алкоголь»?

  «Шкода пивного алкоголізму» - Про те, що існує пивний алкоголізм відомо давно. Доведено також кореляцію між щоденним споживанням пива і підвищенням артеріального тиску. Виконав студент ЕіУП (м) -2 Акімов Олексій Перевірила Сухова Е. В. Також у жінок стає грубішим голос і з'являються так звані "пивні вуса".

  «Шкода пива» - Пиво - наркотик, що викликає агресію. На найважливішому для тебе рубежі: ти стартуешь у доросле життя. До складу пива входять дуже шкідливі речовини. Кількість підлітків, що мають досвід куріння. «Пияцтво є вправа в божевіллі» Піфагор. У тих, хто п'є пиво чоловіків розростаються грудні залози, стає ширшим таз.

  «Дитячий алкоголізм» - У молоді, що зловживають алкоголем, спостерігаються різноманітні розлади, переважно в емоційній і вольовій сфері. Стиль життя, прийнятий в «алкогольної» компанії, помилково сприймається як природний і нормальний. Тут все індивідуально. Алкоголізм. зростати. Питання про деградацію не такий простий.

  Всього в темі «Алкоголізм» 17 презентацій

  900igr. net

  Алкоголізм

  короткий зміст інших презентацій про алкоголізм

  «Дитячий алкоголізм» - Часто доводиться чути нарікання жінок на те, що чоловік - алкоголік. Слово "алкоголік" найчастіше асоціюється з представником чоловічої статі. Стиль життя, прийнятий в «алкогольної» компанії, помилково сприймається як природний і нормальний. Підлітковий і дитячий алкоголізм. Але, на жаль, жіночий алкоголізм - теж дуже поширене явище.

  «Шкода пива» - Думай сам! Так ось, пиво - давня форма обробки злакових. Про отруйних з'єднаннях і шкоду пива. І вміст алкоголю там було мінімально. Небезпечно пияцтва поблажливість. Шкідливий вплив пива на серце. Пиво не є нешкідливим слабоалкогольних напоєм. Друга відмінність - хімічне. Пивний алкоголізм веде до деградації поколінь.

  «Шкода пивного алкоголізму» - Також у жінок стає грубішим голос і з'являються так звані "пивні вуса". Зростання споживання пива в Росії. Шкідливий вплив пива на серце. Існують і інші фактори, що порушують роботу серця при пивному алкоголізмі. Важкі наслідки і шкоду пивного алкоголізму. Про те, що існує пивний алкоголізм відомо давно.

  «Вплив алкоголю на організм» - 4. Вплив алкоголю на розвиток дітей: 3. 2. Чи знаєте ви що: Вплив алкоголю на розвиток організму людини.

  «Проти алкоголю» - Яка? Смертельна доза? Про причини вживання спиртних напоїв замислювалися багато видатних людей. Задумайтесь! Не дамо Росії померти! Презентація пацієнтів ортопедичного відділення КОГКУЗ «Дитячий санаторій« Русский Турек ». 2011 рік. Ми задаємо питання: «чому люди п'ють алкоголь»? Хрестини, весілля і розлучення.

  «Алкоголізм куріння наркоманія» - По статистики, кожен наркоман здатний схилити до вживання наркотиків в середньому 15 -17 осіб. Віднесені до категорії Euforica. Термін «наркотики» в перекладі з грецького narkotikos означає «приводить в заціпеніння», «божевілля». Алкоголізм. Для людини смертельна доза становить 50 до 100 мг, або 2-3 краплі.

  Всього в темі «Алкоголізм» 17 презентацій

  900igr. net

  Презентація на тему: "чоловічий алкоголізм". Завантажити безкоштовно і без реєстрації.

  Проект на тему: «Соціальна небезпека Алкоголізму » Проект на тему: «Соціальна небезпека Алкоголізму »

  ... Спиртних напоїв. Жіночий Алкоголізм Як відомо, жіночий Алкоголізм набагато небезпечніше Чоловічого . Це пов'язано... пристрасті. Як відомо, жіночий Алкоголізм набагато небезпечніше Чоловічого . Це пов'язано в першу...

  АЛКОГОЛІЗМАЛКОГОЛІЗМ Зростання виробництва і споживання алкоголю...

  ... Самим закономірностям, що і Чоловік . Жіночий Алкоголізм Той факт, що жінки... правопорушенням. Підлітковий і дитячий Алкоголізм Нормою поведінки вважається вживання... алкоголю. Підлітковий і дитячий Алкоголізм У молоді, що зловживають алкоголем, ...

  Повний Алкоголізм біда молодих Паначёва І. Е.. ...

  ... Виділяється речовина, що пригнічує вироблення Чоловічого статевого гормону тестостерону. Одночасно... вживаючи пиво, частково заміщає Чоловік гормон на жіночий Фігура змінюється... за матеріалами: "Особливості пивного Алкоголізму " З. Коробкіна Доктор технічних наук...

  3 липня - ДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ АЛКОГОЛІЗМУ . Алкоголізм в соціальному сенсі непомірне вживання...

  3 липня - ДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ АЛКОГОЛІЗМААлкоголізм в соціальному сенсі непомірне... безсумнівно: у осіб, які страждають Алкоголізмом , виявлені різноманітні метаболічні порушення; ... Осіб підліткового та молодого віку Чоловічого статі Республіки Білорусь, які страждають...

  ... Туберкульоз погублять Росію, а "пивний Алкоголізм " серед юного покоління. Головний санітарний...

  ... Через деякий час спалаху пивного Алкоголізму . Повний Алкоголізм не вигадка Пиво - це..., що призводить до поступової фемінізації Чоловічого населення. У тих, хто п'є пиво чоловіків..., що призводить до поступової фемінізації Чоловічого населення. У тих, хто п'є пиво чоловіків...

  "Не СНІД, чи не туберкульоз погублять Росію, а пивний Алкоголізм серед юного покоління". Головний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.

  ... У власному організмі Чоловік гормон на жіночий. Раніше Чоловік гормон давав... появи у особин жіночої статі Чоловічих вторинних статевих ознак. Якщо пиво... 6 Є наркотиком, викликає пивний Алкоголізм . Провокатор агресії. Руйнівно діє...

  Myshared. ru

  Презентація на тему: "ЖІНОЧИЙ АЛКОГОЛІЗМ Курс наркології ГОУ ДПО УГМАДО Росздрава.". Завантажити безкоштовно і без реєстрації.

  Презентація на тему: "ЖІНОЧИЙ АЛКОГОЛІЗМ Курс наркології ГОУ ДПО УГМАДО Росздрава." - Транскрипт:

  1 жіночий АЛКОГОЛІЗМ Курс наркології ГОУ ДПО УГМАДО Росздрава.

  2 ТИПИ ФОРМУВАННЯ жіночого алкоголізму Л. К. (Шайдукова Л. К., Латфуллін Ш. Е. 2002) при ситуаційному типі провідну роль відіграють ситуаційні та особистісні фактори; при аутохтонно-домінуючому - соціальні і спадково - біологічні чинники.

  3 ситуаційно-особистісні варіанти виникнення алкоголізації і формування жіночого алкоголізму (Шайдукова Л. К., 1998) 1. Адаптаційний 2. субмісивності 3. Дісстрессівний 4. фрустрационную 5. депріваціонних

  4 Морфофункціональні типи при жіночому алкоголізмі (Сидоров П. І., Митюхляев А. В. 1987) 1) інфантильно-фемінний - незрілість, сугестивність, конформність, несамостійність, интолерантность до психотравма; 2) фемінінний-маскулінний з рисами грубості, агресивності, низькою емоційності, імпульсивності, дефіцитом інтуїції.

  5 Типи «алкогольних» сімей (Шайдукова Л. К. та співавт. 2003) алкогольно-невротичний, з використанням алкоголю в якості психологічного адаптогена, при наявності невротичних проблем; алкогольно-психопатоподібний, із застосуванням етанолу для перерозподілу внутрісімейної агресії, яка обумовлена ​​«борцівських» типом сімейних взаємин; алкогольно-олігофреноподобний, з підсвідомим вирівнюванням внутрішньосімейних ролей шляхом насильницького залучення подружжя в алкоголізацію

  6 Феномен «споювання» при формуванні подружнього алкоголізму (Шайдукова Л. К. та співавт. 2005) З боку чоловіка - гомогенізація сімейних ролей, агресія, поведінкова експансія З боку чоловіка - гомогенізація сімейних ролей, агресія, поведінкова експансія З боку жінки - сексуально - стимулюючий, гедоністичний мотив у жінок, комунікативний, релаксаційний у чоловіків З боку жінки - сексуально - стимулюючий, гедоністичний мотив у жінок, комунікативний, релаксаційний у чоловіків

  7 Варіанти перебігу жіночого алкоголізму (Гузиков Б. М., Мейроян А. А. 1988) При першому варіанті хвороба розвивається без будь-яких значних порушень психіки в преморбиде. Жінок з цим варіантом відрізняє повільне формування симптомів алкоголізму - від 7 до 20 років і більше, незначні зміни в інтелектуально-мнестичної сфері, збереження морально-етичних цінностей.

  8 Варіанти перебігу жіночого алкоголізму (Гузиков Б. М., Мейроян А. А. 1988) У другому варіанті жінки мають в преморбиде істотні афективні порушення, такі, як емоційна лабільність, імпульсивність, тривожність, сензитивність, ригідність афекту, демонстративна поведінка. Алкоголізм підсилює прояви цих порушень. Симптоми захворювання формуються в середньому темпі - від 5 до 7 років. Знижується соціальне становище.

  9 Варіанти перебігу жіночого алкоголізму (Гузиков Б. М., Мейроян А. А. 1988) При третьому варіанті становлення алкоголізму відбувається у особистостей з асоціальною поведінкою, імпульсивністю, психопатичними рисами. Симптоми залежності виникають в короткі терміни - від 1 до 3-4 років, а вік початку хвороби не перевищує 30 років. Психопатичні риси посилюють процес соціально-психологічної дезадаптації. Для хворих типові часта зміна місця роботи, звільнення за прогули і пияцтво на робочих місцях, правопорушення.

  10 Критерії прогредиентности жіночого алкоголізму (Кравченко С. Л. 2002) висока прогредиентность - виникнення ААС до 3-ох років від початку зловживання алкоголем; висока прогредиентность - виникнення ААС до 3-ох років від початку зловживання алкоголем; середня прогредиентность - понад 3-ох років і до 7-и років включно; середня прогредиентность - понад 3-ох років і до 7-и років включно; мала прогредиентность - понад 7-и років мала прогредиентность - понад 7-и років

  11 КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ своєрідність структури патологічного потягу до алкоголю - значна редукція идеаторной складової і посилення емоційної. Відсутність «ідейної платформи» потягу аргументації, роздумів, сумнівів, визначених точок зору і думок; імпульсивний характер потягу, коли випивка випереджає сам процес прийняття рішення.

  12 КЛІНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЖІНОЧОГО АЛКОГОЛІЗМУ Більш швидкий розвиток алкогольної кардіоміопатії Менші терміни ремісії Прискорене всмоктування алкоголю в шлунково-кишковому тракті в передменструальний період Поєднання з тютюнопалінням Переважання преморбідних истеро - епілептоїдних особистісних особливостей в поєднанні з афективною нестійкістю.

  13 Фактори позитивного прогнозу (В. Б. Альтшулер і С. Л. Кравченко) 1) відсутність сімейного алкоголізму; 2) вік початку зловживання після 25 років; 3) переважання синтонність рис характеру.

  14 Фактори негативного прогнозу (В. Б. Альтшулер і С. Л. Кравченко) 1) поєднаний алкоголізм матері і батька; 2) вік початку зловживання алкоголем до 25 років; 3) переважання нестійких і епілептоїдних рис характеру.

  15 Фактори, що сприяють розвитку важкого алкоголізму у жінок (С. Вілснек, Р. Вілснек) 1) молодий вік; 2) відсутність соціальних ролей або неадекватний соціальний статус; 3) приналежність до етнічних меншин; 4) співжиття з тих, хто п'є чоловіком / партнером; 5) депресія; 6) сексуальна дисфункція; 7) насильство в дитинстві.

  16 Алкоголізм у літніх людей 1. Розвиток на тлі різноманітної соматичної обтяженості 1. Розвиток на тлі різноманітної соматичної обтяженості 2. Більш важка симптоматика постінтоксикаційних і абстинентів розладів 2. Більш важка симптоматика постінтоксикаційних і абстинентів розладів 3. Швидкий розвиток алкогольної деградації 3. Швидкий розвиток алкогольної деградації 4. Відносно невелика інтенсивність патологічного потягу до алкоголю 4. Відносно невелика інтенсивність патологічного потягу до алкоголю 5. Знижена толерантність до алкоголю 5. Знижена толерантність до алкоголю 6. дисфорических і експлозівние стану в сп'янінні 6. дисфорических і експлозівние стану в сп'янінні

  17 Алкоголізм у літніх людей 7. Переважання діенцефальних розладів в структурі ААС 7. Переважання діенцефальних розладів в структурі ААС 8. Швидка поява емоціоналних порушень депресія, тривога, лабільність настрою, сльозливість, ипохондричность 8. Швидка поява емоціоналних порушень депресія, тривога, лабільність настрою, сльозливість, ипохондричность 9. Прискоренеформування інтелектуально-мнестичних розладів 9. Прискоренеформування інтелектуально-мнестичних розладів

  Myshared. ru

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

  Вернуться назад

  Powered by: Kandidat CMS

  -->